Sortowanie:
Znaleziony: 14 ogłoszenie w kategorii Opieka / Nianie / Pomoc domowa Polska: Wszystkie miasta
Gosposia / pomoc domowa
Gosposia / pomoc domowa
nowe Warszawa 30+ kilka dni temu

Zatrudnię gosposię na pół etatu - praca codziennie 4h (preferowane godziny 8-12), do obsługi prywatnego mieszkania - ok 85 mkw. Nie rozliczam godzinowo - najważniejsza jest dla mnie wykonana praca. Preferuję umówienie się na określone zadania i stałe wynagrodzenie za miesiąc - forma do ustaleniaRozumiem potrzebę urlopu, więc w ramach pracy 13 dni wolnego w roku płatnego czasu. Czego potrzebuję: czynności codzienne:- przygotowania posiłków w miarę zgłoszonej potrzeby- zakupy w miarę potrzeby (chleb/szynka w sklepie naprzeciwko)- rozpakowanie, załadowanie zmywarki- uprzątnięcie porozrzucanej odzieży- uprzątnięcie blatu kuchennego, płyty, zlewu, wytarcie frontów szafek iszuflad kuchennych, lodówki, zmywarki- wytarcie stołu- ewentualna zmiana wody w wazonach- wytarcie drzwi do szafy- porządkowanie okolicy kociego jedzenia- wyrzucenie śmieci i wymiana worków2. czynności raz w tygodniu:- wytarcie kurzu z każdego przedmiotu w całym domu, z każdego mebla,lampy itd.- zmiana ręczników - odkurzanie i mycie podłóg w miarę potrzeby- mycie okapu- mycie włączników światła- umycie łazienek w tym sedesy, wanna, prysznic, umywalki, blaty,lustra, wytarcie każdego przedmiotu znajdującego się w każdej łazience- wytarcie kaloryferów łazienkowych- wytarcie z kurzu liści roślin w całym domu- wytarcie futryn, drzwi, klamek, w tym drzwi wejściowych- zmiana pościeli- prasowanie - wytarcie drzwi w garderobie, w szafach łazienkowych- odkurzenie kanap- uprzątnięcie kocich kuwet i ich otoczenia3. czynności raz w miesiącu:- umycie okien- umycie lamp, kinkietów- wytarcie z kurzu krzeseł i hokerów- umycie glazury- umycie listew przypodłogowych- umycie lodówki- umycie wnętrza szafek Szukam energicznej osoby, która ceni dokładność i porządek.

Gosposia Pomoc Domowa
Gosposia Pomoc Domowa
Jarocin 30+ kilka dni temu

Zatrudnie gosposie praco w poniedziałki , środy i piątki w godzinach od 8:00 do 15:00 . Do spezątania prywatnego domu 250 m . Najważniejsze jest dla mnie wykonana praca . Preferuje umówienie się na określone zadania i stałe wynagrodzenie miesięczne - forma do ustalenia .Rozumiem potrzebę urlopu wieć w ramach pracy 13 dni wolnego.Czego potrzebuję: czynności codzienne:- przygotowania posiłków w miarę zgłoszonej potrzeby- rozpakowanie, załadowanie zmywarki- uprzątnięcie porozrzucanej odzieży- uprzątnięcie blatu kuchennego, płyty, zlewu, wytarcie frontów szafek iszuflad kuchennych, lodówki, zmywarki- wytarcie stołu- ewentualna zmiana wody w wazonach- wytarcie drzwi do szafy - wyrzucenie śmieci i wymiana worków2. czynności raz w tygodniu:- wytarcie kurzu z każdego przedmiotu w całym domu, z każdego mebla,lampy itd.- zmiana ręczników - odkurzanie i mycie podłóg w miarę potrzeby- mycie okapu- mycie włączników światła- umycie łazienek w tym sedesy, wanna, prysznic, umywalki, blaty,lustra, wytarcie każdego przedmiotu znajdującego się w każdej łazience- wytarcie kaloryferów łazienkowych- wytarcie z kurzu liści roślin w całym domu- wytarcie futryn, drzwi, klamek, w tym drzwi wejściowych- zmiana pościeli- prasowanie - wytarcie drzwi w garderobie, w szafach łazienkowych- odkurzenie kanap- uprzątnięcie kocich kuwet i ich otoczenia3. czynności raz w miesiącu:- umycie okien- umycie lamp, kinkietów- wytarcie z kurzu krzeseł i hokerów- umycie glazury- umycie listew przypodłogowych- umycie lodówki- umycie wnętrza szafek Szukam energicznej osoby, która ceni dokładność i porządek.

