Sortowanie:
Znaleziony: 19 ogłoszenie w kategorii Gastronomia / Hotelarstwo Polska: Wszystkie miasta
Kucharza samodzielnego zatrudnię.
Kucharza samodzielnego zatrudnię.
nowe Kraków 30+ kilka dni temu

Lunch bar catering zatrudni doświadczobego,samodzielnego i odpowiedzialnego kucharza. Proszę dzwonic po 14. Na smsy nie odpisuję.

KUCHARZA SAMODZIELNEGO ZATRUDNIĘ.
KUCHARZA SAMODZIELNEGO ZATRUDNIĘ.
Kraków 30+ kilka dni temu

Energicznego, samodzielnego kucharza z doświadczeniem pracującego z portalem pyszne.plzatrudni restauracja - catering w podgórzu.

Zatrudnię samodzielnego KUCHARZA
Zatrudnię samodzielnego KUCHARZA
Piła 30+ kilka dni temu

Zatrudnię samodzielnego kucharza z minimum kilkuletnim doświadczeniem w zawodzie.Praca przy żywieniu zbiorowym i obsłudze imprez okolicznościowych ( jak już wrócą :).Jeśli nie odbieram, proszę o wiadomość sms - oddzwonię.

Zatrudnię samodzielnego kucharza
Zatrudnię samodzielnego kucharza
Warszawa 30+ kilka dni temu

Restauracja zlokalizowana na Wilanowie (kuchnia włoska)Praca w systemie zmianowym, 2/2, w godzinach 11 - 22Wymagamy biegłej znajomości polskiego, aktualnej książeczki sanepidu oraz doświadczenia na stanowisku kucharza kuchni włoskiej.Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia i możliwość rozwoju.Proszę o przesyłanie CV w wiadomości.Weryfikację umiejętności przeprowadzi podczas dnia próbnego Szef Kuchni.Prosimy - nie dzwoń z pytaniami do naszych restauracji.Rozpatrzymy tylko i wyłącznie kompletne CV wysłane w systemie OLXSkontaktujemy się tylko i wyłącznie z wybranymi kandydatkami/ kandydatkami.

Samodzielnego kucharza zatrudnię
Samodzielnego kucharza zatrudnię
Kraków 30+ kilka dni temu

Restauracja "Chimera" zatrudni samodzielnego kucharza. Wymagania:- doświadczenie w obróbce mięsa- doświadczenie w gastronomii na podobnym stanowisku- znajomość kuchni polskiejZgłoszenia z CV proszę wysyłać na adres mailowy: kariera@chimera.com.pl

Zatrudnię samodzielnego kucharza / Centrum
Zatrudnię samodzielnego kucharza / Centrum
30+ kilka dni temu

ATTENTION ATTENTION!! Poszukujemy osoby na stanowisko samodzielnego kucharza do restauracji City24 (kuchnia TEX-MEX), mieszczącej się przy Alejach Jerozolimskich 6 w Warszawie. Jeżeli nie straszna Ci tabaka oraz praca również w godzinach nocnych, możesz zostać częścią naszej ekipy. Oczekujemy: - doświadczenia w kuchni amerykańskiej- dobrej organizacji pracy- kreatywności- punktualności (bez wymówek, że musiałem niewidomego przeprowadzić przez ulicę :) ) - podstawowych zasad pracy w zespole Oferujemy:- pracę w zgranym zespole- elastyczny grafik- wynagrodzenie od 20-25zł/h- stabilność zatrudnienia CV proszę kierować na manager@restaurantcity24.pl Jeżeli nie chcesz wysyłać CV, zadzwoń, przyjdź i pokaż co potrafisz :)

Zatrudnię samodzielnego kucharza / Centrum
Zatrudnię samodzielnego kucharza / Centrum
Warszawa 30+ kilka dni temu

ATTENTION ATTENTION!! Poszukujemy osoby na stanowisko samodzielnego kucharza do restauracji City24 (kuchnia TEX-MEX), mieszczącej się przy Alejach Jerozolimskich 6 w Warszawie. Jeżeli nie straszna Ci tabaka oraz praca również w godzinach nocnych, możesz zostać częścią naszej ekipy. Oczekujemy: - doświadczenia w kuchni amerykańskiej - dobrej organizacji pracy - kreatywności - punktualności (bez wymówek, że musiałem niewidomego przeprowadzić przez ulicę :) ) - podstawowych zasad pracy w zespole Oferujemy: - pracę w zgranym zespole - elastyczny grafik - wynagrodzenie od 20-25zł/h - stabilność zatrudnienia CV proszę kierować na adres mailowy Jeżeli nie chcesz wysyłać CV, zadzwoń, przyjdź i pokaż co potrafisz :)

Zatrudnię samodzielnego kucharza - Wola
Zatrudnię samodzielnego kucharza - Wola
Wola 30+ kilka dni temu

