Sortowanie:
Znaleziony: 24 ogłoszenie w kategorii Magazynier Polska: Wszystkie miasta
Praca Magazynier/Pakowacz
Praca Magazynier/Pakowacz
nowe Kozy 30+ kilka dni temu

Stacjonarna oraz internetowa hurtownia upominków DOWCIPNE.COM oferuje szeroki asortyment upominkowy. Jesteśmy Firmą w której panują bardzo dobre warunki pracy, dbamy o pracowników i cały czas rozwijamy się.Firma poszukuje do pracy na stanowisko magazynier/ pakowacz. Maksymalny ciężar paczek to 30kg (średnia waga 15-25 kg), dlatego wskazani na to stanowisko są mężczyźni. Oferujemy:- umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu (przez pierwsze 3 miesiące okres próbny),- praca jednozmianowa w godzinach 6:00-14:00 w Kozach od poniedziałku do piątku,- pracę w małym i zgranym zespole,- przyjazną atmosferę pracy, - atrakcyjne wynagrodzenie (po okresie próbnym prowizyjny system wynagrodzeń),- stabilne i długotrwałe zatrudnienie, Wymagania: - zaangażowanie, rzetelność i dobra organizacja pracy,- dbanie o czystość i bezpieczeństwo miejsca pracy,- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie,- znajomość obsługi komputera, Zakres obowiązków: - kompletowanie zamówień do wysyłki,- pakowanie towaru do wysyłki (paczki do 30kg),- zadania związane z załadunkiem i rozładunkiem towarów,- odpowiednie rozlokowanie towarów na terenie magazynu,- opieka nad wybranymi dostawcami. CV proszę kierować wyłącznie za pośrednictwem OLX.plUprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.  Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli zgody na przetwarzanie przez nas danych osobowych w procesie rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez FHUP BOGAS Paweł Jurczak, 43-340 Kozy, ul. Wyzwolenia 554 w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Praca dla Magazynier/pakowacz
Praca dla Magazynier/pakowacz
Gliwice 30+ kilka dni temu

IPTEAM.PL Sp. z o.o. Jesteśmy rozpoznawalną firmą, wyspecjalizowaną w sprzedaży produktów dla potrzeb aranżacji i dekoracji wnętrz. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Magazynier / pakowacz (praca fizyczna) Miejsce pracy: Gliwice Twoje obowiązki: – Pakowanie produktów – Realizacja zgodnie ze zleceniem wydań towarów dla Klienta zewnętrznego – Dbałość o powierzony towar – Dbałość o właściwe oznaczenie towaru do wysyłki – Pomoc w załadunku i rozładunku przesyłek kurierskich, paczek i palet – Układanie, rozkładanie towaru na magazynie – Kontakt z innymi działami w firmie Nasze oczekiwania: – Sprawność fizyczna – Gotowość do podjęcia pracy od pon. do pt. (godziny pracy do uzgodnienia) – Komunikatywność, wysoka kultura osobista – Dobra organizacja pracy – Systematyczność – Prawo jazdy kat.B Oferujemy: – Współpracę w ramach umowy o pracę – Unikatową kulturę i atmosferę pracy wśród młodych ludzi z pasją Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji: @ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o umieszczenie formuły w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

Magazynier/Pakowacz praca od 8 do 16
Magazynier/Pakowacz praca od 8 do 16
Olsztyn 30+ kilka dni temu

MONDEX jest polską firmą rodzinną działającą od 1986 roku w branży wyposażenia wnętrz.W związku z rozwojem firmy do naszego zespołu w Olsztynie przy ulicy Towarowej 17 poszukujemy pracowników na następujące stanowiska;Magazynier/Pakowacz; Praca polega:-pakowaniu przesyłek i zabezpieczaniu towaru do transportu.Oferujemy:-pracę w młodym, zgranym zespole-umowę o pracę-nowoczesne narzędzia pracy-szkolenie na wybrane stanowisko.Oczekiwania;-entuzjazm i chęć do pracy-doświadczenia na podobnym stanowiskuJeśli szukasz stałej stabilnej pracy i chciałbyś związać się z naszą firmą na dłużej zgłoś swoją kandydaturę przez OLX. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.Aplikacje wyłącznie poprzez OLX, aplikacje bez załączonego CV nie będą rozpatrywane.

