Sortowanie:
Znaleziony: 18 ogłoszenie w kategorii Marketing / Media Polska: Wszystkie miasta
Lider marketingu
Lider marketingu
nowe Wrocław 30+ kilka dni temu

Szukam chętnych osób do współpracy. Jest to praca dodatkowa, w każdej chwili można zrezygnować bez żadnych konsekwencji. • Wynagrodzenie w wysokości w zależności od zaangażowania o poświęconego czasu od 300 – 1000 zł. • Nie wymagamy doświadczenia, tylko chęci i dostępu do Internetu – zapewniamy szkolenie online, wszystkiego Cię nauczymy. • Pracę można w pełni pogodzić z inną pracą lub obowiązkami życia codziennego. To ty decydujesz ile pracujesz, nie ma żadnej minimalnej liczby godzin do przepracowania. • Zajęcie wykonujemy mobilnie w domu lub w dowolnym miejscu korzystając z urządzenia mobilnego lub komputera. Oferujemy: • Regularne wynagrodzenie przy pracy stałej • Pełne wsparcie i porady na każdym etapie pracy • Prace z dowolnego miejsca Wymagania: • Pełnoletniość • Dostęp do internetu • Zaangażowanie i chęci do działania, rozwoju • Umiejętność współpracy • Obsługę komputera na poziomie podstawowym Kontakt na mail pabiszczak92@gmail.com

Lider marketingu
Lider marketingu
30+ kilka dni temu

Szukam chętnych osób do współpracy. Jest to praca dodatkowa, w każdej chwili można zrezygnować bez żadnych konsekwencji. • Wynagrodzenie w wysokości w zależności od zaangażowania o poświęconego czasu od 300 – 1000 zł. • Nie wymagamy doświadczenia, tylko chęci i dostępu do Internetu – zapewniamy szkolenie online, wszystkiego Cię nauczymy. • Pracę można w pełni pogodzić z inną pracą lub obowiązkami życia codziennego. To ty decydujesz ile pracujesz, nie ma żadnej minimalnej liczby godzin do przepracowania. • Zajęcie wykonujemy mobilnie w domu lub w dowolnym miejscu korzystając z urządzenia mobilnego lub komputera. Oferujemy: • Regularne wynagrodzenie przy pracy stałej • Pełne wsparcie i porady na każdym etapie pracy • Prace z dowolnego miejsca Wymagania: • Pełnoletniość • Dostęp do internetu • Zaangażowanie i chęci do działania, rozwoju • Umiejętność współpracy • Obsługę komputera na poziomie podstawowym Kontakt na e-mail pabiszczak92@gmail.com

Lider zespołu Marketingu
Lider zespołu Marketingu
Trzebinia 30+ kilka dni temu

Producent kosmetyków poszukuje lidera zespołu marketingu ecommerce. Od 5 lat skupiamy się na zwiększaniu sprzedaży w sektorach B2C i B2B. Oferujemy pracę w młodym i zgranym zespole oraz realny wpływ i decyzyjność w zakresie podejmowanych działań.Specjalista ds. Marketingu E-Commerce – lider zespołuMiejsce pracy: TrzebiniaPraca na terenie miasta Trzebinia w systemie 8 godzinnym. W późniejszym okresie istnieje możliwość częściowej pracy zdalnej.Lider zespołu MarketinguMiejsce pracy: TrzebiniaTwoje kluczowe zadania:Opracowanie i wdrażanie strategii marketingowej,koordynacja pracy podległego zespołu,przygotowanie oraz monitoring kampanii reklamowych,wdrożenia nowych produktów oraz wprowadzanie ich na rynek,analiza rynku i konkurencji w branży,zarządzanie budżetem na działania marketingowe,zarządzanie kanałami e-commerce oraz działaniami SEO,poszukiwanie nowych kanałów reklamowych,opieka nad sklepami internetowymi,obsługa systemu marketing automation i realizacja kampanii mailingowych,przygotowywanie raportów, analiz oraz prezentacji,dbanie o wizerunek i umacnianie brandu,współpraca z pozostałymi działami firmy.Nasze wymagania:Przynajmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,bardzo dobra znajomość Prestashop i SalesManago,szeroki warsztat e-marketingowy oraz znajomość wiodących aplikacji oraz trendów potrzebnych do pracy na stanowisku marketera,komunikatywna znajomość języka angielskiego,zainteresowanie branżą marketingu oraz chęć szlifowania swojego warsztatu,dobra znajomość HTML / CSS,samodzielność, organizacja na wysokim poziomie i doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu,znajomość narzędzi Adwords i Fb Ads oraz doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych.Dodatkowe atuty:Doświadczenie w branży kosmetycznej,umiejętności analityczne,znajomość platformy ClickUp,biegła znajomość Excela.Oferujemy:Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,umowę o pracę w pełnym wymiarze,atrakcyjne wynagrodzenie,pracę w przyjaznej i luźnej atmosferze w biurach o wysokim standardzie,możliwość pracy z najnowszymi narzędziami i rozwiązaniami e-Commerce,dużą samodzielność i realny wpływ na wynik sprzedażowy,wyjazdy na szkolenia oraz kursy, prenumeraty popularnych magazynów branżowych.

