Sortowanie:
Znaleziony: 16 ogłoszenie w kategorii Handel Polska: Wszystkie miasta
Pracownik Obsługi Klienta na Stacji Paliw PKN ORLEN
Pracownik Obsługi Klienta na Stacji Paliw PKN ORLEN
nowe 30+ kilka dni temu

Dołącz do zespołu Stacji Paliw PKN ORLEN 4416 ul. Żmigrodzka 145, 51-130 Wrocław Oferuję pracę na stanowisku: Pracownik Obsługi Klienta- kasjer/ sprzedawca  Oczekuję: • obsługi klientów wg standardów • dbania o czystość i wizerunek stacji (dokładanie towarów, przyjmowanie dostaw, prace porządkowe) • zaangażowania i uśmiechu Oferuję: • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę po okresie próbnym • pakiet profesjonalnych szkoleń • rabaty na zakupy na Stacji Paliw nawet do 50% • możliwość dostosowania grafiku do indywidualnych potrzeb Oferta skierowana do osób posiadających oraz nie posiadających doświadczenia w obsłudze klienta. Wszystkiego Cię nauczymy! Proszę o przesłanie CV na adres mailowy lub w wiadomości. Kontakt telefoniczny pod numerem 500 - pokaż numer telefonu - w godzinach 8-17 pon- pt. Proszę o umieszczenie w CV poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Pracownik obsługi klienta na stacji paliw Orlen (zewnętrzny)
Pracownik obsługi klienta na stacji paliw Orlen (zewnętrzny)
30+ kilka dni temu

Szukam życzliwej i zmotywowanej osoby, na stanowisko pracownik obsługi klienta przy tankowaniu aut oraz sprzątanie terenu . Praca w godzinach 11-19 od poniedziałku do piątku. Jeśli chcesz dołączyć do naszej firmy i rozwijać ją wspólnie z nami, złóż CV. Zapewniamy: * wynagrodzenie + premia zawsze o czasie *korzystanie z rabatów pracowniczych na produkty i usługi na stacji paliw Zgłoszenia prosimy przesyłać z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). CV proszę składać osobiście na adres Orlen ul. Chojnowska 154 w Legnicy lub przez formularz kontaktowy.

PKN ORLEN STOP CAFE - Pracownik Obsługi Klienta na stacji paliw
PKN ORLEN STOP CAFE - Pracownik Obsługi Klienta na stacji paliw
Poznań 30+ kilka dni temu

Chcesz pracować na nowoczesnej stacji? Nie masz doświadczenia zawodowego? Interesuje Cię elastyczny czas pracy? Uważasz, że praca z ludźmi to przyjemność? Chcesz połączyć pracę z nauką lub innymi obowiązkami? Chcesz w przyszłości samodzielnie zarządzać stacją paliw? Jeżeli na przynajmniej jedno z pytań odpowiedziałeś pozytywnie, skontaktuj się z Nami. Proponujemy: - elastyczne godziny pracy - zdobycie doświadczenia zawodowego w oparciu o standardy PKN ORLEN - pracę na nowoczesnej stacji paliw - pakiet szkoleń na każdym etapie rozwoju - rabat na zakupy na stacjach ORLEN - przejrzystą ścieżkę awansu - dla najlepszych samodzielne zarządzanie stacją paliw Praca polega na: - obsłudze klienta przy kasie i bistro - komunikowaniu aktualnych promocji produktowych - dbaniu o czystość i porządek na terenie obiektu - pozytywnym podejściu do klienta Stanowiska: Pracownik Obsługi Klienta - kasjer Województwo: Wielkopolskie Miasto: Poznań , ul . Bałtycka 4a

Pracownik Obsługi Klienta na stacji paliw
Pracownik Obsługi Klienta na stacji paliw
Czechowice-Dziedzice 30+ kilka dni temu

Poszukuję osoby do obsługi klientów na stacji paliw PKN ORLEN w Czechowicach-Dziedzicach. Praca na umowę o pracę, pełny etat. Wymagana książeczka sanepid, niekaraloność. Aplikację proszę wysyłać na adres e-mail @

Pracownik Obsługi Klienta- kasjer na stacji paliw
Pracownik Obsługi Klienta- kasjer na stacji paliw
30+ kilka dni temu

