Sortowanie:
Znaleziony: 127 ogłoszenie w kategorii Obsługa klienta / call center Polska: Wszystkie miasta
Konsultant ds. sprzedaży
Konsultant ds. sprzedaży
nowe Rzeszów 30+ kilka dni temu

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla swojego klienta zatrudnimy osobę na stanowisko: Konsultant ds. sprzedaży Zadania: • Telefoniczna obsługa klienta indywidualnego • Sprzedaż produktów oferowanych przez firmę • Realizacja założonych celów sprzedażowych • Nawiązywanie długofalowych relacji z klientem Wymagania: • Komunikatywność i otwartość • Zaangażowanie w powierzone zadania • Chęć rozwoju • Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem Oferujemy: • Pracę od poniedziałku do piątku na jedną zmianę w godzinach 9:00 - 17:00 • Stawkę godzinową: 18,30zł brutto/h • Szkolenie wdrażające do pracy • Pracę na pełen etat w centrum Rzeszowa (okolice rynku) • Nowoczesne i dobrze wyposażone miejsce pracy Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania :) :) :) Można również wysłać smsa o treści: Konsultant ds. sprzedaży’ na numer telefonu: 695066741

Konsultant ds. sprzedaży
Konsultant ds. sprzedaży
Sopot 11 dni plecy

Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu – pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych. Obecnie dla Klienta poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Konsultant ds. sprzedaży Miejsce pracy: Sopot Oczekujemy: płynnej znajomości języka polskiego (w mowie i piśmie), swobodnej komunikacji, umiejętności podstawowej obsługi komputera. Oferujemy: atrakcyjne zarobki w systemie stałego wynagrodzenia, wysoką prowizję, elastyczność w kwestii godzin pracy, indywidualne podejście do pracownika umożliwiające pogodzenie życia osobistego z zawodowym, przejrzystość w kwestii zasad współpracy i obowiązków, bezpieczeństwo w kwestii warunków zatrudnienia, umowę o pracę po płatnym okresie próbnym, doświadczenie w postaci zatrudnienia w ciekawej branży i zdobycia wiedzy we współpracy z klientem biznesowym, wsparcie kadry pracowniczej. Praca polega na: aktywnej sprzedaży literatury fachowej, telefonicznej obsłudze klientów i utrzymanie relacji z klientami, obsłudze posprzedażowej, aktualizacji danych kontaktowych. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego 576 255 558.

Konsultant ds. Sprzedaży
Konsultant ds. Sprzedaży
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Konsultant ds. Sprzedaży Miejsce pracy: Biurowiec SkyRes Rzeszów (nowa siedziba, nowoczesny biurowiec) REKRUTACJA ONLINE Premium Mobile to więcej niż miejsce pracy. Premium Mobile to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, którzy chcą w życiu czegoś więcej. Naszym celem jest utrzymanie dobrego stanu usług telekomunikacyjnych naszych Klientów oraz pozyskanie nowych. Dołącz do nas! Z naszej strony zapewnimy Ci: - zatrudnienie w renomowanej firmie z branży usług telekomunikacyjnych, będącej liderem w Polsce; - zatrudnienie w oparciu o umowę; - elastyczny grafik pracy; - wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system prowizyjny; - szkolenia wstępne: nasi specjaliści przekażą Ci wszystkie tajniki naszej pracy, abyś komfortowo i pewnie rozpoczął/eła samodzielną pracę; - niepowtarzalną atmosferę, pozytywne podejście oraz wzajemny szacunek - poznasz świetnych ludzi i staniesz się częścią zgranej załogi, dodatkowo pyszną i aromantyczną kawę z expresu, którą wypijesz gronie miłych i uśmiechniętych ludzi; Oczekujemy od Ciebie: - pozytywnego nastawienia na cel i pełnego zaangażowania w jego realizację; - umiejętności proponowania Klientom najlepszego rozwiązania poprzez do-sprzedaż dodatkowych produktów telekomunikacyjnych; - umiejętności swobodnej i przyjacielskiej komunikacji (telefoniczna obsługa Klienta). Dołącz do nas! REKRUTACJA ONLINE – wyślij swoje CV za pomocą formularza i czekaj na telefon. Z wybranymi osobami przeprowadzimy rozmowę rekrutacyjną online.

Konsultant ds. sprzedaży - ( home office )
Konsultant ds. sprzedaży - ( home office )
Wrocław 30+ kilka dni temu

Konsultant ds. sprzedaży z doświadczeniem ( home office ) Twoja praca będzie polegała na: - telefonicznej sprzedaży produktów gospodarstwa domowego ( ciepła baza ). Wymagania: - doświadczenie na podobnym stanowisku w telefonicznej sprzedaży produktów ( warunek konieczny ). Oferujemy: - gwarantowaną podstawę 18,30 brutto / h ( studenci netto ) - realny do zrealizowania, motywujący system premiowy (w pierwszych 3 miesiącach na poziomie 1000-3000 zł brutto) - przedłużenie współpracy po 4 miesiącach w oparciu o umowę o pracę, - praca od poniedziałku do piątku, w godzinach biurowych 9-17 - przy przedłużeniu współpracy w oparciu o umowę o pracę - karta Medicover oraz Multisport. Zainteresowany/a? Wyślij CV

Konsultant ds. sprzedaży - Call Center
Konsultant ds. sprzedaży - Call Center
30+ kilka dni temu

Opis Międzynarodowa firma Beautiful Company, zajmująca się marketingiem dla klientów biznesowych, posiadająca oddziały w 10 krajach europejskich, poszukuje kandydata na stanowisko Konsultant ds. sprzedaży. SZUKAMY OSÓB, KTÓRE: - dobrze czują się w telefonicznej sprzedaży i obsłudze Klienta - nie boją się pytań i obiekcji Klientów OCZEKUJEMY OD CIEBIE: - płynności w prowadzeniu rozmowy - energii i pozytywnego nastawienia - wysokiej kultury osobistej, punktualności i dokładności - min. roczne doświadczenie w sprzedaży telefonicznej będzie dodatkowym atutem ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - telefoniczny kontakt z Klientem - aktywna sprzedaż produktów firmy - dbanie o pozytywny wizerunek firmy w oczach Klienta CO OD NAS DOSTANIESZ: - pracę w siedzibie firmy we Wrocławiu z możliwością pracy zdalnej - wynagrodzenie podstawowe uzależnione od umiejętności i doświadczenia + atrakcyjny system premiowy - wszystkie weekendy wolne - szkolenie wstępne w siedzibie firmy - rozwój i możliwość awansu - wsparcie przełożonych i dużo dobrego humoru Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Konsultant ds. sprzedaży - Call Center
Konsultant ds. sprzedaży - Call Center
Wrocław 30+ kilka dni temu

Międzynarodowa firma Beautiful Company, zajmująca się marketingiem dla klientów biznesowych, posiadająca oddziały w 10 krajach europejskich, poszukuje kandydata na stanowisko Konsultant ds. sprzedaży.SZUKAMY OSÓB, KTÓRE:- dobrze czują się w telefonicznej sprzedaży i obsłudze Klienta- nie boją się pytań i obiekcji Klientów OCZEKUJEMY OD CIEBIE:- płynności w prowadzeniu rozmowy- energii i pozytywnego nastawienia- wysokiej kultury osobistej, punktualności i dokładności- min. roczne doświadczenie w sprzedaży telefonicznej będzie dodatkowym atutem ZAKRES OBOWIĄZKÓW:- telefoniczny kontakt z Klientem - aktywna sprzedaż produktów firmy- dbanie o pozytywny wizerunek firmy w oczach Klienta CO OD NAS DOSTANIESZ:- pracę w siedzibie firmy we Wrocławiu z możliwością pracy zdalnej - wynagrodzenie podstawowe uzależnione od umiejętności i doświadczenia + atrakcyjny system premiowy- wszystkie weekendy wolne- szkolenie wstępne w siedzibie firmy- rozwój i możliwość awansu- wsparcie przełożonych i dużo dobrego humoru  Zaznaczamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Konsultant ds. Sprzedaży LAVARD- Janki
Konsultant ds. Sprzedaży LAVARD- Janki
Warszawa 30+ kilka dni temu

LAVARD to najprężniej rozwijająca się marka odzieżowa w Polsce. Wieloletnie doświadczenie produkcyjne firmy LAVARD w połączeniu z potencjałem ludzkim zatrudnionych specjalistów zaowocowały szeroko pojętym pozycjonowaniem marki, jako lidera w świecie mody męskiej produkowanej w Polsce. Obecnie marka posiada ponad 60 Salonów Firmowych, zatrudniając ponad 400 zadowolonych pracowników. W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy osób na stanowisko: Konsultant ds. Sprzedaży Miejsce pracy: Centrum Handlowe Janki Osoba zatrudniona na stanowisku Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Firmowym będzie odpowiedzialna za: Profesjonalną obsługę Klientów Stałą kontrolę jakości i wyników pracy (praca w oparciu o wskaźniki) Dbałość o bardzo dobry wizerunek salonu firmowego Nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem salonu zgodnie ze standardami firmy Od kandydatów oczekujemy: Orientacji na realizację celów sprzedażowych i rozwojowych Rozwiniętej umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów Doświadczenia w branży Umiejętności komunikacji w kontaktach z Klientem Entuzjazmu oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki Samodzielności i dobrej organizacji pracy Kreatywności i dynamiki w działaniu Znajomości obsługi komputera Doświadczenie w wykonaniu poprawek krawieckich będzie dodatkowym atutem Oferujemy: Umowę o pracę lub umowę zlecenie Pełne świadczenia Atrakcyjne wynagrodzenie (systemy premiowania) Pracę w przyjaznej atmosferze Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji. Zaznaczamy iż odpowiemy tylko na wybrane oferty. Prosimy o dołączenie klauzuli : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Konsultant ds. Sprzedaży
Konsultant ds. Sprzedaży
30+ kilka dni temu

