Sortowanie:
Znaleziony: 45 ogłoszenie w kategorii Obsługa klienta / call center Polska: Wszystkie miasta
Pracownik Biura Obsługi Klienta
Pracownik Biura Obsługi Klienta
nowe Tychy 30+ kilka dni temu

DOBRE BO LOKALNE by loocalioLoocalio to platforma, gdzie lokalni przedsiębiorcy mogą pokazać się lokalnej społeczności. Mieszkańcy znajdą tutaj: informacje o promocjach, wydarzeniach oraz w łatwy sposób mogą skontaktować się z przedsiębiorcą prowadzącym działalność. PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTADo naszego zespołu szukamy osób z doświadczeniem w biurze obsługi klienta, które dzięki swojemu zaangażowaniu wzmocnią także dział sprzedaży firmy. Warunki współpracy:Stałe wynagrodzenie.System premiowy uzależniony od realizacji wyznaczonych celów.Praca zdalna - wymagany komputer z dostępem do Internetu.Zadania:Dbanie o najwyższą jakość standardów obsługi Klienta.Budowanie pozytywnych relacji z Klientami.Umawianie spotkań handlowych dla działu sprzedaży.Pozyskiwanie informacji potrzebnych do przygotowania oferty handlowej.Wysyłanie e-maili i kontakt telefoniczny z Klientami B2B.Wspieranie działań zespołu sprzedażowego.Budowanie profesjonalnego i pozytywnego wizerunku firmy. Umiejętności:Biegła obsługa komputera - warunek konieczny.Znajomości pakietu MS Word i MS Excel umożliwiającego swobodną pracę. Umiejętności pracy samodzielnej oraz zespołowej.Komunikatywność i wysoka kultura osobista.Zaangażowanie przy realizacji powierzonych zadań.Bardzo dobra organizacja czasu pracy.Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.Umiejętność kreatywnego rozwiązywania napotkanych problemów i doprowadzanie do umówienia spotkania handlowego.Umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych.Mile widziane:Doświadczenie w sprzedaży, biurze obsługi klienta, telemarketingu.Predyspozycje handlowe będą dodatkowym atutem.Oferujemy:Dobrą atmosferę w pracy.Wsparcie, wiedzę, szkolenia wprowadzające i pomoc przełożonych.Niezbędne narzędzie do pracy -telefon.Pracę przy prężnie rozwijającym się projekcie.Elastyczny czas pracy - interesuje nas efektywność Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z dołączoną klauzulą:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE RODO.  Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami w procesie rekrutacji.

Pracownik Biura Obsługi Klienta / Call Center
Pracownik Biura Obsługi Klienta / Call Center
Toruń 30+ kilka dni temu

Impex 2.0 Sp. z o.o. działająca w branży fizjoterapeutycznej w związku z rozwojem poszukuje pracownika Biura Obsługi Klienta. Pracownik Biura Obsługi Klienta Oferujemy:Wynagrodzenie podstawowe plus premia od sprzedaży,Niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon,Możliwość rozwoju wraz z firmą,Możliwość awansu,Pracę w młodym zespole,Szkolenie wprowadzające,Pracę od poniedziałku do piątku,Umowę o pracę po okresie próbnym. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za:telefoniczny kontakt z klientem,sprzedaż produktów firmy,informowanie klientów o aktualnych promocjach,dbanie o wizerunek firmy, Oczekujemy:Komunikatywności,chęci do pracy,zaangażowania,dobrej organizacji pracy,znajomości obsługi komputera,mile widziane doświadczenie w telemarketingu (niewymagane) CV wraz z dopiskiem prosimy kierować przez OLX Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę Impex 2.0 Sp. z o.o. Gorczenica 15p 87-300 Brodnica (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.). Miejsce pracy: ToruńProsimy o aplikowanie przez formularz OLX.

Pracownik Biura Obsługi Klienta
Pracownik Biura Obsługi Klienta
Stare Babice 30+ kilka dni temu

Firma z branży logistyki cateringów dietetycznych, poszukuje pracowników do Biura Obsługi Klientów. Praca będzie polegała na KOMPLEKSOWEJ obsłudze: przyjmowanie zgłoszeń i zapytań od klientów ws. realizacji dostaw, ich terminowości, indywidualnych ustaleń, zmian, monitoringiem dostaw w systemie kurierskim. Od kandydatów oczekujemy: doskonałej komunikatywnościasertywność w relacjach z klientamiumiejętności łagodzenia konfliktów i radzenia sobie w trudnych sytuacjachumiejętności pracy pod presją czasu i stresuumiejętności zażądania czasem i dobrą organizacją pracydyspozycyjności grafikowejdoświadczenie w pracy w cateringu dietetycznym lub innym Biurze Obsługi Klienta będą dodatkowym atutemOferujemy:pracę w znakomitych warunkach międzypersonalnych pracę w firmie o ugruntowanej, silnej pozycji rynkowejmożliwość szybkiego awansu i karieryosobiste narzędzia pracy: laptop + telefon + komfortowe warunki pracy stacjonarnej w nowoczesnym biurzedodatkowe systemy motywacyjne: pakiet ubezpieczeniowy i sportowy Istotne informacje: biuro zapewnia obsługę klientów 7 dni w tyg., w godzinach:  pn-pt: 05:00-20:00, sb.: 07:00-15:00; nd. 12:00-20:00.praca zmianowa w systemie 5 x 8h, plan grafikowy: miesięcznypraca stacjonarna: Stare Babice pod Warszawą rekrutacja wstępna Online

Pracownik Biura Obsługi Klienta
Pracownik Biura Obsługi Klienta
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Drukarnia MULTIMA z siedzibą w Rzeszowie poszukuje do swojego zespołu pracownika Biura Obsługi Klientaz językiem angielskimPodstawowy zakres obowiązków:• telefoniczna i mailowa obsługa Klientów• utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami• dbanie o wizerunek firmy• profesjonalna obsługa posprzedażowa Wymagania: • komunikatywność• wysoka kultura osobista• obsługa komputera• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku• biegła znajomość języka angielskiego• umiejętności komunikacyjne/ interpersonalneOferujemy:• stabilną pracę w pełnym wymiarze godzin• wynagrodzenie zawsze na czas• pracę w młodym dynamicznym zespole• szkolenie z zakresu obowiązkówOsoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres agencja[małpa]multima.pl (w formacie PDF) z dopiskiem:„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w firmie MULTIMA (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”Administratorem danych osobowych jest firma MULTIMA z siedzibą w Rzeszowie, ul. Boya-Żeleńskiego 23

Pracownik Biura Obsługi Klienta
Pracownik Biura Obsługi Klienta
Lubień 30+ kilka dni temu

Antykwariat i Księgarnia Tezeusz sp. z o.o. -lider branży księgarskiej i antykwarycznej poszukuje kandydata na stanowisko:Pracownik Biura Obsługi Klienta Miejsce pracy: Lubień (pow. Myślenicki)Do obowiązków należy:telefoniczna i mailowa obsługa Klienta przyjmowanie i zarządzanie zamówieniami Klientówobsługa sprzętów biurowychWymagania:wykształcenie minimum średniedobra znajomość obsługi komputeradyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym – 7:00 – 15:00, 9:00 – 17:00gotowość do pracy w dwie soboty miesięcznie w godz: 7:00 – 13:00komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów oraz umiejętność pracy w zespolerzetelność i uczciwośćsamodzielność oraz dobra organizacja pracyOferujemy :Możliwość awansu i rozwoju w różnych obszarach.Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynkuumowę o pracę po uzgodnionym okresie próbnymAtrakcyjne zniżki dla pracownikówJeżeli interesujesz się literaturą, ta praca jest właśnie dla Ciebie!Pracę w młodym i zaangażowanym zespole, w sympatycznej atmosferzeOsoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem formularza kontaktowego.Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Antykwariat i Księgarnia Tezeusz sp. z o.o. z siedzibą w Kasince Małej 657 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Antykwariat i Księgarnia Tezeusz sp. z o.o. z siedzibą w Kasince Małej 657. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Pracownik Biura Obsługi Klienta
Pracownik Biura Obsługi Klienta
Stare Babice 30+ kilka dni temu

Firma z branży logistyki cateringów dietetycznych, poszukuje pracowników do Biura Obsługi Klientów. Praca będzie polegała na KOMPLEKSOWEJ obsłudze: przyjmowanie zgłoszeń i zapytań od klientów ws. realizacji dostaw, ich terminowości, indywidualnych ustaleń, zmian, monitoringiem dostaw w systemie kurierskim. Od kandydatów oczekujemy: doskonałej komunikatywnościasertywność w relacjach z klientamiumiejętności łagodzenia konfliktów i radzenia sobie w trudnych sytuacjachumiejętności pracy pod presją czasu i stresuumiejętności zażądania czasem i dobrą organizacją pracydyspozycyjności grafikowejdoświadczenie w pracy w cateringu dietetycznym lub innym Biurze Obsługi Klienta będą dodatkowym atutemOferujemy:pracę w znakomitych warunkach międzypersonalnych pracę w firmie o ugruntowanej, silnej pozycji rynkowejmożliwość szybkiego awansu i karieryosobiste narzędzia pracy: laptop + telefon + komfortowe warunki pracy stacjonarnej w nowoczesnym biurzedodatkowe systemy motywacyjne: pakiet ubezpieczeniowy i sportowy Istotne informacje: biuro zapewnia obsługę klientów 7 dni w tyg., w godzinach:  pn-pt: 05:00-20:00, sb.: 07:00-15:00; nd. 12:00-20:00.praca zmianowa w systemie 5 x 8h, plan grafikowy: miesięcznypraca stacjonarna: Stare Babice pod Warszawą

PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA
PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI KLIENTA
Białobrzegi 30+ kilka dni temu

PRACOWNIKA BIURA OBSŁUGI KLIENTA(miejsce pracy – Białobrzegi)Zakres obowiązków:Obsługa zamówień składanych w sklepie internetowym www.zapato.com.pl w tym między innymi: bieżąca obsługa telefoniczna i mailowa klientów sklepu internetowego, informowanie klientów o stanie realizacji zamówień, cenie i dostępności towarów, doradztwo w zakresie oferowanego produktu oraz obsługa posprzedażowaPrzygotowywanie oraz sprawdzanie dostaw/wysyłek zamówieńWsparcie w bieżącym działaniu biura oraz magazynuWymagania:Doświadczenie w obsłudze klientaPraktyczna znajomość pakietu MS OfficeUmiejętność pracy pod presją czasuUmiejętność podejmowania samodzielnych decyzjiKreatywność, komunikatywność i umiejętność nawiązywania dobrych relacji ze współpracownikami i klientamiOferujemy:Zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynkuOdpowiedzialne i samodzielne stanowiskoPracę w sympatycznej atmosferze dla dynamicznie rozwijającej się markiNarzędzia niezbędne do realizacji wyznaczonych zadańOsoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV ze zdjęciem) na adres rekrutacja@zapato.com.plProsimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Pracownik Biura Obsługi Klienta
Pracownik Biura Obsługi Klienta
Inowrocław 30+ kilka dni temu