Praca dla Magazynier/Pakowacz
Praca dla Magazynier/Pakowacz
30+ kilka dni temu

Jesteśmy rozpoznawalną firmą, wyspecjalizowaną w sprzedaży produktów dla potrzeb aranżacji i dekoracjiwnętrz. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:Magazynier / pakowacz (praca fizyczna)Miejsce pracy: Przyszowice (okolice C.H. Europa Centralna, węzeł autostradowy A1/A4)Twoje obowiązki:– Pakowanie produktów– Realizacja zgodnie ze zleceniem wydań towarów dla Klienta zewnętrznego– Dbałość o powierzony towar– Dbałość o właściwe oznaczenie towaru do wysyłki– Pomoc w załadunku i rozładunku przesyłek kurierskich, paczek i palet– Układanie, rozkładanie towaru na magazynie– Kontakt z innymi działami w firmieNasze oczekiwania:– Status studenta – Sprawność fizyczna – Gotowość do podjęcia pracy od pon. do pt. (godziny pracy do uzgodnienia)– Komunikatywność, wysoka kultura osobista– Dobra organizacja pracy – SystematycznośćMile widziane:– Prawo jazdy kat.BOferujemy: – Współpracę w ramach umowy zlecenia– Unikatową kulturę i atmosferę pracy wśród młodych ludzi z pasją– Możliwość podjęcia stałej współpracyOsoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.Prosimy o umieszczenie formuły w CV: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883).

PRACA: Pakowacz paczek-Magazynier
PRACA: Pakowacz paczek-Magazynier
Międzyrzecz 30+ kilka dni temu

WitamPrzyjmę do pracy na stanowisko PAKOWACZ PACZEK - MAGAZYNIEROferujemy:• Praca odbywa się od poniedziałku do soboty• Praca na 1 zmianę, start od 6.00• Umowa z pełnymi składkami• Bardzo dobre wynagrodzenie ! Obowiązki pracownika :Pakowanie paczekPrace magazynowePrace porządkowe PROSZĘ O PRZESYŁANIE CV NA OLXW DRODZE ODPOWIEDZI OTRZYMAJĄ PAŃSTWO WSZELKIE WARUNKI.

Pakowacz/ Magazynier - praca od zaraz - Szczecin Dąbie
Pakowacz/ Magazynier - praca od zaraz - Szczecin Dąbie
Szczecin 30+ kilka dni temu

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, poszukujemy osób na stanowisko Pakowacza/ MagazynieraCo oferujemy:Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 18,50 zł/h bruttoPremie jakościowe i frekwencyjne - łącznie 250 zł miesięcznieStałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracęPo okresie próbnym podwyższenie stawki wynagrodzenia oraz wyższe stanowiskoPracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowymMiejsce pracy: Szczecin Dąbieparking dla pracowników lub dobry dojazd komunikacją miejską (linia 77, 96,97, 522, C)możliwość zdobycia uprawnień: np. na wózki widłowepakiet benefitów pozapłacowych Czego oczekujemy:zaangażowania i odpowiedzialnościdyspozycyjności do pracy trzyzmianowej (6-14, 14-22, 22-6)nastawienia na dłogotrwałą współpracę Do Twoich zadań będzie należało pakowanie towarów i przygotowywanie ich do wysyłki. Ze względu na duże gabaryty niektórych naszych produktów poszukujemy mężczyzn.Posiadasz uprawnienia UDT na wózek widłowy/ suwnicę lub żurawia? Również zgłoś się do nas! Zaproponujemy Ci wyższą stawkę. Mile widziane również osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.

