Sortowanie:
Znaleziony: 11 ogłoszenie w kategorii Budowa / remonty Polska: Wszystkie miasta
Monter konstrukcji aluminiowych !
Monter konstrukcji aluminiowych !
nowe Kraków 30+ kilka dni temu

Poszukuję do brygady samodzielnych monterów konstrukcji aluminiowych potrafiących czytać rysunki , posiadających wiedzę nt fasad oraz elewacji wentylowanych. NIE ODPOWIADAM OSOBĄ KTÓRE NIE POSIADAJĄ DOŚWIADCZENIA W STOLARCE ALUMINIUM. Zarobki w zależności od posiadanej wiedzy oraz zaangażowania wahają się pomiędzy 18-23zl netto. Praca w Krakowie oraz w delegacji. WYMAGANIA • mile widziana znajomość rysunku technicznego • obsługa elektronarzędzi • zdolności manualne • brak przeciwwskazań do pracy powyżej 3m • zaangażowanie • PUNKTUALNOŚĆ , DYSPOZYCYJNOŚĆ • przestrzeganie przepisów BHP OFERUJEMY • umowę o pracę • stabilne i stałe zatrudnienie • atrakcyjne wynagrodzenie • pracę w młodym dynamicznym zespole Proszę o przeslanie krótkiej informacji na swój temat wraz z numerem telefonu. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Monter konstrukcji aluminiowych
Monter konstrukcji aluminiowych
Leszno 30+ kilka dni temu

Nasza spółka działa nieprzerwanie na rynku polskim od 1999 roku w zakresie doświetlenia oraz grawitacyjnego oddymiania i wentylacji obiektów. Od roku 2010 spółka funkcjonuje pod nazwą WARLUX Sp. z o.o.. W tym czasie spółka WARLUX wyspecjalizowała się w dostawach i montażu klap oddymiających, świetlików dachowych, pasm świetlnych, systemów sterowania oddymianiem.www.warlux.pl Zakres obowiązków:Montaż świetlików dachowych, pasm świetlnych, klap na obiektach budowlanychTransport urządzeń z magazynu na budowęPrace warsztatowe m.in. montowanie elementów i podzespołów oraz urządzeńPrace magazynowe m.in. przygotowywanie towarów do transportuWymagania:Doświadczenie w pracach manualnych/warsztatowychZdolność do pracy na wysokościUmiejętność obsługi elektronarzędziPrawo jazdy kat. BDostępność na cały etatGotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej PolskiJęzyk polski na poziomie komunikatywnymUmiejętność pracy zespołowejOdpowiedzialność i solidnośćWysoka kultura osobista, komunikatywność i orientacja na klientaMile widziane:Doświadczenie przy montażu podobnych urządzeń i podzespołów (np. okien),Doświadczenie w pracach dekarskichZnajomość branży ppoż., w szczególności urządzeń do grawitacyjnego oddymiania budynkówUprawnienia SEP (eksploatacja do 1 kV)Warunki zatrudnienia:Umowa o pracę na pełen etat3 m-ce okres próbny, następnie umowa na czas nieokreślonyMożliwość pracy od zarazSiedziba firmy: Leszno, koło Błonia (woj. mazowieckie, 30 km od Warszawy)Szkolenia z zakresu montażu konstrukcji aluminiowychPraca w 2-3 osobowym zespoleWypłata diet na czas delegacjiZapewniamy narzędzia niezbędne do pracy oraz odzież robocząZapewniamy finansowanie szkolenia BHP i okresowych badań lekarskichZainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV na adres: info[at]warlux.pl, po pozytywnym rozpatrzeniu aplikacji przewidziana jest rozmowa kwalifikacyjna.Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Warlux Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922).”Informujemy, że Administratorem danych jest Warlux Sp. z o. o. (Leszno, ul. Błońska 36, 05-084). Dane zbieramy dla potrzeby rekrutacji i mają Państwo prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe, dodatkowych danych jest dobrowolne.

