Sortowanie:
Znaleziony: 67 ogłoszenie w kategorii Budowa / remonty Polska: Wszystkie miasta
Zbrojarz -Cieśla Szalunkowy
Zbrojarz -Cieśla Szalunkowy
nowe Kraków 30+ kilka dni temu

Firma budowlana zatrudni cieśla Szalunkowy-Zbrojarz do 30 lat Dobre warunki pracy.Praca na terenie Krakowa.Nie organizujemy zakwaterowania.Zapraszam do kontaktu osoby którym naprawdę chce się pracować;)

Praca zbrojarz, cieśla szalunkowy
Praca zbrojarz, cieśla szalunkowy
Brzeg 30+ kilka dni temu

Poszukuję pracownika na stanowisku zbrojarz oraz cieśla szalunkowy. Praca na terenie Wrocławia i okolic. Zapewniam dojazd. Proponuję umowę o pracę. Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności. Mile widziana znajomość rysunku technicznego.

Zbrojarz/ cieśla szalunkowy
Zbrojarz/ cieśla szalunkowy
8000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu

Cieśla szalunkowy/ Zbrojarz z doświadczaniem Miejsce pracy : Szczecin Mile widziane ekipy. Oferujemy : - Atrakcyjne wynagrodzenie - pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem - wsparcie zespołu - umowę o pracę - darmowe mieszkanie, transport z mieszkania na budowę - odzież roboczą Wymagamy : - doświadczenia - sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków - umiejętności czytania rysunku technicznego Kandydat dojeżdża do danego miasta i odbieramy go z dworca. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny . Centrum Kariery Sp. z o.o. wpisana do rejestru KRAZ nr 20992

Murarz Zbrojarz Cieśla szalunkowy pomocnik Gdynia
Murarz Zbrojarz Cieśla szalunkowy pomocnik Gdynia
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Zatrudnię pracowników na stanowisko: - murarz - zbrojarz - cieśla szalunkowy - pomocnik budowlany Możliwość zakwaterowania na kwaterze firmowej Bardzo atrakcyjne warunki wynagrodzenia Firma zapewnia dużo godzin i ciągłość pracy przez cały rok ! Zapraszamy do kontaktu !

Cieśla szalunkowy/Zbrojarz
Cieśla szalunkowy/Zbrojarz
Radom 30+ kilka dni temu

cieśla szalunkowy, zbrojarz z doświadczeniem. Praca na terenie Radomia.Więcej informacji pod numerem tel:665086011

Zatrudnię Zbrojarz, Cieśla Szalunkowy
Zatrudnię Zbrojarz, Cieśla Szalunkowy
30+ kilka dni temu

Wykonywanie prac zbrojeniowych i ciesielskich, praca przy obiektach inżynieryjnych praca na terenie woj Małopolskiego. Więcej informacji udzielę telefonicznie 603-081-970. Mile widziane doświadczenie.

Cieśla szalunkowy - Zbrojarz
Cieśla szalunkowy - Zbrojarz
Warszawa 30+ kilka dni temu

Cieśla szalunkowy/pomocnik cieśli. Potrzebujemy również zbrojarzy z doświadczeniem (wiązanie tylko cęgami) Zgrany zespół. Mila atmosfera. Praca na firmowym sprzęcie! Stawka cieśli od 25zł . Zbrojarz 20 zł w górę. Mile widziana znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego. Zapewniamy zakwaterowanie i odzież,praca w Warszawie lub Wrocławiu.
Zapraszamy.

Cieśla szalunkowy/ zbrojarz/ murarz
Cieśla szalunkowy/ zbrojarz/ murarz
Leszno 30+ kilka dni temu

Firma budowlana działająca w zakresie budowy stanów surowych budynków zatrudni pracowników na stanowisko: -murarz -zbrojarz -cieśla szalunkowy -pomocnik budowlany Oferujemy: -wynagrodzenie 4000-8500 netto -stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę -stawki uzależnione od umiejętności -nowoczesne narzędzia pracy Zainteresowane osoby prosimy o kontakt.

Zbrojarz lub Cieśla szalunkowy
Zbrojarz lub Cieśla szalunkowy
Piastów 30+ kilka dni temu

Stawka: Cieśla szalunkowy samodzielny – 20-23 zł netto/h W przypadku brygady cieśla prowadzący 21-23zł pozostali 19-21 Zbrojarz – 19-21 zł netto/h w przypadku brygady prowadzący 20-22 reszta 18-20 Dla osób spoza miasta zapewnione zakwaterowanie – free (kwatery Warszawa (Włochy) Zadania: · wykonywanie robót zbrojarskich i ciesielskich (system szalunkowy Peri). Damy Ci: · umowa o pracę, · godziny pracy: od 7 do 17, w tym przerwa 30 min o 12-00, · darmowe zakwaterowanie, · zaliczki przez 1 miesiąc. Siedziba firmy: Warszawa. Panom z problemem alkoholowym z góry dziękujemy. Prosimy o kontakt TYLKO osoby zainteresowani. Zadzwoń lub wyślij SMS o treści „ cieśla lub zbrojarz ” - oddzwonię tel. 518 200 962 CV wyślij na e-mail: alona.orzolek@pracownicybudowlani.pl Если ты с Украины или Белорусии ? Заинтересован предложением о работе ? Узнай подробности 518-200-962 Алёна Nr wpisu do Rejestru: 13 471

PRACA - Zbrojarz-cieśla szalunkowy ! Tygodniówki !
PRACA - Zbrojarz-cieśla szalunkowy ! Tygodniówki !
Elbląg 30+ kilka dni temu

Praca na terenie TRÓJMIASTA ! Poszukujemy : -Zbrojarzy i Cieśli szalunkowych Zapewniamy : Stałą pracę Rozliczenia tygodniowe Zakwaterowanie Terminowe wynagrodzenie Zapraszam do kontaktu i współpracy !

