Znaleziony: 1 ogłoszenie w kategorii Inne Polska: Wszystkie miasta
Mobilny Technik Serwisu Wózków Widłowych
1099 zł
nowe Warszawa 30+ kilka dni temu

Twój zakres obowiązków:Samodzielna naprawa i konserwacja wózków widłowych u Klienta.Od Kandydatów oczekujemy:Mocnych podstaw elektrotechniki - znajomości budowy i zasad działania silników prądu stałego i zmiennego oraz prostowników.Mocnych podstaw mechaniki - znajomości budowy i zasad działania silników spalinowych oraz instalacji gazowych.Wykształcenia min. zawodowego, mile widziane elektrotechniczne.Umiejętności czytania dokumentacji technicznej.Mile widziana praktyka w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka.Odpowiedzialności, samodzielności.Otwartości w kontaktach z Klientem, także w obszarze doradzania wyposażenia wózków.Prawa jazdy kat. B.Oferujemy:Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.Pełne przeszkolenie w zakresie powierzonych obowiązków, w tym zdobycie uprawnień zawodowych (UDT - obsługa oraz konserwacja wózków widłowych, SEP do 1KV, GAZ). Narzędzia umożliwiające efektywną pracę: samochód, telefon, laptop etc.. Możliwość rozwoju poprzez system szkoleń na każdym etapie zatrudnienia. Możliwość awansowania po zdobyciu doświadczenia. Pakiet socjalny - opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe i inne. Przejrzyste zasady wynagrodzenia premiujące osiągane wyniki. Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym i otwartym zespole.