Lider ds. marketingu - projekt międzynarodowy
Lider ds. marketingu - projekt międzynarodowy
Chełm 30+ kilka dni temu

Polski projekt o zasięgu międzynarodowym w branży zdrowia, sportu i wellnes. Stanowisko Lider ds. Marketingu: - budowanie bazy klientów, - rekrutacja osób fizycznych, - współpraca a przedsiębiorcami z różnych branż, - działania z wiązane z promocją projektu. Wymagania: - wiek 20+, - komunikatywność, - mile widziane osoby ze znajomością języków obcych. Oferujemy: - elastyczne godziny pracy, - wysokie wynagrodzenia i premie firmowe, - możliwość otrzymania nowego, służbowego samochodu na własny użytek (Mercedes lub BMW), - możliwość wyjazdu na sponsorowane wycieczki zagraniczne, - pakiet szkoleń. Miejsce pracy Poznań.

Rekruter
Rekruter
30+ kilka dni temu

Polski projekt o zasięgu międzynarodowym w branży zdrowia, sportu i wellnes. Stanowisko Lider ds. Marketingu: - budowanie bazy klientów, - rekrutacja osób fizycznych, - współpraca a przedsiębiorcami z różnych branż, - działania z wiązane z promocją projektu. Wymagania: - wiek 20+, - komunikatywność, - mile widziane osoby ze znajomością języków obcych. Oferujemy: - elastyczne godziny pracy, - wysokie wynagrodzenia i premie firmowe, - możliwość otrzymania nowego, służbowego samochodu na własny użytek (Mercedes lub BMW), - możliwość wyjazdu na sponsorowane wycieczki zagraniczne, - pakiet szkoleń. Miejsce pracy Katowice.

Specjalista do spraw marketingu marketingowiec wyjazdy video materiały
Specjalista do spraw marketingu marketingowiec wyjazdy video materiały
Proszowice 30+ kilka dni temu

Firma MACHINES PIÓRO należąca do PIÓRO GROUP - rosnący lider na rynku maszyn rolniczych : Specjalista ds. marketingu Opis stanowiska:Tworzenie strategii we współpracy z działem handlowymFotografia produktowaTworzenie materiałów wideo na terenie Polski oraz zapewnienie materiałów poza Polską z wykorzystaniem usług zewnętrznychTworzenie banerów promocyjnychZarządzanie stroną internetową oraz innymi kanałami przekazuAnaliza podjętych działań, ocena ich efektywnościWymagania:Umiejętność wykonywania wysokiej jakości zdjęć i filmówZnajomość języka angielskiegoKreatywne podejście do powierzonych zadańZgłoszenia prosimy przesyłać w odpowiedzi na to ogłoszenie.Możliwość pracy hybrydowej.

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Warszawa
Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Warszawa
Warszawa 30+ kilka dni temu

Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu Niekwestionowany lider w sprzedaży butów roboczych Butyrobocze Sp. z o.o Zatrudni Dyrektora ds. Sprzedaży i Marketingu . Głównym celem stanowiska jest tworzenie polityki marketingowej i handlowej firmy w oparciu o długookresową strategię oraz ekspansje na inne rynki Europejskie oraz wejście na giełdę. Podstawowe obowiązki nadzór nad pracą podległego personelu planowanie i kontrola poszczególnych działań marketingowych jak badania rynku, ustalanie poziomu cen produktów, ustalanie najkorzystniejszych kanałów dystrybucji ustalanie celów promocyjnych nadzór nad współpracą z firmami zewnętrznymi (agencjami reklamowymi, drukarniami, itd.) nadzór nad działaniami PR opracowywanie strategii sprzedaży w tym m.in. ustalanie celów działu handlowego, ustalanie budżetów sprzedaży kontrola wszelkich działań handlowych firmy Budowa zespołu handlowców Najważniejsze kompetencje zawodowe umiejętności komunikacyjne umiejętności negocjacyjne świadomość komercyjna umiejętności strategiczne umiejętność kierowania kapitałem ludzkim umiejętności biznesowe wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu znajomość rynku / branży zdolności handlowe inicjatywa / przedsiębiorczość Wymagania : wykształcenie wyższe kilkuletnie doświadczenie na menedżerskim stanowisku w dziale sprzedaży lub marketingu doskonała znajomość rynku i specyfiki branży praktyczna znajomość zagadnień związanych z tworzeniem i wdrażaniem strategii marketingowej W zamian oferujemy pracę w miedzynarodowej firmie . Adekwatne wynagrodzenie od wyników działania . Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz Listu Motywacyjnego . Czekamy na najlepszych !!!