Jesteśmy polską firmą z zagranicznymi perspektywami. Souvre Internationale to dynamicznie rozwijająca się firma w branży marketingu społecznościowego, trwale związana z środowiskiem e-commerce, która od ponad 4 lat prowadzi sklep internetowy.Czym będziesz się zajmować?·      kompleksowa obsługa klienta – za pośrednictwem telefonu, online;·      odpowiadanie na wszelkie pytania i wątpliwości związane z usługami bądź towarami oferowanymi przez firmę;·      informowanie o dostępnym w sprzedaży asortymencie; ·      pomoc w rozwiązywaniu problemów i przyjmowanie reklamacji klientów;·      wystawianie dokumentów sprzedaży i dokumentów wysyłkowych;·      archiwizowanie dokumentów;·      przyjmowanie zamówień;Czego oczekujemy od Ciebie ?·      komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,·      swobodnej komunikacji w języku angielskim·      łatwość w nawiązywaniu kontaktu z Klientem,·      gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym (również w weekendy),·      nastawienie na rzetelną realizację zadań i chętnych do nauki,Co możemy Ci zaoferować ?·      umowę o pracę·      możliwości rozwoju zawodowego·      system szkoleń·      stabilną pracę w renomowanej firmie·      wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,Zostałem/am poinformowany/a, o tym, że:Administratorem danych osobowych członków Klubu Souvre jest SOUVRE INTERNATIONALE Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Inowrocławiu, ul. Aleja Okrężna 8.Inspektor Ochrony Danych Osobowych – dane kontaktowe: Inowrocław, ul. Aleja Okrężna 8Dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody - dalszych procesach rekrutacyjnych.Przyjmuję do wiadomości, iż podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody - również dalszych procesach rekrutacyjnych.Przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w toku obecnej rekrutacji odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę. Przetwarzanie danych osobowych w dalszych procesach rekrutacyjnych odbywa się na podstawie zgody RODO.Mam prawo, z zastrzeżeniem przepisów prawa, do żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Moje dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez czas trwania procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych moje dane osobowe będą przetwarzane w tym Mam prawo, z zastrzeżeniem przepisów prawa, do żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.Moje dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez czas trwania procesu rekrutacji. W razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych również w dalszych procesach rekrutacyjnych moje dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez okres roku.Moje dane nie będą przekazywane innym odbiorcom, ani do państw trzecich/organizacji międzynarodowych.Moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany.Przysługuje mi prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.Brak powyższej zgody uniemożliwi Spółce rozpatrzenie oferty.

Pracownik Biura Obsługi Klienta
Pracownik Biura Obsługi Klienta
Ostrów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

Opis Zespół Biura Obsługi Klienta firmy Polkurier poszukuje pracownika do swojej ekipy Praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym 8-16 oraz 9-17 Umowa o pracę na pełen etat od zaraz. Nie masz doświadczenia? Nic nie szkodzi, pokażemy Ci na czym polega praca :) Co możemy Ci zagwarantować Stabilne zatrudnienie Wolne weekendy Szkolenia, rozwój i możliwość awansu Dofinansowanie do karty Multisport Prywatną opiekę medyczną Imprezy integracyjne Ile zarobisz 2000 zł netto + możliwość uzyskania premii wynikowych i uznaniowych po okresie próbnym. Co będziesz robić Przede wszystkim będziesz odpowiadać za aktywne utrzymanie klienta, czyli będziesz zajmować się wyjaśnianiem spraw związanych z przesyłkami kurierskimi, obsługą portalu, reklamacji itp. Jest to infolinia przychodząca, zatem będziesz odbierać telefony od klientów. Kogo szukamy? Jeśli chcesz pracować, jesteś osobą komunikatywną, pozytywnie nastawioną, chcesz się uczyć, umiesz płynnie poruszać się w Internecie to szukamy właśnie Ciebie. Wyślij do nas swoje CV, pamiętaj by w treści dokumentu zamieścić poniższą klauzulę Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

Doradca serwisowy / Pracownik biura obsługi klienta
Doradca serwisowy / Pracownik biura obsługi klienta
30+ kilka dni temu

Grupa ZDUNEK to firma z ponad 40-sto letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i używanych, likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego i ubezpieczeń komunikacyjnych. Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko: Doradca serwisowy – pracownik biura obsługi klienta Miejsce pracy: Gdańsk Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało: • obsługa klientów serwisu samochodowego, • aktywna sprzedaż usług i części samochodowych, • przedstawianie oferowanych produktów i usług, • otwarcie zlecenia naprawy, skompletowanie niezbędnej dokumentacji, rozliczenie wizyty w serwisie, • oględziny i przyjęcie pojazdu, • udzielanie informacji o obsłudze pojazdu, • koordynowanie prac oraz opieka nad pojazdem klienta, • umawianie klientów i planowanie prac serwisu. Od kandydatów oczekujemy: • doświadczenie w obsłudze klienta, • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, • umiejętności handlowo - sprzedażowych, • znajomości budowy samochodu i branży motoryzacyjnej, • wysokiej kultury osobistej, • prawa jazdy kat. B, • umiejętności pracy w zespole. Co oferujemy: • umowę o pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej, • pracę w młodym zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi w firmie o stabilnej pozycji na rynku, • możliwość skorzystania z pakietu benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie), • atrakcyjny system wynagrodzenia, • szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego, • bardzo dobre warunki pracy. Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV poprzez LINK https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=6b17baf4c3c84a57a3ec7631a158a2ac Dziękujemy za nadesłane aplikacje, zapewniamy, że wszystkie przeanalizujemy, jednak skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Pracownik biura obsługi klienta (również z orzeczeniem)
Pracownik biura obsługi klienta (również z orzeczeniem)
30+ kilka dni temu

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60 letniej tradycji. Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik biura obsługi klienta (również z orzeczeniem) Zakres obowiązków • Telefoniczna i e-mail’owa obsługa klientów wewnętrznych i zewnętrznych • Przygotowywanie dokumentacji do zgłoszenia celnego (po szkoleniu) • Wprowadzenie aktualnych danych do systemu • Raportowanie do przełożonego • Sporządzanie zestawień Oczekiwania • Komunikatywną znajomość języka angielskiego • Doświadczenie w pracy w obsłudze klienta/ Call Center International • Umiejętności komunikacyjne/ interpersonalne • Dobrą umiejętność obsługi komputera i programów MS Office Oferta • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat | z opcją przejścia na zatrudnienie bezpośrednio w struktury Klienta • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie z baraży TSL • Pakiet szkoleń oraz benefitów pozapłacowych

Pracownik Biura Obsługi Klienta - praca od zaraz
Pracownik Biura Obsługi Klienta - praca od zaraz
30+ kilka dni temu

Pracownik Biura Obsługi Klienta Miejsce pracy: praca w biurze w Warszawie (Ursus- ul. Bodycha 87) Opis stanowiska:  obsługa klienta telefoniczna oraz mailowa  zaznaczanie zwrotów w systemie, anulacja faktur, przyjmowanie rezygnacji z wysyłek  dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji  bieżące raportowanie na potrzeby kierownika działu Wymagania:  mile widziane doświadczenie w telefonicznym Biurze Obsługi Klienta  mile widziana umiejętność pracy z programem Excel  dokładność oraz sumienność w wykonywanej pracy  dyspozycyjność od poniedziałku do piątku godziny 09:00-17:00 Oferujemy:  zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie  praca w luźnej atmosferze  możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie  możliwość awansu w strukturach firmy  nagrody rzeczowe  stawka godzinowa 18,30 PLN brutto Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na adres mailowy @ Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Stander Sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Pracownik Biura Obsługi Klienta / Telemarketer
Pracownik Biura Obsługi Klienta / Telemarketer
Wałbrzych 30+ kilka dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową struktur sprzedaży znana firma z branży mięsnej z wieloletnią tradycją oraz ugruntowaną pozycją, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:Pracownik Biura Obsługi Klienta / TelemarketerMiejsce pracy: WałbrzychZakres obowiązków:• realizowanie planów sprzedaży zgodnie z polityką handlową firmy• nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z Klientami,• budowa pozytywnego wizerunku firmy,• raportowanie zgodne z wewnętrznymi standardami• przeprowadzanie akcji promocyjnychWymagania:Od Kandydatów oczekujemy: min. średniego wykształcenia, doświadczenia w pracy na podobnych stanowiskach (mile widziane doświadczenie w branży FMCG), zdyscyplinowania, zaangażowania i lojalności wobec pracodawcy.Zapewniamy:• umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej• pracę w młodym, dynamicznym zespole• szkolenia• możliwość rozwoju w oparciu o pakiet szkoleń

Pracownik biura obsługi klienta – dział wynajmu wózków
Pracownik biura obsługi klienta – dział wynajmu wózków
Zator 30+ kilka dni temu

FIRMA LEMARPOL WÓZKI WIDŁOWE SP. Z O. O. - autoryzowany Dealer marki Manitou w Polsce, zajmująca się sprzedażą, wynajmem i serwisem Wózków Widłowych, poszukuje kandydatów na stanowisko: Pracownik biura obsługi klienta – dział wynajmu wózków widłowych Miejsce pracy : Zator Do zadań należeć będzie: • obsługa korespondencji mailowej • telefoniczna obsługa klientów – wysyłanie ofert • zarządzanie obiegiem dokumentów i korespondencji • nadzór nad dokumentami • sporządzanie raportów i sprawozdań • współpraca z pracownikami działu handlowego • zarządzanie flotą maszyn wynajmu krótkoterminowego • wprowadzanie danych do systemu • współtworzenie i realizacja planów marketingowych Oczekiwania: • wykształcenie min. średnie • łatwość w nawiązywaniu kontaktów wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne, • znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych, • umiejętność dobrej organizacji pracy, sumienność, rzetelność • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta (np. infolinia, BOK), • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności Kandydatom oferujemy: • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę • prace od poniedziałku do piątku • atrakcyjne wynagrodzenie • niezbędne narzędzia do pracy • przyjazną atmosferę w pracy Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz Listu motywacyjnego na adres: @ uprzejmie informujemy że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Lemarpol Wózki Widłowe Sp. z o.o. z siedzibą w Koprki przy ul. Poznańskiej 478. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Pracownik biura obsługi klienta telewizji kablowej
Pracownik biura obsługi klienta telewizji kablowej
Zielona Góra 30+ kilka dni temu

Poszukujemy pracownika do biura obsługi klienta telewizji kablowej Ostrowski Sp. z o.o. w Zielonej Górze.Oferujemy:Praca na pełen etat w godz:8:00-16:00 lub 9:00-17:00Umowa o pracęwynagrodzenie brutto od 3200 złObowiązki:obsługa klienta/ wsparcie technicznemonitorowanie płatności sprzedaż usługprace biuroweProsimy o składanie cv ( mężczyzn i kobiety) na adres mailowy

Fakturzystka/Fakturzysta pracownik biura obsługi klienta
Fakturzystka/Fakturzysta pracownik biura obsługi klienta
Wieliczka 30+ kilka dni temu

