Sortowanie:
Znaleziony: 490 ogłoszenie w kategorii Gastronomia / Hotelarstwo Polska: Wszystkie miasta
Praca-Pomoc Kuchenna
Praca-Pomoc Kuchenna
nowe Maków Podhalański 30+ kilka dni temu

Praca Na Stanowisku Pomoc Kuchenna Mile Widziane Doswiadczenie. Praca w Restauracji Kardamonn Makow Podhalański

Praca / pomoc kuchenna
Praca / pomoc kuchenna
Trzebnica 25 dni plecy

Pomoc kuchenna do restauracji Česká Beseda - praca w weekendy od godz 12 zapraszamy do kontaktu :)

Praca Pomoc kuchenna / Zmywak
Praca Pomoc kuchenna / Zmywak
30+ kilka dni temu

Centrum Zabaw Dla Dzieci "WidziMisie" & Restauracja "Okienna" Praca w miejscowości Dominice "WidziMisie Summer" Poszukuje osoby na stanowisko Pomoc kuchenna / ZmywakPraca sezonowaOferujemy miłą atmosferą pracyprzygotowanie zawodoweWymagamyumiejętność pracy w zespole kulturę osobistą

Praca pomoc kuchenna (z zakwaterowaniem)
Praca pomoc kuchenna (z zakwaterowaniem)
30+ kilka dni temu

DO OŚRODKA W JURACIE POSZUKUJEMY 2 OSÓB NA STANOWISKO POMOC KUCHENNA, PRACA OD KWIETNIA/CZERWCA DO WRZEŚNIA LUB PAŹDZIERNIKA, UMOWA ZLECENIA, PRACA ZMIANOWA 12 /24. Możemy zapewnić zakwaterowanie w pokojach NA TERENIE OBIEKTU.

Praca- Pomoc kuchenna/ Pizzerman
Praca- Pomoc kuchenna/ Pizzerman
Dobrodzień 30+ kilka dni temu

Szukamy energicznych osób do naszego zespołu w pizzerii w Dobrodzieniu na stanowisko PIZZERMAN/ POMOC KUCHENNA!Osoby zainteresowane prosimy w pierwszej kolejności o przesłanie CV.Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie.Co oferujemy ?-Pracę w młodym i zgranym zespole-Atrakcyjne wynagrodzenie-Długotrwałą współpracę,-Praca w godzinach dziennych i wieczorno-nocnych,-Elastyczny grafik,-Posiłek w pracy.Czego oczekujemy ?-Chęci do pracy i zaangażowania,-Sumienności w wykonywaniu obowiązków,-Znajomość języka polskiego.-Szacunku do współpracowników - kładziemy duży nacisk na przyjazną atmosferę w pracy.-Status studenta/ucznia będzie dodatkowym atutemNie wymagamy doświadczenia!CV prosimy przesyłać przez portal OLX.Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie.Szczegóły zatrudnienia omawiamy podczas rozmowy rekrutacyjnej

Praca- Pomoc kuchenna/ Pizzerman
Praca- Pomoc kuchenna/ Pizzerman
Ozimek 30+ kilka dni temu

Szukamy energicznych osób do naszego zespołu w pizzerii w Ozimku na stanowisko PIZZERMAN/ POMOC KUCHENNA!Osoby zainteresowane prosimy w pierwszej kolejności o przesłanie CV.Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie.Co oferujemy ?-Pracę w młodym i zgranym zespole-Atrakcyjne wynagrodzenie-Długotrwałą współpracę,-Praca w godzinach dziennych i wieczorno-nocnych,-Elastyczny grafik,-Posiłek w pracy.Czego oczekujemy ?-Chęci do pracy i zaangażowania,-Sumienności w wykonywaniu obowiązków,-Znajomość języka polskiego.-Szacunku do współpracowników - kładziemy duży nacisk na przyjazną atmosferę w pracy.-Status studenta/ucznia będzie dodatkowym atutemNie wymagamy doświadczenia!CV prosimy przesyłać przez portal OLX.Szczegóły zatrudnienia omawiamy podczas rozmowy rekrutacyjnej

Praca pomoc kuchenna restauracja Świeradów Zdrój
Praca pomoc kuchenna restauracja Świeradów Zdrój
Świeradów-Zdrój 30+ kilka dni temu

Restauracja Sekrety Piwowara poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisko pomoc kuchenna. Praca na pełen etat lub na weekendy. Oferujemy wysokie wynagrodzenie, miłą atmosferę pracy oraz nowoczesne zaplecze kuchenne.Nie wymagamy doświadczenia. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Praca pomoc kuchenna
Praca pomoc kuchenna
Rewal 30+ kilka dni temu

Restauracja California oraz Bar 12 w Rewalu zatrudni pomoc kuchenną . Praca sezonowa z zakwaterowaniem oraz wyżywieniem.