PRACA - Zbrojarz-cieśla szalunkowy ! Tygodniówki !
PRACA - Zbrojarz-cieśla szalunkowy ! Tygodniówki !
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Praca na terenie TRÓJMIASTA ! Poszukujemy : -Zbrojarzy i Cieśli szalunkowych Zapewniamy : Stałą pracę Rozliczenia tygodniowe Zakwaterowanie bądź dojazd Terminowe wynagrodzenie Zapraszam do kontaktu i współpracy !

Pomocnik budowlany , zbrojarz , cieśla szalunkowy !!!
Pomocnik budowlany , zbrojarz , cieśla szalunkowy !!!
Płock 30+ kilka dni temu

FIRMA EUROMONT zatrudni pomocników budowlanych , zbrojarzy oraz cieśli szalunkowych .Możliwość podjęcia współpracy także z firmami podwykonawczymi .Wymagania:- doświadczenie w pracy na budowie,-zaangażowanie w wykonywaną pracę-chęć rozwoju i zwiększania kompetencji -umiejętność pracy w zespole-umiejętność czytania rysunku technicznego.Oferujemy:-stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz -przejrzyste warunki zatrudnienia-pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem-zakwaterowanie-pewne płace (możliwość zaliczek cotygodniowych).Praca w delegacji na terenie całej Polski.

Cieśla Szalunkowy / Zbrojarz
Cieśla Szalunkowy / Zbrojarz
Białystok 30+ kilka dni temu

Cieśla szalunkowy / Zbrojarz z doświadczaniem Miejsce pracy : Białystok Mile widziane ekipy. Oferujemy Państwu : - Atrakcyjne wynagrodzenie - pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem - wsparcie zespołu - umowę o pracę - darmowe mieszkanie, transport z mieszkania na budowę - odzież roboczą Wymagamy : - gotowości do pracy od zaraz - sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków - mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego Mile widziane osoby z Białorusi oraz Ukrainy . Kandydat musi dojechać do danego miasta i odbieramy go z dworca. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres @ lub kontakt telefoniczny 513 - pokaż numer telefonu - Centrum Kariery Sp. z o.o. wpisana do rejestru KRAZ nr 20992

Murarz, Zbrojarz, Cieśla szalunkowy, Pracownik ogólnobudowlany
Murarz, Zbrojarz, Cieśla szalunkowy, Pracownik ogólnobudowlany
Pszczyna 30+ kilka dni temu

Firma SOLID HOUSE zajmująca się wykonywaniem budynków w stanie surowym otwartym, zatrudni pracowników na następujące stanowiska:murarzzbrojarzcieśla szalunkowypracownik ogólnobudowlany Oferujemy:umowę o pracę na czas nieokreślonyatrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętnościOczekujemy:sumiennego podejścia do powierzonych zadańdoświadczenia w wykonywanym zawodzieDziałamy głównie na terenie powiatu pszczyńskiego. Pracujemy na profesjonalnym sprzęcie. Nasz zespół gwarantuje dobrą atmosferę w pracy. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Zbrojarz/ Cieśla szalunkowy/ We Can Do It/ Szwecja
Zbrojarz/ Cieśla szalunkowy/ We Can Do It/ Szwecja
Gdynia 17 dni plecy

WE CAN DO HR Sp z o.o. WE CAN DO HR jest profesjonalną agencją pośrednictwa pracy prężnie działającą na rynku europejskim - w szczególności w krajach Skandynawii. Dzięki specjalizacji w sektorze budowlanym i stałej, wieloletniej współpracy z największymi przedsiębiorcami w Europie proponujemy doskonałe oferty pracy dla specjalistów budowlanych, wykończeniowych, remontowych i produkcyjnych.Przez cały rok prowadzimy rekrutacje stałe, zapewniamy też atrakcyjną prace sezonową i tymczasową gwarantując przy tym pełną obsługę kadrową.Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11686.Zbrojarz / Cieśla szalunkowy Miejsce pracy: Szwecja, Sztokholm lub Goteborg ·        poszukujemy zarówno cieśli szalunkowych, jak i zbrojarzy na projekty budowy obiektów mieszkalnych na terenie Sztokholmu i Goteborga. Wymagania: ·        doświadczenie zawodowe zbrojarskie lub ciesielskie,·        znajomość rysunku technicznego, ·        uczciwość i rzetelność.Oferujemy:·        zatrudnienie w oparciu o szwedzką umowę o pracę·        wynagrodzenie związkowe 185 – 210 SEK/h brutto uzależnione od Twojego doświadczenia.wraz z szwedzkimi dodatkami takim jak:·        13% od wynagrodzenie - semesterlön (urlopowe),·        616 SEK / miesiąc - arbetstidsförkortning (skracanie czasu pracy),·        4,3% od wynagrodzenia - SAF-LO pension (dodatkowe składki emerytalne),·        narzędzia i odzież roboczą,·        opiekę koordynatora.Nasz zespół dba o wszystkie formalności związane z wyjazdami, jak i pobytem naszych pracowników za granicą. Pełnym zaufaniem obdarzyło nas już tysiące pracowników.Nie czekaj dłużej, przekonaj się, ile możemy wspólnie zdziałać. Wyślij CV i pozwól nam zająć się resztą. We Can Do It!  Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Administratorem danych jest We Can Do HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni 81-350, Plac Kaszubski 8. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Dane będą przechowywane przez okres 10 lat, po tym okresie zostaną zniszczone. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.

