Sortowanie:
Znaleziony: 86 ogłoszenie w kategorii Biuro / Administracja Polska: Wszystkie miasta
Recepcjonistka/Recepcjonista
Recepcjonistka/Recepcjonista
nowe Lublin 30+ kilka dni temu

Bardzo dobrze prosperujacy salon fryzjerski poszukuje pilnie osoby na stanowisko Recepcjonistka/ Recepcjonista. Oczekujemy osób otwartych, komunikatywnych,chętnych do pracy i odpowiedzialnych. W zamian oferujemy pracę w świetnym zespole, miłej atmosferze oraz elastyczne godziny pracy. Prosimy o zgłoszenie mailowo, wysyłając cv. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA
RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA
30+ kilka dni temu

Prywatna Poradnia Psychologiczno-Psychiatryczna poszukuje osób do współpracy na stanowisku: recepcjonistka/recepcjonista w dziale obsługi Pacjentów, do nowo powstającej placówki w Warszawie. Zadania: • rezerwacja i rejestracja usług w poradni psychologiczno-psychiatrycznej; • koordynowanie planu wizyt; • rozliczanie wizyt; • udzielanie informacji o oferowanych usługach; • zapewnienie sprawnej i profesjonalnej obsługi Pacjenta; • bycie ambasadorem marki - aktywne pozyskiwanie Klientów; • dbanie o wizerunek firmy. Oferujemy: • pracę w profesjonalnym zespole psychoterapeutów i psychiatrów ukierunkowanym na efektywną i profesjonalną pomoc pacjentom; • elastyczne godziny pracy - 7 dni w tygodniu (8:00-22:00) - wybrane zmiany; • pracę w miłej, komfortowej i kameralnej atmosferze; • udział w projektach edukacyjnych i szkoleniowych oraz wydarzeniach kulturalnych; • współpracę w oparciu o umowę cywilnoprawną. Oczekujemy: • inicjatywy, entuzjazmu w kontakcie z Pacjentami; • dobrej organizacji pracy, chęci uczenia się i pracy w zespole; • zdolności analitycznych – rozliczanie wizyt, koordynowanie grafików; • dyspozycyjności (minimum 3 dni pracy); • solidności i dokładności w pracy. odpowiedzialności, uczciwości, samodzielności, profesjonalizmu, zaangażowania i punktualności. Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: praca(malpa)wpp.waw.pl w tytule wpisując „RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA”. W wiadomości prosimy o dołączenie informacji odnośnie dyspozycyjności (preferowane dni i godziny pracy).

Recepcjonistka / recepcjonista
Recepcjonistka / recepcjonista
Swarzędz 30+ kilka dni temu

Pracownia Pizzy w Szczytnikach poszukuje do swojego zespołu osobę na stanowisko: recepcjonistka / recepcjonista PRACA OD POŁOWY CZERWCA Wymagamy: - umiejętności obsługi komputera - statusu studenta/ ucznia - książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych (tzw książeczka sanepidowska) - poczucia humoru i chęci do pracy Zapewniamy: - szkolenie wstępne pod okiem doświadczonych kolegów/koleżanek - minimalne wynagrodzenie w wysokości 18,30zł brutto/godzina PRACA RÓWNIEŻ W WEEKENDY- nie ma możliwości pracy tylko w tygodniu lub tylko w weekendy. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV wraz ze zdjęciem poprzez portal OLX wraz z klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Recepcjonistka / Recepcjonista
Recepcjonistka / Recepcjonista
30+ kilka dni temu

Donauchem Polska Sp. z o.o. - międzynarodowy koncern z branży chemicznej, działający w Polsce od 16 lat, do swojego Terminalu zlokalizowanego w miejscowości Łubna koło Baniochy, prowadzi rekrutację na stanowisko: RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA miejsce pracy: Łubna (k. Baniochy) Wymagania: • bardzo dobra znajomość j. angielskiego, • dobra organizacja i samodyscyplina, • znajomość pakietu MS Office, • umiejętność obsługi sprzętu biurowego. Zadania: • obsługa recepcji w budynku biurowym, • koordynowanie obiegu poczty przychodzącej i wychodzącej, • nadzór nad salami konferencyjnymi i obsługa spotkań, • praca administracyjna. Oferujemy: • możliwość rozwoju zawodowego w międzynardowej firmie, • możliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy, • po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony, • dofinansowanie ubezpieczenia medycznego, • dofinansowanie pakietu sportowego (karta Multisport). Prosimy o przesłanie swojego CV wraz z fotografią i z załączoną poniżej klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego przez Donauchem Polska Sp. z o.o., zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania".

Recepcjonistka / Recepcjonista
Recepcjonistka / Recepcjonista
Łódź 30+ kilka dni temu

Nasz wiodący klient pracuje nad rozwijaniem najnowszej technologii od dna morza po kosmos. Dosłownie! Chcesz stać się częścią tego kosmicznego Zespołu? Nie czekaj i aplikuj na stanowisko: RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA Lokalizacja: KOLUSZKI k. Łodzi (czas dojazdu 26 min ŁKA) Szukamy Osoby, która: - jest komunikatywna, sumienna i świetnie zorganizowana - komunikatywnie posługuje się językiem angielskim - bardzo dobrze obsługuje pakiet MS Office - jest zaangażowana i… … uśmiechnięta :) Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem Do Twoich zadań należeć będą: - kompleksowa obsługa recepcji m.in.: administrowanie dokumentacją firmową, zapewnienie właściwego obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej, telefoniczna obsługa recepcji - utrzymanie wysokiego standardu obsługi Klientów oraz Gości przybywających na spotkania - dbanie o dobry wizerunek Firmy Brzmi interesująco? Zachęcamy do przesyłania CV lub kontakt: 570 - pokaż numer telefonu - „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych do niego dokumentach”. „Administratorem Twoich danych osobowych jest Flexidea Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Wólczańska 73 lokal 1/1A. Przetwarzamy dane osobowe w celach związanych z rekrutacją na w/w stanowisko. Kontakt w sprawach ochrony danych osobowych pod adresem Inspektora Ochrony Danych: iodo[małpa]flexidea.pl. Szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych zgodnie z RODO na stroniehttp://flexidea.pl/pl/news/56.

Recepcjonistka / Recepcjonista
Recepcjonistka / Recepcjonista
Warszawa 30+ kilka dni temu

RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA Zakres obowiązków:Pierwszy kontakt z klientem;Odbieranie i selekcja połączeń telefonicznych;Przygotowanie i wysyłka korespondencji wychodzącej oraz przesyłek kurierskich;Prowadzenie rejestru dokumentów;Monitorowanie zapotrzebowania na art. biurowe;Obsługa spotkań zgodnie z przyjętymi standardami;Wsparcie organizacyjne i administracyjne pozostałych pracowników firmy;Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy oraz o wygląd recepcji. Wymagania:Status studenta lub wykształcenie wyższe;Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku (plus dwie soboty w miesiącu z możliwością odbioru);Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym;Znajomość pakietu MS Office oraz obsługi urządzeń biurowych;Wielozadaniowość oraz bardzo dobra organizacja pracy;Wysoka kultura osobista;Wysokie zdolności interpersonalne;Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie mile widziane; Oferujemy:Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;Możliwość rozwoju zawodowego;Stałe wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska;Odpowiedzialną i ciekawą pracę;Możliwość korzystania z pakietu medycznego oraz dofinansowania do Karty MultiSport.  Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Port Praski Nowe Inwestycje Sp. z o.o. w procesie rekrutacji do zatrudnienia w Spółce, w celach niezbędnych do oceny mojej kandydatury oraz – w zależności od wyników tej oceny – do zatrudnienia w Spółce. Wyrażam także zgodę na przekazanie moich danych podmiotom działającym na zlecenie Spółki, świadczącym usługi informatyczne w zakresie serwisowania system u teleinformatycznego Spółki, obsługę prawną, księgową oraz audytorską na rzecz Spółki - w związku z czynnościami dotyczącymi mojego uczestnictwa w procesie rekrutacji. Oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych i zgoda na ich przetwarzanie ma charakter dobrowolny.” 

