Sortowanie:
Znaleziony: 88 ogłoszenie w kategorii Produkcja Polska: Wszystkie miasta
Praca w Holandii!
Praca w Holandii!
900012000 zł
nowe Katowice 30+ kilka dni temu

Agencja Zatrudnienia Morego posiadająca certyfikat o numerze 16198, poszukuje dla swojego niderlandzkich klientów pracowników na różne stanowiska: układanie bukietów kwiatowych, pakowanie żywności (owoce, warzywa, filety drobiowe), sprzątanie pokoi hotelowych. Oferujemy: - umowę na warunkach holenderskich - pracę również wśród Polaków - zakwaterowanie z bezpłatnym dojazdem do pracy - oferty bez stawek wiekowych - opiekę polskiego koordynatora - stabilne zatrudnienie - dodatek wakacyjny do każdej tygodniówki Wymagamy: - uczciwości - chęci i motywacji do pracy - gotowości do szybkiego wyjazdu - wysokiej kultury osobistej - prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem NIE ZASTANAWIAJ SIĘ, APLIKUJ Zarejestruj się: w***********l Zadzwoń: +48 509 240 000 , +48 537 782 500 (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16) Wyślij CV: op**e@m*****.pl, rz****w@m*****.pl, ol****n@m*****.pl Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie. Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Morego sp. z.o.o z siedzibą w Opolu przy ul. Damrota 7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, oraz mogą być wykorzystane dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

Elektryk przemysłowy - Praca w Holandii
Elektryk przemysłowy - Praca w Holandii
1000012000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta w Holandii poszukuje Elektryków przemysłowych do pracy tymczasowej. Termin rozpoczęcia pracy: Kwiecień Bonus: 150 EUR/wypłacany po pierwszym tygodniu pracy WYMAGANIA: Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku Elektryka przemysłowego Certyfikat VCA - wymóg konieczny Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego Gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz Czynne prawo jazdy kat.B Mile widziany własny samochód KLIENT OFERUJE: Pracę tymczasową (40 godz/tygodniowo) Wynagrodzenie 500-540 EUR tygodniowo/netto Możliwość stałej współpracy po zakończeniu projektu Bezpłatne zakwaterowanie Ubezpieczenie Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim lub niemieckim za pośrednictwem strony.

Mechanik maszyn produkcyjnych - Praca w Holandii
Mechanik maszyn produkcyjnych - Praca w Holandii
Opole 30+ kilka dni temu

EPSN Workforce Poland dla jednego z naszych Klientów - fabryka spożywcza w Holandii (Horst) poszukuje Mechaników Maszyn do pracy stałej. Opis stanowiska: bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń utrzymywanie maszyn i urządzeń w czystości prowadzenie dzienników i raportów zapewnienie prawidłowego funkcjonowania maszyn odpowiedzialność za jakość końcową produktów Klient zapewnia: umowę roczną wynagrodzenie € 2.570 miesięcznie brutto (2100 EUR/netto miesięcznie + 14% dodatku za pracę zmianową) pracę w systemie 3 zmianowym/8 godzin dziennie pomoc w znalezieniu miejsca zakwaterowania dofinansowanie dojazdu do pracy Wymagania: komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego min. 2 lata doświadczenia na stanowisku Mechanika Maszyn wykształcenie średnie techniczne czynne prawo jazdy kat.B gotowość do wyjazdu Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim lub niemieckim.

Praca w Holandii przy cebulkach kwiatowych, od 14.12.2020
Praca w Holandii przy cebulkach kwiatowych, od 14.12.2020
Wałbrzych 30+ kilka dni temu

Praca na hali produkcyjnej z cebulkami kwiatowymi. Możliwość rozpoczęcia pracy już od 14.12.2020!! Zadania na tym stanowisku to: sortowanie, czyszczenie, pakowanie cebulek kwiatowych. Idealne połaczenie z sezonem truskawek, który rozpoczyna sie w kwietniu. Stawka godzinowa: €10,21 brutto/godzina Ilość godzin pracy w tygodniu: 40-55h

