Sortowanie:
Znaleziony: 7 ogłoszenie w kategorii Inne Polska: Wszystkie miasta
Praca dla Pań od zaraz !!!
Praca dla Pań od zaraz !!!
nowe Szczytno 30+ kilka dni temu

Safilin jest firmą z ponad dwustuletnią tradycją i doświadczeniem w branży lnianej. Dzięki wykorzystaniu najlepszych włókien z upraw w Europie Zachodniej oraz procesom produkcji przyjaznym dla środowiska uzyskujemy wyjątkowej i nieskazitelnej jakości przędzę dostosowaną zarówno do potrzeb włókiennictwa tradycyjnego, jak  i innowacji technicznych. JEŚLI JESTEŚ PANIĄ, KTÓRA NIE CHCE SIEDZIEĆ W DOMU I SZUKA PRACY TO ZAPRASZAMY DO NAS!CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE! Poszukujemy Pań do pracy na stanowisku produkcyjnymPracownik produkcji/Operator Maszyn Przędzalniczych Miejsce pracy: Szczytno Oferujemy:- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat- dobrą atmosferę w przyjaznym środowisku pracy- szkolenia związane z wykonywaną pracą- średnie zarobki powyżej 3200,00 zł brutto- pakiet socjalny (dofinansowanie do świąt oraz wczasów)- nagrody za udział w projektach/konkursach- świeże owoce dla pracowników Od kandydata oczekujemy:- umiejętności pracy w zespole- gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym- sumienności- dobrej organizacji pracy- nie wymagamy doświadczenia Do zadań pracownika będzie należeć:- obsługa maszyn przędzalniczych,- dbałość o optymalne wykorzystanie surowca,- utrzymanie stanowiska pracy w odpowiedniej czystości, zgodnie z zasadami i wytycznymi BHP. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy lub dostarczenie osobiście na adres: Safilin Sp. z o.o. ul. Lniana 1, 12-100 SzczytnoDodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. :0 89  623 27 08 Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Safilin Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Praca Dodatkowa dla Pań i Panów- 20 zł brutto/h!
Praca Dodatkowa dla Pań i Panów- 20 zł brutto/h!
Śrem 30+ kilka dni temu

Dla naszego Klienta, zajmującego się hodowlą nasion, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Praca Dodatkowa dla Pań i Panów- 20 zł brutto/h! Miejsce pracy: Szczodrzykowo OFERUJEMY: • 20 zł brutto/h! • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia, • pracę w systemie jednozmianowym (8-16/18), • możliwość pracy w wymiarze większym niż 8 godzin dziennie. • pracę od zaraz do połowy maja OD KANDYDATÓW WYMAGAMY: • zdolności manualnych na podstawowym poziomie, • gotowości do pracy na świeżym powietrzu. DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE: • zakładanie osłonek na rośliny rzepakowe (praca na dworze) Znasz kogoś kto szuka pracy? Poleć naszą ofertę, szukamy więcej osób! Osoby zainteresowane prosimy o aplikację. Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Szukamy więcej osób, poleć ją znajomym!

Praca Dodatkowa dla Pań i Panów- 20 zł brutto/h!
Praca Dodatkowa dla Pań i Panów- 20 zł brutto/h!
Poznań 30+ kilka dni temu

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego Klienta, zajmującego się hodowlą nasion, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Praca Dodatkowa dla Pań i Panów- 20 zł brutto/h! Miejsce pracy: Szczodrzykowo OFERUJEMY: • 20 zł brutto/h! • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia, • pracę w systemie jednozmianowym (8-16/18), • możliwość pracy w wymiarze większym niż 8 godzin dziennie. • pracę od zaraz do połowy maja OD KANDYDATÓW WYMAGAMY: • zdolności manualnych na podstawowym poziomie, • gotowości do pracy na świeżym powietrzu. DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE: • zakładanie osłonek na rośliny rzepakowe (praca na dworze) Znasz kogoś kto szuka pracy? Poleć naszą ofertę, szukamy więcej osób! Osoby zainteresowane prosimy o aplikację. Oferta dotyczy pracy tymczasowej. Szukamy więcej osób, poleć ją znajomym!