Gosposia, Pomoc domowa.
Gosposia, Pomoc domowa.
Poznań 30+ kilka dni temu

Poszukuję osoby do pracy jako pomoc domową. Osobę odpowiedzialną i bez nałogów. Osobę dokładną i sumienną. Do obowiązków gosposi będzie należało między innymi:sprzątanie, mycie okien, zakupy, pranie i prasowanie, gotowanie.5 dni w tygodniu w wymiarze około 2-3 godzin dziennie.Wynagrodzenie 30 złotych za godzinę. Zapewniam rodzinną atmosferę i stałą współpracę.Lokalizacja- Rataje, Orła BiałegoProszę o kontakt mailowy (kilka słów o sobie) lub telefoniczny po godzinie 18.00.

Gosposia, pomoc domowa zatrudnię
Gosposia, pomoc domowa zatrudnię
Józefów 30+ kilka dni temu

Poszukuję osoby do prowadzenia domu w Józefowie, osiedle Dębinka. Praca od poniedziałku do piątku. Zakres obowiązków: sprzątanie, prasowanie, gotowanie w podstawowym zakresie oraz okazjonalna opieka nad 2 dzieci popołudniami. Dużym plusem będzie prawo jazdy, żeby była możliwość odbioru dzieci z przedszkola czy zrobienia zakupów. Ewentualnie praca z zamieszkaniem.

gosposia, pomoc domowa, sprzątaczka
gosposia, pomoc domowa, sprzątaczka
Warszawa 30+ kilka dni temu

Witam,szukam gosposi, Warszawa Wilanów. Obowiązki:pranieprasowaniesprzątanie mieszkania Więcej informacji pod nr 506121561

Gosposia / pomoc domowa/ opieka nad dziećmi.
Gosposia / pomoc domowa/ opieka nad dziećmi.
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Zatrudnię pomoc domową 5-6 dni w tygodniu. Praca w Borku Starym. Praca polegająca na sprzątaniu, gotowaniu oraz opiece nad dzieckiem. Wymagane prawo jazdy. Wszelkie szczegóły do ustalenia.

Pomoc domowa / Opiekunka/ Gosposia - Niemcy
Pomoc domowa / Opiekunka/ Gosposia - Niemcy
Rokocin 30+ kilka dni temu

Pomoc domowa/ Opiekunka/ Gosposia NiemcyPoszukuję Pani do prowadzenia domu oraz częściowej opieki nad dziećmi w miejscowości Essen – Niemcy.Do obowiązków będą należeć:- rano przygotowanie i odwiezienie dzieci do szkoły - po południu odbiór dzieci ze szkoły- prace domowe tj. sprzątanie, pranie, prasowanie, zrobienie zakupów- przygotowywanie posiłkówWymagania:- prawo jazdy kat. B- doświadczenie przy prowadzeniu domu- doświadczenie w pracy z dziećmi- mile widziana umiejętność gotowaniaOferuję:- atrakcyjne zarobki – od 900 € / msc- zakwaterowanie w oddzielnym mieszkaniu- wyżywienie (częściowe – w dni pracy)- samochód do dyspozycji- spokojną i miłą atmosferę pracy Więcej informacji pod numerem telefonu +49 172 958 2213

Pomoc domowa, gosposia
Pomoc domowa, gosposia
Kamień Pomorski 29 dni plecy

Potrzebna pomoc domowa. Sprzątanie i dotrzymywanie towarzystwa żonie. Możliwość zamieszkania razem dla osób z dalszych miejscowości.

