Sortowanie:
Znaleziony: 285 ogłoszenie w kategorii Kasjer / ekspedient Polska: Wszystkie miasta
Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
nowe Inowrocław 30+ kilka dni temu

Przyjmę do pracy na stanowisko kasjer-sprzedawca w sklepie Żabka. Mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Praca dwuzmianowa na pół etatu. Praca od zaraz.

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Poznań 30+ kilka dni temu

Zatrudnię do pracy w sklepie Żabka. Praca na dwie zmiany 6-14.30 i 14.30-23. Umowa zlecenie. Preferowane osoby ze statusem studenta. Praca na cały etat, również w niedzielę niehandlowe.

Praca w sklepie żabka
Praca w sklepie żabka
Świdnik 30+ kilka dni temu

Poszukuję komunikatywnej, odpowiedzialnej i sympatycznej osoby do pracy w sklepie żabka w Świdniku. Praca 5 dni w tygodniu , praca 2 zmianowa, w godz 6-14 i 14-22. wynagrodzenie do uzgodnienia,Wymagane doświadczenie w handlu , znajomość kasy fiskalnej, książeczka sanepidowska, uśmiech i pozytywne podejście do pracy.( nie odpowiadam na sms)

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Legnica 30+ kilka dni temu

Praca w sklepie "Żabka Galaxy" na stanowisku kasjer/ekspedient Cv proszę wysyłać na adres e-mail Najbliższe spotkanie rekrutacyjne odwiedzie się we wtorek. Miejscowości: Legnica Obowiązki: - obsługa klienta, - obsługa kasy fiskalnej - ekspozycja towaru, - dbanie o czystość sklepu, Oczekiwania: - dyspozycyjność, - punktualność, - sumienność, - uczciwość, - doświadczenie nie koniecznie Oferujemy: - stabilne zatrudnienie, - wynagrodzenie - szkolenie z obsługi klienta, - praca w zgranym młodym zespole, - miłą atmosferę, - praca zmianowa, elastyczny grafik, - prace również tylko w weekendy

Praca w sklepie żabka
Praca w sklepie żabka
Łódź 30+ kilka dni temu

Zatrudnię osobę do pracy w sklepie żabka . Wymagania : Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Książeczka sanepidu Dyspozycyjność (praca zmianowa) Sumienność Chęć do pracy Zakres obowiązków : Obsługa klienta Obsługa kasy fiskalnej Wykładanie towaru Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numerem 534355635

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
30+ kilka dni temu

Zatrudnię odpowiedzialną i uczciwą osobę do pracy w sklepie Żabka. Praca jest w systemie dwuzmianowym . Do obowiązków pracownika będzie należało: -Obsługa klienta -przyjmowanie dostaw - dbanie o porzadek Oferujemy : - szkolenie w zakresie obsługi klienta - miłą atmosferę w zgranym zespole - stałe zatrudnienie Mile widziane doświadczenie w branży oraz książeczka do celów sanitarno -epidemiologicznych .

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Wrocław 30+ kilka dni temu

Zatrudnię sprzedawcę do pracy w sklepie "ŻABKA" przy ulicy Białowieskiej 89a . Praca na cały etat w systemie zmianowym6-14.30,14.30-23. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:obsługę klientaobsługę kasy fiskalnej,przyjmowanie i rozkładanie towarudbanie o estetyczny wygląd sklepuOczekiwaniapunktualność i dyspozycyjnośćuczciwość i odpowiedzialnośćOferujemy:stabilne zatrudnienie w miłej atmosferze.premie uznanioweumowę o pracę2700zł na rękę podstawyOsoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny :)

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Praca w sklepie Żabka na kasie i przy obsłudze sklepu. Dzielnica Karczemki. Oferuję: - umowę zlecenie, - premie za dobre wyniki sklepu. Zgłoszenia proszę przesyłać w wiadomości. W zgłoszeniu proszę zawrzeć poniższe informacje: Imię i nazwisko: Nr telefonu: Dzielnica zamieszkania: Posiadam/nie posiadam badania sanitarno-epidemiologiczne Doświadczenie w sklepie Żabka: (jeśli tak to gdzie i ile czasu) Doświadczenie w innych sklepach: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)"