Młodszy specjalista ds. produktu / Asystent ds. marketingu
Młodszy specjalista ds. produktu / Asystent ds. marketingu
Radom 30+ kilka dni temu

Jesteś asystentką/asystentem ds. marketingu? Dzięki naszemu klientowi masz szansę stać się Specjalistą ds. produktu!Innowacyjność i otwartość to coś, co wyróżnia Naszego Klienta. Jest to renomowany producent wysokiej jakości produktów, lider w swojej branży, dla którego w związku z otwartością na nowości i dynamicznym rozwojem, poszukujemy Młodszego Specjalisty ds. produktu (miejsce pracy: Radom)Wybrana osoba będzie miała wyjątkową okazję współtworzyć strategię marketingową firmy.Opis stanowiska:- Rozwój oferty produktowej pod kątem obowiązujących trendów i potrzeb poszczególnych grup użytkowników, czynny udział w rozwijaniu nowych kolekcji- Analiza oferty produktowej oraz aktywny udział w jej rozwoju- Analiza rynku, konkurencji- Udział w branżowych wydarzeniach- Wdrażanie działań ukierunkowanych na budowanie marki- Współpraca z agencjami reklamowymi, agencjami PR, influencerami, biurami projektowymi i graficznymi- Bliska współpraca z działem handlowym, działem wsparcia sprzedaży oraz podwykonawcamiOczekiwania:- Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w dziale Marketingu- Doświadczenie w zarządzaniu projektami- Dobra znajomość języka angielskiego- Znajomość pakietu MS Office- Doskonała organizacja pracy, dokładność i systematyczność- Zdolności analityczne- Umiejętności pracy w zespole, kreatywność, komunikatywnośćBenefity:- Świetna atmosfera pracy- Możliwość rozwoju zawodowego, pakiet szkoleń kompetencyjnych i produktowych- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę- Bezpłatny dostęp do produktów z bogatej oferty firmy- Udział w kreowaniu marketingowej polityki firmyZapraszamy do aplikowania!

Specjalista ds. Marketingu Agencja Marketingowa Emblemat.Com
Specjalista ds. Marketingu Agencja Marketingowa Emblemat.Com
Opole 30+ kilka dni temu

Agencja Marketingowa Emblemat.Com lider na rynku opolskim w zakresie projektowania, tworzenia i realizacji kampanii marketingowych poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. Marketingu Miejsce pracy: Opole Jeśli: masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; możesz się pochwalić wiedzą z zakresu komunikacji i marketingu; potrafisz budować relacje z klientami i rozpoznawać ich potrzeby; masz świetne zdolności organizacyjne, prezentacyjne i negocjacyjne; jesteś samodzielny; jesteś gotowy pracować przy kilku projektach jednocześnie; swobodnie komunikujesz się w języku angielskim; To nie czekaj, tylko aplikuj od razu! Oferujemy Ci możliwość: realizowania projektów dla prestiżowych marek; rozwijania się w zespole najwyższej klasy specjalistów i pasjonatów reklamy; rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji; oraz zatrudnienie na umowę o pracę przy pełnym wymiarze godzin. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania bądź na adres praca(małpa)emblemat.com Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Emblemat.Com z siedzibą w Opolu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Emblemat.Com z siedzibą w Opolu przy ul. Ozimskiej 153. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Fotograf - Prezentmarzeń
Fotograf - Prezentmarzeń
Puławy 30+ kilka dni temu