Recepcjonistka/Recepcjonista - Warszawa (Śródmieście)
Recepcjonistka/Recepcjonista - Warszawa (Śródmieście)
Warszawa 30+ kilka dni temu

Centrum Medyczne Damiana zatrudni osobę na stanowisko: Recepcjonistka / Recepcjonista miejsce pracy: Warszawa, ul. Nowolipie 18 Zadania: • dokonywanie rezerwacji i rejestracji usług medycznych; • prawidłowe rozliczanie usług medycznych; • zapewnienie profesjonalnej obsługi pacjentom. Od kandydatów oczekujemy:• znajomości pakietu MS Office; • dobrej organizacji pracy, dokładności i rzetelności; • gotowości do pracy w systemie zmianowym. Oferujemy: • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji; • pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze. Osoby zainteresowane proponowanym stanowiskiem prosimy o przesłanie CV.

Recepcjonistka/Recepcjonista - Siedlce
Recepcjonistka/Recepcjonista - Siedlce
Siedlce 30+ kilka dni temu

Adamczuk Serwis Finansowy to dynamicznie rozwijająca się Firma w branży usług finansowych zarówno ubezpieczeniowych jak i kredytowych. Swoją działalność prowadzimy już 19 lat, jednak nie zatrzymujemy się w miejscu, wręcz przeciwnie – daje nam to większą motywację do dalszego działania i poszerzania zakresu naszych usług. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: Recepcjonistka/Recepcjonista - SiedlceObowiązki:- wykonywanie określonego zakresu zadań administracyjno-biurowych,- odbieranie i sprawdzanie poczty w formie elektronicznej i tradycyjnej,-weryfikacja oraz rejestracja dokumentów w dedykowanych systemach,-obsługa dokumentacji, -koordynowanie obiegu dokumentów,Wymagania:- wykształcenie średnie - mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjno-biurowym,- znajomość pakietu MS Office,- samodzielność w działaniu,- rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz wysoka kultura osobista,- zaangażowanie, dyspozycyjność i chęć zdobycia doświadczeniaOferujemy:• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę• bardzo atrakcyjny system wynagrodzenia podstawa + premia• pakiet profesjonalnych szkoleń• możliwość rozwoju zawodowego Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 504918971 Prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Adamczuk – Serwis Finansowy Grzegorz Adamczuk, ul. Armii Krajowej 18, 08-110 Siedlce, moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w obecnym procesie rekrutacyjnym.Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Adamczuk – Serwis Finansowy Grzegorz Adamczuk, ul. Armii Krajowej 18, 08-110 Siedlce moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych (np. CV, list motywacyjny) oraz zebranych podczas ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej do celów rekrutacji w przyszłych procesach rekrutacyjnych. Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz wycofać zgodę w każdym momencie poprzez wysłanie e-mail na adres podany w Klauzurze Informacyjnej . Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania przed wycofaniem zgody. Proszę o zapoznanie się z Klauzulą Informacyjna dotyczącą przetwarzania Państwa Danych Osobowych w procesie rekrutacyjnym, link poniżej:https://asf.com.pl/dane-osobowe

Recepcjonistka/Recepcjonista
Recepcjonistka/Recepcjonista
30+ kilka dni temu

TOYOTA to największy producent samochodów na świecie, prekursor nowoczesnych technologii w motoryzacji oraz niekwestionowany lider sprzedaży samochodów w Gorzowie Wlkp. od ponad 5 lat.Firma Toyota Stolarz to firma z ponad 23-letnią tradycją, a pozycja Numer 1 na rynku zobowiązuje do ciągłego rozwoju oraz powiększenia zespołu pracowników.Jeżeli chcesz się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku lokalnym, zapraszamy do składania ofert na stanowisko Recepcjonistka/RecepcjonistaKogo potrzebujemy?Poszukujemy osoby uśmiechniętej, otwartej w relacjach z Klientami, zaangażowanej, dynamicznej, lubiącej wyzwania i stawiającej sobie wysoko poprzeczkę, chętnej do rozwoju zawodowego oraz samodzielnej w działaniu.Co będzie należeć do Twoich obowiązków?Do głównych zadań osoby na tym stanowisku będzie obsługa recepcji, utrzymywanie relacji z Klientami, wsparcie pozostałych działów.Co oferujemy?Miłą atmosferę w pracy, przejrzyste warunki wynagrodzenia, atrakcyjny system szkoleń organizowanych przez importera, możliwość rozwoju zawodowego.Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego zespołu, nie zwlekaj! Aplikuj. CV prześlij przez formularz z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883”

Recepcjonistka/Recepcjonista
Recepcjonistka/Recepcjonista
Warszawa 30+ kilka dni temu

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:Recepcjonistka/Recepcjonista Zakres obowiązków:obsługa recepcji i centrali telefonicznej,dbanie o właściwy obieg korespondencji (korespondencja przychodząca / wychodząca),planowanie i realizacja zaopatrzenia administracyjno-biurowego,dbanie o dobry wizerunek firmy,organizowanie i koordynowanie spotkań,szeroko rozumiana współpraca z innymi działami,inne prace zlecone.Wymagania:mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,wysoka kultura osobista i umiejętności budowania dobrych relacji,dobra znajomości pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook),obowiązkowość i zaangażowanie w powierzone zadania,bardzo dobra organizacja pracy i nastawienie na rozwiązania.Oferujemy:stabilność zatrudnienia,pracę w systemie zmianowym (w godzinach 8.00-16.00 i 9:00-17:00),zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasową,możliwość rozwoju w strukturach firmy i zdobywania nowych kompetencji,pełne wsparcie zespołu, koleżeńską atmosferę pracy.

Recepcjonistka / Recepcjonista
Recepcjonistka / Recepcjonista
30+ kilka dni temu

PROMITIS to wielospecjalistyczny zespół poradni psychologiczno-pedagogicznych, punktów przedszkolnych oraz szkoła podstawowa dla dzieci z autyzmem.Poszukujemy pracownika do recepcji w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Warszawie na Bródnie.Wymagania:- wykształcenie min. średnie lub w trakcie studiów- umiejętność pracy w zespole- zdolności organizacyjne- wysoka kultura osobista- samodzielność i odpowiedzialność- praca w godzinach popołudniowych i min. 3 soboty w miesiącu do godz. 15/16Oferujemy:- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę- jasny system wynagrodzeń- szkolenie na w/w stanowisku pracyObowiązki:- profesjonalna obsługa klientów Poradni- obsługa bieżących spraw związanych z funkcjonowanie recepcji- dbanie o wizerunek firmy- współpraca z innymi pracownikami firmy w celu realizacji zadań wewnętrznych- obsługa urządzeń biurowych, kasy fiskalnej oraz terminala płatniczegoRozpatrywane będą jedynie kandydatury osób, które prześlą CV w formacie PDF.

Recepcjonistka/Recepcjonista
Recepcjonistka/Recepcjonista
Radom 30+ kilka dni temu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią klubów fitness, cechuje Nas optymizm i pozytywne nastawienie do pracy, cenimy indywidualne podejście do klienta, dlatego też naszym podopiecznym staramy zapewnić się jak najwyższe standardy obsługi. Z tego powodu, do naszego zespołu poszukujemy właśnie CIEBIE! Chcemy zaproponować Ci stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty w klubie:Total Fitness Radom Twoim głównym zadaniem będzie obsługa recepcji, utrzymywanie pozytywnych relacji z klubowiczami oraz dbałość o dobre funkcjonowanie klubu. Poszukujemy osoby uśmiechniętej, otwartej, pełnej energii, lubiącej pracę z ludźmi, która z zaangażowaniem będzie wykonywała powierzone obowiązki :) W zamian oferujemy: miłą atmosferę pracy, elastyczny grafik, atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system bonusowy), możliwość rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń, bezpłatny karnet na siłownie. POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW DO DŁUGOFALOWEJ WSPÓŁPRACY. Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego zespołu, nie zwlekaj! Aplikuj. CV prześlij przez formularz z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Nordic Investment Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Recepcjonistka/Recepcjonista
Recepcjonistka/Recepcjonista
Mikołów 30+ kilka dni temu

