Sortowanie:
Znaleziony: 52 ogłoszenie w kategorii Budowa / remonty Polska: Wszystkie miasta
praca cieśla dekarz
praca cieśla dekarz
nowe 30+ kilka dni temu

Zatrudnię od pracy cieśli dekarzy, pomocnika, osoby do przyuczenia, wynagrodzenie tygodniówki lub m-c. Kontakt po 17

Praca cieśla/dekarz
Praca cieśla/dekarz
30+ kilka dni temu

Witam Poszukuje pracownika do pracy na dachach w Krakowie, praca przez cały rok. Praca w systemie akordowym z gwarantowaną podstawą. Wymagane doświadczenie, brak nałogów alkoholowych, dokładność i solidność w pracy. Praca przy budowie dachów na kamienicach i obiektach użyteczności publicznej, w większości z wykorzystaniem blachy płaskiej na rąbek stojący. Reszta informacji na tel.

Praca Cieśla dekarz
Praca Cieśla dekarz
Mszana Dolna 30+ kilka dni temu

Potrzebuje pracownika w harakterze majstra ktury się odnajdzie w budowie nowego dachu jak i w rekonstrukcji starego pokrycia i umiejętnośc poprowadzenia pracowników w pracy alkoholu nie toleruje kategorycznie tel 660977405

Praca Dekarz/Cieśla
Praca Dekarz/Cieśla
Świdnica 30+ kilka dni temu

Zatrudnię, Dekarz/Cieśla. praca na pełen etat. Mile widziane doświadczenie.

Praca cieśla dekarz , pomocnik
Praca cieśla dekarz , pomocnik
30+ kilka dni temu

Witam zatrudnienie pracownika do prac ciesielsko dekarskich , mile widziane doświadczenie oraz prawo jazdy. Stawka do ustalenia .

Praca Cieśla Dekarz dekarza
Praca Cieśla Dekarz dekarza
30+ kilka dni temu

Poszukuje pracowników do prac budowlanych- w większości związanych z wykonywaniem dachów- czyli cieśla lub dekarz Zarobki ustalane są wedle umiejętności pracownika, oraz formy umowy o prace. Prace w większości na terenie bielska. Dowóz pracowników od strony Rycerki, Lalik oraz Czechowic-Dziedzic. Osobom z nałogami dziękujemy Pozdrawiam.

praca/cieśla/dekarz/dachy
praca/cieśla/dekarz/dachy
30+ kilka dni temu

Zatrudnię pracownika z doświadczeniem na stanowisko dekarz/cieśla lub pomocnika. Zarobki uzależnione od umiejętności. Więcej informacji pod nr tel. 509306095.

Praca / Dekarz / Cieśla / Dachy
Praca / Dekarz / Cieśla / Dachy
Klimontów 30+ kilka dni temu

Zatrudnię pracownika z doświadczeniem na stanowisko dekarz/cieśla lub pomocnika. Zarobki uzależnione od umiejętności, praca w okolicach Klimontowa, więcej informacji pod numerem telefonu 577 653 156.

Dekarz/cieśla/pracownik budowlany praca od zaraz
Dekarz/cieśla/pracownik budowlany praca od zaraz
Jelcz-Laskowice 30+ kilka dni temu

Poszukuje pracownika na stanowisko: Cieśla/ Dekarz. Wymagane doświadczenie. Praca w pełnym wymiarze godzin.Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem telefonu: 508744506Rodzaj rozliczenia do ustalenia.

Praca Wolsztyn Dekarz Cieśla Blacharz
Praca Wolsztyn Dekarz Cieśla Blacharz
Wolsztyn 30+ kilka dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firma BLACH-DEK zatrudni pracowników z doświadczeniem (lub do przyuczenia) na stanowiska: - dekarz / blacharz budowlany - cieśla Wymagania: - doświadczenie niewymagane, mile widziane. - sumienność przy wykonywaniu powierzonych zadań - punktualność - komunikatywność Oferujemy: - praca jednozmianowa (bez delegacji) - umowę o pracę w pełnym wymiarze - przyuczenie do wykonywanych obowiązków - szkolenia branżowe - wynagrodzenie i premie adekwatne do umiejętności i zaangażowania, - pracę w stabilnej, renomowanej, istniejącej od wielu lat firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku.W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”