EMOTIVO SP. Z O.O.Puławska spółka Emotivo Sp. z o.o., polski lider branży czasu wolnego, właściciel marek: Prezentmarzeń, Go-Racing oraz Exp-Pro, w związku z rozwojem działu marketingu w ramach swojej organizacji poszukuje osoby na stanowisko: FotografMiejsce pracy: cała PolskaTwoim zadaniem będzie:Realizacja fotoreportaży w miejscach realizacji atrakcji na terenie całego kraju Samodzielne budowanie harmonogramu pracy oraz organizacja sesjiObróbka graficzna zdjęć oraz dbanie o ich jakość i spójny wyglądKreatywne wsparcie koncepcji produkcji videoŚcisła współpraca z działem marketingu, produktu oraz copywriteramiKatalogowanie fotografii w systemie zgodnie z wyznaczonym standardemEwidencja sprzętu fotograficznego, nadzór nad jego konserwacją oraz proponowanie nowych rozwiązań sprzętowych w celu utrzymania wysokiej jakości.Udział w wydarzeniach specjalnych oraz eventachIdealny kandydat to osoba:Posiadająca doświadczenie w profesjonalnej fotografii reportażowej i retuszu zdjęć poparte portfolioDobrze organizująca pracę własną, co pozwala jej na jednoczesne zarządzanie kilkoma projektami i dotrzymywanie ustalonych terminówPosiadająca biegłą znajomość programów takich jak: Adobe Photoshop, Adobe Bridge, Adobe Lightroom,Posiadająca prawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu pojazduWyróżniająca się dynamiką i samodzielnością działaniaŚledząca trendy rynkoweMile widziane doświadczenie w branży e-commerce i fotografii komercyjnejDoświadczenie w tworzeniu i postprodukcji filmów będzie dodatkowym atutem Co oferujemy w zamian?auto służbowe,niezbędne narzędzia pracy,dużą samodzielność oraz elastyczny czas pracy,świetną atmosferę w biurze,umowę o pracę,współfinansowaną prywatną opiekę medyczną,współfinansowaną kartę Multisport.Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do składania CV! Do zobaczenia na rozmowie kwalifikacyjnej!Klauzula Informacyjna:„Na podstawie art. 6 ust 1 litera a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzonej przez Emotivo Sp. z o.o. (z siedzibą w Puławach 24-100, ul. 6 Sierpnia 1) rekrutacji oraz na potrzeby wszystkich prowadzonych w przyszłości rekrutacji”.

Specjalista Infuencer Marketingu o Social Mediów
Specjalista Infuencer Marketingu o Social Mediów
Lublin 30+ kilka dni temu

Lider rynku e commerce z branży kosmetyków poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista Infuencer Marketingu i Social Mediów Zadania- Zarządzanie contentem i kampaniami na naszych profilach social media - Koordynowanie działań kampanii emailowych- Analiza publikacji pod kątem wyników- Kreowanie i rekomendowanie nowych formatów- Nawiązywanie współpracy z blogerami, infuencerami- Monitorowanie informacji w sieci na temat nowych produktów firmy i produktów konkurencji- Bieżące reagowanie na zmiany w obszarze rynku i firmy.  - Dbałość o wygląd graficzny naszych witryn. Wymagania:- Masz doświadczenie w social media, emailingu- Głowa pełna pomysł na angażowanie naszych  klientów dzięki ciekawym treściom- Znajomość podstawowych zasad redakcji tekstów ( lubisz to!).- Cechy: kreatywność i innowacyjnością w myśleniu i działaniu.- Samodzielność w działaniu, dobra organizacja oraz nastawienie na realizację celów.- Wysokie umiejętności komunikacyjne i zdolności interpersonalne-  Potrafisz kreatywnie zaskoczyć swoimi pomysłami. - Oferujemy:- Atrakcyjne wynagrodzenie z motywującym systemem premiowym- Samodzielność pracy, możliwość realizowania własnych pomysłów oraz wdrażania kreatywnych rozwiązań- przyjazną atmosferę w młodym, dynamicznym zespole.- stałą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji CV.Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”

Młodszy Specjalista ds. SEO
Młodszy Specjalista ds. SEO
Kraków 30+ kilka dni temu

Morele to lider polskiego rynku e-commerce w segmencie dystrybucji elektroniki użytkowej (komputery, laptopy, podzespoły komputerowe, RTV, AGD) z ponad 20-letnią historią obecności w branży.Wartości, które spajają naszą ponad 500 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy ambitnego i zaangażowanego pracownika do Departamentu Marketingu na stanowisko:Młodszy Specjalista ds. SEOTWOJE ZADANIA:analiza słów kluczowychoptymalizacja treści w serwisie przygotowywanie raportówprzygotowywanie wytycznych dot. optymalizacji SEOPODEJMIJ WYZWANIE! APLIKUJ, JEŚLI:studiujesz w trybie zaocznym (warunek konieczny)masz podstawową wiedzę na temat działania algorytmów SEOszybko się uczysz i chętnie podejmujesz wyzwaniamasz analityczny umysł i potrafisz wyciągać trafne wnioskijesteś nastawiony/a na pracę zespołowąłatwo nawiązujesz kontakty a przy tym jesteś komunikatywny/a i wiesz jak budować trwałe relacjejesteś mistrzem organizacji pracy własnejDodatkowe atuty: znajomość narzędzi SEO (Google Search Console, Senuto, Ahrefs itp)zainteresowanie marketingiem internetowym W ZAMIAN ZA TWOJĄ PRACĘ MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkupracę z rewelacyjnymi ludźmi w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjnąsystem wynagrodzeń oparty o podstawę + premięmożliwość zdobycia nowych umiejętności i cennego doświadczeniaciekawą i pełną wyzwań pracę w biurze w centrum Krakowa z możliwością pracy zdanej (obecnie praca 100% zdalna, docelowo tryb mieszany 2-3 dni w biurze, reszta zdalnie)benefity: dofinansowanie do karty sportowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznejAplikuj i przekonaj się, że warto!