Pomoc domowa, gosposia potrzebna
Pomoc domowa, gosposia potrzebna
Kamień Pomorski 30 dni plecy

Potrzebna pomoc domowa dla małżeństwa. Głównym zadaniem będzie sprzątanie i dotrzymanie towarzystwa. Możliwość zamieszkania.

opiekunka, pomoc domowa, niania, gosposia
opiekunka, pomoc domowa, niania, gosposia
Suchy Las 30+ kilka dni temu

Szukam od maja osoby do pomocy w prowadzeniu domu (codzienne sprzątanie, prasowanie) i w opiece nad dziećmi: głównie nad córką prawie 3 latka, ale w domu jest też starsza 6-letnia siostra, która od września idzie do szkoły podstawowej. Do obowiązków należałoby przede wszystkim przygotowywanie posiłków, spacery, zabawa. Preferowana długotrwała współpraca. Jestem aktualnie na urlopie macierzyńskim i za rok będzie potrzebna opieka nad trzecią córeczką na pełen etat.

Pomoc domowa, gosposia, sprzątanie Poznań Strzeszyn
Pomoc domowa, gosposia, sprzątanie Poznań Strzeszyn
Poznań 30+ kilka dni temu

Dzień dobry,poszukuję osoby z doświadczeniem raz w tygodniu do pomocy w obowiązkach domowych.Mieszkanie znajduje się na Strzeszynie, powierzchnia 50 m2.Do obowiązków należy:sprzątaniepodlewanie kwiatówpranieprasowanieopróżnienie zmywarkiZależy mi na wszystkich wyżej wymienionych usługach, nie tylko na sprzątaniu.Wynagrodzenie w oparciu o umowę zlecenie lub rozliczenie w przypadku faktury.Proszę o kontakt przez OLX lub telefoniczny.

Pomoc Domowa / Niania / Kucharka / Gosposia / Opiekunka
Pomoc Domowa / Niania / Kucharka / Gosposia / Opiekunka
Sopot 30+ kilka dni temu