Monter konstrukcji aluminiowych
Monter konstrukcji aluminiowych
Białystok 30+ kilka dni temu

Poszukujemy monterów konstrukcji aluminiowo-szklanych do pracy głównie przy montażu balustrad balkonowych oraz ich prefabrykacji.Obowiązki:praca przy prefabrykacji profili aluminiowych,montaż wcześniej przygotowanych konstrukcji,dbanie o jakość wykonywanych usług,Wymagania: umiejętność obsługi podstawowych elektronarzędzi,posiadanie prawa jazdy kat. B,zdolności manualne,sprawność fizyczna,mile widziane doświadczenie,dokładność, odpowiedzialność, zaangażowanie,umiejętność pracy w zespole,uczciwość oraz sumienność Oferujemy: pracę w miłej atmosferze w zgranym, młodym zespole,stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie od 18,00zł do 30,00zł NETTO,zatrudnienie na pełen etat,szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,możliwości awansów,odzież i obuwie firmowe,szkolenia wewnętrzne.Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny.

Monter konstrukcji aluminiowych,stalowych,elektromonter
Monter konstrukcji aluminiowych,stalowych,elektromonter
Kutno 30+ kilka dni temu

Zatrudnię osobę do montażu konstrukcji na dachu . Wymagane doświadczenie w pracy na na wysokości. (reszta do przyuczenia). Mile widziane prawo jazdy. Praca na miejscu od 8 do 16.

Monter konstrukcji aluminiowych/Pergoli/markiz/żaluzji fasadowych
Monter konstrukcji aluminiowych/Pergoli/markiz/żaluzji fasadowych
Słupsk 30+ kilka dni temu

Sidmo - Nasza firma zajmuje się kompleksowo obsługą klientów w zakresie, sprzedaży, montażu oraz serwisu pergoli, markiz tarasowych, rolet i żaluzji fasadowych.Poszukujemy pracowników na stanowisko monter - serwisant Oferujemy:- Rozwój umiejętności - Stabilne zatrudnienie- Atrakcyjny system premiowy-Niezbędne narzędzia - Praca na pełen etat - umowa o pracęWymagania:- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość branży- Zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów- Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność, dbanie o estetykę- Dobre planowanie i organizacja pracy- Prawo jazdy kat. BOsoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV poprzez OLX

monter konstrukcji stalowo-aluminiowych
monter konstrukcji stalowo-aluminiowych
19 dni plecy

Praca polega na montażu instalacji cieniujących w obiektach szklarniowych. Praca na wysokości. Od kandydatów oczekujemy umiejętności posługiwania się narzędziami typu: wkrętarka, wiertarka, szlifierka oraz gotowości do pracy w delegacji (w Polsce i za granicą). Zatrudnionym oferujemy stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, w ramach umowy o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie rozliczane w systemie zadaniowym, ustalane indywidualnie, uzależnione od posiadanego doświadczenia, uprawnień, a w dalszym okresie zatrudnienia, od efektywności i zaangażowania w wykonywaną pracę. Podczas delegacji pracownik ma zagwarantowany bezpłatny przejazd i zakwaterowanie. Pracownikom zainteresowanym dalszym rozwojem zawodowym oferujemy bezpłatne kursy i szkolenia (np. z obsługi wózków jezdniowych, widłowych, wysięgników teleskopowych).

Praca dla montera fasad
Praca dla montera fasad
Łowicz 30+ kilka dni temu

Firma montażowa poszukuję pracownika na stanowisko monter konstrukcji fasad aluminiowych. Mile widziane doświadczenie w zawodzie, umiejętność samodzielnej pracy oraz zarządzanie ludźmi. Istnieje możliwość przyuczenia. Gwarantuje stabilne zatrudnienie. Dla osób z odpowiednimi umiejętnościami i doświadczeniem atrakcyjne warunki finansowe. Praca na terenie całej Polski. Proszę o kontakt osoby zainteresowane.Telefon 667382327

