Sortowanie:
Znaleziony: 156 ogłoszenie w kategorii Budowa / remonty Polska: Wszystkie miasta
Monter wentylacji
Monter wentylacji
nowe Przeworsk 30+ kilka dni temu

Opis stanowiska pracy: Poszukujemy osoby na stanowisko montera wentylacji do pracy na miejscu/ najczęściej Rzeszów i okolice oraz w delegacji. Praca na umowę na pełen etat. Poszukujemy osoby jako samodzielny monter oraz do przyuczenia MONTER INSTALACJI WENTYLACJI ZAKRES OBOWIĄZKÓW: • Montaż kanałów wentylacyjnych • Montaż urządzeń wentylacji • Izolacja kanałów wentylacyjnych WYMAGANIA • Prawo jazdy kategorii B • Dobra organizacja pracy • Mile widziane doświadczenie instalacyjne/techniczne • Praca w zespole. • Obsługa podstawowych elektronarzędzi / narzędzi.

Monter wentylacji
Monter wentylacji
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Poszukujemy osób do pracy na stanowisku monter wentylacji i izoler mile widziane doświadczenie, lecz nie jest wymagane . Praca na terenie Podkarpacia .Zapewniamy transport z firmy na miejsce pracy.

Monter wentylacji
Monter wentylacji
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Firma RESAN sp. z o.o. poszukuje montera/brygadzisty wentylacji mechanicznej.Wymagania: doświadczenie na stanowisku monter instalacji wentylacyjnychzdolność do pracy na wysokości powyżej 3 muczciwośćrzetelnośćzaangażowanie w powierzone zadaniaOferujemy:umowę o pracę na pełen etatstabilne zatrudnienie pracę w dynamicznie rozwijającej się firmiemożliwość rozwoju zawodowegowynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania

Monter Wentylacji Zatrudnię
Monter Wentylacji Zatrudnię
Połaniec 30+ kilka dni temu

Zatrudnię pracowników na stanowisko: MONTER INSTALACJI WENTYLACJI  OFERUJĘ:- stabilne warunki zatrudnienia- możliwość zdobywania nowych doświadczeń i rozwoju zawodowego- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności. Wszelkich informacji udzielę telefonicznie.

Monter wentylacji
Monter wentylacji
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Job Innovation Sp. z o.o. to profesjonalna Agencja zatrudnienia, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10332. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowiska: Monter wentylacji Miejsce pracy: delegacje cała Polska Wymagania: - doświadczenie - chęci do pracy - zaangażowania w powierzone obowiązki - dyspozycyjność - praca w delegacji Oferujemy: - praca na pełen etat - stabilne warunki zatrudnienia Zainteresowane osoby prosimy aplikowanie. Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).” Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Monter wentylacji
Monter wentylacji
Rzeszów 15 dni plecy

Job Innovation Sp. z o.o. to profesjonalna Agencja zatrudnienia, wpisana do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 10332. Dla naszego Klienta z okolic Rzeszowa (Głogów Małopolski) poszukujemy pracownika na stanowisko: Monter wentylacji Miejsce pracy: delegacje cała Polska Wymagania: - doświadczenie - chęci do pracy - zaangażowania w powierzone obowiązki - dyspozycyjność - praca w delegacji Oferujemy: - praca na pełen etat - stabilne warunki zatrudnienia Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie poprzez OLX lub kontakt telefoniczny 780 - pokaż numer telefonu - Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).” Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

dam prcę monter wentylacji
dam prcę monter wentylacji
Jasło 30+ kilka dni temu

monter wentylacji Przyjmę do pracy montera wentylacji z doświadczeniem, również osoby z chęcią do pracy ale bez doświadczenia mile widziane. Praca w delegacji, zarobki powyżej 3 tysięcy złotych. Proszę o kontakt telefoniczny.

Monter wentylacji - Austria
Monter wentylacji - Austria
Nowy Sącz 30 dni plecy

Agencja Pracy Euro Group wpisana do podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 5761, dla swojego partnera w Austrii prowadzi rekrutację pracowników w zawodzie monter wentylacji. Wymagania: - doświadczenie min. 3 lata - komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny - prawo jazdy kat. B - własny transport. Zapewniamy: - legalne zatrudnienie - umowę o pracę na austriackich warunkach - atrakcyjne wynagrodzenie - 13 i 14 pensja - zakwaterowanie Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wysłanie swojego CV na adres @ lub o kontakt telefoniczny pod numerami 510 - pokaż numer telefonu - , 510 - pokaż numer telefonu - lub 510 - pokaż numer telefonu - .

