Sortowanie:
Znaleziony: 5 ogłoszenie w kategorii Gastronomia / Hotelarstwo Polska: Wszystkie miasta
Dostawca pizzy z własnym samochodem
Dostawca pizzy z własnym samochodem
nowe Zabrze 30+ kilka dni temu

Pizzeria Biesiadowo w Zabrzu przyjmie do pracy na stanowisko dostawca.Praca w weekendy.Informacje do kontaktu prosimy przesyłać poprzez aplikację olx.

Dostawca pizzy z własnym samochodem lub skuterem
Dostawca pizzy z własnym samochodem lub skuterem
Warszawa 30+ kilka dni temu

Firma Telepizza Poland poszukuje pracowników na stanowisko dostawca pizzy .Wymagania -Własny samochód lub skuter (zalecany rodzaj paliwa to benzyna +lpg lub z pojemnością silnika do 1.4 -Dyspozycyjność również w weekendy - Mile widziany status ucznia lub studenta -Mile widziana książeczka sanepidu lub chęć jej wyrobienia Co oferujemy : -Elastyczne godziny pracy -Szkolenia przygotowujące do wykonywanej pracy -Zniżki na pizzę -Grafik tygodniowy -Praca może być stała lub dorywcza Więcej informacji pod numerem 669539523

Nowa pizzeria w Tychach zatrudni koordynatorkę oraz kierowców
Nowa pizzeria w Tychach zatrudni koordynatorkę oraz kierowców
Tychy 30+ kilka dni temu

Nowa pizzeria w Tychach zatrudni osoby na stanowiska:koordynatorka dostaw( odbieranie zamówień, kontakt z kierowcami, obsługa drive thru , kasy fiskalnej )kierowca- dostawca( rozwóz pizzy na terenie miasta Tychy samochodem własnym lub firmowym )Szczegółowych informacji udzielamy wyłącznie pod numerem telefonu 514-526-756Zapraszamy !

Dostawca pizzy Jędrzejów
Dostawca pizzy Jędrzejów
Jędrzejów 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy młodą i energiczna osobę do pracy na stanowisku dostawca pizzy. Oferujemy elastyczny grafik oraz pracę w miłej atmosferze. Wymagania: *prawo jazdy kat. B *aktualne badania do celów sanitarno-epidemiologicznych *odpowiedzialność *uczciwość. Mile widziane są również osoby z własnym samochodem. Prosimy o przesyłanie CV. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się w najbliższym czasie.

Dostawca pizzy - Maxi Pizza Praga Południe
Dostawca pizzy - Maxi Pizza Praga Południe
Warszawa 30+ kilka dni temu

Maxi Pizza jest siecią pizzerii obecną na polskim rynku od 19 lat. Do naszego lokalu w Warszawie poszukujemy: Dostawcy pizzy z własnym samochodem ( praca na Pradze Południe ). Oferujemy:•   konkurencyjne stawki•   elastyczne godziny pracy•   terminową wypłatę wynagrodzenia w każdy wtorekOczekujemy :•   chęci do pracy•   uczciwości, odpowiedzialności. Dostawca nie wykonuje żadnych obowiązków związanych z pracą w kuchni.Aplikacje prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu OLX.

Filtr