Poszukujemy recepcjonistki / recepcjonisty do nowego salonu masażu w Mikołowie.Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś pogodną i uśmiechniętą osobą, która z zaangażowaniem będzie wykonywała powierzone obowiązki oraz szukasz nowych wyzwań to zgłoś się do Nas. Nie wymagamy doświadczenia, ale w zamian liczymy na duże zaangażowanie i entuzjazm do wykonywanej pracy.OCZEKUJEMY:komunikatywności, wysokiej kultury osobistej i pozytywnego nastawienia do życia,znajomości języka angielskiego – porozumiewanie się z Naszymi masażystkami w języku angielskim,obsługi komputera i pakietu programów Office, bardzo dobrej organizacji pracy,umiejętność pracy w grupie,zaangażowanie we wspólne budowanie marki.OPIS STANOWISKA:·       bieżąca obsługa klienta w salonie,·       obsługa kanałów komunikacji z klientem (telefon, mail i inne),·       obsługa i optymalizacja terminarza wizyt,·       prowadzenie bieżącej dokumentacji,·       koordynacja codziennej pracy zespołu masażystek,·       obsługa kasy – przyjmowanie płatności,·       bieżąca pomoc i wsparcie w codziennej pracy całego zespołu.OFERUJEMY:·       stabilne zatrudnienie,·       dobrze wyposażone stanowisko pracy,·       wysoką higienę pracy,·       jasny i uczciwy system wynagrodzeń,·       umowę o pracę, na pełen etat,·       pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do niedzieli,·       możliwość dalszego rozwoju zawodowego.Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres mailowy lub poprzez poniższy formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jeśli jesteś naprawdę zainteresowana podjęciem z nami współpracy napisz dlaczego - możesz dołączyć list motywacyjny.

Recepcjonistka/Recepcjonista
Recepcjonistka/Recepcjonista
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią klubów fitness, cechuje Nas optymizm i pozytywne nastawienie do pracy, cenimy indywidualne podejście do klienta, dlatego też naszym podopiecznym staramy zapewnić się jak najwyższe standardy obsługi. Z tego powodu, do naszego zespołu poszukujemy właśnie CIEBIE!Chcemy zaproponować Ci stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty w klubie:Total Fitness Gdańsk NieborowskaTwoim głównym zadaniem będzie obsługa recepcji, utrzymywanie pozytywnych relacji z klubowiczami oraz dbałość o dobre funkcjonowanie klubu.Poszukujemy osoby uśmiechniętej, otwartej, pełnej energii, lubiącej pracę z ludźmi, która z zaangażowaniem będzie wykonywała powierzone obowiązki :)W zamian oferujemy: miłą atmosferę pracy, elastyczny grafik, atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system bonusowy), możliwość rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń, bezpłatny karnet na siłownie.POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW DO DŁUGOFALOWEJ WSPÓŁPRACY.Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego zespołu, nie zwlekaj! Aplikuj. CV prześlij przez formularz z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883”

recepcjonistka/recepcjonista
recepcjonistka/recepcjonista
Łeba 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy w Łebie: recepcjonistę/kę pomoc kuchenną osobę do sprzątania konserwator/pracownik/ - wykończeniówka Zatrudnienie od połowy maja do końca września.

Recepcjonistka/Recepcjonista
Recepcjonistka/Recepcjonista
Warszawa 30+ kilka dni temu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią klubów fitness, cechuje Nas optymizm i pozytywne nastawienie do pracy, cenimy indywidualne podejście do klienta, dlatego też naszym podopiecznym staramy zapewnić się jak najwyższe standardy obsługi. Z tego powodu, do naszego zespołu poszukujemy właśnie CIEBIE! Chcemy zaproponować Ci stanowisko Recepcjonisty/Recepcjonistki w klubie: Total Fitness Białołęka Twoim głównym zadaniem będzie obsługa recepcji, utrzymywanie pozytywnych relacji z klubowiczami, aktywna sprzedaż świadczonych usług oraz dbałość o dobre funkcjonowanie klubu. Poszukujemy osoby uśmiechniętej, otwartej, pełnej energii, lubiącej pracę z ludźmi, która z zaangażowaniem będzie wykonywała powierzone obowiązki :) W zamian oferujemy: miłą atmosferę pracy, elastyczny grafik, atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system bonusowy), możliwość rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń, bezpłatny karnet na siłownie. POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW DO DŁUGOFALOWEJ WSPÓŁPRACY. Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego zespołu, nie zwlekaj! Aplikuj. CV prześlij przez formularz z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Nordic Investment Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Recepcjonistka/Recepcjonista
Recepcjonistka/Recepcjonista
Warszawa 30+ kilka dni temu

Blue Solution Sp. z o.o . jest dystrybutorem płynu AdBlue® oraz wodnych roztworów mocznika od 2007r., na rynku krajowym oraz europejskim.W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:Recepcjonistka/Recepcjonista Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa Opis stanowiska·       prowadzenie sekretariatu biura·       nadzór nad obiegiem dokumentów w firmie·       nadzór nad korespondencja przychodząca i wychodzącą·       wspieranie działu sprzedaży w bieżącej działalności·       współpraca z biurem księgowym·       załatwianie bieżących spraw dot. działalności firmyWymagania·       dobra znajomość obsługi komputera (MS Office)·       komunikatywność·       umiejętność pracy pod presją czasu·       szybkie reagowanie na dynamiczne otoczenie·       bardzo dobra organizacja pracy·       systematyczność i dokładność·       czynne prawo jazdy kat.BOferujemy·       prace w dynamicznie rozwijającej się firmie·       pracę w młodym zespole w miłej atmosferze·       atrakcyjne wynagrodzenie·       możliwość rozwoju zawodowego·       pakiet medycznyUprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Recepcjonistka/Recepcjonista
Recepcjonistka/Recepcjonista
30+ kilka dni temu

Firma ULMA Construccion Polska S.A., należąca do hiszpańskiej Grupy ULMA Construccion, jednego z czołowych producentów i dostawców deskowań oraz rusztowań na całym świecie, poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK RECEPCJI.MIEJSCE PRACY: KOSZAJEC (gm. Brwinów) CEL STANOWISKA: Osoba zatrudniona jako pracownik Recepcji odpowiedzialna będzie za realizację zadań administracyjno–organizacyjnych, związanych z funkcjonowaniem Recepcji centrali Spółki. GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:  Obsługa centrali telefonicznejOrganizacja i obsługa spotkań w siedzibie SpółkiAdministracja korespondencji przychodzącej i wychodzącejWspółpraca z firmami kurierskimi oraz pocztąPomoc w organizacji podróży służbowych, rezerwacji biletów lotniczych, kolejowych oraz hoteliRejestracja wpływających fakturPomoc biurowo-administracyjna dla pracowników SpółkiDbałość o nienaganny wygląd recepcji oraz sal konferencyjnychOD KANDYDATA OCZEKUJEMY: Wysokiej kultury osobistej i komunikatywnościUmiejętności pracy zespołowej, organizacji czasu i planowania zadańDyspozycyjności (praca zmianowa w godzinach 6:30 - 18:30)Znajomości obsługi komputeraJęzyk angielski – komunikatywnyJęzyk hiszpański – będzie dodatkowym atutemPrawo jazdy kat. B – mile widziane OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracępracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynkumożliwość nabywania doświadczeń oraz rozwoju osobistego w ramach struktury firmypakiet medyczny finansowany przez pracodawcęmożliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego Administratorem danych jest ULMA Construccion Polska S.A. z siedzibą w Koszajcu 50, 05-840 Brwinów. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz niezbędne dla uczestniczenia w procesie rekrutacyjnym. Informujemy o przysługującym prawie dostępu do treści danych oraz ich poprawiania.

