Sortowanie:
Znaleziony: 15 ogłoszenie w kategorii Inne Polska: Wszystkie miasta
Brukarz - Ogrodnik PRACA
Brukarz - Ogrodnik PRACA
nowe Poznań 30+ kilka dni temu

Poszukuję samodzielnego pracownika do prac brukarskich lub ogrodniczych. Wymagane doświadczenie w jednych lub drugich. Wymagane prawo jazdy kat.B. Praca od poniedziałki do piątku w godzinach 7-16, czasem w sobotę dla chętnych, możliwe tygodniówki.

Praca Brukarz i Ogrodnik Green Garden
Praca Brukarz i Ogrodnik Green Garden
Choroszcz 30+ kilka dni temu

Firma Green Garden, jeden z liderów w branży ogrodniczej , zatrudni pracowników na stanowisko: 1.Ogrodnik 2.Brukarz Oferujemy: - praca na świeżym powietrzu przy kompleksowej aranżacji posesji -dwie przerwy 30 minutowe. -miła atmosfera w zgranym zespole -dobre i stabilne zarobki 17-24 zl na rękę -umowa zlecenie na początek -możliwość pracy cały rok. Wymagania: - doświadczenie w brukarstwie lub ogrodach - umiejętność szybkiego i sprawnego rozwiązywania problemów - punktualność i umiejętność pracy w zespole Zapraszamy do współpracy. Kontakt w godzinach 8.00 -18.00 Tel. 791 507 728

brukarz, ogrodnik, praca przy zakładaniu i pielęgnacji ogrodów
brukarz, ogrodnik, praca przy zakładaniu i pielęgnacji ogrodów
Syców 30+ kilka dni temu

Szukamy mężczyzn do pracy w ogrodzie. Prace budowlane przy zakladaniu ogrodów. Prace przy pielęgnacji ogrodów. Prawo jazdy kat. B mile widziane.

Praca fizyczna, brukarz-ogrodnik
Praca fizyczna, brukarz-ogrodnik
Toruń 30+ kilka dni temu

Poszukuję osoby z doświadczeniem w brukarstwie, ogrodnictwie. Godziwa zapłata. Chętnych proszę o kontakt telefoniczny.

Praca ogrodnik i brukarz
Praca ogrodnik i brukarz
Wsola 30+ kilka dni temu

Poszukuje brukarzy, pomocników brukarzy oraz pracownika na stanowisko Ogrodnik. Praca polega na: - zakładaniu ogrodów od podstaw - pielęgnacji ogrodów - zakładaniu systemów automatycznego nawadniania - zakładaniu trawników z siewu i rolki 200 - 300zł/dniówka. Praca od zaraz tel. 501007677

Praca pełen etat ogrodnik/brukarz
Praca pełen etat ogrodnik/brukarz
30+ kilka dni temu

Firma ogrodnicza przyjmie na pełen etat pracownika fizycznego do prac w architekturze krajobrazu. Mile widziane doświadczenie brukarskie, budowlane oraz uprawnienia maaszyny do prac ziemnych.

Praca ogrodnik, brukarz, pracownik fiyczny
Praca ogrodnik, brukarz, pracownik fiyczny
Grodzisk Mazowiecki 30+ kilka dni temu

Firma BS Architektura zatrudni na stanowisko ogrodnik/pracownik fizyczny. Miejsce pracy – Grodzisk Maz. i okolice Obowiązki: – ogólne prace ogrodnicze, pielęgnacyjne (koszenie, pielenie, sadzenie roślin, ściółkowanie) – drobne prace budowlane – układanie kostki brukowej – pomoc przy montażu systemów nawadniających Wymagania: – dyspozycyjność – umiejętność pracy w zespole – odpowiedzialność i sumienność – dobra organizacja pracy – umiejętność obsługi urządzeń ogrodniczych/budowlanych – doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane Oferujemy: – umowę o pracę/zlecenie – możliwość rozwoju – zdobycie nowych doświadczeń i umiejętności – rodzinną i miła atmosferę w pracy Prosimy o przesyłanie CV na adres: @ z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez BS Architektura Bartosz Siedlecki w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko, jak i przyszłych rekrutacji.” Odpowiemy na oferty wybranych kandydatów. Stawka godzinowa zależna od umiejętności i samodzielności na stanowisku pracy. Miejsce pracy Grodzisk Mazowiecki i okolice. Więcej informacji pod numerem telefonu: 504 - pokaż numer telefonu - www.bsarchitektura.pl