Dekarz, Cieśla, Murarz Praca od zaraz 30zł/h
Dekarz, Cieśla, Murarz Praca od zaraz 30zł/h
Złotoryja 30+ kilka dni temu

Praca szuka człowieka!Zadania:praca przy wznoszeniu domów jednorodzinnych wykonywanie prac ciesielskich, dekarskich, murarskich ( kompleksowe budowa domów i dachów)Wymagania:umiejętność samodzielnego wykonywania prac takich jak więźba dachowa , obróbki ciesielsko dekarskie , rynny, blachy, obróbki dekarskie, wznoszenie murówminimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w pracy na budowie na stanowisku Cieśla- dekarz- murarzbrak przeciwwskazań do pracy na wysokości, koordynacja wzrokowo- słuchowa, refleks, zdolności manualneumiejętność czytania rysunku technicznegoodpowiedzialność za wykonywaną pracę oraz powierzone mieniedokładność, sumiennośćZapewniamy:stawka 30 zł/ hwynagrodzenie wypłacane zawsze na czaspraca w okolicach Złotoryi, LegnicyProszę o kontakt telefoniczny pod nr. : +48 667 548 985 lub +48 607 089 010

Praca! Dekarz, cieśla
Praca! Dekarz, cieśla
30+ kilka dni temu

Poszukuję pracowników. Praca przy wykonywaniu konstrukcji dachowych. Praca na terenie małopolski. Wymagane doświadczenie

Praca Dekarz-Cieśla
Praca Dekarz-Cieśla
Siedlce 30+ kilka dni temu

Witam. Zatrudnię dekarza-cieślę. Mile widziane doświadczenie zawodowe. Istnieje możliwość zatrudnienia osoby chcącej przyuczyć się do zawodu dekarza-cieśli. Praca w okolicach Siedlec Więcej informacji udzielę telefonicznie 600 709 405 .

praca dekarz - cieśla
praca dekarz - cieśla
Czechowice-Dziedzice 30+ kilka dni temu

chcesz nauczyć się dobrze płatnego zawodu - zapraszam

Praca dekarz oraz cieśla
Praca dekarz oraz cieśla
Starogard Gdański 30+ kilka dni temu

Firma Dach- system zatrudni samodzielnego dekarza oraz . Atrakcyjne wynagrodzenie. Zapewniamy prace w czasie zimy.

Dekarz Blacharz Cieśla zatrudnie Praca
Dekarz Blacharz Cieśla zatrudnie Praca
Jaworze 30+ kilka dni temu

Firma Blach-dek Jan & Mateusz Michalski z wieloletnim doświadczeniem na rynku budowlanym poszukuje doświadczonych dekarzy ,atrakcyjne warunki finansowe i miła atmosfera pracy .Zapraszamy info 503015921 Jaworze

Dekarz Blacharz Cieśla Praca od zaraz!
Dekarz Blacharz Cieśla Praca od zaraz!
Lublin 30+ kilka dni temu

Poszukuję dekarzy, cieśli, blacharzy do pracy od zaraz. Gwarantowana stała praca, atrakcyjne zarobki. Praca na terenie Lublina i okolic. Chętnych zapraszam do kontaktu telefonicznego 533 676 331 .

Cieśla, Dekarz - stała praca na Śląsku
Cieśla, Dekarz - stała praca na Śląsku
Jaworzno 30+ kilka dni temu