Praca - Pomoc kuchenna
Praca - Pomoc kuchenna
Łazy 30+ kilka dni temu

Ośrodek wypoczynkowy nad morzem zatrudni do pracy pomoce kuchenne.Do zadań osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należeć:- sprzątanie- pomoc kucharzowi przy produkcji,- przygotowywanie surówek, jarzyn gotowanych, pakowanie posiłków,- obróbka warzyw. Wymagania:- umiejętność pracy w zespole- dyspozycyjność do pracy, także w weekendy- dobra organizacja pracy - samodzielność- ważna książeczka do celów sanitarnych Oferujemy:- stabilne warunki zatrudnienia- atrakcyjne wynagrodzenie- darmowe posiłki pracownicze- możliwość zakwaterowania CV prosimy prosimy wysyłać na adres: dyrektor{a}fala1.pl lub poprzez portal olx.pl Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)". Uczestnictwo w procesie rekrutacyjnym oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych na potrzeby spółki Centrum Fala 1 Sp. z o.o. Na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy o ochronie danych osobowych informujemy, że dane osobowe kandydatów do pracy w Ośrodku wypoczynkowym Centrum Fala 1 z siedzibą w Łazach /76-002/, ul. Gościnna 5, uzyskane w procesie rekrutacji lub przesłane, poza tym procesem, będą przetwarzane wyłącznie w celu rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich poprawiania i usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie takich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy o nieuczestniczenie w procesie rekrutacyjnym.

Praca Pomoc Kuchenna
Praca Pomoc Kuchenna
Mielno 30+ kilka dni temu

Praca Całoroczna w Smażalni Ryb.Poszukiwana przez nas osoba powinna być osobą komunikatywną, samodzielną ale umiejącą pracować w zespole. Liczy się również zaangażowanie, pozytywna energia, sprawność w działaniu oraz dokładność. Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie: przygotowywanie posiłków, wydawanie posiłków, dbanie o czystość w lokalu, proste prace kuchenne, utrzymywanie porządku.Wymagania ;uczciwość , punktualność, uśmiech, mile widziane osoby z doświadczeniem.Zapewniamy :ciepły posiłek , umowę o pracę

Praca pomoc kuchenna
Praca pomoc kuchenna
Ełk 30+ kilka dni temu

Zatrudnię osobę na stanowisko pomoc kuchenna.

Praca pomoc kuchenna
Praca pomoc kuchenna
Gliwice 30+ kilka dni temu

Szukamy osoby dyspozycyjnej, która pomogłaby nam w prowadzonej pizzerii / restauracji na osiedlu Obrońców Pokoju. Wymiar czasu pracy: pół etatu.

Praca pomoc kuchenna
Praca pomoc kuchenna
Olsztyn 30+ kilka dni temu

Praca w food tracku na plaży miejskiej w Olsztynie . Stawka godzinowa 18.30 brutto. Umowa do ustalenia. Więcej info priv

Praca- pomoc kuchenna
Praca- pomoc kuchenna
Żnin 30+ kilka dni temu

Zatrudnie pomoc kuchenną do pizzerii Starówka w Żninie, ul. Śniadeckich 26. Doświadczenie nie jest wymagane. Więcej informacji udziele telefonicznie pod nr tel. 693753927.

praca  - pomoc kuchenna
praca - pomoc kuchenna
Siemianowice Śląskie 30+ kilka dni temu

Poszukiwana pomoc kuchenna do restauracji japońsko - koreańskiej w hotelu w Siemianowicach Śląskich.Wymagania:pracowitośćodpowiedzialnośćzaangażowanieaktualna książeczka Sanepidudoświadczenie w pracy w kuchni ( krojenie , smażenie , przygotowywanie potraw )Oferujemy stabilną pracę w miłej atmosferze .

