Sortowanie:
Znaleziony: 37 ogłoszenie w kategorii Opieka / Nianie / Pomoc domowa Polska: Wszystkie miasta
Zatrudnię Nianię na godziny.
Zatrudnię Nianię na godziny.
nowe Wałcz 30+ kilka dni temu

Zatrudnię Nianię. Praca w Wałczu Praca na godziny. Szczegóły telefonicznie. Telefon 515945555

Zatrudnię nianię do pomocy
Zatrudnię nianię do pomocy
Częstochowa 30+ kilka dni temu

Zatrudnię nianię do pomocy przy trójce niemowląt, opieka zawsze wspólnie ze mną. Jest to praca polegająca na pomocy mi w domu przy dzieciach w okresie czerwca i sierpnia, po kilka godzin w tygodniu, głównie popołudniami. Potrzebuje kogoś kto się nimi zajmie wspólnie ze mną, do wyjścia na spacer, pomoc w uśpieniu, nakarmieniu itd, tak bym mogła w domu też coś zrobić w międzyczasie :) Wymagania: Osoba niepaląca Energiczna Dyspozycyjna Prawo jazdy lub dobry dojazd w okolice cmentarza komunalnego Proszę o wiadomości SMS lub przez formularz, ponieważ w ciągu dnia ciężko mi odebrać telefon

Zatrudnię nianię
Zatrudnię nianię
Ustka 30+ kilka dni temu

Witam serdecznie , poszukuję niani do 2 dzieci: 2 letni syn oraz 4 miesięczna córka, praca w Ustce. Możliwy zwrot kosztów dojazdu. Praca 5x w tygodniu od poniedziałku do piątku po 6 godzin. Szukamy kogoś na stałe, osoby, która kocha dzieci, ma fantazje. Mile widziane referencje.

Zatrudnię nianię
Zatrudnię nianię
Łódź 30+ kilka dni temu

Zatrudnię opiekunkę do rocznego dziecka. Praca od zaraz. Poszukuje ciepłej miłej cioci w wieku powyżej 30 lat dla swojej rocznej córci. Praca na Widzewie Sikawa. Godziny pracy i warunki finansowe oraz zakres obowiązków do ustalenia telefonicznie.

Zatrudnię nianię
Zatrudnię nianię
Korycin 30+ kilka dni temu

Witam, Zatrudnię do opieki nad rocznym chłopcem. Mile widziane doświadczenie przy dzieciach, ważne żeby niania była otwarta, kontaktowa i cierpliwa. Do głównych obowiązków będzie należała zabawa i karmienie. Godziny pracy do ustalenia.

zatrudnię Nianię
zatrudnię Nianię
Mikołów 30+ kilka dni temu

Poszukuję opiekunki dla rocznego dziecka. Miłej, cierpliwej, odpowiedzialnej osoby, bez nałogów, kochającej dzieci. Opieka w domu w okolicach centrum Mikołowa, 6 godzin dziennie (od poniedziałku do piątku), od 15 kwietnia.

Zatrudnię Nianię
Zatrudnię Nianię
Zgorzelec 30+ kilka dni temu

Poszukuję dyspozycyjnej Niani do trójki dzieci w wieku 7,6 i 5 lat. Posiadającej prawo jazdy. Praca na terenie Görlitz. W miesiącu kwietniu praca w niestandardowych godzinach a od maja w systemie 3 zmianowym z możliwością dogrania godzin pracy. Dzieci uczęszczają do przedszkoli i szkoły. Do zadań będzie należało między innymi odprowadzenie lub odebranie dzieci z placówek, dopilnowanie posiłków, wyjście na plac zabaw, spędzenie z nimi czasu. Zainteresowane osoby proszę o kontakt pod numerem telefonu 530486485.