OpisFirma budowlana z Jaworzna, RISER Sp. z o.o. zatrudni Pracowników budowlanych w specjalnościach: Cieśla, Dekarz. Oferujemy całoroczną, stabilną pracę w naszej brygadzie, na terenie Śląska (Jaworzno, Katowice, Świętochłowice i okolice). Zadania:praca przy wznoszeniu obiektów kubaturowych i przemysłowych w wybranych obszarach - wykonywanie prac ciesielskich, dekarskichpraca przy stanach surowych budynków Wymagania:umiejętność samodzielnego wykonywania prac budowlanych z wybranej specjalizacjiminimum roczne doświadczenie zawodowe w pracy na budowie w wybranej specjalizacji brak przeciwwskazań do pracy na wysokości umiejętność czytania rysunku technicznegoodpowiedzialność za wykonywaną pracę oraz powierzone mieniedokładność, sumienność, Zapewniamy:stabilne, stałe zatrudnienie wynagrodzenie wypłacane zawsze na czasdojazd z siedziby firmy (Jaworzno) na wybrane inwestycjepełne zaplecze sprzętowemożliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowychbrak systemu delegacji dodatkowe benefity tj. karta sportowa i grupowe ubezpieczenie na życie, uczestnictwo w PPKOsoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez RISER Sp. z o.o. i RISER.domy Sp. z o.o. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.1) Administratorem Twoich danych osobowych jest RISER Sp z o. o. / RISER.domy Sp. z o. o., z siedzibą w Jaworznie, przy ulicy Inwalidów Wojennych 8,2) Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłych rekrutacji,3) posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,4) podanie danych osobowych w zakresie wymaganym Kodeksem Pracy jest obligatoryjne a w pozostałym jest dobrowolne.

Praca na dachu Cieśla Dekarz Pomocnik
Praca na dachu Cieśla Dekarz Pomocnik
Żywiec 28 dni plecy

Dynamicznie rozwijająca się Firma poszukuje cieśli, dekarzy pomocnik. Praca od zaraz! Zakres obowiązków: . wykonywanie pokryć dachowych Wymagania . mile widziane doświadczenie zawodowe . brak przeciwskazań do pracy na wysokości . odpowiedzialność, uczciwość i zaangażowanie Oferujemy: . umowę o prace . atrakcyjne wynagrodzenie . terminowe wypłaty lub tygodniówki . mila atmosferę w pracy

Dekarz cieśla praca na budowie od zaraz
Dekarz cieśla praca na budowie od zaraz
Zielona Góra 30+ kilka dni temu

Zatrudnię dekarza z doświadczeniem. Praca stała od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.00. Miejsca pracy na terenie Zielonej Góry z możliwością wyjazdu w delegacje. Delegacja dodatkowo płatna.

Praca Dekarz, Cieśla, Stolarz Darłowo i okolice, Transport
Praca Dekarz, Cieśla, Stolarz Darłowo i okolice, Transport
Sławno 30+ kilka dni temu

Oferuje prace w firmie zajmująca się głównie wykonawstwem więźb dachowych, rzadziej pokryć dachowych. Nie wymagam doświadczenia w zawodzie. Najważniejsze są chęci do pracy, brak leku wysokości i sprawność fizyczna.Stawka 17zł-22zł Netto w zależności od umiejętności + premieW firmie mają państwo zapewnione:transport ze Sławna do siedziby firmy znajdującej się w Dobiesławiu i z powrotem( również na trasie).praca za pomocą najwyższej jakości elektronarzędzimiłą atmosferę pracy Z góry dziękuje osobą które już u mnie pracowały oraz tym którzy mają problem z wytrzymaniem do godziny 16 bez spożycia alkoholu!Zapraszam do kontaktu

Praca w Niemczech dekarz cieśla murarz - prace ogólnobudowlane
Praca w Niemczech dekarz cieśla murarz - prace ogólnobudowlane
Bukowiec 30+ kilka dni temu

Zasady współpracy własna działalność gospodarcza + A1rozliczenie w systemie godzinowym zjazdy co 4/6 tygodniprawo jazdy kat. B -mile widziane Praca okolice Kiel / Hamburg.Zapewniam nocleg oraz dojazd do pracy.Wszelkich informacji udzielam telefonicznie tel : 505650808 / 01701149553.Pozdrawiam Robert

Pracownik ogólnobudowlany ,cieśla ,dekarz -możliwa praca w Niemczech
Pracownik ogólnobudowlany ,cieśla ,dekarz -możliwa praca w Niemczech
Wyszków 30+ kilka dni temu

Witam poszukuję osób najlepiej z doświadczeniem w budowie lekkich domków letniskowych z konstrukcji drewnianej .Praca od zaraz z możliwością zakwaterowania .Miejsce pracy Somianka . Oprócz tego prace porządkowe i ogólnobudowlane. Co do wynagrodzenia w zależności od umiejętności .18-25 zł na godzinę netto .Po okresie próbnym możliwość organizacji pracy w Niemczech na Tartaku wynagrodzenie 8 euro na godzinę na sam początek

