Sortowanie:
Znaleziony: 88 ogłoszenie w kategorii Budowa / remonty Polska: Wszystkie miasta
Elektryk/pomocnik elektryka
Elektryk/pomocnik elektryka
nowe Białystok 30+ kilka dni temu

Zatrudnię na stanowisko elektryk/pomocnik elektryka. Pełny etat. Praca częściowo w delegacji(Warszawa). Wynagrodzenie od 3500 do 5000 plus delegacyjne.

ELEKTRYK/POMOCNIK ELEKTRYKA
ELEKTRYK/POMOCNIK ELEKTRYKA
Mława 30+ kilka dni temu

Firma elektryczna zatrudni Pracownika na stanowisko :elektryk, pomocnik elektryka na wyjazd do Francji. Planowany termin wyjazdu: 17.06.2021-30.11.2021. Zapewniamy zakwaterowanie, koszty dojazdu po stronie Pracodawcy. Osoby zainteresowane proszę o kontakt.

Elektryk, pomocnik elektryka
Elektryk, pomocnik elektryka
Radom 30+ kilka dni temu

Firma elektroinstalacyjna obecna na rynku od 1990r zatrudni samodzielnego elektryka oraz pomocnika elektryka. Praca na terenie Radomia i okolic. Wymagania: Elektryk: Uprawnienia SEP, doświadczenie, umiejętność czytania projektów, samodzielność, dyspozycyjność Pomocnik elektryka: doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętność pracy w zespole, zmysł techniczny. Nawiążemy również współpracę z samodzielnymi grupami podwykonawców zainteresowanych wykonywaniem instalacji w budynkach wielorodzinnych na terenie Radomia Proszę o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu OLX oraz kontakt telefoniczny pod nr 668-339-541 w godz 8-16

Elektryk / pomocnik elektryka
Elektryk / pomocnik elektryka
Olsztyn 30+ kilka dni temu

ELEMER USŁUGI ELEKTRYCZNEZajmujemy się kompleksową realizacją inwestycji z zakresu instalacji elektrycznych oraz elektrowni fotowoltaicznych. Aktualnie poszukujemy pracowników do brygad w Olsztynie, Działdowie i Mławie. Stanowisko - ElektrykWymagania:wykształcenie zawodowe (elektryk),brak przeciwskazań do pracy na wysokości,posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego do 1 kV na stanowisku eksploatacji i dozoru,prawo jazdy kat. B, mile widziane B+C,doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, wysoka kultura osobista,odpowiedzialność, sumienność i terminowość w powierzonych zadaniach,umiejętność pracy w zespole, mile widziane uprawnienia UDT OZE.Obowiązki:przygotowanie i zabezpieczenie miejsca montażu,wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych, montaż urządzeń instalacji PV na dachach oraz na gruntach,układanie tras kablowych,diagnozowanie usterek systemów,przeszkolenie użytkowników,wykonywanie badań elektrycznych.Oferujemy:umowę o pracę,możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, kursy),ubezpieczenie na życie,praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,możliwość awansu.Jeżeli nie spełniasz wszystkich wymagań, a chcesz być pracownikiem na stanowisku pomocnik elektryka, prześlij CV z dopiskiem pomocnik.

Elektryk / Pomocnik Elektryka
Elektryk / Pomocnik Elektryka
Brzesko 30+ kilka dni temu

Elektryk / Pomocnik ElektrykaTwoje zadania:Montaż instalacji elektrycznych,Podłączanie według schematów,Rozbudowa tras kablowych i instalacji,Układanie kabli, prace przy podłączaniu linii i kabli,Czytanie planów,Praca zagranicą – głównie Niemcy.Nasze wymagania:Znajomość rysunku technicznego,Posiadanie ważnych uprawnień (certyfikatów) do wykonywania zawodu elektryka,Dbałość o zachowanie wysokich standardów jakości,Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,Podstawy znajomości rysunku technicznego.Oczekujemy :Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, Możliwość podnoszenia kwalifikacji,Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności, Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie, Bezpłatny dojazd do pracy, Niezbędne narzędzia do pracy,·Testy na koronawirusa – Pracownik nie ponosi za nie żadnych kosztów, Osoby wysyłające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Elektromonter / Elektryk / Pomocnik Elektryka.
Elektromonter / Elektryk / Pomocnik Elektryka.
Bielsk Podlaski 30+ kilka dni temu

Opis Zatrudnię osoby z doświadczeniem w wykonywaniu instalacji elektrycznych i teletechnicznych na stanowisku: Elektromonter / Elektryk / Pomocnik Elektryka. Praca o charakterze ogólno-instalacyjnym przy kompleksowej realizacji budynków mieszkalnych, gospodarstw rolnych, przemysłowych oraz użytku publicznego. Oferujemy stabilną prace za wynagrodzenie dostosowane do umiejętności i zaangażowania. Zakres działania to Podlaskie, bez delegacji, pracujemy w zgranym zespole. . Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny. Tel: 666 222 006 Zapraszamy do współpracy.