Pracownik Gospodarczy/ Magazynier - Pakowacz/ Praca Dodatkowa Sezonowa
Pracownik Gospodarczy/ Magazynier - Pakowacz/ Praca Dodatkowa Sezonowa
Opalenica 30+ kilka dni temu

PRACA DORYWCZA / SEZONOWAPoszukujemy pracownika na stanowisko:Pracownik gospodarczy - magazynier Zakres obowiązków:Pakowanie paczekPrace porządkowePrace ogrodnicze (koszenie trawy, podlewanie drzewek itp.)Czyszczenie maszynDrobne prace majsterkowiczaWymagania:Zaangażowanie w praceDyspozycyjnośćPunktualnośćDobra organizacja czasu pracyOferujemy:Praca w oparciu o umowę zlecenieAtrakcyjna stawka godzinowa 18 zł "na rękę"Czas wymiaru pracy ½ ( 4 – 5 godzin dziennie )PrzeszkolenieMożliwość wdrażania własnych rozwiązań usprawniających pracęMiejsce pracy: Opalenica ZAPRASZAM DO KONTAKTU TEL: 693 613 536

Praca w warsztacie produkcyjnym - magazynier, pakowacz, pomocnik
Praca w warsztacie produkcyjnym - magazynier, pakowacz, pomocnik
30+ kilka dni temu

Zatrudnię osobę do prac prowadzenia magazynu. Praca polega na pilnowaniu stanów magazynowych, przygotowywaniu małych paczek oraz ich nadawaniu (kurier, poczta).Osoby zainteresowane powinny posiadać podstawowe zdolności manualne.Mile widziane posiadanie prawa jazdy kategorii B. Wynagrodzenie i forma zatrudnienia do uzgodnienia. Możliwy wzrost wynagrodzenia po ocenie umiejętności, kompetencji i zaangażowania pracownika.Możliwość rozwoju zawodowego, w tym nauki obsługi maszyn wykorzystywanych przy produkcji, m.in.:plotera CNC,przecinarki plazmowej,automatu spwalniczego,lakierni proszkowej,beztrzpieniowej giętarki rur NC,skręcarko-giętarki NC.Więcej o nas znajdziesz na:stromiec.com.pl/moriadesign.pl/pl-pl.facebook.com/MoriaDesignMiejsce pracy: Stromiec

Pakowacz / Magazynier. Lekka praca. Dla każdego. Od zaraz
Pakowacz / Magazynier. Lekka praca. Dla każdego. Od zaraz
Żyrardów 18 dni plecy

PRACA DLA PAŃ I PANÓW! LOKALIZACJA MIEJSCA PRACY: Mszczonów Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy dodatkowej/ dorywczej przy kompletacji, pakowaniu produktów, CO- PACKING. Prosta i lekka praca polegająca na pakowaniu produktów do opakowań, dla osób w każdej grupie wiekowej (od 18 roku życia). Praca w systemie dwuzmianowym ( 6- 14, 14- 22), od poniedziałku do piątku Wynagrodzenie: 18.30 zł/h brutto Nie wymagamy żadnego doświadczenia! Jeżeli chcesz przesłać do nas swoje CV pamiętaj o przesyłaniu go z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Zapoznaj się! INFORMACJA NA TEMAT ADMINISTRATORA DANYCH Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016, str. 1), dalej „RODO”, informuję, że: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Asistwork Sp. z o. o. z siedzibą ul. Żmigrodzka 244, 51-131 Wrocław, zwana dalej Spółką; Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a wyrażeniu zgody na poczet przyszłych rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pk; Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą udostępniane potencjalnym pracodawcom jeśli wyraził Pan/Pani stosowną zgodę w treści swojej aplikacji; Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata; Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; Posiada Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne; Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania; Podane przez Panią/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego; Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych. Asistwork Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Praca  - BRYGADZISTA w zespole, Magazynier - Pakowacz, Cały etat Umowa
Praca - BRYGADZISTA w zespole, Magazynier - Pakowacz, Cały etat Umowa
Częstochowa 30+ kilka dni temu