Do naszego nowego projektu szukamy osób, które zajmą się przedstawianiem i oferowaniem nowego produktu firmy. Oferta skierowana jest do klienta w trudnej sytuacji finansowej. Szukamy osób empatycznych, otwartych, potrafiących słuchać potrzeb klienta i wychodzącym im naprzeciw.Oferujemy pracę w systemie zmianowym: od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00 i w niektóre weekendy w godzinach 10:00-18:00.Oferujemy:• Pracę w nowoczesnym biurze, blisko Dworca Zachodniego• Stałe wynagrodzenie + wysoką prowizję (nawet do 7 000 zł brutto) • Pracę w oparciu o usystematyzowane procesy• Dynamiczny rozwój Twoich umiejętności (ciągle się szkolimy)• Elastyczne godziny pracy• Świetną atmosferę• Dużą, ocieploną bazę klientów zainteresowanych produktem firmyOczekujemy:• Łatwości nawiązywania kontaktów, komunikatywności• Inicjatywy, przy jednoczesnym nastawieniu na działanie dla dobra Klienta i firmy• Umiejętności budowania relacji z klientem, aktywnego słuchania i skutecznej komunikacji• Silnej motywacji do pracy i realizacji celów • Wykształcenia min. średniego• Przedsiębiorczości i ambicjiZajmiesz się:• Pozyskiwaniem klientów, dostosowywaniem naszej oferty do jego potrzeb, budowaniem długofalowych relacji z klientami• Szeroko pojętym telefonicznym wsparciem Klienta• Weryfikacją danych dostarczanych przez Klienta i odpowiednią ich dyspozycją• Monitorowaniem przebiegu, obsługą i utrzymywaniem terminowości przetwarzanych wnioskówSuper, jeśli dodatkowo:• Jesteś osobą nastawioną na cel• Motywuje Cię chęć uzyskiwania wysokich wyników (to wiąże się bezpośrednio z wysokimi premiami)• Jesteś osobą samodzielną i kreatywnąZapraszamy również do aplikowania poprzez naszą stronę:https://loanmepolska.pl/pl/dolacz-do-nas/oferty-pracy/konsultant-ds-sprzedazy-0Informujemy, że Administratorem danych jest LoanMe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Pełna wersja klauzuli znajduje się pod linkiem: http://loanme.pl/polityka-prywatnosci Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LoanMe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę, Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Konsultant ds. sprzedaży
Konsultant ds. sprzedaży
Poznań 30+ kilka dni temu

mikran.pl Jesteśmy firmą ze specjalistycznej branży protetyki stomatologicznej. Działamy od ponad 20 lat i cieszymy się ugruntowaną pozycją na rynku. Aktualnie poszukujemy Konsultanta ds. sprzedaży. Dołącz do naszego zespołu! Skrócony zakres zadań: - Obsługa klienta w sklepie stacjonarnym oraz telefoniczna/e-mailowa - Przyjmowanie i realizacja zamówień - Tworzenie dedykowanych ofert indywidualnych dla klienta - Dbałość o porządek oraz właściwą ekspozycję towaru Wymagania: - Mile widziane wykształcenie kierunkowe w zakresie techniki dentystycznej lub pokrewne - Mile widziane doświadczenie w handlu lub pracy w charakterze technika dentystycznego - Kultura osobista i umiejętności komunikacyjne - Chęć do pracy i umiejętność współpracy w zespole Nasza oferta: - Stała praca w w stabilnej firmie - Czas pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 - Możliwość rozwoju zawodowego i szkolenia branżowe - Zarobki uzależnione od kwalifikacji, doświadczenia i stażu pracy

Konsultant ds sprzedaży
Konsultant ds sprzedaży
Kalisz 30+ kilka dni temu

Poszukujemy konsultantów do sprzedaży pakietów medycznych dla firm. Praca polega na pozyskiwaniu jak największej ilości firm, które są zainteresowane pakietami medycznymi dla swoich pracowników Wymagane doświadczenie, Wysoka kultura osobista Łatwość nawiązywania kontaktów Praca zdalna z domu, on line

Konsultant ds. Sprzedaży
Konsultant ds. Sprzedaży
Warszawa 30+ kilka dni temu

Do naszego nowego projektu szukamy osób, które zajmą się kompleksową obsługą klienta w trudnej sytuacji finansowej. Szukamy osób empatycznych, otwartych, potrafiących słuchać potrzeb klienta i wychodzącym im naprzeciw.Oferujemy pracę w systemie zmianowym: od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-20:00 i w niektóre weekendy w godzinach 10:00-18:00. Oferujemy:Pracę w nowoczesnym biurze, blisko Dworca ZachodniegoStałe wynagrodzenie + wysoką prowizję (nawet do 7 000 zł brutto)Pracę w oparciu o usystematyzowane procesyDynamiczny rozwój Twoich umiejętności (ciągle się szkolimy)Elastyczne godziny pracyŚwietną atmosferęDużą, ocieploną bazę klientów zainteresowanych produktem firmy Oczekujemy:Łatwości nawiązywania kontaktów, komunikatywnościInicjatywy, przy jednoczesnym nastawieniu na działanie dla dobra Klienta i firmyUmiejętności budowania relacji z klientem, aktywnego słuchania i skutecznej komunikacjiSilnej motywacji do pracy i realizacji celów Wykształcenia min. średniegoPrzedsiębiorczości i ambicji Zajmiesz się:Pozyskiwaniem klientów, dostosowywaniem naszej oferty do ich potrzeb i finalizacją wnioskówBudowaniem długofalowych relacji z klientamiSzeroko pojętym telefonicznym wsparciem KlientaWeryfikacją danych dostarczanych przez Klienta i odpowiednią ich dyspozycjąMonitorowaniem przebiegu, obsługą i utrzymywaniem terminowości przetwarzanych wniosków Super, jeśli dodatkowo:Jesteś osobą nastawioną na celMotywuje Cię chęć uzyskiwania wysokich wyników (to wiąże się bezpośrednio z wysokimi premiami)Jesteś osobą samodzielną i kreatywnąInformujemy, że Administratorem danych jest LoanMe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Pełna wersja klauzuli znajduje się pod linkiem: http://loanme.pl/polityka-prywatnosci Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do LoanMe Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę, Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Konsultant ds. Sprzedaży
Konsultant ds. Sprzedaży
Warszawa 30+ kilka dni temu

Miejsce pracy: Praca zdalna Wynagrodzenie: 3000 zł brutto + premia uzależniona od wynikówTwój zakres obowiązków•      Realizowanie połączeń wychodzących ukierunkowanych na sprzedaż •      Badanie potrzeb Klientów, budowanie relacji i dbanie o wysoką jakość obsługi•      Wspieranie obsługi połączeń przychodzących od Klientów i udzielanie informacji o produktach firmy Nasze wymagania•      Doskonale znasz specyfikę pracy w Call Center i lubisz kontakt telefoniczny z Klientami•      Posiadasz doświadczenie w sprzedaży telefonicznej•      Posiadasz wykształcenie min. średnie•      Jesteś gotowy/a do pracy w systemie zmianowym (7:00-21:00) i w weekendy (9:00-17:00)•      Z entuzjazmem i zaangażowaniem budujesz relację z Klientem •      Szybko się uczysz, wyróżnia Cię duża samodzielność, a kreatywność to Twoja mocna strona•      Wierzysz we własne możliwości i jesteś konsekwentny/a w działaniu•      Jeżeli dodatkowo posiadasz warunki do świadczenia pracy zdalnej – odpowiednią przestrzeń i stałe łącze internetowe - to świetnie się składa!To oferujemy•      Pracę zdalną•      Niezbędne narzędzia pracy i szkolenie w trybie online•      Elastyczne godziny pracy (7-21)•      Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę•      Pakiet opieki medycznej•      Dzień wolny na wolontariat•      Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach•      Ścieżki kariery wspierające rozwój w organizacji•      Pakiet profesjonalnych szkoleń wdrożeniowych i rozwojowych•      Platformę kafeteryjną oraz platformę społecznościowo-grywalizacyjną

Konsultant ds. Sprzedaży
Konsultant ds. Sprzedaży
Tarnów 30+ kilka dni temu

Twój zakres obowiązków • kompleksowa obsługa indywidualnych klientów (telefoniczna oraz mailowa) • doradztwo w wyborze ofert zgodnie z potrzebami klientów • udział w ciekawych projektach operacyjnych Nasze wymagania • łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych • komunikatywność, cierpliwość • wysoka kultura osobista • mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta To oferujemy • pracę pełną wyzwań i możliwość zdobycia doświadczenia • elastyczne warunki zatrudnienia • wsparcie w procesie adaptacji i cykl szkoleń wprowadzających • świetną atmosferę pracy w zgranym zespole • pakiet benefitów indywidualnych Kontakt do**************a@w*.pl