Recepcjonistka / Recepcjonista
Recepcjonistka / Recepcjonista
Łódź 30+ kilka dni temu

Flexidea tworzą ludzie! Jesteśmy prężnie działającą agencją rekrutacyjną, która funkcjonuje na rynku polskim od 15 lat!Naszą wizytówką jesteście Wy - zadowoleni pracownicy oraz Klienci. Nasz wiodący klient pracuje nad rozwijaniem najnowszej technologii od dna morza po kosmos. Dosłownie! Skupia jednych z najbardziej doświadczonych na świecie badaczy dźwięku w technologiach wodnych. Nieustannie przekraczając granicę w zakresie echosond, które są w stanie wykryć migrację i przemieszczanie się ryb, ułatwiając zarówno badania, jak i połowy. Ich echosondy potrafią bardzo precyzyjnie mapować zasoby oceanu, ponieważ dostarczają technologię, która może działać na pełnej głębokości , blisko 11 000 metrów. Nasz Klient jest również dostawcą pokładowego sprzętu elektronicznego i komponentów do satelitów oraz wyrzutni. Chcesz stać się częścią tego kosmicznego Zespołu?Nie czekaj i aplikuj na stanowisko:RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTALokalizacja: KOLUSZKI k. Łodzi (czas dojazdu 26 min ŁKA) Szukamy Osoby, która:- jest komunikatywna, sumienna i świetnie zorganizowana- komunikatywnie posługuje się językiem angielskim- bardzo dobrze obsługuje pakiet MS Office - jest zaangażowana i… … uśmiechnięta :)  Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem Do Twoich zadań należeć będą:- kompleksowa obsługa recepcji m.in.: administrowanie dokumentacją firmową, zapewnienie właściwego obiegu korespondencji przychodzącej i wychodzącej, telefoniczna obsługa recepcji- utrzymanie wysokiego standardu obsługi Klientów oraz Gości przybywających na spotkania -  dbanie o dobry wizerunek Firmy Brzmi interesująco?Zachęcamy do przesyłania CV lub kontakt: 570 900 317  „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV oraz załączonych do niego dokumentach”. „Administratorem Twoich danych osobowych jest Flexidea Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi, ul. Wólczańska 73 lokal 1/1A. Przetwarzamy dane osobowe w celach związanych z rekrutacją na w/w stanowisko. Kontakt w sprawach ochrony danych osobowych pod adresem Inspektora Ochrony Danych: iodo[małpa]flexidea.pl. Szczegółowe informacje o ochronie danych osobowych zgodnie z RODO na stroniehttp://flexidea.pl/pl/news/56.

Recepcjonistka/Recepcjonista
Recepcjonistka/Recepcjonista
Warszawa 30+ kilka dni temu

Szukasz swojej pierwszej pracy?Potrafisz dogadać się w języku angielskim?Chcesz pracować w samym centrum Warszawy w bardzo nowoczesnym biurze? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi x3 TAK - zgłoś się do nas! Obecnie szukamy osoby do pracy na recepcji, która będzie odpowiedzialna m.in za: Kompleksowe prowadzenie recepcji biura:o   Obsługa centrali telefonicznej, poczty elektronicznej, księgi gości.o   Organizacja i obsługa kalendarza sal i spotkań.o   Dystrybucja przesyłek, obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, dbałość o prawidłowy obieg dokumentów.o   Monitorowanie i uzupełnianie zapasów biurowych.o   Współpraca z innymi działami, zgłaszanie zapotrzebowania i usterek, zamówienia przejazdów taksówkowych, kuriera.o   Przyjmowanie Gości.o   Wsparcie kadry zarządzającej.o   Realizacja zadań ad hoc zlecone przez managera.o   Ścisła współpraca z asystentkami zarządu.o   Dbanie o dobry wizerunek firmy. Korzyści ze współpracy z nami: o  Już pierwszego dnia poczujesz się w naszej firmie jak u siebie, ponieważ będziesz współpracować z osobami, które wyróżnia pozytywna energia, uśmiech i podobne doświadczenie zawodowe.o  Strefy relaksu – przepiękny taras na 8 piętrze z widokiem na Pałac Kultury i Nauki, Gaming Room, Kantyna biurowa oferująca pyszne posiłki jak u mamy, które zjesz w korzystnej cenie ze zniżką w wysokości -20%. o Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki medycznej Medicover dla Ciebie i członków najbliższej rodziny – bo Twoje zdrowie jest dla Nas najważniejsze Jo Dobrze zaopatrzoną kuchnię min. w pyszną kawę, różne rodzaje mleka, herbaty, soki owocowe i zniżki na posiłki w kantynie biurowej.o Imprezy okolicznościowe, integracje, sekcje sportowe np. piłka nożna, siatkówka to wszystko wzmacnia więzi między Nami. Wymagane prawo jazdy kategorii B :) Nie zwlekaj, wyślij nam swoje CV już teraz!

Recepcjonistka / Recepcjonista
Recepcjonistka / Recepcjonista
30+ kilka dni temu

PROMITIS to wielospecjalistyczny zespół poradni psychologiczno-pedagogicznych, punktów przedszkolnych oraz szkoła podstawowa dla dzieci z autyzmem.Poszukujemy pracownika do recepcji w Niepublicznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Warszawie na Pradze Południe (ul. Filomatów).Wymagania:- wykształcenie min. średnie- umiejętność pracy w zespole- zdolności organizacyjne- wysoka kultura osobista- samodzielność i odpowiedzialność- praca w godzinach popołudniowych (od 12/13 do 20, poniedziałek-czwartek)Oferujemy:- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie- jasny system wynagrodzeń- szkolenie na w/w stanowisku pracyObowiązki:- profesjonalna obsługa klientów Poradni- obsługa bieżących spraw związanych z funkcjonowanie recepcji- dbanie o wizerunek firmy- współpraca z innymi pracownikami firmy w celu realizacji zadań wewnętrznych- obsługa urządzeń biurowych, kasy fiskalnej oraz terminala płatniczegoRozpatrywane będą jedynie kandydatury osób, które prześlą CV w formacie PDF.

Recepcjonistka /Recepcjonista
Recepcjonistka /Recepcjonista
Ustroń 30+ kilka dni temu

Hotel w Ustroniu zatrudni recepcjonistkę.Wymagania : doświadczenie w pracy, znajomość języka obcego, komunikatywność, empatia, umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracyOferujemy : pracę w zgranym zespole, możliwość rozwoju osobistego, elastyczny czas pracy.

Recepcjonistka/Recepcjonista
Recepcjonistka/Recepcjonista
Radom 30+ kilka dni temu

TREND GLASS Sp. z o.o. renomowany producent wysokiej jakości produktów szklanych, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko: Recepcjonistka/RecepcjonistaOpis stanowiska:   prowadzenie obsługi recepcji, przyjmowanie gości,  pomoc przy organizacji spotkań wewnętrznych, przyjmowanie interesantów oraz udzielanie im ogólnych informacji, odbiór telefonów i odpisywanie na e-maile, obsługa poczty wychodzącej i przychodzącej, w tym przesyłek kurierskich, obsługa komputera i posługiwanie się różnymi edytorami tekstu, bieżące zamawianie materiałów biurowych, dbanie o terminowość i jakość wykonywanych zadań.Wymagania:min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,mile widziana znajomość języka angielskiego, bardzo dobra umiejętność organizacji pracy oraz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,proaktywna postawa oraz orientacja na klienta wewnętrznego i zewnętrznego,znajomość pakietu MS Office, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, samodzielność w realizacji działań,wysoka kultura osobista.Oferujemy:› pracę w przyjaznej atmosferze;› możliwość rozwoju zawodowego; › stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Szanowni Państwo,Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych) w związku z prowadzeniem procesu rekrutacji do pracy w firmie Trend Glass sp. z o.o. w Radomiu informujemy, że: Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Trend Glass sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Marii Fołtyn 11, 10, 26-615 Radom.Administrator danych powołał Inspektora Ochrony Danych nadzorującego prawidłowość przetwarzania danych osobowych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem adresu e-mail: iodo[at]trendglass.plDane osobowe kandydatów do pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji kandydatów do pracy.Administrator Danych nie planuje dalej przetwarzać danych osobowych kandydatów do pracy w celu innym niż cel, w którym dane osobowe zostały zebrane, tj. w celu przyszłej rekrutacji chyba, że kandydat na stanowisko pracy wyrazi na to zgodę, jednak nie dłużej niż przez 1 rok. Wyrażenie zgody jest dobrowolne.Kandydaci w procesie rekrutacji mają prawo do cofnięcia zgody, o której mowa w pkt.4, w każdym momencie poprzez zawiadomienie pracodawcy. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.Podstawą do przetwarzania danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b RODO w związku z art. 221§1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.Podanie danych przez kandydatów w procesie rekrutacji jest konieczne do realizacji celów, do jakich zostały zebrane, a nie podanie danych spowoduje brak możliwości rozpatrzenia oferty kandydata złożonej w procesie rekrutacji.Dane nie będą udostępniane podmiotom zewnętrznym, z wyjątkiem przypadków przewidzianych przepisami prawa.Administrator danych nie zamierza przekazywać danych osobowych kandydatów do pracy do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.Dane kandydatów do pracy przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji wyżej określonych celów, tj. do momentu zakończenia rekrutacji, a następnie po zakończeniu rekrutacji niezwłocznie usunięte.Kandydaci do pracy posiadają prawo żądania od Administratora Danych dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania oraz - z zastrzeżeniem przepisów prawa - usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie;Kandydaci do pracy mają prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Dane osobowe kandydatów do pracy nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu. 