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Kiełczów 30+ kilka dni temu

Witam Zatrudnię do pracy w sklepie Żabka w Kiełczowie stawka godzinowa 18,30zł brutto + premia w zależności od zaangażowania praca w godzinach 5.30-23 najczęściej jest to 5.30-15 15-23 od poniedziałku do soboty, możliwość pracy również w niedzielę (stawka 25zł/h )praca jest w zgranym zespole gdzie każdy jest dla siebie przyjazny :) wymagam : książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych chęci do pracy umiejętności pracy w zespole pozytywnego nastawiania :) zapraszam do kontaktu telefonicznego 783824499 w celu uzyskania szczegółów i indywidualnego podejścia :)

Praca w sklepie ŻABKA
Praca w sklepie ŻABKA
30+ kilka dni temu

Zatrudnię osobę do pracy na stanowisku kasjer/sprzedawca w sklepie Żabka w Wilczycach. Praca zmianowa w godz 5.30- 14.30 oraz 14.15- 23.15. Istnieje możliwość elastycznego dopasowania grafiku do Twoich potrzeb. Umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę, płatne 18,30 brutto + premie uzależnione od zaangażowania. Niedziele niehandlowe oraz święta płatne 20 zł netto na godz w tym samym dniu.Zapraszam do kontaktu pod nr tel 721 965 495

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Mielec 30+ kilka dni temu

Witam Poszukuje do pracy w sklepie Żabka na stanowisku Kasjer/Sprzedawca Praca na umowę zlecenie, przy dłuższej współpracy jest możliwość Umowy o Prace Stawka na początek to 12zł/h ( na reke) plus dodatek za niedziele niehandlowa. Szukam osób do dłuższej współpracy. Poszukuję osób pełnoletnich. Osoby zainteresowane oferta prosił bym o kontakt telefoniczny od 9-21 Prosil bym o kontakt Tylko osoby zainteresowane dłuższą współpraca. Sklep znajduje się na osiedlu.

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Wrocław 30+ kilka dni temu

Poszukuję osób do pracy w sklepie Żabka we Wrocławiu przy ulicy Odrzańskiej 2/3 (Rynek) Praca w trybie dwuzmianowym ( 6:00-14:00 i 14:00-23:00).Wymagania:• uczciwość, komunikatywność, zaangażowanie• motywacja do pracy• przyjazne nastawienie do ludzi, entuzjazm• DyspozycyjnośćOferujemy:• umowę zlecenie, przy dłuższej współpracy umowę o pracę• Wynagrodzenie Od 15 zł netto / godz.• Premie uznaniowe za dobrze wykonywaną pracę• Przyjazną atmosferę pracy• Elastyczny grafikOsoby zainteresowane proszę o kontakt poprzez portal lub przesłanie CV na adres mailowy.

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Kielce 30+ kilka dni temu

Ogłoszenie skierowane dla kandydatów na stanowiska kasjer/sprzedawca w sklepie Żabka Kielce lokalizacja ul Śniadeckich Poszukujemy pracownika na stanowisko: KASJER/SPRZEDAWCA pierwsza i druga zmiana w godzinach 6:00 - 14:00 14:00 - 22:00 Wymagamy: punktualności sumienności zorganizowania odporności na stres umiejętności pracy w zespole *Doświadczenie nie jest obowiązkowe. Oferujemy: stabilność zatrudnienia umowę szkolenie i wsparcie Obowiązki KASJER/SPRZEDAWCA: obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy obsługa kasy fiskalnej dokładanie towaru na półki sklepowe dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towarów Praca w dni świąteczne (niedziela) dodatkowo płatna. Więcej szczegółow podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Osoby zainteresowane proszę o wysyłanie CV ODPOWIEDZI na to ogłoszenie lub kontakt pod nr telefonu: 66*****51 .

Praca w sklepie Żabka ul Drawska
Praca w sklepie Żabka ul Drawska
Świdwin 30+ kilka dni temu

Praca w sklepie Żabka w Świdwinie ul. Drawska 33. Poszukuje osób pełnoletnich, odpowiedzialnych, traktujących swoje obowiązki poważnie. Praca w sklepie spożywczym Żabka, system zmianowy 6-14:30/14:30-23:00 Sprzedaż , obsługa klienta, wykładanie towaru oraz inne czynności związane z zachowaniem systemu haccp oraz standardów sieci Żabka. Wymagania: gotowość do pracy w systemie zmianowym (sklep czynny w godz. 6-23); punktualność, uczciwość, dobra organizacja pracy; mile widziane orzeczenie sanitarno - epidemiologiczne (dawniej książeczka sanepidowska) doświadczenie w pracy w sklepie będzie dodatkowym atutem Oferujemy prace w miłym przyjaznym zespole. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub w sklepie Żabka ul. Drawska 33 Świdwin

