Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Finanse / Księgowość Polska: Wszystkie miasta
Młodsza/y Księgowa/y
790000 zł
nowe Kalisz 30+ kilka dni temu

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę! Oferta: Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę Doświadczenie w międzynarodowej firmie o silnej pozycji na rynku Zadania:Przetwarzanie dokumentacji księgowej zgodnie z ustalonymi procedurami w firmiePrzygotowanie danych finansowych i raportów na potrzeby SpółkiWeryfikacja dokumentówPrzygotowanie danych do badania sprawozdania finansowegoWymagania:Min. rok doświadczenia na podobnym stanowiskuWykształcenie wyższe, preferowane z obszaru finansów i rachunkowościZnajomość aktualnych przepisów z zakresu rachunkowości i podatkówZnajomość pakietu MS OfficeZnajomość języka angielskiego na poziomie B1Mile widziana znajomość programu Comarch Optima Oferta dotyczy pracy stałej.

Młodsza księgowa/y do kancelarii rachunkowej
149000 zł
Toruń 30+ kilka dni temu

Obowiązki:Zakres obowiązków to m. in :wprowadzanie zapisów w księgach handlowych i księgach przychodów i rozchodów,przygotowywanie rozliczeń podatkowych: PIT, CIT, VAT,bieżący kontakt z klientami.Nasze wymagania:znajomość zagadnień księgowych i finansowych,wykształcenie kierunkowe w zakresie rachunkowości co najmniej średnie,praktyczna znajomość dowolnego programu księgowego, mile widziany Insertumiejętność obsługi pakietu MS Office (Excel i Word).Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,dostosowanie zadań do umiejętności i kwalifikacji,trzymiesięczny okres wdrożeniowy,możliwość dokształcania poprzez udział w kursach i szkoleniach,zgrany zespół, życzliwa atmosfera, wzajemna pomoc.Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z zapisem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)."