Sortowanie:
Znaleziony: 21 ogłoszenie w kategorii Gastronomia / Hotelarstwo Polska: Wszystkie miasta
Zatrudnimy Szefa kuchni/Kucharza
Zatrudnimy Szefa kuchni/Kucharza
nowe Białystok 30+ kilka dni temu

Catering dietetyczny zatrudni Szefa Kuchni/Kucharza Szukamy osób z doświadczeniem. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, premie oraz dobre warunki pracy.

Zatrudnimy Szefa Kuchni/Kucharza
Zatrudnimy Szefa Kuchni/Kucharza
30+ kilka dni temu

Hotel i Restauracja Kurpiowska Kraina koło Myszyńca poszukuje do obiektu Szefa Kuchni i Kucharza ze znajomością aktualnych trendów żywieniowych oraz tradycyjnych potraw kuchni polskiej i regionalnej. Obowiązki: • przygotowywanie potraw z karty oraz na imprezy okolicznościowe i firmowe, • współpraca przy tworzeniu dań i dbałość o estetykę potraw, • dbanie o dobre relacje ze współpracownikami oraz klientami. Wymagania: • doświadczenie na stanowisku kucharza - preferowane, • umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, • zaangażowanie i chęć nauki, samodzielność w działaniu, zarzadzanie zespołem • gotowość do pracy w systemie zmianowym i elastycznym czasie pracy, Oferujemy: • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, • Pracę w kreatywnym zespole, • Pomoc w podnoszeniu kwalifikacji i rozwoju, • Niezbędne narzędzia pracy. Prosimy o wysyłanie CV z aktualnymi danymi kontaktowymi oraz załączoną klauzulą RODO na adres mailowy: @

Pilnie zatrudnimy Szefa kuchni, kucharza, Pomoc kuchenną w Pile
Pilnie zatrudnimy Szefa kuchni, kucharza, Pomoc kuchenną w Pile
Piła 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy Szefa kuchni, Kucharza, Pomoc kuchenną Ogólnopolska sieć gastronomiczna Gastromall Group poszukuje do swojego zespołu w restauracji Olimp w Galeria VIVO! Piła kandydatów na stanowisko Szef kuchni, Kucharz, Pomoc kuchenna.Prosimy o dopisanie na jakie stanowisko zostaje przesłana aplikacja. Oferujemy:- szkolenia- możliwość awansu i rozwoju zawodowego- atrakcyjne warunki pracy- pierwsze 3 m-ce umowę zlecenie, potem umowę o pracę- posiłki pracownicze- karty Multisport Od kandydatów oczekujemy:- dyspozycyjności- doświadczenia zawodowego-pozytywnej energii- badań sanitarno – epidemiologicznychZachęcamy do przesyłania CV.

kucharza samodzielnego /szefa kuchni zatrudnimy do Restauracji Żabusia
kucharza samodzielnego /szefa kuchni zatrudnimy do Restauracji Żabusia
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy samodzielnego kucharza/ Szefa kuchni do restauracji Żabusia.-min 2 letnie doświadczenie  na samodzielnym stanowisku Szefa Kuchni, Szefa Zmiany- otwarta  osobowość zdolna motywować zespół-dobra organizacja pracy-kreatywność, przygotowanie menu ,opracowanie receptur, obliczenie food costu-doświadczenie w tradycyjnej kuchni polskiej- biesiadnej, -najwyższa jakość pracy oraz indywidualne podejście do wykonywanego zawodu i narzuconych obowiązków-samodzielność i odpowiedzialność za podejmowanie decyzji-przestrzegania standardów Restauracji oraz HACCP,-dbania o czystość na stanowisku pracy,Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV ze zdjęciem na adres e-mail Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zatrudnimy kucharza, szefa kuchni do restauracji.
Zatrudnimy kucharza, szefa kuchni do restauracji.
Biała Podlaska 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy osobę na stanowisko kucharza/ szefa kuchni.Wymagania:doświadczenie min 2 lata na stanowisku kucharzaksiążeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych dyspozycyjność w weekendyumiejętność pracy w zespoleOsoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu.

Zatrudnimy Zastępcę Szefa Kuchni i kucharza
Zatrudnimy Zastępcę Szefa Kuchni i kucharza
Kraków 30+ kilka dni temu

Restauracja Wesołe Gary zatrudni zastępcę Szefa kuchni i kucharza. Wymagane minimum dwuletnie doświadczenie i umiejetność pracy w zespole. Gwarantujemy stabilna prace, umowę na pełny etat i otwarta restauracje podczas lockdown. Zapraszamy do kontaktu.