Praca w sklepie Żabka Podjuchy
Praca w sklepie Żabka Podjuchy
Szczecin 30+ kilka dni temu

Poszukuję pracownika na stanowisko kasjer/sprzedawca do sklepu ŻABKA na Prawobrzeże Podjuchy ul. Metalowa Obowiązki: -obsługa klienta zgodna z standardami firmy -praca w godzinach 6-23 na 3 zmiany -dbanie o czystość na sklepie i na zapleczu -przyjmowanie dostaw -na bieżąco uzupełnianie towaru na sklepie Wymagania: -książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych -pozytywne nastawienie do klienta -mile widziane doświadczenie Proponuję: -umowę o pracę, umowa zlecenie lub niepełny etat - 18,30 brutto na start z możliwością podwyżki oraz objęcia stanowiska kierowniczego w późniejszym okresie :-)

Nowogard, praca w sklepie Żabka
Nowogard, praca w sklepie Żabka
Nowogard 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy osobę na stanowisko sprzedawca - kasjer w nowym sklepie Żabka, ul. 700-lecia. Praca od 14 maja.Oferta skierowana do osób pełnoletnich.Obowiązki:-obsługa kasy fiskalnej i Żabka Cafe,-przestrzeganie standardów sieci,-układanie towaru i jego właściwa ekspozycja,-dbanie o porządek na sali sprzedaży, magazynie i zapleczuOferujemy:-umowę zlecenie,-przeszkolenie,-premie uznaniowe zależne od jakości pracy oraz zaangażowania,-niedziele niehandlowe oraz święta dodatkowo płatneWymagania:-AKTUALNA KSIĄŻECZKA SANITARNO - EPIDEMIOLOGICZNA,-punktualność,-pozytywne nastawienie do pracy z klientem :) ,-uczciwość,-gotowość do pracy zmianowej (także w weekendy i święta)Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w wiadomości prywatnej za pośrednictwem portalu OLX.Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Praca w sklepie żabka Asnyka
Praca w sklepie żabka Asnyka
Szczecin 30+ kilka dni temu

Przyjmę do pracy na stanowisko kasjer-sprzedawca do sklepu Żabka w Szczecinie przy dworcu Niebuszewo. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy, tryb dwuzmianowy. Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników. Umowa o pracę po okresie próbnym. Zakres obowiązków: - dbanie o estetyczne wykładanie towaru - obsługa klienta wraz z kasą fiskalną - dbanie o czystość Od osób zainteresowanych oczekuje się: - dobrej organizacji pracyv - dyspozycyjności - punktualności -aktualnej książeczki zdrowia Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV na OLX.PL lub w sklepie przy ul. Asnyka 9G.

Stała Praca w Sklepie Żabka
Stała Praca w Sklepie Żabka
Świdnica 30+ kilka dni temu

Cześć! Obecni prowadzimy rekrutację na stanowisko kasjera sprzedawcy w sklepie Żabka Poszukiwane są osoby do pracy przy ul.Komunardów 5 oraz ul.Serbskiej 7 w Świdnicy.Oferujemy:-stałą pracę w prężnie rozwijającej się sieci sklepów-elastyczny grafik-oferujemy wynagrodzenie w wysokości 2800-3000 brutto(18,30brutto/godzinę)-liczne szkolenia oraz prywatną opiekę medycznąWymagania:-dyspozycyjność od pon-nd w godzinach 6-23 (praca zmianowa 6:00-15:00, 15:00-23:00)-uczciwość i sumienność-zaangażowania w wykonywaną pracę-systematycznośćPoszukujemy do swojego zespołu doświadczonej osoby w handlu, aczkolwiek nie jest to warunek konieczny-wszystkiego Cię nauczymy od podstaw. OGŁOSZENIE JEST KIEROWANE DO OSÓB CHCĄCYCH PRACOWAĆ. Jeśli lubisz pracę z ludźmi ta oferta jest dla Ciebie! Nie czekaj wyślij nam swoje CV w załączniku.