Zatrudnię nianię
Zatrudnię nianię
Ełk 30+ kilka dni temu

Pomoc domowa/ Opiekunka/ praca nad morzem w sezonie letnim (możliwe przedłużenie współpracy na dłuższy okres ) Poszukuję Pani do prowadzenia domu oraz opieki nad dwójką dzieci Alan lat 9 oraz Nikola 19 miesięcy w nadmorskiej miejscowości Rowy. Do obowiązków będą należeć: - prace domowe tj. sprzątanie, zrobienie zakupów - przygotowywanie posiłków Wymagania: - doświadczenie przy prowadzeniu domu - doświadczenie w pracy z dziećmi - mile widziana umiejętność gotowania Oferuję: - atrakcyjne zarobki –13 zł/h - zakwaterowanie w oddzielnym mieszkaniu - wyżywienie (częściowe – w dni pracy) - spokojną i miłą atmosferę pracy Proszę o przesłanie CV ze zdjęciem :)

Zatrudnię Nianię
Zatrudnię Nianię
Giżycko 30+ kilka dni temu

Zatrudnie Nianię do dzieci Bliźniąt w wieku 12 miesięcy. Praca stała. Wymagania: - Kobieta troskliwa z przyjacielskim nastawieniem do dzieci i rodziny , w wieku 30 - 45 lat z wykształceniem min średnim bez nałogów ( mile widziane wykształcenie pedagogiczne lub pokrewne - prawo jazdy kat B - dyspozycyjnosc na 8 godz dziennie lub więcej -

Zatrudnię Nianię
Zatrudnię Nianię
Zielona Góra 30+ kilka dni temu

Dzień dobry,poszukuję niani do opieki nad 6-miesięcznym dzieckiem. Preferowana kobieta w wieku 35-50 lat, dyspozycyjna w tygodniu oraz na weekend. Stawka godzinowa do uzgodnienia. Więcej informacji pod numerem tel. 729-348-648.

Zatrudnię nianię
Zatrudnię nianię
30+ kilka dni temu

Witam! Jeśli czytasz to ogłoszenie to znaczy że jesteś zainteresowana pracą opiekunki do dziecka. Domyślam się, że miałaś już tą przyjemność pracować z dziećmi lub chociaż z dzieckiem i wiesz że to nie łatwa sprawa a dodatkowo jeśli jesteś pogodnie nastawiona, masz głowę pełną pomysłów, uwielbiasz dzieci i na dodatek jesteś mobilna to Ciebie szukam. Potrzebuję opiekunki na 6-7 godzin dziennie, ale już od rana najlepiej od 7:30 najpóźniej, przez 5 dni w tygodniu. Zapewniam Ci wszystko co potrzebne do opieki plus pełne wyżywienie, no i nie pracujesz za darmo - oferuję atrakcyjną stawkę do negocjacji po weryfikacji Twojego doświadczenia w tej delikatnej branży, jeśli można tak to ująć. Pierwszą droga kontaktu jest wiadomość poprzez OLX - przepraszam ale nie mam czasu na odpowiadanie każdemu na serię pytań, jeśli mnie przekonasz to gwarantuję Ci, że oddzwonię i coś z tego wyjdzie albo i nie, czas pokaże. Wobec powyższego zapraszam do kontaktu a na każdą wiadomość odpowiem.

Zatrudnię Nianię!
Zatrudnię Nianię!
Toruń 30+ kilka dni temu

Poszukuję opiekunki do rocznej dziewczynki... praca 8 godzin dziennie od pon. do pt. w Złotorii pod Toruniem. Osoba najlepiej z doświadczeniem, kreatywna... Stawka oraz inne warunki do uzgodnienia. Więcej informacji udzielę telefonicznie 782870911.

Zatrudnię nianię
Zatrudnię nianię
Nowa Wieś 30+ kilka dni temu

Szukam odpowiedzialnej, troskliwej niani dla dwuletniego dziecka. Praca na cały etat, w domu rodziców. W zakresie obowiązków tylko opieka nad dzieckiem. Zatrudnienie na podstawie umowy uaktywniającej. Wymagana aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych. Mile widziane doświadczenie w opiece nad dziećmi.

