Sortowanie:
Znaleziony: 6 ogłoszenie w kategorii Marketing / Media Polska: Wszystkie miasta
Pracownik ds. Marketingu
Pracownik ds. Marketingu
nowe Szczyrk 30+ kilka dni temu

Ośrodek wczasowy PANORAMA w Szczyrku zatrudni na pełen etat osobę na stanowisku Pracownik ds. Marketingu.Zakres obowiązków:tworzenie baz klientówprzygotowywanie i wysłanie ofertnawiązywanie kontaktów (osobistych, telefonicznych, mailowych) z nowymi i potencjalnymi klientamipodtrzymywanie kontaktów z klientamizarządzanie działaniami promocyjnymiwspółtworzenie strategii marketingowejWymagania:Poszukujemy osoby, która charakteryzuje się dobrą autoprezentacją, otwartością, wysokimi zdolnościami komunikacyjnymi się oraz posiada umiejętnością zdobywania zaufania. Mile widziane doświadczenie pracy w branży hotelarskiej oraz znajomość komunikacji poprzez szeroko rozumiane social media.Oferujemy:Stabilne zatrudnienie.Możliwość wdrażania własnych pomysłów.Współudział w tworzeniu oferty i standardów hotelu.Pracę w przyjaznej atmosferze.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV

Pracownik ds. marketingu
Pracownik ds. marketingu
Kolbuszowa 30+ kilka dni temu

Miejsce pracy: Kolbuszowa Dolna Praca stacjonarna. Opis stanowiska. Pomoc przy wdrażaniu działań marketingowych zgodnie ze strategią marketingową Wsparcie przy realizacji kampanii marketingowych - Facebook, Google Adwords. Mierzenie efektywności działań marketingowych. Monitoring mediów i konkurencji oraz analiza trendów. Obsługa programów do wysyłki mailingów czy newsletterów. Czego od Ciebie wymagamy? Znajomości aktualnych trendów w marketingu. Umiejętność przygotowywania i sponsorowania reklam na Facebook. Co oferujemy? Współpracę w młodym, zaangażowanym zespole Szkolenia i rozwój Wsparcie w pierwszych miesiącach pracy Stałe zatrudnienie Podeślesz nam swoje CV ze zdjęciem? Odezwiemy się do wybranych kandydatów. Zapraszamy :) Znajdź Gabinet Sp. z o.o.

Grafik / pracownik ds. marketingu i obsługi mediów społecznościowych
Grafik / pracownik ds. marketingu i obsługi mediów społecznościowych
Radomsko 30+ kilka dni temu

Firma GEKO, producent oraz dystrybutor własnych marek narzędziowych z siedzibą w Kietlinie k. Radomska zatrudni osobę na stanowisko: Grafik / pracownik ds. marketingu i obsługi mediów społecznościowych Obowiązki: - robienie oraz obróbka zdjęć i filmików prezentujących produkty firmy, - projektowanie różnych materiałów graficznych (banery, ulotki, projekty opakowań), - zarządzanie mediami społecznościowymi, - odpowiedzialność za komunikację w mediach społecznościowych, - planowanie i przygotowanie treści do umieszczenia w mediach społecznościowych, - tworzenie grafik na potrzeby mediów społecznościowych, - przygotowanie i realizowanie kampanii reklamowych, - inicjowanie nowych działań i aktywności online, - budowanie spójnego wizerunku marki. - stworzenie i prowadzenie kanału na youtube Oczekujemy: - chęci do pracy i wnoszenia nowych pomysłów, - kreatywności i zaangażowania, - podstawowej znajomości programów graficznych, - umiejętności redagowania tekstów reklamowych, - komunikatywności, - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku. Oferujemy: - stabilną pracę w oparciu o umowę o pracę, - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość realizacji własnych pomysłów, - możliwość rozwoju zawodowego. Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu OLX. Uprzejmie informujemy, że odpowiadamy tylko na wybrane oferty.