Hotel Belfer w Zaniemyślu zatrudni kucharza.
Hotel Belfer w Zaniemyślu zatrudni kucharza.
30+ kilka dni temu

Zatrudnimy szefa kuchni lub kucharza z doświadczeniem

Kucharz, szef kuchni
Kucharz, szef kuchni
Pabianice 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy kucharza, szefa kuchni do restauracji hotelowej.Gwarantujemy miłą atmosferę i ciekawą umożliwiającą kreatywność pracę.

Zatrudnimy kucharzy Szefa kuchni
Zatrudnimy kucharzy Szefa kuchni
Dębska Kuźnia 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy kucharzy Szefa Kuchni - kucharza na bardzo dobrych warunkach z możliwością stałego doskonalenia się . Praca w obiekcie Hotelowo-Restauracyjnym .Możliwość zakwaterowania

Kucharz samodzielny/Szef kuchni
Kucharz samodzielny/Szef kuchni
4 kilka dni temu

Zatrudnimy Szefa kuchni / Kucharza samodzielnego do restauracji w Bialym Dunajcu z możliwością zamieszkania oraz zatrudnienia w uzgodnionej formie.Wymagane :praca a la carte oraz obsługa imprez okolicznościowych.Prosze o CV na adres polaniorka@gmail com lub kontakt telefoniczny 604 - pokaż numer telefonu -

Zatrudnimy kucharki, pomoc kuchenną, kelnerki, sprzątaczki
Zatrudnimy kucharki, pomoc kuchenną, kelnerki, sprzątaczki
30+ kilka dni temu

Zatrudnimy do Ośrodka Wypoczynkowego w Funce: - osoby do sprzątania Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 787 - pokaż numer telefonu - oraz - kucharkę/kucharza - pomoc kuchenną - kelnerki/kelnerów - szefa kuchni, który ma dużą praktykę w gotowaniu a'la carte i cateringu Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny: 666 - pokaż numer telefonu -

kucharza/szefa kuchni do firmy cateringowej z sala bankietową
kucharza/szefa kuchni do firmy cateringowej z sala bankietową
Łódź 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy kucharza/ kucharkę/ szefa kuchni który pokieruje i zarządzi kuchnią polską w firmie cateringowej Best Food zlokalizowanej w Łodzi.Chodzi nam o gotującego szefa kuchni lub kucharza/kucharkę.Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8-16 lub 11- 19 tej. i co drugi weekend.Do obowiązków należeć będzie między innymi :przygotowanie menu, zamawianie surowca, przygotowanie posiłków z menu itd.Płacę oferujemy adekwatną do wiedzy, umiejętności i wydajności konkretnej osoby. Oferujemy wygodne godziny pracy, w pełni wyposażoną kuchnię, możliwości rozwoju a także miłą atmosferę w pracy.Możliwe jest zatrudnienie na umowę o dzieło z indywidualnie ustalonymi warunkami. Kandydatów prosimy o przesłanie Cv na maila.

Restauracja"Figaro"w Kaletach.Pilnie zatrudni Kucharza,Pomoc Kuchenną.
Restauracja"Figaro"w Kaletach.Pilnie zatrudni Kucharza,Pomoc Kuchenną.
Kalety 30+ kilka dni temu

Opis: Zatrudnimy Szefa kuchni, Kucharza, Pomoc kuchenną . Restauracja ,,Figaro" w Kaletach pilnie poszukuje kandydatów na stanowisko Szef kuchni, Kucharz, Pomoc kuchenna. Prosimy o dopisanie na jakie stanowisko zostaje przesłana aplikacja. Oferujemy: - możliwość rozwoju zawodowego - atrakcyjne warunki pracy - umowę o pracę - posiłki pracownicze Od kandydatów oczekujemy: - dyspozycyjności - doświadczenia zawodowego -pozytywnej energii - badań sanitarno – epidemiologicznych Zachęcamy do przesyłania CV.

Kucharz / kucharka / pomoc kuchenna Restauracja "Kamiński" Kępno
Kucharz / kucharka / pomoc kuchenna Restauracja "Kamiński" Kępno
Kępno 30+ kilka dni temu

Dołącz do nas!W związku rozwojem naszej restauracji zatrudnimy od zaraz kucharza/kucharkę do pracy na pełen etat oraz osoby do przyuczenia do pracy dorywczej/dodatkowej.Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało wspieranie szefa kuchni w przygotowaniu potraw oraz utrzymaniu porządku na zapleczach kuchennych.Podstawowe wymagania: Doświadczenie w gastronomii Książeczka sanepidowskaOferujemy stabilne zatrudnienie, elastyczny grafik pracy, atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od poziomu samodzielności), możliwość rozwoju i pracę w młodym ambitnym zespole.