Konsultant ds. Sprzedaży
Konsultant ds. Sprzedaży
300020000 zł
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Twój zakres obowiązków • Realizacja celów sprzedażowych poprzez rozwój współpracy z obecnymi i z potencjalnymi klientami • Spotkania z klientami w celu poznania ich potrzeb, planowanie i odbywanie wizyt handlowych u potencjalnych klientów • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi, pozyskiwanie nowych klientów • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych • Systematyczne raportowanie swojej pracy Nasze wymagania • Umiejętność prowadzenia rozmów i prezentacji handlowych • Komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność, profesjonalizm w działaniu • Prawo jazdy kat. B • Gotowość do wyjazdów służbowych To oferujemy • Stabilne zatrudnienie B2B • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz motywacyjnego systemu premiowego • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie • Szkolenia podnoszące Twoje umiejętności • Narzędzia niezbędne do realizacji celów sprzedażowych ( laptop, telefon) • System benefitów pozapłacowych: system prywatnej opieki zdrowotnej Kontakt lu*******1@w*.pl

Konsultant ds. Sprzedaży
Konsultant ds. Sprzedaży
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Twój zakres obowiązków • Prowadzenie rozmów telefonicznych oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami Zachęcanie klientów do skorzystania z produktów i usług oferowanych przez firmę • Wsparcie w procesie zakupowym • Tworzenie pozytywnego wizerunku firmy Nasze wymagania • Otwartość oraz pozytywne nastawienie w kontaktach z klientami • Umiejętność szybkiego uczenia się, w tym indywidualnego poszerzenia wiedzy • Zdolność do koncentracji oraz działania pod presją czasu • Samodzielność i bardzo dobra organizacja własnej pracy Mile widziane • Doświadczenie w sprzedaży lub telefonicznym kontakcie z klientem To oferujemy • Niesamowitą atmosferę w pracy • System szkoleń i programów rozwojowych Prywatną opiekę medyczną dla Ciebie, a dla Twojej rodziny na preferencyjnych warunkach • Premię uzależnioną od wyników i zaangażowania • Nagrody za sprzedaż Kontakt lu*******1@w*.pl

Konsultant ds. sprzedaży
Konsultant ds. sprzedaży
Poznań 30+ kilka dni temu

Opis stanowiska:§ praca na infolinii sprzedażowej m.in. kontakt z Klientami oraz z pracownikami biur podróżyWymagania:§ wykształcenie minimum średnie § co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku § znajomość technik sprzedaży§ umiejętności interpersonalne w szczególności kreowania i podtrzymywania długotrwałej relacji z Klientami§ znajomość obsługi komputera w zakresie MS Windows, MS Word/Excel, poczta elektroniczna§ znajomość obsługi Merlin X, Blue Vendo§ gotowość do szkoleń i sporadycznych wyjazdów§ umiejętność pracy w zespole§ zainteresowanie turystyką w szczególności popularnymi kierunkami wakacyjnymi§ mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego§ dyspozycyjnośćOferujemy:§ praca na pełny etat§ przedmiotowe szkolenie§ wynagrodzenie składające się z podstawy + prowizja§ ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole§ stabilne warunki zatrudnienia§ możliwość rozwoju zawodowego§ niezbędne narzędzia do pracy§ wyjazdy zagraniczne w ramach study-tour§ Pracowniczy Program Emerytalny§ ubezpieczenie grupoweUprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli:Na podstawie art. 6 ust. 1 a Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę ECCO HOLIDAY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu (61 – 696) Al. Solidarności 46 moich danych osobowych udostępnionych przeze mnie w celach rekrutacji zawartych w CV.Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV również klauzuli o treści:Wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV przez okres rekrutacji oraz przez okres 1 roku od zakończenia rekrutacji, na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez spółkę ECCO HOLIDAY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Poznaniu (61–696) Al. Solidarności 46.

Konsultant ds. sprzedaży
Konsultant ds. sprzedaży
Sopot 18 dni plecy

Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu – pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych. Obecnie dla Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:Konsultant ds. sprzedażyMiejsce pracy: SopotOczekujemy:·      Płynnej znajomości języka polskiego (w mowie i piśmie)·      Swobodnej komunikacji·      Umiejętności podstawowej obsługi komputeraOferujemy:·      Atrakcyjne zarobki w systemie stałego wynagrodzenia ·      Wysoką prowizję ·      Elastyczność w kwestii godzin pracy, indywidualne podejście do pracownika umożliwiające pogodzenie życia osobistego z zawodowym·      Przejrzystość w kwestii zasad współpracy i obowiązków·      Bezpieczeństwo w kwestii warunków zatrudnienia, umowę o pracę po płatnym okresie próbnym ·      Doświadczenie w postaci zatrudnienia w ciekawej branży i zdobycia wiedzy we współpracy z klientem biznesowym ·      Wsparcie kadry pracowniczej Praca polega na:·      Aktywnej sprzedaży literatury fachowej ·      Telefonicznej obsłudze klientów i utrzymanie relacji z klientami·      Obsłudze posprzedażowej ·      Aktualizacji danych kontaktowych  Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego 576 255 558. CV proszę kierować pod adres: @

Konsultant ds. sprzedaży bezpośredniej
Konsultant ds. sprzedaży bezpośredniej
Sopot 30+ kilka dni temu

Foreign Personnel Service sp. z o.o. jest wiodąca polską agencją rekrutacyjną, która specjalizuje się w pozyskiwaniu pracowników z Polski oraz krajów wschodniej Europy oraz Azji. FPS rekrutuje masowo personel linii montażowych oraz specjalistów średniego szczebla (m.in. operatorzy maszyn, wózków widłowych, brygadziści) do pracy w przedsiębiorstwach z branży produkcyjnej (m.in. AGD, automotive, elektronika), a także przetwórczej, logistycznej i wielu innych. Klientami FPS są największe polskie zakłady pracy, dzięki czemu spółka dysponuje szerokim doświadczeniem rekrutacyjnym i operacyjnym. Oferujemy elastyczne rozwiązania HR dla biznesu - pracę tymczasową, outsourcing personalny oraz usługi rekrutacji stałych. Obecnie dla Klienta, poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Konsultant ds. sprzedaży bezpośredniej Miejsce pracy: Sopot W ramach zajmowanego stanowiska, będziesz odpowiedzialny za: • Aktywna sprzedaż literatury fachowej • Aktualizacja danych kontaktowych • Telefoniczna obsługa klientów • Utrzymywanie i poszerzanie relacji z klientami • Obsługa posprzedażowa Zwrócimy szczególną uwagę na poniższe aspekty: • Płynnej znajomości języka polskiego (w mowie i piśmie) • Podstawowa obsługa komputera • Swobody w komunikacji telefonicznej • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów • Mile widziane doświadczenie na stanowisku sprzedażowym W ramach współpracy oferujemy: • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę pracę, • Stawka godzinowa 18,30 zł brutto/h + prowizja za sprzedaż, • Pracę w systemie jednozmianowym (7:30-15:30) • Możliwość rozwoju umiejętności sprzedażowych i komunikacyjnych • Dobre warunki i pracę w przyjaznej atmosferze. Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego 576 - pokaż numer telefonu - . CV proszę kierować pod adres: @ Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Foreign Personnel Service sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi (90-227), ul. Wierzbowa 21/1, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Foreign Personnel Service sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych można skontaktować używając adresu: rodo[at]fps-work.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. Rozporządzenia RODO w ramach realizacji obowiązku prawnego ciążącego na administratorze danych). Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Czas przechowywania danych: powierzone dane osobowe będą przechowywane do czasu prowadzonej rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: osoby zajmujące się rekrutacją i kadra decydująca o zatrudnieniu. Przysługujące prawa: prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących swojej osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

6000 zł / mies. - Konsultant ds. sprzedaży
6000 zł / mies. - Konsultant ds. sprzedaży
30+ kilka dni temu

Konsultant telefoniczny ds. sprzedaży Miejsce pracy: home officeTwoja praca będzie polegała na: - telefonicznej sprzedaży produktów gospodarstwa domowego obecnym klientom firmy ( ciepła baza )Wymagania: - mile widziane doświadczenie w pracy w call center w telefonicznej sprzedaży produktów lub usług,- możliwość pracy na pełny etat oraz stały dostęp do Internetu!Oferujemy:- gwarantowaną podstawę 18,30 brutto / h- realny do zrealizowania motywujący system premiowy ( od 1000 do 3000 zł brutto )- przedłużenie współpracy po 4 miesiącach w oparciu o umowę o pracę - przy przedłużeniu współpracy w oparciu o umowę o pracę - karta Medicover oraz Multisport.Przed rozpoczęciem pracy oferujemy trzydniowe szkolenie online!Zachęcamy do wysłania CV za pomocą linku aplikacyjnego poniżej ( skopiuj do przeglądarki )https://aplikuj.hrappka.pl/oferta/oferta/18496/ol?lang=pl

Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Play
Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Play
Dębica 30+ kilka dni temu

Dołącz do naszego zespołu jako: Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym Play w Dębicy Twoje zadania: -Sprzedaż i promowanie produktów i usług Play -Budowanie długotrwałych relacji z Klientami -Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Play -Dbanie o wizerunek salonu Szukamy Ciebie, jeśli: -Lubisz ludzi i uwielbiasz z nimi rozmawiać -Chcesz nauczyć się pracy w sprzedaży od najlepszych (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej!) -Angażujesz się w 100% w to co robisz -Wyróżniasz się inicjatywą -Możesz pracować w różnych godzinach (również w weekendy) A dodatkowo: Wymagasz od pracodawcy czegoś więcej niż tylko standardu – wyposażymy Cię w kartę MultiSport, bilety do kina, telefon służbowy oraz ubezpieczenie i prywatną opiekę medyczną Oczekujesz profesjonalnego wdrożenia – możesz liczyć na wsparcie!