Praca okołoprodukcyjna oraz magazynowa w HOLANDII
Praca okołoprodukcyjna oraz magazynowa w HOLANDII
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Do pracy w Holandii poszukujemy pracowników zarówno do pracy okołoprodukcyjnej jak i magazynowej. Wymaganiamile widziana znajomość języka angielskiegomile widziane prawo jazdydoświadczenie na podobnym stanowiskuchęć długotrwałej współpracy Oferujemypracę za pośrednictwem największych agencji pracy w Holandii:praca 40 godz w tygodniunajniższe opłaty za zakwaterowanie oraz ubezpieczeniecotygodniowe wynagrodzenieUmowę na warunkach Holenderskich WynagrodzenieW zależności od stanowiska: €10,24 – €12,21 brutto / tydz. + dodatki, wakacyjne i nadgodziny Przykładowe stanowiska pracy Szklarnia, Sortownia, Praca na linii produkcyjnej - pakowanie mięsaProdukcjaPraca w zakładach drobiarskichkwiaty/stroiki kwiatowe - układanie bukietówkwiaty/stroiki kwiatowe - order picker na hali z kwiatamimagazyn spożywczy – order pickerPracownik magazynowyFabryka ciastek- pakowanieZbiór / Pakowanie paprykiSortowanie/pakowanie warzyw i owocówOperator Reach TruckOperator linii produkcyjnejOperator Forklift Operator Heftruck Oraz wiele innych stanowisk… Nie możesz znalezć oferty dla siebie ? nie przejmuj się!Wyślij swoje CV i razem znajdziemy coś odpowiedniego Praca w magazynie HolandiaOferujemy pracę w magazynach zajmujących się pakowaniem, sortowaniem oraz rozładunkiem i załadunkiem towarów i produktów. Praca w magazynie w Holandii polega przede wszystkim na przygotowywaniu towarów do wysyłki i ich układaniu we właściwe miejsca, dodatkowo także, kontrola jakości paczek, oraz kompletowaniu i pakowaniu elementów. Magazynier ma za zadanie także zbieranie i odbieranie zamówień (order picker), kontrolowanie produktów za pomocą ręcznego skanera lub systemu voice pick, a także wprowadzanie towaru na wyznaczone miejsca w magazynie.Praca na produkcji HolandiaOferujemy również pracę w zakładach zajmujących się produkcją żywności, np. dystrybucji i produkcji oraz przetwórstwa. Praca na produkcji w Holandii polega na m.in. załadunku i rozładunku tirów, pakowaniu towarów i produktów do opakowań lub skrzynek, sortowaniu i układaniu towarów na taśmie, czy też zbieraniu zamówień. Do zakresu obowiązków wlicza się także krojenie i mycie, obsługa maszyn produkcyjnych, zbiory warzyw oraz owoców, praca w szklarniach czy przy kontroli jakości oraz pakowaniu żywności oraz inne proste prace produkcyjne. Możliwe jest wykonywanie pracy w parach.

PAKOWANIE LAWENDY! Praca w Holandii dla par lub solo!
PAKOWANIE LAWENDY! Praca w Holandii dla par lub solo!
2309 zł
Białystok 30+ kilka dni temu

Podejmij współpracę z Morego (cer. 16198) – Twoim liderem na rynku zatrudnienia. Obecnie dla naszych zagranicznych klientów poszukujemy pracowników w branży ogrodniczej – pakowanie lawendy. Czego oczekujemy? - gotowości do podjęcia dłuższej współpracy - sumienności i pracowitości - punktualności - doświadczenie w pracy za granicą będzie dodatkowym atutem Co oferujemy? - oferty również bez stawki wiekowej - zakwaterowanie (hotel pracowniczy) - stabilne zatrudnienie - atrakcyjne wynagrodzenie (10,71€ brutto/h) - dodatki do wynagrodzenia (dodatek wakacyjny 8% do każdej tygodniówki) - transport do oraz z pracy Jesteś zainteresowany? Skontaktuj się z nami po więcej informacji! Zadzwoń: +48 500 017 878 +48 509 240 000, +48 537 782 500 (pon-pt, w godzinach 8-16) Napisz: op**e@m*****.pl, rz****w@m*****.pl, ol****n@m*****.pl Zarejestruj się: w***********l Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko wybranymi kandydatami Prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Morego sp.z.o.o z siedzibą w Opolu przy ul. Damrota 7. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, oraz mogą być wykorzystane dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych.

PRACA W PRZETWÓRNI WARZYW I OWOCÓW W HOLANDII (M/K)
PRACA W PRZETWÓRNI WARZYW I OWOCÓW W HOLANDII (M/K)
150 zł
Lublin 2 dnia plecy

Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. jesteśmy polską agencją zatrudnienia ściśle współpracującą z holenderskimi agencjami pracy tymczasowej. Zajmujemy się usługami związanymi z rekrutacją pracowników dla firm w kraju i za granicą. Od 16 lat rekrutujemy na rynek holenderski, niemiecki i polski. Branże w których działamy to: produkcja, logistyka, ogrodnictwo. Zapraszamy na naszą stronę internetową w************l do zakładki ‘oferty pracy’ na której można znaleźć dziesiątki ofert. Jeżeli któraś z nich okaże się interesująca prosimy o kontakt z jednym z naszych biur w celu omówienia szczegółów i terminu rozpoczęcia pracy. PRACA W PRZETWÓRNI WARZYW I OWOCÓW W HOLANDII (M/K) Miejsce pracy: Ridderkerk Poszukujemy osób do pracy w przetwórni warzyw i owoców w Holandii. Masz możliwość podjęcia pracy w dwóch sektorach: produkcyjnym i magazynowym: Na dziale produkcyjnym będziesz zajmować się przygotowywaniem mieszanek owocowo-warzywnych, pakowaniem gotowych produktów i obsługą maszyn. Jako pracownik magazynu będziesz pracował w dziale realizacji zamówień, czyli kompletował zamówienia według otrzymanych wytycznych oraz układał i pakował gotowe do wysyłki towary. Praca odbywa się w systemie zmianowym, od poniedziałku do soboty. Pracujesz w hali w chłodnej temperaturze (około 10 stopni Celsjusza). Przed wyjazdem zapewnimy Ci kompleksową obsługę – szczegółowe informacje o pracy, adres wraz z numerem do koordynatora oraz umowę skierowania do pracy. Gwarantujemy współpracę tylko ze sprawdzonymi Pracodawcami w Niderlandach. BONUS FINANSOWY DLA KIEROWCÓW – o szczegóły zapytaj swój oddział AB Job Service Zyskujesz: - wynagrodzenie 10,71 Euro brutto/godz., cotygodniowo przelewane na Twoje konto - dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto - naliczane od godz. podstawowych - dostęp do platformy internetowej umożliwiającej wgląd do dokumentów tj. kontraktów, odcinków wypłat, Jaaropgaafu - profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu) - opiekę koordynatora w miejscu pracy - w pełni wyposażone zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF z darmowym wifi oraz ubezpieczenie zdrowotne Dbamy o Twój komfort. Zapewniamy pełną rekrutację w systemie online! Zgłoś się do nas: h*****************************/ a my oddzwonimy. Zapraszamy do kontaktu ze swoim oddziałem w dniach: poniedziałek- piątek w godzinach 9.00-17.00 Opole T: 605 148 444 T: 577 185 333 op**e@a******.pl Lublin T: 697 831 697 T: 603 402 363 lu***n@a******.pl Kielce T: 667 713 111 T: 575 569 444 ki***e@a******.pl Bydgoszcz T: 603 562 143 T: 603 567 915 by******z@a******.pl Polubiłeś już naszą stronę na facebooku?: h**************************************/ Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe. Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych (h********************************************) Certyfikat MGiP nr 5971 Oferta Pracy Tymczasowej w************l

Pracownik produkcji- stała praca w Holandii ok. 350€ na rękę tyg! Szybki Wyjazd
Pracownik produkcji- stała praca w Holandii ok. 350€ na rękę tyg! Szybki Wyjazd
Wrocław 30+ kilka dni temu

Nie znasz języka i obawiasz się czy sobie poradzisz? Nie masz doświadczenia? Pilnie szukasz pracy za granicą?Mamy ofertę dla Ciebie!!Oferujemy pewną i legalną prace opartą o holenderską umowę, a pierwszą wypłatę otrzymasz już w 10-tym dniu pracy! Idealna propozycja dla par ponieważ, pary maja gwarancję pracy na tej samej zmianie oraz pokoju tylko dla siebie ;)Nie czekaj APLIKUJ ;) PANIE, PANOWIE, PARYOsoby z własnym samochodem bardzo mile widziane Opis stanowiska: Praca polega na pakowaniu mięsa drobiowego, kontroli jakości, ważeniu mięsaMiejsce pracy: Doetinchem/Kornhorn/Putten en NijkerkOferujemy:cotygodniowe wypłaty ok 330/350€ na rękę+ dodatkipary maja gwarancję pracy na tej samej zmianie i pokoju tylko dla siebie ;)umowę na warunkach holenderskichszkolenie (praca dla osób bez doświadczenia)opiekę polskiego koordynatoraBARDZO ŁADNE ZAKWATEROWANIE (agencja ma prywatne zakwaterowania-wysoki standard) ubezpieczeniepomoc w organizacji wyjazdu do HolandiiDodatkowe informacje:JEŚLI NIE MASZ PIENIĘDZY NA WYJAZD ŻADEN PROBLEM! OPŁACIMY GO ZA CIEBIE (tzw. przejazd kredytowany) Osoby zdecydowane na wyjazd proszę o przesłanie CV na adres anna@holandiajobs.pl kontakt tel. +48 790 833 585

Praca w Holandii- DARMOWY BUS I MIESZKANIE! Start od poniedziałku (nie ma kwarantanny)
Praca w Holandii- DARMOWY BUS I MIESZKANIE! Start od poniedziałku (nie ma kwarantanny)
Wrocław 30+ kilka dni temu