Dołącz do zespołu Stacji Paliw PKN ORLEN 4416 ul. Żmigrodzka 145, 51-130 Wrocław Oferuję pracę na stanowisku: Pracownik Obsługi Klienta- kasjer/ sprzedawca  Oczekuję: • obsługi klientów wg standardów • dbania o czystość i wizerunek stacji (dokładanie towarów, przyjmowanie dostaw, prace porządkowe) • zaangażowania i uśmiechu Oferuję: • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę po okresie próbnym • pakiet profesjonalnych szkoleń • rabaty na zakupy na Stacji Paliw nawet do 50% • możliwość dostosowania grafiku Oferta skierowana do osób posiadających oraz nie posiadających doświadczenia w obsłudze klienta. Wszystkiego Cię nauczymy! Proszę o przesłanie CV na adres mailowy lub w wiadomości. Kontakt telefoniczny pod numerem 500 - pokaż numer telefonu - w godzinach 8-17 pon- pt. Proszę o umieszczenie w CV poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Pracownik Obsługi klienta Stacji Paliw Shell na podjeździe
Pracownik Obsługi klienta Stacji Paliw Shell na podjeździe
Wrocław 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy do pracy w roli doradcy paliwowego Pana na stanowisko podjazdowego.Do głównych zadań będzie należało sprzedawanie paliwa vp, tankowanie klientów, oferta klientom promocji( płyny do spryskiwaczy, myjnia etc.)

Praca na stacji paliw
Praca na stacji paliw
Żernica 30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracownika na stanowisko Pracownik Obsługi Klienta na stacji paliw w Żernicy

Pracownik obsługi klienta Stacji Paliw Shell
Pracownik obsługi klienta Stacji Paliw Shell
Wrocław 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy do pracy na Stacji Paliw Shell na stanowisko Pracownik Obsługi Klienta na kasie.chętnych proszę o przesłanie CV na adres mailowy.

Praca na stacji paliw PKN Orlen w Nieporęcie
Praca na stacji paliw PKN Orlen w Nieporęcie
30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracownika na stanowisko sprzedawca - pracownik obsługi klienta na stacji paliw PKN Orlen w Nieporęcie. Oferujemy pracę w ciekawym zespole, umowę o pracę na cały etat i atrakcyjne wynagrodzenie. Jedyne co wymagamy to posiadanie książeczki do celów sanitarno- epidemiologicznych. Zainteresowane osoby proszę o przesłanie CV

Pracownik Obsługi Klienta Stacja Paliw
Pracownik Obsługi Klienta Stacja Paliw
Kórnik 30+ kilka dni temu

PRYWATNA STACJA PALIW ZATRUDNI PRACOWNIKA:Stanowisko: PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA Lokalizacja: STACJA PALIW KONINKOJeśli lubisz kontakt z klientem i nie boisz się wyzwań to zapraszamy do współpracy. Oferujemy ciekawą pracę w młodym zespoleGłówne zadania pracownika stacji:⦁ profesjonalna obsługa klienta⦁ obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami⦁ dbałość o wizerunek stacji⦁ aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych⦁ przestrzeganie zasad BHPWymagania:⦁ wykształcenie średnie lub zawodowe⦁ podstawowa umiejętność obsługi systemu kasowego oraz terminali płatniczych ⦁ aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna⦁ umiejętność pracy w zespole, uczciwość, pozytywne nastawienieOferujemy:⦁ Umowa o prace ⦁ Data rozpoczęcia 15.05.2021 r⦁ praca w systemie 3 zmianowym⦁ uczciwe warunki zatrudnienia⦁ atrakcyjny system motywacyjny uzależniony od indywidualnych wyników⦁ prace w miłej i przyjaznej atmosferzeDodatkowe informację: Rekrutacja kandydatów na w/w stanowisko poprowadzi właściciel Stacja Paliw W celu wysłania swojej kandydatury na stanowisko pracownika stacji należy wysłać CV na podany adres mailowy :

SZUKAMY WYBITNYCH SPRZEDAWCÓW
SZUKAMY WYBITNYCH SPRZEDAWCÓW
Wola 30+ kilka dni temu