Hurtownia poszukuje brygadzisty w roli magazyniera/pakowacza w firmie zajmującej się sprzedażą "BHP" w centrum Częstochowy ulica Dekabrystów.Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 lub 9:00 - 17;00Ze względu na ciężki charakter pracy, kobietom grzecznie musimy podziękować. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Bezpośredni nadzór nad płynnością działań podległego zespołu, pakowaczy i kompletujących magazynierów. Naprzemienne nadzorowanie n/w procesów celem usprawnienia i ulepszania płynności pracy poszczególnych zespołów.Czynne uczestniczenie w poniższych procesach i nadzór oraz bieżąca pomoc taka jak;·        Pakowanie przesyłek paczkowych (paczki o wadze do 30 kg)·        Przygotowywanie produktów do wysyłki (pakowanie komplementarne)·        Etykietowanie gotowych paczek listem przewozowym·        Utrzymywanie porządku i czystości w miejscu pracy·        Odbieranie i przyjmowanie przesyłek kurierskich·        Wydawanie towaru klientom indywidulanym - (sporadycznie)·        Kompletowania towarów za pomocą skanerów i przekazywanie ich do kontroli i pakowania.·        Mile widziana umiejętność jazdy wózkiem (UDT)WYMAGANIA:Jak najbliższe miejsce zamieszkania w stosunku do miejsca pracy - (lub szybki dojazd)doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (wymóg konieczny!)Dokładność, odpowiedzialność, uczciwośćDyspozycyjnośćDobra organizacja pracyumiejętność współpracy z innymi pracownikami firmy i dobra komunikacja z nimigotowość pracy w określonych godzinachOkres próbny 14zł na godzinę na "rękę", później stawka ulega zmianie adekwatnie do efektów pracy i do posiadanych umiejętności pracy.NIE ODPOWIADAM NA SMSy i telefony. Skontaktuje się z wybranymi kandydatami !

Praca w sklepie z kominkami w Krakowie magazynier/pakowacz
Praca w sklepie z kominkami w Krakowie magazynier/pakowacz
Kraków 30+ kilka dni temu

Poszukujemy mężczyzny na stanowisko magazyniera/pakowacza na pełny etat do sklepu z kominkami w Krakowie na Prokocimiu. Praca na zmiany w pon-pt w godz 10-18 oraz w co drugą sobotę w godz 10-14. Zakres obowiązków: - pakowanie paczek; - obsługa magazynu.Wynagrodzenie: 3000zł na rękę. Pierwsza umowa na okres próbny na umowę zlecenie. Po okresie próbnym umowa o pracę. Aplikacje (CV + list motywacyjny) proszę kierować na adres mailowy kominkikratki@gmail.com Skontaktujemy się z wybranymi osobami.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 923 ze zm.

Magazynier / pakowacz
Magazynier / pakowacz
Nasielsk 30+ kilka dni temu

Witam W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy mężczyzny na stanowisko magazynier/pakowacz. Miejsce pracy : Nasielsk Zadania: przygotowanie towaru do wysyłki, pakowanie paczek utrzymanie porządku i czystości w magazynie wspieranie funkcjonowania firmy *Pakowanie polega na zapakowaniu towaru w karton lub stretch i naklejenie etykiety Praca w godzinach 8-16 *Pracujemy także w soboty Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie lub podobnym stanowisku. ? Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu :) Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. ?

Magazynier/Pakowacz pracownik magazynowy zlecenie/ um.o prac
Magazynier/Pakowacz pracownik magazynowy zlecenie/ um.o prac
30+ kilka dni temu

Poszukujemy osób w charakterze magazynier/pakowacz ręczny w hurtowni wielobranżowej OD ZARAZ. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00 Wymagane jest prawo jazdy kat.B, mile widziana umiejętność prowadzenia samochodu dostawczego. Do podstawowych obowiązków należy: - Przyjmowanie i wydawanie dostaw, - Należyte przechowywaniu towaru, - Utrzymanie w czystości magazynu i porządkowanie składowanych przedmiotów - Pakowanie paczek według zamówienia, - Inwentaryzacja, - Rozładunek kontenerów morskich 1 - 2 miesięcznie (dodatkowo płatne w trakcie lub po godzinach pracy) Magazyn znajduje się w Chorzowie Batorym. Osoby zainteresowane proszę przesyłać CV (rekrutacja online). Praca od zaraz stawka 14,5 zł/h (na rękę) okres próbny 6 miesięcy - umowa zlecenie, następnie umowa o pracę. PRACA TYLKO DLA MĘŻCZYZN

Pakowanie towaru do wysyłki, magazynier, rękodzieło
Pakowanie towaru do wysyłki, magazynier, rękodzieło
30+ kilka dni temu