MET-GAL sp. z o.o., właściciel marki ATM ,VERAMET oraz dystrybutor markowych okuć budowlanych i meblowych, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko Fakturzystka/Fakturzysta - Pracownik działu obsługi klienta Miejsce pracy: Dobczyce Opis stanowiska:Przyjmowanie i realizacja zamówieńKontakt telefoniczny oraz e-mailowy z klientemWystawianie dokumentów WZ,WZDW,WZEXP,Fwz,FwzDW,TAXFREETworzenie i wysyłanie ofert cenowych.Obsługa kasyObsługa komputera oraz pakietu officePraca w systemie dwuzmianowym (7-16) / (12-20) WymaganiaWykształcenie min.średnieDyspozycyjność od poniedziałku do piatkuDobrej organizacji pracyRzetelności i uczciwościŁatwości nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespoleZaangażowanie i chęć do pracyDodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego Oferujemy:Pracę w młodym i ambitnym zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkuAtrakcyjne wynagrodzenieUmowę o pracęUbezpieczenie grupoweMożliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i podnoszenia kwalifikacji Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojej aplikacji na adres email. Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MET-GAL sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszotarach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.Informujemy, że Administratorem danych jest MET-GAL sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszotarach przy ul. Galicyjskiej 9. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Pracownik biura obsługi klienta w sklepie internetowym
Pracownik biura obsługi klienta w sklepie internetowym
Łódź 30+ kilka dni temu

Marka Monnari istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Obecnie firma jest liderem w segmencie eleganckiej, markowej odzieży dla Pań aktywnych i nowoczesnych, a zarazem lubiących podkreślać swoją kobiecość. Monnari oferuje dwie, pełne sezonowe kolekcje (wiosna-lato, jesień-zima), odzwierciedlające światowe trendy mody, interpretowanej poprzez pryzmat ponadczasowej klasyki. Rozmaite linie odzieży uzupełnia szeroki wybór akcesoriów, począwszy od obuwia, poprzez torby, szale, aż po biżuterię. Własna wzorcownia, tandem doświadczonych projektantek i ludzie, dla których moda jest prawdziwą pasją składają się na sukces marki stawiającej na jedyny w swoim rodzaju, pełen wysublimowanej elegancji styl. Na chwilę obecną, firma Monnari zatrudnia blisko 1400 pracowników i posiada ponad 160 sklepów w 72 miastach w całej Polsce. Poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Pracownik biura obsługi klienta w sklepie internetowym Miejsce pracy: Łódź Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za odbieranie zgłoszeń od klientów i rozwiązywanie zgłaszanych problemów oraz realizację zamówień internetowych, a w szczególności: - profesjonalną obsługę połączeń przychodzących (telefoniczna i mailowa) - pomoc Klientom w zakresie korzystania ze sklepu internetowego i rozwiązywanie zgłaszanych problemów - wprowadzanie do systemu danych i ich aktualizacja - dbanie o pozytywny wizerunek firmy - utrzymywanie i tworzenie nowych trwałych relacji z klientami - dokładne kompletowanie zamówień - wystawianie paragonów/faktur - pakowanie zamówień Od Kandydatów oczekujemy: - wykształcenia minimum średniego - komunikatywności, poprawnej dykcji, głosu o miłym brzmieniu - wysokiej kultury osobistej - bardzo dobrej znajomość języka polskiego w mowie i piśmie - silnej motywacji do pracy - gotowości do stałego poszerzania wiedzy i umiejętności szybkiego uczenia się - gotowości do pracy w systemie zmianowym (7-15; 10-18 w tym 1 weekend w m-cu) - umiejętności pracy w grupie - znajomości obsługi komputera - dobrej organizacja pracy - odporności na stres - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - możliwość uzyskania premii Prosimy o dołączenie do swoich aplikacji wyrażenia zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z „Obowiązkiem informacyjnym” znajdującym się poniżej. Obowiązek informacyjny 1. Administratorem Pani/Pana jest MONNARI TRADE S.A. z siedzibą w Łodzi (90-453), przy ul. Radwańskiej 6, NIP: 725-17-84-741, REGON: 0000184276; 2. Administrator w celu należytej ochrony danych osobowych wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym można się skontaktować pod adresem e-mail: iodmonnari.com.pl; 3. dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych; 4. odbiorcami danych osobowych są: • podmioty z Grupy Kapitałowej Monnari Trade SA; • podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Grupy Kapitałowej Monnari Trade SA - na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych; 5. dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa; 6. dane osobowe będą przechowywane przez 2 lat; 7. ma Pan/Pani prawo do: a) dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, b) wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, c) przenoszenia danych, d) cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie, e) wniesienia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych; 8. zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji; 9. podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora rozpatrywane. Zgoda  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez MONNARI TRADE S.A. oraz spółkom zależnym w celu realizacji aktualnego procesu rekrutacyjnego.  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez MONNARI TRADE S.A. oraz spółkom zależnym w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Pracownik Biura Obsługi Klienta 13,37 zł na rękę za godzinę
Pracownik Biura Obsługi Klienta 13,37 zł na rękę za godzinę
Zamość 30+ kilka dni temu

Firma z wieloletnim doświadczeniem świadcząca najwyższej jakości usługi w telefonicznym umawianiu na spotkania w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik Biura Obsługi Klienta Miejsce pracy: Zamość Wymagania: * dyspozycyjność * łatwość nawiązywania kontaktów, oraz umiejętności swobodnej komunikacji z klientem * zaangażowania w powierzone zadania; * pozytywnego nastawienia do działania * samodzielności i organizacja czasu pracy * ukończenie 18-stego roku życia Oferujemy: * atrakcyjny system wynagrodzenia; * wszelkie niezbędne narzędzia pracy; * szkolenie oraz wsparcie merytoryczne; * możliwość rozwoju; * miłą i przyjazną atmosferę w zespole tworzonym przez ludzi z pasją, * zatrudnienie z dłuższą współpracą * stabilizacja finansowa * rozpoczęcie współpracy od zaraz Zakres obowiązków: telefoniczne umawianie spotkań z Klientami; budowa pozytywnego wizerunku firmy; Jeśli jesteś zainteresowany/-a ofertą i chcesz rozpocząć przygodę w branży nieruchomości wyślij swoje CV i dołącz do Naszego Zespołu

Pracownik Biura Obsługi Klienta w Grupie MULTIPLAY
Pracownik Biura Obsługi Klienta w Grupie MULTIPLAY
Opole 30+ kilka dni temu

Opis stanowiska: miejsce pracy: Opole; bezpośrednia obsługa Klientów; przygotowywanie dokumentów: sprzedaż produktów i usług Grupy Multiplay; dbanie o pozytywny wizerunek firmy; monitoring płatności. Wymagania: wykształcenia minimum średniego; znajomości technik sprzedaży; umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i utrzymywania dobrych relacji z Klientami; doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku; umiejętności obsługi komputera. Mile widziane: znajomość programu Comarch Optima; podstawowa znajomość budowy sieci LAN; dobra organizacja własnej pracy; odporność na stres; umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży telekomunikacyjnej; zapewniamy dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań wraz z możliwością zdobywania i poszerzania wiedzy zawodowej; umowę o pracę; wynagrodzenie zasadnicze, prowizję uzależnioną od efektów pracy; niezbędne narzędzia pracy; LuxMed; imprezy integracyjne. Zastrzegamy jednak, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Pracownik Biura Obsługi Klienta ze znajomością języka angielskiego
Pracownik Biura Obsługi Klienta ze znajomością języka angielskiego
Łódź 30+ kilka dni temu

Logistiko sp zo.o. to szybko rozwijającą się organizacją, której głównym celem jest zapewnienie rozwiązań w zakresie dystrybucji oraz logistyki dla rynku e-commerce. Blisko kilka lat sukcesów w usługach kurierskich, doświadczony zespół wdrażający w swojej pracy najefektywniejsze metody zarządzania oraz nowoczesny, zintegrowany system zarządzania danymi decydują o bardzo atrakcyjnej ofercie usług dla najszybciej rozwijającego się segmentu handlu – e-commerce. Obecnie poszukujemy:Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:Pracownik Biura Obsługi Klienta ze znajomością języka angielskiegoMiejsce pracy: KutnoWynagrodzenie 3000 zł netto +premia uznaniowaDo zadań na tym stanowisku należeć będzie:-Obsługa połączeń przychodzących oraz poczty elektronicznej,-Rozwiązywanie problemów Klientów oraz udzielanie odpowiedzi na ich zapytania-Aktualizowanie danych w systemie,-Tworzenie i podtrzymywanie trwałych relacji z klientami.Wymagania:-Doświadczenie w obsłudze Klientów,-Znajomość j. angielskiego na poziomie B2,-Umiejętność samodzielnej organizacji pracy,-Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu oraz utrzymaniu kontaktów biznesowych,-Dobra znajomość excel-umiejętności analityczneOferujemy:-Stabilne warunki zatrudnienia w dynamicznie rozwijającej się firmie,-Atrakcyjne wynagrodzenie,-Pracę w miłej atmosferze,-Stałe godziny pracy w dni robocze poniedziałek/piątek.-Benefity płacowe oraz pozapłacoweW związku z aktualną sytuacją epidemiczną , proces rekrutacji może być prowadzony on -lineProsimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Pracownik biura obsługi klienta z językiem francuskim/Przeźmierowo
Pracownik biura obsługi klienta z językiem francuskim/Przeźmierowo
Poznań 30+ kilka dni temu

Miejsce pracy : Przeźmierowo/k.Poznania Twój zakres obowiązków :-współpraca z działem handlowym oraz działem produkcji-kontakt z klientem w zakresie obsługi bieżących zleceń-obsługa zamówień na każdym etapie-administracja sprzedażowaJeżeli:-jesteś osobą, która lubi kontakt z ludźmi i łatwo odnajdujesz się w zespole-odpowiada Ci praca biurowa-jesteś osobą skrupulatną i dobrze zarządzasz swoim czasem pracy-odpowiada Ci współpraca z działem handlowym i wspieranie sprzedaży naszej firmy-bardzo dobrze posługujesz się językiem francuskim oraz angielskim (warunek konieczny)SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE!To oferujemy :-pracę w naszym biurze w Przeźmierowie-pracę w fajnym i zgranym zespole otwartym na nowych ludzi-rozwojową, pełną wyzwań pracę oraz niezbędne narzędzia pracy-współpracę z kreatywnym i kompetentnym zespołem zapewniającym wsparcie techniczne przy bardziej zaawansowanych projektach-realne szanse rozwoju i podnoszenia kwalifikacji-pełne szkolenie produktowo-sprzedażoweBenefity :-zniżki na firmowe produkty i usługi-kawa / herbata-możliwość dołączenia do programu PPK-dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej-dofinansowanie do ubezpieczenia na życieProsimy o dopisanie następującej klauzuli :"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych ( Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz.926, ze zm.)"