praca pomoc kuchenna Arka
praca pomoc kuchenna Arka
Kołobrzeg 30+ kilka dni temu

Szukasz pracy, w której będziesz mógł rozwijać i pogłębiać swoje kulinarne zainteresowania? Może to właśnie Ty dołączysz do naszego zespołu!W związku z rozbudową naszego zespołu aktualnie poszukujemy osób na stanowisko POMOC KUCHENNA  w restauracji Hotelu Resort Arka Medical Spa.Czego od Ciebie oczekujemy                          Samodzielności,                          Zaangażowania,                          Umiejętności pracy w zespole,                          ważne badania sanitarno-epidemiologiczne,Czym się będziesz zajmować Obróbka wstępna warzyw i owoców Dbanie o czystość miejsca pracy Obsługa zmywalni naczyńCo Ci zaoferujemy               ⁃             Zapewnimy Ci atrakcyjne warunki płacowe i stabilność zatrudnienia,               ⁃             Możliwości rozwoju i awansu,               ⁃             Przyjazną atmosferę w młodym i ambitnym zespole.Dla osób pozamiejscowych, które rozpoczną pracę w naszym Hotelu istnieje możliwość zakwaterowania.CV PROSIMY SKŁADAĆ NA MIAL : KRZYSZTOF.STELMASIEWICZ(małpa)ARKA-MEGA.PL

Praca pomoc kuchenna / zmywak
Praca pomoc kuchenna / zmywak
Zielona Góra 30+ kilka dni temu

Restauracja il Vicolo posiadająca wieloletnią tradycję na rynku gastronomicznym w Zielonej Górze poszukuje pracownika na stanowisko pomocy kuchennej. Do głównych zadań należeć będzie: prace pomocnicze na kuchni;wstępna obróbka warzyw i owoców;obsługa zmywaka;utrzymywanie porządku i czystości w kuchni i na zmywaku.Od kandydatów oczekujemy:dokładności zaangażowania dyspozycyjności Oferujemy: umowę o pracę, stabilność zatrudnienia miłą atmosferę w zespolepracę z doświadczonym zespołem pracę w systemie zmianowym Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy lub osobiście składać w restauracji. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.W CV prosimy o dodanie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 28.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Praca pomoc kuchenna- zmywak
Praca pomoc kuchenna- zmywak
Mielno 30+ kilka dni temu

Poszukuję osób do pracy w restauracji w Mielnie. Stawka 16 zł/h netto + wyżywienie. Premia na koniec sezonu. Elastyczny grafik, doświadczenie nie jest wymagane - możliwość przyuczenia.

praca pomoc kuchenna , bufetowa\ bufetowy
praca pomoc kuchenna , bufetowa\ bufetowy
Strzelce Opolskie 30+ kilka dni temu

Firma Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego " Taurus' Sp. z o. o przyjmie do pracy na stanowisko pomoc kuchenna \bufetowa \ bufetowy .Miejsce pracy Mop Chechło i Mop Proboszczowice bary Taurus okolice Strzelce Opolskie przy autostradzie a4 . Mile widziane doświadczenie w branży gastronomicznej Wymagane. aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne Więcej informacji pod nr tel. 664980433 Obowiązki:- przygotowanie i wydawanie posiłków- obsługa klienta- Dobra organizacja pracy- Utrzymywanie czystości w obrębie swojego stanowiska pracyWymagania:- umiejętność pracy w zespole - Gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowy Co Ci zapewnimy: - premię uzależnioną od wyniku finansowego- stałe zatrudnienie i terminowe wynagrodzenie  

Praca!!! Pomoc Kuchenna z doświadczeniem.
Praca!!! Pomoc Kuchenna z doświadczeniem.
Jarosław 30+ kilka dni temu

Poszukujemy osoby na stanowisko: Pomoc Kuchenna Zakres obowiązków: *przygotowywanie dań gorących i zimnych, *dbanie o czystość, *wykonanie zleceń szefa kuchni. Oczekujemy: *doświadczenia w pracy w kuchni, *zaangażowania, *pozytywnej energii, *umiejętności pracy w zespole, *dobrej organizacji, *posiadania aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych. Oferujemy: *pracę dodatkową (umowa zlecenie) Cv należy wysyłać na adres e-mail.