Firma MKW Pracownia Przyrodniczo-Rolna poszukuje pracownika na stanowisko: pakowacz - magazynier - wsparcie produkcji (rękodzieło). Samodzielne stanowisko lub wsparcie stanowisk istniejących.Poszukujemy osoby zmotywowanej do pracy o wysokiej lub bardzo wysokiej kulturze osobistej z zamiłowaniem do porządku. Oferowana praca wymaga sprytu oraz umiejętności dobrej organizacji pracy. Ważne są również proste zdolności manualne.Praca w młodym i przyjaźnie nastawionym zespole.1 - 2 miesiące próbne w oparciu o umowę o dzieło, potem umowa o pracę. W przypadku wysokiej motywacji do pracy i spełnieniu oczekiwań - możliwe skrócenie okresu próbnego do niezbędnego minimum.Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

Magazynier / pakowacz z uprawnieniami na wózek widłowy
Magazynier / pakowacz z uprawnieniami na wózek widłowy
Zawiercie 30+ kilka dni temu

Firma GranPack poszukuje do pracy osoby na stanowisko MAGAZYNIER / PAKOWACZ z uprawnieniami do prowadzenia wózków widłowych.Miejsce pracy:-hale po dawnej Przędzalni Przyjaźńul. Obrońców Poczty Gdańskiej 95ZawiercieOpis stanowiska pracy:-obsługa pakowaczki worków typu big bag-obsługa wózka widłowego-załadunek gotowych produktów-dbanie o porządek na stanowisku pracyWymagania:-doświadczenie w prowadzeniu wózka widłowego-praca na 2 zmiany-rzetelność i motywacja do pracyOferujemy:-stabilne zatrudnienie-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę-wynagrodzenie 16 zł/h na rękę-sympatyczną atmosferę pracyOsoby zainteresowane proszę o przesłanie CV przez aplikację OLX lub mailowo.

Pracownik produkcji, magazynier, pakowacz
Pracownik produkcji, magazynier, pakowacz
Rybnik 30+ kilka dni temu

Jeśli jesteś osobą:- odpowiedzialną i pracowitą,- dokładną, terminową i punktualną,- szybko i chętnie przyswajasz nową wiedzę,- potrafisz ocenić swoją pracę i doskonalić się w celu ciągłego rozwoju,- masz pozytywne nastawienie do życia, bezkonfliktowy charakter oraz wysoką kulturę osobistą;Zapraszamy do pracy w naszej firmie! Poszukujemy pracownika do Działu Produkcji, stanowisko: Pakowacz/Magazynier. Do obowiązków na tym stanowisku będzie należało m.in:kompletowanie zamówień wg specyfikacji,przygotowywanie przesyłek kurierskichzaładunki i rozładunki dostawkontrola stanów magazynowych produktówutrzymywanie porządku w magazynieOferujemy:stabilną pracę w miłej atmosferze,regularne premie uznaniowe, w zależności od zaangażowania, podejścia do pracy, efektywności pracy.zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;Praca na miejscu. Siedziba: Rybnik/Ochojec.Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Praca w sklepie meblowym - magazynier/kierowca
Praca w sklepie meblowym - magazynier/kierowca
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

Praca w sklepie meblowym Jajo Strusia, ul. Przemysłowa 10 w Gorzowie Wielkopolskim na stanowisku: magazynier - pakowacz - kierowca.Oferujemy:umowę o pracę,praca w godz. od 10:00 do 18:00 od poniedziałku do piątku,Obowiązki:przygotowanie i wydawanie Klientom zakupionych przez nich towarów,przyjmowanie i kontrolowanie poprawności dostaw, rozładunek towarów,sortowanie i przygotowanie towarów do wydania,pakowanie i przygotowanie materaców i mebli do wysyłki,współpraca z firmami kurierskimi i wydawanie przesyłek internetowych,zapewnienie bezpieczeństwa powierzonych produktów,montaż mebli na ekspozycję sklepu,dbanie o ekspozycję mebli na salonie i jej uzupełnianie,dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy.Oczekujemy:prawo jazdy kat. B,samodzielność i punktualność.W CV proszę umieścić formułę:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883).