Monter wentylacji - Francja
Monter wentylacji - Francja
Rzeszów 10 dni plecy

Monter wentylacji – bez znajomości języka francuskiego Oferta Pracy Tymczasowej Miejsce pracy: Val Cenis, Val Thorens- Francja GRH Polska (nr licencji 16998) OFERTA: • Stawka godzinowa + 10% premii/dodatek żywieniowy/ 10% ekwiwalent urlopowy • Nadgodziny – płatne według francuskiego prawa (powyżej 35h-+25% stawki, pow. 44h -+50%) • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasowa ze składkami od średniej krajowej • Wynagrodzenie wypłacone do 9tego każdego kolejnego miesiąca • Zaliczka możliwa już po 7 dniach pracy • Darmowe zakwaterowanie z dostępem do Internetu • Zwrot kosztów dojazdu Polska- Francja do 80 euro • Zapewniamy przejazd we Francji: zakwaterowanie – budowa – zakwaterowanie – jeśli dotyczy. • Gwarancja współpracy z polskimi fachowcami – nie wymagamy znajomości języka francuskiego WYMAGANIA: • Udokumentowane doświadczenie jako monter wentylacji (prace hydrauliczne, montaż ogrzewania centralnego, biały montaż) • Posiadanie prawa jazdy kat. B Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego. h******************************************************8 Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).” Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

Monter Wentylacji - Holandia, Goes
Monter Wentylacji - Holandia, Goes
Katowice 29 dni plecy

Nieustannie rozwijająca się agencja pracy tymczasowej Hany Service poszukuje MONTERÓW WENTYLACJI z doświadczeniem do pracy dla jednego z naszych klientów na terenie Holandii w Goes: OFERUJEMY: • Atrakcyjne wynagrodzenie, • Możliwość nawiązania długotrwałej współpracy, • Wsparcie naszego polskojęzycznego zespołu, • Zakwaterowanie. WYMAGANIA: • Doświadczenie jako monter wentylacji, monter kanałów wentylacyjnych, • Znajomość rysunku technicznego, • Umiejętność obsługi elektronarzędzi, • Własne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy oraz odzież robocza BHP, buty robocze BHP, kask, okulary, • Certyfikat VCA / lub gotowość do wyrobienia certyfikatu, • Numer BSN/SOFI (w przypadku braku oferujemy pomoc w otrzymaniu numeru), • Mile widziane prawo jazdy kat. B, • Komunikatywny angielski lub holenderski. Oferta skierowana jest również do osób posiadających własną działalność gospodarczą. Zainteresowanych kandydatów proszę o przesłanie CV bądź kontakt telefoniczny

Hydraulik - Monter Wentylacji - Monter Klimatyzacji - Pomocnik
Hydraulik - Monter Wentylacji - Monter Klimatyzacji - Pomocnik
Września 30+ kilka dni temu

Praca w nowo powstających domach jednorodzinnych na terenie Wrześni, Poznania i okolic. Poszukujemy pracowników na stanowisko: -HYDRAULIK -MONTER WENTYLACJI (REKUPERACJI) -MONTER KLIMATYZACJI -POMOCNIK Jeśli posiadasz kwalifikacje do wykonywania któregoś z wyżej wymienionych stanowisk napisz lub zadzwoń 721182845. Wynagrodzenie adekwatne od umiejętności. Marcin Jackowiak

Zatrudnię - Monter wentylacji/klimatyzacji
Zatrudnię - Monter wentylacji/klimatyzacji
Wieliczka 30+ kilka dni temu

Przedsiębiorstwo specjalizujące się w montażu instalacji wentylacyjnych i klimatyzacji zatrudni kandydata na stanowisko: ~monter instalacji wentylacyjnych i klimatyzacji na terenie Krakowa Wymagania: znajomość montażu wentylacji/klimatyzacji   Oferujemy: ~wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, umiejętności oraz zaangażowania ~terminowe wynagrodzenie ~możliwość podnoszenia kwalifikacji Osoby zainteresowane prosimy o kontakt w wiadomości lub telefoniczny pod numerem telefonu: 503741876

Monter wentylacji klimatyzacji zakwaterowanie
Monter wentylacji klimatyzacji zakwaterowanie
Wrocław 30+ kilka dni temu

zatrudnię na stanowisko monter instalacji wentylacji, zapewniam zakwaterowanie możliwość drobniejszych zaliczek rozliczenie miesięczne według stawki godzinowej: 14zł - 17zł dla osób nie znajacych fachu 17zł- 23zł dla osób znajacych się na pracy jedynie z doświadczeniem lub osoby mające doświadczenie z praca na budowie związana z monterką Po okresie próbnym ok miesiąca możliwość wyjazdu za granice

Monter wentylacji i klimatyzacji
Monter wentylacji i klimatyzacji
Racibórz 30+ kilka dni temu