PRACA OD PONIEDZIAŁKUNIE MA KWARANTANNY!UWAGA! W tym tygodniu pracownicy wyjeżdżają całkowicie za darmo (przejazd jest umówiony u zaufanego przewoźnika)DODATKOWO gwarantujemy darmowe zakwaterowanie przez najbliższe dwa tygodnie!Aktualne oferty:· Produkcja przekąsek z sera- PANIE/ PANOWIE/ PARY· Orderpicking- zbieranie zamówień art. spożywcze, kwiaty, mroźnia· Sadzenie kwiatów cebulek· Praca w stolarniStawki od 10,51€br/h do 12,28€br/h+ dodatkiOd kandydatów oczekujemy:– chęci i motywacji do podjęcia pracy fizycznejPosiadanie prawa jazdy kat. B oraz znajomość języka angielskiego będą dodatkowym atutem. Zainteresowała Cię ta oferta? A może szukasz czegoś innego? Wyślij cv na adres anna@holandiajobs.plZadzwoń +48 790 833 585- lub wyślij SMSSkontaktuję się z Tobą w ciągu 24h!

Praca przy produkcji sera w Holandii (M/K)
Praca przy produkcji sera w Holandii (M/K)
2000 zł
Lublin 30+ kilka dni temu

Jako AB Job Service Polska Sp. z o.o. jesteśmy polską agencją zatrudnienia ściśle współpracującą z holenderskimi agencjami pracy tymczasowej. Zajmujemy się usługami związanymi z rekrutacją pracowników dla firm w kraju i za granicą. Od 16 lat rekrutujemy na rynek holenderski, niemiecki i polski. Branże w których działamy to: produkcja, logistyka, ogrodnictwo. Zapraszamy na naszą stronę internetową w************l do zakładki ‘oferty pracy’ na której można znaleźć dziesiątki ofert. Jeżeli któraś z nich okaże się interesująca prosimy o kontakt z jednym z naszych biur w celu omówienia szczegółów i terminu rozpoczęcia pracy. PRACA PRZY PRODUKCJI SERA W HOLANDII (M/K) Miejsce pracy: Lopik Poszukujemy osób zainteresowanych pracą w firmie zajmującej się przetwórstwem sera. Do Twoich zadań należeć będzie praca przy produkcji sera topionego. Na tym stanowisku będziesz zajmował się napełnianiem i zamykaniem puszek, próżniowym pakowaniem, a następnie etykietowaniem i układaniem towaru na paletach. Praca odbywa się w hali produkcyjnej w temperaturze 20-30° C, w systemie jednozmianowym, od poniedziałku do piątku. Przed wyjazdem zapewniamy kompleksową obsługę– szczegółowe informacje, adres wraz z numerem do koordynatora, mapki dojazdowe oraz umowę skierowania do pracy, dzięki której swobodnie przejedziesz przez Niemcy. Okres kwarantanny: nie płacisz za mieszkanie oraz jest to okres częściowo płatny. Pokrywamy w pełni koszty testu PCR. Wyjedź z Nami w najbliższym czasie i uzyskaj dodatkowy bonus w wysokości 140 Euro. Akcja trwa do 16 maja. Pytaj Rekruterów o szczegóły! BONUS FINANSOWY DLA KIEROWCÓW – o szczegóły zapytaj swój oddział AB Job Service Zyskujesz: – wynagrodzenie 10,90 Euro brutto/godz., cotygodniowo przelewane na Twoje konto – dodatek wakacyjny 8,33% dochodów brutto – naliczane od godz. podstawowych – dostęp do platformy internetowej umożliwiającej wgląd do dokumentów tj. kontraktów, odcinków wypłat, Jaaropgaafu – profesjonalną obsługę przed wyjazdem (m.in. komplet informacji, umowa kierująca, pomoc w organizacji transportu) – opiekę koordynatora w miejscu pracy – w pełni wyposażone zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF z darmowym wifi oraz ubezpieczenie zdrowotne – zapewniony codzienny dojazd do miejsca pracy Zgłoś się do nas, jeżeli: - posiadasz czynne prawo jazdy kat. B, dzięki czemu będziesz mógł swobodnie przemieszczać się z miejsca zakwaterowania do pracy - znasz język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w miejscu pracy Dbamy o Twój komfort. Zapewniamy pełną rekrutację w systemie online! Zgłoś się do nas: h*****************************/ a my oddzwonimy. Zapraszamy do kontaktu ze swoim oddziałem w dniach: poniedziałek- piątek w godzinach 9.00-17.00 Lublin T: 697 831 697 T: 781 434 889 lu***n@a******.pl Opole T: 605 148 444 T: 722 170 946 op**e@a******.pl Kielce T: 667 713 111 T: 575 569 444 ki***e@a******.pl Bydgoszcz T:603 562 143 T: 603 567 915 by******z@a******.pl Polubiłeś już naszą stronę na facebooku?: h**************************************/ Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe. Informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych Certyfikat MGiP nr 5971 Oferta Pracy Tymczasowej w************l