Magazynier - realizacja zamówień internetowych - Zoologia
Magazynier - realizacja zamówień internetowych - Zoologia
Warszawa 30+ kilka dni temu

Sklep internetowy z branży zoologicznej poszukuje pracownika na stanowisko magazynier/pakowacz - praca dla osoby bardzo sprawnej fizycznie. Praca na pełen etat od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16 (do ewentualnego uzgodnienia)Lokalizacja: Warszawa Wawer, ul. KadetówZakres obowiązków:-kompletowanie zamówień na podstawie dokumentów-pakowanie i nadawanie przesyłek (ciężka praca fizyczna!)-przygotowanie listów przewozowych dla kurierów-rozkładanie przyjętego towaru w oznaczonych miejscach w magazynie-dbałość o porządek w miejscu pracyOferujemy:- stabilne warunki zatrudnienia (umowa u pracę po okresie próbnym - 2 tygodnie)- wynagrodzenie 16 zł netto (na rękę)- stałe godziny pracy - wolne weekendy (możliwość dodatkowo pracy w sobotę - kwestia uzgodnienia)Od Kandydatów oczekujemy:- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku- chęci do podjęcia pracy od zaraz i na stałe- umiejętności pracy pod presją czasu- dobrej organizacji pracy-umiejętności szybkiego uczenia się- dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań- punktualności- znajomości obsługi komputeraZnajomość produktów oraz rynku zoologicznego będzie dodatkowym atutem!Zainteresowane osoby proszę o wysłanie CV ze zdjęciem.

Pakowacz - magazynier
Pakowacz - magazynier
Czernikowo 30+ kilka dni temu

Pakowacz - magazynier Jeśli…- jesteś w sile wieku i podnoszenie ciężki przedmiotów nie jest dla Ciebie problem.- rzetelnie wykonujesz powierzone zadania,- masz chęć i zaangażowanie do pracy,- interesuje Cię praca w małej firmie, która ma aspiracje, żeby zostać liderem na rynku … to być może jesteś osobą jakiej szukamy. Szukamy bowiem osoby:- która miała styczność z pakowaniem towarów i pracy na magazynie lub takiej  która chciała by poznać taką prace.- która ma doświadczenie lub chce je zdobyć w przyjmowanie i wydawanie towarów z magazynu.- osoby która jest spostrzegawcza,- lubi czasem popracować pod presją czasu. -  która lubi się dzielić wiedzą i pomagać swoim koleżankom i kolegom w pracy  Kilka słów o nas   Firma DKM Power Transmission Sp. z o.o. powstała aby pomagać ludziom przedsiębiorczym w doborze, obliczeniach oraz dostarczeniu układów napędowych maszyn. Staramy się, aby każdy klient otrzymał od nas pomoc niezależnie od tego, czy kupi, czy nie. Dla nas pomoc w rozwiązaniu problemu jest ważniejsza, niż szybka sprzedaż. Dla nas naprawdę liczy się satysfakcja klienta oraz rzetelna pomoc w rozwiązaniu problemu.Założyciel firmy jest konstruktorem, który od najmłodszych lat swojej kariery zawodowej fascynuje się przekładniami. Z biegiem lat konstruowanie przekładni przerodziło się w pasje. Z pasji powstała firma projektująca przekładnie, która obecnie sprzedaje przekładnie przemysłowe, silniki elektryczne i falowniki. Wykonujemy projekty różnych maszyn i obliczenia przekładni na zamówienie. Z roku na rok firma rozwija się i staje się rozpoznawalna na rynku.   Na czym polega praca pakowacza – magazyniera w naszej firmie? Jako pakowacz - magazynier jesteś odpowiedzialny za magazyn i obsługę bieżących zamówień. W praktyce wygląda to tak w momencie przyjmowania towaru na magazyn alokujesz go na odpowiednie półki sprawdzając czy dostarczony towar odpowiada zamówieniu oraz czy ilość są poprawne. Następnie otrzymując dokumenty magazynowe przygotowujesz towar do wysłania.  W praktyce wygląda to tak:- rozładunek dostarczonego towaru- przyjęcie na magazyn - kompletacja towaru, polegająca na zlokalizowaniu i zebraniu towaru - pakowanie towaru - wydaniu paczki dla kuriera.- czasem drobne przeróbki / naprawy towarów. Oferujemy: - pracę na umowę zlecenie lub na stałe - wynagrodzenie 3000 brutto na okresie próbnym (max 2 miesiące), - wynagrodzenie po okresie próbnym 3200 – 3500 brutto-Praca stała od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00Nasze wymagania: - sprawność fizyczna-  prawo jazdy kat. B, (ponieważ mam magazyny w różnych miejscach) - oczekujemy motywacji oraz chęci do podjęcia pracy Chcesz aplikować?Prześlij nam swoje CV (PDF) oraz odpowiedzi na pytanie dlaczego mamy zatrudnić właśnie Ciebie? 