Konsultant ds. Sprzedaży w salonie Orange
Konsultant ds. Sprzedaży w salonie Orange
Ostróda 30+ kilka dni temu

Lubisz kontakt z ludźmi? Kręcą Cię nowinki technologiczne? Ważny jest dla Ciebie rozwój? Chciałbyś pracować w fajnym zespole, który wspiera się w osiąganiu celów? To praca w GTI, największej w Polsce sieci salonów sprzedaży Orange, może być idealna dla Ciebie! Zainspiruj się pracą jako: Konsultant ds. Sprzedaży w salonie Orange Miejsce pracy: Ostróda Czarnieckiego 39 / Jana Pawła II 9 Poznaj korzyści płynące z pracy w GTI: Stabilna praca wraz z umową o pracę Profesjonalne szkolenia i stały rozwój Awanse wewnętrzne Korzystanie z najnowszych technologii Realny wpływ na wysokość wynagrodzenia Udział w licznych konkursach sprzedażowych Dołącz do nas, jeśli: jesteś osobą komunikatywną i chcesz pracować z ludźmi chcesz poznawać tajniki sprzedaży i chcesz się uczyć od najlepszych rozwój jest dla Ciebie ważny angażujesz sie w to co robisz i podejmujesz inicjatywę. Twoje zadania: sprzedaż i promowanie oferty Orange realizacja indywidualnych celów sprzedażowych i jakościowych obsługa i budowanie trwałych relacji z Klientami posprzedażna obsługa  abonentów Sieci Orange Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w aplikacji lub na e-mail.  

Konsultant ds. sprzedaży PLAY
Konsultant ds. sprzedaży PLAY
Nowy Sącz 30+ kilka dni temu

Zgłoś się do nas i przekonaj się dlaczego warto z nami zostać na dłużej. Jeśli nie masz doświadczenia w sprzedaży, u nas z pewnością je zdobędziesz. Twoje zadania: · Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych · Aktywna sprzedaż produktów i usług · Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Play · Dbanie o wizerunek salonu Szukamy Ciebie jeśli: · Jesteś komunikatywny i lubisz rozmawiać z ludźmi · Chcesz nauczyć się pracy w sprzedaży (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej!) · Masz inicjatywę i nie boisz się jej pokazać · Angażujesz się w 100% w to co robisz · Jesteś dyspozycyjny (praca również w weekendy) · Masz co najmniej średnie wykształcenie Korzyści dla Ciebie: · Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) · Profesjonalne wdrożenie do wszystkich Twoich zadań · Jasny i konkurencyjny system premiowy · Rozwój i podnoszenie swoich umiejętności · Zaplanowana ścieżka rozwoju i możliwość awansu · Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, ubezpieczenie grupowe · Zdrowa rywalizacja oparta na jasnych zasadach Zobacz jak wygląda praca w Play. Zgłoś się do nas i porozmawiaj z nami. Przekonaj się, że poza profesjonalistami jesteśmy też fajnymi ludźmi z którymi warto współpracować. CV prosimy wysyłać w odpowiedzi na ogłoszenie do 15.04.2021r. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Konsultant ds. sprzedaży telefonicznej
Konsultant ds. sprzedaży telefonicznej
Warszawa 30+ kilka dni temu

Electrotile innowacyjna spółka na rynku Building Integrated Photovoltaic rozbudowuje zespół sprzedażowy w związku z tym poszukujemy osób na stanowisko Konsultanta ds. sprzedaży telefonicznej. Firma koncentruje swoje działania na perspektywicznym i dynamicznie rynku jakim jest Fotowoltaika oraz BIPV. Oprócz instalacji pracujemy nad własnymi produktami oraz rozwijamy produkcję. Jeśli chcesz brać udział w transformacji energetycznej oraz uczestniczyć w rodzącym się rynku źródeł odnawialnych zapraszamy do współpracy. Idealna osoba na tym stanowisku posiada: - doświadczenie w telefonicznej sprzedaży poparte wynikami - doświadczenie w umawianiu spotkań dla Doradców - dobrą dykcję i miły głos Dodatkowe oczekiwania: - determinacja w realizacji celów sprzedażowych - umiejętność prowadzenia efektywnych rozmów z Klientami - umiejętność dotarcia do osób decyzyjnych - gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji - odpowiedzialność i dobra organizacja pracy - wysoka skuteczność prowadzonych działań Zakres obowiązków: - umawianie spotkań B2B i B2C dla Doradców - telefoniczna sprzedaż produktów z portfolio firmy (branża OZE) - przeprowadzanie spotkań online z Klientami - kompleksowa obsługa klienta (połączenia wychodzące, przychodzące, korespondencja e-mail) - raportowanie wyników swojej pracy Oferujemy - umowę zlecenie lub B2B na okresie próbnym - wynagrodzenie stałe oraz system prowizyjny - niezbędne narzędzia do wykonywania pracy - pakiet szkoleń technicznych i sprzedażowych - stałe wsparcie merytoryczne - możliwość rozwoju zawodowego - pracę w nowoczesnym biurze i dynamicznie rozwijającej się organizacji

Konsultant ds. Sprzedaży telefonicznej
Konsultant ds. Sprzedaży telefonicznej
Warszawa 30+ kilka dni temu

Edison Energia to ludzie! Jesteśmy zaangażowani i ambitni. Nasza firma to jedna z największych spółek z branży energii odnawialnej w Polsce. Dodajemy własną, dużą cegłę dla czystego świata. Razem robimy coś wielkiego, wykorzystujemy energię ze słońca. Chcemy, aby każdy mógł wykorzystać to darmowe źródło do zasilania domu. Zrób to z nami!Twój zakres obowiązków:  Realizacja celów sprzedażowych Ocena możliwości montażowych instalacji u klienta Uzupełnienie potrzebnych dokumentów i przekazanie do działu projektowego  Videokonferencje        Nasze wymagania:Posiadasz doświadczenie i sukcesy w sprzedaży telefonicznejJesteś osobą nieprzeciętnąChcesz zarabiać dobre pieniądzePosiadasz wewnętrzny drive i energięŚwietnie komunikujesz się z ludźmi i jesteś otwarty na nowe doświadczeniaLubisz rywalizację i pracę w sprzedażyPresja czasu i prędkość działania nie paraliżuje Cię a napędzaTo oferujemy:Atrakcyjne wynagrodzenie podstawoweBardzo wysokie prowizjeStabilność dużej organizacjiEnergiczny zespółAwans dla najlepszychPełne wsparcie doświadczonego manageraPakiet szkoleń rozwojowych i branżowychKonkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodamiBrak nonsensów korporacyjnych i politykiSzybka ścieżka decyzyjnaNajbardziej rozwojowa branża w PolsceZarząd zainteresowany opinią pracownikówPrywatna opieka medyczne

Konsultant ds. Sprzedaży Telefonicznej
Konsultant ds. Sprzedaży Telefonicznej
Warszawa 30+ kilka dni temu

IKOL System sp. z o.o. jest liderem lokalizowania pojazdów oferującym zarówno systemy radiowe służące do lokalizowania skradzionych pojazdów, jak i systemy GPS do monitorowania i zarządzania flotą samochodową.Zakres obowiązków:Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów - Cold callingSprzedaż telefoniczna do Klientów B2B i B2CTworzenie baz potencjalnych KlientówObsługa zapytań ofertowychNasze wymaganie:Doświadczenie w aktywnej sprzedaży, call center lub telemarketingu - warunek koniecznyZnajomość technik sprzedażyUmiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji handlowychKreatywne podejście do sprzedaży i obsługi KlientaRealizacja planów sprzedażowychUmiejętność organizowania czasu pracy, sumienność i dokładnośćOferujemy:Umowę o pracę po okresie próbnymAtrakcyjne wynagrodzenie stałe i prowizyjneCiekawą pracę dającą perspektywę rozwojuMożliwość przystąpienia do programu MultisportZainteresowanych prosimy o przesłanie CV Administratorem danych osobowych jest IKOL System sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-436), ul. Globusowa 5. Kandydat ma prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej zgoda zostanie wycofana. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez IKOL System sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego zgodnie z zapisami art. 6 ust. 1 lit a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).