DEKARZ - Praca w Niemczech 15.000 mc
DEKARZ - Praca w Niemczech 15.000 mc
Poznań 30+ kilka dni temu

DEKARZ - CIEŚLA Praca w Niemczech od 12 000 zł/mies. Niemiecko - Polska firma budowlana zatrudniająca fachowców z Polski, poszukuje do pracy w Niemczech (350 km od granicy PL): DEKARZ - CIEŚLA Jeśli masz doświadczenie w zawodzie DEKARZ - CIEŚLA to jest ogłoszenie skierowane do Ciebie. Oferujemy ciągłość zatrudnienia, bezpłatne zakwaterowanie, zestaw profesjonalnych narzędzi i ubrań roboczych, transport na miejsce pracy. Nie czekaj zadzwoń + 48 531 666 606

Praca na wysokości - dachy
Praca na wysokości - dachy
Brzeg 30+ kilka dni temu

Praca na stanowisku dekarz, cieśla. Wymagane doświadczenie, oraz prawo jazdy kat B. więcej informacji pod nr tel. 60*****46

Zatrudnię do pracy na budowie
Zatrudnię do pracy na budowie
Łomża 30+ kilka dni temu

Zatrudnię do pracy na stanowisku murarz zbrojarz oraz cieśla dekarz. Praca na miejscu , płatna według ustaleń. 502 - pokaż numer telefonu -

Zatrudnie do budowy dachów z doświadczeniem.
Zatrudnie do budowy dachów z doświadczeniem.
30+ kilka dni temu

Zatrudnię pracownika z doświadczeniem na stanowisko dekarz-cieśla ,praca w promieniu 50 km od Wabrzeźna .Więcej informacji udzielę telefonicznie .Numer tel. 693535431

Przyjmę do pracy dekarz/cieśla
Przyjmę do pracy dekarz/cieśla
35 zł
30+ kilka dni temu

Zatrudnię dekarz/cieśla, praca od poniedziałku do piątku, 7-17 godz, od 15zł na rękę do dogadania, praca okolice poznań, dojazd do sierosław/Opalenica możliwe zabieranie po drodze

Przyjmę dekarz/cieśla
Przyjmę dekarz/cieśla
4 zł
30+ kilka dni temu

Przyjmę do pracy dekarz, cieśla praca okolice poznań, dojazd do sierosławia/Opalenicy, praca od poniedziałku do piątku 7-17, wynagrodzenie do dogadania od 15zł na rękę. Numer telefonu 663636131

Praca pracownik budowlany
Praca pracownik budowlany
Wadowice 30+ kilka dni temu

Firma as home Oferuję pracę na stanowisko dekarz cieśla / Pomocnik Pracownik budowlany /pomocnik praca na okres stały praca na terenie Wadowic i okolicy Więcej informacji udzielam telefonicznie 53*****12

Praca na budowie
Praca na budowie
Kłodzko 30+ kilka dni temu

Witam, Dam pracę na budowie tylko: -murarz -dekarz -cieśla Budujemy domy w stanie surowym z dachami, nie robimy wnętrz!!! Praca na terenie kotliny kłodzkiej.

dekarz/cieśla pomocnik Staszów
dekarz/cieśla pomocnik Staszów
Staszów 30+ kilka dni temu

Zatrudnię pracownika z doświadczeniem na stanowisko dekarz/cieśla lub pomocnika. Zarobki uzależnione od umiejętności, praca na terenie woj. świętokrzyskiego więcej informacji pod numerem telefonu 500 - pokaż numer telefonu -

Praca - murarz, cieśla, zbrojarz,pomocnik
Praca - murarz, cieśla, zbrojarz,pomocnik
Bytom 30+ kilka dni temu

Poszukuję do pracy przy budowie domów jednorodzinnych, pracowników na stanowisko: -murarz -cieśla, - zbrojarz, -dekarz -pomocnik budowlany. Praca na terenie Śląska głównie Gliwice, Zabrze, Bytom. Zapewniam atrakcyjne wynagrodzenie i umowę o pracę.