Pomoc kuchenna , praca sezonowa
Pomoc kuchenna , praca sezonowa
30+ kilka dni temu

Praca jako pomoc kuchenna na stołówce ( obiady domowe) zakwaterowanie na miejscu oraz wyżywienie. Praca od końca maja do max 15 września. Osoby pracowite i umiejące pracować w zespole. Osoby z Ukrainy i Polski.

praca od zaraz, pomoc kuchenna
praca od zaraz, pomoc kuchenna
Nowy Dwór Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Bar Donald szuka pracownika na stanowisko pomoc kuchenna ,potrzebna osoba z doświadczeniem kontakt telefoniczny 502 644 689 .Praca w Nowym Dworze Mazowieckim

Praca na kuchni- pomoc kuchenna
Praca na kuchni- pomoc kuchenna
30+ kilka dni temu

Nowoczesny hotel poszukuje osoby chętnej do pracy na stanowisku pomoc kuchenna. Mile widziane doświadczenie . Praca od ZARAZ. Masz daleko zagwarantujemy zakwaterowanie. OBIEKT CAŁOROCZNY

PRACA OD JUŻ pomoc kuchenna
PRACA OD JUŻ pomoc kuchenna
Wrocław 30+ kilka dni temu

Poszukuje Pani do pracy jako pomoc kuchenna na 1/2 etatu. Praca od zaraz. Więcej informacji pod nr tel 513306307. Proszę o tel po godz 18.

Praca Jordanów!  Pomoc kuchenna, Catering
Praca Jordanów! Pomoc kuchenna, Catering
Jordanów 30+ kilka dni temu

Dzień dobry!!! Restauracja w Jordanowie szuka pracownika! Dostępne stanowiska: 1. Pomoc kuchenna - elastyczny grafik dostosowany do Twoich potrzeb. Praca w miłym zespole, dobre wynagrodzenie. Chętnie zatrudnimy pomoc kuchenna na weekendy i większe imprezy! 2. Kierowca - catering, rozwożenie dań na terenie Jordanowa i okolic, miły zespół, stałe godziny pracy, dobre wynagrodzenie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane! Więcej szczegółów? Łap za telefon i pytaj. Jesteśmy otwarci!

Praca! Pomoc kuchenna na NA STAŁE
Praca! Pomoc kuchenna na NA STAŁE
Jastrzębia Góra 30+ kilka dni temu

Restauracja Widokowa w Willi Victor w Jastrzębiej Górze zatrudni na sezon lub na stałe osobę na stanowisko pomocy kuchennej. Wymagana książeczka sanepidowska Dbałość o czystość Umiejętność przygotowania surówek, obierania warzyw Produkcja pierowgów

Praca! Pomoc Kuchenna / Kucharz Szklarska Poręba
Praca! Pomoc Kuchenna / Kucharz Szklarska Poręba
Szklarska Poręba 30+ kilka dni temu

Szukamy POMOCY KUCHENNEJ do naszego zespołu SPOT w Szklarskiej Porębie.Praca na okres wakacyjny: czerwiec, lipiec, sierpień. Z opcją przedłużenia umowy jeżeli współpraca będzie się nam układała.Szukamy osoby najlepiej z doświadczeniem w pracy w kuchni, ale osoby bez doświadczenia też wszystkiego nauczymy.Jesteś pracowitą osobą?Lubisz burgery, a gotowanie jest Twoją pasją to czekamy właśnie na Ciebie.Przygotujemy Cię do pracy i wszystkiego nauczymy.Nie musisz mówić biegle po polsku.Sprawdź nas na Instagramie i FB. Jesteś zainteresowany? Dzwoń +48 723 902 431

PRACA NAD MORZEM /POKOJOWA, POMOC KUCHENNA/
PRACA NAD MORZEM /POKOJOWA, POMOC KUCHENNA/
Rewal 30+ kilka dni temu

praca dla pokojowa, pomoc kuchenna, max. 6 godz. dziennie, z zakwaterowaniem ,wyżywieniem termin od sierpnia do końca września