Konsultant ds. Sprzedaży Telefonicznej
Konsultant ds. Sprzedaży Telefonicznej
Kielce 30+ kilka dni temu

Specjalista ds. Sprzedaży TelefonicznejWynagrodzenie - 3 000 - 8 000 zł/mies. bruttoWymiar pracy - 8 h dziennieLokalizacja - Kielce, ul. ZagórskaTutlo to innowacyjna i jedyna w tej części Europy platforma do nauki języka angielskiego online bez wychodzenia z domu i wcześniejszego umawiania lekcji. Mamy już ponad 7000 aktywnych użytkowników, korzystających z 28 różnych kursów, prowadzonych przez ponad 300 native speakerów i ponad 100 lektorów polskojęzycznych. Co nas wyróżnia?Kontaktujemy się wyłącznie z osobami, które wyraziły zainteresowanie nauką języka angielskiego (zero zimnych telefonów)Wynagrodzenie składa się ze stałej podstawy + wysokiej prowizji od wyników sprzedażyCzym będziesz się zajmować?Będziesz odpowiedzialny za telefoniczne pozyskiwanie nowych klientów, prezentowanie zasad działania platformy Tutlo i finalizację umów.Czego od Ciebie oczekujemy?- doświadczenia w call center (mile widziane akcje wychodzące) lub dziale handlowym- znajomości technik sprzedażowych i negocjacyjnych,- sprawnej obsługi komputera,- szybkiego przyswajania nowych informacji,- silnej orientacji na rozwój w dziale sprzedaży dynamicznie rosnącej firmy- dobrej organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów.Korzyści ze współpracy z Tutlo:- stabilne zatrudnienie i jasne zasady współpracy- atrakcyjne wynagrodzenie- międzynarodowe środowisko pracy i udział w projekcie o globalnym potencjale rozwoju- pakiet prywatnej opieki medycznej na dogodnych warunkach- bezpłatny pracowniczy kurs angielskiego na platformie tutlo.pl- świetna atmosfera i przyjazny zespół - niezbędne narzędzia - telefon, laptop, oprogramowanie.Zainteresowany? Zainteresowana? Czekamy na Ciebie :) 

Konsultant ds. sprzedaży Wydawnictwo
Konsultant ds. sprzedaży Wydawnictwo
Sopot 8 dni plecy

Wynagrodzenie: od 1500 do 3000 zł netto miesięcznie Co oferujemy?umowę zleceniemożliwość zdobycia doświadczeniawolne weekendyCzego oczekujemy?dyspozycyjności od zarazobsługi komputeraBenefity:elastyczny czas pracyparking dla pracownikówDodatkowe informacje:nie wymagamy przesłania CVLiczba osób, które planujemy zatrudnić na to stanowisko: 15

Konsultant ds. sprzedaży i obsługi klienta
Konsultant ds. sprzedaży i obsługi klienta
Białystok 30+ kilka dni temu

Bridge Solutions Hub to nowoczesna spółka technologiczna, która działa na polskim rynku od dekady. Obecnie bardzo dynamicznie rozwijamy Wpadaj.pl - ultra elastyczny kalendarz dla salonów beauty&health oraz wyszukiwarka ich usług.Jeśli szukasz miejsca, w którym będziesz mógł od początku budować nowy koncept e-commerce o zasięgu ogólnopolskim, to dołącz do nas!W związku z dynamicznym rozwojem zespołu poszukujemy osobę na stanowisko Konsultant ds. telesprzedaży i obsługi klienta.Twoją rolą będzie zdalne (cold calling, cold mailing, FB messenger itp.) pozyskiwanie klientów do serwisu e-commerce z branży beauty oraz obsługa help desk klientów serwisu. W szczególności do Twoich zadań należeć będzie:Nawiązywanie relacji handlowych i pozyskiwanie salonów do aplikacji Wpadaj.plPomoc klientom (właścicielom salonów beauty&health) serwisu w korzystaniu z aplikacjiRealizacja planów sprzedażowych - ilość pozyskanych salonów do aplikacjiRaportowanie bieżących wynikówWymagania:Otwartość, chęć do nauki nowych rzeczy i dynamika w działaniumile widziane doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży produktów przez telefonumiejętność nawiązywania relacji z klientem odpowiednia dykcjanaturalna umiejętności negocjacjiZe swojej strony oferujemy w szczególności:Warunki do rozwoju, w szczególności dla osób bez doświadczenia, które chcą zdobyć swoją pierwszą pracęPracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o dużym potencjaleRealną możliwość realizacji swoich pomysłów i dalszy rozwój zawodowyStabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinWynagrodzenie stałe i atrakcyjny system premiowyPartnerską atmosferę pracy w młodym zespoleDołącz do nas i zacznij karierę w e-commerce.

Konsultant ds. sprzedaży - odbieranie połączeń - home office
Konsultant ds. sprzedaży - odbieranie połączeń - home office
Warszawa 30+ kilka dni temu

Konsultant ds. sprzedaży ( praca od 11.05.21 r. ) Miejsce pracy: home office ( tylko dla osób z Warszawy ) Twoja praca będzie polegała na: - telefonicznej sprzedaży produktów gospodarstwa domowego do klientów firmy - odbieranie połączeń. Wymagania: - doświadczenie w pracy w call center w telefonicznej sprzedaży produktów lub usług ( warunek konieczny ). Oferujemy: - gwarantowaną podstawę 18,30 brutto / h - realny do zrealizowania, - motywujący system premiowy (w pierwszych 3 miesiącach oraz konkursy, - przedłużenie współpracy po 4 miesiącach w oparciu o umowę o pracę bądź kontynuacja współpracy w oparciu o umowę zlecenie (jeżeli taka forma współpracy jest przez pracownika uznana za korzystniejszą) - przy przedłużeniu współpracy w oparciu o umowę o pracę - karta Medicover oraz Multisport. Ponadto: - szkolenie wstępne, - cykliczne szkolenia i wsparcie merytoryczne trenerów na każdym etapie pracy, - realna możliwość rozwoju i awansu dla najlepszych. Warunek konieczny: możliwość pracy na pełny etat oraz stały dostęp do Internetu! Zachęcamy do wysłania CV za pomocą przycisku Aplikuj!

Młodszy konsultant ds. sprzedaży Play Jędrzejów
Młodszy konsultant ds. sprzedaży Play Jędrzejów
Jędrzejów 30+ kilka dni temu

Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie PlayMiejsce pracy: JędrzejówOgłoszenie aktualne, zgłoszenia przyjmujemy tylko za pośrednictwem OLX.Czym się będziesz zajmować?Sprzedażą i promowaniem produktów i usług PlayBudowaniem długotrwałych relacji z KlientamiObsługą Klientów zgodnie ze standardami PlayRealizacją zadań administracyjnych i porządkowychCzego od Ciebie oczekujemy?Inicjatywy w relacjach z KlientamiZaangażowania i skuteczności w realizacji celówGotowości do pracy zmianowej (również w weekendy)Jeśli zatem:Szukasz stabilnego zatrudnienia - mamy dla Ciebie umowę o pracęCenisz jasne zasady - zadbaliśmy o przejrzysty system wynagrodzeńChcesz się rozwijać i podnosić kwalifikacje - zapewniamy bogaty system szkoleń i możliwości awansuOczekujesz profesjonalnego wdrożenia - możesz liczyć na wsparcie Nie wierzysz? Odwiedź nas w najbliższym salonie i sam zapytaj jednego z nas. Jesteśmy nie tylko świetnymi fachowcami, ale też fajnymi ludźmi.Klauzula rodo : Wysyłając swoje CV, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Germatel S.C. z siedzibą w Zabrzu (41-800), ul. 3-go Maja 1A jako administratora, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody. Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez Germatel S.C., to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Młodszy konsultant ds. sprzedaży Play Olesno
Młodszy konsultant ds. sprzedaży Play Olesno
Olesno 30+ kilka dni temu

Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Play Miejsce pracy: Olesno Ogłoszenie jest aktualne, zgłoszenia przyjmujemy tylko poprzez platformę OLX. Czym się będziesz zajmować? Sprzedażą i promowaniem produktów i usług Play Budowaniem długotrwałych relacji z Klientami Obsługą Klientów zgodnie ze standardami Play Realizacją zadań administracyjnych i porządkowych Czego od Ciebie oczekujemy? Inicjatywy w relacjach z Klientami Zaangażowania i skuteczności w realizacji celów Gotowości do pracy zmianowej (również w weekendy) Jeśli zatem: Szukasz stabilnego zatrudnienia - mamy dla Ciebie umowę o pracę Cenisz jasne zasady - zadbaliśmy o przejrzysty system wynagrodzeń Chcesz się rozwijać i podnosić kwalifikacje - zapewniamy bogaty system szkoleń i możliwości awansu Oczekujesz profesjonalnego wdrożenia - możesz liczyć na wsparcie Nie wierzysz? Odwiedź nas w najbliższym salonie i sam zapytaj jednego z nas. Jesteśmy nie tylko świetnymi fachowcami, ale też fajnymi ludźmi. Klauzula rodo : Wysyłając swoje CV, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Germatel S.C. z siedzibą w Zabrzu (41-800), ul. 3-go Maja 1A jako administratora, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody. Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez Germatel S.C., to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Młodszy konsultant ds. sprzedaży Play Mysłowice
Młodszy konsultant ds. sprzedaży Play Mysłowice
Mysłowice 30+ kilka dni temu

Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie PlayMiejsce pracy: Mysłowice C.H. Quick ParkOgłoszenie jest aktualne, a aplikacje przyjmujemy tylko za pośrednictwem platformy OLXCzym się będziesz zajmować?Sprzedażą i promowaniem produktów i usług PlayBudowaniem długotrwałych relacji z KlientamiObsługą Klientów zgodnie ze standardami PlayRealizacją zadań administracyjnych i porządkowychCzego od Ciebie oczekujemy?Inicjatywy w relacjach z KlientamiZaangażowania i skuteczności w realizacji celówGotowości do pracy zmianowej (również w weekendy)Jeśli zatem:Szukasz stabilnego zatrudnienia - mamy dla Ciebie umowę o pracęCenisz jasne zasady - zadbaliśmy o przejrzysty system wynagrodzeńChcesz się rozwijać i podnosić kwalifikacje - zapewniamy bogaty system szkoleń i możliwości awansuOczekujesz profesjonalnego wdrożenia - możesz liczyć na wsparcie Nie wierzysz? Odwiedź nas w najbliższym salonie i sam zapytaj jednego z nas. Jesteśmy nie tylko świetnymi fachowcami, ale też fajnymi ludźmi.Wysyłając swoje CV, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Germatel S.C. z siedzibą w Zabrzu (41-800), ul. 3-go Maja 1A jako administratora, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody. Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez Germatel S.C., to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Konsultant ds. sprzedaży PN-PT // wysokie zarobki
Konsultant ds. sprzedaży PN-PT // wysokie zarobki
Opole 30+ kilka dni temu

W związku z bardzo dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy nowych osób, które wspomogą Nasz zespół. Mamy zupełnie inne podejście do Pracownika. U Nas liczysz się TY i Twój rozwój! Poszukujemy do Naszego zespołu osoby NA STANOWSISKO konsultant ds. sprzedaży. Nie ukrywamy, że do Naszego zespołu potrzebujemy ludzi otwartych, uśmiechniętych, którzy lubią kontakt z drugim człowiekiem. Co Ci dajemy? *świetną atmosferę w pracy, dzięki której będziesz zawsze czuł się dobrze *stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku *profesjonalne kursy i szkolenia *wyjazdy biznesowe *mnóstwo konkursów z nagrodami *za najlepsze wyniki w pracy możliwość otrzymania samochodu służbowego *realną możliwość awansu *a po pracy czekają wyjścia integracyjne z grupą Pracując z Nami, będziesz odpowiedzialny za: *kontakt z klientami indywidualnymi oraz biznesowymi *sporządzanie indywidualnej oferty dla klienta *prowadzenie bazy klientów w systemie tworzenie raportów Szukamy osób, które: *są dyspozycyjne od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin *wykazują zaangażowanie *odznaczają się punktualnością *posiadają wykształcenie minimum średnie *lubią się uczyć i chcą się rozwijać *mają ambicje Miejsce pracy: OPOLE Proszę o wysłanie CV wraz z klauzulą RODO poprzez portal Lento. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym Play | Rzeszów
Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym Play | Rzeszów
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Dołącz do naszego zespołu jako Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym PLAYLokalizacja: RzeszówTwoje zadania:Sprzedaż i promowanie produktów i usług PlayBudowanie długotrwałych relacji z KlientamiObsługa Klientów zgodnie ze standardami PlayDbanie o wizerunek salonu Szukamy Ciebie, jeśli:Lubisz ludzi i uwielbiasz z nimi rozmawiaćChcesz nauczyć się pracy w sprzedaży od najlepszych (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej!)Angażujesz się w 100% w to co robiszWyróżniasz się inicjatywąMożesz pracować w różnych godzinach (również w weekendy)Jesteś gotów podjąć współpracę na czas określony A dodatkowo:Wymagasz od pracodawcy czegoś więcej niż tylko standardu – wyposażymy Cię w kartę MultiSport, bilety do kina, telefon służbowy oraz ubezpieczenie i prywatną opiekę medycznąOczekujesz profesjonalnego wdrożenia – możesz liczyć na wsparcie! Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Konsultant ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - jęz. węgierski
Konsultant ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - jęz. węgierski
Lublin 30+ kilka dni temu

Możesz złożyć cv również bezpośrednio na naszej stronie: career.homeglobal.com/cp/j/10318/a/3/konsultant-ds-sprzedazy-i-obslugi-klienta-jez-wegierski Zależy Ci na dobrej atmosferze w pracy? Ważny jest dla Ciebie elastyczny grafik? Chcesz pracować w Centrum Lublina? A co najważniejsze motywują Cię wysokie zarobki? Jeżeli spełniasz przynajmniej dwa z poniższych oczekiwań - Aplikuj! - znasz język węgierski na poziomie min. C1, - chęć pracy w telefonicznej obsłudze klienta i sprzedaży, - znasz podstawy obsługi komputera, - jesteś dyspozycyjny do współpracy zmianowej, - i chętny do rozwoju, A Twoim zadaniem będzie; - telefoniczna obsługa klientów którzy zamówili produkt na stronie internetowej, - aktywna sprzedaż produktów i usług osobom, które już wyraziły nimi zainteresowanie, - udział w szkoleniach i spotkaniach organizacyjnych, które pomogą Ci od początku osiągać świetne wyniki sprzedażowe. Ale to jeszcze nie wszystko! Możemy Ci zaoferować jeszcze; - pakiety sportowe i medyczne, - świetnie wyposażoną kuchnię: kawę i herbatę w nieograniczonej ilości, - opłacone składki ZUS i składki emerytalne dla osób po 26 r. ż., - liczne eventy integracyjne i konkursy sprzedażowe, - bomby witaminowe - dostarczając świeże owoce. - wynagrodzenie podstawowe liczone za każdą przepracowaną godzinę + atrakcyjne prowizje średnio 3.000 – 5.000 miesięcznie ! Możesz złożyć cv również bezpośrednio na naszej stronie: career.homeglobal.com/cp/j/10318/a/3/konsultant-ds-sprzedazy-i-obslugi-klienta-jez-wegierski

Konsultant ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - jęz. bułgarski
Konsultant ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - jęz. bułgarski
Lublin 30+ kilka dni temu

Możesz złożyć cv również bezpośrednio na naszej stronie: career.homeglobal.com/cp/j/10325/a/3/konsultant-ds-sprzedazy-i-obslugi-klienta-jez-bulgarski Zależy Ci na dobrej atmosferze w pracy? Ważny jest dla Ciebie elastyczny grafik i możliwość współpracy zdalnej? Chcesz pracować w Centrum Lublina? A co najważniejsze motywują Cię wysokie zarobki? Jeżeli spełniasz przynajmniej dwa z poniższych oczekiwań - Aplikuj! - znasz język bułgarski na poziomie min. C1, - chęć pracy w telefonicznej obsłudze klienta i sprzedaży, - znasz podstawy obsługi komputera, - jesteś dyspozycyjny do współpracy zmianowej, - i chętny do rozwoju, A Twoim zadaniem będzie; - telefoniczna obsługa klientów którzy zamówili produkt na stronie internetowej, - aktywna sprzedaż produktów i usług osobom, które już wyraziły nimi zainteresowanie, - udział w szkoleniach i spotkaniach organizacyjnych, które pomogą Ci od początku osiągać świetne wyniki sprzedażowe. Ale to jeszcze nie wszystko! Możemy Ci zaoferować jeszcze; - pakiety sportowe i medyczne, - świetnie wyposażoną kuchnię: kawę i herbatę w nieograniczonej ilości, - opłacone składki ZUS i składki emerytalne dla osób po 26 r. ż., - liczne eventy integracyjne i konkursy sprzedażowe, - bomby witaminowe - dostarczając świeże owoce. - wynagrodzenie podstawowe liczone za każdą przepracowaną godzinę + atrakcyjne prowizje średnio 3.000 – 5.000 miesięcznie ! Możesz złożyć cv również bezpośrednio na naszej stronie: career.homeglobal.com/cp/j/10325/a/3/konsultant-ds-sprzedazy-i-obslugi-klienta-jez-bulgarski

Konsultant ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - jęz. chorwacki
Konsultant ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta - jęz. chorwacki
Lublin 30+ kilka dni temu