Monter/instalator paneli fotowoltaicznych
Monter/instalator paneli fotowoltaicznych
Głogów 30+ kilka dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Firmy, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Monter instalacji fotowoltaicznych Twoim zadaniem będzie: • Montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych • Montaż konstrukcji aluminiowych dachowych oraz gruntowych • Prawidłowe położenie paneli fotowoltaicznych zgodnie z dokumentacją techniczną. Oczekujemy: • Zdolności manualno-technicznych • Dyspozycyjności oraz dokładności w wykonywanych pracach • Samodzielności i odpowiedzialności • Umiejętności pracy w grupie • Zaangażowania, rzetelności i uczciwości Oferujemy: stabilne zatrudnienie pracę w kilkuosobowym zespole wsparcie techniczne szkolenie od podstaw w terenie profesjonalne narzędzia pracy samochód służbowy dla zespołu instalacyjnego Możliwość podjęcia współpracy z samodzielnymi ekipami. Na zasadach podwykonawców. Pomagamy i szkolimy od podstaw. Więcej informacji pod nr 726-013-593

Monter fasad – Austria
Monter fasad – Austria
Warszawa 30+ kilka dni temu

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych austriackich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku Monter fasad Poszukujemy osób z całej Polski. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę. PRACOWNIK BUDOWLANY – Monter fasad Miejsce pracy: 5280 Braunau, Austria Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (2100€ netto / mies. + darmowe zakwaterowanie ) austriacka umowa o pracę na dłuższy okres nieopodatkowany dodatek do każdego dnia pracy nieopodatkowany dodatek do zakwaterowania 15€ lub opłacone zakwaterowanie zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych stała opieka polskiego koordynatora pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem indywidualnie ustalany termin wyjazdu ubezpieczenie zdrowotne liczba godzin zagwarantowana w umowie terminowo wypłacane wynagrodzenie dobre warunki pracy, miła atmosfera indywidualne podejście do każdego kandydata premie za polecenie kandydata do pracy 13 i 14 pensja Zakres obowiązków: Montaż aluminiowych/węglowych konstrukcji fasadowych, nitowanie, wiercenie; dokładność Wymagania: Doświadczenie na ww.stanowisku Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Własny samochód dostępny na wyjazd Gotowość do podjęcia pracy w miejscu wskazanym przez pracodawcę Odpowiedzialność, dokładność Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym"

Monter konstrukcji aluminiowo-stalowych, Ślusarz
Monter konstrukcji aluminiowo-stalowych, Ślusarz
Jelcz-Laskowice 30+ kilka dni temu

Firma Rekord Hale Namiotowe Sp. zo.o. poszukuje pracownika na stanowisko: MONTER KONSTRUKCJI ALUMINOWO-STALOWYCH, ŚLUSARZ Lokalizacja: Jelcz – Laskowice Obowiązki: - montaż konstrukcji stalowych, aluminiowych oraz aluminiowo-stalowych zgodnie z dokumentacja techniczna i wytycznymi nadzoru - wykonywanie typowych prac ślusarskich : gratowanie, wiercenie, gwintowanie, szlifowanie etc… - przestrzeganie kolejności oraz warunków montażu elementów konstrukcji - zachowanie wymogów bezpieczeństwa i ppoz na stanowiskach pracy - prawidłowa obsługa i dbałość o sprzęt używany przy produkcji - zgłaszanie przełożonemu wszelkich niezgodności występujących w procesie w odniesieniu do obowiązujących instrukcji i przepisów. Wymagania: . wykształcenie minimum zawodowe · doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem · komunikatywność i umiejętność pracy w zespole · bardzo dobra organizacja pracy własnej · samodzielność i odpowiedzialność za wykonywana pracę Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych w CV oraz w formularzu rekrutacyjnym w celach związanych z procesami rekrutacyjnymi przeprowadzanymi w przyszłości przez Rekord Hale Namiotowe sp. z o.o. ul. Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław. Przyjmuję do wiadomości, że niewyrażenie tej zgody nie będzie miało dla mnie żadnych negatywnych konsekwencji. W każdej chwili mogę się zdecydować na cofnięcie wcześniej wyrażonej zgody poprzez przesłanie informacji na adres siedziby administratorów danych lub mailowo. W przypadku cofnięcia zgody, cofnięcie to nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych do momentu wycofania zgody. Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przekazanych w CV oraz w formularzu rekrutacyjnym w celach związanych z danym procesem rekrutacji prowadzonym przez Rekord Hale Namiotowe sp. z o.o. ul. Mazowiecka 17, 50-412 Wrocław. W każdej chwili możesz się zdecydować na cofnięcie wcześniej wyrażonej zgody poprzez przesłanie informacji na adres siedziby administratorów danych lub mailowo. W przypadku cofnięcia zgody, cofnięcie to nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych do momentu wycofania zgody”

