Sortowanie:
Znaleziony: 11 ogłoszenie w kategorii Inne Polska: Wszystkie miasta
Ogrodnik do budowy ogrodów
Ogrodnik do budowy ogrodów
nowe Jabłonna 30+ kilka dni temu

Firma Ogrody A&J zajmuje się świadczeniem usług ogrodniczych takich jak: projektowanie, zagospodarowanie terenów zielonych oraz pielęgnacje terenów zielonychOGRODNIK do budowy ogrodówOczekiwane umiejętności i doświadczenie:- doświadczenie w budowie terenów zielonych, ogrodów- umiejętność czytania projektów i dokumentacji technicznej- umiejętność budowy systemu automatycznego nawadniania- znajomość roślin, oraz ich pielęgnacji- dobra organizacja pracy- sumienność- uczciwość- punktualność- zaangażowanie- brak nałogów- prawo jazdy kat.BMile widziane- wykształcenie ogrodniczeOferujemy:- praca w stabilnej firmie- dobre warunki pracy- umowa o pracę- możliwość szkoleń i uzyskania dodatkowych uprawnień według potrzebOsoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.Kandydaci proszeni będą o przesłanie CV zawierające poniższą klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Do budowy ogrodów
Do budowy ogrodów
Łódź 30+ kilka dni temu

Poszukuje młodych i zdrowych do pracy przy budowie ogrodów na terenie Łodzi i okolic.Doświadczenie i prawo jazdy kat. B mile widziane.

Ogrodnik brygadzista do budowy ogrodów
Ogrodnik brygadzista do budowy ogrodów
Jabłonna 30+ kilka dni temu

Firma Ogrody A&J zajmuje się świadczeniem usług ogrodniczych takich jak: projektowanie, zagospodarowanie terenów zielonych oraz pielęgnacje terenów zielonych.OGRODNIK BRYGADZISTA do budowy ogrodów Oczekiwane umiejętności i doświadczenie:- doświadczenie w budowie terenów zielonych, ogrodów- samodzielność- umiejętność czytania projektów i dokumentacji technicznej- umiejętność budowy systemu automatycznego nawadniania- umiejętność przewodzenia grupie- znajomość roślin, oraz ich pielęgnacji- dobra organizacja pracy- sumienność- uczciwość- punktualność- zaangażowanie- brak nałogów- prawo jazdy kat.BMile widziane- wykształcenie ogrodniczeOferujemy:- atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy- umowa o pracę- możliwość szkoleń i uzyskania dodatkowych uprawnień według potrzebOsoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.Kandydaci proszeni będą o przesłanie CV zawierające poniższą klauzulę „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”

Pielęgnacja i zakładanie ogrodów
Pielęgnacja i zakładanie ogrodów
30+ kilka dni temu

Zatrudnię do zakładania i pielęgnacji ogrodów oraz budowy tarasów. Możliwość zakwaterowania.

Zatrudnimy na stanowisku : ogrodnik - brygadzista
Zatrudnimy na stanowisku : ogrodnik - brygadzista
30+ kilka dni temu

Szukamy osoby zdolnej do prowadzenia budowy ogrodów. Ważne umiejętności to łatwość pracy w zespole , znajomość podstawowa w zakresie roślin , obsługa narzędzi i elektronarzędzi , podstawowa wiedza budowlana prawo jazdy i chęć pracy.Najlepiej jest jeśli czujesz pasję do pracy z roślinami i na świeżym powietrzu. cv prosimy kierować na e -mail

Firma ogrodnicza zatrudni  pracownika Praca Kościan
Firma ogrodnicza zatrudni pracownika Praca Kościan
Kościan 30+ kilka dni temu

Firma działająca w branży ogrodniczej zatrudni pracowników do budowy i serwisu ogrodów i terenów zieleni.Do obowiązków zatrudnionych osób będzie należało min. sadzenie roślin, koszenie trawników, pomoc w instalacji systemów nawadniania i oświetlenia, pomoc ogrodnika, itp. Oferujemy ciekawa pracę i bardzo dobre warunki zatrudnienia. Praca raczej dla mężczyzn.Zainteresowanych proszę o kontakt

Ogrodnik, pracownik usług ogrodniczych
Ogrodnik, pracownik usług ogrodniczych
30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracowników do budowy ogrodów i do usług ogrodniczych.Wymagania:-doświadczenie w pracach ogrodniczych-mile widziana znajomość obsługi sprzętów ogrodniczych-prawo jazdy kat.B-dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę-dobra kondycja fizycznaOferujemy:-praca od 7 do 17-wolne weekendy-miłą przyjazną atmosferę w pracy-praca przez cały rok bez przerwy sezonowej-umowa zlecenie-stawkę godzinową od 17 zł na rękę ,stawka zależna od doświadczenia-duże premie zależne od zaangażowaniaPraca :-BUDOWA OGRODÓW (montaż nawadniania, zakładanie trawników, obrzeży, chodników, sadzenie krzewów)-USŁUGI OGRODNICZE (obcinanie krzewów, koszenie trawników, prace pomocnicze)Oferujemy bardzo duże premie jeżeli pracownik jest zaangażowany w pracę i w rozwój firmy. Chcemy aby firma rozwijała się razem z pracownikami pod kątem umiejętności i finansów. Oferujemy przyjazną atmosferę. CV wraz z obowiązkowym zdjęciem proszę nadsyłać tylko poprzez olx .