Recepcjonistka/Recepcjonista
Recepcjonistka/Recepcjonista
Warszawa 30+ kilka dni temu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią klubów fitness, cechuje Nas optymizm i pozytywne nastawienie do pracy, cenimy indywidualne podejście do klienta, dlatego też naszym podopiecznym staramy zapewnić się jak najwyższe standardy obsługi. Z tego powodu, do naszego zespołu poszukujemy właśnie CIEBIE! Chcemy zaproponować Ci stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty w klubie: Total Fitness Gocław Twoim głównym zadaniem będzie obsługa recepcji, utrzymywanie pozytywnych relacji z klubowiczami oraz dbałość o dobre funkcjonowanie klubu. Poszukujemy osoby uśmiechniętej, otwartej, pełnej energii, lubiącej pracę z ludźmi, która z zaangażowaniem będzie wykonywała powierzone obowiązki :) W zamian oferujemy: miłą atmosferę pracy, elastyczny grafik, atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system bonusowy), możliwość rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń, bezpłatny karnet na siłownie. POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW DO DŁUGOFALOWEJ WSPÓŁPRACY. Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego zespołu, nie zwlekaj! Aplikuj. CV prześlij przez formularz z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Nordic Investment Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.”

Recepcjonistka/Recepcjonista
Recepcjonistka/Recepcjonista
Sochaczew 30+ kilka dni temu

Dla naszego Klienta, globalnej organizacji z branży FMCG, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty.Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zapewnianie sprawnego funkcjonowania recepcji oraz codziennych procesów i serwisów, wsparcie operacyjne Współpracowników w określonych obszarach, bieżący monitoring wyglądu biura, salek konferencyjnych i innych wspólnych pomieszczeń oraz nadzór nad urządzeniami biurowymi.Do udziału w rekrutacji zapraszamy osoby posiadające bardzo dobrą znajomość języka Angielskiego (min. B2). Oczekujemy pierwszych doświadczeń w pracy biurowej (mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku) oraz znajomości pakietu MS Office. Wymagamy umiejętności organizacyjnych oraz takich cech jak: komunikatywność, otwartość, zaangażowanie.Nasz Klient oferuje możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowym, przyjaznym środowisku, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz możliwości rozwoju w strukturach firmy.

Recepcjonistka/Recepcjonista
Recepcjonistka/Recepcjonista
Warszawa 30+ kilka dni temu

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się siecią klubów fitness, cechuje Nas optymizm i pozytywne nastawienie do pracy, cenimy indywidualne podejście do klienta, dlatego też naszym podopiecznym staramy zapewnić się jak najwyższe standardy obsługi. Z tego powodu, do naszego zespołu poszukujemy właśnie CIEBIE!Chcemy zaproponować Ci stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty w klubie:Total Fitness GrochówTwoim głównym zadaniem będzie obsługa recepcji, utrzymywanie pozytywnych relacji z klubowiczami oraz dbałość o dobre funkcjonowanie klubu. Poszukujemy osoby uśmiechniętej, otwartej, pełnej energii, lubiącej pracę z ludźmi, która z zaangażowaniem będzie wykonywała powierzone obowiązki :) W zamian oferujemy: miłą atmosferę pracy, elastyczny grafik, atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + system bonusowy), możliwość rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń, bezpłatny karnet na siłownie.POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW DYSPOZYCYJNYCH ORAZ DO DŁUGOFALOWEJ WSPÓŁPRACY.Jeżeli chcesz dołączyć do Naszego zespołu, nie zwlekaj! Aplikuj. CV prześlij przez formularz z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883”

Recepcjonistka, recepcjonista
Recepcjonistka, recepcjonista
Łódź 30+ kilka dni temu

Hotel trzygwiazdkowy w Łodzi poszukuje recepcjonistki/y do pracy. Opis stanowiska: sprawne meldowanie gości według standardów przyjętych przez firmę;obsługa połączeń telefonicznych, wiadomości e-mail oraz wszelkiej korespondencji biegle w języku polskim i angielskim;dbałość o kontakt z gośćmi hotelowymi;obsługa rezerwacyjnych systemów wewnętrznych;współpraca z innymi pracownikami, aby praca była płynna i komfortowa;elastyczność;dyspozycyjność. Oferujemy:stabilną pracę w zgranym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji;pracę w zgranym zespole, przyjazną atmosferę w biurze!umowa w pełnym zakresie godzinowym. Wymagania:znajomość języka polskiego i angielskiego (na poziomie biegłym w mowie i piśmie), znajomość innych języków bardzo mile widziana;umiejętności interpersonalne, profesjonalna obsługa Klienta;wysoka kultura osobista i nienaganna prezencja;umiejętność obsługi komputera, pakietu Office oraz podstawowych urządzeń biurowych;samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów, logiczne myślenie;praca na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;pozytywne nastawienie i chęci do pracy!Spełniasz powyższe kryteria? Wyślij nam swoje CV! Serdecznie zapraszamy do naszego zespołu w prężnie rozwijającej się firmie. Pomóż nam budować profesjonalny wizerunek firmy i dalej się rozwijać.

Recepcjonistka/Recepcjonista
Recepcjonistka/Recepcjonista
Warszawa 30+ kilka dni temu

Opis stanowiska:Czy rola recepcjonisty/recepcjonistki kojarzyła Ci się do tej pory z nudną pracą za biurkiem – z nami Ci to nie grozi:)Jeśli jesteś typem proaktywnego organizatora i potrafisz wykonywać wiele zróżnicowanych zadań to praca idealna dla Ciebie :)Przed Tobą m.in: Obsługa recepcjiKontakt z firmami kurierskimi, kontrahentami, dostawcamiZamawianie artykułów biurowych i spożywczychProwadzenie kalendarza spotkańPorządkowanie dokumentacji, kontrolowanie/nadzór obiegu dokumentówBieżące prace biuroweWspółpraca z pozostałymi działami firmyOrganizacja drobnych eventów firmowych, spotkań zespołowychNasze oczekiwania: Stanowisko odpowiednie dla osoby chcącej zdobyć doświadczenie zawodowe - mile widziani studenci niestacjonarni, praca od poniedziałku do piątku w sztywnych godzinach 8:00-16:00Interesuje nas stabilna współpraca na dłuższy czas, więc nie jest to stanowisko dla osób poszukujących pracy dorywczej w okresie wakacyjnym :)Nasze biuro mieści się w Warszawie przy Metrze RacławickaTwoje umiejętności:Wykształcenie średnie lub w trakcie studiówZnajomość j. angielskiego min. B2Umiejętność zarządzania czasem oraz ukierunkowanie na postawione zadaniaUmiejętności łatwego nawiązywania i utrzymywania pozytywnych relacji interpersonalnychCo oferujemy: Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się firmie ( 100 osobowej młodej organizacji)Niezbędny sprzęt potrzebny do pracyPrywatną opiekę medyczną/ Kartę MultiSportUdział w imprezach integracyjnych,Szkolenie i wsparcie firmy z zakresu powierzonych zadańOsoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV + dodanie 3 zdań czemu akurat mamy sie do Ciebie odezwać :)

Recepcjonistka/recepcjonista
Recepcjonistka/recepcjonista
30+ kilka dni temu

Hotel "Zbójnicówka" w Bukowinie Tatrzańskiej zatrudni recepcjonistkę/recepcjoniste. Praca zmianowa po 12 godz. Cv prosimy przesyłać na adres mailowy lub więcej informacji pod nr tel. 182020000.