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) poszukuje pracowników na stanowisko: Monter wentylacji i klimatyzacji Miejsce pracy: Austria Obowiązki: - montaż wentylacji i klimatyzacji Wymagania: - komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego - doświadczenie na w/w stanowisku - własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt) Oferujemy: - stawka: od 12,06 euro brutto/h do 13,60 euro brutto/h - umowę o pracę na austriackich warunkach - pełny pakiet socjalny - zakwaterowanie Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy pr**a@e***********com. W temacie e-maila proszę wpisać numer referencyjny: MW/AT/2021

Monter Wentylacji i Klimatyzacji
Monter Wentylacji i Klimatyzacji
Kielce 30+ kilka dni temu

Firma specjalizuje się w wykonywaniu systemów wentylacyjnych. Zajęcie to pochłania nas już od 20 lat. Jesteśmy profesjonalistami. Jeśli też się do nich zaliczasz, aplikuj na stanowisko: Monter Wentylacji i Klimatyzacji Dołącz do nas, jeśli: - Posiadasz doświadczenie w pracy na systemach klimatyzacyjnych SPLIT, MULTI, VRF - Masz praktykę przy montażu wentylacji - Umiesz pracować w zespole Zadania: -Montaż instalacji wentylacji i klimatyzacji na obiektach mieszkaniowych i użyteczności publicznej np. galerie handlowe, lokale usługowe, obiekty przemysłowe Zapewniamy: - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę - Wynagrodzenie do uzgodnienia bezpośrednio z Kierownikiem - Praca od poniedziałku do piątku – wolne weekendy - Niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą - Gwarancję całorocznej współpracy Zadzwoń lub wyślij SMS o treści: „klimatyzacja” do Justyny – 798 056 274 lub prześlij nam swoje CV: justyna.kulpa@pracownicybudowlani.pl KRAZ 13 471

Monter wentylacji i klimatyzacji
Monter wentylacji i klimatyzacji
Racibórz 10 dni plecy

Agencja pośrednictwa pracy EURO LABORA SP.J., lider na rynku pośrednictwa pracy (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego austriackiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko: Monter wentylacji i klimatyzacji Miejsce pracy: Austria Zakres obowiązków: - montaż wentylacji i klimatyzacji Wymagania: - komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego - doświadczenie na w/w stanowisku - własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt) Oferujemy: - austriackie warunki zatrudnienia - stawka: 13,73 euro brutto/h + 0,89 dodatku montażowego + diety w wysokości 26,40 euro netto na dzień roboczy - 15,00 euro netto na dzień roboczy dodatku na mieszkanie lub mieszkanie nieodpłatne - 13, 14 pensja w zależności od branży zatrudnienia - pełen pakiet socjalny

Monter Wentylacji i Klimatyzacji
Monter Wentylacji i Klimatyzacji
Warszawa 30+ kilka dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Monter instalacji wentylacji i klimatyzacji.Oczekiwania wobec kandydata:-      doświadczenie branżowe min. 3 lata,-      prawo jazdy kat.BDodatkowym atutem będzie:-      szkolenia kierunkowe;Do obowiązków kandydata będzie należało:-      montaż instalacji/instalacji klimatyzacji, chłodzenia, wentylacji, grzewczych;Kandydatom, którzy dołączą do naszego zespołu oferujemy:-      ciekawą, pełną wyzwań pracę w profesjonalnym zespole-      możliwość rozwoju zawodowego-      zatrudnienie w formie umowy o pracę  

Dekarz, monter wentylacji, elektryk
Dekarz, monter wentylacji, elektryk
Łódź 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy pracowników- monter wentylacji- pomocnik montera wentylacji- elektryk- pomocnik elektryka- dekarz- pomocnik dekarzaWymagania:Prawo jazdy kat b.Uprawnienia SEP mile widziane.Dekarz min 2 lata doświadczenia w zawodzie.Gotowość do pracy w delegacji.Język polski  -komunikatywny lub Język angielski Oferujemy 3000 – 6000 tys na rękę w zależności od doświadczenia i umiejętności.Dla obcokrajowców dłuższe urlopy bądź 14 dni pracy 14 dni urlopu.Ми наймаємо працівників:- монтажник вентиляції- помічник монтажника вентиляції- електрик- помічник електрика- покрівельник- помічник покрівельникаВимоги:Водійські права - категорія ВДозволи SEP вітаються.Покрівельник, мінімум 2 роки досвіду у цій професії.Бажання працювати в відрядженняхПольська - комунікативна абоАнглійськаМи пропонуємо3 000 - 6 000 тис. на руки залежно від досвіду та навичок.Для іноземців довші відпустки або 14 робочих днів 14 днів відпустки.