SZEF KUCHNI/ DOŚWIADCZONY KUCHARZ PRACA OD ZARAZ!
SZEF KUCHNI/ DOŚWIADCZONY KUCHARZ PRACA OD ZARAZ!
30+ kilka dni temu

Zatrudnimy doświadczonego kucharza/szefa kuchni, praca w systemie 2/2 lub 3/2, po ok. 8- 10h dziennie. Wynagrodzenie do indywidualnego ustalenia. Obowiązkowa książeczka sanepidu. Głównie kuchnia polska, włoska w nowoczesnym wydaniu. Zakres obowiązków m.in: przygotowywanie i ustalanie menu lunchowego, robienie zamówień, umiejętność zarządzania produktami (oszczędność produktów), zmywanie, sprzątanie. Szukamy osoby pracowitej, z pozytywną energią, kreatywną, z umiejętnościami dobrej organizacji pracy i zarządzaniem ludźmi. CV plus zdjęcia swoich dań, proszę przesłać kontakt@menbustro.pl. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Szef Kuchni i Kucharz Pizzeria "Oliwka"
Szef Kuchni i Kucharz Pizzeria "Oliwka"
Elbląg 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy dwie osoby. Szefa Kuchni i kucharza z doświadczeniem w pracyna samodzielnym stanowisku.Wymagania:doświadczenie w pracy na stanowisku kuchni zimnej/gorącej/produkcjakreatywność, dyspozycyjność, dobra organizacja pracydobra kondycja fizyczna utrzymywanie czystości na stanowisku pracyposzukujemy osoby, która szuka pracy długoterminowejObowiązki:wykonywanie obowiązków na stanowisku Kucharz (kuchnia zimna, gorąca, produkcja, wydawanie potraw)koordynowanie zmianOferujemy:praca w systemie 2/2 (2 dni pracy/2 dni wolne) lub do ustaleniastabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)bardzo dobre, stabilne wynagrodzenie adekwatne do umiejętnościpraca stała, całoroczna, od zaraz, w firmie rodzinnej która zarządza lokalami gastronomicznymi od 17 lat

DOŚWIADCZONY KUCHARZ/ SZEF KUCHNI od zaraz
DOŚWIADCZONY KUCHARZ/ SZEF KUCHNI od zaraz
30+ kilka dni temu

Zatrudnimy doświadczonego kucharza od zaraz z ambicjami na szefa kuchni, praca w systemie 2/2 lub 3/2, po ok. 10-12h dziennie. Wynagrodzenie do indywidualnego ustalenia min 20-25zł/1h. Obowiązkowa książeczka sanepidu. Głównie kuchnia polska, włoska w nowoczesnym wydaniu. Zakres obowiązków m.in: przygotowywanie i ustalanie menu lunchowego, robienie zamówień, umiejętność zarządzania produktami (oszczędność produktów), zmywanie, sprzątanie. Szukamy osoby pracowitej, z pozytywną energią, kreatywną, z umiejętnościami dobrej organizacji pracy i zarządzaniem ludźmi. CV plus zdjęcia swoich dań, proszę przesłać kontakt@menbustro.pl. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Szefa Kuchni - Samodzielnego Kucharza lub Kucharkę
Szefa Kuchni - Samodzielnego Kucharza lub Kucharkę
30+ kilka dni temu

Witam Zatrudnimy Szefa Kuchni - samodzielnego dobrego kucharza lub kucharkę do restauracji oraz sali weselnej w Ośrodku Agroturystycznym w Borkach Wielkich koło Olesna. Osobę pełna zaangażowania , lubiąca gotować klasycznie a czasem nieco poszaleć kulinarnie . Ośrodek wraz z miejscami noclegowymi posiada mała restauracje na 60 osób , oraz nowo otwarta stodołę weselną na 110 osób , zaplecze kuchenne, oraz wszystko co potrzebne do pracy . Wynagrodzenie oraz zasady pracy do ustalenia . W przypadku zainteresowania proszę o kontakt . Właścicielem i prowadzącym obiekt jest FPHU Admar Borki Wielkie Izabela 509 - pokaż numer telefonu - Adam 601 - pokaż numer telefonu - Biuro FPHU Admar 32 770 13 90 Pani Monika

MŁODSZY KUCHARZ / POMOC kuchenna zatrudnię na umowę
MŁODSZY KUCHARZ / POMOC kuchenna zatrudnię na umowę
Lublin 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy Młodszego Kucharza/ Pomoc do pracy w Restauracji. Oferujemy: wynagrodzenie wypłacane regularnie co miesiąc na podstawie umowy, możliwa również umowa zlecenie,pracę głównie w godzinach 9-16/18 (na tygodniu) i 11-17/19 (w weekendy);pracę w młodym, energicznym Zespole pod okiem spokojnego i doświadczonego Szefa Kuchni;możliwość realizowania własnych pasji i pomysłów- jesteśmy otwarci na nowości;elastyczny grafik uwzględniający dyspozycyjność układany na cały miesiąc "z góry"; pakiet socjalny w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych, bezpłatne miejsce parkingowe tuż przy lokalu, płatny urlop wypoczynkowy. Wymagania: doświadczenie w pracy w kuchni, dobry stan zdrowia,aktualna książeczka SANEPID i zdolność do pracy z żywnością;dyspozycyjność do pracy w dni i godziny pracy restauracji, gotowość do zastąpienia kierowcy/dostawcy w sytuacjach tego wymagających,mile widziana umiejętność przygotowywania zup, wyrobów garmażeryjnych, surówek, sałatek, prawo jazdy kat. B, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, ambicja i konsekwencja w dążeniu do wyznaczonych celów. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. W razie wątpliwości - prosimy o pytania.