Firma handlowa zatrudni osobę na stanowisko magazynier-kierowca oraz pakowacz przesyłek
Firma handlowa zatrudni osobę na stanowisko magazynier-kierowca oraz pakowacz przesyłek
Kraków 30+ kilka dni temu

Firma handlowa zatrudni osobę na stanowisko magazynier-kierowca oraz pakowacz przesyłek.Obowiązki:przyjmowanie towaru, kontrola kompletności dostaw,przygotowywanie towarów do wysyłek i do wydania, - paczkowanie – paletowanierozwożenie towaru samochodem dostawczym,dbanie o porządek na magazynie i w jego otoczeniu, sprzątanie,Wymagania:doświadczenie w pracy magazynowej, sumienność, dokładność, samodzielność, zaangażowanie, kultura osobista, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,prawo jazdy kat B, osoba niepaląca, aktualne badania lekarskie i psychotechniczne.Oferujemy:zatrudnienie - umowa o pracę,możliwość zdobywania nowych doświadczeń Praca pon-piątek. Miejsce pracy Morawica k/KrakowaZastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami, wymagane przesłanie CV.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DIS-PACK OPAKOWANIA z siedzibą w Krakowie, ul. Kacza 24, jako administratora danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych, ich poprawiania lub uzupełniania oraz złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym momencie.

pakowacz/magazynier sklep internetowy
pakowacz/magazynier sklep internetowy
Pabianice 30+ kilka dni temu

Magazynier/pakowacz - pakowanie paczek w sklepie internetowym ( praca od zaraz ) Nasza firma zajmuje się sprzedażą wysyłkową. 95 % paczek jest do 10-30kg Oferta kierowana jest do MĘŻCZYZN. Wymagane prawo jazdy K.B Firma z dnia na dzień się rozwija dlatego szukamy kolejnych osób, które dołączą do naszego zespołu! Zadania i czynności wykonywane na stanowisku: - Przygotowywanie przesyłek dla klientów oraz przekazywanie ich firmom wysyłkowym - Rozkładnie towaru w magazynie -Utrzymywanie porządku na regałach magazynowych i w ich otoczeniu - Kompletowanie towarów zgodnie z zamówieniem klienta - Rozładunek, załadunek, rozkładanie towarów - Współpraca z pozostałymi działami w firmie Od kandydatów oczekujemy: - Dokładność, systematyczność - Umiejętność pracy w zespole - Umiejętność pracy pod presją czasu - Energii i chęci do pracy - Dobrej organizacji pracy - Wysoka motywacja, sumienność Oferujemy: - Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie - Miłą atmosferę - Dobre warunki pracy - Pracę w firmie o wysokich standardach i bogatej ofercie handlowej - Stałe wynagrodzenie, z premiami uzależnionymi od osiąganych wyników w pracy - Czynny udział w procesie rozwoju marki - Realne możliwości rozwoju oraz awansu CV oraz List motywacyjny prosimy przesyłać pocztą mailową, olx lub prosimy o kontakt telefoniczny.

Pakowacz przesyłek kurierskich, Magazynier
Pakowacz przesyłek kurierskich, Magazynier
Żywiec 30+ kilka dni temu