Recepcjonistka / Recepcjonista
Recepcjonistka / Recepcjonista
Warszawa 30+ kilka dni temu

Grupa Verita HR jest dostawcą usług z zakresu rekrutacji stałych, outsourcingu, RPO i Media Services. Dzięki istniejącemu zasięgowi pół miliona obserwujących na naszych kanałach social media, udaje nam się dzielić naszym doświadczeniem i wiedzą. Docieramy do dużej grupy odbiorców – od osób stawiających pierwsze kroki na swojej ścieżce kariery do doświadczonych specjalistów i managerów, szukających najnowszych i najważniejszych informacji z rynku. To co wyróżnia nas na rynku to to, że zawsze jesteśmy „o krok przed naszymi konkurentami”!Aktualnie do naszego biura na Mokotowie (ul. Puławska 182) szukamy osoby na stanowisko:Recepcjonistka / RecepcjonistaZakres obowiązków:Kompleksowa obsługa recepcji;Koordynacja i dystrybucja korespondencji;Zapewnianie zaopatrzenia biura w artykuły spożywcze oraz materiały biurowe;Dbanie o wizerunek firmy, biura, wygląd sal konferencyjnych i innych pomieszczeń;Organizacja podróży służbowych (rezerwacja biletów, hoteli) i rozliczanie kosztów z nimi związanych;Współpraca i bieżący kontakt z administratorem budynku, dostawcami, klientami firmy; Analiza wydatków i tworzenie raportów ws. kosztów dotyczących funkcjonowania biura;Wsparcie organizacyjne i administracyjne pozostałych pracowników firmy;Wsparcie w tworzeniu oraz usprawnianiu wewnętrznych procedur;Inwentaryzacja infrastruktury biurowej;Nadzór nad poprawnością przechowywanych dokumentów administracyjnych;Wsparcie w administrowaniu grup na Facebooku oraz wewnętrznej bazy danych;Koordynacja procesów administracyjnych związanych z utrzymaniem oddziałów firmy z Krakowa i Warszawy;Realizacja innych bieżących zadań zleconych przez przełożonego.Oczekiwania:Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2;Mile widziane doświadczenie na stanowisku związanym z administracją;Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne;Umiejętność organizacji pracy własnej;Samodzielność w działaniu;Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie;Miła aparycja.Oferujemy:Umowę o pracę;Prywatną opiekę medyczną;Jasną ścieżkę rozwoju;Fantastyczną atmosferę pracy w zgranym zespole. *Rekrutacja jest prowadzona w formie online.

Recepcjonistka / Recepcjonista
Recepcjonistka / Recepcjonista
Wrocław 30+ kilka dni temu

ADD Motor Sp. z o.o. jest autoryzowanym partnerem Renault i Dacia we Wrocławiu przy ul. Karkonoskiej 45. Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych, jak i używanych. Prowadzimy również usługi serwisowe samochodów osobowych i dostawczych, dysponujemy stacją kontroli pojazdów, działem części zamiennych oraz zajmujemy się likwidacją szkód komunikacyjnych. Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:Recepcjonistka / RecepcjonistaGłówne zadania:dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,obsługa rozmów telefonicznych,powitanie klienta i ustalenie celu wizyty,prowadzenie przebiegu spotkań,umawianie klientów,zarządzaniem parkiem samochodów demonstracyjnych i zastępczych,przygotowywanie zestawień, raportów i analiz,sprawowanie pieczy nad materiałami biurowymi.Nasze oczekiwania:doświadczenie w obszarze obsługi klienta,łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikacji,otwartość i chęć uczenia się,umiejętność działania pod presją czasu,prawo jazdy kat. B.Kandydatom oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,pracę w pełnym wymiarze czasu pracy (praca dwuzmianowa + co druga sobota),motywacyjny system wynagrodzeń,możliwość rozwoju oraz zdobywania doświadczenia.Proszę pamiętać o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit. a Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE".Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Recepcjonistka/recepcjonista
Recepcjonistka/recepcjonista
Warszawa 12 dnia plecy

Percepcja sp. z o. o. mieszcząca się przy ul. Patriotów 179 w Wawrze zatrudni recepcjonistkę/recepcjonistę. Praca zmianowa. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Recepcjonistka/recepcjonista Klinika Urody Mada
Recepcjonistka/recepcjonista Klinika Urody Mada
Wrocław 30+ kilka dni temu

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonistka/recepcjonista- Dyspozycyjnej na cały etat- Posiadającej doświadczenie z pracą na recepcji- Znającej j.Angielski- Kulturalnej- Odpowiedzialnej- Dyspozycyjnej na pełny etat - Umiejącej pracować w zespole Do obowiązków na stanowisku pracy należeć będzie:-Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych -Prowadzenie ewidencji wizyt klientów,-Udzielanie informacji w zakresie oferowanych usług i produktów,-Sprzedaż usług i produktów z oferty, -Przyjmowanie i rozliczanie płatności (kasa fiskalna, raporty kasowe, terminal płatniczy),-Dbałość o estetykę otoczenia i wysoki standard obsługi klientów,-Współpraca z zespołem kosmetologów i masażystówW zamian oferujemy:-Umowę o pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku -Wolne weekendy -Miłą atmosferę pracy-Dogodna lokalizacja pracy-Stała współpraca -Praca w renomowanym salonie, z dużą bazą klientówUprzejmie prosimy o wysyłanie CV z załączonym zdjęciem oraz klauzulą zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Recepcjonista/Recepcjonistka
Recepcjonista/Recepcjonistka
Kraków 30+ kilka dni temu

Obecnie do Naszej firmy poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko :Recepcjonista / Recepcjonistka Wymagana :znajomość języka angielskiegodyspozycyjnośćOferujemy: praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkumożliwość rozwojupomoc we wdrożeniu w obowiązki   Mile widziane doświadczenie.

Recepcjonista / Recepcjonistka
Recepcjonista / Recepcjonistka
Kraków 30+ kilka dni temu

Obecnie do Naszej firmy poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko :Recepcjonista / Recepcjonistka . Praca w GoKarting Center obok osiedla ZłocieńWymagana :znajomość języka angielskiegodyspozycyjnośćOferujemy: praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkumożliwość rozwojupomoc we wdrożeniu w obowiązki

Recepcjonistka/Recepcjonista poszukiwani !!!
Recepcjonistka/Recepcjonista poszukiwani !!!
Warszawa 30+ kilka dni temu

Klub sportowy na warszawskiej Pradze - Południe zatrudni osobę do pracy na recepcji.Praca wtorek - czwartek w godzinach 9.00 -21.00 oraz sobota i niedziel w godzinach 9.00 - 20.00.CV prosimy wysyłać na adres email.

Sekretariat - recepcjonistka/recepcjonista
Sekretariat - recepcjonistka/recepcjonista
30+ kilka dni temu

Biuro Rachunkowe z siedzibą w Gołkowie szuka chętnych do pracy/przyuczenia do zawodu na stanowisko Recepcjonistka - SekretarkaWymagania:Wykształcenie średnie,Biegła obsługa komputera,Umiejętność poruszania się w środowisku MS Office.Umiejętność pracy w zespole oraz z klientami .Początkowo przez 3 miesiące zlecenie, następnie samozatrudnienie - po okresie próbnym będziesz znać zasady działania B2B i będziesz wiedzieć, że nie ma się czego bać.Wynagrodzenie jest uzależnione od umiejętności i stażu pracy w firmie.Za nadesłane aplikacje dziękujemy i jednocześnie informujemy, że Biuro Rachunkowe MM Sp. z o.o. zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Biuro Rachunkowe zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Recepcjonistka/recepcjonista - Hotel
Recepcjonistka/recepcjonista - Hotel
Ciechanów 30+ kilka dni temu

Hotel w Ciechanowie zatrudni osobę na stanowisko recepcjonisty.Wymagania:obsługa komputera (pakiet Office)obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczegoznajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnymdyspozycyjnośćumiejętność pracy w zespolełatwość w nawiązywaniu kontaktówOferujemy:kompleksowe szkolenie z obsługi systemu hotelowego oraz zakresu obowiązków na stanowisku recepcjonisty elastyczny czas pracy w systemie pracy zmianowej (zmiany 12 h)stałe, bardzo dobre warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracęOsoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

recepcjonistka/ recepcjonista KRAKÓW
recepcjonistka/ recepcjonista KRAKÓW
Kraków 30+ kilka dni temu