Praca z językiem Czeskim lub Estońskim 35 zł/h odbieranie
Praca z językiem Czeskim lub Estońskim 35 zł/h odbieranie
18 dni plecy

Pracownik Biura Obsługi Klienta Miejsce pracy: w biurze w Warszawie Opis stanowiska: • obsługa klienta telefoniczna oraz mailowa • zaznaczanie zwrotów w systemie, anulacja faktur, przyjmowanie rezygnacji z wysyłek • dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji • bieżące raportowanie na potrzeby kierownika działu Wymagania: • biegła znajomość języka czeskiego w mowie i piśmie • mile widziana umiejętność pracy z programem Excel • dokładność oraz sumienność w wykonywanej pracy • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku godziny 09:00-17:00 Oferujemy: • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub o pracę • praca w luźnej atmosferze • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie • możliwość awansu w strukturach firmy • nagrody rzeczowe • stawka godzinowa 35PLN brutto Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Stander Sp. z o.o. w celu prowadzenia procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Pracownik Biura Obsługi Parkingu
Pracownik Biura Obsługi Parkingu
Wrocław 30+ kilka dni temu

Firma Interparking Polska Sp. z o.o. operator i inwestor parkingowy poszukuje pracownika na parking we Wrocławiu przy Narodowym Forum Muzyki: PRACOWNIK BIURA OBSŁUGI PARKINGU MIEJSCE PRACY: PLAC WOLNOŚCI, WROCŁAW ZAKRES OBOWIĄZKÓW: · Obsługa Klienta (obsługa systemu parkingowego, udzielanie pomocy klientom, odbieranie telefonów i intercomu) · Prace techniczne (konserwacja urządzeń parkingowych, proste wymiany części zamiennych, utrzymanie urządzeń w należytej czystości) · Wykonywanie prac zleconych przez przełożonego · Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i utrzymanie miejsca pracy w porządku OCZEKUJEMY: · Gotowości do pracy w systemie zmianowym (również weekendy, święta i godziny nocne) · Znajomości obsługi komputera oraz programu MS Office (Word, Excel) · Zaangażowania i solidnego wykonywania powierzonych obowiązków · Znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym Znajomość systemów parkingowych oraz programu Symfonia Handel będzie dodatkowym atutem OFERUJEMY: · Umowę o pracę na pełny etat · Uczciwe warunki zatrudnienia · Realną możliwość rozwoju zawodowego · Pełen zakres szkoleń niezbędnych do wykonywania pracy · Przyjazną atmosferę w zgranym zespole · Pakiet medyczny LUXMED Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Doradca serwisowy
Doradca serwisowy
Olsztyn 30+ kilka dni temu

Grupa ZDUNEK to firma z ponad 40-letnim doświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i używanych, likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego i ubezpieczeń komunikacyjnych.Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:Doradca serwisowy – pracownik biura obsługi klientaMiejsce pracy: Olsztyn Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:obsługa klientów serwisu samochodowego,aktywna sprzedaż usług i części samochodowych,przedstawianie oferowanych produktów i usług,otwarcie zlecenia naprawy, skompletowanie niezbędnej dokumentacji, rozliczenie wizyty w serwisie,oględziny i przyjęcie pojazdu,udzielanie informacji o obsłudze pojazdu,koordynowanie prac oraz opieka nad pojazdem klienta,umawianie klientów i planowanie prac serwisu.Od kandydatów oczekujemy:doświadczenie w obsłudze klienta,mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętności handlowo - sprzedażowych,znajomości budowy samochodu i branży motoryzacyjnej, wysokiej kultury osobistej,prawa jazdy kat. B,umiejętności pracy w zespole.Co oferujemy: umowę o pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,pracę w młodym zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi w firmie o stabilnej pozycji na rynku,możliwość skorzystania z pakietu benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie),atrakcyjny system wynagrodzenia,szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego,bardzo dobre warunki pracy.Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.  Dziękujemy za nadesłane aplikacje, zapewniamy, że wszystkie przeanalizujemy, jednak skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Doradca serwisowy (marka Peugeot)
Doradca serwisowy (marka Peugeot)
Gdańsk 8 dni plecy

Grupa ZDUNEK to firma z ponad 40-sto letnimdoświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Świadczymyusługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i używanych,likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego i ubezpieczeń komunikacyjnych.Aktualnie do naszego zespołuposzukujemy osoby na stanowisko:Doradca serwisowy – pracownik biura obsługi klientaMiejscepracy: GdańskDo obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:obsługa klientów serwisu samochodowego,aktywna sprzedaż usług i części samochodowych,przedstawianie oferowanych produktów i usług,otwarcie zlecenia naprawy, skompletowanie niezbędnej dokumentacji, rozliczenie wizyty w serwisie,oględziny i przyjęcie pojazdu,udzielanie informacji o obsłudze pojazdu,koordynowanie prac oraz opieka nad pojazdem klienta,umawianie klientów i planowanie prac serwisu.Od kandydatów oczekujemy:doświadczenie w obsłudze klienta,mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku, umiejętności handlowo - sprzedażowych,znajomości budowy samochodu i branży motoryzacyjnej, wysokiej kultury osobistej,prawa jazdy kat. B,umiejętności pracy w zespole.Co oferujemy: umowę o pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,pracę w młodym zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi w firmie o stabilnej pozycji na rynku,możliwość skorzystania z pakietu benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie),atrakcyjny system wynagrodzenia,szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego,bardzo dobre warunki pracy.Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CVpoprzez link https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=5245d4cae15344f69ffad8a9b2fa097dDziękujemy za nadesłane aplikacje, zapewniamy, żewszystkie przeanalizujemy, jednak skontaktujemy się jedynie z wybranymikandydatami.

Doradca serwisowy (marka Nissan)
Doradca serwisowy (marka Nissan)
Gdynia 8 dni plecy

Grupa ZDUNEK to firma z ponad 40-sto letnimdoświadczeniem na rynku motoryzacyjnym. Świadczymyusługi w zakresie sprzedaży i obsługi serwisowej samochodów nowych i używanych,likwidacji szkód komunikacyjnych, a także doradztwa finansowego i ubezpieczeń komunikacyjnych.Aktualnie do naszego zespołuposzukujemy osoby na stanowisko:Doradca serwisowy – pracownik biura obsługi klientaMiejscepracy: GdańskDo obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:obsługa klientów serwisu samochodowego,aktywna sprzedaż usług i części samochodowych,przedstawianie oferowanych produktów i usług,otwarcie zlecenia naprawy, skompletowanie niezbędnej dokumentacji, rozliczenie wizyty w serwisie,oględziny i przyjęcie pojazdu,udzielanie informacji o obsłudze pojazdu,koordynowanie prac oraz opieka nad pojazdem klienta,umawianie klientów i planowanie prac serwisu.Od kandydatów oczekujemy:doświadczenie w obsłudze klienta,mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,umiejętności handlowo - sprzedażowych,znajomości budowy samochodu i branży motoryzacyjnej,wysokiej kultury osobistej,prawa jazdy kat. B,umiejętności pracy w zespole.Co oferujemy:umowę o pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,pracę w młodym zespole doświadczonych i zmotywowanych ludzi w firmie o stabilnej pozycji na rynku,możliwość skorzystania z pakietu benefitów (karta multisport, prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie),atrakcyjny system wynagrodzenia,szkolenia, możliwość rozwoju zawodowego,bardzo dobre warunki pracy.Osoby zainteresowane ofertą proszone są o wysłanie CVpoprzez linkhttps://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=c1e4db464326476fba7a4ddcec91355dDziękujemy za nadesłane aplikacje, zapewniamy, żewszystkie przeanalizujemy, jednak skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Team Leader j.angielski
Team Leader j.angielski
Gliwice 30+ kilka dni temu

S8 S.A. - dynamicznie rozwijające się Centrum Obsługi Klienta Outsourcingu. Od 2014 roku tworzymy oblicze branży Call Center. Wyróżnia nas dynamiczny rozwój, zgrany zespół pracowników oraz świetna atmosfera pracy. Obecnie zatrudniamy ponad 350 osób i stale się rozwijamy. Główne zadania: motywację i nadzór wydajności zespołu obsługowego Utrzymywanie i rozwijanie wiedzy zespołu, praca nad produktywność, praca na wskaźnikach KPI Wsparcie Menedżera ds. Planowania i raportowania zasobów w zakresie prognozowania, Oczekiwania: Co najmniej 2 lata doświadczenia w Contact Center ukierunkowanym na jakość lub sprzedaż Doświadczenie w obsłudze Kreatywny i potrafiący używać wyobraźni i sprytu w codziennej pracy z ludźmi Terminowość Komunikatywność na poziomie pracownik-przełożony / partner-klient Obsługi komputera Umiejętność samodzielnej pracy z innymi osobami przy minimalnym nadzorze Elastyczność w pracy i działaniu Oferujemy: Atrakcyjny i przejrzysty system wynagrodzeń (podstawa + system dodatków) Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B Praca od poniedziałku do piątku (09:30 - 18:00) Świadczenia: ubezpieczenie grupowe, karta Multisport, karta medyczna Szkolenie przygotowujące do pracy w języku angielskim i polskim Praca mieszana: przychodząca, e-mail, czat Pracuj w małej, max. 25 osobowy zespół (wysoki standard biura) Miejsce pracy - Centrum Gliwice Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego potwierdzonego referencjami

Zatrudnię doradcę serwisowego, pracownika biura obsługi klienta
Zatrudnię doradcę serwisowego, pracownika biura obsługi klienta
Łódź 30+ kilka dni temu

Nastapol serwis samochodowy, stacja kontroli pojazdów z długoletnią tradycją zatrudni osobę na stanowisku doradca serwisowy / pracownik biura obsługi klienta.Miejsce wykonywania pracy : ul. Kasprzaka 9B, ŁódźZakres obowiązków:Obsługa klienta z zakresu usług serwisowychPlanowanie harmonogramu przyjęćKoordynowanie pracy zespołu mechanikówwystawianie dokumentów sprzedażywydawanie i odbieranie aut zastępczych Wymagania:Doświadczenie w branży motoryzacyjnej ( kandydatury osób bez doświadczenia na podobny stanowisku nie będą rozpatrywane )Obsługa komputeraUmiejętność organizacji pracy i pracy zespołowejŁatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnychważne prawo jazdy kat. B Oferujemy:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęPracę w miłym zespolepracę w firmie o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowejProsimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Nastapol stanisław Nastarowicz z siedzibą w Łodzi przy ul. Kasprzaka 9B dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))."Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Obsługa klienta w dz. Logistyki / wysokie zarobki
Obsługa klienta w dz. Logistyki / wysokie zarobki
Sosnowiec 30+ kilka dni temu

PKS24 to międzynarodowy dostawca usług logistycznych. Doświadczenie i skala działalności daje możliwość rozwoju kariery w strukturach firmy praktycznie każdemu kto jest nastawiony na sukces. Firma jest świadoma jak ważny w branży usług jest pracownik i dba o swoje kadry, skutkuje to stałą małą rotacją i wykwalifikowanym personelem, szczególnie w dziale handlowym. Na rynku pracy wyróżnia nas dynamiczny rozwój - w przeciągu ostatnich 3 lat zwiększyliśmy zatrudnienie o 300%. Obecnie zatrudniamy około 200 osób. Nasz team to w większości młode, pełne energii osoby, które chętnie realizują ambitne cele i ważny jest dla nich rozwój kompetencji zawodowych. Chcemy stale poszerzać swoją działalność, więc obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Obsługa klienta w dziale logistyki Miejsce pracy: Sosnowiec Szukamy ciekawych ludzi, którzy razem z nami, poprzez swój talent, determinację i ciężką pracę, aktywnie wesprą nasz rozwój. Odwdzięczymy się stabilnością zatrudnienia, szkoleniami, rewelacyjną atmosferą i ciekawymi benefitami. Z nami zyskasz:1. Umowę o pracę na czas nieokreślony2. Wynagrodzenie podstawowe do negocjacji3. Wynagrodzenie prowizyjne- średnia 8750 brutto4. Opiekę medyczną LUX MED dla całej rodziny5. Kartę Multisport6. Ubezpieczenie grupowe7. Nowoczesne LENOVO8. Telefony HUAWEI9. Auta służbowe (Fordy Mondeo,Focus) z opłaconym paliwem, na wyjazdy służbowe10. Szkolenia motywacyjne 11. Świetne szkolenia wstępne z zakresu usług firmy, obsługi klienta, sprzedaży12. Możliwość awansu13. Szkolenia managerskie dla osób przygotowujących się do awansu14. Trzy imprezy firmowe w ciągu roku15. Portfel klienta z całorocznymi kontraktami 16. Kawa, herbata - No Limit, świeże owoce w każdą środę17. Nowoczesne biura i własne miejsce parkingowe dla każdego, niezależnie od stanowiska i stażu pracy 18. Wsparcie, dobre słowo, rzetelny feedback doświadczonych managerów19. Rewelacyjną atmosferę pracy wśród zgranego zespołu, wzajemnie motywującego się do sukcesu20. Wsparcie naszego niezawodnego back office21. Wsparcie marketingowe22. Permanentny rozwójNie jesteśmy korporacją, jesteśmy 200 osobowym zespołem! Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem pks!24.pl Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Obsługa klienta biznesowego/ luźna atmosfera/ umowa o pracę
Obsługa klienta biznesowego/ luźna atmosfera/ umowa o pracę
Mysłowice 30+ kilka dni temu