Praca w Sklepie Żabka na Mokotowie
Praca w Sklepie Żabka na Mokotowie
Warszawa 30+ kilka dni temu

Praca od zaraz. Stawka godzinowa 16zł za godzinę DO RĘKI. Szukam pracowitych osób do pracy w sklepie Żabka na Mokotowie na stanowisko kasjer/sprzedawca. Praca w systemie dwuzmianowym w godzinach 6-23. Praca polega na obsłudze klienta i dokładaniu towaru na sklepie. Szukam osób dyspozycyjnych w pełnym wymiarze czasu pracy ale nie skreślam osób dyspozycyjnych w mniejszym wymiarze. Mile widziane osoby uczące się. Proszę o kontakt a zobaczymy czy uda Nam się dogadać. Umowa zlecenie / Umowa o pracę. Więcej informacji pod numerem telefonu 79*******71

Praca w sklepie żabka od zaraz
Praca w sklepie żabka od zaraz
Swarzędz 30+ kilka dni temu

PRACA OD ZARAZ Zatrudnię do pracy na cały etat w sklepie żabka w Swarzędzu Wymagania - punktualność - dyspozycyjność ( dwie zmiany od 5:30 d0 14:30 , 14:30 do 23:30 ) -uczciwość -aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne ( można wyrobić przed rozpoczęciem pracy ) Zakres Obowiązków : -obsługa klienta -rozkładanie towaru w sklepie wg planogramu -dbanie o czystość sklepu Oferuję : -praca w miłej atmosferze - umowa zlecenie (przez 1 miesiąc próbny) potem umowa o pracę - premia od wyników -szkolenie wstępne -14 zł/h do ręki / niedziela i święta stawka większa Doświadczenie nie wymagane przyuczę .Proszę o kontakt za pomocą OLX.

Praca w sklepie Żabka Krowodrza Górka
Praca w sklepie Żabka Krowodrza Górka
Kraków 30+ kilka dni temu

Do sklepu Żabka na Krowodrza Górka, zatrudnię na stanowisko kasjer-sprzedawca młodych i ambitnych pracowników. Praca na umowę zlecenie Praca w systemie zmianowym od 5:30 do 14:00 oraz od 14:00 do 22:00 WYNAGRODZENIE Elementy stałe: 13 zł netto/h Elementy zmienne: - premia za weryfikację do 150zł netto - premia uznaniowa do 200zl netto - konkursy sprzedażowe Obowiązki : - obsługa klienta oraz kasy fiskalnej - wypiek pieczywa oraz przygotowanie szybkich przekąsek - dbanie o ekspozycje towarów wg. planogramow oraz przyjmowanie dostaw - utrzymywanie czystości oraz wymaganych standardów sieci Żabka. Od pracownika oczekuję: - pozytywnego nastawienia do obsługi klienta - zaangażowania w pracę i obowiązki - odpowiedzialnego podejścia do pracy - punktualność - uczciwości Wymagana książeczka SANEPID Doświadczenie pracy w sklepie mile widziane. Zainteresowanych proszę o wysyłanie CV przez OLX. Koniecznie ze zgodą na przetwarzanie danych w celach rekrutacji. PRACA OD ZARAZ! UWAGA! Skontaktuje się tylko z wybranymi kandydatami.

Praca w sklepie Żabka dw. Niebuszewo
Praca w sklepie Żabka dw. Niebuszewo
Szczecin 30+ kilka dni temu

Przyjmę do pracy na stanowisko kasjer-sprzedawca do sklepu Żabka w Szczecinie przy dworcu Niebuszewo. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy, tryb dwuzmianowy. Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników. Umowa o pracę po okresie próbnym. Zakres obowiązków: - dbanie o estetyczne wykładanie towaru - obsługa klienta wraz z kasą fiskalną - dbanie o czystość Od osób zainteresowanych oczekuje się: - dobrej organizacji pracyv - dyspozycyjności - punktualności -aktualnej książeczki zdrowia Osoby zainteresowane proszone są o składanie CV na OLX.PL lub w sklepie przy ul. Asnyka 9G.

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
30+ kilka dni temu

Witam, potrzebujemy uzupełnić zespół o 2 osoby które mogą pracować w godzinach porannych. Specyfika pracy w sklepie raczej jest znana, mile widziana książeczka sanepidu ale nie jest to warunek konieczny.