Zatrudnię Murarzy Dekarzy Cieśli Zbrojarzy Pomocników
Zatrudnię Murarzy Dekarzy Cieśli Zbrojarzy Pomocników
Opoczno 30+ kilka dni temu

Witam, Zatrudnię pracowników budowlanych w zawodzie : - MURARZ - ZBROJARZ - CIEŚLA SZALUNKOWY - DEKARZ - CIEŚLA ORAZ POMOCNIKÓW I PRACOWNIKÓW DO ROZBIÓREK Poszukujemy pojedyńczych osób jak również całych brygad. Oferuję pracę na podstawie umowy o pracę bądź umowy zlecenie. Rozliczenie godzinowe. Terminowe płatności. Praca na terenie Opoczna i okolic, dojazd do pracy busami firmowymi. Praca cały rok bez przestojów. Zapraszam do kontaktu telefonicznego 501288029

Legalna praca w Niemczech
Legalna praca w Niemczech
Gliwice 30+ kilka dni temu

Zatrudnienie w oparciu o A1 Płaca minimalna 50zł/h Terminowość wypłat - co 2 tygodnie Mieszkanie bezpłatne Cieśla, zbrojarz, murarz, dekarz. Praca od zaraz. Prosimy o przesyłanie CV, bądź o kontakt telefoniczny pod numerem 602-762-001.

Dekarz cieśla pomocnik
Dekarz cieśla pomocnik
Wadowice 30+ kilka dni temu

Poszukuję na stanowisko dekarz, cieśla lub pomocnik, zarobki uzależnione od umiejętności, samodzielności i zaangażowania. Wynagrodzenie od 25zł do 30zł za godzinę (na rękę). Mile widziane doświadczenie. Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel. 511-916-065. Praca w Wadowice i okolicach.

Dekarz-cieśla-pomocnik
Dekarz-cieśla-pomocnik
Wadowice 30+ kilka dni temu

Poszukuję na stanowisko dekarz, cieśla lub pomocnik. zarobki uzależnione od umiejętności, samodzielności, zaangażowania. Wynagrodzenie od 20zł do 25zł za godz. - na rękę. Mile widziane doświadczenie. Zainteresowanych proszę o kontakt pod nr tel. 511-916-065.Praca Wadowice i okolice Wadowic.

PRACOWNIK BUDOWLANY RZESZÓW
PRACOWNIK BUDOWLANY RZESZÓW
Rzeszów 22 dnia plecy

Firma budowlana zatrudni pracowników na stanowisko: majster budowy, murarz, cieśla/dekarz, operator traka taśmowego, robotnik ogólnobudowlany, pomocnik budowlany, zbrojarz, operator koparko-ładowarek. Mile widziane osoby pracowite, uczciwe, z doświadczeniem oraz z prawo jazdy. Praca stacjonarna na terenie powiatu rzeszowskiego (m. Rzeszów). Możliwość zapewnienia transportu do i z pracy.

Praca na budowie
Praca na budowie
Skalbmierz 30+ kilka dni temu

Poszukuję osób do pracy na budowie z doświadczeniem na stanowisku murarz/ dekarz/ cieśla. Wynagrodzenie od 17 do 24 zł na rękę- płaca zależna od posiadanych umiejętności. Praca na terenie powiatu kazimierskiego i proszowickiego głównie przy budowie domów jednorodzinnych i budynków gospodarczych. Oferujemy umowę o pracę lub umowę na zlecenie. Zapewniamy kursy BHP. Praca od zaraz. Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr 731 634 913

Pracownik Budowlany z doświadczeniem lub pomocnik
Pracownik Budowlany z doświadczeniem lub pomocnik
Kraków 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy od zaraz pracownika budowlanego z doświadczeniem lub pomocnika budowlanegoMile widziane doświadczenie przy pracach tj.:- prace rozbiórkowe- ocieplenia budynków- prace murarskie i zbrojarskie- prace przy dachach( cieśla, dekarz)- czytanie projektów budowlanych- samodzielność w działaniu na budowieOferujemy:- praca od poniedziałku do piątku w miłej atmosferze- umowa o pracę z ubezpieczeniem- godziwe i terminowo wypłacane wynagrodzenie- praca na terenie Krakowa i okolic.Proszę o kontakt wyłącznie telefoniczny.518788977605689702