Monter wentylacji (Norwegia)
Monter wentylacji (Norwegia)
Poznań 11 dni plecy

Miejsce pracy: Norwegia, Bergen i okolice Agencja Zatrudnienia Silverhand jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie. 10 lat to dopiero początek! Nr ref. 9244 - Budownictwo Monter wentylacji (Norwegia) Oferujemy: zatrudnienie na warunkach norweskich – norweska umowa o pracę (nie w delegacji), atrakcyjne wynagrodzenie 220-225 NOK brutto/godzinę, zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę – pokój jednoosobowy, bilet lotniczy organizuje Pracodawca i odlicza z wynagrodzenia, zapewnione ubranie robocze, szybki proces rekrutacji – formalności załatwione nawet w 2 dni! pełne świadczenia socjalne, składki oraz podatki odprowadzane w Norwegii przez Pracodawcę, możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym), możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy, wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia, respektowane prawo do urlopu, nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. angielskim na potrzeby rekrutacji). Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: montaż instalacji wentylacyjnych w biurowcach, montaż kanałów wentylacyjnych, agregatów, obróbka blachy, montaż urządzeń służących do pomiaru. Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy), doświadczenie na ww. stanowisku, prawo jazdy kat. B – mile widziane, umiejętność pracy z dokumentacją techniczną. Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji.

Monter wentylacji i klimatyzacji - Wrocław
Monter wentylacji i klimatyzacji - Wrocław
Wrocław 30+ kilka dni temu

Poszukuję pracownika na stanowisko monter klimatyzacji i wentylacji. Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej oraz prawo jazdy kategorii B. W przypadku obcokrajowców znajomość języka polskiego na poziome minimum komunikatywnym. Szczegóły zatrudnienia pod numerem telefonu 609 188 981

Monter wentylacji
Monter wentylacji
Częstochowa 30+ kilka dni temu

OpisFirma wentylacyjna zatrudni montera wentylacji i klimatyzacjiOpis stanowiska:Montaż instalacji wentylacji mechanicznej, izolowanie i podwieszanie kanałów wentylacyjnychprace pomocnicze przy montażu klimatyzacjiWymagania:- zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych prac- pracowitość, odpowiedzialność- dyspozycyjność, chęć do nauki- mile widziane doświadczenia przy montażu instalacji wentylacji lub klimatyzacji- bez nałogówZapewniamy -atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i zaangażowania-pracę w zgranym i przyjaznym zespole głownie na terenie Częstochowy i okolicOsoby zainteresowane prosimy o tel. i przesłanie swojego CVtel. 601 706 028 Proszę w CV zawrzeć klauzule:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. 

monter wentylacji
monter wentylacji
Warszawa 30+ kilka dni temu

Zatrudnię samodzielnego montera wentylacji z umiejętnością czytania rysunku technicznego minimum dwa lata doświadczenia, prawo jazdy kat B. Wynagrodzenie między 3000 - 5000 tys do ręki, wysokość wynagrodzenia zależy od twojej samodzielności, jeżeli jesteś w tym dobry i się nie boisz pracy na pewno się dogadamy.

Monter wentylacji
Monter wentylacji
Kielce 30+ kilka dni temu

Zatrudnię do pracy na budowie przy montażu instalacji wentylacji, praca w delegacji od poniedziałku do piątku. Cv proszę wysłać na e-mail.

monter wentylacji
monter wentylacji
Kraków 30+ kilka dni temu

Warunki: doświadczenie w branży budowlanej min. 3 lata (mile widziana instalatorka). Potrzebny instalator i pomocnik (możliwe przyuczenie). Na początku umowa zlecenie, docelowo o pracę, kwestie finansowe do dogadania. Czas umowy zlecenie w zależności od umiejętności i wdrożenia się w pracę. Możliwe wyjazdy w okolice Krakowa. Firma działająca długo i prężnie w branży, ze względu na ilość inwestycji, pracownicy potrzebni są na już.

Monter wentylacji
Monter wentylacji
Daleszyce 30+ kilka dni temu

Firma zatrudni montera wentylacji . Praca w delegacji na terenie Polski 5 dni w tygodniu . Doświadczenie mile widziane , aczkolwiek niekonieczne. Szkolenia , transport , zakwaterowanie po stronie pracodawcy. Bliższe informacje pod nr tel 605857423 , 721259533

Monter Wentylacji
Monter Wentylacji
Kraków 30+ kilka dni temu

Zatrudnię montera wentylacji z doświadczeniem.Praca w młodym energicznym zespole. Praca w delegacji !!! Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny.