Zbiór cykorii w Holandii - praca na hali - praca od kwietnia
Zbiór cykorii w Holandii - praca na hali - praca od kwietnia
Katowice 30+ kilka dni temu

10,24 euro brutto/h Praca tymczasowa Holandia, Kessel Produkcja Zakres obowiązków obrywanie liści czyszczenie i pakowanie warzyw praca całkowicie na hali Czego oczekujemy motywacji i chęci do pracy dokładności i precyzji Co oferujemy atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie euro (€) legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową dodatki urlopowe możliwość nawiązania dłuższej współpracy pracę w miejscowości Kessel w Holandii, w której znajdziesz liczne sklepy spożywcze, kawiarnie i restauracje wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy możliwość wzięcia udziału w programie poleceń i otrzymania bonusu za polecenie znajomego Agencja zatrudnienia – numer wpisu 5612 Informujemy, iż Współadministratorami Pana/Pani danych osobowych są Agencje Pracy Tymczasowej: Contrain Poland Sp. z o.o. ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań oraz Contrain sp. z o.o., ul. 3-go Maja 14, 93-408 Łódź. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: ko****t@c*******.pl lub ma******g@c*******.pl Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możecie się skontaktować pod adresem e-mail: ***@c*******.pl a/ Pana/Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, oraz na podstawie art. 22[1] k.p. w celu rekrutacji prowadzonych przez Współadministratorów. b/ Pani/Pana dane będą ujawniane odbiorcom świadczącym obsługę systemów IT oraz firmom świadczącym usługi kadrowo-płacowe dla Współadministratorów. c/ Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy d/ Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora. Pani/Pana żądania mogą być kierowane na wyżej wymieniony adres e-mailowy, bądź mogą być składane osobiście w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi. e/ W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail, albo złożyć ją bezpośrednio w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi . W przypadku cofnięcia zgody, przetwarzanie danych dokonywane przed złożeniem oświadczenia, będzie w pełni legalne. f/ Podanie danych osobowych w zakresie opisanym w art. 22[1] k.p. jest obowiązkowe, w pozostałym zakresie jest dobrowolne, i stanowi warunek konieczny do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów. Brak podania danych osobowych uniemożliwia wzięcie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów. g/ Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych. h/ Pani/Pana dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru UE oraz do organizacji międzynarodowych i/ wobec Pani/Pana danych osobowych nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez udziału człowieka), nie będą też one podlegały profilowaniu.

Praca na produkcji w Holandii - brak wymagań
Praca na produkcji w Holandii - brak wymagań
Katowice 30+ kilka dni temu

Dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy w zakładach drobiarskich.Miejscowość: Doetinchem, Kornhorn, Putten, NijkerkOferujemy: zarobki ok. 330-350€ netto tygodniowo (już po odciągnięciu kosztów)zakwaterowania, ubezpieczenia, podatku) tygodniowy system wypłat. wypłata co czwartek, pierwsza wypłata już po 10 dniach!dodatki za pracę w weekendy i świętapełne szkolenie w pierwszych dniach pracyholenderski kontrakt i ubezpieczenie zdrowotnepomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnieniazakwaterowanie na wysokim standardzie, w pełni wyposażone, pokoje max 2 osobowepary oraz znajomi mają gwarancję pracy razempomoc w organizacji wyjazdu "Od A do Z"Do twoich obowiązków będzie należało:pakowanie gotowego, czystego produktuważeniefoliowaniemycie skrzynekkontrola jakościetykietowanieproste prace produkcyjneTa oferta jest skierowana do Ciebie jeśli: masz ukończone 18 latjesteś odporny na niską temperaturę ok. 3C - 7Cjesteś dyspozycyjny - praca w systemie 1 lub 2 zmianowymjesteś zmotywowany do pracy i gotowy do wyjazdu w niedalekim terminieOFERTA SKIEROWANA JEST RÓWNIEŻ DO PAR!Posiadamy również inne oferty w sektorach, takich jak: logistyka, produkcja czy ogrodnictwo.Zainteresowany? Zadzwoń +48 797 231 061 lub wyślij CV na malgorzata@holandiajobs.plNIE POBIERAMY ŻADNYCH OPŁAT ZWIĄZANYCH Z REKRUTACJĄ!