Poszukujemy osoby do zajmowania się naszym domem, dziećmi oraz zwierzętami. Idealna kandydatka to ktoś, kto rozumie, że wyręczając nas w jak największej ilości codziennych obowiązków pomaga nam w harmonijnym życiu prywatnym i zawodowym. Liczymy na osobę pełna Energi (wiek nie ma znaczenia), intuicyjnie wyczuwająca potrzeby rodziny a nie tylko wykonująca obowiązki z listy. W ramach szeroko rozumianej opieki nad domem i zwierzętami domowymi wchodzą następujące obowiązki: - robienie zakupów, - gotowanie i przygotowanie posiłków, - sprzątanie kuchni, - odprowadzanie/odwożenie dzieci na zajęcia, do przedszkola i szkoły (jak będą już działały), czasami zakupy czy do lekarza - nadzorowanie kalendarza zajęć dodatkowych dzieci i przypominanie im o nich, - odbieranie przesyłek od kurierów,- wypuszczanie psów do ogrodu (okazjonalny spacer z psami) - okazjonalne wożenie psów do weterynarza - nakrywanie i sprzątanie stołu po posiłkach, podawanie i sprzątanie ze stołu gdy mamy obiad rodzinny lub zapraszamy gości. - organizacja drobnych napraw w domu i ich nadzorowanie (np: przyjście hydraulika, elektryka) - doraźne sprzątanie, szczególnie w kuchni i po posiłkach). W domu jest Pani sprzątająca 3 x w tygodniu, ale czasami może zdarzyć się potrzeba pomocy, posprzątania po dzieciach czy zwierzętach jak coś nabrudzą gdy nie ma Pani sprzątającej.. - Nadzorowanie, żeby dom by schludny i działał w sposób zorganizowany, np: aby były kupione proszki do prania, mydła, papiery toaletowe, aby działały żarówki i wszystko inne co jest na co dzień potrzebne. - Pilnowanie, żeby psy i świnka morska były nakarmione przez dzieci o właściwych porach i we właściwy sposób. Czasami również karmienie zwierząt samemu. - W wolnym czasie pomoc np. z porządkowaniem szaf, oddawanie ubrań do pralni, czyszczenie butów, odtworzenie pościeli do magla.. - Opieka nad domem i zwierzętami, kiedy wyjeżdżamy. - Czasami też będziemy prosili o dołączenie z nami na jakiś wyjazd weekendowy lub trochę dłuższy. Mamy 3 dzieci w wieku, 5,10 i 12 lat. Wszystkie normalnie uczęszczają do przedszkola/szkoły i nie ma ich większość dnia (w okresie pandemii większość czasu były oczywiście w domu). Starsze dzieci nie wymagają niczego więcej niż przypominanie o zajęciach i wożenia na zajęcia oraz przygotowywania dla nich posiłków. Najmłodsza dziewczynka wymaga tego, żeby pod nieobecność lub gdy rodzice są zajęci, organizować jej zabawy lub wyjścia na spacer. Kilka razy w tygodniu możemy poprosić o położenie najmłodszego dziecka spać. Mamy 3 psy (2 młode i 1 staruszkę) i świnkę morską. Jesteśmy osobami towarzyskimi i przyjmujemy wielu gości. Często też wychodzimy, dlatego zależy nam na osobie mieszkającej z nami na stałe. Oczekujemy osoby energicznej, koniecznie z prawo jazdy (oddamy auto do dyspozycji do wożenia dzieci i robienia zakupów). Osoby, która zamieszka z nami. W domu mamy pokój z osobnym wejściem na niższym parterze, także jest tam dużo prywatności. Osoba, która sprawdzi się w pracy z nami musi być dobrze zorganizowana, lubić dzieci, ale być do nich asertywna. Musi też lubić gotować, bo gotowanie będzie dużą częścią obowiązków. Osoba ubiegająca się o prace musi być osobą nie karaną co pozwolimy sobie zweryfikować. Dni pracujące to poniedziałek do soboty. Mogą jednak wystąpić takie sytuacje jak niedzielny obiad rodzinny czy nasze sobotnie wyjście, gdzie będziemy chcieli zamieniać niedziele na inny dzień tygodnia. Zawsze będzie jednak dzień wolny. Oferujemy: -- mieszkanie we własnym pokoju z łazienka w przyziemiu naszego domu w Sopocie. Jest tam osobne wejście z zewnątrz i dojście do kuchni, także jest dużo prywatności. --pełne utrzymanie i wyżywienie (brak rachunków do opłacania, lodówka stoi otworem i wszystkie posiłki jak dla domowników), --samochód do dyspozycji podczas pracy --miesięczną pensje na rękę 3600zł (forma zatrudnienia do ustalenia). Urlopy nie płatne do 3 tygodni w roku. w pierwszym roku a potem już płatny urlop do 3 tygodni. Praca w nie limitowanym wymianę czasu ze zrozumieniem szekarzdy człowiek potrzebuje czasu dla siebie, praca na wyłączność bez możliwości dorabiania. Wymagalna przynajmniej podstawowa komunikacja w języku polskim. Praca dostępna od zaraz. Szukamy kogoś do współpracy na kilka lat.

Pomoc Domowa / Niania / Kucharka / Gosposia / Opiekunka z zamieszkaniem
Pomoc Domowa / Niania / Kucharka / Gosposia / Opiekunka z zamieszkaniem
Sopot 30+ kilka dni temu