Praca elektryk/pomocnik elektryka/elektromonter zatrudnię
Praca elektryk/pomocnik elektryka/elektromonter zatrudnię
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Firma SYNAX poszukuje do pracy osób z doświadczeniem na stanowisko elektryk/pomocnik elektryka. Praca na miejscu (Rzeszów i okolice). Praca obejmuje m. in.: Wykonywanie tras kablowych Wykonywanie rozdzielnic Montaż CCTV Montaż KD Montaż alarmu Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV

Elektryk Pomocnik elektryka
Elektryk Pomocnik elektryka
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy pracowników na stanowisko elektryk budowlany, elektromonter.Wykonujemy instalacje elektryczne na małych i średnich obiektach, instalacje słaboprądowe, instalacje fotowoltaiczne.Wymagania:doświadczenie na podobnym stanowisku,prawo jazdy kat. Bsumienność, pracowitość, zaangażowanie, punktualność,dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,CV prosimy wysłać na email.tel. 607038156

Elektryk/Pomocnik elektryka
Elektryk/Pomocnik elektryka
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracownika do pracy przy instalacjach elektrycznych. Możliwe przyuczenie. Wymagania: obsługa podstawowych elektronarzędzi, dyspozycyjność, chęć do pracy. Oferujemy również możliwość współpracy na zasadzie podwykonawstwa, po podpisaniu stosownej umowy. Zlecamy wykonanie prac instalacyjnych do wykonania.Wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji.

Elektryk, Pomocnik elektryka
Elektryk, Pomocnik elektryka
Katowice 30+ kilka dni temu

Firma EL-BED w Katowicach, poszukuje pracownika na stanowisko elektryk, elektromonterWYMAGANIAuprawnienia SEP do 1kVumiejętność układania, diagnozowania i naprawy instalacji elektrycznychprawo jazdy kat.Bdyspozycyjność zaangażowaniesamodzielność ,dokładność, dobra organizacja pracyumiejętności manualneOFERUJEMYZatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracęPracę w zgranym zespoleWynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji, oraz osiąganych wyników

Elektryk- pomocnik elektryka
Elektryk- pomocnik elektryka
Bielsko-Biała 30+ kilka dni temu

Poszukuje elektryka wzglednie kilku elektrykow do pracy w Niemczech nad morzem. Wszelkie informacje w rozmowei telefonicznej. Rodzaj umowy do uzgodnienia.

Elektryk  pomocnik elektryka
Elektryk pomocnik elektryka
Białobrzegi 30+ kilka dni temu

Zatrudnię do pracy elektryka pomocnika elektryka . Praca w budownictwie jedno i wielorodzinnym . Wynagrodzenie ustalane w zależności od posiadanych umiejętności

ELEKTRYK / POMOCNIK ELEKTRYKA
ELEKTRYK / POMOCNIK ELEKTRYKA
Wadowice 30+ kilka dni temu

Firma TAUREX poszukuje osób na stanowisko:ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH/ ELEKTROMONTER INSTALACJI TELETECHNICZNYCH / POMOCNIK ELEKTROMONTERAPraca w Krakowie. Zapewniamy dojazd do KrakowaWymagania:Chęci do pracyWykształcenie kierunkowe zawodowe (w przypadku ubiegania się o stanowisko elektromontera)Doświadczenie zawodowe co najmniej 1 rokMile widziane : Świadectwo kwalifikacji SEP „E”, Świadectwo kwalifikacji SEP „D”, Znajomość przepisów i obowiązujących norm elektrycznych, Prawo jazdy kat „B", Doświadczenie zawodowe w zakresie instalacji sieci komputerowych i telefonicznych,Doświadczenie zawodowe w zakresie instalacji sieci p.poż, DSO,Doświadczenie zawodowe w zakresie instalacji włamaniowej SWIN Doświadczenie zawodowe w zakresie instalacji TV i SATDoświadczenie zawodowe w zakresie CCTVZnajomość obsługi komputeraZnajomość obsługi miernika pomiarowegoZnajomość obsługi programu ZUZIAOsoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.Prosimy o zamieszenie podpisanej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji przez TAUREX Sławomir Studnicki z siedzibą w Jaroszowicach 280; 34-100 Wadowice, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133, poz883). Jednocześnie oświadczam, że dane te zostały przesłane dobrowolnie oraz, że zostałem/am poinformowany/na o prawie wglądu do nich oraz do ich poprawienia." Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Elektryk, pomocnik elektryka
Elektryk, pomocnik elektryka
Września 30+ kilka dni temu

