Sortowanie:
Znaleziony: 17 ogłoszenie w kategorii Biuro / Administracja Polska: Wszystkie miasta
Pracownik biurowy w firmie transportowej
Pracownik biurowy w firmie transportowej
nowe Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

Firma Transportowa poszukuje pracownika do pracy w biurze.Praca w Gorzowie Wielkopolskim . Od kandydatów oczekujemy: Doświadczenia na podobnym stanowisku.KomunikatywnościDyspozycyjnościPunktualności Dobrej organizacjiPrawa jazdy kat. B Prosimy składać CV.

Pracownik biurowy w firmie transportowej
Pracownik biurowy w firmie transportowej
30+ kilka dni temu

Firma transportowa z wieloletnim doświadczeniem na rynku w związku z rozwojem poszukuje kandydatki do pracy w biurze. Zapraszamy do kontaktu

Pracownik biurowy w firmie transportowej
Pracownik biurowy w firmie transportowej
Bytom 30+ kilka dni temu

Szukamy pracownika do pracy biurowej w firmie transportowej.Praca polega na kontakcie z kierowcami, sprawdzaniu dokumentacji wyjazdowej (wszystkiego uczymy od podstaw), przygotowywaniu zestawień i raportów oraz wspieraniu działu spedycji.Wymagania:komunikatywnośćzaangażowanieszybkość w działaniujęzyk angielski w stopniu komunikatywnymznajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem.Oferujemy:umowę o pracęwspółpracę z dynamicznym zespołempełne przeszkoleniepracę pełną wyzwań.CV proszę przesyłać na adres e-mail, skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Pracownik biurowy w firmie transportowej
Pracownik biurowy w firmie transportowej
30+ kilka dni temu

Firma Big-Trans z siedzibą w Urzucie specjalizująca się w transporcie lokalnym, poszukuje Panią/ Pana na stanowisko: Pracownik biurowy Nasze oczekiwania:przedział wiekowy kandydatów 28-38 latdoświadczenie w pracy w transporcie min. 3 latawykształcenie minimum średniezdolność analitycznego myśleniasumienność, obowiązkowość, komunikatywnośćumiejętność sprawnej obsługi komputeradobrej organizacji pracyMile widziane:znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnymprawo jazdy kat. COferujemy:praca w godzinach 8:00-16:00stabilne wynagrodzenie niezbędne narzędzia do pracypracę od poniedziałku do piątkuOferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas nieokreślony (po wstępnym okresie próbnym).Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV zawierające klauzulę o ochronie danych osobowych."Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Pracownik biurowy w firmie transportowej
Pracownik biurowy w firmie transportowej
Kalisz 30+ kilka dni temu

Wymagania -wykształcenie minimum średnie - znajomość niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie- komunikatywność, dokładność i samodzielność - zaangażowanie oraz chęć do pracy - dobra organizacja czasu - dyspozycyjność, samodzielność - wysoka kultura osobista - umiejętność pracy w zespole-czynne prawo jazdy kat B Opis stanowiska : -fakturowanie i kontrola wysyłki dokumentów,-obsługę faktur transportowych, zakupowych,-archiwizacja dokumentów, -realizacja bieżących zadań o charakterze organizacyjno-biurowym-prowadzenie 2-3 aut w ruchu krajowym oraz nadzór nad pozostałymi samochodami ciężarowymi -przygotowanie dokumentacji kierowców i przekazanie do firmy rozliczeniowejFirma znajduje się 20 km od KaliszaDoświadczenie nie jest wymagane natomiast będzie dodatkowym atutemWyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Pracownik biurowy w firmie transportowej
Pracownik biurowy w firmie transportowej
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

Firma transportowa poszukuje pracownika na stanowisko pracownik biurowy.Wymagamy :. bardzo dobrej znajomości języka Angielskiego lub Niemieckiego ·        bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office;·        zaangażowania w powierzone obowiązki;·        umiejętności samodzielnej organizacji swojego stanowiska pracyZainteresowane osoby prosimy o przesyłanie swoich aplikacji.

Pracownik biurowy w firmie transportowej
Pracownik biurowy w firmie transportowej
Kraków 30+ kilka dni temu

Dzień dobry,poszukuje pracownika na stanowisko administracyjne w firmie transportowej. Wymagania:średniozaawansowany poziom j. angielskiego + mile widziana znajomość innego j. obcegoznajomość MS Officearchiwizacja dokumentówrozliczanie kierowcówwystawianie fakturoraz wiele innych obowiązków.

