Sortowanie:
Znaleziony: 6 ogłoszenie w kategorii Budowa / remonty Polska: Wszystkie miasta
elektryk, elektromonter PRACA OD ZARAZ
elektryk, elektromonter PRACA OD ZARAZ
nowe Warszawa 30+ kilka dni temu

Elektromonter oraz Brygadzista.Zakres obowiązków:·      praca na budowach obiektów mieszkalnych, przemysłowych oraz usługowych,·      kompleksowy montaż instalacji elektrycznych,·      układanie okablowania strukturalnego oraz elektrycznego, ·      montaż osprzętu elektrycznego,·      wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych.Wymagania:·      wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne,·      doświadczenie zawodowe,·      aktualne uprawnienia (SEP) do wykonywania pracy (mile widziane),·      prawo jazdy kat. B.

Elektryk, elektromonter - praca od zaraz
Elektryk, elektromonter - praca od zaraz
Gliwice 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy elektryka, elektromontera. Praca od zaraz. Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności oraz zaangażowania. Oferujemy przyjazną atmosferę w małej ekipie, ciekawą pracę, system premiowy. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny 507-846-449

Elektryk/elektromonter praca od zaraz
Elektryk/elektromonter praca od zaraz
Wolbrom 30+ kilka dni temu

Firma wykonawcza instalacji elektrycznych w budownictwie mieszkaniowym oraz przemyśle zatrudni elektryka / elektromontera. Miejsce pracy to głównie gmina Wolbrom. Osoba zatrudniona będzie zajmowała się:wykonywaniem instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych, halach przemysłowych oraz mniejszych pracach sieciowych/energetycznychWymagania:Samodzielność i dobra organizacja pracy,Doświadczenie w branży elektroinstalacyjnej,Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,Mile widzane:Uprawnienia na zwyżki,Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności oraz zaangażowania w powierzone zadania. Więcej szczegółów pod numerem telefonu: 692-491-361 oraz adresem e-mail podanym w ogłoszeniu / wiadomości na portalu gumtree.

Elektryk/Elektromonter - praca od zaraz
Elektryk/Elektromonter - praca od zaraz
30+ kilka dni temu

Spawalnik Sp. Z O.O. poszukuje elektromonterów do pracy do Hiszpanii.Oferujemy:stawkę ustalaną osobiścieubrania roboczeszkolenianarzędziatransportdarmowe zakwaterowanieWymagamy:uprawnienia SEPdoświadczenieProszę o kontakt - 881 055 157 - NataliaW CV prosimy o umieszczenie:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).""Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Spawalnik Sp. Z O.O. NIP 5272496911 w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."

Zatrudnię Elektyk/Elektromonter/Pomocnik
Zatrudnię Elektyk/Elektromonter/Pomocnik
Pabianice 30+ kilka dni temu

Firma z branży Elektrycznej w związku z rozwojem firmy poszukuje pracowników na stanowisko Elektryk/Elektromonter/Pomocnik. Poszukujemy osób z Pabianic , Łodzi i okolic. Praca bez delegacji od 7-17. Praca od zaraz !Do zadań osoby na tym stanowisku należało będzie:Prace monterskie na realizowanych przez firmę budowach (Pabianice +50km)Oczekujemy:Dyspozycyjność, sumiennego wykonywania powierzanych zadań,umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, samodzielność, dokładnośćMile widziane doświadczenie w branży.Proszę o kontakt telefoniczny:698-149-418lub606-625-469

Elektryk/Elektromonter
Elektryk/Elektromonter
Płock 30+ kilka dni temu

Firma ConsTechnik poszukuje osób na stanowisko Elektromonter/ Elektryk do pracy na rafinerii w Jedliczu ( okablowanie, korytowanie) Praca od zaraz Wymagania -doświadczenie na podobnym stanowisku -dokładność i zaangażowanie w powierzone obowiązki -umiejętność pracy w zespole Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - zakwaterowanie - dojazd do i z pracy Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel 730 - pokaż numer telefonu - bądź o wysłanie cv na adres @ z dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Filtr