Zatrudnię nianię
Zatrudnię nianię
Gorlice 12 dnia plecy

Zatrudnimy nianię do opieki nad rocznym dzieckiem. Praca na obrzeżach Gorlic (rejon Zagórzany) Rozpoczęcie pracy: Wrzesień/Październik lub Kwiecie 2022 Proszę o przesłanie cv na adres e-mail. Liczba dzieci: 1 Wiek dzieci: 12 miesięcy Zakres opieki: zabawa Miejsce opieki: do ustalenia Czas pracy: 1 etat Wiek niani: 28 – 40 lat

Zatrudnię nianię, opiekunkę
Zatrudnię nianię, opiekunkę
30+ kilka dni temu

Poszukuję opiekunki dla 8-miesięczego dziecka. Szukam energicznej osoby która uwielbia dzieci, jest cierpliwa, łatwo nawiązuje kontakt z dzieckiem, potrafi zorganizować miło czas oraz jest odpowiedzialna.WYMAGANIA: wykształcenie pedagogiczneDo obowiązków należeć będzie:Opieka i zabawaSpacery i spędzanie czasu aktywnieNauka przez zabawęPodawanie posiłkówItp.Szczegóły dotyczące formy współpracy, godzin pracy oraz wynagrodzenia ustalane są indywidualnie podczas rozmowy. Proszę o kontakt telefoniczny bądź o przesyłanie CV.

Zatrudnię Nianię w Klubie Malucha u Niani Ani
Zatrudnię Nianię w Klubie Malucha u Niani Ani
30+ kilka dni temu

Zatrudnię Nianię z kwalifikacjami na stanowisko opiekun dzieciecy w Klubie Malucha u Niani Ani w Iwinach. Bardzo dobre warunki pracy w małych grupach i zgranym zespole. Praca od zaraz na pełen etat. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 698588456

Zatrudnię nianię do niemowlaka.
Zatrudnię nianię do niemowlaka.
Łódź 30+ kilka dni temu

Szukamy niani dla naszego niemowlaka. Pomoc potrzebna nam od zaraz, na razie na stałe raz w tygodniu na 8h (piątek) oraz raz w tygodniu na 4h (wtorek). Do tego mogą pojawić się dodatkowe godziny (umawiane z kilkudniowym wyprzedzeniem). Zależy nam na znalezieniu troskliwej osoby, która zapewni maluszkowi opiekę pod naszą nieobecność (spacery, zabawy na macie wspierające rozwój). Godziny mogą ulec zmianie i zwiększyć się. Mile widziane studentki pedagogiki/położnictwa/fizjoterapii.

Zatrudnię Nianię - Jagodno Wrocław
Zatrudnię Nianię - Jagodno Wrocław
Wrocław 30+ kilka dni temu

Szukam doświadczonej Niani dla 16-miesięcznego synka :)Praca dla Niani u nas w domu w elastycznym grafiku, godziny do ustalenia - stopniowo wracam do pracy więc możemy ustalić razem ilość godzin i dni w tygodniu.Miejscowość Wrocław - Jagodno - osiedle rodzinne.Jeśli jest Pani zainteresowana bardzo proszę o przesłanie CV przez Olx

Zatrudnię Nianię Golęczewo (gmina Suchy Las)
Zatrudnię Nianię Golęczewo (gmina Suchy Las)
30+ kilka dni temu

Witam, poszukujemy ciepłej, empatycznej osoby, która zapewni nam wsparcie w opiece nad 2,5letnim Synkiem,a od początku czerwca także nad niemowlakiem i Mamą w połogu. Zależy nam na osobie, która będzie "drugą" Babcią/Ciocią; spędzi aktywnie czas z naszym Synkiem( spacery, wspólne czytanie, rysowanie itp.), przygotuje śniadanie, wykona podstawowe czynności związane z utrzymaniem porządku w domu (do ustalenia). Forma zatrudnienia i wysokość wynagrodzenie do uzgodnienia. Proszę o kontakt telefoniczny 795 808 860.

Zatrudnię nianię dla 3 letniego chłopca
Zatrudnię nianię dla 3 letniego chłopca
Piaseczno 30+ kilka dni temu