Praca na stanowisku pomoc kuchenna
Praca na stanowisku pomoc kuchenna
Wrocław 30+ kilka dni temu

Poszukujemy osób na stanowisko -pomoc kuchenna w restauracji w centrum miasta Doświadczenia w gastronomii nie wymagamy, wszystkiego Cię nauczymy Wymogiem jest komunikatywna znajomość języka polskiego Stawka początkowa to 17zł/18zł netto Praca w godz 6.00-1.00 (2 zmiany) Elastyczny grafik oraz posiłki pracownicze

Kucharz i pomoc kuchenna stała praca
Kucharz i pomoc kuchenna stała praca
Wejherowo 30+ kilka dni temu

Stała praca w gastronomii w Wejherowo. Kucharz i pomoc kuchenna. Mile widziane osoby z niepełnosprawnością. Wszelkie info: 517 - pokaż numer telefonu - . Proszę najpierw zadzwonić.

Praca na stanowisku; dostawca posiłków , pomoc kuchenna .
Praca na stanowisku; dostawca posiłków , pomoc kuchenna .
30+ kilka dni temu

Praca na stanowisku: dostawca posiłków, pomoc kuchenna, Pakowanie i dostawczynie posiłków do klientów, pomoc w przygotowywaniu potraw. Rodzaj umowy do uzgodnienia. Praca od zaraz, wynagrodzenie miesięczne, Proszę CV @

Praca na stanowiskach kucharz/pomoc kuchenna/ kelner
Praca na stanowiskach kucharz/pomoc kuchenna/ kelner
30+ kilka dni temu

Praca na stanowisku pomoc kuchenna, kelner, kucharz. Osoby zainteresowane, proszę o kontakt telefoniczny.

PRACA DLA KUCHARZ/POMOC KUCHENNA
PRACA DLA KUCHARZ/POMOC KUCHENNA
Augustów 25 dni plecy

PRACA DLA KUCHARZ/ POMOC KUCHENNA / od ZARAZ Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę, wstępne przeszkolenie, pracę w sympatycznym zespole. Godziny pracy 11.00 do 21.00 Wymagania: wysoka kultura osobista, mile widziane doświadczenie w branży. CV prosimy składać osobiście w restauracji na ul.M.Konopnickiej 4a w Augustowie bądź mailowo na adres @ Z uwagi na obowiązujące przepisy RODO do CV prosimy dopisać klauzulę o poufności danych.

Pomoc kuchenna/ praca w kuchni
Pomoc kuchenna/ praca w kuchni
Łagów 30+ kilka dni temu

Poszukujemy osoby do pracy w kuchni, pomoc kuchenna, praca na zmywaku, sprzątanie, obieranie warzyw, itp.,Oferujemy umowę o pracę, elastyczny czas pracy, praca stała, możliwość pracy weekendy lub wieczorami, premię za zaangażowanie, praca w systemie zmianowym, Kontakt: Pałac Łagów, Łagów, ul. Strumykowa 22 Zainteresowane osoby prosimy o kontakt bezpośrednio lub za pośrednictwem portalu. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Pokojowa, kucharka, pomoc kuchenna, praca w Pensjonacie
Pokojowa, kucharka, pomoc kuchenna, praca w Pensjonacie
25 dni plecy

Praca stała, również dla uczniów, studentów z zakwaterowaniem lub bez. Pani, para z Ukrainy mile widziana. Zatrudnimy pracownika do Pensjonatu - Pokojowa, kucharka, pomoc kuchenna, prace na ogrodzie itd. Mile widziane doświadczenie lub wykształcenie kierunkowe... Niekaralność itp. Praca w górach nad rzeką, na uboczu blisko miasta, uzdrowiska, kąpieliska, szlaków pieszych, rowerowych i wyciągów narciarskich :)

Praca sezonowa nad morzem -  pomoc kuchenna / kucharz / kelnerka
Praca sezonowa nad morzem - pomoc kuchenna / kucharz / kelnerka
Ustronie Morskie 30+ kilka dni temu