PRACOWNIK BUDOWLANY RZESZÓW
PRACOWNIK BUDOWLANY RZESZÓW
Rzeszów 15 dni plecy

Firma budowlana zatrudni pracowników na stanowisko: majster budowy, murarz, cieśla/dekarz, operator traka taśmowego, robotnik ogólnobudowlany, pomocnik budowlany, zbrojarz, operator koparko-ładowarek. Mile widziane osoby pracowite, uczciwe, z doświadczeniem oraz z prawo jazdy. Praca stacjonarna na terenie powiatu rzeszowskiego (m. Rzeszów). Możliwość zapewnienia transportu do i z pracy. Reszta informacji pod numerem 530 - pokaż numer telefonu - , 535 - pokaż numer telefonu - , oraz na email @

Pracownik Ogólnobudowlany Dekarz , Monter, Murarz, Zbrojarz, Operator
Pracownik Ogólnobudowlany Dekarz , Monter, Murarz, Zbrojarz, Operator
Wejherowo 30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracowników ogólnobudowlanych stała praca przez cały rok.Budownictwo przemysłowe Hale Stalowe , Budynki Biurowe.Obecnie poszukujemy na stanowisko:1. Monter płyt warstwowych,2.Monter konstrukcji stalowych,3.Monter stolarki budowlane j(bramy, okna, drzwi) 4.Murarz, 5.Zbrojarz, 6.Betoniarz,7.Cieśla, 8.Dekarz, Wymagania: Pracowniką z problemem alkoholowym z góry dziękujemy za kontakt Wiek pracownika do 45 lat Mile widziane prawo jazdy B,C uprawnienia operatora koparki, koparko ładowarki , ładowarki teleskopowej , żurawia , atrakcyjne wynagrodzenie dojazd do pracy busami z przystanków autobusowych na trasie Bolszewo - Rumia praca na miejscu bez delegacji okolice Wejherowa Rumi Gdyni Gdańska

Zatrudnimy dekarzy oraz pracowników z doświadczeniem dekarskim
Zatrudnimy dekarzy oraz pracowników z doświadczeniem dekarskim
Tarnowskie Góry 30+ kilka dni temu

Zakład dekarski z tradycjami DACHY MARCZOK zatrudni pracowników w zawodzie - Dekarz - Blacharz - Cieśla Elastyczne formy zatrudnienia. Oczekiwania: - Dyspozycyjność - Uczciwość - Mile widziane prawo jazdy kat. B- Minimalne doświadczenie w zawodzie Zatrudnimy również osoby do przyuczenia w zawodzie Praca w brygadach 3-4 osobowych Oferujemy: - Szkolenia i rozwój - Terminowe wynagrodzenie - Bogate wyposażenie narzędzi i urządzeń budowlanych. Nawiążemy również współpracę z niezależną ekipą dekarską. Więcej informacji pod telefonem podanym niżej. Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.marczok.plZalecany kontakt telefoniczny pod numerem podanym niżej.

Do remontów budów wykończeń zatrudnimy
Do remontów budów wykończeń zatrudnimy
Żywiec 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy do prac budowlanych remontowych i wykończeń fachowców oraz pomocników z Żywca i okolic. Potrzebny do kolejnej brygady remontowej i ogólnobudowlanej murarz, zbrojarz, cieśla szalunkowy, cieśla, dekarz. Do wykończeń zatrudnimy pracowników wykonujących: zabudowy gk, tynki, gładzie, oraz w specjalnościach takich jak malarz, glazurnik (fliziarz), tapeciarz, monter podłóg z deski podłogowej, paneli, wykładzin, monter drzwi i okien, pracownik do wylewek, murowania ścianek działowych, monter armatury sanitarnej, monter wewnętrznych sieci wod kan, monter wewnętrznej sieci elektrycznej do 1KW, monter ogrzewania podłogowego i co, monter mebli - stolarz. Gwarantujemy pracę nie na sezon, a na cały rok. Gdy są złe warunki atmosferyczne pracujemy wszyscy pod dachem. Po okresie próbnym oferujemy umowę o pracę. Pracujemy od poniedziałku do piątku. Tworzymy brygady 4-5 i więcej osób. Praca w obrębie Żywca i sąsiednich powiatów do max. 60 km. Zapewniamy transport na robotę z Żywca, Jeleśni.