Pracownik biurowy / logistyk w firmie transportowej
Pracownik biurowy / logistyk w firmie transportowej
Wrocław 30+ kilka dni temu

Firma transportowa BTC Polska z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Pełczyńskiej poszukuje pracownika z doświadczeniem na stanowisko: Pracownik Biurowy / Logistyk.Do obowiązków nowego pracownika będą należały:Nadzór nad obiegiem dokumentacji.Prowadzenie rejestru zużycia paliwa Prowadzenie dokumentacji pojazdów firmowych.Prowadzenie rejestru obecności kierowców i innych dokumentów kadrowychProwadzenie rejestru czasu pracy i jazdy kierowców (Tacho)Przygotowywanie ofert handlowychWystawianie fakturPrzygotowywanie dokumentów dla biura księgowegoPlanowanie tras pojazdów ciężarowychRejestracja pojazdów w Urzędach KomunikacjiReprezentowanie firmy w Urzędach miejskich w sprawie zezwoleń transportowych.Inne prace biurowe.Termin rozpoczęcia pracy 6.04.2021Zapraszamy do przesyłania CV wraz zgodą na przetwarzanie danych osobowychna email: p.palacz(małpa)btc-polska.pl lub przez OLX.Piotr Palacztel. 733-919-919

Pracownik administracyjno biurowy w firmie transportowej
Pracownik administracyjno biurowy w firmie transportowej
Płoty 30+ kilka dni temu

Firma transportowa poszukuje na stanowiskoPracownik biurowy firmy transportowejOpis stanowiska:przygotowywanie dokumentów do zleceń transportowych,kontrola realizacji zleceń transportowych,przygotowanie i weryfikacja dokumentów dotyczących realizowanych przewozów,fakturowanie i kontrola wysyłki dokumentów,obsługę faktur transportowych, zakupowych,archiwizacja dokumentów, realizacja bieżących zadań o charakterze organizacyjno-biurowym,Wymagania:wykształcenie min. średnie,umiejętności obsługi komputera i znajomości pakietu Microsoft Office (Excel, Acces)prawo jazdy kat. Bwysokie umiejętności komunikacyjne oraz współpracy w zespole,umiejętność rozwiązywania problemów,podzielność uwagi, dokładność, systematyczność,dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiego OFERUJEMY stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia,niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków,

Pracownik administracyjno biurowy w firmie transportowej
Pracownik administracyjno biurowy w firmie transportowej
Orneta 30+ kilka dni temu

OpisFirma transportowa poszukuje na stanowiskoPracownik biurowy firmy transportowejOpis stanowiska:przygotowywanie dokumentów do zleceń transportowych,kontrola realizacji zleceń transportowych,przygotowanie i weryfikacja dokumentów dotyczących realizowanych przewozów,fakturowanie i kontrola wysyłki dokumentów,obsługę faktur transportowych, zakupowych,archiwizacja dokumentów, realizacja bieżących zadań o charakterze organizacyjno-biurowym,Wymagania:wykształcenie min. średnie,umiejętności obsługi komputera i znajomości pakietu Microsoft Office (Excel, Acces)prawo jazdy kat. Bwysokie umiejętności komunikacyjne oraz współpracy w zespole,umiejętność rozwiązywania problemów,podzielność uwagi, dokładność, systematyczność,dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego lub angielskiegoOFERUJEMY stabilne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia,niezbędne narzędzia do realizacji powierzonych obowiązków,Prosimy o kontakt osoby z okolicy do 20km

Pracownik administracyjno-biurowy w firmie transportowej.
Pracownik administracyjno-biurowy w firmie transportowej.
30+ kilka dni temu

Firma Transportowa "Pałys Transport" zajmująca się międzynarodowym przewozem piskląt jednodniowych. Działalność prowadzimy od 21 lat, mamy ugruntowaną pozycję na rynku przewozu żywych zwierząt oraz jaj. Nawiązujemy kolejne nowe kontakty na rynku międzynarodowym. Aktualnie poszukujemy pracownika do obsługi transportu ze znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:współpracę z kontrahentamikontrola dokumentów transportowychwspółpraca z kierowcamiobsługa zleceń transportowychdokładna realizacja zamówieńrozliczanie czasu pracy kierowcówdbanie o pozytywny wizerunek firmyOczekujemy:znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - dobrym (codzienne kontakty telefoniczne i mailowe z zagranicznymi kontrahentami)wykształcenia min. średniegoznajomość podstawowych zagadnień z zakresu usług transportowych, fakturowania, rozliczania kosztów podróżybardzo dobrej organizacji pracykomunikatywnościumiejętności podejmowania szybkich decyzji i pracy pod presją czasuodpowiedzialności, systematycznościumiejętności szybkiego uczenia się i analitycznego myśleniaOferujemy:Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;Niezbędne narzędzia pracy, laptop, telefon;Przyjazną atmosferę;Darmowe szkolenia, okresowo- kursy kierunkowe;Ubezpieczenie grupowe.W CV prosimy zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Pracownik biurowy/ spedytor w firmie transportowej
Pracownik biurowy/ spedytor w firmie transportowej
Niepołomice 30+ kilka dni temu

Firma MIKA Transport i Spedycja z siedzibą w Niepołomicach zatrudni spedytora / pracownika na stanowisku biurowym. Obowiązki: Sporządzanie oraz zapewnienie poprawnego procesu obiegu i archiwizowania dokumentów transportowych Pozyskiwanie i kontrola zleceń na platformie giełdy transportowej trans.eu Utrzymywanie stałego kontaktu z firmami współpracującymi Wymagania: Konieczne doświadczenie w pracy na platformie giełdy transportowej trans.eu Umiejętność posługiwania się narzędziami z pakietu MS Office Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację Znajomość dokumentacji i procedur w transporcie drogowym, międzynarodowym Współpraca z innymi biurami w zakresie realizacji transportów Dobra organizacja pracy własnej, rzetelność, wysoka kultura osobista Oferujemy: Dobre warunki pracy i stabilne zatrudnienie Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (8:00-16:00) Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników Niezbędne narzędzia do pracy Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny.

