Sortowanie:
Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Obsługa klienta / call center Polska: Wszystkie miasta
Specjalista ds. sprzedaży GDYNIA
Specjalista ds. sprzedaży GDYNIA
nowe Gdynia 30+ kilka dni temu

Ogólnopolski lider i dostawca materiałów dla meblarstwa oraz wykończenia wnętrz w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osoby na stanowiskoSPECJALISTA DS SPRZEDAŻY(miejsce pracy GDYNIA)  Opis stanowiska: stacjonarna obsługa klientów detalicznych i hurtowychbudowanie i rozwijanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientamipozyskiwanie nowych klientówrealizowanie planów sprzedażyaktywne doradztwomonitorowanie rynku, działań konkurencjireprezentowanie i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynkuOczekiwania: wykształcenie minimum średniemile widziane doświadczenie na podobnym stanowiskuumiejętność obsługi komputeraumiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów interpersonalnychdobra organizacja pracysamodzielność, dyspozycyjnośćentuzjazm, zaangażowanie, pozytywne nastawienieuczciwość, odpowiedzialnośćznajomość branży wykończenia wnętrz będzie dodatkowym atutem Oferujemy: zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, na pełen etatstabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowejmożliwość rozwoju zawodowego poprzez system szkoleńatrakcyjne warunki wynagrodzeniapracę w młodym, ambitnym zespoleOferty zawierające CV prosimy przesyłać za pomocą serwisu OLX z dopiskiem „Specjalista ds. sprzedaży GDYNIA”.Informujemy, że CV bez poniższej klauzuli nie będą rozpatrywane.„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez FHUP ABLER Sp. z o.o. z siedzibą w Toruniu przy ul. Grudziądzka 177A celu obecnej i przyszłej rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych o ochronie danych).”

Specjalista/ka ds. sprzedaży w salonie firmowym Orange Gdynia Riviera
Specjalista/ka ds. sprzedaży w salonie firmowym Orange Gdynia Riviera
Gdynia 30+ kilka dni temu

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone. Poszukujemy osoby do Salonu Orange w Gdyni (Riviera).Umowa o pracę na czas określony Oczekiwania:Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klientów.Umiejętność słuchania, sprawnego komunikowania się i przekonywania.Zainteresowanie nowinkami technologicznymi.Chęć współpracy w zespole. Zespół:Tworzymy zgrany, ambitny zespół nastawiony na wyniki. Dążymy do realizacji celów wspólnie. Wzajemnie możemy na siebie liczyć, jesteśmy odpowiedzialni i pełni dobrego humoru. Twoim szefem będzie Remigiusz Kieruńczyk.Twoja rola:Sprzedaż usług Orange Polska.Edukowanie Klientów o dostępnych dla nich ofertach, usługach oraz technologiach.Udzielanie wsparcia technicznego Klientom w zakresie oferowanego sprzętu.Twój rozwój:Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe.Programy rozwojowe.Rekrutacje wewnętrznePakiet korzyści:Bezpieczeństwo:umowa o pracę,oferta socjalna,ubezpieczenie grupowe,pracowniczy fundusz emerytalny.Zdrowie:prywatna opieka medyczna,karta sportowa,programy prozdrowotne.Komfort:telefon służbowy z nieograniczoną transmisją danych,zniżki na usługi Orange (światłowód, telefonia, Orange Energia),ergonomiczne biuro.Elastyczność:praca zgodnie z grafikiem,wewnętrzny rynek pracy.Satysfakcja:kultura feedbacku,premie finansowe,konkursy sprzedażowe.

Specjalista/ka ds. sprzedaży w salonie firmowym Orange Gdynia Klif
Specjalista/ka ds. sprzedaży w salonie firmowym Orange Gdynia Klif
Gdynia 30+ kilka dni temu

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone. Poszukujemy osoby do Salonu Orange w Gdyni (CH Klif).Umowa o pracę na czas określony Oczekiwania:Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klientów.Umiejętność słuchania, sprawnego komunikowania się i przekonywania.Zainteresowanie nowinkami technologicznymi.Chęć współpracy w zespole. Zespół:Jeśli chcesz pracować w zespole, który tworzy super drużynę, zapraszam do aplikowania na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży w CH Klif Gdynia. Tworzymy mały, ale zgrany zespół- czekamy właśnie na Ciebie. Twoim szefem będzie Joanna PołomTwoja rola:Sprzedaż usług Orange Polska.Edukowanie Klientów o dostępnych dla nich ofertach, usługach oraz technologiach.Udzielanie wsparcia technicznego Klientom w zakresie oferowanego sprzętu.Twój rozwój:Szkolenia produktowe oraz sprzedażowe.Programy rozwojowe.Rekrutacje wewnętrznePakiet korzyści:Bezpieczeństwo:umowa o pracę,oferta socjalna,ubezpieczenie grupowe,pracowniczy fundusz emerytalny.Zdrowie:prywatna opieka medyczna,karta sportowa,programy prozdrowotne.Komfort:telefon służbowy z nieograniczoną transmisją danych,zniżki na usługi Orange (światłowód, telefonia, Orange Energia),ergonomiczne biuro.Elastyczność:praca zgodnie z grafikiem,wewnętrzny rynek pracy.Satysfakcja:kultura feedbacku,premie finansowe,konkursy sprzedażowe.