Zbrojarz, cieśla szalunkowy 22 - 30zł арматурщиков опалубщиков
Zbrojarz, cieśla szalunkowy 22 - 30zł арматурщиков опалубщиков
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Firma budowlana zatrudni cieśli szalunkowych i zbrojarzy z doświadczeniem zawodowym. Wynagrodzenie od 22 do 30 zł za godzinę. Praca w Katowicach.Zapewniamy:Zakwaterowanie i dojazd na miejsce pracy (media po stronie pracowników),Brak przestojów i ciągłość pracy,Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,Odzież roboczą oraz narzędzia.Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 69*****32.Строительная компания трудоустроит арматурщиков опалубщиков бетонщиков с опытом работы, зарплата от 20 до 25 злотых за час. Работа в Катовицах, проживание за щёт фирмы (коммунальные услуги по стороне рабочих)доезд до места работы фирма предоставляет автомобиль. Официальное трудоустройство Умова о праце. Номер телефона (+48*******32) Bartek.Робота без посредников, напрямую на работодателя.

Zbrojarz, cieśla szalunkowy 22 - 30zł арматурщиков опалубщиков
Zbrojarz, cieśla szalunkowy 22 - 30zł арматурщиков опалубщиков
Kraków 30+ kilka dni temu

Firma budowlana zatrudni cieśli szalunkowych i zbrojarzy z doświadczeniem zawodowym. Wynagrodzenie od 22 do 30 zł za godzinę. Praca w Katowicach. Zapewniamy: Zakwaterowanie i dojazd na miejsce pracy (media po stronie pracowników), Brak przestojów i ciągłość pracy, Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, Odzież roboczą oraz narzędzia. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny 69*****32. Строительная компания трудоустроит арматурщиков опалубщиков бетонщиков с опытом работы, зарплата от 20 до 25 злотых за час. Работа в Катовицах, проживание за щёт фирмы (коммунальные услуги по стороне рабочих)доезд до места работы фирма предоставляет автомобиль. Официальное трудоустройство Умова о праце. Номер телефона (+48*******32) Bartek. Робота без посредников, напрямую на работодателя.

Cieśla szalunkowy – Zbrojarz- Murarz- Pracownik Ogólnobudowlany
Cieśla szalunkowy – Zbrojarz- Murarz- Pracownik Ogólnobudowlany
30+ kilka dni temu

Firma Eurobud Grupa Sp. z o.o. specjalizująca się w robotach budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych w związku z dynamicznie rozwojem poszukuje pracowników na stanowiska: Cieśla szalunkowy – Zbrojarz- Murarz- Pracownik Ogólnobudowlany Wymagania: wiedza i doświadczenie z zakresu prac ciesielskich i zbrojarskich praktyczna znajomość technologii szalunkowychumiejętność obsługi narzędzi (giętarka, inne) umiejętność czytania rysunku technicznego umiejętność pracy w zespole dokładność, planowanie i organizacja pracy własnej dyspozycyjność uczciwość sumienność i zaangażowanie w pracę Oferujemy: zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę atrakcyjne warunki wynagrodzenia możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania swoich umiejętności dobrą atmosferę w zespole profesjonalistów odzież roboczą, narzędzia brak przestojów

Cieśla szalunkowy –Zbrojarz-Murarz-Pracownik Ogólnobudowlany
Cieśla szalunkowy –Zbrojarz-Murarz-Pracownik Ogólnobudowlany
30+ kilka dni temu

Firma Budowlana KOLOFIX Tomasz Jamka, Paweł Jamka prężnie działająca na rynku od 2019 roku, specjalizująca się w robotach budowlane związanych ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych w związku z dynamicznie rozwojem poszukuje pracowników na stanowiska: Cieśla szalunkowy – Zbrojarz- Murarz- Pracownik Ogólnobudowlany Wymagania:  Wiedza i doświadczenie z zakresu prac ciesielskich i zbrojarskich  praktyczna znajomość technologii szalunkowych  umiejętność czytania rysunku technicznego  umiejętność pracy w zespole  dokładność, planowanie i organizacja pracy własnej  dyspozycyjność  uczciwość  sumienność i zaangażowanie w pracę Oferujemy:  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę  atrakcyjne warunki wynagrodzenia  możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania swoich umiejętności  zakwaterowanie oraz transport  dobrą atmosferę w zespole profesjonalistów  odzież roboczą, narzędzia  bogate zaplecze socjalne  brak przestojów Miejsce Wykonywania pracy: Kraków Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego 502 - pokaż numer telefonu -

Cieśla szalunkowy, zbrojarz
Cieśla szalunkowy, zbrojarz
Szczecin 30+ kilka dni temu