Witam serdecznie , szukam niani dla 3,5 letniego bardzo grzecznego i mądrego chłopca , Poszukujemy niani w pełni dyspozycyjnej , do pracy w tygodniu od 15 do 22 oraz 2 weekendy z zamieszkaniem (w tym 2 wolne weekendy ) . Niania musi być gotowa do wyjazdów w Polsce i za granicę , W sytuacji gdy dziecko jest chore , pozostanie w domu z dzieckiem, z tąd warunkiem koniecznym jest dyspozycyjność. W momencie mojego wyjazdu służbowego , Niania zostaje w domu z dzieckiem . Praca w bardzo dobrych warunkach , w okolicach piaseczna ,Wymaganie : Pranie , gotowanie dla dziecka aktywne spędzanie czasu z dzieckiem , Wynagrodzenie podstawowe 4000 zł netto do ręki + nadgodziny itdPraca dla Pani od 55 roku życia , Mile widziane osoby samotne bez dzieci, albo z dziećmi w wieku , dorosłymMile widziane osoby z ukrainy , PROSZE O UWAŻNE PRZECZYTANIE OGŁOSZENIA ORAZ O ZGŁASZANIE SIĘ OSÓB TYLKO W PEŁNI ZDECYDOWNYCH.

Zatrudnię nianię do 2-letniego chłopca
Zatrudnię nianię do 2-letniego chłopca
Kraków 30+ kilka dni temu

Szukam opiekunki dla 2-letniego chłopca. Początkowo kilka godzin dziennie, a po okresie wdrożenia docelowo pełny etat.Poszukuję osoby odpowiedzialnej i cierpliwej. Konieczne jest prawo jazdy (do dyspozycji będzie mój samochód) oraz doświadczenie w opiece nad dzieckiem. Mile widziane wykształcenie kierunkowe.Zakres obowiązków to opieka nad dzieckiem, zabawa, spacery, odwożenie do klubu malucha i na zajęciach terapeutycznych dziecka. Lokalizacja Mały Płaszów (dzielnica Podgórze).Stawka i forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Zatrudnię nianię do siedmiomiesięcznego dziecka, Żary, Dubie, Pisary, Krzeszowice
Zatrudnię nianię do siedmiomiesięcznego dziecka, Żary, Dubie, Pisary, Krzeszowice
Krzeszowice 30+ kilka dni temu

Zatrudnię nianię do siedmiomiesięcznego dzieckaPraca w miejscowości Żary k. Dubia, Rudawy, Pisar, Krzeszowicwponiedziałki 9-14, wtorki 9-14, środy 9-14, czwartki 9-15, piątki 9-14 lub 13-18 (po wcześniejszym ustaleniu), sporadyczne godziny z sob. na nd. (nie częsciej niż raz w miesiącu, po wcześniejszym ustaleniu). Podane godziny są elastyczne, do ustalenia szczegółowego.Możliwe zwiększenie liczby godzin.1. Podstawowy zakres czynności opiekunaa. Zapewnienie dziecku bezpieczeństwa,b. Zadbanie o higienę i pielęgnację dziecka, tj. zmiana pieluszki, kąpiel, mycie rąk, zmiana brudnych ubranek, stosowanie kremów i środków kosmetycznych,c. Posprzątanie po czynnościach związanych z opieką nad dzieckiem, np. posprzątanie po zabawie czy posiłku,d. Organizacja czasu wolnego dziecka z wykorzystaniem zabawek znajdujących się w domu,e. Spacer z dzieckiem, zabawa na dworze, placu zabaw lub w innych miejscach, które wskaże rodzic itp.,f. Odgrzanie posiłków lub przygotowanie prostych dań na podstawie wskazówek rodzica,g. Położenie dziecka spać oraz wykonanie czynności poprzedzających sen, tj. czytanie książeczek, przygotowanie łóżka,h. Przekazanie rodzicom wskazanej informacji o przebiegu opieki oraz wszystkich wydarzeniach związanych ze zdrowiem i rozwojem dziecka.Mile widziana znajomość języka angielskiego (ale nie wymagana). Posiadamy zwierzęta domowe. Dojazd do naszego domu możliwy jest dogodnie autem, dlatego poszukujemy Niani, która posiada prawo jazdy.Szukamy uczciwej, odpowiedzialnej osoby i gwarantujemy pracę w dobrej atmosferze i szacunku.Zapraszamy do kontaktu i wysyłania cv, w mailu prosimy dopisać proponowaną stawkę godzinową na rękę.