PKS24 to międzynarodowy dostawca usług logistycznych. Doświadczenie i skala działalności daje możliwość rozwoju kariery w strukturach firmy praktycznie każdemu kto jest nastawiony na sukces. Firma jest świadoma jak ważny w branży usług jest pracownik i dba o swoje kadry, skutkuje to stałą małą rotacją i wykwalifikowanym personelem, szczególnie w dziale handlowym. Na rynku pracy wyróżnia nas dynamiczny rozwój - w przeciągu ostatnich 3 lat zwiększyliśmy zatrudnienie o 300%. Obecnie zatrudniamy około 200 osób. Nasz team to w większości młode, pełne energii osoby, które chętnie realizują ambitne cele i ważny jest dla nich rozwój kompetencji zawodowych. Chcemy stale poszerzać swoją działalność, więc obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Obsługa klienta w dziale logistyki Miejsce pracy: Mysłowice Szukamy ciekawych ludzi, którzy razem z nami, poprzez swój talent, determinację i ciężką pracę, aktywnie wesprą nasz rozwój. Odwdzięczymy się stabilnością zatrudnienia, szkoleniami, rewelacyjną atmosferą i ciekawymi benefitami. Z nami zyskasz:1. Umowę o pracę na czas nieokreślony2. Wynagrodzenie podstawowe do negocjacji3. Wynagrodzenie prowizyjne- średnia 8750 brutto4. Opiekę medyczną LUX MED dla całej rodziny5. Kartę Multisport6. Ubezpieczenie grupowe7. Nowoczesne LENOVO8. Telefony HUAWEI9. Auta służbowe (Fordy Mondeo,Focus) z opłaconym paliwem, na wyjazdy służbowe10. Szkolenia motywacyjne 11. Świetne szkolenia wstępne z zakresu usług firmy, obsługi klienta, sprzedaży12. Możliwość awansu13. Szkolenia managerskie dla osób przygotowujących się do awansu14. Trzy imprezy firmowe w ciągu roku15. Portfel klienta z całorocznymi kontraktami 16. Kawa, herbata - No Limit, świeże owoce w każdą środę17. Nowoczesne biura i własne miejsce parkingowe dla każdego, niezależnie od stanowiska i stażu pracy 18. Wsparcie, dobre słowo, rzetelny feedback doświadczonych managerów19. Rewelacyjną atmosferę pracy wśród zgranego zespołu, wzajemnie motywującego się do sukcesu20. Wsparcie naszego niezawodnego back office21. Wsparcie marketingowe22. Permanentny rozwójNie jesteśmy korporacją, jesteśmy 200 osobowym zespołem! Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem pks!24.pl Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

obsługa klienta biznesowego/ luźna atmosfera/ umowa o pracę
obsługa klienta biznesowego/ luźna atmosfera/ umowa o pracę
Sosnowiec 30+ kilka dni temu

PKS24 to międzynarodowy dostawca usług logistycznych. Doświadczenie i skala działalności daje możliwość rozwoju kariery w strukturach firmy praktycznie każdemu kto jest nastawiony na sukces. Firma jest świadoma jak ważny w branży usług jest pracownik i dba o swoje kadry, skutkuje to stałą małą rotacją i wykwalifikowanym personelem, szczególnie w dziale handlowym. Na rynku pracy wyróżnia nas dynamiczny rozwój - w przeciągu ostatnich 3 lat zwiększyliśmy zatrudnienie o 300%. Obecnie zatrudniamy około 200 osób. Nasz team to w większości młode, pełne energii osoby, które chętnie realizują ambitne cele i ważny jest dla nich rozwój kompetencji zawodowych. Chcemy stale poszerzać swoją działalność, więc obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Obsługa Klienta Biznesowego / Stacjonarnie Miejsce pracy: Sosnowiec Szukamy ciekawych ludzi, którzy razem z nami, poprzez swój talent, determinację i ciężką pracę, aktywnie wesprą nasz rozwój. Odwdzięczymy się stabilnością zatrudnienia, szkoleniami, rewelacyjną atmosferą i ciekawymi benefitami. Z nami zyskasz:1. Umowę o pracę na czas nieokreślony2. Wynagrodzenie podstawowe do negocjacji3. Wynagrodzenie prowizyjne- średnia 8750 brutto4. Opiekę medyczną LUX MED dla całej rodziny5. Kartę Multisport6. Ubezpieczenie grupowe7. Nowoczesne LENOVO8. Telefony HUAWEI9. Auta służbowe (Fordy Mondeo,Focus) z opłaconym paliwem, na wyjazdy służbowe10. Szkolenia motywacyjne 11. Świetne szkolenia wstępne z zakresu usług firmy, obsługi klienta, sprzedaży12. Możliwość awansu13. Szkolenia managerskie dla osób przygotowujących się do awansu14. Trzy imprezy firmowe w ciągu roku15. Portfel klienta z całorocznymi kontraktami 16. Kawa, herbata - No Limit, świeże owoce w każdą środę17. Nowoczesne biura i własne miejsce parkingowe dla każdego, niezależnie od stanowiska i stażu pracy 18. Wsparcie, dobre słowo, rzetelny feedback doświadczonych managerów19. Rewelacyjną atmosferę pracy wśród zgranego zespołu, wzajemnie motywującego się do sukcesu20. Wsparcie naszego niezawodnego back office21. Wsparcie marketingowe22. Permanentny rozwójNie jesteśmy korporacją, jesteśmy 200 osobowym zespołem! Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem pks!24.pl Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Obsługa klienta biznesowego/ luźna atmosfera/ umowa o pracę
Obsługa klienta biznesowego/ luźna atmosfera/ umowa o pracę
Katowice 30+ kilka dni temu

PKS24 to międzynarodowy dostawca usług logistycznych. Doświadczenie i skala działalności daje możliwość rozwoju kariery w strukturach firmy praktycznie każdemu kto jest nastawiony na sukces. Firma jest świadoma jak ważny w branży usług jest pracownik i dba o swoje kadry, skutkuje to stałą małą rotacją i wykwalifikowanym personelem, szczególnie w dziale handlowym. Na rynku pracy wyróżnia nas dynamiczny rozwój - w przeciągu ostatnich 3 lat zwiększyliśmy zatrudnienie o 300%. Obecnie zatrudniamy około 200 osób. Nasz team to w większości młode, pełne energii osoby, które chętnie realizują ambitne cele i ważny jest dla nich rozwój kompetencji zawodowych. Chcemy stale poszerzać swoją działalność, więc obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Obsługa Klienta Biznesowego / Stacjonarnie Miejsce pracy: Katowice Szukamy ciekawych ludzi, którzy razem z nami, poprzez swój talent, determinację i ciężką pracę, aktywnie wesprą nasz rozwój. Odwdzięczymy się stabilnością zatrudnienia, szkoleniami, rewelacyjną atmosferą i ciekawymi benefitami. Z nami zyskasz:1. Umowę o pracę na czas nieokreślony2. Wynagrodzenie podstawowe do negocjacji3. Wynagrodzenie prowizyjne- średnia 8750 brutto4. Opiekę medyczną LUX MED dla całej rodziny5. Kartę Multisport6. Ubezpieczenie grupowe7. Nowoczesne LENOVO8. Telefony HUAWEI9. Auta służbowe (Fordy Mondeo,Focus) z opłaconym paliwem, na wyjazdy służbowe10. Szkolenia motywacyjne 11. Świetne szkolenia wstępne z zakresu usług firmy, obsługi klienta, sprzedaży12. Możliwość awansu13. Szkolenia managerskie dla osób przygotowujących się do awansu14. Trzy imprezy firmowe w ciągu roku15. Portfel klienta z całorocznymi kontraktami 16. Kawa, herbata - No Limit, świeże owoce w każdą środę17. Nowoczesne biura i własne miejsce parkingowe dla każdego, niezależnie od stanowiska i stażu pracy 18. Wsparcie, dobre słowo, rzetelny feedback doświadczonych managerów19. Rewelacyjną atmosferę pracy wśród zgranego zespołu, wzajemnie motywującego się do sukcesu20. Wsparcie naszego niezawodnego back office21. Wsparcie marketingowe22. Permanentny rozwójNie jesteśmy korporacją, jesteśmy 200 osobowym zespołem! Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem pks!24.pl Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Opiekun Klienta Kluczowego/ 8.00-16.00/ um. o prace
Opiekun Klienta Kluczowego/ 8.00-16.00/ um. o prace
Czeladź 30+ kilka dni temu

PKS24 to międzynarodowy dostawca usług logistycznych. Doświadczenie i skala działalności daje możliwość rozwoju kariery w strukturach firmy praktycznie każdemu kto jest nastawiony na sukces. Firma jest świadoma jak ważny w branży usług jest pracownik i dba o swoje kadry, skutkuje to stałą małą rotacją i wykwalifikowanym personelem, szczególnie w dziale handlowym. Na rynku pracy wyróżnia nas dynamiczny rozwój - w przeciągu ostatnich 3 lat zwiększyliśmy zatrudnienie o 300%. Obecnie zatrudniamy około 200 osób. Nasz team to w większości młode, pełne energii osoby, które chętnie realizują ambitne cele i ważny jest dla nich rozwój kompetencji zawodowych. Chcemy stale poszerzać swoją działalność, więc obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Obsługa Klienta Kluczowego Miejsce pracy: Czeladź Szukamy ciekawych ludzi, którzy razem z nami, poprzez swój talent, determinację i ciężką pracę, aktywnie wesprą nasz rozwój. Odwdzięczymy się stabilnością zatrudnienia, szkoleniami, rewelacyjną atmosferą i ciekawymi benefitami. Z nami zyskasz:1. Umowę o pracę na czas nieokreślony2. Wynagrodzenie podstawowe do negocjacji3. Wynagrodzenie prowizyjne- średnia 8750 brutto4. Opiekę medyczną LUX MED dla całej rodziny5. Kartę Multisport6. Ubezpieczenie grupowe7. Nowoczesne LENOVO8. Telefony HUAWEI9. Auta służbowe (Fordy Mondeo,Focus) z opłaconym paliwem, na wyjazdy służbowe10. Szkolenia motywacyjne 11. Świetne szkolenia wstępne z zakresu usług firmy, obsługi klienta, sprzedaży12. Możliwość awansu13. Szkolenia managerskie dla osób przygotowujących się do awansu14. Trzy imprezy firmowe w ciągu roku15. Portfel klienta z całorocznymi kontraktami 16. Kawa, herbata - No Limit, świeże owoce w każdą środę17. Nowoczesne biura i własne miejsce parkingowe dla każdego, niezależnie od stanowiska i stażu pracy 18. Wsparcie, dobre słowo, rzetelny feedback doświadczonych managerów19. Rewelacyjną atmosferę pracy wśród zgranego zespołu, wzajemnie motywującego się do sukcesu20. Wsparcie naszego niezawodnego back office21. Wsparcie marketingowe22. Permanentny rozwójNie jesteśmy korporacją, jesteśmy 200 osobowym zespołem! Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem pks!24.pl Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Obsługa Klienta w branży Logistycznej / um. praca
Obsługa Klienta w branży Logistycznej / um. praca
Siemianowice Śląskie 30+ kilka dni temu