Jeżeli jesteś osobą uśmiechniętą, pogodną, sumienną, kreatywną , samodzielną i lubisz pracę z ludźmi. Zapraszamy do naszego zespołu. Oferujemy pracę na stanowisku recepcjonistki/ recepcjonisty w nowoczesnym Biurowcu, w sercu Krakowskiego Podgórza przy Rondzie Matecznym. Zakres obowiązków dbałość o estetykę Recepcji Biurowca wysoki standard obsługi gości czuwaniem nad prawidłowym obiegiem korespondencji przyjmowanie i wysyłka przesyłek pocztowych/kurierskich utrzymywanie dobrych relacji z naszymi partneramiaplikuj wysyłając swoje CV wraz ze zdjęciem na adres: tb@sawig.pl

Recepcjonista/ Recepcjonistka
Recepcjonista/ Recepcjonistka
Kraków 30+ kilka dni temu

Poszukujemy komunikatywnych osób na stanowisko RECEPCJONISTKA/RECEPCJONISTA do Parku Trampolin GOjump w Krakowie. W niepełnym wymiarze godzin pracy.Czego oczekujemy:wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnychzdolności organizacyjnych, kultury osobistejsumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadańumiejętności obsługi programów z pakietu MS Officekomunikatywnej znajomości języka angielskiegoCo oferujemy:pracę w młodym, kreatywnym zespolerozwój osobisty możliwość zdobycia doświadczeniaJeśli posiadasz wspomniane kompetencje, to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!Wyślij CV wraz z kilkoma słowami o sobie.

Recepcjonista/Recepcjonistka
Recepcjonista/Recepcjonistka
Warszawa 30+ kilka dni temu

Recepcjonista/Recepcjonistka w Klubie Tenisowym ATOL - Warszawa Stegny.W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy w recepcji naszego klubu.Obowiązki:bezpośrednia obsługa klientaprzyjmowanie rezerwacji telefonicznych i mailowychorganizacja pracy recepcjikoordynacja pracy trenerów tenisaobsługi kasy fiskalnej oraz terminali płatniczychWymagania:wykształcenie minimum średniedobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikacjębiegła umiejętność obsługi komputera - znajomość pakietu Microsoft OfficeOferta:Płatny okres próbny oraz szkoleniepraca w soboty i niedziele w godzinach 8:00 – 19:00Wynagrodzenie 20 zł/godz. BruttoDowiedz się o nas więcej na www.atoltenis.pl

Recepcjonistka/Recepcjonista - status studenta
Recepcjonistka/Recepcjonista - status studenta
Mikołów 30+ kilka dni temu

Poszukujemy recepcjonistki / recepcjonisty o statusie studenta/ studentki do nowego salonu masażu w Mikołowie.Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, jesteś pogodną i uśmiechniętą osobą, która z zaangażowaniem będzie wykonywała powierzone obowiązki oraz szukasz nowych wyzwań to zgłoś się do Nas. Nie wymagamy doświadczenia, ale w zamian liczymy na duże zaangażowanie i entuzjazm do wykonywanej pracy.OCZEKUJEMY:komunikatywności, wysokiej kultury osobistej i pozytywnego nastawienia do życia,znajomości języka angielskiego – porozumiewanie się z Naszymi masażystkami w języku angielskim,obsługi komputera i pakietu programów Office, bardzo dobrej organizacji pracy,umiejętność pracy w grupie,zaangażowanie we wspólne budowanie marki.OPIS STANOWISKA:·       bieżąca obsługa klienta w salonie,·       obsługa kanałów komunikacji z klientem (telefon, mail i inne),·       obsługa i optymalizacja terminarza wizyt,·       prowadzenie bieżącej dokumentacji,·       koordynacja codziennej pracy zespołu masażystek,·       obsługa kasy – przyjmowanie płatności,·       bieżąca pomoc i wsparcie w codziennej pracy całego zespołu.OFERUJEMY:·       stabilne zatrudnienie,·       dobrze wyposażone stanowisko pracy,·       wysoką higienę pracy,·       jasny i uczciwy system wynagrodzeń,·       umowę zlecenie, niepełny etat,·       pracę w systemie zmianowym od poniedziałku do niedzieli,·       możliwość dalszego rozwoju zawodowego.Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV na adres mailowy lub poprzez poniższy formularz kontaktowy. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Jeśli jesteś naprawdę zainteresowana podjęciem z nami współpracy napisz dlaczego - możesz dołączyć list motywacyjny.

Recepcjonistka / Recepcjonista w Deepspot
Recepcjonistka / Recepcjonista w Deepspot
Mszczonów 30+ kilka dni temu

Nasz zespół się rozwija, potrzebujemy nowej osoby do pracy na recepcji. Jesteś zainteresowany? Zapraszamy! :)

Recepcjonistka/ Recepcjonista (m/k)
Recepcjonistka/ Recepcjonista (m/k)
Warszawa 30+ kilka dni temu

DPS Software Polska to zgrany i skuteczny zespół profesjonalistów handlowych i technicznych z zakresu sprzedaży, szkoleń i wdrażania rozwiązań informatycznych klasy CAD/CAM/CAE/PDM/ERP w polskich firmach. Codziennie spotykamy się i rozmawiamy z naszymi Klientami, żeby poznać specyfikę ich pracy, zarekomendować najlepsze rozwiązania oraz szkolenia oraz wdrożyć oprogramowanie, jednocześnie wspomagając ich rozwój i innowacyjność. Naszym priorytetem jest współpraca na najwyższym poziomie zarówno wewnątrz firmy, jak i z naszymi Klientami.Do naszego zespołu poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:Recepcjonista/ RecepcjonistkaDo Twoich głównych zadań będzie należało:obsługa sekretariatu – odbieranie/ łączenie telefonów,obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,współpraca z firmami kurierskimi, dostawcami artykułów biurowych,wsparcie działu finansowego (wystawianie i opisywanie dok. finansowych itp.),dbanie o sprawne funkcjonowanie biura,wsparcie w organizacji spotkań biznesowych, promocyjnych, wydarzeń integracyjnych,ścisła współpraca z pozostałymi działami i lokalnymi biurami firmy.Czego oczekujemy?bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office, w szczególności Word, Excel,znajomości jęz. angielskiego – B1komunikatywności, samodzielności,wysokiej kultury osobistej,dyspozycyjności, prawa jazdy kat. B,bardzo dobrej organizacji pracy własnej.Co zapewniamy?bardzo dobrą atmosferę w pracy,stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,szkolenie i wdrożenie na stanowisko pracy,kartę sportową, pakiet medyczny Medicover,dofinansowanie do nauki angielskiego.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV poprzez OLX. Prosimy o dopisaniu klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO].

Recepcjonista/  Recepcjonistka
Recepcjonista/ Recepcjonistka
Opole 30+ kilka dni temu

Restauracja&Hotel*** Opolanka to miejsce stworzone z pasji i chęci dzielenia się pozytywną energią. Do naszego zespołu poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Recepcjonista/ Recepcjonistka do obsługi gości w hotelu.Jeżeli lubisz pracować z ludźmi, nie czekaj, zgłoś się do nas.Jeżeli jesteś młody i brakuje ci doświadczenia – nie martw się, wyszkolimy cię i przygotujemy do pracy.Jeżeli szukasz stabilizacji – gwarantujemy stałość zatrudnienia oraz przejrzyste warunki pracy.Oczekujemy:•            dyspozycyjności,•            podstawowej znajomości języka angielskiego•            odpowiedzialności, sumienności, wysokiej kultury osobistej,•            komunikatywności, pogodnego nastawienia, uśmiechu i chęci do pracy,•            książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych.Osoby zainteresowane ofertą, prosimy o przesłanie CV przez formularz kontaktowy OLX.Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Recepcjonistka/Recepcjonista - Katowice, ul. Jordana
Recepcjonistka/Recepcjonista - Katowice, ul. Jordana
Katowice 30+ kilka dni temu

Centrum Medyczne Damiana zatrudni osoby na stanowisko: Recepcjonistka/Recepcjonistamiejsce pracy: Katowice, ul. JordanaZadania:• dokonywanie rezerwacji i rejestracji usług medycznych; • rozliczanie dostarczanych usług medycznych: • profesjonalna obsługa pacjentów. Oferujemy: • atrakcyjne wynagrodzenie; • samodzielność w działaniu; • niezbędny sprzęt ochrony indywidualnej. Osoby zainteresowane proponowanym stanowiskiem prosimy o przesłanie CV.