Zatrudnię elektryka, pomocnika elektryka.Mile widziane doświadczenie w pracy na budowie.Praca przy montażu instalacji elektrycznej w budownictwie jedno i wielorodzinnym.Umowa zlecenie lub umowa o pracę.Codzienny dojazd i powrót z budowy.Kontakt telefoniczny. Nie odpowiadam na sms.

elektryk / pomocnik elektryka
elektryk / pomocnik elektryka
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Zatrudnię elektryka lub pomocnika elektryka do wykonywania instalacji elektrycznych i teletechnicznych.Wymagania:·        odpowiedzialność, sumienność, rzetelność·        mile widziane uprawnienia SEP,·        mile widziane prawo jazdy kat.B. Oferujemy:·        umowa o pracę,·        zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia,·        wynagrodzenie zależne od umiejętności.·        Praca na terenie Bydgoszczy i okolicOsoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych .  

Elektryk, pomocnik elektryka
Elektryk, pomocnik elektryka
30+ kilka dni temu

Zatrudnię Elektryka , pomocnika elektryka Stawka od 16 do 25 zł za godzinę. Cena zależna od posiadanych kwalifikacji. Wymagania prawo jazdy kat. B Praca na terenie woj. Łódzkiego.

Elektryk / Pomocnik elektryka
Elektryk / Pomocnik elektryka
Wrocław 30+ kilka dni temu

Praca przy okablowaniu przeważnie domów jednorodzinnych. Instalscje smart home, elektryczne, cctv, sswin, internetowe, tv. Wymagania: - doświadczenie w branży - znajomosc podstaw elektryki - rzetelność uczciwość Dodatkowo ( mile widziane ): - czytanie schematów ,rysunków - wiazanie szaf elektryczny, automatyki - prawo jazdy kat b Prosze o zgloszenia telefonicznie lub mailowo.

Elektryk / pomocnik elektryka
Elektryk / pomocnik elektryka
Nowa Sól 30+ kilka dni temu

Zatrudnię elektryka budowlanego bądź doświadczonego pomocnika elektryka. Więcej informacji pod numerem telefonu 730330678

Elektryk Pomocnik Elektryka
Elektryk Pomocnik Elektryka
30+ kilka dni temu

Zakres obowiązków:- Montaż instalacji elektrycznych- Układanie przewodów- wiercenie otworów- obsadzanie puszekdodatkowo:- pomoc przy montażu instalacji systemów zabezpieczeń- inne prace zlecone w ramach projektuWymagania:- wykształcenie minimum średnie techniczne i/lub doświadczenie w pracy na stanowisku elektryk, instalator- prawo jazdy kategorii B.- umiejętność czytania rysunku technicznego i schematówelektrycznych,- odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy,- umiejętność pracy w zespole,- dyspozycyjność- znajomość systemów alarmowych, CCTV, SSP będzie dodatkowym atutem.Oferujemy:- wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków,- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowyzlecenie (możliwa praca na własnej działalności gospodarczej)- niezbędne narzędzia pracy,- pracę w przyjaznej atmosferze,- możliwość zdobycia doświadczenia.Możliwość przyuczeniaZachęcamy do składania ofert osoby z niewielkim lub bez doświadczenia, gotowe do pracy i nauki.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Elektryk/Pomocnik Elektryka
Elektryk/Pomocnik Elektryka
30+ kilka dni temu

Zakres obowiązków:- budowanie tras kablowych- układanie instalacji elektrycznych- wiercenie otworów- obsadzanie puszekdodatkowo:- pomoc przy montażu instalacji systemów zabezpieczeń oraz systemów automatyki KNX- inne prace zlecone w ramach projektuWymagania:- wykształcenie minimum średnie techniczne i/lub doświadczenie w pracy na stanowisku elektryk, instalator- prawo jazdy kategorii B.- umiejętność czytania rysunku technicznego i schematówelektrycznych,- odpowiedzialność za przestrzeganie zasad bezpieczeństwa pracy,- gotowość do pracy w delegacji na terenie i poza granicami Polski- umiejętność pracy w zespole,- dyspozycyjność- znajomość systemów alarmowych, CCTV bądź systemu KNX będzie dodatkowym atutem.Oferujemy:- wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków,- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowyzlecenie (możliwa praca na własnej działalności gospodarczej)- niezbędne narzędzia pracy,- pracę w przyjaznej atmosferze,- możliwość zdobycia doświadczenia.Zachęcamy do składania ofert osoby z niewielkim lub bez doświadczenia, gotowe do pracy i nauki.W naszej firmie mogą Państwo zdobyć doświadczenie z zakresu elektryki, montażu urządzeń oraz programowania. Czekamy na osoby otwarte i chętne do poszerzania wiedzy oraz umiejętności.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierających CV za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Elektryk , pomocnik elektryka
Elektryk , pomocnik elektryka
Luzino 30+ kilka dni temu

Poszukuję elektryka lub pomocnika z doświadczeniem .Praca stała od poniedziałku do piątku. Wymagane prawo jazdy kat 'B" . Mile widziane uprawnienia SEP . Pracujemy głównie na terenie województwa pomorskiego. Oferta skierowana dla ludzi zaangażowanych w zawód. Jeżeli jesteś młodym człowiekiem , uczciwym i pracowitym , a nie masz doświadczenia też zadzwoń .