Pracownik Stacji Paliw -doradca paliwowy -ekspert obsługi klientaOpis stanowiska: Twoim głównym zadaniem będzie zapewnienie doskonałej obsługi klienta, współpraca z zespołem w zakresie sprzedaży produktów oraz dbanie o czystość i bezpieczeństwo stacji. Główne obowiązki:Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmySprzedaż produktów i usług ShellBudowanie pozytywnego wizerunku stacjiPrace porządkoweObsługa kasy fiskalnejDbanie o odpowiednią ekspozycję towarówOsiąganie celów sprzedażowychOd kandydatów oczekujemy:Entuzjazmu i chęci do pracyUmiejętności pracy w zespoleŻyczliwego podejścia do ludzi – współpracowników i klientówZaangażowania i motywacji do pracyDoświadczenia na podobnym stanowiskuGotowości do pracy zmianowej oraz w weekendyOferujemy:Elastyczny czas pracyMożliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki atrakcyjnemu systemowi szkoleńKartę MultiSportPrywatną opieka medycznaZniżkę na paliwaZniżkę na produkty ShellStawka godzinowa na start 18,30/bruttoAtrakcyjny system premii i nagród o którym sam decydujeszMoże czekamy właśnie na Ciebie?

Stacja Paliw SHELL Płochocińska 201
Stacja Paliw SHELL Płochocińska 201
30+ kilka dni temu

Pracownik Stacji Paliw Miejsce pracy : Płochocińska 201Opis stanowiska: Twoim głównym zadaniem będzie zapewnienie doskonałej obsługi klienta, współpraca z zespołem w zakresie sprzedaży produktów oraz dbanie o czystość i bezpieczeństwo stacji. Główne obowiązki:Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmySprzedaż produktów i usług ShellBudowanie pozytywnego wizerunku stacjiPrace porządkoweObsługa kasy fiskalnejDbanie o odpowiednią ekspozycję towarówOsiąganie celów sprzedażowychOd kandydatów oczekujemy:Entuzjazmu i chęci do pracyUmiejętności pracy w zespoleŻyczliwego podejścia do ludzi – współpracowników i klientówZaangażowania i motywacji do pracyDoświadczenia na podobnym stanowiskuGotowości do pracy zmianowej oraz w weekendyOferujemy:Elastyczny czas pracyZatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (Ty wybierasz)Możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki atrakcyjnemu systemowi szkoleńStabilne zatrudnienie i umowę o pracęKartę MultiSportPrywatną opieka medycznaZniżkę na paliwaZniżkę na produkty ShellAtrakcyjny system premii i nagród

PRACA OD ZARAZ
PRACA OD ZARAZ
Wola 30+ kilka dni temu

Pracownik Stacji PaliwSTACJA PALIW SHELL WOLSKA -doradca paliwowy-ekspert obsługi klientaOpis stanowiska:Twoim głównym zadaniem będzie zapewnienie doskonałej obsługi klienta, współpraca z zespołem w zakresie sprzedaży produktów oraz dbanie o czystość i bezpieczeństwo stacji.Główne obowiązki:Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmySprzedaż produktów i usług ShellBudowanie pozytywnego wizerunku stacjiPrace porządkoweObsługa kasy fiskalnejDbanie o odpowiednią ekspozycję towarówOsiąganie celów sprzedażowychOd kandydatów oczekujemy:Entuzjazmu i chęci do pracyUmiejętności pracy w zespoleŻyczliwego podejścia do ludzi – współpracowników i klientówZaangażowania i motywacji do pracyDoświadczenia na podobnym stanowiskuGotowości do pracy zmianowej oraz w weekendyOferujemy:Elastyczny czas pracyMożliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki atrakcyjnemu systemowi szkoleńKartę MultiSportPrywatną opieka medycznaZniżkę na paliwaZniżkę na produkty ShellStawka godzinowa na start 18,30/bruttoAtrakcyjny system premii i nagród o którym sam decydujeszMoże czekamy właśnie na Ciebie?