Specjalista Social Media/Społeczność, branża ASG, język angielski
Specjalista Social Media/Społeczność, branża ASG, język angielski
Kraków 30+ kilka dni temu

Taiwangun.com - lider branży ASG (air soft guns) o silnej pozycji w Europie - poszukuje kandydata na stanowisko:Specjalista ds. Społeczności / Social Mediaz językiem angielskim - branża Air Soft GunTwoje zadania na tym stanowisku:Komunikacja w społeczności (community management) ze szczególnym akcentem na Facebook.Pisanie, redagowanie i planowanie treści do mediów społecznościowych, w tym koordynacja przygotowania materiałów graficznych.Monitorowanie wzmianek w sieci i reagowanie na nie (brand monitoring, brand24).Aktywny rozwój wiedzy o trendach w Social Media, stawianie hipotez i ich weryfikacja.Przygotowywanie raportów z prowadzonych działań oraz wniosków.Kogo szukamy? Wymagania:Swobodnie komunikujesz się w SM, także w języku angielskim (warunek konieczny)Masz doświadczenie w prowadzeniu profili social media. Dołącz opis prowadzonych profili!Jesteś kreatywny/a i wykorzystujesz to podczas pisania w mediach społecznościowych.Znasz od strony praktycznej media społecznościowe, trendy, szanse, nowe formaty treści, narzędzia do monitorowania wzmianek takie jak Brand24 itp.Potrafisz zarządzać swoim czasem, samodzielnie i rzetelnie realizując obowiązki.Znajomość rynku airsoft lub militaria będzie dodatkowym atutem.Znajomość zagadnień content marketingu będzie dodatkowym atutem.Oferujemy:Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji, w ciekawej branży ASG.Umowę o pracę. Możliwość dostosowania wymiaru etatu do Twoich potrzeb.Wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności.Dofinansowanie do kart MultiSport, kącik kawowy.Miejsce pracy z dobrym dojazdem i wygodnym parkingiem (Kraków, Podgórze).Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. Prosimy o dołączenie opisu doświadczenia (prowadzone profile SM) oraz informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu netto.Prosimy o dołączenie klauzuli RODO o treści: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KRAKMAN P. Kiepura, K. Michalik sp. k w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Młodszy Specjalista ds. porównywarek (Ceneo i Skąpiec.pl) Morele
Młodszy Specjalista ds. porównywarek (Ceneo i Skąpiec.pl) Morele
Kraków 30+ kilka dni temu

Morele to lider polskiego rynku e-commerce w segmencie dystrybucji elektroniki użytkowej (komputery, laptopy, podzespoły komputerowe, RTV, AGD) z blisko 20-letnią historią obecności w branży. Wartości, które spajają naszą ponad 500 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy ambitnego i zaangażowanego pracownika do Departamentu Marketingu na stanowisko:Młodszy Specjalista ds. porównywarek DO TWOICH ZADAŃ NALEŻEĆ BĘDZIE:pełna obsługa systemów porównywarek - Ceneo i Skąpiec.pl oraz pokrewneanaliza danych w panelu CeneoJESTEŚ IDEALNYM KANDYDATEM, JEŚLI:posiadasz wykształcenie wyższe zdobyte na kierunku marketing, zarządzanie lub pokrewneposiadasz doświadczenie na podobnym stanowiskupotrafisz korzystać z zaawansowanych funkcji MS Excelpotrafisz wnikliwie analizować dane i wyciągać trafne wnioskiłatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz budować trwałe relacjeDodatkowym atutem będzie:znajomość podstaw PHP, SQL, HTMLumiejętność korzystania z Google Analyticsznajomość panelu CeneoDLACZEGO WARTO? CZYLI CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ:pracę w gronie ekspertów, którzy z ogromną pasją i zaangażowaniem podchodzą do realizowanych projektówsystem wynagrodzeń oparty o podstawę + premięobecnie pracę 100% zdalną, docelowo pracę w trybie mieszanym (2-3 dni biuro, reszta zdalnie)zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która posiada kilkunastoletnie doświadczenie na rynku e-commercenieformalną atmosferę pracy w zespole ludzi pełnych pasji i zaangażowaniapracę w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjnąmożliwość zdobycia nowych umiejętności i cennego doświadczeniadodatkowe benefity: dofinansowanie do karty sportowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznejBrzmi ciekawie? Podejmij wyzwanie z Morele i przekonaj się, że warto. Prześlij do nas swoją aplikację i daj się poznać.