Zatrudnię nianię na pół etatu - Warszawa, Włochy
Zatrudnię nianię na pół etatu - Warszawa, Włochy
Warszawa 30+ kilka dni temu

Poszukuje niani dla mojej półrocznej córki od lipca br. Praca na pół etatu. Podczas godzin pracy niani będę dostępna w domu na pracy zdalnej. Do obowiązków niani będzie należało karmienie, przewijanie, zabawy, usypianie i ewentualnie spacer z dzieckiem. Grafik do uzgodnienia (np. 2 lub 3 dni w tygodniu po 8h lub codziennie po 4h). Dziecko jest bardzo pogodne.

Zatrudnię nianię dla rocznego dziecko od połowy czerwca
Zatrudnię nianię dla rocznego dziecko od połowy czerwca
Nowa Wieś 30+ kilka dni temu

Poszukuję niani dla mojej pociechy - w czerwcu skończy rok. Potrzebna mi pani, która zajmie się maluchem 5 dni w tygodniu ok. 7 godzin dziennie, bo nie tego wymaga moja praca. Oczekuję doświadczenia w opiece nad dziećmi, zamiłowania do tego jakże ważnego zajęcia Przewiduję opiekę nad dzieckiem wyłącznie w moim domu. .Proszę o kontakt chętne osoby, miejsce zamieszkania-Nowa Wieś

Niania, Zatrudnię nianię, Шукаю няню, Догляд за дитиною.
Niania, Zatrudnię nianię, Шукаю няню, Догляд за дитиною.
Legionowo 30+ kilka dni temu

Доброго дня. Шукаю няню для двух дітей(9 місяців). Знання польської мови( не нависокому рівні). Бажано без шкідливих привичок. Бажано, яка мала справу з дітьми. Праця в легіонові. Є можливість житла. Кожного дня 6год. Мінімум. В виходні дні по домовленності. Подальша інформація за телефоном + 48 512 922 280Dzień dobry. Szukam opiekunki dla dwójki dzieci (9 miesięcy). Znajomość języka polskiego (w stopniu komunikatywnym). Bez nałogów. Mile widziane doświadczenie. Praca w Legionowie. Istnieje możliwość zakwaterowania. Codziennie minimum 6 godzin. W weekendy po wcześniejszym umówieniu. Więcej informacji pod numerem telefonu + 48 512 922 280

Zatrudnię nianię dla 8-letniej dziewczynki - Wrocław, Sępolno
Zatrudnię nianię dla 8-letniej dziewczynki - Wrocław, Sępolno
Wrocław 30+ kilka dni temu

Poszukuję niani do opieki nad 8-letnią dziewczynką na godziny popołudniowe po szkole.Zależy mi na osobie młodej, energicznej i kreatywnej z doświadczeniem w opiece nad dziećmi. Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego lub hiszpańskiego.Szczegółowe informację prześlę mailem osobom zainteresowanym.

Zatrudnię kreatywną nianię | Jaroty, ul. Kanta
Zatrudnię kreatywną nianię | Jaroty, ul. Kanta
Olsztyn 30+ kilka dni temu

Szukam kreatywnej niani w wieku 23-40 lat dla 15-sto miesięcznego dziecka, która nie tylko przypilnuje, ale rownież zadba o jego rozwój. Interesuje mnie opieka nad dzieckiem 3-4 razy w tygodniu po 2-3 godziny. Harmonogram i stawka godzinowa do indywidualnego ustalenia. Mile widziane doświadczenie pracy z dziećmi jako Animatorka/Przedszkolanka.Proszę wiadomość z załączonym CV.

Zatrudnię ciepłą i opiekuńczą nianię dla 4-letniego Olusia
Zatrudnię ciepłą i opiekuńczą nianię dla 4-letniego Olusia
Kęty 30+ kilka dni temu

Dzień dobry, Szukam niani z doświadczeniem, która zaopiekuje się 4 letnim słodziakiem o imieniu Oluś :) Mogę zaproponować dobre wynagrodzenie. Praca od 12.04.2021 (przyszły tydzień). Preferowane godziny 8:00-16:30. Nr tel. 668-833-418

Niania
Niania
30+ kilka dni temu

Zatrudnię troskliwą nianię do 4 dzieci . Praca stała lub sezonowa z zamieszkaniem, Praca w wojewodztwie pomorskim. Władysławowo- Puck