Praca sezonowa nad morzem dla kelnera(ki) , kucharza , pomoc kuchenna gwarantujemy pracę w miłym towarzystwie, wyżywienie i nocleg.Zarobki od 2500 zł do 3500 zł

pomoc kuchenna w hotelu praca od zaraz
pomoc kuchenna w hotelu praca od zaraz
30+ kilka dni temu

Poszukujemy odpowiedzialną, miłą osobę do pracy na stanowisku POMOC KUCHENNA. Praca w zgranym zespole i przyjemnej atmosferze.Miejsce wykonywania pracy: HOTEL ŁĘŻECZKI 64-412 Chrzypsko Wielkie.STABILNY PRACODAWCA- od początku pandemii COVID-19 nie zwolniliśmy z naszego zespołu ani jednego pracownika!Zapraszamy do kontaktu

Praca! Pomoc kuchenna/kucharz/kucharka - umowa o pracę
Praca! Pomoc kuchenna/kucharz/kucharka - umowa o pracę
Świebodzice 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy pomoc kuchenną/kucharza/kucharkę do pracy w barze. Dużym atutem będzie doświadczenie gastronomiczne. Obowiazki to: -przygotowywanie potraw -dbanie o czystość w miejscu pracy -prace gastronomiczne (obieranie, krojenie) -zmywanie naczyń -ustalanie menu z tygodniowym wyprzedzeniem -nadzór nad stanem zapasów -wprowadzanie nowych potraw -wydawanie posiłków Zapewniamy: -atrakcyjne wynagrodzenie, płatne zawsze na czas -miłą atmosferę -przeszkolenie na danym stanowisku pracy -staż /umowę o pracę Pozostałych informacji udzielamy podczas spotkania rekrutacyjnego. Zainteresowane osoby prosimy bezpośrednio o kontakt telefoniczny

Praca Pomoc kuchenna w restauracji, Warszawa Rembertów / Praga
Praca Pomoc kuchenna w restauracji, Warszawa Rembertów / Praga
Warszawa 30+ kilka dni temu

Witam! Poszukujemy osobę chętną do pracy na stanowisku pomocy kuchennej. Praca w nowym, klimatycznym miejscu w Rembertowie - Restauracja DOM. W naszej lokalizacji zatrzymuje się SKM, KM, kilka autobusów m. in. 514, 183- dojazd do pracy będzie przyjemnością. Praca kilka dni w tygodniu w godzinach 8-18/22 Co oferujemy: - Umowę zlecenie - Pracę w miłej atmosferze, w fajnym towarzystwie młodych osób, - Wynagrodzenie - w zależności od doświadczenia i zaangażowania - Atrakcyjne premie, - Zdobywanie nowych doświadczeń, - Elastyczny grafik. Czego oczekujemy: - Od kandydata oczekujemy sumienności, pracowitości oraz punktualności. - chęci do pracy, - Doświadczenie nie jest wymagane, ale jest mile widziane. - Badań do celów sanitarno - epidemiologicznych. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: info(małpa)restauracja-dom.pl lub przez OLX.

PRACA POMOC KUCHENNA ORAZ KELNER/KELNERKA RESTAURACJA KOREAŃSKA
PRACA POMOC KUCHENNA ORAZ KELNER/KELNERKA RESTAURACJA KOREAŃSKA
30+ kilka dni temu

Do restauracji koreańskiej Yache Korea na Śródmieściu poszukujemy:- pomocy kuchennej - stawka 18 złotych za godzinę na rękę - kelnerki/kelnera - stawka 18 złotych za godzinę na rękę plus napiwki Jedyne czego oczekujemy to doświadczenia, pracowitości oraz chęci nauki. CV proszę wysyłać na maila - yachesc@gmail.comPRACA OD ZARAZ!