Poszukujemy osoby do zajmowania się naszym domem, dziećmi oraz zwierzętami.Idealna kandydatka to ktoś, kto rozumie, że wyręczając nas w jak największej ilości codziennych obowiązków pomaga nam w harmonijnym życiu prywatnym i zawodowym. Liczymy na osobę pełna Energi (wiek nie ma znaczenia), intuicyjnie wyczuwająca potrzeby rodziny a nie tylko wykonująca obowiązki z listy. Chcemy żeby ktoś dbał o nasz dom jak o swój własny. W domu jest Pani sprzątająca 3 x w tygodniu, ale czasami może zdarzyć się potrzeba pomocy, posprzątania po dzieciach czy zwierzętach jak coś nabrudzą gdy nie ma Pani sprzątającej, Nadzorowanie, żeby dom by schludny i działał w sposób zorganizowany, np: aby były kupione proszki do prania, mydła, papiery toaletowe, aby działały żarówki i wszystko inne co jest na co dzień potrzebne. Pilnowanie, żeby psy i świnka morska były nakarmione przez dzieci o właściwych porach i we właściwy sposób. Czasami również karmienie zwierząt samemu. W wolnym czasie pomoc np. z porządkowaniem szaf, oddawanie ubrań do pralni, czyszczenie butów, odtworzenie pościeli do magla Opieka nad domem i zwierzętami, kiedy wyjeżdżamy. Czasami też będziemy prosili o dołączenie z nami na jakiś wyjazd weekendowy lub trochę dłuższy. Mamy 3 dzieci w wieku, 5,10 i 12 lat. Wszystkie normalnie uczęszczają do przedszkola/szkoły i nie ma ich większość dnia (w okresie pandemii większość czasu były oczywiście w domu). Starsze dzieci nie wymagają niczego więcej niż przypominanie o zajęciach i wożenia na zajęcia oraz przygotowywania dla nich posiłków. Najmłodsza dziewczynka wymaga tego, żeby pod nieobecność lub gdy rodzice są zajęci, organizować jej zabawy lub wyjścia na spacer. Kilka razy w tygodniu możemy poprosić o położenie najmłodszego dziecka spać. Mamy 3 psy (2 młode i 1 staruszkę) i świnkę morską. Jesteśmy osobami towarzyskimi i przyjmujemy wielu gości. Często też wychodzimy, dlatego zależy nam na osobie mieszkającej z nami na stałe. Oczekujemy osoby energicznej, koniecznie z prawo jazdy (oddamy auto do dyspozycji do wożenia dzieci i robienia zakupów). Osoby, która zamieszka z nami. W domu mamy pokój z osobnym wejściem na niższym parterze, także jest tam dużo prywatności. Osoba, która sprawdzi się w pracy z nami musi być dobrze zorganizowana, lubić dzieci, ale być do nich asertywna. Musi też lubić gotować, bo gotowanie będzie dużą częścią obowiązków. Osoba ubiegająca się o prace musi być osobą nie karaną co pozwolimy sobie zweryfikować. Dni pracujące to poniedziałek do soboty. Mogą jednak wystąpić takie sytuacje jak niedzielny obiad rodzinny czy nasze sobotnie wyjście, gdzie będziemy chcieli zamieniać niedziele na inny dzień tygodnia. Zawsze będzie jednak dzień wolny.Oferujemy: mieszkanie we własnym pokoju z łazienka w przyziemiu naszego domu w Sopocie. Jest tam osobne wejście z zewnątrz i dojście do kuchni, także jest dużo prywatności. pełne utrzymanie i wyżywienie (brak rachunków do opłacania, lodówka stoi otworem i wszystkie posiłki jak dla domowników), samochód do dyspozycji podczas prac. Miesięczną pensje na rękę 3600zł ). Szukamy kogoś do współpracy na kilka lat.

Pomoc Domowa / Niania /Kucharka /Gosposia /  Opiekunka z zamieszkaniem
Pomoc Domowa / Niania /Kucharka /Gosposia / Opiekunka z zamieszkaniem
Sopot 30+ kilka dni temu