Stacja Paliw Shell Wosjka Polskiego 1 Nieporęt
Stacja Paliw Shell Wosjka Polskiego 1 Nieporęt
Legionowo 30+ kilka dni temu

Pracownik Stacji Paliw Miejsce pracy : Wojska Polskiego 1 NieporętOpis stanowiska: Twoim głównym zadaniem będzie zapewnienie doskonałej obsługi klienta, współpraca z zespołem w zakresie sprzedaży produktów oraz dbanie o czystość i bezpieczeństwo stacji. Główne obowiązki:§ Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy§ Sprzedaż produktów i usług Shell§ Budowanie pozytywnego wizerunku stacji§ Prace porządkowe§ Obsługa kasy fiskalnej§ Dbanie o odpowiednią ekspozycję towarów§ Osiąganie celów sprzedażowychOd kandydatów oczekujemy: · Entuzjazmu i chęci do pracy· Umiejętności pracy w zespole· Życzliwego podejścia do ludzi – współpracowników i klientów· Zaangażowania i motywacji do pracy· Doświadczenia na podobnym stanowisku· Gotowości do pracy zmianowej oraz w weekendyOferujemy:§ Elastyczny czas pracy§ Zatrudnienie w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (Ty wybierasz)§ Możliwość podnoszenia kwalifikacji dzięki atrakcyjnemu systemowi szkoleń§ Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę§ Kartę MultiSport§ Prywatną opieka medyczna§ Zniżkę na paliwa§ Zniżkę na produkty Shell§ Atrakcyjny system premii i nagród

Pracownik obsługi klienta PKN ORLEN S.A NR 0206 Pińczów.
Pracownik obsługi klienta PKN ORLEN S.A NR 0206 Pińczów.
Pińczów 5 dni plecy

Stacja Paliw PKN ORLEN 206 w Pińczowie rozpoczyna proces rekrutacji na stanowisko: PRACOWNIK OBSŁUGI KLIENTA Szkolenie odbędzie się na stacji paliw PKN ORLEN nr 4322 ul. Batalionów Chłopskich 175 w Pińczowie. Docelowe miejsce pracy znajduje się przy ul. Nowowiejskiej 37 w Pińczowie PKN ORLEN nr 0206. Zdobądź doświadczenie zawodowe w największej sieci paliw w Polsce. Masz ogromne pokłady energii? Jesteś osobą otwartą i komunikatywną? Lubisz kontakt z ludźmi? Nie boisz się ciężkiej pracy i nowych wyzwań? Co oferujemy? Pracę na stanowisku Pracownika Obsługi Klienta oraz pakiet profesjonalnych szkoleń, ciekawą, stabilną i pełną wyzwań pracę, przyjazną atmosferę, możliwość rozwoju i awansu, elastyczny grafik, premię za dobre wyniki w pracy, rabaty na paliwo i zakupy na stacji, terminowe wypłaty wynagrodzenia. Obowiązki: do głównych obowiązków należy obsługa klientów według standardów PKN ORLEN S.A., przyjmowanie dostaw, dbałość o ekspozycję towarów oraz utrzymanie czystości obiektu. Wymagania: -komunikatywność - uczciwość i rzetelność - umiejętność pracy w zespole - zdolność do szybkiego uczenia się - kultura osobista. Oferta skierowana jest również do osób poszukujących pierwszej pracy. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem niniejszego portalu. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. W celu realizacji procesu rekrutacji proszę o zamieszczenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))"

Sprzedawca na Stacji Paliw
Sprzedawca na Stacji Paliw
Kraków 30+ kilka dni temu

Stacja Paliw Amic mieszcząca się w Krakowie na ul. Opolskiej poszukuje osoby na stanowisko Sprzedawca/Pracownik Obsługi Klienta.Obowiązki:• obsługa Klienta oraz aktywna sprzedaż zgodnie ze standardami obowiązującymi w AMIC POLSKA Sp. z o.o.;• obsługa systemu kasowego oraz wystawianie dokumentów kasowych zgodnie z obowiązującymi przepisami;• dbanie o czystość i porządek na Stacji i podjeździe• dbałość o powierzone mienie przedsiębiorstwa oraz używanie go zgodnie z przeznaczeniem i zasadami bezpieczeństwa;• aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych;• pogłębianie wiedzy z zakresu oferowanych produktów i usług.Wymagania:• gotowość do pracy w systemie zmianowym 12-sto godzinnym (stacja czynna 24h na dobę); • umiejętność dostosowania się do pracy w zespole i obowiązujących zasad;• zaangażowanie w realizowaniu zadań sprzedażowych;• uczciwość i lojalność;• kultura osobista;• pozytywne nastawienieOferujemy:• pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;• stałą pensję oraz dodatkową premię uzależnioną m.in. od wyników sprzedaży;• rabaty na paliwo;• elastyczny grafik;• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie;Proszę o aplikowanie poprzez formularz.