Możesz złożyć cv również bezpośrednio na naszej stronie: career.homeglobal.com/cp/j/10327/a/3/konsultant-ds-sprzedazy-i-obslugi-klienta-jez-chorwacki Zależy Ci na dobrej atmosferze w pracy? Ważny jest dla Ciebie elastyczny grafik i możliwość współpracy zdalnej? Chcesz pracować w Centrum Lublina? A co najważniejsze motywują Cię wysokie zarobki? Jeżeli spełniasz przynajmniej dwa z poniższych oczekiwań - Aplikuj! - znasz język chorwacki na poziomie min. C1, - chęć pracy w telefonicznej obsłudze klienta i sprzedaży, - znasz podstawy obsługi komputera, - jesteś dyspozycyjny do współpracy zmianowej, - i chętny do rozwoju, A Twoim zadaniem będzie; - telefoniczna obsługa klientów którzy zamówili produkt na stronie internetowej, - aktywna sprzedaż produktów i usług osobom, które już wyraziły nimi zainteresowanie, - udział w szkoleniach i spotkaniach organizacyjnych, które pomogą Ci od początku osiągać świetne wyniki sprzedażowe. Ale to jeszcze nie wszystko! Możemy Ci zaoferować jeszcze; - pakiety sportowe i medyczne, - świetnie wyposażoną kuchnię: kawę i herbatę w nieograniczonej ilości, - opłacone składki ZUS i składki emerytalne dla osób po 26 r. ż., - liczne eventy integracyjne i konkursy sprzedażowe, - bomby witaminowe - dostarczając świeże owoce. - wynagrodzenie podstawowe liczone za każdą przepracowaną godzinę + atrakcyjne prowizje średnio 3.000 – 5.000 miesięcznie ! Możesz złożyć cv również bezpośrednio na naszej stronie: career.homeglobal.com/cp/j/10327/a/3/konsultant-ds-sprzedazy-i-obslugi-klienta-jez-chorwacki

Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym Play | Słupsk
Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym Play | Słupsk
Słupsk 30+ kilka dni temu

Dołącz do naszego zespołu jako: Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym Play  Miejsce pracy: Słupsk (Galeria Słupsk) Twoje zadania:Sprzedaż i promowanie produktów i usług PlayBudowanie długotrwałych relacji z KlientamiObsługa Klientów zgodnie ze standardami PlayDbanie o wizerunek salonu Szukamy Ciebie, jeśli:Lubisz ludzi i uwielbiasz z nimi rozmawiaćChcesz nauczyć się pracy w sprzedaży od najlepszych (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej!)Angażujesz się w 100% w to co robiszWyróżniasz się inicjatywąMożesz pracować w różnych godzinach (również w weekendy)Jesteś gotów podjąć współpracę na czas określony A dodatkowo:Wymagasz od pracodawcy czegoś więcej niż tylko standardu – wyposażymy Cię w kartę MultiSport, bilety do kina, telefon służbowy oraz ubezpieczenie i prywatną opiekę medycznąOczekujesz profesjonalnego wdrożenia – możesz liczyć na wsparcie! Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

konsultant ds. sprzedaży RAWA MAZOWIECKA
konsultant ds. sprzedaży RAWA MAZOWIECKA
Rawa Mazowiecka 30+ kilka dni temu

Miejsce pracy: RAWA MAZOWIECKA ZAKRES OBOWIĄZKÓW:- Profesjonalna obsługa Klienta w oparciu o funkcjonujące standardy- Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i jakościowych- Budowanie długotrwałych relacji i zapewnianie obsługi posprzedażowej Klientom- Raportowanie efektów pracyWYMAGANIA:- Wykształcenie min. średnie- Umiejętność szybkiego uczenia się- Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office- Zaangażowanie- Znajomość branży telekomunikacyjnej będzie dodatkowym atutemW ZAMIAN WYBRANYM KANDYDATOM OFERUJEMY:- Możliwości rozwoju zawodowego- Umowę o pracę, atrakcyjny system wynagrodzenia, na który składa się podstawa plus system premiowy- Profesjonalne szkolenia- Pracę w młodym, ambitnym zespoleCV ze zdjęciem prosimy o przesyłanie w formularzu kontaktowym

Konsultant ds. sprzedaży PLAY / Telemarketer
Konsultant ds. sprzedaży PLAY / Telemarketer
Sosnowiec 30+ kilka dni temu

Szukamy osoby na stanowisko:Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Play/ TelemarketerMiejsce pracy: SosnowiecTwoje zadania:Sprzedaż i promowanie produktów i usług w salonie PlayTelefoniczna sprzedaż produktów i usług PlayBudowanie długotrwałych relacji z KlientamiObsługa Klientów zgodnie ze standardami PlayDbanie o wizerunek salonuSzukamy Ciebie, jeśli:Lubisz ludzi i uwielbiasz z nimi rozmawiać (również przez telefon)Chcesz nauczyć się pracy w sprzedaży od najlepszych (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej!)Angażujesz się w 100% w to co robiszWyróżniasz się inicjatywąMożesz pracować w różnych godzinach (również w weekendy)A dodatkowo wymagasz od pracodawcy czegoś więcej niż tylko standardu: - Oczekujesz profesjonalnego wdrożenia – możesz liczyć na wsparcie!- Lubisz pieniądze - oferujemy atrakcyjny system wynagrodzeń!- Studiujesz - możesz liczyć na elastyczny grafik pracy!W odpowiedzi na to ogłoszenie wyślij swoje CV. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.Do zobaczenia w PLAY !

Konsultant ds sprzedaży / home office
Konsultant ds sprzedaży / home office
Warszawa 30+ kilka dni temu

Jesteśmy firmą sprzedającą usługi profesjonalne dla sektora nieruchomości, naszymi odbiorcami usług są zarządcy nieruchomości, property managerowie, kierownicy działów administracyjnych, office managerowie i pracownicy szeroko pojętej administracji budynków. Działamy głównie na terenie Warszawy i najbliższych okolic.Szukamy osoby, której celem nadrzędnym będzie pozyskiwanie leadów sprzedażowych w oparciu o kontakt telefoniczny. UWAGA - nie będziesz sprzedawać przez telefon, celem jest umówienie spotkania lub pozyskanie usługi do wyceny. Poszukujemy osoby, która jest komunikatywna, lubi rozmawiać z ludźmi, potrafi przekonać potencjalnego klienta do spotkania. Praca w systemie home office (dostarczamy wszystkie narzędzia: telefon, komputer, internet), system wynagradzania: płaca podstawowa (umowa o pracę lub zlecenie do wyboru) + premia za pozyskane spotkania/wyceny.

Konsultant ds. Sprzedaży • UPC Polska •
Konsultant ds. Sprzedaży • UPC Polska •
Katowice 30+ kilka dni temu

• Poszukuje osób na stanowisko: Konsultant ds. Sprzedaży - Dosprzedaż usług dla klientów indywidualnych • KOGO POSZUKUJEMY? Osób zorganizowanych, odpowiedzialnych i nastawionych na realizacje celu. Jeżeli masz chęci do pracy, a nie masz doświadczenia - nie szkodzi! Na stanowisku przeprowadzamy szkolenie i przekazujemy całą naszą wiedzę. • OFERUJEMY: - Bardzo dobre warunki pracy - Praca zdalna lub w biurze w Katowicach [To Ty decydujesz gdzie pracujesz!] - Płatne szkolenie - Przyjacielska atmosfera - Konkursy - Konkurencyjne wynagrodzenie podstawa+prowizja+premia - Grafik dostosowany do Twoich potrzeb - Pracę w zgranym zespole, który współtworzysz - Możliwość rozwoju i podniesienia swoich kwalifikacji • OCZEKUJEMY: - Zaangażowania w pracę - Dyspozycyjności • PROSIMY O WYSYŁANIE CV ZA POŚREDNICTWEM OLX - TYLKO TAKA KANDYDATURA BĘDZIE BRANA POD UWAGĘ! •

Konsultant ds. sprzedaży - Branża IT
Konsultant ds. sprzedaży - Branża IT
Pruszcz Gdański 25 dni plecy

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego Staffing PRO SP. Z.O.O zarejestrowana pod nr KRAZ 23196 dla jednego ze swoich klientów w okolicach Gdańska / Gdyni poszukuje pracowników na stanowisko: Konsultant Telefoniczny Zakres obowiązków: - Pozyskiwanie nowych Klientów Biznesowych i obsługa obecnych; - Telefoniczna sprzedaż produktów; - Dobór odpowiednich rozwiązań dla Klienta; - Obsługa Klienta w zgodzie ze standardami firmy; - Negocjowanie warunków współpracy; - Budowanie oraz utrzymywanie pozytywnych, długofalowych relacji biznesowych z Klientami firmy; - Wsparcie merytoryczne dla Klientów. Wymagania stanowiska: - Doświadczenie w obsłudze Klienta; - Znajomość technik sprzedaży; - Umiejętności negocjacyjne; - Dobra organizacja pracy własnej; - Samodzielność i dynamizm w działaniu; - Wysokie zdolności interpersonalne; - Nastawienie na realizację celu. Oferujemy: - Cykl szkoleń produktowych i sprzedażowych; - Ciekawą współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku; - Praca od poniedziałku do piątku; - Możliwość realizowania swoich ambicji, wszechstronnego rozwoju zawodowego; - Pracę w energetycznym i miłym towarzystwie, oraz komfortowych warunkach; - Narzędzia niezbędne do pracy; - Wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa + prowizja za osiągane wyniki); - Doradca Klienta Biznesowego.