Praca
Praca
30+ kilka dni temu

Pracownik biurowy w firmie transportowej CV proszę o przesłanie na @

Pracownik biurowy
Pracownik biurowy
Będzin 30+ kilka dni temu

Poszukujemy kandydatki/ kandydata na stanowisko pracownik administracyjno - biurowy w firmie Transportowej zlokalizowanej w Będzin- Lagisza Kontakt pod numerem 602-689-393 / 606-134-975

Pracownik biurowy, firma spedycyjno-transportowa
Pracownik biurowy, firma spedycyjno-transportowa
Koziegłowy 30+ kilka dni temu

Firma Gabi Witold Wojciechowicz z wieloletnim doświadczeniem w branży spedycyjno -transportowej szuka pracownika na stanowisko - pracownik biurowy Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: -kontakt z Klientami -kontakt z Kierowcami-rozliczanie czasu pracy kierowców-raportowanie oraz prowadzenie zestawień Oferujemy: -stałą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku -stałe wynagrodzenie -pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku w godz. 8-16Oczekujemy:-zaangażowania i odpowiedzialności-dążenia do ustalonych celów-punktualności-kultury osobistejJeśli jesteś osobą ambitną i nastawioną na samorozwój, chcesz pracować w zgranym zespole ze świetną atmosferą to na pewno znajdziesz u nas miejsce które pozwoli Ci to osiągnąć oraz rozwinąć swoje kompetencje. Kandydatów prosimy o wysłanie CV poprzez aplikację.

Pracownik administracyjno - biurowy / Fakturzystka
Pracownik administracyjno - biurowy / Fakturzystka
Pszczyna 30+ kilka dni temu

TRANS-KRUSZ, uznana firma z blisko 30-letnim doświadczeniem w branży transportowej z siedzibą w Pszczynie poszukuje osoby na stanowisko: Pracownik biurowy / Fakturzystka ZAKRES OBOWIĄZKÓW: obsługa programów INSERT, NAVIGATORwystawianie faktur sprzedażybieżące raportowanie prowadzonych działańrozpisywanie kosztówtworzenie bazy transportowejpomoc w przygotowywaniu faktur do wysyłki (skanowanie, kserowanie dokumentów) archiwizacja faktur sprzedażyuzgadnianie danych przewozowych przygotowywanie not korekcyjnych WYMAGANIA:wykształcenie min. średniedobra organizacja pracybardzo dobra znajomość obsługi komputerałatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność pracy w zespolemile widzana znajomość programów INSERT, NAVIGATORzaangażowanie i chęć do działania OFERUJEMY:stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzeniadodatkowe ubezpieczenie medycznepracę w młodym dynamicznym zespoleszkolenia kierunkowepracę w firmie o uznanej marce na rynkuAplikacje proszę wysyłać poprzez formularz kontaktowy OLX Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu: 32 212 85 23 lub 603 362 720 W zgłoszeniu należy podać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.  

Pracownik administracyjno-biurowy Katowice Kostuchna
Pracownik administracyjno-biurowy Katowice Kostuchna
Katowice 30+ kilka dni temu

Pracownik administracyjno-biurowy Katowice Kostuchna Poszukujemy pracownika administracyjno-biurowego w Katowicach (Kostuchna) w firmie transportowej odpowiedzialnego za: Bieżącą obsługę administracyjną biura firmy i wsparcie księgowości. Bieżąca obsługa zleceń transportowych i spedycyjnych zgodne z przyjętymi normami. Nadzorowanie floty samochodów. Organizację i obieg dokumentów. Rozliczanie wyjazdów służbowych. Fakturowanie. Wsparcie działów sprzedaży, windykacji Oczekiwania: Minimalne doświadczenie w dziale administracji. Wykształcenie średnie. Łatwości rozmowy i nawiązywania relacji. Znajomość zagadnień związanych z branżą transportową. Znajomość pakietu Office w szczególności programów Word, Excel, Outlook. Sumienności, skrupulatności i zaangażowania. Umiejętności pracy w zespole. Mile widziane: podstawowa znajomość rachunkowości, księgowości. Oferujemy: Pracę na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze. Pracę od poniedziałku do piątku. Możliwość rozwoju w strukturach firmy. Niezbędne narzędzia pracy. Pracę w małym zespole. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV na adres transport(małpa)twardzik.com.pl lub kontakt pod numer: 797010510 Prosimy pamiętać aby w dokumentach CV była zawarta klauzula: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Filtr