Monter wentylacji
Monter wentylacji
Gdynia 11 dni plecy

Wynagrodzenie: od 18 do 22 zł netto na godzinę Co oferujemy?kontrakt / umowę B2Bumowę o pracęumowę zleceniewypłatę wynagrodzenia w tygodniówkachwolne weekendyCzego oczekujemy?dyspozycyjności od zarazdoświadczenia na podobnym stanowiskudoświadczenia w pracy z dokumentacją technicznąBenefity:posiłki pracownicze / wyżywienieryczałt na paliwoDodatkowe informacje:nie wymagamy przesłania CVLiczba osób, które planujemy zatrudnić na to stanowisko: 2

Poszukiwany monter wentylacji/ klimatyzacji -samodzielny
Poszukiwany monter wentylacji/ klimatyzacji -samodzielny
30+ kilka dni temu

Firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku w branży instalacyjnej poszukuje pracownika na stanowisko:-SAMODZIELNY MONTER KLIMATYZACJI , UKŁADÓW CHŁODNICZYCH ORAZ WENTYLACYJNYCHPraca w zgranym zespole, zapewaniony pełny socjal , umowa o pracę, wynagrodzenia za urlop, zwolnienia. Godziny pracy 7-16,17Umowa o prace.Teren wykonywania pracy powiat Legionowski oraz okolice Warszawy.Wymagania:-DOŚWIADCZENIE W BRANŻY na stanowisku instalatora wentylacji i klimatyzacji min. 3 lata-zaświadczenie o niekaralności-sumienność oraz chęci do pracy-znajomość bierzących na rynku rozwiązań w branży sanitarnej ( weryfikowane podczas rozmowy kwalifikacyjnej)Zajmujemy się:Wykonywaniem instalacji rekuperacji , wentylacji przemysłowej, klimatyzacji , montażem pomp ciepła, fotowoltaika.Mile widziane uprawnienia SEP i FGaz oraz doświadczenie w.w. branżach.Prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz na OLX.Gwarantujemy pomoc w rozwoju w branży.Jeśli interesuje Cię stabilna praca, pewność wynagrodzeń ( cotygodniowych ) to zapraszamy.POMOCNIKOM DZIĘKUJEMY.

Monter Wentylacji Niemcy - Niemieckie warunki
Monter Wentylacji Niemcy - Niemieckie warunki
Opole 26 dni plecy

GM – Agencja Pracy to firma którą tworzy zespół o wieloletnim doświadczeniu. Prowadzimy rekrutację dla niemieckiej firm, która istnieje już długi czas na niemieckim rynku pracy i cieszy się nieposzlakowaną opinią. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko: Monter Wentylacji Opis stanowiska: montaż / demontaż instalacji wentylacyjnej, prace izolacyjne, prace serwisowe. Wymagania: podstawowa znajomość języka niemieckiego, odpowiednie kwalifikacje zawodowe, doświadczenie na stanowisku montera wentylacji, prawo jazdy kat. B, własny samochód (mile widziane), samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy. Oferujemy: umowę o pracę zawartą z niemieckim pracodawcą, długoterminową współpracę, zakwaterowanie, pracę w pełnym wymiarze godzinowym plus możliwość pracy w dodatkowo wypłacanych nadgodzinach, stawkę godzinową, dietę dzienną, możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek, punktualne wypłaty, 24 – 30 dni płatnego urlopu (w zależności od stażu pracy), odzież roboczą oraz narzędzia do pracy, opiekę koordynatora polsko- niemiecko języcznego, pomoc w przyporządkowaniu odpowiedniej klasy podatkowej, świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)  Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod numerem tel: +48 531 809 729.

Monter Wentylacji i Klimatyzacji - od zaraz !
Monter Wentylacji i Klimatyzacji - od zaraz !
30+ kilka dni temu

Firma specjalizuje się w wykonywaniu systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła. Obecnie zatrudni na stanowisku: Monter Wentylacji i Klimatyzacji Miejsce pracy: Kielce Wynagrodzenie: do uzgodnienia bezpośrednio z Kierownikiem Zadania: montaż pomp ciepła oraz instalacji wentylacji i klimatyzacji na obiektach mieszkaniowych i użyteczności publicznej np. galerie handlowe, lokale usługowe, obiekty przemysłowe Dołącz, jeśli: • Posiadasz doświadczenie w pracy na ww. stanowisku • Masz praktykę przy montażu wentylacji oraz pomp ciepła • Jesteś elastyczny - Możliwa praca w delegacji Zapewniają: • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę • Wynagrodzenie do uzgodnienia bezpośrednio z Kierownikiem • Praca od poniedziałku do piątku – wolne weekendy • Niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą • Gwarancję całorocznej współpracy Kontakt: Justyna 798 - pokaż numer telefonu - . Jeżeli nie odbieram – wyślij SMS o treści „Klimatyzacja” – na pewno oddzwonię! KRAZ 13 471

hydraulik, monter wentylacji
hydraulik, monter wentylacji
Kalisz 30+ kilka dni temu