Pomoc kuchenna - praca od zaraz
Pomoc kuchenna - praca od zaraz
Łódź 30+ kilka dni temu

Rozwijający się catering w Łodzi zatrudni osoby do pracy na stanowisku:- pomoc kuchenna Zadania jakie będą należały do osoby na danym stanowisku to przygotowanie:kanapek, bułek, wrapów i burgerówsałateknapojówdeserów i przekąsek Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku. Oczekujemy od Was- dobrej organizacji pracy- zaangażowania - punktualności- wysokiej kultury osobistej - chęci do pracy Zapewniamy:- atrakcyjne wynagrodzenie - praca od niedzieli do piątku w godzinach porannych- czas pracy około 5-6 godzin dziennie- miły zespół  Mile widziane osoby z niewielkim stopniem niepełnosprawności oraz osoby zarejestrowane w PUP . Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie nam swojego CV z aktualnym zdjęciem  WYMAGANA: aktualna książeczka sanepidowska Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez (nazwa firmy) w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

praca gastronomia pomoc kuchenna weekendy + sezon letni
praca gastronomia pomoc kuchenna weekendy + sezon letni
Łodygowice 30+ kilka dni temu

Oferta pracy Z Przytupem Wiemy, ze każdy zna kogoś, kto zna kogoś, kto byłby zainteresowany udziałem w wielkim przedsięwzięciu, albo szuka pracy My szukamy kogoś, kto pomoże nam budować naszą wielką przytupową rodzinę:--> praca na kuchni / pomoc kuchenna--> wymagnia - książeczka sanepidowskaMożliwości wiele, ciekawi koledzy z pracy, benefity, atmosfera pierwsza klasa.

Praca nad morzem pomoc kuchenna / zmywak Ustronie Morskie
Praca nad morzem pomoc kuchenna / zmywak Ustronie Morskie
Ustronie Morskie 30+ kilka dni temu

Poszukujemy osób na stanowisko pomoc kuchenna oraz zmywak w Ustroniu Morskim. Praca w okresie lipiec-sierpień. Wymagana aktualna książeczka sanitarno epidemiologiczna oraz chęć do pracy. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Pomoc kuchenna, praca na barze pizzeria Słupsk
Pomoc kuchenna, praca na barze pizzeria Słupsk
Słupsk 30+ kilka dni temu

Przyjmiemy do pracy na stanowisko pomoc kuchenna w pizzerii Pico Bello w Słupsku. Praca 5 dni w tygodniu, dni zależne od grafiku Wymagamy: - doświadczenia w gastronomii - książeczki Sanepidowskiej - dyspozycyjności - uczciwości - umiejętności pracy w grupie CV prosimy wysłać w wiadomości lub złożyć osobiście w lokalu. Z wybranymi osobami skontaktujemy się telefonicznie w celu zaproszenia na rozmowę i omówienia szczegółów zatrudniania.

POMOC KUCHENNA/ praca na stanowisku pomocy kuchennej
POMOC KUCHENNA/ praca na stanowisku pomocy kuchennej
Darłowo 30+ kilka dni temu

Szukasz pracy jako POMOC KUCHENNA? Chcesz pracować w jednej z najmodniejszych Restauracji na Pomorzu? Dołącz do Nas już dzisiaj! Nasze oczekiwania względem kandydata/tki: -dyspozycyjność ( praca w systemie zmianowym i w weekendy) -bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętności pracy zarówno indywidualnej, jak i w zespole -pozytywne nastawienie do pracy -zaangażowanie i chęci do pracy -mile widziane wykształcenie gastronomiczne oraz książeczka do -celów sanitarno-epidemiologicznych Oferujemy: -pracę na pełny etat -stałe atrakcyjne wynagrodzenie -pracę w młodym prężnym zespole -przyjazną atmosferę Rodzaj pracy: Stały (praca całoroczna, nie sezonowa)

Pomoc kuchenna -praca w restauracji
Pomoc kuchenna -praca w restauracji
Ustronie Morskie 30+ kilka dni temu

ORW MAX oraz Beach Bar Max w Ustroniu Morskim zatrudni osobę w charakterze pomoc kuchenna / zmywak .Na tym stanowisku pracowały u nas zawsze wyjątkowe osoby ponieważ lśniące talerze to podstawa dobrego serwisu.Jeśli lubisz pracę w gastronomii, lubisz pracować z ludźmi, a być może myślisz o nowym miejscu pracy to serdecznie Cię zapraszamy!Jest to praca na sezon z możlwością pracy stałej . Grafik pracy elastyczny.Niezależnie jaka forma zatrudnienia Ci odpowiada napewno uda nam się zaproponować ciekawe rozwiązanie. Staramy się być bardzo elastyczni i słuchamy Pracowników.Poszukujemy osób które zasilą nasz zgrany zespół.Oferujemy regularnie wypłacane wynagrodzenie - dla osób na umowę pracę raz w miesiącu, tygodniowo ,   pracę w fajnym zespole   możliwość szkoleń   atrakcyjne wynagrodzenie   elastyczny grafik pracy dostosowany do ilości godzin jakie chcesz przepracować      Czekamy na Twoje CV i serdecznie zapraszamy na płatny dzień próbny.Aplikuj :-)Prosimy o zawarcie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