Digital Marketing Specialist- nazwa.pl
Digital Marketing Specialist- nazwa.pl
Kraków 30+ kilka dni temu

nazwa.pl to najczęściej wybierany w Polsce dostawca usług rejestracji domen, hostingu i cloud computingu. Firma jest liderem we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają przedsiębiorcom rozwijanie profesjonalnego biznesu w Internecie.Od 1997 roku z usług nazwa.pl skorzystało ponad 1 000 000 Klientów, rejestrując w tym czasie ponad 4 000 000 domen i uruchamiając ponad 500 000 usług hostingowych. Nazwa.pl wyznacza standardy w polskim Internecie, dostarczając zaawansowane technicznie rozwiązania, z wykorzystaniem najnowszych światowych technologii.Miejsce pracy Kraków/zdalnieWojewództwo Kraków (małopolskie)Opis oferty: Specjalista ds. Digital Marketingu będzie prowadził działania, które wpływają na budowanie rozpoznawalności marki poprzez kampanie digitalowe.JAKO LIDER TECHNOLOGICZNY OFERUJEMY: pełną wyzwań pracę w przyjaznej atmosferzewdrożenie do pracy poprzez szkoleniawsparcie przełożonych i doświadczonych współpracownikówstałe podnoszenie kompetencji poprzez udział w coachingach, szkoleniach i projektach rozwojowychmożliwość awansu wewnętrznego i/lub udział w rekrutacjach wewnętrznychumowę o pracę (lub inną formę współpracy według preferencji)pakiet atrakcyjnych benefitów i zniżki na usługi nazwa.pl (m.in. pakiet startowy, ubezpieczenie medyczne, MultiSport, budżet rozwojowy, cykliczne niespodzianki, imprezy integracyjne itp.)komfortowe biuro zlokalizowane w Czyżynach w KrakowiePROFIL KANDYDATA:posiadasz min. 2 letnie doświadczenie w obszarze marketingu i sprzedaży onlinepotrafisz zaplanować, przygotować i ocenić efektywność kampanii digitalowych, w tym kampanii PPCmasz dobrą znajomość narzędzi: Google (Google Ads, Google Analytics, Google GTM), Facebook (Facebook Ads), LinkedIn (LinkedIn Ads) umiesz obsługiwać MS Excel w stopniu bardzo dobrymposiadasz umiejętność analitycznego myślenia i umiesz wyciągać wnioski z podanych danychdobrze organizujesz swoją pracę i umiesz prowadzić kilka projektów jednocześnie Dodatkowym atutem będzie:doświadczenie w tworzeniu reklam B2Bznajomość systemów do tworzenia reklam Programmatic (najlepiej AdForm)znajomość TableauZAKRES ZADAŃ I ODPOWIEDZIALNOŚCI:realizacja strategii marketingowej firmywsparcie w tworzeniu i wdrażaniu kampanii reklamowychtworzenie treści na potrzeby działań SEMtworzenie treści do reklam w Social Media (Facebook, LinkedIn)współpraca w zakresie tworzenia kreacji graficznych na potrzeby reklam digitaloptymalizacja reklam PPC i analiza ich skutecznościanalityka stron internetowych pod kątem wybranych aspektów biznesowychZgłoszenie aplikacji jest równoznaczne z oświadczeniem o zapoznaniu się z zasadami przetwarzania danych osobowych przez nazwa.pl sp. z o.o. w ramach procesu rekrutacyjnego. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez nazwa.pl sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 12 miesięcy od dnia aplikacji. Mam świadomość, że zgoda ta jest dobrowolna oraz mogę ją wycofać w dowolnym momencie, co jednak nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed wycofaniem zgody.

Specjalista ds. contentu Morele.net
Specjalista ds. contentu Morele.net
Kraków 30+ kilka dni temu