PKS24 to międzynarodowy dostawca usług logistycznych. Doświadczenie i skala działalności daje możliwość rozwoju kariery w strukturach firmy praktycznie każdemu kto jest nastawiony na sukces. Firma jest świadoma jak ważny w branży usług jest pracownik i dba o swoje kadry, skutkuje to stałą małą rotacją i wykwalifikowanym personelem, szczególnie w dziale handlowym. Na rynku pracy wyróżnia nas dynamiczny rozwój - w przeciągu ostatnich 3 lat zwiększyliśmy zatrudnienie o 300%. Obecnie zatrudniamy około 200 osób. Nasz team to w większości młode, pełne energii osoby, które chętnie realizują ambitne cele i ważny jest dla nich rozwój kompetencji zawodowych. Chcemy stale poszerzać swoją działalność, więc obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Obsługa Klienta w branży logistycznej Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie Szukamy ciekawych ludzi, którzy razem z nami, poprzez swój talent, determinację i ciężką pracę, aktywnie wesprą nasz rozwój. Odwdzięczymy się stabilnością zatrudnienia, szkoleniami, rewelacyjną atmosferą i ciekawymi benefitami. Z nami zyskasz:1. Umowę o pracę na czas nieokreślony2. Wynagrodzenie podstawowe do negocjacji3. Wynagrodzenie prowizyjne- średnia 8750 brutto4. Opiekę medyczną LUX MED dla całej rodziny5. Kartę Multisport6. Ubezpieczenie grupowe7. Nowoczesne LENOVO8. Telefony HUAWEI9. Auta służbowe (Fordy Mondeo,Focus) z opłaconym paliwem, na wyjazdy służbowe10. Szkolenia motywacyjne 11. Świetne szkolenia wstępne z zakresu usług firmy, obsługi klienta, sprzedaży12. Możliwość awansu13. Szkolenia managerskie dla osób przygotowujących się do awansu14. Trzy imprezy firmowe w ciągu roku15. Portfel klienta z całorocznymi kontraktami 16. Kawa, herbata - No Limit, świeże owoce w każdą środę17. Nowoczesne biura i własne miejsce parkingowe dla każdego, niezależnie od stanowiska i stażu pracy 18. Wsparcie, dobre słowo, rzetelny feedback doświadczonych managerów19. Rewelacyjną atmosferę pracy wśród zgranego zespołu, wzajemnie motywującego się do sukcesu20. Wsparcie naszego niezawodnego back office21. Wsparcie marketingowe22. Permanentny rozwójNie jesteśmy korporacją, jesteśmy 200 osobowym zespołem! Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem pks!24.pl Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Asystent dyspozytora w Call Center/ wys. zarobki/ u. prac
Asystent dyspozytora w Call Center/ wys. zarobki/ u. prac
Gliwice 30+ kilka dni temu

PKS24 to międzynarodowy dostawca usług logistycznych. Doświadczenie i skala działalności daje możliwość rozwoju kariery w strukturach firmy praktycznie każdemu kto jest nastawiony na sukces. Firma jest świadoma jak ważny w branży usług jest pracownik i dba o swoje kadry, skutkuje to stałą małą rotacją i wykwalifikowanym personelem, szczególnie w dziale handlowym. Na rynku pracy wyróżnia nas dynamiczny rozwój - w przeciągu ostatnich 3 lat zwiększyliśmy zatrudnienie o 300%. Obecnie zatrudniamy około 200 osób. Nasz team to w większości młode, pełne energii osoby, które chętnie realizują ambitne cele i ważny jest dla nich rozwój kompetencji zawodowych. Chcemy stale poszerzać swoją działalność, więc obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent Dyspozytora w Call Center Miejsce pracy: Gliwice Szukamy ciekawych ludzi, którzy razem z nami, poprzez swój talent, determinację i ciężką pracę, aktywnie wesprą nasz rozwój. Odwdzięczymy się stabilnością zatrudnienia, szkoleniami, rewelacyjną atmosferą i ciekawymi benefitami. Z nami zyskasz:1. Umowę o pracę na czas nieokreślony2. Wynagrodzenie podstawowe do negocjacji3. Wynagrodzenie prowizyjne- średnia 8750 brutto4. Opiekę medyczną LUX MED dla całej rodziny5. Kartę Multisport6. Ubezpieczenie grupowe7. Nowoczesne LENOVO8. Telefony HUAWEI9. Auta służbowe (Fordy Mondeo,Focus) z opłaconym paliwem, na wyjazdy służbowe10. Szkolenia motywacyjne 11. Świetne szkolenia wstępne z zakresu usług firmy, obsługi klienta, sprzedaży12. Możliwość awansu13. Szkolenia managerskie dla osób przygotowujących się do awansu14. Trzy imprezy firmowe w ciągu roku15. Portfel klienta z całorocznymi kontraktami 16. Kawa, herbata - No Limit, świeże owoce w każdą środę17. Nowoczesne biura i własne miejsce parkingowe dla każdego, niezależnie od stanowiska i stażu pracy 18. Wsparcie, dobre słowo, rzetelny feedback doświadczonych managerów19. Rewelacyjną atmosferę pracy wśród zgranego zespołu, wzajemnie motywującego się do sukcesu20. Wsparcie naszego niezawodnego back office21. Wsparcie marketingowe22. Permanentny rozwójNie jesteśmy korporacją, jesteśmy 200 osobowym zespołem! Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem pks!24.pl Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Asystent dyspozytora w Call Center/ 8.00-16.00/ um. prac
Asystent dyspozytora w Call Center/ 8.00-16.00/ um. prac
Będzin 30+ kilka dni temu

PKS24 to międzynarodowy dostawca usług logistycznych. Doświadczenie i skala działalności daje możliwość rozwoju kariery w strukturach firmy praktycznie każdemu kto jest nastawiony na sukces. Firma jest świadoma jak ważny w branży usług jest pracownik i dba o swoje kadry, skutkuje to stałą małą rotacją i wykwalifikowanym personelem, szczególnie w dziale handlowym. Na rynku pracy wyróżnia nas dynamiczny rozwój - w przeciągu ostatnich 3 lat zwiększyliśmy zatrudnienie o 300%. Obecnie zatrudniamy około 200 osób. Nasz team to w większości młode, pełne energii osoby, które chętnie realizują ambitne cele i ważny jest dla nich rozwój kompetencji zawodowych. Chcemy stale poszerzać swoją działalność, więc obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent Dyspozytora w Call Center Miejsce pracy: Będzin Szukamy ciekawych ludzi, którzy razem z nami, poprzez swój talent, determinację i ciężką pracę, aktywnie wesprą nasz rozwój. Odwdzięczymy się stabilnością zatrudnienia, szkoleniami, rewelacyjną atmosferą i ciekawymi benefitami. Z nami zyskasz:1. Umowę o pracę na czas nieokreślony2. Wynagrodzenie podstawowe do negocjacji3. Wynagrodzenie prowizyjne- średnia 8750 brutto4. Opiekę medyczną LUX MED dla całej rodziny5. Kartę Multisport6. Ubezpieczenie grupowe7. Nowoczesne LENOVO8. Telefony HUAWEI9. Auta służbowe (Fordy Mondeo,Focus) z opłaconym paliwem, na wyjazdy służbowe10. Szkolenia motywacyjne 11. Świetne szkolenia wstępne z zakresu usług firmy, obsługi klienta, sprzedaży12. Możliwość awansu13. Szkolenia managerskie dla osób przygotowujących się do awansu14. Trzy imprezy firmowe w ciągu roku15. Portfel klienta z całorocznymi kontraktami 16. Kawa, herbata - No Limit, świeże owoce w każdą środę17. Nowoczesne biura i własne miejsce parkingowe dla każdego, niezależnie od stanowiska i stażu pracy 18. Wsparcie, dobre słowo, rzetelny feedback doświadczonych managerów19. Rewelacyjną atmosferę pracy wśród zgranego zespołu, wzajemnie motywującego się do sukcesu20. Wsparcie naszego niezawodnego back office21. Wsparcie marketingowe22. Permanentny rozwójNie jesteśmy korporacją, jesteśmy 200 osobowym zespołem! Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem pks!24.pl Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Asystent dyspozytora w Call Center/ wys. zarobki/ u. prac
Asystent dyspozytora w Call Center/ wys. zarobki/ u. prac
Tarnowskie Góry 30+ kilka dni temu

OpisPKS24 to międzynarodowy dostawca usług logistycznych. Doświadczenie i skala działalności daje możliwość rozwoju kariery w strukturach firmy praktycznie każdemu kto jest nastawiony na sukces. Firma jest świadoma jak ważny w branży usług jest pracownik i dba o swoje kadry, skutkuje to stałą małą rotacją i wykwalifikowanym personelem, szczególnie w dziale handlowym. Na rynku pracy wyróżnia nas dynamiczny rozwój - w przeciągu ostatnich 3 lat zwiększyliśmy zatrudnienie o 300%. Obecnie zatrudniamy około 200 osób. Nasz team to w większości młode, pełne energii osoby, które chętnie realizują ambitne cele i ważny jest dla nich rozwój kompetencji zawodowych. Chcemy stale poszerzać swoją działalność, więc obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent Dyspozytora w Call Center Miejsce pracy: Tarnowskie Góry Szukamy ciekawych ludzi, którzy razem z nami, poprzez swój talent, determinację i ciężką pracę, aktywnie wesprą nasz rozwój. Odwdzięczymy się stabilnością zatrudnienia, szkoleniami, rewelacyjną atmosferą i ciekawymi benefitami. Z nami zyskasz:1. Umowę o pracę na czas nieokreślony2. Wynagrodzenie podstawowe do negocjacji3. Wynagrodzenie prowizyjne- średnia 8750 brutto4. Opiekę medyczną LUX MED dla całej rodziny5. Kartę Multisport6. Ubezpieczenie grupowe7. Nowoczesne LENOVO8. Telefony HUAWEI9. Auta służbowe (Fordy Mondeo,Focus) z opłaconym paliwem, na wyjazdy służbowe10. Szkolenia motywacyjne 11. Świetne szkolenia wstępne z zakresu usług firmy, obsługi klienta, sprzedaży12. Możliwość awansu13. Szkolenia managerskie dla osób przygotowujących się do awansu14. Trzy imprezy firmowe w ciągu roku15. Portfel klienta z całorocznymi kontraktami 16. Kawa, herbata - No Limit, świeże owoce w każdą środę17. Nowoczesne biura i własne miejsce parkingowe dla każdego, niezależnie od stanowiska i stażu pracy 18. Wsparcie, dobre słowo, rzetelny feedback doświadczonych managerów19. Rewelacyjną atmosferę pracy wśród zgranego zespołu, wzajemnie motywującego się do sukcesu20. Wsparcie naszego niezawodnego back office21. Wsparcie marketingowe22. Permanentny rozwójNie jesteśmy korporacją, jesteśmy 200 osobowym zespołem! Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem pks!24.pl Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Koordynator w dz. logistyki/ um. o prac./ 8.00-16.00
Koordynator w dz. logistyki/ um. o prac./ 8.00-16.00
Chorzów 30+ kilka dni temu

