Sortowanie:
Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Inne Polska: Wszystkie miasta
Serwisant urządzeń biurowych
Serwisant urządzeń biurowych
nowe Biała Podlaska 30+ kilka dni temu

Poszukuję sumiennej osoby na stanowisko serwisant urządzeń biurowych. Wymagania:wykształcenie minimum średnieprawo jazdy kategorii Bpodstawowa znajomość języka angielskiegoStaż z ramienia Urzędu Pracy (6 miesięcy) z możliwością późniejszego zatrudnienia.Oferujemy pracę w młodym i zgranym zespole.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Serwisant Urządzeń Biurowych/Kserokopiarki/Drukarki
Serwisant Urządzeń Biurowych/Kserokopiarki/Drukarki
Legionowo 30+ kilka dni temu

Serwisant będzie odpowiedzialny za: serwis i naprawę urządzeń biurowych (kserokopiarki, drukarki, faxy, plotery) fachowe doradztwo w zakresie zakupu i obsługi sprzętu biurowego zainstalowanie i skonfigurowanie nowego urządzenia przeszkolenie klienta w zakresie prawidłowej obsługi zakupionego urządzenia Samodzielna praca w terenie Wymagania: doświadczenie na stanowisku serwisanta urządzeń biurowych j.angielski w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej urządzeń znajomość zagadnień sieciowych sumienność i uczciwość w wykonywaniu pracy umiejętność w organizowaniu pracy prawo jazdy kategorii B Oferujemy: umowę o pracę (uczciwe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności) pracę w młodym zespole o ugruntowanej pozycji na rynku Samochód służbowy/telefon Praca na terenie Legionowa, Warszawy i okolic Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem i list motywacyjny wraz z klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662). Informujemy że administratorem Państwa danych osobowych jest firma Xeroserwis Andrzej Golon Kontakt pod numerem telefonu: 604-96-79-79

Serwisant urządzeń biurowych
Serwisant urządzeń biurowych
Biała Podlaska 30+ kilka dni temu

Poszukuję osoby na stanowisko serwisant urządzeń biurowych.Zakres obowiązków:przeprowadzanie przeglądów oraz napraw sprzętu drukującego (diagnostyka usterek, wymiana części)proste instalacje sprzętu w środowisku sieciowym (drukowanie/skanowanie) w zakresie podstawowymWymagania:min. średnie wykształcenie, preferowane wykształcenie techniczne i doświadczenie w serwisie urządzeń biurowychprawo jazdy kategorii Bdyspozycyjność i operatywnośćpodstawowa znajomość języka angielskiegoOferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęatrakcyjne wynagrodzenie z możliwością uzyskania premii zadaniowychpracę w przyjaznej atmosferzemożliwość podnoszenia kwalifikacji, szkolenia techniczneOsoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV. W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”. 

Technik - Serwisant urządzeń elektronicznych, elektrycznych
Technik - Serwisant urządzeń elektronicznych, elektrycznych
Wrocław 30+ kilka dni temu

Sieć sklepów detektywistycznych Spy Shop specjalizuje się w sprzedaży sprzętu detektywistycznego przeznaczonego do inwigilacji i kontrinwigilacji, pozyskiwania i ochrony informacji oraz zabezpieczenia mienia.Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:Technik-Serwisant urządzeń elektronicznychW efektywnej realizacji zadań wymienionych na tym stanowisku potrzebne są: doświadczenie w diagnostyce i serwisowaniu urządzeń elektronicznych,zdolności manualne i praktyczna umiejętność lutowania elementów THT i SMD,umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,praktyczna znajomość aparatury pomiarowej wykorzystanej w pracach serwisowych,umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej,umiejętności związane z przygotowaniem projektu i wykonaniem instalacji elektrycznych (między innymi przygotowanie projektu w oparciu o dokumentację techniczną systemu, wykonanie instalacji w obiekcie klienta),gotowość do okresowych wyjazdów służbowych,łatwe nawiązywanie kontaktów i komunikatywność w kontaktach z Klientem,obsługa komputera w zakresie czynności biurowych i administracyjnych (przygotowanie dokumentacji wykonawczej, obsługa systemu CRM)dobra organizacja pracy i wysoka kultura osobista,otwartość na poszerzanie wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności.Dodatkowym atutem będą:znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznejdoświadczenie w branżyprawo jazdy kat. BZakres działań wykonywanych w ramach stanowiska pracy:diagnostyka usterek i weryfikacja przyczyn uszkodzenia urządzeń elektronicznych,naprawa i konserwacja urządzeń znajdujących się w ofercie firmy,doradztwo techniczne w obszarze stosowanych rozwiązań i produktów,wykonywanie przeglądów okresowych urządzeń i systemów (między innymi bramowe detektory metalu, systemy ochrony perymetrycznej itp.),współpraca z zespołem sprzedaży serwisu oraz działami administracyjnymi,testowanie, weryfikacja parametrów technicznych i opiniowanie nowych produktów przed wprowadzeniem ich do oferty,doraźne projektowanie i wykonanie instalacji systemów u Klientów, przygotowywanie dokumentacji powykonawczej.Oferujemy:stabilne warunki zatrudnienia oparciu o umowę o pracę lub b2b,pracę w bardzo ciekawym segmencie rynku związanym z detektywistyką i bezpieczeństwem,szkolenie wprowadzające w zakres działalności i asortymentu firmy,dobra atmosferę i pracę w zróżnicowanym zespole osób z doświadczeniem w branży.Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.