Ogrodnik, tereny zieleni, ogrody,
Ogrodnik, tereny zieleni, ogrody,
Pabianice 30+ kilka dni temu

 Zajmujemy się realizacją terenów zielonych, tworzymy ogrody od projektu aż "pod klucz" z całą niezbędną infrastrukturą.Poszukuje poważnych panów na stanowisko:- ogrodnik z doświadczeniem i prawem jazdy kat.B- pomocnik ogrodnika Od osób z doświadczeniem oczekujemy konkretnych umiejętności takich jak obsługa urządzeń ogrodniczych oraz podstawowa wiedza z zakresu budowy i pielęgnacji ogrodów (cięcie roślin, nawożenie, koszenie trawników, wertykulacja). Zakres działalności:budowa ogrodów pod kluczzagospodarowanie terenów zielenisystemy nawadnianiadrenaże i odwodnieniatrawniki z rolki i siewuinstalacje automatycznych robotów koszącychdrewniane tarasy, pergole i trejażeOd wszystkich wymagamy:Dbałości o detale i estetyki pracyPunktualnościkultury osobistejNIE TOLRUJEMY nałogówLokalizacja firmy: Ksawerów 3 przystanki od IkeaCzas pracy w sezonie:- poniedziałek-piątek 6-16 wraz z dojazdami i powrotami,- sobota (dla chętnych)Zainteresowanych zapraszam do kontaktu na e-mail lub telefonicznego tel.602-362-903Po okresie próbnym możliwa umowa o pracę na pełen etat.

Pracownik fizyczny - budowa ogrodów, zbiorników wodnych, nawadniania
Pracownik fizyczny - budowa ogrodów, zbiorników wodnych, nawadniania
Lublin 30+ kilka dni temu

Zatrudnię pracownika - pracownika do prac przy:-wykonywaniu ogrodów głównie:prace ziemne ( na sprzęcie), nasadzenia, zakładanie systemów nawadnianiabudowa zbiorników wodnych, fontann, układanie folii EPDM Szukamyzorganizowanych i chętnych do pracyosobę do długoterminowej współpracy - praca cały rokmile widziane doświadczenie w tematyce ogrodnictwa, systemów nawadniania, izolacji i budowy zbiorników - prawo jazdy lub uprawienia na ciągnik lub koparkę. Co robimy?Wszystko co związane z ogrodami - systemy nawadniania, zbiorniki wodne, ogrody od A-ZPracujemy w Lublinie, okolicach czasami wyjazd w PolskęJesteśmy firmą będącą na rynku 15 lat. Gwarantujemy ciągłość pracy przez cały sezon. Wynagrodzenie - do uzgodnieniaZatrudnienie - umowa lub umowa-zlecenie do uzg.Pracujemy 7-17 (jeśli jest potrzeba to dłużej szczególnie w okresie letnim), soboty -nie wszystkie. Temat PILNY! - proszę dzwonić nie pisaćtel. 505331105

Ogrodnika / Pomocnika ogrodnika
Ogrodnika / Pomocnika ogrodnika
Warszawa 30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracowników fizycznych do BUDOWY OGRODÓW - z doświadczeniem jak i pomocników.Praca od poniedziałku do piątku, możliwa praca w soboty.sezonowaMiejsce pracy : Warszawa i okoliceZakres obowiązkówsadzenie i pielęgnowanie roślinbrukarstwozakładanie systemów nawadnianiatarasy drewniane (stolarka)prace ziemnezakładanie i pielęgnacja trawnikówObsługa maszyn i urządzeń ogrodniczychprzycinanie, formowanie żywopłotówinne prace ogrodniczeMile widziane umiejętnościchęć pracy, zaangażowaniezdolność do pracy fizycznejW zamian oferujemyzatrudnienie w oparciu o umowę o prace/zlecenieatrakcyjne wynagrodzeniedobrą atmosferę pracyciągłość zleceńmożliwość nadgodzinpremie dla zaangażowanych w praceProsimy o przesłanie zgłoszenia w formie CV oraz kilka słów o sobie.Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r .o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/.Poszukujemy pracowników do dłuższej współpracy.

Ogrodnik – Szwajcaria
Ogrodnik – Szwajcaria
1 zł
Biała Podlaska 30+ kilka dni temu

ABC Work (licencja nr 12912) – Aktualnie dla naszych szwajcarskich partnerów poszukujemy osób do pracy na stanowisku ogrodnik. Poszukujemy osób z całej Polski. Szukasz pracy w innym zawodzie? Twoi znajomi szukają pracy za granicą? Wyślij CV a z pewnością znajdziemy dla Ciebie ofertę. SPECJALISTA DO BUDOWY OGRODÓW Miejsce pracy: Zurych i Argau, Szwajcaria Oferujemy: Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia (31 CHF/h + 15 CHF diety) zatrudnienie na warunkach szwajcarskich stała opieka polskiego koordynatora pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem indywidualnie ustalany termin wyjazdu możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania ubezpieczenie zdrowotne liczba godzin zagwarantowana w umowie terminowo wypłacane wynagrodzenie dobre warunki pracy, miła atmosfera indywidualne podejście do każdego kandydata premie za polecenie kandydata do pracy Zakres obowiązków: budowa i pielęgnacja ogrodów Wymagania: Doświadczenie na stanowisku dobra znajomość języka niemieckiego Prawo jazdy i własny samochód dostępny na wyjazd Wyślij CV na in*o@a******.eu Więcej ofert pracy znajdziesz na w************u Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu związanym z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym.” Jeśli chcesz, żebyśmy wykorzystali Twoją aplikację w przyszłych procesach rekrutacyjnych, dołącz poniższą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul. Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez Administratora Danych Osobowych.” Informujemy, że udostępnianie danych jest obowiązkowe, w celu realizacji usługi.

Filtr