Praca Ogrodnik, Brukarz, zakładanie ogrodów
Praca Ogrodnik, Brukarz, zakładanie ogrodów
30+ kilka dni temu

Zatrudnię (od zaraz) mężczyzn do pracy przy zakładaniu i pielęgnacji ogrodów.Wymagania: chęć do pracy, chęć rozwoju (przyswajania nowych umiejętności), brak nałogów, sumienność; dokładność, prawo jazdy kat. BMile widziane: osoby z doświadczeniem , umiejętność w obsłudze sprzętu, uprawnienia na sprzęt budowlany.Praca od poniedziałku do piątku, Stawka od 15zł na rękę w zależności od umiejętności i zaangażowania, Umowa o pracę, Regularne godziny pracy, Możliwość awansu na stanowisko brygadzisty.Firma zajmuje się głównie budową ogrodów od podstaw, tzn. prace ziemne, systemy nawadniające, nasadzania roślin, zakładanie trawników.

Ogrodnik / Złota rączka / Brukarz / Praca w ogrodach
Ogrodnik / Złota rączka / Brukarz / Praca w ogrodach
Katowice 30+ kilka dni temu

Firma zajmująca się projektowaniem, zakładaniem i pielęgnacją ogrodów  zatrudni 'pana złotą rączkę', ogrodnika i brukarza z doświadczeniem. Zakres obowiązków:budowa tarasów z drewna i kompozytu oraz ścieżekinstalacja systemów automatycznego nawadnianiazakładanie trawników z siewu i rolkisadzenie i przesadzanie roślin prace pielęgnacyjne (wertykulacja trawników, plewienie, cięcie, nawożenie roślin itp.)nadzór nad powierzonymi zadaniami / projektami Wymagania: - prawo jazdy - warunek konieczny - doświadczenie w branży - punktualność Oferujemy:- praca od poniedziałku do piątku, zwykle w godzinach 8 - 16 - praca w miłym zespole- umowa zlecenie - od 18zł 'na rękę'-premie-praca od zaraz zapraszam do kontaktu 509-478-917

Ogrodnik, brukarz. Praca przy budowie i pielęgnacji ogrodów
Ogrodnik, brukarz. Praca przy budowie i pielęgnacji ogrodów
Gliwice 30+ kilka dni temu

Praca dla ogrodnika, brukarza.Firma Garden Fabrik zatrudni pracowników przy zakładaniu i pielęgnacji ogrodów. Praca dla osób z doświadczeniem i zamiłowaniem do zieleni. Praca z możliwością awansu na stanowisko brygadzisty.Wymagamy od kandydatów:- doświadczenia w zakładaniu ogrodów lub ich pielęgnacji.- doświadczenia pracy z maszynami spalinowymi, elektronarzędziami- zręczności i sprawności fizycznej- punktualność- prawo jazdy kat. BOferujemy:- pracę przez cały rok- praca 8h dziennie w zgranym zespole z możliwością pracy w soboty w godzinach nadliczbowych- przyjazną atmosferę (młody zespół)- wynagrodzenie od 2700-4500 zł na rękę Jeśli jesteś zainteresowany prześlij krótki opis swoich umiejętności i doświadczenia oraz cv ze zdjęciem.Proszę o przesyłanie CV zawierającą numer telefonu i klauzulą zawartą poniżej: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Praca Ogrodnik, Brukarz, zakładanie ogrodów i systemów nawadniania
Praca Ogrodnik, Brukarz, zakładanie ogrodów i systemów nawadniania
30+ kilka dni temu