Szef Kuchni w restauracji a'la carte K/M
Szef Kuchni w restauracji a'la carte K/M
Mikołajki 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy kucharza (K/M)Kucharz będzie odpowiedzialny za:samodzielne wykonywanie potraw zgodnie z recepturami i menu kuchni w jednej z restauracji hotelowej a'la carte,wykonywanie wszelkich prac w zakresie działalności kuchni;udział w tworzeniu receptur na potrawy;współpraca z innymi działami restauracji.Od kandydatów oczekujemy:mile widziane wykształcenie kierunkowe – gastronomiczne;bardzo dobra praktyczna znajomość zasad produkcji gastronomicznej;bardzo dobra organizacja pracy własnej;odporność na stres i umiejętność pracy pod presją czasu;sumienność i odpowiedzialność;umiejętność pracy w zespole.Oferujemy:pracę sezonową lub stałą;atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia;możliwość zakwaterowania;możliwość rozwoju zawodowego,docelowo możliwość objęcia stanowiska szefa kuchni w nowo powstającym Mazurskim Centrum Kulturalno-Wystawienniczym,Kandydatów zapraszamy do kontaktu: tel. 514 013 731 W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))." 

Kucharz śniadaniowy / kucharz / pomoc kuchenna
Kucharz śniadaniowy / kucharz / pomoc kuchenna
Wrocław 30+ kilka dni temu

Dołącz do NAS! Zajmujemy się obsługą gości hotelowych, restauracyjnych oraz bankietowych.Szukamy kucharza oraz kucharza śniadaniowego do zgranego, stałego zespołu w restauracji hotelowej. Cenimy ludzi zaangażowanych i chętnych na stałą współpracę.Mile widziani młodzi adepci sztuki kulinarnej do przyuczenia zawodu i samodzielności w kuchni.Nasze oczekiwania:• doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub ukończona szkoła gastronomiczna,• przyzwoitej kultury i higieny osobistej,• przestrzeganie zasad BHP oraz HACCP,• dyspozycyjność (praca również w weekendy),• samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,• sumienność i rzetelność wykonywanych obowiązków,• przyjazna osobowość oraz umiejętność pracy w zespole,• aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęć jej wyrobienia do dnia rozpoczęcia pracy,Oferujemy:• stabilną pracę w trzygwiazdkowym Hotelu z ugruntowaną pozycją na rynku,• zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin,• elastyczny grafik pracy ustalany przez Szefa Kuchni,• umowa o prace po krótkim okresie próbnym,• comiesięczne premie uznaniowe,• wypłaty zawsze na czas (do 10 dnia każdego miesiąca),• posiłki pracownicze w każdym dniu pracy,• wewnętrzne szkolenie stanowiskowe,• wspaniałą atmosferę w młodym zgranym zespole,• wyjazdy integracyjne,• możliwość rozwoju i awansu,• uczciwa stawka zgodnie z aktualnym rynkiem pracy i zaangażowaniem,Stawki od 17,00zł/h NETTO(na rękę) w zależności od objętego stanowiska i sprawdzenia kompetencji zawodowych – stawka może ulec zmianie na wyższą. Jesteśmy chętni na negocjacje zarobków po zweryfikowaniu umiejętności przez Szefa Kuchni.Chętnie zatrudnimy również pomoc kuchenną lub osobę do pracy na zmywaku. Zapraszamy także do rekrutacji osoby na inne lub podobne stanowisko w naszym hotelu. Być może to właśnie Ciebie potrzebujemy?Zapraszamy również do składania CV bezpośrednio w naszej restauracji.Administratorem danych osobowych jest spółka Hotel Śląsk Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu 53-434, ul. Oporowska 60.Dane są przetwarzane na potrzeby rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawiania. Dane będą przetwarzane podczas procesu rekrutacji, nie dłużej niż przez 12 miesięcy od daty ich pozyskania. Dane przetwarzane będą zgodnie z wymogami RODO zawartymi w regulaminie polityki prywatności opublikowanej na stronie internetowej hotelu (www.hotelslask.pl),Złożenie CV jest jednoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją w/w regulaminu.

Filtr