Praca przy pakowaniu cukierków, kosmetyków w Holandii !!!
Praca przy pakowaniu cukierków, kosmetyków w Holandii !!!
59 zł
Częstochowa 30+ kilka dni temu

Szukasz pracy? Już nie musisz! Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy Oferujemy: • atrakcyjne wynagrodzenie • holenderska umowa o pracę na dłuższy okres • pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem • terminowo wypłacane wynagrodzenie • dobre warunki pracy, miła atmosfera • indywidualne podejście do każdego kandydata • cotygodniowe zaliczki Zakres obowiązków: • zbieranie produktu z linii produkcyjnej • pakowanie produktu w opakowanie (najczęściej cukierków, kosmetyków, mleka dla dzieci ) • sprawdzenie jakości produktu Wymagania: • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym • odpowiedzialność, dokładność • zaangażowanie w powierzone obowiązki • chęć i motywacja do prac Jedna firma a tak wiele możliwości ! Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem pakowacz - oddzwonimy do Ciebie !!! Kontakt: Dominika tel. +48 570 901 033 mail:***@k**********com Kamila tel. +48 570 901 414 mail: wo*k@k**********com

Pracownik produkcji bram garażowych (Emmen)
Pracownik produkcji bram garażowych (Emmen)
Tarnów 30+ kilka dni temu

Stanowisko: Pracownik produkcji Praca w Holandii, w miejscowości Emmen. Praca przy produkcji drzwi i bram garażowych. Praca polega na obsłudze maszyn, kontroli jakości, sporządzaniu zamówień, czytaniu rysunków technicznych itp. Praca na jedną zmianę od 7:00 do 16:00. Oferujemy: - legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu ABU CAO - zakwaterowanie firmowe (€99 tygodniowo) - bezpłatny transport do pracy* (dojazd rowerem lub samochodem) - ubezpieczenie (€25,64 tygodniowo) - stawkę godzinową podstawową: €12,63 brutto/h - dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%). za nadgodziny (125-150% stawki) - wypłaty tygodniowe Wymagania: - kilka osób z prawem jazdy - znajomość angielskiego w stopniu komunikatywnym Rekrutacja: Zadzwoń: ☎ +48327390079 Dodatkowe informacje: ☛ Zainteresowanym - rezerwujemy transport za granicę. ☛ Przeprowadzamy rekrutację z osobami z całej Polski i zza granicy. ☛ Wyjazdy organizujemy co tydzień - mimo COVID granicę są otwarte. ☛ Adres naszego biura: Agencja Pramer, 44-370 Pszów, ul. Pszowska 557, tel. +48327390079 _____________________________________ Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami do 3 dni roboczych od nadesłania zgłoszenia. Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii (Niderlandów); Pramer Agencja Pośrednictwa Pracy (KRAZ: 10850). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z naszą polityką prywatności. * dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.

Pracownik produkcji buraczków (Zeewolde)
Pracownik produkcji buraczków (Zeewolde)
30+ kilka dni temu

Stanowisko: Pracownik produkcji buraczków Praca w Holandii w Zeewolde. Praca dla kobiet i mężczyzn. Praca przy produkcji buraczków pakowanych próżniowo i do słoiczków. Praca polega na obsłudze maszyn, pakowaniu i układaniu, przygotowywaniu towaru do wysyłki, kontroli jakości. Praca na dwie zmiany (6:30 - 15:00, 15:30 - 00:00) Oferujemy: - legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu CAO - stałą pracę oraz regularne godziny pracy - zakwaterowanie firmowe (€99 tygodniowo) - bezpłatny transport do pracy* (samochód służbowy) - dodatek dla kierowców (€10 tygodniowo) - ubezpieczenie (€25.64 tygodniowo) - stawkę godzinową (€10.71 brutto/h) - dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%), za nadgodziny (+125-150%) - wypłaty tygodniowe Wymagania: - znajomość języka angielskiego - kilka osób z prawem jazdy Rekrutacja: Zadzwoń: ☎ +48327390079 Dodatkowe informacje: ☛ Zainteresowanym - rezerwujemy transport za granicę. ☛ Przeprowadzamy rekrutację z osobami z całej Polski i zza granicy. ☛ Wyjazdy organizujemy co tydzień - mimo COVID granicę są otwarte. ☛ Adres naszego biura: Agencja Pramer, 44-370 Pszów, ul. Pszowska 555, tel. +48327390079 ___________________________ Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami do 3 dni roboczych od nadesłania zgłoszenia. Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii (Niderlandów); PRAMER Agencja Pośrednictwa Pracy (KRAZ: 10850). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z naszą polityką prywatności. * dotyczy transportu na terenie Holandii z miejsca zakwaterowania do pracy.

praca na magazynie - montaż komputerów
praca na magazynie - montaż komputerów
Wrocław 30+ kilka dni temu

Axell Polska 2004 Sp. z o.o. to jedna ze spółek działających w ramach marki Axell Employment. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w agencjach pośrednictwa pracy w Polsce oraz Holandii. Jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 954. Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: praca na magazynie - montaż komputerów Oferujemy: Stawkę 18,30 zł brutto/h Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 Miejsce pracy: Wrocław - Oporów Rozpoczęcie pracy od 1 czerwca na okres 2-3 miesięcy.