Elektryk,pomocnik elektryka
Elektryk,pomocnik elektryka
Poznań 30+ kilka dni temu

Zatrudnię od zaraz elektryka, oraz pomocnika elektryka. Zarobki od 4500-6500 zł brutto. Umowa o prace. Więcej informacji udzielę pod nr tel.

Elektryk, pomocnik elektryka
Elektryk, pomocnik elektryka
30+ kilka dni temu

Poszukuję elektryka z doświadczeniem lub do przyuczenia jeśli interesuje Cię ten zawód.Obowiązki:Wykonywanie instalacji elektrycznych i multimedialnychMontaż i podłączanie osprzętu elektrycznegoMontaż i podłączanie opraw/lamp oświetleniowychModernizacja instalacji elektrycznychWymagania:DyspozycyjnośćBrak nałogówDbałość o zachowanie wysokich standardów jakościWykonywanie sumiennie obowiązków w pracyMile widziane doświadczenie na podobnym stanowiskuZapewniam:Interesującą pracę Niezbędne profesjonalne narzędzia do pracyStabilną pracę Możliwość transportu ( z niedalekiej okolicy )Wynagrodzenie zależne od umiejętności oraz chęci do pracyMożliwość podnoszenia kwalifikacjiPraca na miejscu okolice Przeworska, Łańcuta, Rzeszowa.Proszę o kontakt telefoniczny lub poprzez wiadomość OLX.

Elektryk, pomocnik elektryka
Elektryk, pomocnik elektryka
Łuków 30+ kilka dni temu

Praca przy wykonywaniu instalacji elektrycznych na terenie Łuków Warszawa. Mile widziane doświadczenie i prawo jazdy kategorii B. Młoda załoga. Praca wykonywana w Warszawie jest w delegacji od poniedziałku do piątku bez dojazdów codziennych. Para wykonywana nie miejscu jest od poniedziałku do piątku od 8 do 16. Zapewniam umowę o pracę.

Elektryk / pomocnik elektryka
Elektryk / pomocnik elektryka
Gliwice 30+ kilka dni temu

Firma elektryczna zajmująca się instalacjami elektrycznymi oraz fotowoltaicznymi zatrudni pracownika. Wymagania: - uprawnienia sep - prawo jazdy kategorii b - doświadczenie w zawodzie - organizacja pracy Zakres obowiązków: - montaż instalacji elektrycznych Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania w powierzone zadania

Elektryk, pomocnik elektryka
Elektryk, pomocnik elektryka
Warszawa 30+ kilka dni temu

Zatrudnię Elektryka, pomocnika do małej firmy elektrycznej. Praca na terenie Warszawy. Terminowe rozliczenia. Zapraszam do kontaktu.

Elektryk, pomocnik elektryka
Elektryk, pomocnik elektryka
Kobyłka 30+ kilka dni temu

Zatrudnię elektryków z doświadczeniem oraz pomocników elektryka. Mile widziana umiejętność czytania planów elektrycznych. Praca na terenie powiatu wołomińskiego.

Elektryk, pomocnik elektryka
Elektryk, pomocnik elektryka
30+ kilka dni temu

Zatrudnię elektryka, pomocnika elektryka. Praca w Niemczech. Mile widziane prawo jazdy.

Elektryk /Pomocnik elektryka
Elektryk /Pomocnik elektryka
Luzino 30+ kilka dni temu

Witam zatrudnię elektryka bądź pomocnika elektryka. Praca głównie na nowo budowanych blokach tzw mieszkaniówka a także domki jednorodzinne .Zarobki uzależnione od umiejętności. Zainteresowanych proszę o kontakt

Elektryk/pomocnik elektryka
Elektryk/pomocnik elektryka
Nowe Miasto Lubawskie 30+ kilka dni temu

Poszukuję elektryka/pomocnika elektryka . Praca w delegacji. Wynagrodzenie po ustaleniu. Praca od zarazMożna dzwonić w weekendy.