Grupa Morele to lider polskiego rynku e-commerce w segmencie dystrybucji elektroniki użytkowej (komputery, laptopy, podzespoły komputerowe, RTV, AGD) z blisko 20-letnią historią obecności w branży. Wartości, które spajają naszą ponad 400 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.Realizacja zaplanowanych celów, jest możliwa tylko wtedy, kiedy zespół tworzą zaangażowani i kompetentni ludzie – i takich właśnie szukamy! W związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz wdrażaniem nowych projektów poszukujemy ambitnego i zaangażowanego pracownika do Departamentu Marketingu na stanowisko:Specjalista ds. contentuZAKRES OBOWIĄZKÓW:Twoim głównym zadaniem będzie wprowadzanie opisów oraz specyfikacji do produktów znajdujących się w ofercie sklepu morele.net oraz zapewnienie wysokiej jakości informacji prezentowanych na stronie. Kandydat powinien cechować się dużym zrozumieniem specyfiki sprzętu komputerowego i peryferiów oraz umiejętnością skutecznego pozyskiwania i przyswajania informacji, które będą potrzebne do realizacji zadań.Oprócz tego zajmiesz się:wprowadzaniem opisów i specyfikacji do produktów w kategoriach komputery, podzespoły i peryferiapoprawą jakości kategorii poprzez przeprowadzanie ich audytów, wybór najważniejszych elementów specyfikacji oraz tworzenie filtrówpisaniem krótkich tekstów objaśniających działanie najważniejszych technologii z branży komputerowejśledzeniem działań konkurencji, tak aby być zawsze krok przed nią :) NASZE OCZEKIWANIA:studia zaoczne w toku (warunek konieczny)znajomość sprzętu komputerowego, w szczególności takich kategorii jak desktopy, laptopy, podzespoły komputerowe i peryferiabardzo dobra obsługa komputera oraz umiejętność szybkiego wyszukiwania informacjiukierunkowanie na klientamocnym atutem będzie podstawowa znajomość HTML i umiejętność pisania tekstów marketingowychCO MOŻEMY CI ZAPEWNIĆ:ciekawą i pełną wyzwań pracę w biurze w centrum Krakowa - od poniedziałku do piątkuelastyczny czas pracy - nie musisz zaczynać o 8:00 i kończyć o 16:00pracę zdalną przez najbliższe miesiące (później możliwa praca w systemie mieszanym) możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenianieformalną atmosferę pracy w zespole ludzi pełnych pasji i zaangażowaniabenefity: karta sportowa, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznejZainteresowany/a? Aplikuj i przekonaj się, że warto. Współtwórz z nami Morele.net - najszybciej rozwijające się sklepy internetowe.

Specjalista ds. contentu kategorii - praca zdalna Morele.net
Specjalista ds. contentu kategorii - praca zdalna Morele.net
Kraków 30+ kilka dni temu

Morele to lider polskiego rynku e-commerce w segmencie dystrybucji elektroniki użytkowej (komputery, laptopy, podzespoły komputerowe, RTV, AGD) z ponad 20-letnią historią obecności w branży. Wartości, które spajają naszą ponad 500 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.Aktualnie poszukujemy osoby do Departamentu Marketingu na stanowisko:Specjalista ds. contentu kategoriiChcesz zobaczyć jak się pracuje w dynamicznie rozwijającym się sklepie internetowym? Marzysz o elastycznym czasie pracy? Potrafisz wykazać się inicjatywą i nieszablonowym podejściem do rozwiązywanego problemu? Jeśli spełniasz te kryteria mamy dla Ciebie ciekawą propozycję.NA CZYM POLEGAĆ BĘDZIE TWOJA PRACA:będziesz odpowiedzialny/a za wprowadzanie opisów oraz specyfikacji do produktów znajdujących się w ofercie sklepu morele.net w kategoriach: Zabawki lub Smartfony, Urządzenia Wearables i Akcesoriazajmiesz się tworzeniem contentu dedykowanego dla danej kategorii oraz zorientowanego na komunikację proklienckąbędziesz odpowiadać za utrzymanie i rozwój kategorii w zakresie opisów produktów zaangażujesz się w tworzenie nowych siatek cech produktów dostosowanych do potrzeb klientówbędziesz tworzyć wartościowy, wysokiej jakości content dostarczający klientom niezbędnych informacji na temat produktów  Brzmi ciekawie? Spójrz, co jeszcze dla Ciebie mamy!DLACZEGO WARTO? CZYLI CO MOŻEMY CI ZAPROPONOWAĆ:zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku e-commercepracę w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjnąpracę w 100% zdalną na pełny etatbezpośredni wpływ na jakość tworzonych treści a także aktywny udział w rozwoju struktury kategorii oraz strony internetowej morele.net możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia (udział w rekrutacjach wewnętrznych)nieformalną atmosferę pracy w zespole ludzi pełnych pasji i zaangażowaniabenefity: karta sportowa, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznejPODEJMIJ WYZWANIE! APLIKUJ, JEŚLI:jesteś studentem/studentką pierwszego lub drugiego roku w trybie zaocznym (warunek konieczny)dobrze czujesz się w kategoriach: Zabawki lub Smartfony, Urządzenia Wearables i Akcesoria sprawnie poruszasz się w Internecie, a przy tym cechuje Cię umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji świetnie obsługujesz komputer, a program Excel oraz Google Docs nie stanowią dla Ciebie problemuodznaczasz się umiejętnością szybkiego uczenia się, dokładnością, samodzielnością oraz systematycznościąchcesz się rozwijać i jesteś nastawiony/a na ciągłe uczenie sięOsoba, której szukamy powinna odznaczać się dużym zrozumieniem specyfiki sprzętu w kategoriach Zabawek dla dzieci lub Smartfony, Urządzenia Wearables i Akcesoria oraz umiejętnością skutecznego pozyskiwania i przyswajania informacji, które będą potrzebne do realizacji wyznaczonych zadań.DODATKOWE ATUTY:podstawowa znajomość j. angielskiego umiejętność pisania tekstów marketingowych i ukierunkowanie na klientaGotowy/a na podjęcie wyzwania? Aplikuj i przekonaj się, że warto!