Pracownik budowlany - monter balustrad
Pracownik budowlany - monter balustrad
Koluszki 30+ kilka dni temu

Centrum Ogrodzeń to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma działająca w wielu gałęziach przemysłu. Świadczymy usługi precyzyjnej obróbki metali, cięcia i gięcia detali wycinanych przy pomocy numerycznych wycinarek laserowych i wodnych, spawania i montażu konstrukcji stalowych i aluminiowych. Klienci cenią nas przede wszystkim za wysoką jakość świadczonych usług, szybkość realizacji zleceń produkcyjnych, terminowość dostaw, dobrą organizację pracy i wysoką kulturę osobistą naszych pracowników. Stawiamy na rozwój indywidualny zatrudnionych u nas osób, a także całej organizacji. Zależy nam na wyjątkowej atmosferze w pracy. Korzystamy z nowoczesnych technologii i maszyn ciągle wzbogacając naszą produkcję o nowe urządzenia i narzędzia, stale poszerzając zakres oferowanych usług. Jeżeli jesteś osobą, która pragnie się rozwijać, pogłębiać swoją wiedzę i umiejętności, odnajduje pasję w tym co robi i czuje niedosyt w obecnym miejscu zatrudnienia lub po prostu chciałaby mieć większy wpływ na swoje otoczenie oraz ponad wszystko ceni pracę i kontakt z innymi ludźmi - to ta praca jest zdecydowanie dla Ciebie! Nie jesteśmy zagranicznym koncernem. Jesteśmy w 100% polską firmą. Nie mamy sztywnych reguł i przełożonych, którzy "mają zawsze rację". Nie poszukujemy również osób, które "wiedzą wszystko najlepiej" tylko takich, które dostrzegają jak wiele jeszcze nie wiedzą, a chciałyby to w najbliższym czasie zmienić. Naszą wizytówką są nasi pracownicy, a dowodem na to, że warto być częścią naszego zespołu jest ich niska rotacja.Oferujemy miejsce na stanowisku:  Pracownik budowlany - monter balustradObowiązki:• rozładunki i transport wewnętrzny dostarczonych konstrukcji• montaż konstrukcji wg projektu lub specyfikacji technicznej• utrzymanie czystości na stanowisku pracy• stosowanie się do reguł obowiązujących na terenie budowy.Wymagania: • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości• sumienność oraz zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych obowiązków• zdolności manualne• mile widziane doświadczenie przy pracach montażowych oraz uprawnienia na podnośniki koszoweOferujemy: • możliwość dalszego rozwoju dla osób ambitnych, które pragną zdobyć wiedzę i umiejętności w dziedzinie montażu konstrukcji i obsługi maszyn budowlanych.• szkolenia na stanowisku pracy,• pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, • stabilne zatrudnienie i terminowe wynagrodzenia, • pakiety socjalne,• umowę o pracę.Zapraszamy do zgłaszania swojej kandydatury za pośrednictwem serwisu OLX. Bardzo prosimy o przesyłanie swojego CV w odpowiedzi na niniejsze ogłoszenie. W dokumentach aplikacyjnych należy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). " Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny podając stanowisko pracy, na które Państwo aplikują.