Elektryk / Pomocnik elektryka
Elektryk / Pomocnik elektryka
Tarnowskie Góry 30+ kilka dni temu

Oferujemy pracę na terenie Śląska w budynkach mieszkalnych, biurowych i nie tylko, poszukujemy również osób chętnych do zdobycia doświadczenia.Opis stanowiska:wykonywanie instalacji elektrycznych i teletechnicznych,podłączenie urządzeń, montowanie osprzętu,montaż rozdzielnic,montaż tras kablowych,pomiary lub pomoc przy pomiarach instalacji elektrycznych,uruchamianie nowej instalacji.Wymagania:mile widziane doświadczenie w zawodzie montera/instalatora/elektryka,umiejętność czytania dokumentacji technicznej,mile widziane uprawnienia SEP,prawo jazdy kat.B.Oferujemy:umowa o pracę,praca w dynamicznie rozwijającej się firmie,zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia,osobą bez doświadczenia oferujemy przyuczenie,wynagrodzenie zależne od umiejętności.Oczekujemy na CV z podanym możliwym terminem rozpoczęcia pracy na podany adres email lub jako wiadomość na OLX.

Elektryk / Pomocnik elektryka
Elektryk / Pomocnik elektryka
Ruda Śląska 30+ kilka dni temu

Zatrudnię elektryków z doświadczeniem do montażu instalacji elektrycznych w budownictwie ogólnym i przemysłowym oraz pomocników do przyuczenia zawodu. Warunki płacowe do ustalenia.

Praca elektryk / pomocnik elektryka
Praca elektryk / pomocnik elektryka
Lubliniec 30+ kilka dni temu

Poszukujemy osoby na stanowisko elektryk / pomocnik elektryka.Firma ELMIR została założona w 1991 roku, sukcesywnie umacniając swoją pozycję i poszerzając zakres swojej działalności. Profesjonalny sprzęt, wyszkolony personel, a przede wszystkim ponad 30-letnie doświadczenie zapewniło Nam pozycję zdecydowanego lidera branży elektrycznej oraz elektronicznej w powiecie lublinieckim. Obowiązki:- Montaż, instalacja, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych,- Układanie i mocowanie przewodów i skrzynek elektrycznych,- Układanie tras kablowych, ciągnięcie przewodów i kabli.Wymagania:- Wykształcenie techniczne,- Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów- Umiejętność pracy w zespole, - Dyspozycyjność, spostrzegawczość, dokładność, - Odporność na warunki środowiska pracy,- Prawo jazdy kategorii B (opcjonalnie).Gwarantujemy:- Stabilne zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,- Atrakcyjne wynagrodzenie,- Samochód służbowy,- Pracę w zgranym zespole, - Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego,Jesteś zainteresowany? Prosimy o wysłanie CV na poniższy adres mailowy.P.P.H.U. ELMIR Mirosław Nahajowskiul.Św. Anny 2342-700 Lubliniec NIP 5751002692REGON 150891451+48 356 51 40+48 789 017 762elmir(małpa)hot.plkontakt.elmir(małpa)gmail.comwww.elmir-lubliniec.pl Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., dalej „RODO”, (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) P.P.H.U. ELMIR Mirosław Nahajowski informuje, że:1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.P.H.U. ELMIR Mirosław Nahajowski informuje, że:, ul. Świętej Anny 23, 42-700 Lubliniec, Polska, NIP 5751002692.2. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych można uzyskać pod numerem telefonu +48 356 51 40 lub wysyłając zapytanie drogą mailową na adres mailowy: elmir(małpa)hot.pl.3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzamy w celu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę.4. Pani/Pana dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Pani/Pana wizerunek) P.P.H.U. ELMIR Mirosław Nahajowski przetwarza na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyrazili Państwo wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.5. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. a, b RODO.6. Możemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Pani/Pana dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).7. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy od dnia zamknięcia rekrutacji na dane stanowisko.8. Posiada Pani/Pan prawo do żądania w każdym czasie dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także prawo do przenoszenia danych osobowych. Z powyższych uprawnień może Pani/Pan skorzystać w siedzibie Administratora, pisząc na adres P.P.H.U. ELMIR Mirosław Nahajowski podany powyżej lub drogą elektroniczną kierując korespondencję na adres elmir(małpa)hot.pl. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Otrzymanie przez Nahajowski Studio Pani/Pana CV na wskazany w ogłoszeniu o pracę adres e-mail będzie oznaczało zgodę na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Jeżeli nie wyrażacie Państwo takiej zgody, prosimy, abyście nie przesyłali nam swojego CV.10. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy RODO.11. Pani/Pana dane nie będą podlegać zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu.Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesach rekrutacji, możecie Państwo w tym zakresie skorzystać z poniższej klauzuli:“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach aplikacyjnych przez P.P.H.U. ELMIR Mirosław Nahajowski informuje, że:, ul. Świętej Anny 23, 42-700 Lubliniec, Polska, NIP 5751002692. w celu realizacji procesów rekrutacji.”Jeżeli chcecie Państwo abyśmy rozpatrywali Państwa kandydaturę także w przyszłych procesach rekrutacji prosimy o wyrażenie zgody w tym zakresie, poprzez dodanie dodatkowego oświadczenia o podanej poniżej treści:“Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przez mnie dokumentach aplikacyjnych przez P.P.H.U. ELMIR Mirosław Nahajowski informuje, że:, ul. Świętej Anny 23, 42-700 Lubliniec, Polska, NIP 5751002692 w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych w okresie kolejnych ……. lat.”