Cieśla, dekarz, osoby do przyuczenia
Cieśla, dekarz, osoby do przyuczenia
Września 30+ kilka dni temu

Firma Dachy Migdalscy zajmuje się kompleksowym wykonywaniem konstrukcji drewnianych oraz pokryć dachowych. Dysponujemy rozbudowanym zapleczem technicznym przez co praca stała się dużo łatwiejsza i lżejsza niż w poprzednich latach. Oferujemy stabilną pracę w firmie, która cały czas się rozwija. To propozycja zarówno dla osób które mają doświadczenie w zawodzie cieśla - dekarz jak i dla tych, którzy chcą się w tych zawodach podszkolić. Formą zatrudnienia jest umowa o pracę. Nie pracujemy w delegacji. Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od umiejętności i zaangażowania. Jeżeli chcesz przyzwoicie zarabiać i uczestniczyć w dalszym rozwoju firmy - dołącz do ekipy. Miejsce pracy - Podstolice

Montaż domów drewnianych
Montaż domów drewnianych
Lubawa 30+ kilka dni temu

Firma Katalpa, to prężna, dynamiczna i stabilna firma. Budujemy domy w nowoczesnej technologii szkieletowej. Nasza siedziba mieści się w Miłomłynie. Poszukujemy do naszego zespołu pracowników do budowy domów na stanowiska dekarz, Cieśla, stolarz, elewacje tynkowane, wykończenia. Oferta szczególnie skierowana do osób z doświadczeniem, ale nie jest to warunek przyjęcia. Jeśli ciekawi Cię budownictwo drewniane, szybko się uczysz to może to jest praca dla Ciebie Z uwagi na specyfikę pracy wymagamy bardzo dobrej sprawności fizycznej, punktualności i umiejętności pracy w zespole. Budujemy domy na terenie całej polski więc jest to praca głównie w delegacji, jednak wyjazdy nie są dłuższe niż 8-10 dni. Noclegi w hotelach. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki finansowe, możliwość podnoszenia kompetencji i rozwoju. Więcej informacji udzielę telefonicznie.

Dekarz/cieśla dachowy
Dekarz/cieśla dachowy
Kraków 30+ kilka dni temu

Dekarz – Cieśla dachowy GRH Polska (nr licencji 16998) poszukuje dla francuskiego kontrahenta, doświadczonych kandydatów Miejsce pracy: okolice GAP Francja -Oferta Pracy Tymczasowej OFERTA: • Zamówienia od indywidualnych klientów – domki drewniane • Praca na warsztacie w okresie zimowym • Stawka godzinowa + 10% premii/dodatek żywieniowy/ 10% ekwiwalent urlopowy • Nadgodziny – płatne według francuskiego prawa (powyżej 35h-+25% stawki, pow. 44h -+50%) • Zatrudnienie w oparciu o umowę o prace tymczasowa ze składkami od średniej krajowej • Wynagrodzenie wypłacone do 9tego każdego kolejnego miesiąca • Zaliczka możliwa już po 7 dniach pracy • Darmowe zakwaterowanie z dostępem do Internetu • Zwrot kosztów dojazdu Polska- Francja do 80 euro • Zapewniamy przejazd we Francji: zakwaterowanie – budowa – zakwaterowanie – jeśli dotyczy. • Gwarancja współpracy z polskimi fachowcami – nie wymagamy znajomości języka francuskiego WYMAGANIA: • Udokumentowane doświadczenie jako cieśla dachowy/dekarz • Znajomość języka francuskiego mile widziana Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pomocą formularza kontaktowego. oferty.grhpolska.com/cp/j/11745/s/1245/dekarz Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).” Klauzula informacyjna dla kandydata: grhpolska.com/klauzula-informacyjna/ Szczegóły pod numerem: +48 502 - pokaż numer telefonu - +48 518 - pokaż numer telefonu - Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami.