PKS24 to międzynarodowy dostawca usług logistycznych. Doświadczenie i skala działalności daje możliwość rozwoju kariery w strukturach firmy praktycznie każdemu kto jest nastawiony na sukces. Firma jest świadoma jak ważny w branży usług jest pracownik i dba o swoje kadry, skutkuje to stałą małą rotacją i wykwalifikowanym personelem, szczególnie w dziale handlowym. Na rynku pracy wyróżnia nas dynamiczny rozwój - w przeciągu ostatnich 3 lat zwiększyliśmy zatrudnienie o 300%. Obecnie zatrudniamy około 200 osób. Nasz team to w większości młode, pełne energii osoby, które chętnie realizują ambitne cele i ważny jest dla nich rozwój kompetencji zawodowych. Chcemy stale poszerzać swoją działalność, więc obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Koordynator w dziale logistyki Miejsce pracy: Chorzów Szukamy ciekawych ludzi, którzy razem z nami, poprzez swój talent, determinację i ciężką pracę, aktywnie wesprą nasz rozwój. Odwdzięczymy się stabilnością zatrudnienia, szkoleniami, rewelacyjną atmosferą i ciekawymi benefitami. Z nami zyskasz:1. Umowę o pracę na czas nieokreślony2. Wynagrodzenie podstawowe do negocjacji3. Wynagrodzenie prowizyjne- średnia 8750 brutto4. Opiekę medyczną LUX MED dla całej rodziny5. Kartę Multisport6. Ubezpieczenie grupowe7. Nowoczesne LENOVO8. Telefony HUAWEI9. Auta służbowe (Fordy Mondeo,Focus) z opłaconym paliwem, na wyjazdy służbowe10. Szkolenia motywacyjne 11. Świetne szkolenia wstępne z zakresu usług firmy, obsługi klienta, sprzedaży12. Możliwość awansu13. Szkolenia managerskie dla osób przygotowujących się do awansu14. Trzy imprezy firmowe w ciągu roku15. Portfel klienta z całorocznymi kontraktami 16. Kawa, herbata - No Limit, świeże owoce w każdą środę17. Nowoczesne biura i własne miejsce parkingowe dla każdego, niezależnie od stanowiska i stażu pracy 18. Wsparcie, dobre słowo, rzetelny feedback doświadczonych managerów19. Rewelacyjną atmosferę pracy wśród zgranego zespołu, wzajemnie motywującego się do sukcesu20. Wsparcie naszego niezawodnego back office21. Wsparcie marketingowe22. Permanentny rozwójNie jesteśmy korporacją, jesteśmy 200 osobowym zespołem! Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem pks!24.pl Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Asystent dyspozytora w Call Center/ wys. zarobki/ u. prac
Asystent dyspozytora w Call Center/ wys. zarobki/ u. prac
Mysłowice 30+ kilka dni temu

PKS24 to międzynarodowy dostawca usług logistycznych. Doświadczenie i skala działalności daje możliwość rozwoju kariery w strukturach firmy praktycznie każdemu kto jest nastawiony na sukces. Firma jest świadoma jak ważny w branży usług jest pracownik i dba o swoje kadry, skutkuje to stałą małą rotacją i wykwalifikowanym personelem, szczególnie w dziale handlowym. Na rynku pracy wyróżnia nas dynamiczny rozwój - w przeciągu ostatnich 3 lat zwiększyliśmy zatrudnienie o 300%. Obecnie zatrudniamy około 200 osób. Nasz team to w większości młode, pełne energii osoby, które chętnie realizują ambitne cele i ważny jest dla nich rozwój kompetencji zawodowych. Chcemy stale poszerzać swoją działalność, więc obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent Dyspozytora w Call Center Miejsce pracy: Mysłowice Szukamy ciekawych ludzi, którzy razem z nami, poprzez swój talent, determinację i ciężką pracę, aktywnie wesprą nasz rozwój. Odwdzięczymy się stabilnością zatrudnienia, szkoleniami, rewelacyjną atmosferą i ciekawymi benefitami. Z nami zyskasz: 1. Umowę o pracę na czas nieokreślony 2. Wynagrodzenie podstawowe do negocjacji 3. Wynagrodzenie prowizyjne- średnia 8750 brutto 4. Opiekę medyczną LUX MED dla całej rodziny 5. Kartę Multisport 6. Ubezpieczenie grupowe 7. Nowoczesne LENOVO 8. Telefony HUAWEI 9. Auta służbowe (Fordy Mondeo,Focus) z opłaconym paliwem, na wyjazdy służbowe 10. Szkolenia motywacyjne 11. Świetne szkolenia wstępne z zakresu usług firmy, obsługi klienta, sprzedaży 12. Możliwość awansu 13. Szkolenia managerskie dla osób przygotowujących się do awansu 14. Trzy imprezy firmowe w ciągu roku 15. Portfel klienta z całorocznymi kontraktami 16. Kawa, herbata - No Limit, świeże owoce w każdą środę 17. Nowoczesne biura i własne miejsce parkingowe dla każdego, niezależnie od stanowiska i stażu pracy 18. Wsparcie, dobre słowo, rzetelny feedback doświadczonych managerów 19. Rewelacyjną atmosferę pracy wśród zgranego zespołu, wzajemnie motywującego się do sukcesu 20. Wsparcie naszego niezawodnego back office 21. Wsparcie marketingowe 22. Permanentny rozwój Nie jesteśmy korporacją, jesteśmy 200 osobowym zespołem! Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem pks!24.pl Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Obsługa Biznesowego Klienta / wys. wynagrodz/pn-pt/ 8.00-16.00
Obsługa Biznesowego Klienta / wys. wynagrodz/pn-pt/ 8.00-16.00
Tychy 30+ kilka dni temu

PKS24 to międzynarodowy dostawca usług logistycznych. Doświadczenie i skala działalności daje możliwość rozwoju kariery w strukturach firmy praktycznie każdemu kto jest nastawiony na sukces. Firma jest świadoma jak ważny w branży usług jest pracownik i dba o swoje kadry, skutkuje to stałą małą rotacją i wykwalifikowanym personelem, szczególnie w dziale handlowym. Na rynku pracy wyróżnia nas dynamiczny rozwój - w przeciągu ostatnich 3 lat zwiększyliśmy zatrudnienie o 300%. Obecnie zatrudniamy około 200 osób. Nasz team to w większości młode, pełne energii osoby, które chętnie realizują ambitne cele i ważny jest dla nich rozwój kompetencji zawodowych. Chcemy stale poszerzać swoją działalność, więc obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent Dyspozytora w Call Center Miejsce pracy: Tychy Szukamy ciekawych ludzi, którzy razem z nami, poprzez swój talent, determinację i ciężką pracę, aktywnie wesprą nasz rozwój. Odwdzięczymy się stabilnością zatrudnienia, szkoleniami, rewelacyjną atmosferą i ciekawymi benefitami. Z nami zyskasz:1. Umowę o pracę na czas nieokreślony2. Wynagrodzenie podstawowe do negocjacji3. Wynagrodzenie prowizyjne- średnia 8750 brutto4. Opiekę medyczną LUX MED dla całej rodziny5. Kartę Multisport6. Ubezpieczenie grupowe7. Nowoczesne LENOVO8. Telefony HUAWEI9. Auta służbowe (Fordy Mondeo,Focus) z opłaconym paliwem, na wyjazdy służbowe10. Szkolenia motywacyjne 11. Świetne szkolenia wstępne z zakresu usług firmy, obsługi klienta, sprzedaży12. Możliwość awansu13. Szkolenia managerskie dla osób przygotowujących się do awansu14. Trzy imprezy firmowe w ciągu roku15. Portfel klienta z całorocznymi kontraktami 16. Kawa, herbata - No Limit, świeże owoce w każdą środę17. Nowoczesne biura i własne miejsce parkingowe dla każdego, niezależnie od stanowiska i stażu pracy 18. Wsparcie, dobre słowo, rzetelny feedback doświadczonych managerów19. Rewelacyjną atmosferę pracy wśród zgranego zespołu, wzajemnie motywującego się do sukcesu20. Wsparcie naszego niezawodnego back office21. Wsparcie marketingowe22. Permanentny rozwójNie jesteśmy korporacją, jesteśmy 200 osobowym zespołem! Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem pks!24.pl Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Asystent dyspozytora w Call Center/ wys. zarobki/ u. prac
Asystent dyspozytora w Call Center/ wys. zarobki/ u. prac
Mikołów 30+ kilka dni temu

PKS24 to międzynarodowy dostawca usług logistycznych. Doświadczenie i skala działalności daje możliwość rozwoju kariery w strukturach firmy praktycznie każdemu kto jest nastawiony na sukces. Firma jest świadoma jak ważny w branży usług jest pracownik i dba o swoje kadry, skutkuje to stałą małą rotacją i wykwalifikowanym personelem, szczególnie w dziale handlowym. Na rynku pracy wyróżnia nas dynamiczny rozwój - w przeciągu ostatnich 3 lat zwiększyliśmy zatrudnienie o 300%. Obecnie zatrudniamy około 200 osób. Nasz team to w większości młode, pełne energii osoby, które chętnie realizują ambitne cele i ważny jest dla nich rozwój kompetencji zawodowych. Chcemy stale poszerzać swoją działalność, więc obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent Dyspozytora w Call Center Miejsce pracy: Mikołów Szukamy ciekawych ludzi, którzy razem z nami, poprzez swój talent, determinację i ciężką pracę, aktywnie wesprą nasz rozwój. Odwdzięczymy się stabilnością zatrudnienia, szkoleniami, rewelacyjną atmosferą i ciekawymi benefitami. Z nami zyskasz:1. Umowę o pracę na czas nieokreślony2. Wynagrodzenie podstawowe do negocjacji3. Wynagrodzenie prowizyjne- średnia 8750 brutto4. Opiekę medyczną LUX MED dla całej rodziny5. Kartę Multisport6. Ubezpieczenie grupowe7. Nowoczesne LENOVO8. Telefony HUAWEI9. Auta służbowe (Fordy Mondeo,Focus) z opłaconym paliwem, na wyjazdy służbowe10. Szkolenia motywacyjne 11. Świetne szkolenia wstępne z zakresu usług firmy, obsługi klienta, sprzedaży12. Możliwość awansu13. Szkolenia managerskie dla osób przygotowujących się do awansu14. Trzy imprezy firmowe w ciągu roku15. Portfel klienta z całorocznymi kontraktami 16. Kawa, herbata - No Limit, świeże owoce w każdą środę17. Nowoczesne biura i własne miejsce parkingowe dla każdego, niezależnie od stanowiska i stażu pracy 18. Wsparcie, dobre słowo, rzetelny feedback doświadczonych managerów19. Rewelacyjną atmosferę pracy wśród zgranego zespołu, wzajemnie motywującego się do sukcesu20. Wsparcie naszego niezawodnego back office21. Wsparcie marketingowe22. Permanentny rozwójNie jesteśmy korporacją, jesteśmy 200 osobowym zespołem! Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem pks!24.pl Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Asystent dyspozytora w Call Center/ wys. zarobki/ u. prac
Asystent dyspozytora w Call Center/ wys. zarobki/ u. prac
Jastrzębie-Zdrój 30+ kilka dni temu