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Kraków 30+ kilka dni temu

Witam, zatrudnię studentkę do sklepu żabka mieszczącego się na Kazimierzu, praca w weekendy, plus możliwe dni w tygodniu , 15 zł na rękę, wymagana książeczka sanepid, proszę przesyłać CV ze zdjęciem, pozdrawiam, do zobaczenia.

Praca w sklepie żabka
Praca w sklepie żabka
Gliwice 30+ kilka dni temu

Jeżeli jesteś osobą : *rzetelną *uczciwą *punktualną To praca dla Ciebie!! Do zakresu obowiązków należy: *Obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy *Dokładanie towaru *Mycie regałów *Pilnowanie dat ważności *Przyjęcie dostaw Jedyne wymagania, to ukończony osiemnasty rok życia, książeczka do celów sanitarno-epidemiologiczna oraz dobre chęci. W zamiar oferujemy: *Elastyczny grafik *Umowę o prace *Stabilne zatrudnienie *Atraktycje premie uznaniowe * Prace w młodym i energicznym zespole *Zmiany od 6 do 14:30 oraz od 14:30 do 23

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Poznań 30+ kilka dni temu

Obsługa klienta Przyjmowanie dostaw Dbanie o czystość I porządek na sklepie I zapleczu Praca zmianowa 5.30-14.30 I 14.30- 23.15 Umowa zlecenie 3 mce z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę. Cały etat i/lub 1/2

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Sosnowiec 30+ kilka dni temu

Przyjmę do pracy w sklepach Żabka na terenie Sosnowca (centrum i ul. Jagiellońska) na stanowisko kasjer-sprzedawca. Więcej informacji pod nr telefonu 508 176 919 oraz 505 167 704

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Poznań 30+ kilka dni temu

Witam. Oferuję pracę w Żabce na Jeżycach. Umowa do uzgodnienia, 14 złotych na rękę. Grafik ustalamy wspólnie (2 zmiany), należy jednak pamiętać w jakich godzinach sklepy tego typu są czynne. Nie interesują mnie oferty typu "mogę pracować, ale tylko od do..." Staram się każdego traktować równo, a co do godzin pracy zawsze można się dogadać. Wymagana książeczka Sanepidu, uczciwość oraz chęci do pracy. Osoby chętne proszę o wiadomość na portalu. Na wszelkie pytania oczywiście chętnie odpowiem.

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Szczecin 30+ kilka dni temu

Poszukuje osób do pracy w sklepie żabkaDo zadań na tym stanowisku należeć będzie:-Obsługa klienta zgodnie ze standardami sieci-Obsługa kasy fiskalnej-Dbanie o czystość oraz ład i porządek na sklepie i zapleczu- Przyjmowanie oraz rozkładanie dostaw- Ekspozycje towaru na sklepie Oferujemy:-umowę zlecenie ( na początek )-miłą i przyjazną atmosferę-Dodatkowe premie uznaniowe( Utrzymywanie standardów sieci)-Możliwość cennego doświadczenia-Stabilne zatrudnienie-Szkolenia wstępne-Wynagrodzenie zawsze na czasStawka: 18,30 brutto/h Niedziele niehandlowe płatne 20 zł/hOczekujemy:Rzetelność w wykonywaniu zadańGotowości do pracy w systemie dwu zmianowym (elastyczny grafik)DyspozycyjnościPunktualnościChęci do pracyKsiążeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci jej wyrobieniaMile widziane doświadczenie w żabce lub w pracy na podobnym stanowisku. Gwarantujemy przeszkolenie

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Malbork 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy pracownika do sklepu Żabka. Od pracownika oczekujemy: -Zaangażowanie -Uczciwość -Gotowość do pracy w systemie zmianowym -Aktualne badania lekarskie Oferujemy: -Stabilna praca -Elastyczny grafik -Terminowo wypłacane wynagrodzenie

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Łódź 30+ kilka dni temu

Zatrudnię kasjera do sklepu Żabka przy ulicy Kilińskiego - Nawrot.Praca tylko na 2 zmianę, od 14.30 do 23.00od Poniedziałku do PiątkuWymaganiaDbanie o porządek oraz czystość w sklepieObsługa klientaObsługa kasy fiskalnej ( szkolenie na miejscu)Wykładanie towaruOtwartość na klientaOrzeczenie lekarskie do celów sanitarno-epidemiologicznych (ważna książeczka sanepid z dodatkiem)PunktualnośćPraca od zaraz.Zapraszam do kontaktu poprzez OLX