VENUS-BEAUTY.PL Specjalista ds.marketingu social media ninja marketing
VENUS-BEAUTY.PL Specjalista ds.marketingu social media ninja marketing
Kalisz 30+ kilka dni temu

VENUS-BEAUTY.plRozwijamy się dynamicznie od 2010 roku. Od samego początku wyróżniamy się na rynku, proponując salonom kosmetycznym i SPA nie tylko najwyższej jakości produkty, ale również kompleksowe wsparcie i specjalistyczną wiedzę, dzięki której nasi klienci mogą się szybciej rozwijać, oszczędzać zasoby i generować większe zyski. Dzięki nam dostarczają swoim klientom wyższą jakość, skuteczność i bezpieczeństwo. W ten sposób wpływamy na polską branżę beauty i współtworzymy jej najwyższe standardy. Działamy również na rynku europejskim, jesteśmy stale obecni na największych i najbardziej renomowanych imprezach branżowych, targach i konferencjach. Specjalista ds. marketingu / social media ninjaPoszukujemy do naszego zespołu osoby, która będzie odpowiedzialna za tworzenie postów na mediach społecznościowych: instagram, facebook oraz naszym blogu w ścisłej współpracy z naszym grafikiem oraz fotografem. Pracownik, którego szukamy przejmie organizację targów oraz eventów. Kolejnym obowiązkiem będzie kontakt z mediami (najważniejsze czasopisma z branży beauty oraz portale w Polsce).Nasz specjalista będzie miał możliwość współpracy z najlepszymi fotografami oraz filmowcami z naszego regionu. Mile widziani Panowie.Wymaganiadoświadczenie w działaniach marketingowych (minimum 2 lata)wykształcenie lub zainteresowania związane ściśle z kosmetologią„lekkie pióro”łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywnośćdyspozycyjnośćodporność na streschęć samorealizacji i rozwojuprawo jazdy kat. B (gotowość do wyjazdów)obsługa podstawowych programów MS OFFICEmiejsce zamieszkania: Kalisz lub okoliceOferujemyniezbędne narzędzia pracy (w tym laptop, telefon)pracę w młodym, ambitnym zespoleJeśli uważasz, że pasujesz do naszego zespołu, prześlij aplikację (wymagane dokumenty: CV) Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Venus Michał Matuszak z siedzibą w Kaliszu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”Informujemy, że Administratorem danych jest Venus Michał Matuszak z siedzibą w Kaliszu przy ul. Legionów 52. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. 

Specjalista ds obsługi klientów zagranicznych
Specjalista ds obsługi klientów zagranicznych
Trzcianka 30+ kilka dni temu

ZOBAL Sp. z o.o. Sp.k. poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik marketingu Opis stanowiska:1. samodzielny specjalista ds. obsługi klientów zagranicznych,2. bieżąca obsługa klientów, kontakt telefoniczny i e-mailowy z klientami,3. ofertowanie,4. przygotowywanie dokumentów sprzedażowych,5. organizacja wysyłki towarów,6. obsługa posprzedażowa,7. budowanie pozytywnego wizerunku firmy w kontaktach z partnerami handlowymi,8. realizacja zadań zleconych przez bezpośredniego przełożonego,9. współpraca i koordynacja zadań z innymi działami firmy. Wymagania:  - biegła obsługa programów Microsoft Office,- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,- znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem. Oczekujemy:·        samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,·        odpowiedzialność i zaangażowanie,·        otwartość i komunikatywność, spostrzegawczość oraz umiejętność efektywnej organizacji swojej pracy,Oferujemy:                       ·        stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,·        możliwość podnoszenia kwalifikacji, perspektywę rozwoju,Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą aplikacji olxlub bezpośrednio w siedzibie firmy,ZOBAL Siedlisko 81AZOBAL Trzcianka, ul. Tetmajera 18 B.Informujemy, że będziemy kontaktować się z wybranymi osobami.CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres 1 miesiąca na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Młodszy specjalista ds. marketingu
Młodszy specjalista ds. marketingu
Zielona Góra 30+ kilka dni temu