Firma od 15 lat specjalizująca się w montażu klimatyzacji i wentylacji poszukuje pracownika na stanowisko : hydraulik lub pracownika który pracował w takiej branży,albo osoba do przyuczenia .Wymaganie to znajomość w obsłudze elektronarzędzi i podstawy w/w zawodzie i najważniejsze chęci do pracy ! i brak problemów z alkoholem ! . praca ciekawa , w różnych miejscach, instytucjach .Praca stała nie sezonowa na miejscu i w delegacji

pomocnik / monter wentylacji
pomocnik / monter wentylacji
Wrocław 30+ kilka dni temu

firma sferawent poszukuje kandydatów na stanowisko monter, pomocnik montera instalacji wentylacjiFirma poszukuje osoby na stanowisko pomocnika montera instalacji klimatyzacyjnych oraz instalacji wentylacyjnych (rekuperacja)Wymaganiadoświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane)Umiejętność posługiwania się narzędziami budowlanymidyspozycyjnośćzaangażowania w powierzone obowiązkiStaranność, sumiennośćpraca fizycznapraca polega na montażu kanałów wentylacyjnych jak i pomoc przy jej modernizacji wstępna obróbka murarska, składanie blachy na zakładkę pomoc fizyczna podczas wykonywania prac instalatorskich związanych z montażem kanałów wentylacyjnych4 wolne wakaty

Praca Monter Wentylacji
Praca Monter Wentylacji
Szczecin 30+ kilka dni temu

PRACAMonter wentylacji -Doświadczonego montera wentylacji (min.3 lata)-Umiejętność czytania rysunku technicznego -Umiejętność pracy w zorganizowanych grupach monterskich -Punktualność -Brak nałogów -Gwarantuje płynność finansową-Praca w niemczechProszę o kontakt samodzielnych monterów,którzy poradzą sobie z rysunkiem technicznym .Kontakt tylko telefoniczny508747892

Monter wentylacji klimatyzacji
Monter wentylacji klimatyzacji
Krzeszowice 30+ kilka dni temu

Zatrudnie montera klimatyzacji wentylacji od zaraz wiece informacji pod nr tel 506 484 126

Praca , monter wentylacji
Praca , monter wentylacji
Kielce 30+ kilka dni temu

Firma zatrudni montera wentylacji . Praca w delegacji na terenie Polski 5 dni w tygodniu . Doświadczenie mile widziane , aczkolwiek niekonieczne. Szkolenia , transport , zakwaterowanie po stronie pracodawcy. Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności od 3500 do 5500 brutto . Bliższe informacje pod nr tel 60*****23 , 72*****33

Monter wentylacji i klimatyzacji - praca od zaraz
Monter wentylacji i klimatyzacji - praca od zaraz
Marki 25 dni plecy

Monter HVAC Miejsce Pracy - Warszawa i okolice Siedziba firmy : Warszawa Dzielnica Wawer Opis: - Montaż instalacji wentylacji , klimatyzacji Wymagania: - doświadczenie na podobnym stanowisku - chęć do podjęcia stałej współpracy - prawo jazdy kat B Oferujemy : - umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie - stałą pracę - pracę w miłym zespole Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 513 - pokaż numer telefonu - oraz przesłanie cv na adres mailowy @ bądź za pośrednictwem portalu .

Monter wentylacji i klimatyzacji- praca dla studenta
Monter wentylacji i klimatyzacji- praca dla studenta
Piaseczno 25 dni plecy

Monter HVAC Miejsce Pracy - Warszawa i okolice Siedziba firmy : Warszawa Dzielnica Wawer Opis: - Montaż instalacji wentylacji , klimatyzacji Wymagania: - doświadczenie na podobnym stanowisku - chęć do podjęcia stałej współpracy - prawo jazdy kat B Oferujemy : - umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie - stałą pracę - pracę w miłym zespole Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 513 - pokaż numer telefonu - oraz przesłanie cv na adres mailowy @ bądź za pośrednictwem portalu . Centrum Kariery Sp. z o.o. wpisana do rejestru KRAZ nr 20992

Monter wentylacji i klimatyzacji/ pomocnik montera / izoler
Monter wentylacji i klimatyzacji/ pomocnik montera / izoler
Kraków 30+ kilka dni temu

Firma K-vent poszukuje pracowników na stanowiska: -monter wentylacji / klimatyzacji -pomocnik montera -izoler Szukamy osób zaangażowanych. Wymagania: • umiejętność czytania rysunków technicznych • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami • dyspozycyjność • wysoka kultura oraz higiena osobista • prawo jazdy kategorii B • umiejętność pracy w zespole • uprawnienia FGAZ – mile widziane Oferujemy: • atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od posiadanych umiejętności i jakości wykonywanej pracy) • premie uznaniowe • stabilne warunki zatrudnienia • możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania doświadczenia • praca głównie w Krakowie i okolicach Proszę o kontakt telefoniczny 72*****31 Lub wiadomość przez Olx

