Sortowanie:
Znaleziony: 6 ogłoszenie w kategorii Budowa / remonty Polska: Wszystkie miasta
Do montażu rolet zewnętrznych
Do montażu rolet zewnętrznych
nowe Swarzędz 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy osobę do montażu rolet zewnętrznych, nie wymagamy doświadczenia (możliwość przyuczenia)

Zatrudnię montażystę okna drzwi rolety
Zatrudnię montażystę okna drzwi rolety
30+ kilka dni temu

Poszukuję do pracy osobę z doświadczeniem przy montażu okien i drzwi. Firma zajmuje się również montażem rolet wewnętrznych i zewnętrznych. Mile widziane prawo jazdy B ale niekonieczne.

Zatrudnimy pracowników do montażu Okien , Drzwi
Zatrudnimy pracowników do montażu Okien , Drzwi
Kutno 11 dni plecy

Firma z wieloletnim stażem zatrudni pracowników do montażu okien , drzwi , rolet zewnętrznych i wewnętrznych , bram garażowych . Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia Praca na terenie Kutna i okolic. Osoby zainteresowane proszę o kontakt tel. 794 - pokaż numer telefonu -

Do montażu okien, bram, rolet zew.
Do montażu okien, bram, rolet zew.
Myszków 30+ kilka dni temu

Zatrudnię do montażu okien, bram, rolet zewnętrznych. Mile widziane osoby posiadające doświadczenie na ww. stanowisku.Praca Poniedziałek - PIątek. Stawka od 17 - 22 netto, zależna od umiejętności. Osobom ze słabością do alkoholu dziękuje.Dla samodzielnego montera wymagane:Doświadczenie zawodoweZnajomość zagadnień dotyczących montażuSamodzielność w rozwiązywaniu problemówDokładnośćDbałość o powierzony sprzętPrawo jazdy kat. BWięcej informacji 66*******46.

Montażysta okien ,drzwi ,rolet
Montażysta okien ,drzwi ,rolet
Tarnowskie Góry 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy osoby na stałe do montażu okien, drzwi i rolet zewnętrznych z doświadczeniem lub do przyuczenia. Praca w powiecie Tarnogórskim, Śląsk Mile widziane doświadczenie, wymagana : -chęć do pracy -zaangażowanie - komunikatywność, -prawo jazdy kat., B. -dokładność Młode osoby do przyuczenia również mile widziane Oferujemy Umowę o pracę. Kontakt przez portal olx, lub telefoniczny

Prowadzący Brygady Montażowej
Prowadzący Brygady Montażowej
Ksawerów 30+ kilka dni temu

Zarobki: Adekwatne do posiadanych umiejętnościNadgodziny: płatne 150%Od 30 lat zajmujemy się produkcją i montażem rolet, żaluzji, markiz i moskitier. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby do pracy w dziale montażowym na stanowisku:„PROWADZĄCY BRYGADY MONTAŻOWEJ”Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:Nadzorowanie ekipy monterskiej Odpowiedzialność za poprawny montażDbanie o powierzony sprzęt firmowy w tym auto służboweKontrola jakości przed wyjazdem na montażWymagania:Znajomość technik montażu: rolet zewnętrznych, markiz, żaluzji fasadowych Dyspozycyjnych do podjęcia zatrudnienia od zarazNastawionych na długoterminowe zatrudnieniePrawo jazdy kat. BZaangażowanie, dokładność, wysoka kultura osobistaUmiejętność pracy w zgranym zespole.Miejsce pracy: Ksawerów, niedaleko IKEAOferujemy:Atrakcyjne zarobki, adekwatne do posiadanych umiejętnościstabilne i terminowo wypłacane wynagrodzeniepraca w systemie jednozmianowymmożliwość rozwoju i awansu zawodowegomożliwość poznawania nowoczesnych technologii SMART HOMEpracę z zespołem specjalistów Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.