Zatrudnię (od zaraz) mężczyzn do pracy przy zakładaniu ogrodów i systemów nawadniających. Wymagania: chęć do pracy, chęć rozwoju (przyswajania nowych umiejętności), brak nałogów, sumienność; dokładność, prawo jazdy kat. BMile widziane: osoby z doświadczeniem lub potrafiące samodzielnie prowadzić brygadę, umiejętność w obsłudze sprzętu, uprawnienia na sprzęt budowlany.Praca od poniedziałku do piątku, Stawka od 18zł na rękę w zależności od umiejętności i zaangażowania, Umowa o pracę, Regularne godziny pracy, Możliwość awansu na stanowisko brygadzisty. Firma zajmuje się głównie budową ogrodów od podstaw, tzn. prace ziemne, systemy nawadniające, nasadzania roślin, zakładanie trawników.Siedziba znajduję się w miejscowości Zawady, pracujemy na terenie powiatu kłobuckiego, pajęczańskiego i częstochowskiego.Zainteresowanych proszę o kontakt tel. 668229873.

Praca w firmie ogrodniczej/ brukarz/ogrodnik/zakładanie ogrodów
Praca w firmie ogrodniczej/ brukarz/ogrodnik/zakładanie ogrodów
30+ kilka dni temu

Firma ogrodnicza poszukuje pracownika przy zakładaniu ogrodów. Praca od zaraz, w okolicach Rzeszowa, od poniedziałku do piątku, 8-10h dziennie. Sobota dodatkowo dla chętnych. Wymagane: prawo jazdy kat. B, B+E, brak nałogów, doświadczenie w ogrodnictwie i drobnych pracach brukarskich. Zainteresowanych proszę o wysłanie CV, na podany w ogłoszeniu adres e-mail.

Praca w ogrodnictwie: ogrodnik, pomocnik, brukarz, prac. fizyczny.
Praca w ogrodnictwie: ogrodnik, pomocnik, brukarz, prac. fizyczny.
Opalenica 30+ kilka dni temu

Firma Paw Ogrody z Opalenicy poszukuje pracowników na stanowisko:Ogrodnik, pomocnik ogrodnika, brukarz, pracownik fizyczny - zakładanie i utrzymanie terenów zielonychCechy kandydata :wysoka motywacjadobra organizacja pracypunktualnośćodpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadaniadbałość o szczegóływysoka kultura osobistaZakres obowiązkówsadzenie i pielęgnowanie roślinprace ziemnezakładanie i pielęgnacja trawnikówinstalacja systemów nawadniających ( ew. do przyuczenia)obsługa maszyn i urządzeń ogrodniczychprzycinanie, formowanie żywopłotówinne prace ogrodniczeukładanie kostki brukowejMile widziane umiejętnościOdpowiednie kwalifikacje w ogrodnictwie i/lub brukarstwieWiedza o roślinachDoświadczenie na podobnym stanowiskuStatus studentaSzukamy zarówno doświadczonych pracowników jak i osoby chętne do szybkiego przyuczenia.PRACA OD ZARAZProsimy o przesłanie zgłoszenia w formie CVNa CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.

Pilnie !!! zatrudnimy obcokrajowców ponad 300h/miesięcznie
Pilnie !!! zatrudnimy obcokrajowców ponad 300h/miesięcznie
Grębocin 30+ kilka dni temu

Oferta pracy dla obcokrajowców możliwość pracy ponad 300h/ m-c wolne 4 etaty Praca dla pomocnika ogrodnik, brukarz, pomoc na sprzedaży opieka nad ogrodamimile widziane prawo jazdy i doświadczenie kontakt 668 305 043 Rogówko ul. Lubicka 73 87-162 Lubicz (Hurtownia Kamienia Ogrodowego )

brukarz/ogrodnik
brukarz/ogrodnik
Stargard 30+ kilka dni temu

Firma Garden Form zajmująca się kompleksowym zakładaniem ogrodów (budowa podjazdów, ścieżek ogrodowych, montaż systemów nawadniania, trawniki, tarasy drewniane) zatrudni na stanowisko brukarz /ogrodnik. Oferujemy: - praca na świeżym powietrzu przy kompleksowej aranżacji posesji -miła atmosfera w zgranym zespole -dobre i stabilne zarobki 15-22 zl na rękę -umowa o pracę,-możliwość pracy cały rok.Wymagania: - doświadczenie w brukarstwie lub ogrodach, - umiejętność szybkiego i sprawnego rozwiązywania problemów - punktualność i umiejętność pracy w zespole

Filtr