Poszukujemy osoby do zajmowania się naszym domem, dziećmi oraz zwierzętami.Idealna kandydatka to ktoś, kto rozumie, że wyręczając nas w jak największej ilości codziennych obowiązków pomaga nam w harmonijnym życiu prywatnym i zawodowym.Liczymy na osobę pełna Energi (wiek nie ma znaczenia), intuicyjnie wyczuwająca potrzeby rodziny a nie tylko wykonująca obowiązki z listy.W ramach szeroko rozumianej opieki nad domem i zwierzętami domowymi wchodzą następujące obowiązki:robienie zakupów,gotowanie i przygotowanie posiłków,sprzątanie kuchni,odprowadzanie/odwożenie dzieci na zajęcia, do przedszkola i szkoły (jak będą już działały), czasami zakupy czy do lekarzanadzorowanie kalendarza zajęć dodatkowych dzieci i przypominanie im o nich,odbieranie przesyłek od kurierów,- wypuszczanie psów do ogrodu (okazjonalny spacer z psami)okazjonalne wożenie psów do weterynarzanakrywanie i sprzątanie stołu po posiłkach, podawanie i sprzątanie ze stołu gdy mamy obiad rodzinny lub zapraszamy gości.organizacja drobnych napraw w domu i ich nadzorowanie (np: przyjście hydraulika, elektryka)doraźne sprzątanie, szczególnie w kuchni i po posiłkach). W domu jest Pani sprzątająca 3 x w tygodniu, ale czasami może zdarzyć się potrzeba pomocy, posprzątania po dzieciach czy zwierzętach jak coś nabrudzą gdy nie ma Pani sprzątającej..Nadzorowanie, żeby dom by schludny i działał w sposób zorganizowany, np: aby były kupione proszki do prania, mydła, papiery toaletowe, aby działały żarówki i wszystko inne co jest na co dzień potrzebne.Pilnowanie, żeby psy i świnka morska były nakarmione przez dzieci o właściwych porach i we właściwy sposób. Czasami również karmienie zwierząt samemu.W wolnym czasie pomoc np. z porządkowaniem szaf, oddawanie ubrań do pralni, czyszczenie butów, odtworzenie pościeli do magla..Opieka nad domem i zwierzętami, kiedy wyjeżdżamy.Czasami też będziemy prosili o dołączenie z nami na jakiś wyjazd weekendowy lub trochę dłuższy.Mamy 3 dzieci w wieku, 5,10 i 12 lat. Wszystkie normalnie uczęszczają do przedszkola/szkoły i nie ma ich większość dnia (w okresie pandemii większość czasu były oczywiście w domu). Starsze dzieci nie wymagają niczego więcej niż przypominanie o zajęciach i wożenia na zajęcia oraz przygotowywania dla nich posiłków. Najmłodsza dziewczynka wymaga tego, żeby pod nieobecność lub gdy rodzice są zajęci, organizować jej zabawy lub wyjścia na spacer. Kilka razy w tygodniu możemy poprosić o położenie najmłodszego dziecka spać.Mamy 3 psy (2 młode i 1 staruszkę) i świnkę morską.Jesteśmy osobami towarzyskimi i przyjmujemy wielu gości. Często też wychodzimy, dlatego zależy nam na osobie mieszkającej z nami na stałe.Oczekujemy osoby energicznej, koniecznie z prawo jazdy (oddamy auto do dyspozycji do wożenia dzieci i robienia zakupów). Osoby, która zamieszka z nami. W domu mamy pokój z osobnym wejściem na niższym parterze, także jest tam dużo prywatności. Osoba, która sprawdzi się w pracy z nami musi być dobrze zorganizowana, lubić dzieci, ale być do nich asertywna. Musi też lubić gotować, bo gotowanie będzie dużą częścią obowiązków. Osoba ubiegająca się o prace musi być osobą nie karaną co pozwolimy sobie zweryfikować.Dni pracujące to poniedziałek do soboty. Mogą jednak wystąpić takie sytuacje jak niedzielny obiad rodzinny czy nasze sobotnie wyjście, gdzie będziemy chcieli zamieniać niedziele na inny dzień tygodnia. Zawsze będzie jednak dzień wolny.Oferujemy:mieszkanie we własnym pokoju z łazienka w przyziemiu naszego domu w Sopocie. Jest tam osobne wejście z zewnątrz i dojście do kuchni, także jest dużo prywatności.pełne utrzymanie i wyżywienie (brak rachunków do opłacania, lodówka stoi otworem i wszystkie posiłki jak dla domowników),samochód do dyspozycji podczas pracymiesięczną pensje na rękę 3600zł (forma zatrudnienia do ustalenia). Urlopy nie płatne do 3 tygodni w roku. w pierwszym roku a potem już płatny urlop do 3 tygodni. Praca w nie limitowanym wymianę czasu ze zrozumieniem szekarzdy człowiek potrzebuje czasu dla siebie, praca na wyłączność bez możliwości dorabiania. Wymagalna przynajmniej podstawowa komunikacja w języku polskim.Praca dostępna od zaraz. Szukamy kogoś do współpracy na kilka lat.

Filtr