Specjalista ds. contentu kategorii
Specjalista ds. contentu kategorii
Kraków 30+ kilka dni temu

Grupa Morele to lider polskiego rynku e-commerce w segmencie dystrybucji elektroniki użytkowej (komputery, laptopy, podzespoły komputerowe, RTV, AGD) z blisko 20-letnią historią obecności w branży. Wartości, które spajają naszą ponad 400 osobową załogę to otwartość, prawość i koleżeńskość.Realizacja zaplanowanych celów, jest możliwa tylko wtedy, kiedy zespół tworzą zaangażowani i kompetentni ludzie – i takich właśnie szukamy! W związku z dynamicznym rozwojem firmy, wdrażaniem nowych projektów oraz poszerzaniem oferty o nowe kategorie produktowe poszukujemy ambitnego i zaangażowanego pracownika do Departamentu Marketingu na stanowisko:Specjalista ds. contentu kategoriiChcesz zobaczyć jak się pracuje w dynamicznie rozwijającym się sklepie internetowym? Marzysz o elastycznym czasie pracy? Potrafisz wykazać się inicjatywą i nieszablonowym podejściem do rozwiązywanego problemu? Jeśli spełniasz te kryteria mamy dla Ciebie ciekawą propozycję. NA CZYM POLEGAĆ BĘDZIE TWOJA PRACA:będziesz odpowiedzialny/a za wprowadzanie opisów oraz specyfikacji do produktów znajdujących się w ofercie sklepu morele.net w kategoriach AGD, RTV, Dom i ogród, Sport i turystyka, Zabawkizajmiesz się tworzeniem contentu dedykowanego dla danej kategorii oraz zorientowanego na komunikację proklienckąbędziesz odpowiadać za utrzymanie i rozwój kategorii w zakresie opisów produktów zaangażujesz się w tworzenie nowych siatek cech produktów dostosowanych do potrzeb klientówbędziesz tworzyć wartościowy, wysokiej jakości content dostarczający klientom niezbędnych informacji na temat produktów  Brzmi ciekawie? Spójrz, co jeszcze dla Ciebie mamy!DLACZEGO WARTO? CZYLI CO MOŻEMY CI ZAPROPONOWAĆ:zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku e-commercepracę w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjnąpracę w 100% zdalną na pełny etatbezpośredni wpływ na jakość tworzonych treści a także aktywny udział w rozwoju struktury kategorii oraz strony internetowej morele.net możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia (udział w rekrutacjach wewnętrznych)nieformalną atmosferę pracy w zespole ludzi pełnych pasji i zaangażowaniabenefity: karta sportowa, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznejPODEJMIJ WYZWANIE! APLIKUJ, JEŚLI:jesteś studentem/studentką pierwszego lub drugiego roku w trybie zaocznym (warunek konieczny)dobrze czujesz się w kategoriach: AGD, RTV, Dom i ogród, Sport i turystyka, Zabawkisprawnie poruszasz się w Internecie, a przy tym cechuje Cię umiejętność szybkiego wyszukiwania informacji świetnie obsługujesz komputer, a program Excel oraz Google Docs nie stanowią dla Ciebie problemuodznaczasz się umiejętnością szybkiego uczenia się, dokładnością, samodzielnością oraz systematycznościąchcesz się rozwijać i jesteś nastawiony/a na ciągłe uczenie sięOsoba, której szukamy powinna odznaczać się dużym zrozumieniem specyfiki sprzętu w kategoriach AGD, RTV, Dom i ogród, Sport i turystyka, Zabawki oraz umiejętnością skutecznego pozyskiwania i przyswajania informacji, które będą potrzebne do realizacji wyznaczonych zadań.DODATKOWE ATUTY: podstawowa znajomość j. angielskiego  umiejętność pisania tekstów marketingowych i ukierunkowanie na klientaGotowy/a na podjęcie wyzwania? Aplikuj i przekonaj się, że warto!