ELEKTRYK / POMOCNIK ELEKTRYKA - KRAKÓW
ELEKTRYK / POMOCNIK ELEKTRYKA - KRAKÓW
Kraków 30+ kilka dni temu

Firma TAUREX poszukuje osób na stanowisko:ELEKTROMONTER INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH/ ELEKTROMONTER INSTALACJI TELETECHNICZNYCH / POMOCNIK ELEKTROMONTERAWymagania:Chęci do pracyWykształcenie kierunkowe zawodowe (w przypadku ubiegania się o stanowisko elektromontera)Doświadczenie zawodowe co najmniej 1 rokMile widziane : Świadectwo kwalifikacji SEP „E”, Świadectwo kwalifikacji SEP „D”, Znajomość przepisów i obowiązujących norm elektrycznych, Prawo jazdy kat „B", Doświadczenie zawodowe w zakresie instalacji sieci komputerowych i telefonicznych,Doświadczenie zawodowe w zakresie instalacji sieci p.poż, DSO,Doświadczenie zawodowe w zakresie instalacji włamaniowej SWIN Doświadczenie zawodowe w zakresie instalacji TV i SATDoświadczenie zawodowe w zakresie CCTVZnajomość obsługi komputeraZnajomość obsługi miernika pomiarowegoZnajomość obsługi programu ZUZIAOsoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.Prosimy o zamieszenie podpisanej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji przez TAUREX Sławomir Studnicki z siedzibą w Jaroszowicach 280; 34-100 Wadowice, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 133, poz883). Jednocześnie oświadczam, że dane te zostały przesłane dobrowolnie oraz, że zostałem/am poinformowany/na o prawie wglądu do nich oraz do ich poprawienia." Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Praca ELEKTRYK pomocnik elektryka
Praca ELEKTRYK pomocnik elektryka
Dobrzeń Wielki 30+ kilka dni temu

Zatrudnię do pracy Elektryka lub pomocnik elektryka z okolic Dobrzeń Wielki , Kup praca na terenie Opolszczyzny Zatrudnienie na zasadzie umowa o pracę. Wynagrodzenie uzależnione od umięjętności Więcej informacji na tel

Elektryk/pomocnik elektryka (Niemcy)
Elektryk/pomocnik elektryka (Niemcy)
Koszalin 30+ kilka dni temu

Szukam do pracy dwóch osób gotowych do pracy od zaraz:praca w delegacji całe Niemcy. wymagane prawo jazdy kat. Bdoświadczenie w elektryce mile widzianeod poniedziałku do piątku (min 50 godzin tyg.)zatrudnienie bądź własna działalnośćpokrywamy koszty transportupokrywamy koszty noclegu język niemiecki jest dodatkowym atutemWięcej informacji pod numerem telefonu. Oferta jest aktywna tylko do 10.04.2021.Telefon +49 17660033530Telefon +48 696636262

Praca ELEKTRYK / pomocnik elektryka
Praca ELEKTRYK / pomocnik elektryka
30+ kilka dni temu

Firma ISM ELECTRIC Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko elektroinstalator oraz pomocnik elektroinstalatora. Gwarantujemy pracę w młodym i zgranym zespole, dobre wynagrodzenie oraz możliwość rozwoju zawodowego. Wynagrodzenie zależne od umiejętności oraz zaangażowania. Prace TYLKO na terenie PL. Szukamy kandydatów z okolic Krakowa. Pisz, dzwoń - czekamy właśnie na CIEBIE!

Samodzielny Elektryk, pomocnik Elektryka
Samodzielny Elektryk, pomocnik Elektryka
Sulejów 30+ kilka dni temu

Poszukiwana bystra młoda osoba, nie bojąca się pracy przy prądzie. W odpowiedzi proszę o sms z wiekiem i opisem doświadczenia.

Elektryk/Pomocnik elektryka/Elektromonter
Elektryk/Pomocnik elektryka/Elektromonter
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

ELEKTRYK / ELEKTROMONTER / POMOCNIK ELEKTRYKAOferujemy dobrą pracę, stabilne zatrudnienie i rozwojowe zarobki, osobom ambitnym, oczekującym rozwoju zawodowego.WYKONUJEMY:-instalacje elektryczne i teletechniczne na dużych i średnich obiektach,-prace montażowe elektrotechniczne,-montaż układów zasilająco-sterujących,OFERUJEMY:- bardzo dobre zarobki,- premię za zaangażowanie i przedterminową realizację celów,- wypłatę diety za każdy dzień pracy na terenie kraju,- potrzebne narzędzia pracy,- kursy techniczne,- certyfikowane szkolenia ,- atmosferę pracy z miłym zespołem.MILE WIDZIANE:- uprawnienia SEP, do pracy z energią elektryczną do i powyżej 1 kV,- prawo jazdy kat. B,- pracowitość, zaangażowanie, uczciwość,- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.Zapraszamy do współpracy!