Praca w sklepie "Żabka"
Praca w sklepie "Żabka"
Milicz 30+ kilka dni temu

Zatrudnię pracownika w sklepie Żabka w Miliczu ul. Lwowska 5 56-300 Milicz

Praca w sklepie żabka
Praca w sklepie żabka
Głogów 30+ kilka dni temu

Witam, zatrudnię kasjera/sprzedawcę do sklepu Żabka. Oraz osobę od obsługi dostaw. (Praca na umowę zlecenie 4/5h dziennie, niecodziennie) Proszę o kontakt w godzinach 6-15 od poniedziałku do soboty. Wymagania: *aktualna książeczka sanepidowska *dyspozycyjność *ukończone 18 lat *gotowość do pracy dwuzmianowej 6-14:30 14:30-23, również w weekendy *bardzo dobra komunikatywność Poszukuję osób otwartych, pełnych energii, które z przyjemnością i lekkością nawiązują kontakt z ludźmi. Praca na umowę o pracę, niepelny etat, stawka 2100 brutto z możliwością podwyżki. Ponadto premia jakościowa, zależna od zaangażowania w utrzymywanie wyglądu sklepu według standardów sieci. Praca od zaraz. Chętnych podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu proszę o przesyłanie CV w zalaczniku na OLX

Praca w sklepie żabka
Praca w sklepie żabka
Częstochowa 30+ kilka dni temu

Sklep żabka przyjmie do pracy. Praca w systemie dwuzmianowym. Wymagana książeczka sanepidowska, mile widziane doświadczenie.

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Warszawa 30+ kilka dni temu

OpisPoszukuję pracowników do sklepu Żabka na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 61Zapewniam:umowę o pracęatrakcyjne wynagrodzeniepracę w miłej , przyjaznej atmosferzeOczekuję:osób otwartych na pracę z Klientemgotowych pracować w systemie zmianowymzaangażowanych, dokładnych i chętnych do naukiTwoje zadania:profesjonalna obsługa Klienta przy kasie i na sali sprzedażowejdbanie o ekspozycję towarówzapewnienie standardów jakości i czystości w sklepieprzyjmowanie dostaw i wykładanie towaruMile widziane osoby z doświadczeniem w handlu.Proszę o składanie ofert z CV , skontaktuję się z wybranymi osobami. Oczekuję przemyślanych i poważnych aplikacji.

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Łódź 30+ kilka dni temu

Poszukuję pracowników do sklepu Żabka na stanowisku: Kasjer/Ekspedient Lokalizacja: Św. Franciszka z Asyżu 79a (niedaleko od Pabianickiej na wysokości Selgrosa)Wymagana aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.Możliwe premie miesięczne za spełnienie wymaganych standardów sieci. Więcej informacji pod numerem telefonu: 694494747Zapraszam do kontaktu!

Praca w sklepie żabka
Praca w sklepie żabka
Warszawa 30+ kilka dni temu

Szukam doc małej, osiedlowej żabki pracownika z doświadczeniem. Nie duży sklep z dużym potencjałem. Masz doświadczenie w żabce i szukasz pracy? Zadzwoń! Żabka mieści się na osiedlu ba Kabatach przy ulicy Ekologicznej 15. Jestem nowym właścicielem i potrzebuje do swojego zespołu energicznej i uśmiechniętej osoby ;) Staram się stworzyć, fajny zgrany zespół. Oparty na luźnej atmosferze w pracy ;) Zapraszam do kontaktu! Praca od zaraz! Szczegóły omówimy na spotkaniu ;)

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Poznań 30+ kilka dni temu

Zatrudnię do pracy w sklepie na ul.Fieldorfa Praca dwuzmianowa 6-22.stawka 14 zł netto. Możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin, ilość godzin i rodzaj umowy do uzgodnienia.