Poszukuje pracowników na stanowiskucieśla szalunkowy- dwie brygady po 5 osób stawki od 25zł/h do 35 zł/h nettozbrojarz brygada od 22zł/h do 30zł/hMożliwość zaliczek w każdy piątek 500złWynagrodzenie do 10 każdego miesiąca.-znajomość rysunku technicznego-jedna osoba prawo jazdy kat. B Oferujemy:umowy o pracę lub inna forma zatrudnieniaauto służbowe (brygada)zakwaterowanie w przypadku delegacji Praca obecnie na terenie Szczecina  Zapraszam do współpracy

Cieśla szalunkowy / Zbrojarz
Cieśla szalunkowy / Zbrojarz
8000 zł
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Poszukujemy cieśli szalunkowych / zbrojarzy od zaraz . Miejsce pracy : Bydgoszcz Mile widziane ekipy. Oferujemy Państwu : - Atrakcyjne wynagrodzenie - pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem - umowę o pracę - darmowe mieszkanie, transport z mieszkania na budowę - odzież roboczą Wymagamy : - doświadczenia - gotowości do pracy od zaraz - sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków - mile widziana umiejętność czytania rysunku technicznego Mile widziane osoby z Białorusi oraz Ukrainy . Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy lub kontakt telefoniczny . Centrum Kariery Sp. z o.o. wpisana do rejestru KRAZ nr 20992

Cieśla szalunkowy / Zbrojarz
Cieśla szalunkowy / Zbrojarz
Gdańsk 30+ kilka dni temu

ZATRUDNIMY CIEŚLI SZALUNKOWYCH I ZBROJARZYPraca na terenie Gdańska i okolicOferujemy stałe zatrudnienieIstnieje możliwość zakwaterowaniaZapewniamy narzędzia oraz odzież robocząPomagamy pracownikom z zagranicy w załatwianiu wszelkich formalności urzędowych w legalizacji pracy i pobytu na terenie PolskiWyrabiamy zaproszenia, karty pobytu, zezwolenia na pracę itp. Proszę dzwonić w godzinach 8-16. Tel. 531-485-878.

Cieśla szalunkowy lub Zbrojarz – praca Szwecja lub Francja
Cieśla szalunkowy lub Zbrojarz – praca Szwecja lub Francja
6 dni plecy

Polska firma budowlana, z siedzibą w Warszawie, zatrudni pracowników na stanowisko: Cieśla szalunkowy lub Zbrojarz – praca Szwecja lub Francja Zatrudnieni bez agencji i pośredników. Wyjazdy są bieżącą. Lokalizacja: Szwecja – Goteborg, Pitea, Malmo, Stocholm, Ange, Lund. Francja: Paryż. Obiekty na których pracujemy w Szwecji: mosty, wiadukty, obiekty użyteczności publicznej (hotele, szkoły), we Francji – metro. Stawki na początek: - pracownik z doświadczeniem od 6 mc 11- 12 euro netto/h, (od 123 SEK netto/h), - pracownik z większym doświadczeniem (ponad rok)– od 12-13 euro netto/h. Stawka idzie w górę po okresie próbnym. Wymagania dla: • cieśli – doświadczenie na systemowych szalunkach typu Doka, Peri, • zbrojarzy – wiązanie cęgami. Oferowane warunki: • polska umowa na cały etat, • praca po 9-10 godzin dziennie w Szwecji, we Francji – po 8 godzin, • transport do Szwecji lub Francji po stronie firmy, • transport lokalny na terenie wykonywanej pracy – po stronie firmy, • zakwaterowanie opłaca firma, • zjazdy do ustalenia z kierownikiem, rotacji nie ma. Podpisanie umowy w Warszawie - warunek konieczny. Prosimy o kontakt TYLKO osoby zainteresowani. Dzwoń: 533 - pokaż numer telefonu - . Jak nie odbierzemy, to oddzwonimy. Wolisz napisać SMS? Treść „Szwecja lub Francja” Biuro czynne do 16. Po 16 prosimy o sms. Masz CV? Wyślij na maila: @

Cieśla szalunkowy, zbrojarz, pomocnik
Cieśla szalunkowy, zbrojarz, pomocnik
Katowice 30+ kilka dni temu

Witam,zatrudnię cieśli szalunkowych, zbrojarzy oraz pomocników. Praca na terenie śląska.Wysokość wynagrodzenia zależna od doświadczenia i zaangażowania.

Cieśla szalunkowy /Zbrojarz Gdańsk
Cieśla szalunkowy /Zbrojarz Gdańsk
Wejherowo 30+ kilka dni temu

Witam Poszukujemy cieśli szalunkowych oraz zbrojarzy z doświadczeniem. Praca przy stanach surowych na terenie trojmiasta. Nie szukamy ludzi do przyuczenia. Praca dla ciesli i zbrojarzy tylko z doswiadczeniem! Szczegolnie zachecamy osoby lubiące wyzwania! Jest możliwość rozwoju i zdobycia dodatkowych kwalifikacji, oczywiście tylko przy pełnym zaangażowaniu. W życiu tak jest żeby coś dostać, najpierw trzeba dać wiele od siebie! Praca od zaraz w Gdańsku. Ewentualnie kilka pierwszych dni w Wejherowie. Zgrany zespol. Mila atmosfera. Praca na firmowym sprzecie! Zapraszamy. Prosze o kontakt telefoniczny tylko osoby zainteresowane i niepijące w godzinach 7-19. Osobom szukajacym pracy kilkudniowej dziekujemy. Szanujmy swoj czas i siebie nawzajem!! W razie braku kontaktu prosze o sms. Oddzwonie w miare mozliwosci. Dziekuje