ELektryk/pomocnik elektryka Warszawa
ELektryk/pomocnik elektryka Warszawa
Warszawa 30+ kilka dni temu

Firma LAVI GROUP wykonująca kompleksowo instalacje elektryczne i teletechniczne bezpośrednio pod Generalnym Wykonawcą poszukuje do pracy elektryków lub pomocników elektryka.Zakres wykonywanych prac:trasy kabloweinstalacja elektryczna i teletechniczna natynkowa i podtynkowamontaż opraw i osprzętu elektrycznegoukładanie przewodów i kabli w trasach kablowych i teletechnicznychPraca głównie na terenie Warszawy i okolic - budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne.Możliwość atrakcyjnych zarobków i stabilnej pracy. Umowa o pracę.Załatwiamy wszelkie formalności legalnej pracy dla obcokrajowców.

Praca Elektryk ,pomocnik elektryka
Praca Elektryk ,pomocnik elektryka
Nysa 30+ kilka dni temu

Zatrudnię elektryka ,pomocnika elektryka ( możliwość przyuczenia )Stawka godzinowa 20-25zł netto w zależności od posiadanych umiejętności.U mowa o pracę .Wiecej info udzielę telefonicznieTel:724-818-795

ELEKTRYK / Pomocnik elektryka / Pracownik budowlany
ELEKTRYK / Pomocnik elektryka / Pracownik budowlany
Gdynia 30+ kilka dni temu

Firma elektryczno-budowlana zatrudni :-elektryka- pomocnika elektryka- pracownika ogólnobudowlanegoWYMAGANE DOŚWIADCZENIE NA BUDOWIEZakres obowiązków :- przygotowywanie tras kablowych-obsługa bruzdownicy, młotów- prace porządkowe Praca fizyczna. Miejsce : Rumia. Początek : 01.05.2021Mile widziane doświadczenie w układaniu instalacji elektrycznych. Zarobki : 15-20 zł / h . CV ze zdjęciem.. proszę kierować na e-mail.KONTAKT Z WYBRANYMI OSOBAMI

Elektromonter, Elektryk, Pomocnik Elektryka Praca
Elektromonter, Elektryk, Pomocnik Elektryka Praca
Pleszew 30+ kilka dni temu

WitamDobrze rozwijająca sie firma Branży Energetycznej Poszukuje pracowników na stanowisko Elektryka, Elektromontera Oferujemy:-stałe pewne wynagrodzenie miesięczne-pewną i stałą pracę - pracę w miłej atmosferze - możliwość rozwoju zawodowego - wynagrodzenie adekwatne do umiejętności Wymagania:-uprawnienia sep E 1kv ( lub do odnowienia) - sumienność - umiejętność współpracy w grupie - dobra znajomość czytania dokumentacji technicznej - staranność i estetyka wykonywanej pracy - mile widziane doświadczenie zawodowe-mile widziane uprawnienia C; C+E; upr. hds, upr. podnosniki, koparko-ładowarki , koparki OCZEKIWANIA:-znajomość z budowy lini napowietrznych i kablowych nn i SN -dbałość o powierzony sprzęt -porządek w miejscu pracy -odpowiedzialność-sumienność w powierzonych pracachKontakt telefonicznyDariusz Olczak - 791 110 229Sebastian Olczak - 784 189 946

Elektryk / Pomocnik elektryka. Możliwość przyuczenia!
Elektryk / Pomocnik elektryka. Możliwość przyuczenia!
Łódź 30+ kilka dni temu

Poszukujemy młodych pracowników, z możliwością przyuczenia do montażu Instalacji elektrycznych. OFERUJEMY: umowę o pracęatrakcyjne zarobkistałe zatrudnienie.WYMAGANIA:zdolności manualneobsługa elektronarzędzi.Wysokość wynagrodzenia ustalana indywidualnie podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Elektryk/Pomocnik elektryka - Umowa o pracę, praca od zaraz na miejscu
Elektryk/Pomocnik elektryka - Umowa o pracę, praca od zaraz na miejscu
Olsztyn 30+ kilka dni temu