Firma znajdująca się w Żywcu poszukuje osobę do pracy na stanowisko Magazynier, Pakowacz przesyłek kurierskich.OCZEKIWANIA:Chęci do pracyPraca dotyczy : pakowanie i zabezpieczanie "z głową" paczek na magazynie (przygotowywanie do wysyłki), trzeba się sprężać jeżeli chce się zarabiać! obiboków jest sporo na rynku pracy zatem takich nie potrzebujemy, jeżeli interesuje cię wydajna praca 8h i zarobki na poziomie 3tys netto + spora premia to zapraszam jeżeli natomiast nie będziesz się wyrabiał z pakowaniem lub popełniał błędy to nie ma nasza współpraca sensu. na początek umowa zlecenie i podstawowe wynagrodzenie, jak współpraca będzie owocna to w 2 lub 3 miesiącu osiągalne są wspomniane zarobki i współpraca długoterminowa.są także paczki ciężkie 40-50kg zatem praca dla mężczyznOFERUJEMY:Praca stała 7-9h dziennie w zależności od dnia ( w sumie pełny etat)umowa zlecenie (na początek) / umowa o pracęAplikację zawierającą CV ze zdjęciem prosimy przesyłać drogą elektroniczną za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres emailProszę priorytetowo o odpowiedź na 2 pytania:1) czy masz możliwość zarejestrowania się w Żywieckim PUP (powiatowy urząd pracy) lub jesteś zarejestrowany2) Co najbardziej cię motywuje? - (odpowiedź uzasadnij)Prosimy o zamieszczeniu na dokumentach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych))."

Magazynier/Pakowacz
Magazynier/Pakowacz
Pruszcz Gdański 30+ kilka dni temu

Biuro Rekrutacji Pracowników Actio HR SP. z o.o. dla Naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Magazynier/Pakowacz Miejsce pracy: Pruszcz Gdański Wymagania: wykształcenie zawodowe lub średnie, doświadczenie w pracy na magazynie, chęć do pracy, zaangażowanie. Mile widziane: doświadczenie w obsłudze programów magazynowych, uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi. Obowiązki: pakowanie produktów, dystrybucja wewnętrzna, przyjmowanie i wydawanie towarów, nadzór nad dokumentacją magazynową, weryfikacja ilościowa oraz jakościowa pakowanych produktów. Oferujemy: pracę w godzinach 8.00 - 16.00, od poniedziałku do piątku, stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne i pewne wynagrodzenie, praca w solidnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, możliwość nabywania nowych kwalifikacji. Opis dodatkowy: Kandydatów spełniających powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV za pomocą "Aplikuj". W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie: 1. obowiązkowo „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV ) w procesie rekrutacyjnym MPA/04/21 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o z siedzibą w Gdańsku przy ul.Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.” 2. dobrowolnie „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym (CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją, a Klientem.” Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Magazynier - Praca stała
Magazynier - Praca stała
30+ kilka dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy odpowiedzialnej, samodzielnej osoby na stanowisku: Pakowacz-Magazynier ( miejsce pracy Czernin k. Dygowa ).Praca stała. Opis stanowiska: ·        Kompletacja oraz pakowanie towarów według zamówień klientów·        Pakowanie towaru do samochodów dostawczych·        Przyjmowanie dostaw·        Dbanie o porządek w miejscu pracy·        Kontrola ilościowa i jakościowa towaru·        Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej  Wymagania: ·        Doświadczenie w pracy magazynowej ·        Umiejętność pracy w zespole·        Zaangażowanie w wykonywane obowiązki·        Dobra organizacja własnej pracy·        Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej·        Uczciwość, rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków  Oferujemy: ·        Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę ( ½ etatu lub cały etat )·        Adekwatne do zaangażowania warunki finansowe·        Przyjazną atmosferę pracy·        Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie  Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie CV wraz z aktualnym zdjęciem drogą mailową.  Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: "Administratorem danych osobowych osób rekrutowanych jest firma FHU Loca. z siedzibą w Kołobrzegu. Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora w celu rekrutacji do pracy zgodnie z art. 6 ust.1 pkt c Rozp.Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27.04.2016 /Dz.U. L119 z 04.05.2016/. Administrator przetwarza dane niezbędne w procesie rekrutacji, do których mają również dostęp pracownicy Administratora zajmujący się rekrutacją kandydatów do pracy. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Dane osobowe przetwarzane będą do czasu zakończenia rekrutacji". Prosimy wysłać cv i list motywujący wraz ze zdjęciem z klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)" W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie następującego oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez F.H.U Loca, zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby procesu rekrutacji, na który aplikuję. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta. Zainteresowane osoby proszę o kontakt drogą mailową Skontaktujemy się z wybranymi Osobami.

Filtr