P.W. FAST Sp. z o.o., producent systemów ociepleń oraz chemii budowlanej, firma wchodząca w skład grupy Rockwool – światowego lidera w produkcji materiałów izolacyjnych, poszukuje kandydata do pracy na stanowisku:Młodszy specjalista ds. marketinguMiejsce: Zielona GóraZakres obowiązków:Obsługa i zarządzanie programem lojalnościowymKoordynacja wsparcia marketingowego programu lojalnościowegoProjektowanie kampanii internetowychZarządzanie marketingiem internetowym (mailingi, reklamy)Koordynacja działań wizerunkowych i promocyjnychProwadzenie i optymalizacja fanpage’a firmowego w social mediachWspółpraca z zewnętrznymi agencjamiWymagania wobec kandydatów:Doświadczenie w prowadzeniu kampanii w mediach społecznościowychDobra znajomość jęz. angielskiego - min.B2Kreatywne i otwarte podejście do powierzonych zadańDobra znajomość pakietu MS OfficeZaangażowanie i entuzjazmDoświadczenia w dziale marketingu mile widzianeTo oferujemy- życzliwą atmosferę sprzyjającą rozwojowi - nie jesteśmy korporacją, dla której każdy pracownik to liczba i target.- umowę o pracę- benefity (bezpłatna nauka angielskiego w godzinach pracy, pakiet medyczny na preferencyjnych warunkach)- wsparcie merytoryczne- możliwość rozwoju zawodowegoDobrowolna zgoda na przyszłe procesy rekrutacjiJeżeli chciałby Pan/i, abyśmy uwzględnili przekazane dokumenty w przyszłych procesach rekrutacji, prosimy o dołączenie do CV następującej zgody:Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez P.W. FAST sp. Z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze w celu wykorzystania do kolejnych procesów rekrutacji prowadzonych przez okres najbliższego roku. Wiem, że zgoda jest dobrowolna i mogę ją wycofać w dowolnym momencie wysyłając na maila.Informacja dla kandydata o zasadach przetwarzania danych osobowych w związku z rekrutacją:Administrator danychPrzedsiębiorstwo Wielobranżowe FAST Sp. z o.o. z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Foluszowa 112, 65-751 Zielona Góra (dalej zwany FAST)Inspektor ochrony danychTo osoba, z którą może Pan/i kontaktować się w sprawie przetwarzania swoich danych, w tym w celu skorzystania z praw przysługujących na mocy przepisów RODO. Można skontaktować się z nim listownie na adres: FAST sp z o.o. , ul. Foluszowa 112, 65-751 Zielona Góra z dopiskiem „Dane osobowe”.Cele i podstawy prawne przetwarzaniaPani/a dane są przetwarzane w związku z procesem rekrutacji na podstawie:- przepisów kodeksu pracy w przypadku rekrutacji zmierzającej do zawarcia umowy o pracę- przepisów kodeksu cywilnego w przypadku rekrutacji zmierzającej do zawarcia umowy o współpracę- dobrowolnej zgody w zakresie danych podanych przez Panią/a w CV, które wykraczają poza niezbędne do rekrutacji, a także w przypadku wyrażenia chęci na przyszłe procesy rekrutacji.Okres przechowywania danychDane będą przechowywane maksymalnie przez 3 miesiące po zakończeniu rekrutacji. W przypadku zgody na przyszłe procesy rekrutacji będą przechowywane do roku czasu od wyrażenia zgody.Odbiorcy danychPodmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Administratora na podstawie stosownych umów np. obsługujące systemy informatyczne Administratora, kancelarie prawne, podmioty zapewniające obsługę kadrowo-płacową, podmioty umożliwiające przeprowadzenie procesu rekrutacji, np. Grupa Pracuj.Prawa związane z przetwarzaniem danychKażdej osobie przysługuje prawo:- wycofania zgody na podstawie której dane są przetwarzane.- żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych.Prawo wniesienia skargi do organuPrzysługuje Pani/u także prawo wniesienia skargi na sposób przetwarzania danych przez administratora do Prezesa UODOObowiązek podania danych- Podanie danych wymaganych przepisami kodeksu pracy w przypadku rekrutacji zmierzającej do zawarcia umowy o pracę jest obowiązkowe. Ich niepodanie może skutkować uniemożliwieniem udziału w rekrutacji.- Podanie danych wskazanych w ogłoszeniu, w którym poszukujemy współpracownika jest niezbędne do udziału w tym procesie.- Podanie pozostałych danych, których przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody nie jest wymagane i nie wpływa na proces rekrutacji.