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Mielec 30+ kilka dni temu

Witam. Poszukuje osób do pracy w żabce na terenie Mielca. Szukam osób do dłuższej współpracy. Praca na 2 zmiany od 6-14;30 i od 14:30- 23 . Zmiany są do dogadania zawsze staramy się pisać grafik żeby każdemu odpowiadało. Stawka to 12 zł na/h na rękę w dni handlowe, za dni nie handlowe jest od 14zł w górę . Nie szukam osób na weekendy, wakacje i takich którzy mogą pracować od 8-20 bo muszą się wyspać :) Bardzo proszę osoby które wyślą już CV o odbieranie telefonu oraz jeśli się już umawiamy na rozmowę to żeby na tą rozmowę dotarły. :)

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Józefosław 30+ kilka dni temu

Nie wymagamy doświadczenia-wymagamy chęci do pracy! · otwartość i życzliwość w relacjach z Klientami, · umiejętność polecania produktów, znajomość sytemu FIFO, obsługa kasy fiskalnej · zaangażowanie · gotowość do pracy w systemie zmianowym, również w soboty i niedziele. Może być pełny etat lub pół Do obowiązków nalezy m.in. aktywna sprzedaż poprzez polacanie produtków, uprzejma obsługa klientów, dbałość o czystość stanowiska i sali sprzedaży, bieżące towarowanie sklepu i przyjmowanie dostaw. Zapewniamy dobre warunki współpracy, dobre wynagrodzenie zależne od wykazanych kompetencji i doświadczenia Proszę dzwonić 516483443 505018841

Praca w sklepie żabka
Praca w sklepie żabka
Szczecin 30+ kilka dni temu

Poszukujemy osób do pracy w sklepie żabkaDo zadań na tym stanowisku należeć będzie:-Obsługa klienta zgodnie ze standardami sieci-Obsługa kasy fiskalnej-Dbanie o czystość oraz ład i porządek na sklepie i zapleczu- Przyjmowanie oraz rozkładanie dostaw- Ekspozycje towaru na sklepie Oferujemy:-umowę zlecenie ( na początek )-miłą i przyjazną atmosferę-Dodatkowe premie uznaniowe( Utrzymywanie standardów sieci)-Stabilne zatrudnienie-Szkolenia wstępne-Wynagrodzenie zawsze na czasStawka: 18,30 brutto/h Niedziele niehandlowe płatne 20 zł/hOczekujemy:Rzetelności w wykonywaniu zadańGotowości do pracy w systemie dwu zmianowym (elastyczny grafik)DyspozycyjnościPunktualnościChęci do pracyUmiejętności pracy z klientem.Książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub chęci jej wyrobieniaMile widziane doświadczenie w żabce lub w pracy na podobnym stanowisku. Poszukujemy osób gotowych podjęcia pracy od zaraz.

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Warszawa 30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracownika do sklepu Żabka na Bielanach os. Piaski. OCZEKIWANIA: *osoby pełnoletnie (dodatkowy plus za status studenta, osoby uczącej się) *uczciwość *punktualność *dyspozycyjność *CV (w formie elektronicznej) MILE WIDZIANE: *doświadczenie w handlu/pracy w żabce (lub osoba chętna do przyuczenia) *książeczka sanitarno- epidemiologicznych OFERUJEMY: *pracę na umowę zlecenie/ umowa o pracę. *stawka 15zł/ NETTO *praca w młodym zespole. OBOWIĄZKI: *profesjonalna obsługa klientów sklepu zgodnie ze standardami sieci *obsługa kasy fiskalnej *przyjmowanie dostaw i układanie towaru *dbałość o estetykę sklepu Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowo.

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Łódź 30+ kilka dni temu

Poszukuję DOŚWIADCZONEGO ( PRACA W ŻABCE) pracownika na stanowisko kasjer-sprzedawca. Lubiącego pracę z ludźmi oraz mającego chęci do zdobycia nowego doświadczenia. Oferuję umowę o pracę na pełen etat oraz pracę w miłej atmosferze. Stawka godzinowa od 13 zł netto.( na rękę). NIE ODPOWIADAM NA SMS -y Oferta dotyczy osób pełnoletnich.

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Dzień dobry, mam do zaoferowania pracę w sklepie Żabka. Poszukiwani pracownicy do sklepu w Borkowie, Jasień - Szadółki oraz do pracy na sezon w Krynicy Morskiej ( z noclegiem ). Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz książeczka sanepidu ( aktualna ). Proszę o CV za pośrednictwem OLX.