Ze względu na dynamiczny rozwój firmy szukamy aktualnie pracownika na stanowisko Elektryk/Pomocnik Elektryka. Zakres obowiązków na stanowisku elektryk: wykonywanie prac elektrycznych zgodnie z dokumentacją projektową - montaż tras kablowych - montaż linii napowietrznych - inne prace wykonywane na stanowisku elektryka Czego wymagamy od nowego pracownika: uprawnienia SEP (minimum do 1kV) lub gotowość odbycia kursu wykształcenie elektryczne (mile widziane) uprawnienia na koparki, HDS (mile widziane) prawo jazdy kat. B chęć do pracy Oferujemy: umowę o pracę na pełny etat możliwość podnoszenia kwalifikacji atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności pracownika przejazdy na budowę firmowym samochodem codzienne powroty (pracujemy w okolicach i codziennie wracamy do swoich domów) Jeżeli szybko się uczysz i masz chęci do pracy to zapraszam do kontaktu. Zadzwoń pod numer 538 151512 żeby pochwalić się swoimi dotychczasowymi osiągnięciami i porozmawiać o indywidualnych warunkach zatrudnienia.

Elektryk(Elektromonter) / pomocnik elektryka (elektromontera)
Elektryk(Elektromonter) / pomocnik elektryka (elektromontera)
30+ kilka dni temu

Poszukujemy osoby na stanowisko Elektryk (elektromonter) - pomocnik Elektryka (elektromontera) Praca głównie na terenie Poznania i okazyjnie na terenie Wielkopolski . Poszukujemy osoby nie mającej przeciwwskazań do pracy na wysokości .Osoby, która chętnie się uczy i chcę zdobywać nowe doświadczenia w zawodzie !!! Może to być także osoba zaraz po szkole kierunkowej w zawodzie elektryk lub pokrewnej !!! Doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych mieszkaniowych i przemysłowych mile widziane . Kontakt pod numerem telefonu 664-069-659

Elektromonter / elektryk / pomocnik elektryka na budowy
Elektromonter / elektryk / pomocnik elektryka na budowy
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Duża Firma elektroinstalacyjna o ugruntowanej pozycji na rynku lokalnym zatrudni elektromontera/ elektryka oraz pomocników do pracy na budowach przy instalacjach elektrycznych i teletechnicznych. Gwarancja umowy o pracę, stabilne zatrudnienie, możliwość grupowego ubezpieczenia. Możliwość przyuczenia dla osób bez doświadczenia. Praca na terenie Bydgoszczy i okolic. Osoby zainteresowane prosimy o pozostawienie do siebie kontaktu lub przesłanie CV przez portal OLX.

Monter instalacji elektrycznych, elektryk, pomocnik elektryka
Monter instalacji elektrycznych, elektryk, pomocnik elektryka
Sandomierz 30+ kilka dni temu

Nasza firma zajmuje się instalatorstwem elektrycznym i fotowoltaiką. Działamy na rynku od 2008 roku. Poszukujemy osobę na stanowiskoelektryk, instalator urządzeń elektrycznych, pomocnik elektryka.Mile widziane doświadczenie w branży elektrycznej oraz obsługa elektronarzędzi.Wynagrodzenie uzależnione jest od doświadczenia, umiejętności oraz chęci do pracy.Więcej szczegółów telefonicznie 500112800. Krzysiek.

Elektryk/pomocnik elektryka Bojano, Kielno , Szemud, Koleczkowo
Elektryk/pomocnik elektryka Bojano, Kielno , Szemud, Koleczkowo
Bojano 30+ kilka dni temu

Zatrudnię elektryka ,pomocnika elektryka.Firma z Bojana wykonuje instalacje w obiektach biurowych, handlowych oraz mieszkalnych w zakresie : ·       instalacje elektryczne·       instalacje odgromowe·       instalacje teletechniczne CCTV, LAN, SSWIN, SAP·       automatyka budynkowaWymagania mile widziane: ·       samodzielność, odpowiedzialność oraz umiejętność organizacji pracy·       zaangażowanie w powierzone obowiązki ·       praktyczna znajomość zagadnień elektrycznych·       doświadczenie w pracy na budowie Oferujemy: ·       umowa o pracę·       praca w Trójmieście i okolicach·       regularne wynagrodzenie   Osoby zainteresowane stałą pracą proszę o kontakt telefoniczny 603151864

elektryk/pomocnik elektryka - EkoWodrol Sp. z o.o.
elektryk/pomocnik elektryka - EkoWodrol Sp. z o.o.
Koszalin 30+ kilka dni temu

Naszym pracownikom oferujemy: stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracępraca 1 zmianowa od 7 do 15 na terenie Koszalina i okolicdodatkowa nagroda uzależniona od zaangażowaniakursy zawodowe, szkolenia specjalistyczneprywatna opieka medyczna i grupowe ubezpieczenie na życiebogaty pakiet świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony na święta, pożyczki na cele mieszkaniowe)Główny zakres obowiązków:wykonywanie instalacji elektrycznychOd Kandydatów oczekujemy: mile widziany co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego i uprawnienia SEPznajomości czytania dokumentacji technicznejmile widziane prawo jazdy