cieśla-dekarz, pomocnik do przyuczenia 15-24zł/h na ręke+premie,
cieśla-dekarz, pomocnik do przyuczenia 15-24zł/h na ręke+premie,
Żory 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy pracownika na stanowisko: cieśla - dekarz, pomocnik cieśli, pomocnik dekarzaPraca na stałe, lub sezonowa. Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, uczciwej z motywacją do pracy. Praca w miłej atmosferze z młodym zespołem.Wykonujemy dachy kompleksowo, w naszej firmie maksymalnie wykorzystujemy użycie sprzętu (wyciąg dekarski, gwoździarki, więźby dachowe montujemy na pomocą dźwigu), Miejsce zatrudnienia: Kryry Oferujemy: • stałe zatrudnienie (praca przez cały rok) • umowa o pracę, wynagrodzenie 15-25zł/h - netto (na ręke) • nauka zawodu • praca w miłej atmosferze • ubrania robocze • możliwy dowóz z terenu Żor lub Pszczyny • ubezpieczenie grupowe Wymagania: • solidność • uczciwość • chęć do pracy • brak lęku wysokości• umiejętność pracy w zespole Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu 888 930 773 W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2015 r. poz. 2135, 2281, z 2016 r. poz. 195, 677)."

Do remontów i wykończeń domów, mieszkań zatrudnimy pracowników
Do remontów i wykończeń domów, mieszkań zatrudnimy pracowników
Wadowice 30+ kilka dni temu

Firma z Wadowic zatrudni do prac remontowych i wykończeń fachowców oraz pomocników. Potrzebny do kolejnej brygady remontowej: cieśla dachowy, dekarz, zbrojarz, murarz. Do wykończeń zatrudnimy pracowników wykonujących: zabudowy gk, tynki, gładzie, oraz w specjalnościach takich jak malarz, glazurnik (fliziarz), tapeciarz, monter podłóg z deski podłogowej, paneli, wykładzin, monter drzwi i okien, pracownik do wylewek, murowania ścianek działowych, monter armatury sanitarnej, monter wewnętrznych sieci wod kan, monter wewnętrznej sieci elektrycznej do 1KW, monter ogrzewania podłogowego i co, monter mebli - stolarz. Gwarantujemy pracę nie na sezon, a cały rok. Gdy są złe warunki atmosferyczne pracujemy wszyscy pod dachem.Po okresie próbnym oferujemy umowę o pracę. Pracujemy od poniedziałku do piątku. Tworzymy brygady 3-5 osób. Praca w obrębie Wadowic i sąsiednich powiatów do max. 60 km. Zapewniamy transport na robotę z Wadowic.

Cieśla/dekarz/stolarz/budowlaniec/pomoc budowlana/uczeń
Cieśla/dekarz/stolarz/budowlaniec/pomoc budowlana/uczeń
Przystajń 30+ kilka dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy nowych osób do naszego zespołu Tadeks Fertig Haus Stanowisko: Cieśla/dekarz/stolarz/budowlaniec/pomoc budowlana Wymagania: - doświadczenie na pracy w stanowisku stolarskim lub budowlanym - prawo jazdy kat. B (mile widziane) - znajomość obsługi elektronarzędzi - znajomość rysunków technicznych - wyobraźnia przestrzenna i pomysłowość - dyspozycyjność - umiejętność pracy w zespole Obowiązki: - montaż budynków prefabrykowanych - praca przy produkcji budynków prefabrykowanych - montaż pokrycia dachowego - pomoc na produkcji domów - pomoc na budowie Oferujemy: - umowę o pracę w firmie z ponad 28 letnim doświadczeniem ! - zapewniamy umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i efektywności pracy pracownika. - stałe zatrudnienie - możliwość rozwoju osobistego i zawodowego - prace z wykwalifikowaną kadrą Mile widziane będzie doświadczenie na podobnym stanowisku, aczkolwiek nie jest to czynnik decydujący o zatrudnieniu i przyjmujemy również pracowników do przyuczenia. KONTAKT: biuro(at)tadeks.pl www.tadeks.pl

Filtr