Sortowanie:
Znaleziony: 10 ogłoszenie w kategorii Handel Polska: Wszystkie miasta
Zatrudnimy studenta
Zatrudnimy studenta
nowe 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy studenta /zaoczny/dzienny/ do obsługi klienta, wysylek,dowozenia towaru , wymagane prawo jazdy

Zatrudnimy studenta lub ucznia do pakowania paczek w e-sklepie
Zatrudnimy studenta lub ucznia do pakowania paczek w e-sklepie
Wrocław 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy studenta lub pełnoletniego ucznia do pakowania paczek w sklepie internetowym. Praca od 23 marca Obowiązki: przygotowanie towaru, paczek do wysyłki, obsługa klientów internetowych. Książeczka sanepidu będzie dodatkowym atutem. CV proszę wysłać poprzez formularz OLXSkontaktujemy się z wybranymi kandydatami.W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)

Zatrudnimy studenta/studentkę z językiem angielskim
Zatrudnimy studenta/studentkę z językiem angielskim
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Znasz bardzo dobrze język angielski i masz status ucznia/studenta?Poszukujemy osoby ds. pozyskiwania zagranicznych klientów z językiem angielskim.Twoje zadania:Wyszukiwanie potencjalnych klientów poza granicami Polski oraz prowadzenie mailingu,Współprowadzenie obecnych klientów zagranicznych - odpisywanie na emailTelefoniczna prezentacja oferowanych usługAnalizowanie zagranicznego rynku pod kątem poszukiwania nowych szans na rozwój firmy - dodatkowo, mile widzianeNasze oczekiwania:Wykształcenie średnie lub wyższe - status ucznia / studentaDobra znajomość języka angielskiego Łatwość prowadzenia rozmów telefonicznychWysoka kultura osobistaPłynna obsługa komputeraKreatywność, samodzielność i umiejętność pracy w zespoleTworzenie raportów Oferujemy:Zatrudnienie w uzgodnionym wymiarze godzin: kontrakt – umowa zlecenieMożliwość połączenia pracy biurowej i zdalnejElastyczne godziny pracyAtrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników;Atrakcyjny system premiowania;Zdobycie kontaktów, wiedzy i doświadczenia Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowegoNielimitowany dostęp do kawy i herbaty w nowoczesnym biurzeMożliwy rozwój stanowiska i zmiana formy zatrudnienia w późniejszym okresie.Praca w Bydgoszczy na Osowej Górze

Zatrudnimy studentkę/studenta na stanowisko Handlowca
Zatrudnimy studentkę/studenta na stanowisko Handlowca
30+ kilka dni temu

Poszukujemy studentki/-ta na stanowisko Handlowca/Administratora w salonie sprzedaży.Do zadań pracownika należeć będzie:- profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów detalicznych w ekskluzywnym salonie sprzedaży,- prowadzenie szkoleń, - administrowanie salonem,Oferujemy:- zatrudnienie na umowę o pracę,- pakiet handlowca (tel. laptop, auto).Osoba chętna bez doświadczenia mile widziana (do przyuczenia). Serdecznie zapraszamy

Specjalista ds. obsługi sprzedaży internetowej
Specjalista ds. obsługi sprzedaży internetowej
7 dni plecy

Praca dla studentki! Zatrudnimy osobę ze statusem studenta na stanowisku Specjalista ds. obsługi sprzedaży internetowej. Wymagania: szybkie pisanie na klawiaturze. Doświadczenie nie jest wymagane. Praca w biurze od poniedziałku do piątku. Kraków ul. Chmieleniec 39. CV proszę przesyłać na adres: @

Zatrudnimy sprzedawcę do małej piekarni :)
Zatrudnimy sprzedawcę do małej piekarni :)
Kraków 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy osobę do sprzedaży pieczywa w małej piekarni w okolicy Tauron Areny. Praca w każdy piątek i sobotę oraz do dogadania w jakiś inny dzień tygodnia. Wymagamy statusu ucznia/studenta i orzeczenia do celów sanitarno-epidemiologicznych. Proszę o przesyłanie CV przez formularz Gumtree :)

Przyjemna praca przy komputerze BOK od 16 do 22
Przyjemna praca przy komputerze BOK od 16 do 22
Szczecin 30+ kilka dni temu

Witaj,Zatrudnimy studenta na stanowisko koordynator zamówień w firmie internetowej. Łatwa i przyjemna praca polegająca na sprawdzaniu i kontrolowaniu pracy innych pracowników czy wszystko przebiega prawidłowo. Możliwość pracy zdalnej. Praca w godzinach 16:00-22:00 od środy do niedzieli (5 dni). Warunki do uzgodnienia. Proszę o CV.

ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCĘ / KASJERA
ZATRUDNIĘ SPRZEDAWCĘ / KASJERA
28 dni plecy

Zatrudnimy studentkę / studenta do sklepu spożywczego na stanowisko SPRZEDAWCY / KASJERA. Miejscowość: Rosławowice k. Hotelu Ossa (pod Białą Rawską) Praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 (jednozmianowa). Wynagrodzenie 18,50 zł /godz. netto (do ręki) z możliwością wypłat tygodniowych lub miesięcznych (do wyboru). Mile widziana osoba komunikatywna, lubiąca kontakt z ludźmi, uśmiechnięta, z inicjatywą. Gwarantujemy płatne szkolenie wdrażające do pracy, oferujemy elastyczne podejście do grafiku (jeśli potrzebujesz zmienić godziny pracy lub mieć kilka dni wolnego – nie ma problemu ). Praca w spokojnym i przyjaznym miejscu. Zgłoszenia przyjmujemy do 19.08.2021.

Pracownik rowerowego sklepu internetowego - elastyczne warunki, Kraków
Pracownik rowerowego sklepu internetowego - elastyczne warunki, Kraków
Kraków 30+ kilka dni temu

Szukamy osoby do pracy w naszym sklepie, który zajmuje się sprzedażą głównie części i akcesoriów rowerowych. Nasza firma istnieje od 5 lat, jest niewielka i panuje w niej bardzo przyjacielska atmosfera. Praca stacjonarna, siedziba mieści się w Krakowie przy ul. Królowej Jadwigi. Bardzo elastyczne warunki pracy - może być to pełny lub cześciowy wymiar etatu, godziny pracy również są do umówienia. Chętnie zatrudnimy osobę uczącą się (mającą status studenta) - dni i godziny pracy możemy dopasować do Twoich możliwości,. Wynagrodzenie podstawowe może być powiększane o premie, w zależności od wyników pracy i obrotów sklepu. Forma zatrudnienia - umowa o pracę lub umowa zlecenie.Czym będziesz zajmować się na tym stanowisku:odpowiadanie na telefoniczne i mailowe pytania klientów (głównie odnośnie statusów zamówień)obsługa powiadomień zakupowych dla klientów w programie BaseLinker (zmiana statusów realizacji, wystawianie paragonów / FV)kompletowanie i pakowanie zamówień obsługa zwrotówaktualizacja stanów produktów (platformy Allegro, Shoper)wprowadzanie nowych produktów do sklepu internetowego i portali typu Allegro, OLX(sporadycznie) obsługa klienta stacjonarnegoWymagania:znajomość branży rowerowej - nazw komponentów, produktów, marekmile widziana umiejętność pracy na bazach danych CSV i dobra znajomość programu Excelmile widziana znajomość programów Comarch ERP Optima i BaseLinkerumiejętność obsługi platform Allegro i Shoperpozytywne nastawienie do pracy, energicznośćjak najwyższa samodzielnośćProsimy o przesyłanie CV z krótkim listem motywacyjnym na adres bikegearpoland(małpa)gmail.com lub poprzez formularz w ogłoszeniu.

Praca dla Studenta/Studentki/Pełnoletniego ucznia
Praca dla Studenta/Studentki/Pełnoletniego ucznia
Zgorzelec 30+ kilka dni temu

Jeżeli jesteś osobą z wigorem, lubisz pracę z ludźmi, cenisz sobie komfort pracy i masz doświadczenie w handlu – ta oferta jest dla Ciebie! Do sklepu 50style z markową odzieżą i obuwiem sportowym zatrudnimy: Studenta/Studentkę w systemie zaocznym, lub pełnoletniego Ucznia/Uczennicę Jakie będą Twoje główne zadania. Pracujesz na sali sprzedaży i zapewniasz wysoki poziom obsługi Klienta. Przyjmujesz towar i przygotowujesz do sprzedaży, wysyłki. Zapewniasz czystość, ład i porządek w sklepie. Co zyskasz pracując z nami? Przyjazną atmosferę w pracy, komfort pracy. Nasze oczekiwania: Doświadczenie w handlu (minimum 6 m-cy). Zorientowanie na obsługę Klienta. Komunikatywność. Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie. Oferujemy: Umowę zlecenie Kompleksowe wdrożenie do pracy. CZAS PRACY, STUDENT/STUDENTKA: 3 - 4 dni w tygodniu, w godzinach 9.30 - 20.30 CZAS PRACY, UCZNIA/UCZENNICY: 3 - 4 dni w tygodniu, w godzinach: 15.00 - 20.30 W SOBOTY: 9.00 - 21.00 W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Ochronie Danych tj. Dz. U. z 2016 r. poz.922). Przyjmuję także do wiadomości, iż osobie wyrażającej zgodę na przetwarzanie jej własnych danych osobowych przysługuje prawo kontroli przetwarzania tych danych, w tym także prawo do ich poprawiania.” Administratorem danych osobowych, przetwarzanych w celach rekrutacyjnych, jest PHU Hejanpol Hebda Jan, ul. Baczyńskiego 28/4, 68-200 Żary. Kontakt telefoniczny: 734 - pokaż numer telefonu - (po godzinie 17.00)