Cieśla szalunkowy, zbrojarz - Niemcy
Cieśla szalunkowy, zbrojarz - Niemcy
Zielona Góra 30+ kilka dni temu

Od 39 lat wykonujemy stany surowe dużych obiektów przemysłowo - mieszkalnych na terenie Polski i Niemiec z siedzibą w Zielonej GórzeAktualnie zatrudnimy do pracy na terenie Niemiec:cieśli szalunkowych, zbrojarzy z doświadczeniem cieśli szalunkowych, zbrojarzy z doświadczeniem / brygadzistów (prowadzących)Szukamy do współpracy tylko solidnych osób zminimum sześcioletnią praktyką w zawodziepreferowane doświadczenie na budowach w Niemczechumiejętność pracy jako samodzielny cieśla szalunkowy znajomość rysunków technicznychw przypadku brygadzistów - umiejętność prowadzenia kilkuosobowej brygady, wytyczanie z planów oraz komunikacja z Niemieckim prowadzącymOferujemy:wysokie i konkurencyjne wynagrodzenie (2500€ - 4000€ netto)nieodpłatne zakwaterowaniedojazd do pracy i niezbędne narzędzianatychmiastowe i długotrwałe zatrudnieniewszelkie świadczenia socjalneProsimy o kontakt telefoniczny bezpośrednio do osoby rozpatrującej zgłoszenia. W pierwszej kolejności rozpatrywane są zgłoszenia telefoniczne.Tel. kontaktowy:   +48 605 535 587

Cieśla szalunkowy / Zbrojarz (Islandia)
Cieśla szalunkowy / Zbrojarz (Islandia)
Poznań 2 dnia plecy

Miejsce pracy: Islandia, południe IslandiiAgencja Zatrudnienia Silverhand jest podmiotem należącym do międzynarodowego holdingu, wyspecjalizowanego w świadczeniu najwyższej jakości usług rekrutacyjnych.Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, globalnym zasobom wiedzy oraz innowacyjnym metodom selekcji tysiące osób zmieniło pracę na lepszą. Oferujemy bezpieczne oraz stabilne zatrudnienie.10 lat to dopiero początek!Nr ref. 9229 - BudownictwoCieśla szalunkowy / Zbrojarz (Islandia) Oferujemy:zatrudnienie na warunkach islandzkich – islandzka umowa o pracę (nie w delegacji)atrakcyjne wynagrodzenie ok. 605.341 ISK/miesięcznie netto (ok. 4.090 euro*/miesięcznie netto) przy 160 godzinach i 87 nadgodzinach zakwaterowanie GRATISzapewnione wyżywienie w trakcie pracyszybki proces rekrutacji – formalności załatwione nawet w 2 dni!pełne świadczenia socjalnekoszt zakwaterowania i podróży Pracodawca potrąca z wynagrodzeniawynagrodzenie nie zawiera kosztów biletu lotniczegoskładki oraz podatki odprowadzane w Islandii przez Pracodawcęmożliwość pracy w nadgodzinachmożliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracywsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnieniarespektowane prawo do urlopunasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. angielskim na potrzeby rekrutacji)*kurs walut z dnia 08.09.2021 r. ISK/EUR, stawka podana dla lepszego porównania. Wynagrodzenie będzie wypłacane w walucie ISK (korony islandzkie). Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy: praca przy budowie dróg, rozbudowa mostumontaż systemów szalunkowychmontaż zbrojenia prace pomocniczeWymagania:komunikatywna / dobra znajomość języka angielskiego (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)min. 3 lata doświadczenia na w/w stanowiskuprawo jazdy kat. B – mile wdzianezaświadczenie o niekaralnościsamodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań Oferta skierowana do kobiet i mężczyzn spełniających warunki rekrutacji. Usługa dodatkowa:Od 20 lat świadczymy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Pracownicy budowlani / Cieśla szalunkowy / Zbrojarz
Pracownicy budowlani / Cieśla szalunkowy / Zbrojarz
30+ kilka dni temu

Firma PHU OELRICH zatrudni pracowników budowlanych, cieśli szalunkowych oraz zbrojarzy.Zainteresowanych podjęciem pracy prosimy o kontakt telefoniczny.

Praca zbrojarz i cieśla szalunkowy
Praca zbrojarz i cieśla szalunkowy
Gdańsk 21 dni plecy

W związku z większymi zleceniami wzrasta nam zapotrzebowanie na pracowników wykwalifikowanych w zawodzie zbrojarz i cieśla praca w zakładzie prefabrykacja stawka godz od 20-25zł/h jeżeli jesteś zainteresowany proszę o kontakt tel.Zakwaterowanie zapewnione na kaszt pracodawcy

Murarz, Cieśla szalunkowy , Zbrojarz, pracownik ogólnobudowlany
Murarz, Cieśla szalunkowy , Zbrojarz, pracownik ogólnobudowlany
Gdynia 30+ kilka dni temu

Firma budowlana poszukuje pracowników na stanowisko murarza, cieśli oraz zbrojarza. Praca przy wznoszeniu stanów surowych budynków w zakresie prac murarskich oraz żelbetowych. Wymagania:- doświadczenie w ww. pracach- sumienność- brak nałogów- prawo jazdy kat. b mile widzianeOferujemy:- stabilne zatrudnienie- praca przy ciekawych projektach- osobisty sprzęt bhp, odzież roboczą- możliwy transport do i z miejsca pracy- możliwość pracy w delegacji na terenie PolskiStawka godzinowa 18-25 zł/h na rękę w zależności od umiejętności i doświadczenia.