Restauracja Przystanek Koło poszukuje samodzielnego kucharza Wymagane minimum 2 letnie doświadczenie. Stawka godzinowa uzależniona od umiejętności od 20-25 zł netto. Szukamy osoby odpowiedzialnej, kreatywnej, dokładnej i pozytywnie nastawionej. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb/możliwości. Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania

KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII
KUCHARZ MAŁEJ GASTRONOMII
Olsztyn 30+ kilka dni temu

Zatrudnię samodzielnego/ną kucharza/kę. Olsztyn Jaroty

Zatrudnię Kucharza
Zatrudnię Kucharza
Łódź 30+ kilka dni temu

Zatrudnię samodzielnego kucharza do cateringu ze znajomością kuchni polskiej. Tel. 508-303-045

Kucharz- kucharka
Kucharz- kucharka
Poznań 30+ kilka dni temu

Zatrudnię od zaraz wykwalifikowanego samodzielnego Kucharza-kucharkę na cały etat do renomowanej Restauracji w Centrum Poznania.

Kucharza Zatrudnię
Kucharza Zatrudnię
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Doświadczonego ,Samodzielnego Kucharza na 1/2 etatu zatrudnię (praca 2-3 razy w tygodniu w godzxinach 6-14,00)

Zatrudnię KUCHARZA
Zatrudnię KUCHARZA
Limanowa 30+ kilka dni temu

Zatrudnię samodzielnego kucharza z doświadczeniem. Oferujemy :stabilne zatrudnienie, prace w zgranym zespole, dobre wynagrodzenie, praca co drugi dzień.

Pizzerman
Pizzerman
Reda 30+ kilka dni temu

Do restauracji w Redzie zatrudnię samodzielnego pizzermana z umiejętnościami kucharza. Oferujemy pracę na cały etat, elastyczny grafik, posiłki pracownicze i atrakcyjne zniżki.

Kucharz, Restauracja, w Jarosławiec, Od Zaraz
Kucharz, Restauracja, w Jarosławiec, Od Zaraz
Jarosławiec 30+ kilka dni temu

Zatrudnię samodzielnego kucharza do nadmorskiej restauracji Jackowo w Jarosławcu.Kuchnia Polska, Śródziemnomorska Oferujemy:-praca w zgranym zespole- dogodne warunki pracy- umowa zlecenie / umowa o pracę- system premiowania-możliwe zakwaterowanieProsimy o kontakt telefoniczny i CV.

Samodzielny kucharz do kuchni cateringowej Ząbki
Samodzielny kucharz do kuchni cateringowej Ząbki
Ząbki 30+ kilka dni temu

Witam,Zatrudnię samodzielnego kucharza do kuchni cateringowej w Ząbkach. Praca poniedziałek - piątek w godzinach 7 - 15/16. Wynagrodzenie 18 - 20 zł / h. Kuchnia polska i śródziemnomorska.Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV ze zdjęciem lub kontakt telefoniczny

Zatrudnię kucharza
Zatrudnię kucharza
Reda 30+ kilka dni temu

Zatrudnię samodzielnego kucharza do włoskiej restauracji Sapori Ristorante w Redzie. Jeżeli gotowanie jest twoja pasją dołącz do naszego zespołu. Oferujemy: -praca w młodym zespole - dogodne warunki pracy - umowa zlecenie / umowa o pracę - system premiowania Prosimy o Cv.

Zatrudnię kucharza na weekendy z możliwością zatrudnienia na stałe
Zatrudnię kucharza na weekendy z możliwością zatrudnienia na stałe
Słupsk 30+ kilka dni temu

Zatrudnię samodzielnego kucharza w restauracji Złoty Pikling (dawniej Mikołajek) w Słupsku ul. Szarych Szeregów 1 Praca w weekendy jako drugi kucharz, w przyjaznej atmosferze. Jeżeli praca będzie odpowiadała, chętnie zatrudnimy na stałe.Od kandydata oczekuję dobrej organizacji pracy, umiejętności pracy w zespole, sumienności i uczciwości. Poszukuję kucharza, który samodzielnie potrafi obsłużyć "wydawkę"Oferta jest skierowana do osób odpowiedzialnych, którzy jak się umówią na spotkanie rekrutacyjne to na nie przyjdą wynagrodzenie 17-20zł/h netto

Zatrudnię kucharza / kucharkę
Zatrudnię kucharza / kucharkę
30+ kilka dni temu

Zatrudnię osobę na stanowisko samodzielnego/ej Kucharza/Kucharki do pracy w cateringu dietetycznym. Praca 5 dni w tygodniu , zakład znajduje się w miejscowości Miąsowa pod Jędrzejowem (ok. 30km od Kielc) Czego oczekujemy : książeczka sanitarno-epidemiologicznadoświadczenie w pracy na kuchni chęci do pracy oraz nauki zmysł estetyczny przy przygotowaniu potraw umiejętność pracy w zespole kreatywność komunikatywność umiejętność rozplanowania własnej pracy

Filtr