Konsultant ds. sprzedaży i obsługi klienta-język norweski
Konsultant ds. sprzedaży i obsługi klienta-język norweski
30+ kilka dni temu

Konsultant ds. sprzedaży i obsługi klienta (język norweski) Miejsce pracy: Warszawa lub home office Nr ref. K/NO/2021 Opis stanowiska: • Kontakt telefoniczny z klientami indywidualnymi z bazy danych w języku: norweski Wymagania: • Znajomość języka norweskiego na poziomie C1-warunek konieczny • Wysokie zdolności komunikacyjne, interpersonalne i negocjacyjne; • Doskonała organizacja czasu własnej pracy; • Samodzielność i nastawienie na realizację wyznaczonych celów; • Motywacja i zaangażowanie w powierzone zadania; Oferta obejmuje: • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz bardzo atrakcyjny system premiowy • System szkoleń pod okiem doświadczonych trenerów sprzedaży; • Nowoczesny sprzęt niezbędny do wykonywania zleconych zadań; • Możliwość wykorzystywania na co dzień języka obcego, który dobrze znasz. Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV z podaniem w tytule wiadomości nr ref. K/NL//2019 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym | Poznań, Auchan Komorniki
Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym | Poznań, Auchan Komorniki
Poznań 30+ kilka dni temu

Dołącz do naszego zespołu jako: Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Własnym Play Miejsce pracy: Komorniki k. Poznania Twoje zadania: Sprzedaż i promowanie produktów i usług PlayBudowanie długotrwałych relacji z KlientamiObsługa Klientów zgodnie ze standardami PlayDbanie o wizerunek salonu Szukamy Ciebie, jeśli: Lubisz ludzi i uwielbiasz z nimi rozmawiaćChcesz nauczyć się pracy w sprzedaży od najlepszych (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej!)Angażujesz się w 100% w to co robiszWyróżniasz się inicjatywąMożesz pracować w różnych godzinach (również w weekendy) A dodatkowo: Wymagasz od pracodawcy czegoś więcej niż tylko standardu – wyposażymy Cię w kartę MultiSport, bilety do kina, telefon służbowy oraz ubezpieczenie i prywatną opiekę medycznąOczekujesz profesjonalnego wdrożenia – możesz liczyć na wsparcie! Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Młodszy konsultant ds. sprzedaży Play Bielsko-Biała
Młodszy konsultant ds. sprzedaży Play Bielsko-Biała
Bielsko-Biała 30+ kilka dni temu

Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie PlayMiejsce pracy: Bielsko-BiałaOgłoszenie jest aktualne, zgłoszenia przyjmujemy tylko poprzez platformę OLX.Czym się będziesz zajmować?Sprzedażą i promowaniem produktów i usług PlayBudowaniem długotrwałych relacji z KlientamiObsługą Klientów zgodnie ze standardami PlayRealizacją zadań administracyjnych i porządkowychCzego od Ciebie oczekujemy?Inicjatywy w relacjach z KlientamiZaangażowania i skuteczności w realizacji celówGotowości do pracy zmianowej (również w weekendy)Jeśli zatem:Szukasz stabilnego zatrudnienia - mamy dla Ciebie umowę o pracęCenisz jasne zasady - zadbaliśmy o przejrzysty system wynagrodzeńChcesz się rozwijać i podnosić kwalifikacje - zapewniamy bogaty system szkoleń i możliwości awansuOczekujesz profesjonalnego wdrożenia - możesz liczyć na wsparcie Nie wierzysz? Odwiedź nas w najbliższym salonie i sam zapytaj jednego z nas. Jesteśmy nie tylko świetnymi fachowcami, ale też fajnymi ludźmi.Klauzula rodo : Wysyłając swoje CV, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Germatel S.C. z siedzibą w Zabrzu (41-800), ul. 3-go Maja 1A jako administratora, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody. Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez Germatel S.C., to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Konsultant ds. Sprzedaży- Salon PLAY Piaseczno
Konsultant ds. Sprzedaży- Salon PLAY Piaseczno
Piaseczno 30+ kilka dni temu

Jesteśmy firmą z 12 letnim doświadczeniem na rynku telekomunikacyjnym. Pracujemy jako Autoryzowany Przedstawiciel sieci PLAY.Szukamy Ciebie jeśli:Jesteś komunikatywny i lubisz rozmawiać z ludźmiChcesz nauczyć się pracy w sprzedaży (jeśli masz już doświadczenie, tym lepiej!)Masz inicjatywę i nie boisz się jej pokazaćAngażujesz się w 100% w to co robiszKoniecznie z pasją realizuj dla nas zadania: Sprzedaż i promowanie produktów i usług Play Obsługa Klientów zgodnie ze standardami Play Realizacja zadań administracyjnych i porządkowychPowinieneś spełniać kilka wymogów: Inicjatywa w relacji z Klientami Wykształcenie co najmniej średnie Nastawienie na cel Dyspozycyjność Wysoka odpowiedzialność i kultura osobistaCo oferujemy:Umowę o pracęSzkolenia produktowe i sprzedażoweAtrakcyjny system wynagrodzeń (wynagrodzenie podstawowe + premia za wyniki sprzedażowe i jakościowe)Interesującą i rozwojową pracęDla osób z doświadczeniem w sprzedaży usług telekomunikacyjnych oferujemy preferencyjne warunki zatrudnienia.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie. Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami. Proszę o dołączenie klauzuli. Ja niżej podpisany/a oświadczam, iż zostałem/am poinformowany/a o tym, że:Administratorem Danych Osobowych jest New Connect z siedzibą w Warszawie, ul.Ks.Boguckiego 1B/42. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Konsultant ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
Konsultant ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
Warszawa 30+ kilka dni temu

Giganci Programowania www.giganciprogramowania.edu.pl poszukują osoby komunikatywnej, cierpliwej oraz ze zdolnościami sprzedażowymi, która dołączy do najlepszego zespołu w Warszawie :).Twoje zadania:Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami indywidualnymiAktywna sprzedaż usług szkoleniowychBieżąca obsługa zapytań składanych przez klientówDbanie o utrzymywanie dobrych relacji z klientamiKształtowanie pozytywnego wizerunku firmySzukamy właśnie Ciebie, jeżeli:Masz doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w call center)Potrafisz rozmawiać z ludźmi i łatwo nawiązujesz kontaktyCechuje Cię odpowiedzialność i zaangażowanieOdznaczasz się wysoką kulturą osobistąMasz wykształcenie min. średnieOferujemy Ci:Stabilną pracę w dobrej atmosferzeSatysfakcjonujące wynagrodzenie + dodatkowe premieuzależnione od wyników pracyMożliwość rozwoju zawodowego i pracę w młodym zespoleBiuro blisko stacji metraPRACA OD ZARAZ!

Konsultant ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
Konsultant ds. Sprzedaży i Obsługi Klienta
30+ kilka dni temu

Giganci Programowania to największa szkoła programowania w Polsce, oferująca kursy programowania dla dzieci i młodzieży w wieku 7-19 lat. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:KONSULTANT DS. SPRZEDAŻY I OBSŁUGI KLIENTAPodstawowe obowiązki: • Kontakt mailowy i telefoniczny z klientami indywidualnymi • Aktywna sprzedaż usług dobrych relacji z klientami • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy Oczekujemy: • doświadczenia na podobnym stanowisku • umiejętności sprzedażowych • komunikatywności oraz łatwości w nawiązywaniu kontaktów • odpowiedzialności i zaangażowania • wysokiej kultury osobistej • wykształcenia min. średniego Oferujemy: • stabilną pracę w dobrej atmosferze • dodatkowe premie uzależnione od wyników pracy • możliwość rozwoju zawodowego i pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole • pracę w centrum Warszawy

Konsultant ds. sprzedaży i obsługi Klienta
Konsultant ds. sprzedaży i obsługi Klienta
Warszawa 30+ kilka dni temu

Poszukujemy osób, które chętnie podejmują się nowych wyzwań i chcą rozwijać swoje kompetencje :) Z nami zdobędziesz wiedzę w zakresie obsługi i sprzedaży produktów oraz usług bankowych. Praca w Departamencie Bankowości Bezpośredniej może być dla Ciebie świetnym początkiem przygody w bankowości!Nasze zadania:Budowanie długotrwałych relacji z KlientamiAktywna pomoc w codziennym bankowaniuDoradztwo w zakresie produktów oraz usług bankowychKształtowanie pozytywnego wizerunku Banku zgodnie ze standardamiSkuteczne realizowanie planów jakościowych i sprzedażowychDołącz do nas jeśli:Szukasz pracy na pełen etatJesteś dyspozycyjny do pracy w trybie zmianowymMasz wykształcenie minimum średnieŁatwo nawiązujesz kontakty i umiesz przekonać Klienta do swojego zdaniaPotrafisz reagować na potrzeby KlientówMożesz liczyć na:Umowę o pracę od pierwszego dnia współpracyPodstawę plus miesięczną premię uzależnioną od wyników Twojej pracyPrywatną opiekę medyczną Kartę sportową na preferencyjnych warunkachKompleksowe szkolenia wdrożenioweBrak rutyny – nie korzystamy ze skryptów rozmówMożliwość realnego rozwoju i awansu w ramach struktury naszego BankuDogodną lokalizację: metro Pole Mokotowskie - idealny dojazd do pracy z każdej części Warszawy!Wybitni Słuchacze i Mistrzowie Komunikacji poszukiwani! Zapraszamy do Banku Millennium, właśnie rekrutujemy :)