Pracownik sprzątający mile widziane orzeczenie TYCHY NOCKI
Pracownik sprzątający mile widziane orzeczenie TYCHY NOCKI
Tychy 30+ kilka dni temu

Nasza firma od 30 lat działa w branży usług czystościowych. Cały czas się rozwijamy. Dołączając do naszego zespołu masz szansę na stabilne zatrudnienie. Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej. Aktualnie poszukujemy osoby do utrzymania czystości wewnątrz obiektu (zamiatanie, odkurzanie) w Zakładzie Produkcyjnym w Tychach. Praca głównie na zmiany nocne. Istnieje również możliwość przeszkolenia i pracy na maszynie czyszczącej. Poszukujemy również Pań na dwie zmiany. Praca dla osoby z orzeczeniem. Mile widziana osoba z orzeczeniem o niepełnosprawności. Praca po 8 h. Oferujemy: umowę zlecenie lub o pracę pakiet socjalny możliwość dofinansowania do wypoczynku, zakupu sprzętu rehabilitacyjnego, zakupu leków środki do pracy przeszkolenie pracę w stabilnej firmie na dłuższy okres możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach wsparcie działu HR i doświadczonej kadry kierowniczej PRACA OD ZARAZ KONTAKT: 723 - pokaż numer telefonu - lub @ Kandydatów przesyłających swoje CV prosimy o zamieszczenie odrębnych zgód w dokumentach: Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji. Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres jednego roku. Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji. Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.

Sprzątanie praca dla osoby z orzeczeniem GLIWICE OD ZARAZ
Sprzątanie praca dla osoby z orzeczeniem GLIWICE OD ZARAZ
Gliwice 30+ kilka dni temu

ZPCHR pilnie poszukuje osób do sprzątania wewnątrz obiektu. Praca dla Pań i Panów z orzeczeniem. Mile widziany stopień umiarkowany. Poszukujemy także operatorów maszyn czyszczących. Wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności - mile widziany stopień umiarkowany Warunki pracy: umowa o pracę cały etat, pakiet socjalny, możliwość dopłaty do leków, rehabilitacji, wypoczynku, przeszkolenie, dodatkowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach, praca od zaraz Obowiązki: utrzymanie czystości wewnątrz obiektu (biura, pomieszczenia socjalne, sanitarne, hala) Poszukujemy także osoby na maszynę czyszczącą KONTAKT: 723 - pokaż numer telefonu - Kandydatów przesyłających swoje CV drogą mailową prosimy o umieszczenie klauzuli: “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.” Lub/i: “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.” “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.” “Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”

RZEŹNIK PRACA W SZKOCJI
RZEŹNIK PRACA W SZKOCJI
30+ kilka dni temu

Agencja Pracy PM Staffing (KRAZ 17099) Panie i Panowie! Praca w SZKOCJI od zaraz! KONTRAKT BEZPOŚREDNIO Z ZAKŁADEM! PM Staffing poszukuje #RZEŹNIKÓW #OBRÓBKA LUB KLASOWANIE WOŁOWINY #TRYBOWANIE I KLASOWANIE WOŁOWINY #UBÓJ BARANI LUB WOŁOWY #TRYBOWANIE BARANINY Wynagrodzenie do 12.14 funtów za godzinę! JEŚLI POSIADASZ JAKIEKOLWIEK DOŚWIADCZENIE NIE WAHAJ SIĘ APLIKOWAĆ! Można łatwo wysłać SMS imię i nazwisko z dopiskiem RZEZNIK na numer +48 883 - pokaż numer telefonu - a my oddzwonimy. Mile widziane pary! Praca dla Pań na obróbce lub pakowaniu! Miejsce pracy: SZKOCJA Data rozpoczęcia pracy: od zaraz OFERUJEMY - atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione doświadczeniem. - umowę o pracę BEZPOŚREDNIO Z ZAKŁADEM - pomoc w znalezieniu zakwaterowania - pomoc w załatwianiu wszelkich formalności Osoby zainteresowane powyższą ofertą zapraszamy do aplikowania przez przesłanie CV w wersji polskiej ne email; @ Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego: 883 - pokaż numer telefonu - Można łatwo wysłać SMS imię i nazwisko z dopiskiem RZEZNIK a my oddzwonimy. Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach, przez PM Staffing z siedzibą w Lesznie w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest PM Staffing z siedzibą w Lesznie L. Zamenhofa 99/7, 64-100 Leszno. Informujemy, że kandydatowi przysługuje pełne i niezbywalne prawo dostępu do swoich danych osobowych włączając w to prawo do ich usunięcia lub poprawiania."