PRACA: Cieśla szalunkowy, Zbrojarz, Pracownik ogólnobudowlany
PRACA: Cieśla szalunkowy, Zbrojarz, Pracownik ogólnobudowlany
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy do Firmy budowlanej Zakres obowiązków: – Cieśla (szalunki systemowe) – Zbrojarz Od kandydatów oczekujemy: – Doświadczenie na jednym z ww. stanowisk. – Praktyczna znajomość prac przy murach tradycyjnych. – Praktyczna znajomość prac szalunkowych i zbrojarskich. – Sumienność, dokładność, systematyczność, dyspozycyjność. Oferujemy: • Atrakcyjne wynagrodzenie, • Stabilne zatrudnienie, • Niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy

Praca - Wylewkarz/Zbrojarz/Betoniarz/Cieśla szalunkowy
Praca - Wylewkarz/Zbrojarz/Betoniarz/Cieśla szalunkowy
Poznań 30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracowników do pracy w Belgii z doświadczeniem przy pracach przy betonie, takich jak: wylewki betonowe, zbrojenia, szalunki. Istnieje możliwość przyuczenia do pracy, ale wymagamy doświadczenia prac przy betonie/szalunkach. Firma zapewnia:stałe i stabilne zatrudnienieumowe o pracęwysokie wynagrodzeniedarmowe zakwaterowanie w pokoju 1 lub 2 osobowymmożliwość pobrania zaliczek na początku współpracywszelkie niezbędne narzędziaWymagania:doświadczenie w pracy przy betoniedokładnośćsumiennośćpracowitośćwysoka kultura osobistabrak nałogówprawo jazdy kat. BDodatkowe atuty:znajomość języka angielskiegoProsimy o kontakt telefonicznyUWAGA: Poszukujemy również brygadzistów

Praca - Wylewkarz/Zbrojarz/Betoniarz/Cieśla szalunkowy
Praca - Wylewkarz/Zbrojarz/Betoniarz/Cieśla szalunkowy
Radom 30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracowników do pracy w Belgii z doświadczeniem przy pracach przy betonie, takich jak: wylewki betonowe, zbrojenia, szalunki. Istnieje możliwość przyuczenia do pracy, ale wymagamy doświadczenia prac przy betonie/szalunkach. Firma zapewnia: stałe i stabilne zatrudnienie umowe o pracę wysokie wynagrodzenie darmowe zakwaterowanie w pokoju 1 lub 2 osobowym możliwość pobrania zaliczek na początku współpracy wszelkie niezbędne narzędzia Wymagania: doświadczenie w pracy przy betonie dokładność sumienność pracowitość wysoka kultura osobista brak nałogów prawo jazdy kat. B Dodatkowe atuty: znajomość języka angielskiego Prosimy o kontakt telefoniczny UWAGA: Poszukujemy również brygadzistów

Praca - Wylewkarz/Zbrojarz/Betoniarz/Cieśla szalunkowy
Praca - Wylewkarz/Zbrojarz/Betoniarz/Cieśla szalunkowy
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracowników do pracy w Belgii z doświadczeniem przy pracach przy betonie, takich jak: wylewki betonowe, zbrojenia, szalunki. Istnieje możliwość przyuczenia do pracy, ale wymagamy doświadczenia prac przy betonie/szalunkach. Firma zapewnia:stałe i stabilne zatrudnienieumowe o pracęwysokie wynagrodzeniedarmowe zakwaterowanie w pokoju 1 lub 2 osobowymmożliwość pobrania zaliczek na początku współpracywszelkie niezbędne narzędziaWymagania:doświadczenie w pracy przy betoniedokładnośćsumiennośćpracowitośćwysoka kultura osobistabrak nałogówprawo jazdy kat. BDodatkowe atuty:znajomość języka angielskiegoProsimy o kontakt telefonicznyUWAGA: Poszukujemy również brygadzistów

PRACA NA BUDOWIE cieśla szalunkowy zbrojarz
PRACA NA BUDOWIE cieśla szalunkowy zbrojarz
Warszawa 30+ kilka dni temu

Firma budowlana poszukuje cieśli szalunkowych oraz zbrojarzy.Oferujemy:-atrakcyjne wynagrodzenie-praca w stałych godzinach-umowa o pracę -zakwaterowanieWymagania:-doświadczenie-umiejętność czytania rysunków-obsługa niwelatoraPraca na terenie warszawy. Więcej informacji telefonicznie.