Monter wentylacji praca Niemcy 14-16 Euro netto
Monter wentylacji praca Niemcy 14-16 Euro netto
Katowice 30+ kilka dni temu

Poszukiwany monter wentylacji z conajmniej 3 letnim doświadczeniem. Praca Niemcy - komunikatywny niemiecki wymagany. Preferowany wiek 30-45 lat. Zakwaterowanie i dojazd do miejsca pracy refundowany. Wynagrodzenia wypłacane w systemie dwutygodniowym. Praca od juz. Kontrakt na 2 lata. Własna działalność lub gewerba. Osoby chętne i skłonne założyć działalność również prosimy o kontakt.

Praca monter wentylacji, klimatyzacji
Praca monter wentylacji, klimatyzacji
Częstochowa 30+ kilka dni temu

Poszukuje osoby na stanowisko montażysta wentylacji i klimatyzacji z prawojazdy kat.b więcej informacji pod nr tel

Monter wentylacji i klimatyzacji
Monter wentylacji i klimatyzacji
Żory 30+ kilka dni temu

Opis stanowiska:Praca przy montażu instalacji klimatyzacji i wentylacji (rekuperacji) w zespole 2/3 osobowym. Wymagania:·        Czynne prawo jazdy kat. B,·        Dobra sprawność fizyczna, brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,·        Dobre umiejętności manualne ( obsługa narzędzi, elektronarzędzi),·        Umiejętność pracy w zespole i zdolności organizacyjne dla swojego miejsca pracy,·        Sumienność, dokładność, zaangażowanie w powierzone zadania,·        Dyspozycyjność oraz punktualność,·        Umiejętności społeczne. Oferujemy:·        pracę w firmie o dużym potencjale rozwoju,·        atrakcyjne warunki finansowe ( ustalane indywidualnie w zależności od posiadanego doświadczenia oraz uprawnień ),·        szkolenia branżowe (po okresie próbnym) w zależności od potrzeb indywidualnych,·        niezbędne narzędzia do pracy,·        miła atmosferę pracy w młodym i ambitnym zespole,·       dodatkowe ubezpieczenie NW,·       stabilne zatrudnienie.O kontakt telefoniczny proszę wyłącznie osoby posiadające doświadczenie. Praca w miejscowości Kryry

Monter wentylacji/ pracownik fizyczny
Monter wentylacji/ pracownik fizyczny
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Firmy pośredniczące w zatrudnieniu pracowników, bardzo prosimy nie dzwonić! Firma instalacyjna zatrudni pracowników fizycznych i monterów wentylacji. Umiejętności w posługiwaniu się narzędziami budowlanymi i doświadczenie na budowie mile widziane. Doszkalamy w wybranej dziedzinie zawodowej. Dobre warunki finansowe. Możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym. Praca w Bydgoszczy. Zapraszamy na naszą stronę www.sanins.pl

monter wentylacji/ pracownik fizyczny
monter wentylacji/ pracownik fizyczny
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Firmy pośredniczące w zatrudnieniu pracowników, bardzo prosimy nie dzwonić! Firma instalacyjna zatrudni pracowników fizycznych i monterów wentylacji. Umiejętności w posługiwaniu się narzędziami budowlanymi i doświadczenie na budowie mile widziane. Doszkalamy w wybranej dziedzinie zawodowej. Dobre warunki finansowe. Możliwość stałego zatrudnienia po okresie próbnym. Praca w Bydgoszczy. Tel. 608-311-786 projekty@sanins.pl Просьба агенствам по трудоустройству не звонить! Инсталяционная компания примет на работу работников физического труда и монтажников систем вентиляции. Приветствуется умение пользоваться строительными инструментами, а также опыт работы в строительстве. Дополнительное обучение в избранной сфере трудоустройства. Хорошие условия оплаты труда. Возможность постоянного трудоустройства после испытательного срока. Работа в Быдгоще. Телефон: 608311786 projekty@sanins.pl

Oferta pracy monter wentylacji
Oferta pracy monter wentylacji
Mińsk Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Witam, Przyjmę do pracy na cały etat monterów wentylacji najlepiej z doświadczeniem. Stawka do negocjacji, zależnie od umiejętności, umowa o pracę. Praca w Warszawie, w razie pytań proszę dzwonić. Pozdrawiam Nr tel 57*******71

Monter wentylacji i klimatyzacji
Monter wentylacji i klimatyzacji
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Firma Air Flow specjalizuje się w kompleksowych usługach z branży HVAC, projektowaniem, doradztwem technicznym, wykonawstwem oraz sprzedażą urządzeń i akcesoriów. Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisku Monter Klimatyzacji Obowiązki: - montaż instalacji klimatyzacji - serwis urządzeń - dbałość o powierzony sprzęt - konsultacje z kierownikami budowy - terminowe wykonywanie zleceń Wymagania: - doświadczenie na stanowisku - samodzielność - mile widziane uprawnienia F-gaz - prawo jazdy kat. B (mile widziane) Oferujemy: - dostosowanie umowy wedle preferencji: umowa o pracę, zlecenie, kontrakt - terminowe wypłaty na konto - wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia - udział w szkoleniach/kursach - nawiązanie stałej współpracy - możliwość pracy w różnych branżach - pracę na terenie Trójmiasta i okolic (bez wyjazdów w delegacje) CV prosimy o przesyłanie na adres: @ Dziękujemy!