Opiekunka seniorów (Niemcy) - Sztela do samotnej seniorki w
Opiekunka seniorów (Niemcy) - Sztela do samotnej seniorki w
Wrocław 30+ kilka dni temu

Jeśli jesteś zainteresowana/y zleceniem dłuższym lub krótszym, to zadzwoń do nas, a my dostosujemy ofertę dla Ciebie :) Oferta numer 57854, Pulheim-Stommeln ( 20 km od Kolonii) Termin: od zaraz Wynagrodzenie: 1350€ Miejscowość: 50259 Pulheim-Stommeln ( 20 km od Kolonii) Warunki domowe: Do dyspozycji opiekunki pokój z dostępem do Internetu Kobieta, 86 l. Poruszanie: za pomocą rolatora Stan: demencja, inkontynencja Pomoc: Ze względu na wiek podopieczna wymaga niewielkiej pomocy w codziennych czynnościach. Dotyczy to głównie zmiany ubrań, higieny osobistej. Pani jest inkontynentna ale sama korzysta z toalety. Do zadań opiekunki należy głównie towarzyszenie podopiecznej, a także gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie. Do podopiecznej rano często przychodzi syn, który odciąża opiekunkę w porannych czynnościach. Do podopiecznej raz w tygodniu przychodzą służby medyczne w celu pomocy w prysznicu. Pani mieszka sama. Możliwa sporadyczna praca w nocy. Wymagania: kobieta z dobrą znajomością języka niemieckiego Kilka słów o nas: AKTIVMED24 od 2012 roku świadczy usługi opiekuńcze. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Agencji Opieki SAO co jest potwierdzeniem legalnej i bezpiecznej pracy. Przekonaj się że warto pracować z nami. #pracuję_legalnie Co oferujemy: Wynagrodzenie: 1350€ netto/mc + premia świąteczna zlecenie dopasowane do Twoich preferencji gwarancję wyższej emerytury- składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej tj. od kwoty 5259 zł co miesiąc gwarancję ubezpieczenia, również za granicą (dokument A1, karta EKUZ + dodatkowo prywatne ubezpieczenie) środki bezpieczeństwa na podróż oraz na miejscu zlecenia (maseczki, płyny dezynfekujące, rękawiczki) dokumenty potwierdzające legalne zatrudnienie pomocw każdej sytuacji 24/7 oraz stałą opiekę polskiego koordynatora - sprawdź nas i zobacz że nasz telefon działa poza godzinami pracy zorganizowany i opłacony przejazd w obie strony nie ponosisz żadnych kosztów związanych z pracą praca w domach prywatnych z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa #bezpieczna rekrutacja on-line z całej Polski bezpłatne lekcje niemieckiego online LIVE na naszym profilu Facebook, Youtube i stronie www Kogo szukamy: Pań z dobrą znajomością niemieckiego i doświadczeniem w opiece. Osób gotowych do podjęcia pracy jako opiekun osób starszych na terenie Niemiec. Osób empatycznych, sumiennych i odpowiedzialnych; Twoje konkretne zadania zależeć będą od specyfiki danego zlecenia Od naszych współpracowników najczęściej oczekujemy gotowości do pomocy podopiecznym w trakcie czynności pielęgnacyjnych, w tym w zakresie higieny osobistej, przygotowywania posiłków, utrzymywania porządku w mieszkaniu, spędzania czasu z seniorem Doświadczenia takie nie musi wynikać z wcześniejszej pracy, może być wyniesione np. z opieki nad bliskimi Skontaktuj się z nami już dziś! To zlecenie Cię nie zainteresowało? Zadzwoń i wspólnie wybierzemy zlecenie dla Ciebie!