Zbrojarz, betoniarz, cieśla szalunkowy - prefabrykacja - Niemcy
Zbrojarz, betoniarz, cieśla szalunkowy - prefabrykacja - Niemcy
Ełk 30+ kilka dni temu

Praca dla zbrojarzy. betoniarzy i cieśli szalunkowych z minimalnym (i dużym) doświadczeniem w miejscowości Gladbeck w Niemczech na prefabrykacji. Praca stała.PRACA OD ZARAZwynagrodzenie zależne od doświadczenie od 15,000 - 19,000 PLN bruttoZapewniamy:polska umowa o pracęwynagrodzenie w € podstawa + nadgodziny bezpłatne zakwaterowanie, mieszkania w pełni wyposażonebezpłatny transport do Niemiec (na pierwszy zjazd)bezpłatne dojazdy z miejsca zamieszkania do miejsca pracy (do 15 minut samochodem)narzędzia + obuwie roboczemożliwość rozpoczęcia pracy od zarazproszę o przesłanie wiadomości przez OLX zawierającą ile lat masz doświadczenia i kiedy możesz rozpocząć pracę

Zbrojarz, betoniarz, cieśla szalunkowy - prefabrykacja - Niemcy
Zbrojarz, betoniarz, cieśla szalunkowy - prefabrykacja - Niemcy
Biała Podlaska 30+ kilka dni temu

Praca dla zbrojarzy, betoniarzy i cieśli szalunkowych z minimalnym (i dużym) doświadczeniem w miejscowości Gladbeck w Niemczech na prefabrykacji. Praca stała.PRACA OD ZARAZwynagrodzenie zależne od doświadczenie od 12,000 - 16,000 PLN bruttoZapewniamy:polska umowa o pracęwynagrodzenie w € podstawa + nadgodzinybezpłatne zakwaterowanie, mieszkania w pełni wyposażonebezpłatny transport do Niemiec (na pierwszy zjazd)bezpłatne dojazdy z miejsca zamieszkania do miejsca pracy (do 15 minut samochodem)narzędzia + obuwie roboczemożliwość rozpoczęcia pracy od zarazproszę o przesłanie wiadomości przez OLX zawierającą ile lat masz doświadczenia i kiedy możesz rozpocząć pracę

Zbrojarz, betoniarz, cieśla szalunkowy - prefabrykacja - Niemcy
Zbrojarz, betoniarz, cieśla szalunkowy - prefabrykacja - Niemcy
Lublin 30+ kilka dni temu

Praca dla zbrojarzy, betoniarzy i cieśli szalunkowych z minimalnym (i dużym) doświadczeniem w miejscowości Gladbeck w Niemczech na prefabrykacji. Praca stała.PRACA OD ZARAZwynagrodzenie zależne od doświadczenie od 15,000 - 19,000 PLN bruttoZapewniamy:polska umowa o pracęwynagrodzenie w € podstawa + nadgodziny 20 € bezpłatne zakwaterowanie, mieszkania w pełni wyposażonebezpłatny transport do Niemiec (na pierwszy zjazd)bezpłatne dojazdy z miejsca zamieszkania do miejsca pracy (do 15 minut samochodem)narzędzia + obuwie roboczemożliwość rozpoczęcia pracy od zarazproszę o przesłanie wiadomości przez OLX zawierającą ile lat masz doświadczenia i kiedy możesz rozpocząć pracę

Zbrojarz, betoniarz, cieśla szalunkowy - prefabrykacja - Niemcy
Zbrojarz, betoniarz, cieśla szalunkowy - prefabrykacja - Niemcy
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Praca dla zbrojarzy, betoniarzy i cieśli szalunkowych z minimalnym (i dużym) doświadczeniem w miejscowości Gladbeck w Niemczech na prefabrykacji. Praca stała.PRACA OD ZARAZwynagrodzenie zależne od doświadczenie od 15,000 - 19,000 PLN bruttoZapewniamy:polska umowa o pracęwynagrodzenie w € podstawa + nadgodziny 20 € netto/hbezpłatne zakwaterowanie, mieszkania w pełni wyposażonebezpłatny transport do Niemiec (na pierwszy zjazd)bezpłatne dojazdy z miejsca zamieszkania do miejsca pracy (do 15 minut samochodem)narzędzia + obuwie roboczemożliwość rozpoczęcia pracy od zarazproszę o przesłanie wiadomości przez OLX zawierającą ile lat masz doświadczenia i kiedy możesz rozpocząć pracę

Zbrojarz, betoniarz, cieśla szalunkowy - prefabrykacja - Niemcy
Zbrojarz, betoniarz, cieśla szalunkowy - prefabrykacja - Niemcy
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Praca dla zbrojarzy, betoniarzy i cieśli szalunkowych z minimalnym (i dużym) doświadczeniem w miejscowości Gladbeck w Niemczech na prefabrykacji. Praca stała.PRACA OD ZARAZwynagrodzenie zależne od doświadczenie od 12,000 - 16,000 PLN bruttoZapewniamy:polska umowa o pracęwynagrodzenie w € podstawa + nadgodziny 20 € netto/hbezpłatne zakwaterowanie, mieszkania w pełni wyposażonebezpłatny transport do Niemiec (na pierwszy zjazd)bezpłatne dojazdy z miejsca zamieszkania do miejsca pracy (do 15 minut samochodem)narzędzia + obuwie roboczemożliwość rozpoczęcia pracy od zarazproszę o przesłanie wiadomości przez OLX zawierającą ile lat masz doświadczenia i kiedy możesz rozpocząć pracę

Pracownik budowlany - zbrojarz / betoniarz, cieśla szalunkowy.
Pracownik budowlany - zbrojarz / betoniarz, cieśla szalunkowy.
Warszawa 30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracowników do pracy w Belgii z doświadczeniem w wykonywaniu betonowych posadzek przemysłowychFirma zapewnia:stałe i stabilne zatrudnienieumowę o pracęwysokie wynagrodzeniedarmowe zakwaterowanie w pokoju 1 osobowymmożliwość pobrania zaliczek na początku współpracywszelkie niezbędne narzędziaWymagania:doświadczenie w pracy przy betonowych posadzkach przemysłowychumiejętność wykonywania szalunków i zbrojeńdokładnośćsumiennośćpracowitośćznajomość języka angielskiegoDodatkowe atuty:doświadczenie w pracy przy szlifowaniu betonu zacieraczką samojezdnąprawo jazdy kat. B, C + EProsimy o kontakt telefoniczny