Monter wentylacji i klimatyzacji
Monter wentylacji i klimatyzacji
Niepołomice 30+ kilka dni temu

Firma CreoGroup świadcząca usługi w zakresie montażu wentylacji i klimatyzacji, zatrudni monterów oraz pomocników instalacji wentylacyjnej. Praca głównie w Krakowie oraz okolicy.Wymagamy umiejętności obsługi elektronarzędzi, prawo jazdy kat.B oraz chęci do pracy.Oferujemy Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania, umiejętności, doświadczenia oraz jakości pracy. stabilne warunki zatrudnienia odzież ochronną możliwość podnoszenia umiejętności zawodowychChętne osoby proszę kontakt telefoniczny 537860275www.creogroup.com.pl

Monter wentylacji i klimatyzacji
Monter wentylacji i klimatyzacji
wczoraj

Co oferujemy?umowę o pracęcały etatmożliwość wyrabiania dodatkowo płatnych godzinmożliwość zdobycia doświadczeniaCzego oczekujemy?gotowości do pracy w ciągu 30 dniprawa jazdy kat. Bdoświadczenia w pracy z dokumentacją technicznąOczekujemy gotowości:do pracy w weekendyBenefity:możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życieDodatkowe informacje:nie wymagamy przesłania CVLiczba osób, które planujemy zatrudnić na to stanowisko: 2

Monter izolacji wentylacji
Monter izolacji wentylacji
30+ kilka dni temu

Poszukuję pracownika na stanowisko monter izolacji wentylacji. Doświadczenie w pracy , sumienność, uczciwość, umiejętność pracy w zespole . Atrakcyjne wynagrodzenie ,praca w delegacji.Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Monter wentylacji, klimatyzacji, fotowoltaiki, automatyki, pomp ciepła
Monter wentylacji, klimatyzacji, fotowoltaiki, automatyki, pomp ciepła
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

PHU DUAL-TECH jest rozwijającą się firmą specjalizującą się w realizacji nowoczesnych systemów instalacji OZE i sanitarnych. Jesteśmy firmą z wykwalifikowaną kadrą oraz ponad 10-letnim doświadczeniem w branży. Jesteśmy kompleksowym wykonawcą w branży sanitarnej i wykonujemy prace w następujących zakresach: - wentylacja - klimatyzacja - automatyka - fotowoltaika - instalacje chłodnicze - instalacje grzewcze - serwis obiektów w wyżej wymienionym zakresie Poszukujemy na stanowisko: - instalator/monter Siedziba firmy: Trzeciewiec, Zadania: - montaż instalacji klimatyzacji, wentylacji, pomp ciepła, fotowoltaiki i automatyki - montaż kompletnych instalacji przemysłowych Wymagania: - doświadczenie w branży - umiejętność czytania rysunków i schematów technicznych - chęć pracy - umiejętność spawania/lutowania będzie dodatkowy atutem - prawo jazdy B Oferujemy: - pracę w renomowanej doświadczonej firmie - dobre warunki finansowe - możliwości rozwoju - umowę o pracę Wynagrodzenie będzie adekwatne do doświadczenia i umiejętności. Górnej granicy nie ma. Osoby zainteresowane prosimy o mailowy lub telefoniczny kontakt

Monter instalacji wentylacji
Monter instalacji wentylacji
Ruda Śląska 30+ kilka dni temu

OpisFirma Awir działająca w branży instalacji sanitarnych, głównie wentylacji i klimatyzacji szuka osób na stanowisko monter instalacji wentylacji w ramach pełnego etatu.Zakres obowiązków:-montaż instalacji wentylacji -montaż urządzeń wentylacyjnych-serwisowanie urządzeń wentylacyjnych -prace przygotowawcze przy ww. instalacjachWymagania:-prawo jazdy kat. B-samodzielność-doświadczenia na ww. lub podobnym stanowisku-sprawne posługiwanie się elektronarzędziami Oferujemy:-zatrudnienie w ramach umowy o prace-pracę w dynamicznym zespole,-stabilne warunki pracy,-możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych-praca od zarazOsoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.