Niania
Niania
30+ kilka dni temu

Zatrudnię troskliwą nianię do 4 dzieci . ( jako druga nianie)Praca stała lub sezonowa z zamieszkaniem, Praca w wojewodztwie pomorskim. Władysławowo- Puck

Zatrudnię nianie
Zatrudnię nianie
30+ kilka dni temu

Zatrudnię nianię do opieki nad dwuletnią dziewczynką. Praca w Kozłowie gm. Jastrzębia. Zainteresowane osoby proszę o kontakt tel. 601 - pokaż numer telefonu -

Zatrudnię opiekunkę do dziecka
Zatrudnię opiekunkę do dziecka
Szczecin 30+ kilka dni temu

Zatrudnię nianię emerytkę/ rencistkę na umowę uaktywniającą od połowy maja. Synek ma rok i 7 miesięcy. Dni i godziny do uzgodnienia. Mieszkamy na osiedlu Bandurskiego. Proszę o kontakt telefoniczny.

Szukam dorywczo niani dla 2,5 latka Wrocław- Biskupin
Szukam dorywczo niani dla 2,5 latka Wrocław- Biskupin
Wrocław 30+ kilka dni temu

Zatrudnię nianię dorywczo na 3-4 godziny 1-2 razy w tygodniu dla 2,5 latka. Zależy mi na osobie z okolicy Wrocław - Biskupin. Mile widziane referencje. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny/mailowy.

Niania dorywczo do 3 latka
Niania dorywczo do 3 latka
Swarzędz 30+ kilka dni temu

Zatrudnię nianię chętną dorobić, w momencie kiedy córka będzie chora lub tak jak teraz zamknęli przedszkola. Wolałabym u siebie w domu ale możemy się dogadać. reszta również do uzgodnienia. Najlepiej ze Swarzędza lub bliskich okolic. Praca od maja.

Niania/ Ciocia dla Roberta
Niania/ Ciocia dla Roberta
Szczecin 30+ kilka dni temu

Zatrudnię nianię/ ciocię od sierpnia do 14 miesięcznego chłopczyka. Synek chodzi już samodzielnie jest pogodnym i radosnym dzieckiem. Godziny pracy stałe: od poniedziałku do piątku godz. 7.30-16.30. Oczekujemy osoby odpowiedzialnej, ciepłej, bez nałogów, która lubi dzieci. Mieszkamy na osiedlu Bandurskiego. Szczegóły do uzgodnienia.

Niania / Opiekunka dla dzieci
Niania / Opiekunka dla dzieci
Bielsko-Biała 30+ kilka dni temu

Zatrudnię nianię / opiekunkę do dzieci. Termin rozpoczęcia: od zaraz Okres zatrudnienia: minimum 3 lata. Proponujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie i dobre warunki pracy. Kompetencje: poszukuję osoby energicznej, ciepłej, odpowiedzialnej, lubiącej kreatywne zabawy z dziećmi. Preferowana wykształcenie pedagogiczne (może być w trakcie). Miejsce pracy: Janowice, przy granicy z Bielsko- Białą, 300 metrów od przystanku linii 56. Mile widziane osoby z prawem jazdy i studenci zaoczni. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem telefonu: 694 00 00 70.

Zatrudnię opiekunkę/nianie do rocznej córki
Zatrudnię opiekunkę/nianie do rocznej córki
Zabrze 30+ kilka dni temu

Zatrudnię nianię do mojej rocznej córeczki. Aktualnie pracuje prawie codziennie po 5h, opieka byłaby na zmianę z moją mamą. Zazwyczaj jest to w godzinach porannych, współpracę chcę nawiązać do września 2022.Córeczka jest grzeczna, wesoła i bardzo tulińska. Wymaga uwagi, adekwatnej do swojego wieku.Wymagania:-doświadczenie w opiecę nad dzieckiem do 3rż-kreatywność-umiejętnosć ugotowania posiłku dla córeczki-punktualność-mile widziane zamieszkanie w pobliżu tj. osiedle wyzwolenia zabrze- okolice stadionu górnika ZabrzeZapraszam serdecznie do kontaktu by się lepiej poznać 666950375

Filtr