Praca na stanowisko Recepcjonistka/Recepcjonista
Praca na stanowisko Recepcjonistka/Recepcjonista
Kraków 30+ kilka dni temu

Recepcja Cluster to rosnąca sieć biur coworkingowych, obecna w Krakowie. Nasze usługi w głównej mierze kierujemy do zagranicznych firm lokujących się w Krakowie, dla których w ofercie mamy gotowe, wysokiej klasy biura serwisowane (coworking), sale szkoleniowe i konferencyjne oraz wirtualne biuro. Biura serwisowane przy ulicy Zamoyskiego 24 (rejon Stare Podgórze) w Krakowie poszukuje studenta/ki na stanowisko Recepcjonistki/Recepcjonisty.Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.Opis stanowiska:Kompleksowa obsługa klientów biura oraz ich gości,Dbanie o dobre relacje z klientem i miłą atmosferę w biurze, Szybkie i skuteczne reagowanie na uwagi gości oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów,Przyjmowanie, rozliczanie i ewidencjonowanie płatności, wystawianie faktur, obsługa terminala płatności kasy fiskalnej, Udzielanie informacji na temat usług, dostępności biur, biurek dedykowanych i sal szkoleniowych, przyjmowanie rezerwacji, Wspomaganie działań marketingowych i sprzedażowych, Dbanie o porządek w miejscu pracy i prawidłowe funkcjonowanie biura,Monitorowanie i uzupełnianie zapasów biurowych,Dbanie o skuteczny przepływ informacji i dobrą komunikację w zespole,Elastyczność w pracy tj. zastępowanie współpracowników w razie konieczności w innych zleconych obowiązkach.Wymagania:Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w biurze lub hotelu,Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny,Wysoka kultura osobista, miła aparycja, pogodne usposobienie,Otwartość na kontakt z ludźmi,Samodzielność podejmowania decyzji, sumienność, punktualność, poczucie odpowiedzialności, Chęć nauki i rozwoju.Narzędzia używane w codziennej pracy:Trello, pakiet G Suite (Google Sheets, Google Docs, Google Slides, inne), Slack, Hangouts Meet, HubSpot CRM. W odpowiedzi na ogłoszenie prosimy o podanie oczekiwań płacowych netto. Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie. W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: anna@clusteroffices.com - prosimy o dołączenie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)Dziękujemy za nadesłanie aplikacji i uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatkami/Kandydatami.

Recepcjonista / Recepcjonistka
Recepcjonista / Recepcjonistka
Ciechanów 30+ kilka dni temu

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2020 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 60000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy Kandydata/-tki na stanowisko: Recepcjonista / Recepcjonistka Zadania: • koordynacja wewnętrznej i zewnętrznej komunikacji firmy, • obsługa recepcji i centrali telefonicznej, • ewidencja korespondencji przychodzącej oraz wysyłka korespondencji wychodzącej, • koordynacja prawidłowego przepływu informacji w firmie, • prace związane z obsługą administracyjną, • utrzymanie porządku i estetycznego wyglądu recepcji i ogólnej przestrzeni biurowej. Od kandydatów oczekujemy:  • wykształcenia min. średniego - (praca na pełny etat w godz. 8:00-16:00), • umiejętności obsługi urządzeń biurowych (xero, faks, skaner, drukarka), • bardzo dobrej organizacji pracy, • komunikatywnej znajomości języka angielskiego, • dobrej znajomości pakietu Microsoft Office, (Word, Excel, PowerPoint), • wysokiego poziomu komunikacji i kultury osobistej, • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i miłego usposobienia, • entuzjazmu i zapału do pracy, • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Oferujemy: • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową na okres 01-31.03.2021 z możliwością przedłużenia, •  Pracę na pełen etat od poniedziałku do piątku, •  Benefity pozapłacowe: karta Multisport, opieka medyczna,

Recepcjonista/Recepcjonistka
Recepcjonista/Recepcjonistka
Pruszków 20 dni plecy

Agencja Pracy Tymczasowej Deem Art (cert. nr. 17887) poszukuje dla swojego Klienta pracowników do prężnie rozwijającej się firmy na stanowisko: Recepcjonistka/Recepcjonista Miejsce pracy: PRUSZKÓW Główne zadania: • Dbanie o nienaganny wygląd recepcji • Opieka oraz obsługa kontrahenta • Świadczenie pomocy klientom i pracownikom firmy w razie zaistnienia takiej potrzeby • Obsługa sali konferencyjnej do ewentualnego spotkania • Obsługa kurierska/pocztowa – nadawanie i odbieranie przesyłek • Ścisła współpraca ze wszystkimi osobami pracującymi na recepcji i wszystkimi działami w firmie Wymagania: • Min. roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku w międzynarodowym środowisku • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne • Inicjatywa i aktywne podejście do obowiązków zawodowych • Umiejętność pracy w zespole • Umiejętność planowania i organizacji czasu pracy • Elastyczność i odpowiedzialne podejście do obowiązków • Prawo jazdy kat. B Pracodawca oferuje: • Umowę o pracę, długofalowy horyzont współpracy • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku • Godziny pracy 9:00 – 17:00 (pełny etat) • Przyjazną atmosferę • Dogodne miejsce pracy Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem portalu , bądź kontakt telefoniczny 572 - pokaż numer telefonu - . W CV prosimy o umieszczanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji”, zgodnie z ustawą ( Dz. Ustaw z 2018, poz.1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE)2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Recepcjonistka/ Recepcjonista umowa o pracę Lućmierz
Recepcjonistka/ Recepcjonista umowa o pracę Lućmierz
Łódź 30+ kilka dni temu

Wyróżnikiem rynkowym GOLDBECK jest budowanie przy wykorzystaniu systemowych elementów budowlanych, które wdrożyliśmy perfekcyjnie. Koncepcja, budowa i wsparcie w późniejszej eksploatacji hal, budynków biurowych i parkingów stanowią nasze kluczowe kompetencje. Dzięki nim nasi klienci otrzymują gotowe rozwiązania „pod klucz” z jednej ręki.Zakres zadań:·        obsługa połączeń telefonicznych, urządzeń biurowych i aplikacji systemowych,·        obsługa i zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,·        przygotowywanie sal konferencyjnych do spotkań,·        przyjmowanie i poczęstunek klientów, dostawców i innych gości,·        zarządzanie kalendarzem wizyt kontrahentów i gości,·        przyjmowanie i wprowadzanie faktur do systemu, ·        rozliczanie faktur w obszarze odpowiedzialności,·        kontakt z firmami kurierskimi, kontrahentami, dostawcami, ·        zamawianie artykułów biurowych i spożywczych,·        współpraca z pozostałymi działami firmy.Wymagania:·        minimum średnie wykształcenie techniczne, ekonomiczne lub pokrewne,·        dobra znajomość języka niemieckiego,·        znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,·        bardzo dobra znajomość oprogramowania MS Office,·        zorientowanie na obsługę klienta,·        umiejętność samodzielnej pracy i talent organizacyjny,·        orientacja na rozwiązywanie problemów i proaktywne podejście do pracy.Oferta:·        prywatną opiekę medyczną,·        dodatek dojazdowy,·        zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio przez Pracodawcę,·        świetne warunki pracy (nowy Zakład) - ergonomiczne, bezpieczne warunki pracy ,·        w 100% sfinansowane kursy językowe z j. niemieckiego dla wybranych grup pracowniczych,·        system poleceń pracowniczych, ·        premię za każde urodzone dziecko,·        kartę MyBenefit·        dofinansowanie do żłobka lub przedszkola dla każdego dziecka w wieku 1-6,·        możliwość korzystania z firmowej kantyny i dofinansowanie posiłków,·        imprezy firmowe dla Pracowników i ich rodzin,·        premię od zysku,·        wczasy pod bananem,·        paczki świąteczne dla dzieci,·        świadczenia pieniężne dla pracowników z okazji świąt.Dziękujemy za złożenie aplikacji, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Filtr