Zatrudnię murarza ,pomocnik budowlany, cieśla szalunkowy ,zbrojarz
Zatrudnię murarza ,pomocnik budowlany, cieśla szalunkowy ,zbrojarz
Kędzierzyn-Koźle 30+ kilka dni temu

Witam, zatrudnię do pracy w budownictwie jednorodzinnym . Stawka 16 - 22 zł netto/h . Kontakt wyłącznie telefoniczny dojazd do bazy w własnym zakresie. Siedziba firmy w Długomiłowicach

Zatrudnię; Cieśla Szalunkowy ,Zbrojarz ,Murarz Katowice ,Gliwice ,Zabr
Zatrudnię; Cieśla Szalunkowy ,Zbrojarz ,Murarz Katowice ,Gliwice ,Zabr
Katowice 30+ kilka dni temu

Zatrudnię od 20 maja 2021- 20 Cieśli Szalunkowy..20 zbrojarzy z minimum 2 letnim doświadczeniem ( szalowanie ścian ,montaż filigranów ,betonowanie ,wiązanie zbrojenia ) mile widziane czytanie rysunku .Gliwice -Katowice .Stawka godzinowa na okresie próbnym od 17zł do ręki po okresie próbnym umowa o pracę i stawkaod18/19/20/21/22/23 /24/25 netto do ręki w zależności od umiejętności i podejścia do pracy .Zapewniam zakwaterowanie .Osoby mające problem alkoholowy proszę nie dzwonić .Proszę dzwonić po godzinie 19ej ..

Murarzy, Cieśli szalunkowych, Zbrojarzy
Murarzy, Cieśli szalunkowych, Zbrojarzy
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Firma wykonująca roboty żelbetowe zatrudni do wykonywania stanów surowych doświadczone brygady oraz pojedyncze osoby na stanowiska cieśla szalunkowy, zbrojarz, murarz. Więcej informacji pod numerem telefonu.

Pracownik budowlany  konkurencyjne wynagrodzenie
Pracownik budowlany konkurencyjne wynagrodzenie
Bytów 30+ kilka dni temu

Poszukuję kandydatów na stanowisko: Murarz- zbrojarz Cieśla szalunkowy Pomocnik ogólno budowlany Praca na terenie Bytowa i okolic! Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego. 697319200 Pozdrawiam Adam.

Praca dla fachowców budowlanych od zaraz.
Praca dla fachowców budowlanych od zaraz.
Warszawa 30+ kilka dni temu

Szukam fachowców budowlanych o specjalnościach: cieśla, szalunkowy, zbrojarz, murarz, brukarz do pracy na terenie inwestycji w Warszawie i Piasecznie. Forma zatrudnienia oraz rozliczenia do uzgodnienia. Chętnie kilkuosobowe zespoły.

Pracowników na budowę zatrudnię
Pracowników na budowę zatrudnię
Nowy Sącz 30+ kilka dni temu

Firma wykonująca roboty żelbetowe zatrudni pracowników na stanowiska: cieśla szalunkowy, zbrojarz, pracownik ogólnobudowlany. Atrakcyjne wynagrodzenia + premie Zapewniamy umowę o pracę, cotygodniowy dojazd, zakwaterowanie. Praca na terenie województwa śląskiego, małopolskiego, opolskiego.

Zatrudnię zbrojarzy oraz cieśli szalunkowych
Zatrudnię zbrojarzy oraz cieśli szalunkowych
Głogów 30+ kilka dni temu

firma PUHB GROMBIK poszukuje kandydatów z doświadczeniem na poszczególne stanowiska pracy: - cieśla szalunkowy - zbrojarz Oferujemy: - atrakcyjne warunki płacowe, - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - stabilne zatrudnienie, - dojazd do pracy , - możliwość rozwoju zawodowego - pracę w zgranym, rozumiejącym się zespole.

Zatrudnię pracowników budowlanych
Zatrudnię pracowników budowlanych
Bartoszyce 30+ kilka dni temu

Firma budowlana, zatrudni pracowników na stanowisko: Murarz pomocnik zbrojarz cieśla szalunkowy Jako firma oferujemy regularne wynagrodzenie. Wynagrodzenie jest uzależnione od umiejętności pracownika. Praca w miłej atmosferze przez cały sezon. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu 793 - pokaż numer telefonu -

Poszukujemy pracowników budowlanych: MURARZ, CIEŚLA! POMOCNIK NA BUDOWĘ!  BRYGADY!
Poszukujemy pracowników budowlanych: MURARZ, CIEŚLA! POMOCNIK NA BUDOWĘ! BRYGADY!
Niepołomice 30+ kilka dni temu

Jesteśmy firma budowlaną z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Obecnie poszukujemy pracowników budowlanych takich jak: murarz, cieśla szalunkowy, zbrojarz, POMOCNIK NA BUDOWĘ!.Praca całoroczna. Osoby zainteresowane które chcą podjąć pracę w naszej firmie, prosimy o kontakt pod nr tel.: 601-666-004.

Filtr