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
30+ kilka dni temu

Witam, do sklepu żabka ul. Skarbka z Gór zatrudnie osobę na stanowisko kasjer sprzedawaca. Do obowiązków należeć będzie obsługa klienta wg. standardów sieci, dbanie o porządek przyjmowanie dostaw. Stawka godzinowa do uastalenia. praca zmianowa. Dodatkowo płatne premie.Zainteresowane osoby zaptraszam do kontaktu. 505 - pokaż numer telefonu -

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

Poszukujemy miłej, komunikatywnej osoby do pracy w sklepie Żabka ul. Fredry w Gorzowie. Doświadczenie mile widziane. Zainteresowanych Proszę o kontakt telefoniczny

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Warszawa 30+ kilka dni temu

Poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku kasjer-sprzadawca na Żoliborzu. Wynagrodzenie 15 zł/h netto, niedziela niehandlowa 25zł/h. Sklep czynny w godz 6-23. Praca w systemie zmianowym 6-14 i 14-23. Zapraszam osoby z doświadczeniem.

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
Prószków 30+ kilka dni temu

Zatrudnie do pracy w sklepie Zabka, Proszkow Rynek 29.na stanowisko kasjer-sprzedawca. Sklep czynny od poniedziałku do soboty w godz.6-23 i w niedziele od 8-21 Do obowiazkow osoby na tym stanowisku bedzie nalezalo: -obsluga klienta zgodnie ze standardami sieci -obsluga kasy fiskalnej -przyjecie i wykladanie towaru -dbalosc o czystosc i wizerunek sklepu Oferujemy: -prace w systemie dwuzmianowym -dodatek za prace w niedziele niehandlowe -wyplaty na czas -premie uznaniowe -atrakcyjne wynagrodzenie Wymagania: -uczciwosc -zaangazowanie w powierzone obowiazki -wysoka kultura osobista -komunikatywnosc -ksiazeczka do celow sanitarno -epidemiologicznych lub gotowosc do jej wyrobienia Nie wymagamy doświadczenia, nauczymy wszystkiego od podstaw. Tel. 534 803 606 Tel. 536 379 863

Praca w sklepie Żabka
Praca w sklepie Żabka
24 dnia plecy

Oczekiwania: - staranność - chęć do pracy - posiadanie lub chec wyrobienia ksiazeczki sanepidowskiej - mile widziane doswiadczenie w pracy na kasie lub przy wykladaniu towaru Zadania: - obsługa kasy fiskalnej - przyjmowanie dostaw - utrzymywanie porzadku na sali sprzedaży jak i na zapleczu - wydawanie towaru - inwentaryzacje calosciowe i częściowe - przygotowywanie szybkich przekąsek - wykladanie towaru - kontrola jakosci i terminow waznosci Korzyści: - elastyczny grafik dopasowany do potrzeb pracownika i pracodawcy - praca w młodym energicznym zespole - praca w ogromnej, ciągle rozwijającej się sieci - stawka uzalezniona od doświadczenia - premie uznaniowe Lokalizacja- Wrocław okolice placu Jana Pawła 2 Zachecam do przeslania cv na @ lub kontakt telefoniczny 794 - pokaż numer telefonu -

Praca w sklepie Żabka pełny etat
Praca w sklepie Żabka pełny etat
Kraków 30+ kilka dni temu

Zatrudnię pracownika na stanowisko Kasjer/Sprzedawca w sklepie Żabka Kraków/Kliny/ ul. Anny szwed-śniadowskiej 41 Praca od zaraz. Praca dwuzmianowa Oferuję: umowa o prace po okresie próbnym premie uznaniowe praca w miłej atmosferze terminowe wyplacanie wynagrodzenia Szkolenia uzupełniające Szukamy osoby: kulturalnej, uśmiechniętej uczciwej dyspozycyjnej rowniez weekendy warunek konieczny lubiącej kontakt z ludźmi posiadającej aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne/jest możliwość wyrobienia książeczki/ atutem bedzie doświadczenie w handlu Obowiązki pracownika: obsługa klienta na najwyzszym poziomie obsługa kasy fiskalnej przyjęcie dostaw i układanie towaru na półkach przestrzeganie standardów firmy w tym polecanie produktow itd. dbanie o estetyczny wygląd i właściwy sposób ekspozycji towaru czystość w sklepie wypiek pieczywa i pol produtkow Nie odpowiadamy na smsy! Prosimy o sprawdzenie dojazdu do sklepu Do aplikacji proszę dołączyć CV z poniższą formułą. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."

Filtr