Praca w Pizzerii w Powidzu, kucharz/pomoc kuchenna/barman
Praca w Pizzerii w Powidzu, kucharz/pomoc kuchenna/barman
30+ kilka dni temu

Zatrudnimy do pracy na stanowisku: kucharz,pomoc kuchenna,barman do Pizzerii w Powidzu. Praca sezonowa z możliwością przedłużenia na całoroczna. Mile widziane doświadczenie,znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat.B. Więcej informacji udzielę telefonicznie: 502292586

Praca w hotelu w Łebie na stanowisku pomoc kuchenna
Praca w hotelu w Łebie na stanowisku pomoc kuchenna
Łeba 30+ kilka dni temu

Hotel Wodnik*** w Łebie poszukuje osób na stanowisko: pomoc kuchenna (praca w hotelowej restauracji) Wymagania: -dyspozycyjność -pozytywne nastawienie do pracy i gości -wysoka kultura osobista -umiejętność pracy pod presją czasu Oferujemy: -praca w miłej atmosferze -możliwość zakwaterowania na okres letni Wynagrodzenie jest ustalane indywidualnie z każdym kandydatem. Zapraszamy!

Pomoc kuchenna/pokojowa praca od 1 czerwca!
Pomoc kuchenna/pokojowa praca od 1 czerwca!
30+ kilka dni temu

Zatrudnię na umowę zlecenie dwie osoby do pracy w rodzinnym Pensjonacie w nadmorskiej miejscowości Gąski, Gmina Mielno. Praca jako pomoc kuchenna/zmywak i pokojowa. Do zakresu obowiązków należy przygotowanie warzyw, asysta przy wydawaniu posiłków, obsługa automatycznej zmywarki, posprzątanie pomieszczeń kuchennych. Sprzątanie pokoi odbywa się przed przyjazdem i bezpośrednio po wyjeździe gości. Codziennie do zakresu obowiązków należy sprzątanie powierzchni i pomieszczeń wspólnych (klatka schodowa, obejście budynku). Praca od 1 czerwca do 20 września.Zależy nam na zatrudnieniu osób dyspozycyjnych, zaangażowanych i pracowitych.Praca w trybie zmianowym (rano/popołudnie). Pracujemy Gwarantujemy pracę w miłej atmosferze oraz nocleg i pełne wyżywienie. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny oraz przesłanie aktualnego CV.

Praca w Górach Stołowych, pomoc kuchenna, kucharz Radków
Praca w Górach Stołowych, pomoc kuchenna, kucharz Radków
30+ kilka dni temu

PRACA w Górach Stołowych W RADKOWIE (zalew Radków) na terenie obiektu Camper Park RadkówJesteśmy smażalnią pstrąga działającą od wielu lat, obiekt położony jest w malowniczym miasteczku u podnóża górDo naszego zespołu poszukujemy dodatkowych osób do pracy na sezon 2021, stanowisko: POMOC KUCHENNA/ POMOC KUCHARZAPoszukujemy osób chętnych do pracy w okresie maj 2021 – koniec października 2021 Jest to praca sezonowa w smażalni pstrąga „Góry i Ości” (dawny Agrozajazd)Obowiązki: kucharskie prace pomocnicze, wydawanie dań, sprzątanie stanowiska pracy.Wymagania:gotowość do pracy TAKŻE w weekendyumiejętność pracy w zespoledynamika i szybkość w działaniumile widziane umiejętności oraz doświadczenie (chętnie choć niekoniecznie) w pracy w gastronomiiOferujemy:Umowędobre ZAROBKI (USTALANE INDYWIDUALNIE)Obiekt można zobaczyć na stronie: camperparkradkow.plSzczegóły pod nr telefonu 883 626 420 lub w wiadomości prywatnej.Zapraszamy :)!

Filtr