PKS24 to międzynarodowy dostawca usług logistycznych. Doświadczenie i skala działalności daje możliwość rozwoju kariery w strukturach firmy praktycznie każdemu kto jest nastawiony na sukces. Firma jest świadoma jak ważny w branży usług jest pracownik i dba o swoje kadry, skutkuje to stałą małą rotacją i wykwalifikowanym personelem, szczególnie w dziale handlowym. Na rynku pracy wyróżnia nas dynamiczny rozwój - w przeciągu ostatnich 3 lat zwiększyliśmy zatrudnienie o 300%. Obecnie zatrudniamy około 200 osób. Nasz team to w większości młode, pełne energii osoby, które chętnie realizują ambitne cele i ważny jest dla nich rozwój kompetencji zawodowych. Chcemy stale poszerzać swoją działalność, więc obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Asystent Dyspozytora w Call Center Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój Szukamy ciekawych ludzi, którzy razem z nami, poprzez swój talent, determinację i ciężką pracę, aktywnie wesprą nasz rozwój. Odwdzięczymy się stabilnością zatrudnienia, szkoleniami, rewelacyjną atmosferą i ciekawymi benefitami. Z nami zyskasz:1. Umowę o pracę na czas nieokreślony2. Wynagrodzenie podstawowe do negocjacji3. Wynagrodzenie prowizyjne- średnia 8750 brutto4. Opiekę medyczną LUX MED dla całej rodziny5. Kartę Multisport6. Ubezpieczenie grupowe7. Nowoczesne LENOVO8. Telefony HUAWEI9. Auta służbowe (Fordy Mondeo,Focus) z opłaconym paliwem, na wyjazdy służbowe10. Szkolenia motywacyjne 11. Świetne szkolenia wstępne z zakresu usług firmy, obsługi klienta, sprzedaży12. Możliwość awansu13. Szkolenia managerskie dla osób przygotowujących się do awansu14. Trzy imprezy firmowe w ciągu roku15. Portfel klienta z całorocznymi kontraktami 16. Kawa, herbata - No Limit, świeże owoce w każdą środę17. Nowoczesne biura i własne miejsce parkingowe dla każdego, niezależnie od stanowiska i stażu pracy 18. Wsparcie, dobre słowo, rzetelny feedback doświadczonych managerów19. Rewelacyjną atmosferę pracy wśród zgranego zespołu, wzajemnie motywującego się do sukcesu20. Wsparcie naszego niezawodnego back office21. Wsparcie marketingowe22. Permanentny rozwójNie jesteśmy korporacją, jesteśmy 200 osobowym zespołem! Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem pks!24.pl Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Dyspozytor w Call Center/ dział logistyki
Dyspozytor w Call Center/ dział logistyki
Żory 30+ kilka dni temu

PKS24 to międzynarodowy dostawca usług logistycznych. Doświadczenie i skala działalności daje możliwość rozwoju kariery w strukturach firmy praktycznie każdemu kto jest nastawiony na sukces. Firma jest świadoma jak ważny w branży usług jest pracownik i dba o swoje kadry, skutkuje to stałą małą rotacją i wykwalifikowanym personelem, szczególnie w dziale handlowym.Na rynku pracy wyróżnia nas dynamiczny rozwój - w przeciągu ostatnich 3 lat zwiększyliśmy zatrudnienie o 300%. Obecnie zatrudniamy około 200 osób. Nasz team to w większości młode, pełne energii osoby, które chętnie realizują ambitne cele i ważny jest dla nich rozwój kompetencji zawodowych.Chcemy stale poszerzać swoją działalność, więc obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:Asystent Dyspozytora w Call CenterMiejsce pracy: ŻorySzukamy ciekawych ludzi, którzy razem z nami, poprzez swój talent, determinację i ciężką pracę, aktywnie wesprą nasz rozwój. Odwdzięczymy się stabilnością zatrudnienia, szkoleniami, rewelacyjną atmosferą i ciekawymi benefitami.Z nami zyskasz:1. Umowę o pracę na czas nieokreślony2. Wynagrodzenie podstawowe do negocjacji3. Wynagrodzenie prowizyjne- średnia 8750 brutto4. Opiekę medyczną LUX MED dla całej rodziny5. Kartę Multisport6. Ubezpieczenie grupowe7. Nowoczesne LENOVO8. Telefony HUAWEI9. Auta służbowe (Fordy Mondeo,Focus) z opłaconym paliwem, na wyjazdy służbowe10. Szkolenia motywacyjne11. Świetne szkolenia wstępne z zakresu usług firmy, obsługi klienta, sprzedaży12. Możliwość awansu13. Szkolenia managerskie dla osób przygotowujących się do awansu14. Trzy imprezy firmowe w ciągu roku15. Portfel klienta z całorocznymi kontraktami16. Kawa, herbata - No Limit, świeże owoce w każdą środę17. Nowoczesne biura i własne miejsce parkingowe dla każdego, niezależnie od stanowiska i stażu pracy18. Wsparcie, dobre słowo, rzetelny feedback doświadczonych managerów19. Rewelacyjną atmosferę pracy wśród zgranego zespołu, wzajemnie motywującego się do sukcesu20. Wsparcie naszego niezawodnego back office21. Wsparcie marketingowe22. Permanentny rozwójNie jesteśmy korporacją, jesteśmy 200 osobowym zespołem!Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem pks!24.plTwoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Dysponent w Call Center / dział logistyki
Dysponent w Call Center / dział logistyki
Czeladź 30+ kilka dni temu

PKS24 to międzynarodowy dostawca usług logistycznych. Doświadczenie i skala działalności daje możliwość rozwoju kariery w strukturach firmy praktycznie każdemu kto jest nastawiony na sukces. Firma jest świadoma jak ważny w branży usług jest pracownik i dba o swoje kadry, skutkuje to stałą małą rotacją i wykwalifikowanym personelem, szczególnie w dziale handlowym.Na rynku pracy wyróżnia nas dynamiczny rozwój - w przeciągu ostatnich 3 lat zwiększyliśmy zatrudnienie o 300%. Obecnie zatrudniamy około 200 osób. Nasz team to w większości młode, pełne energii osoby, które chętnie realizują ambitne cele i ważny jest dla nich rozwój kompetencji zawodowych.Chcemy stale poszerzać swoją działalność, więc obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:Asystent Dyspozytora w Call CenterMiejsce pracy: CzeladźSzukamy ciekawych ludzi, którzy razem z nami, poprzez swój talent, determinację i ciężką pracę, aktywnie wesprą nasz rozwój. Odwdzięczymy się stabilnością zatrudnienia, szkoleniami, rewelacyjną atmosferą i ciekawymi benefitami.Z nami zyskasz:1. Umowę o pracę na czas nieokreślony2. Wynagrodzenie podstawowe do negocjacji3. Wynagrodzenie prowizyjne- średnia 8750 brutto4. Opiekę medyczną LUX MED dla całej rodziny5. Kartę Multisport6. Ubezpieczenie grupowe7. Nowoczesne LENOVO8. Telefony HUAWEI9. Auta służbowe (Fordy Mondeo,Focus) z opłaconym paliwem, na wyjazdy służbowe10. Szkolenia motywacyjne11. Świetne szkolenia wstępne z zakresu usług firmy, obsługi klienta, sprzedaży12. Możliwość awansu13. Szkolenia managerskie dla osób przygotowujących się do awansu14. Trzy imprezy firmowe w ciągu roku15. Portfel klienta z całorocznymi kontraktami16. Kawa, herbata - No Limit, świeże owoce w każdą środę17. Nowoczesne biura i własne miejsce parkingowe dla każdego, niezależnie od stanowiska i stażu pracy18. Wsparcie, dobre słowo, rzetelny feedback doświadczonych managerów19. Rewelacyjną atmosferę pracy wśród zgranego zespołu, wzajemnie motywującego się do sukcesu20. Wsparcie naszego niezawodnego back office21. Wsparcie marketingowe22. Permanentny rozwójNie jesteśmy korporacją, jesteśmy 200 osobowym zespołem!Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem pks!24.plTwoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Dyspozytor w Call Center/ dział logistyki
Dyspozytor w Call Center/ dział logistyki
Siemianowice Śląskie 30+ kilka dni temu

PKS24 to międzynarodowy dostawca usług logistycznych. Doświadczenie i skala działalności daje możliwość rozwoju kariery w strukturach firmy praktycznie każdemu kto jest nastawiony na sukces. Firma jest świadoma jak ważny w branży usług jest pracownik i dba o swoje kadry, skutkuje to stałą małą rotacją i wykwalifikowanym personelem, szczególnie w dziale handlowym. Na rynku pracy wyróżnia nas dynamiczny rozwój - w przeciągu ostatnich 3 lat zwiększyliśmy zatrudnienie o 300%. Obecnie zatrudniamy około 200 osób. Nasz team to w większości młode, pełne energii osoby, które chętnie realizują ambitne cele i ważny jest dla nich rozwój kompetencji zawodowych. Chcemy stale poszerzać swoją działalność, więc obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Dyspozytora w Call Center Miejsce pracy: Siemianowice Śląskie Szukamy ciekawych ludzi, którzy razem z nami, poprzez swój talent, determinację i ciężką pracę, aktywnie wesprą nasz rozwój. Odwdzięczymy się stabilnością zatrudnienia, szkoleniami, rewelacyjną atmosferą i ciekawymi benefitami. Z nami zyskasz: 1. Umowę o pracę na czas nieokreślony 2. Wynagrodzenie podstawowe do negocjacji 3. Wynagrodzenie prowizyjne- średnia 8750 brutto 4. Opiekę medyczną LUX MED dla całej rodziny 5. Kartę Multisport 6. Ubezpieczenie grupowe 7. Nowoczesne LENOVO 8. Telefony HUAWEI 9. Auta służbowe (Fordy Mondeo,Focus) z opłaconym paliwem, na wyjazdy służbowe 10. Szkolenia motywacyjne 11. Świetne szkolenia wstępne z zakresu usług firmy, obsługi klienta, sprzedaży 12. Możliwość awansu 13. Szkolenia managerskie dla osób przygotowujących się do awansu 14. Trzy imprezy firmowe w ciągu roku 15. Portfel klienta z całorocznymi kontraktami 16. Kawa, herbata - No Limit, świeże owoce w każdą środę 17. Nowoczesne biura i własne miejsce parkingowe dla każdego, niezależnie od stanowiska i stażu pracy 18. Wsparcie, dobre słowo, rzetelny feedback doświadczonych managerów 19. Rewelacyjną atmosferę pracy wśród zgranego zespołu, wzajemnie motywującego się do sukcesu 20. Wsparcie naszego niezawodnego back office 21. Wsparcie marketingowe 22. Permanentny rozwój Nie jesteśmy korporacją, jesteśmy 200 osobowym zespołem! Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PKS24 Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością,danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem pks!24.pl Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi. Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 12 miesięcy. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.