Pracownik produkcji - Pakowanie słodyczy - Bez języka!
Pracownik produkcji - Pakowanie słodyczy - Bez języka!
Wrocław 21 dni plecy

Od 10 czerwca wjazd do Holandii bez testów i kwarantanny - to oznacza koniec ograniczeń dla osób przybywających z Polski do Holandii – nie musisz już przechodzić kwarantanny ani pokazywać negatywnego wyniku testu. Wolny wjazd do kraju dotyczy wszystkich środków transportu. Przyjemna praca w Holandii przy pakowaniu słodyczy i produktów spożywczych znanych producentów! NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO. Miejsce pracy: Holandia Opis stanowiska - Jedna z największych firm zajmujących się pakowaniem słodyczy poszukuje do swojego zespołu pracowników produkcji. Do obowiązków należą głównie: *składanie pudełek/ opakowań, * etykietowanie, pakowanie słodyczy przy linii produkcyjnej, *ważenie oraz ogólne przygotowanie do wysyłki. Na magazynie panuje normalna temperatura, a komunikacja jest w języku polskim. System pracy jest 2-zmianowy w tygodniu jak i w weekendy. Praca zacznie się szkoleniem, a do dyspozycji na firmie będą polscy koordynatorzy. Oferujemy: * Atrakcyjna stawka godzinowa 10,92 euro brutto +dodatki zmianowe/weekendowe *Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich *Cotygodniowa wypłata, zawsze na czas! *Stała praca na długi okres czasu *Możliwość urlopów *Doświadczenie i możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie *Pracę dostępną praktycznie od zaraz! *Pewne zatrudnienie przy minimum formalności *Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej *Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat *Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center * Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish! Wymagania *Motywacja do pracy *Elastyczność oraz chęć do pracy zmianowej oraz w weekendy *Dyspozycyjność do pracy na okres min. pół roku (z możliwością wzięcia płatnego urlopu) Interesujące? Zgłoś się już teraz: Tel. 718898370 lub wyślij CV na adres: pr***j@o********.eu Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS0000 365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Pracownik produkcji bram garażowych Holandia- duże przyjęcia
Pracownik produkcji bram garażowych Holandia- duże przyjęcia
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Praca na produkcji bram garażowych, na dziale produkcji paneli oszklonych lub dziele reparacji. MIEJSCE PRACY: Holandia, Zeewolde OFERUJEMY: • atrakcyjne wynagrodzenie brutto €12,63/h • wypłata co tydzień • możliwość nadgodzin • zakwaterowanie na czas zatrudnienia • ubezpieczenie zdrowotne • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu • legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich) • dodatki zmianowe WYMAGANIA: • umiejętność radzenia sobie z presją czasu • mile widziane prawo jazdy kat.B • komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego Zainteresowany? Zarejestruj się na stronie: w******************************************8 Kontakt: +48 575 835 333 Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferujemy pracę tymczasową w Holandii.

Pracownik produkcji
Pracownik produkcji
Żary 30+ kilka dni temu

Oferujemy: Bailey Industries sp. z o.o. jest najszybciej rosnącym podwykonawcą prac w zakresie montażu rusztowań, izolacji, prac mechanicznych, budowy statków oraz elektryki inżynieryjnej, działającym obecnie na terenie Polski, Litwy, Rumunii, Holandii i Belgii. Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik produkcji Miejsce pracy: Żary, woj. Lubuskie Obowiązki: - Kontrola jakości tkanin do poszycia - Montaż dachów do kabrioletów i innych podzespołów - Kontrola jakości części - Ręczny transport elementów Wymagania na stanowisku: - Zdolności manualne - Chęci do pracy - Dobry stan zdrowia (praca stojąca) Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - pracę od zaraz - pracę w oparciu o umowę zlecenie tel: 518 - pokaż numer telefonu -

Operator maszyn produkcyjnych
Operator maszyn produkcyjnych
Oleśnica 30+ kilka dni temu

Axell Polska 2004 Sp. z o.o. to jedna ze spółek działających w ramach marki Axell Employment. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w agencjach pośrednictwa pracy w Polsce oraz Holandii. Jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 954. Dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Operator maszyn produkcyjnych Miejsce pracy: Oleśnica Wymagane doświadczenie i kwalifikacje: • wykształcenie min. zawodowe, • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, • dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków służbowych, • komunikatywność i otwartość, Oferujemy: • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę, • praca w systemie 3-zmianowym 6 - 14 - 22 - 6 • pakiet opieki medycznej za 1zł miesięcznie Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji poprzez formularz Lento.pl

OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO
Świdnica 30+ kilka dni temu

Agencja Pracy Pollux Accountant Sp. z o.o. Jest obecnie na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały odziały w 9 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu, Częstochowie, Oławie oraz w Charkowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii. Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 8931 Dla naszego Klienta z terenu Świdnicy poszukujemy kandydatów: KIEROWCA WÓZKA JEZDNIOWEGO OPIS PRACY: • obsługa wózków widłowych WYMAGANIA: • doświadczenie w pracy na magazynie • uprawnienia na wózki widłowe zgodne z UDT • dokładność, sumienność w pracy OFERUJEMY: • praca zmianowa • umowę o pracę tymczasową • atrakcyjne wynagrodzenie • możliwość pracy bezpośrednio u naszego Klienta Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Pakowanie słodyczy - Bez języka! OD ZARAZ - NL
Pakowanie słodyczy - Bez języka! OD ZARAZ - NL
1350 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Przyjemna praca w Holandii przy pakowaniu słodyczy i produktów spożywczych znanych producentów! NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO! Miejsce pracy: Holandia Opis stanowiska: Jedna z największych firm zajmujących się pakowaniem słodyczy poszukuje do swojego zespołu pracowników produkcji. Do obowiązków należą głównie: *składanie pudełek/ opakowań, *etykietowanie, *pakowanie słodyczy przy linii produkcyjnej, *ważenie oraz ogólne przygotowanie do wysyłki. Na magazynie panuje normalna temperatura, a komunikacja jest w języku polskim. System pracy jest 2-zmianowy w tygodniu jak i w weekendy. Praca zacznie się szkoleniem, a do dyspozycji na firmie będą polscy koordynatorzy. Oferujemy: - Atrakcyjna stawka godzinowa 10,92 euro brutto +dodatki zmianowe/weekendowe - Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich - Cotygodniowa wypłata, zawsze na czas! - Stała praca na długi okres czasu - Możliwość urlopów - Doświadczenie i możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie - Pracę dostępną praktycznie od zaraz! - Pewne zatrudnienie przy minimum formalności - Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej - Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat - Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center - Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish! Wymagania – Motywacja do pracy – Elastyczność oraz chęć do pracy zmianowej oraz w weekendy – Dyspozycyjność do pracy na okres min. pół roku (z możliwością wzięcia płatnego urlopu) Interesujące? Zgłoś się już teraz! Wyślij swoje CV na adres: pr***j@o********.eu Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS0000 365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Pracownik produkcji, Holandia
Pracownik produkcji, Holandia
30003600 zł
Opole 30+ kilka dni temu

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 13 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Nasz klient to specjalista od produktów formowanych wtryskowo - doniczki, kosze na zakupy, kontenery i inne. Firma posiada nowoczesny park maszynowy i stale się rozwija. Obecnie, poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji (produkty plastikowe) Miejsce pracy: Helmond, Holandia Zadania: będziesz odpowiedzialny za różne zadania związane z produkcją: praca przy maszynie, składanie przedmiotów, sprawdzanie ich jakości, pakowanie, etykietowanie i przygotowanie do wysyłki. Wymagania: min. rok doświadczenia w pracy na produkcji, na podobnym stanowisku. znajomość języka angielskiego i/lub niderlandzkiego pozwalająca na swobodną komunikację - warunek konieczny. elastyczność, jeśli chodzi o godziny pracy (praca na 5 zmian). chęć do długoterminowego zatrudnienia. Oferujemy: Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy. Pracę w systemie 5-cio zmianowym. Stawka godzinowa: €10,60 € brutto plus dodatek zmianowy (po godz. 19.00 + 7,5% do każdej godziny; praca w weekendy płatna 150%). Przejrzystą umowę oraz długoterminowe zatrudnienie Tygodniowy system wynagrodzeń. Zakwaterowanie (koszt: 100€ /tydzień) Ubezpieczenie - płatne 24€/tydzień. Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów. Każda osoba wyjeżdżająca z Polski do pracy w Holandii musi poddać się kwarantannie (5 -10 dni). Dodatkowe informacje: Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2europe sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)". Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2europe z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu. CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę! REKOMENDACJA kandydata - za pośrednictwem tego systemu, możesz polecić nam do pracy swoich znajomych i dzięki temu zarobić 250-500 zł!!! (więcej szczegółów na naszej stronie internetowej w zakładce Oferty pracy / Poleć pracownika). Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48  515 233 504

Production Projects Coordinator
Production Projects Coordinator
Konstantynów Łódzki 30+ kilka dni temu

Lokalizacja: Konstantynów Łódzki U kogo możesz pracować? Firma, która tworzy dla klientów branży Retail niesamowite doświadczenia, po przez które zamieniają ich w stałych klientów. Współpracują z takimi markami jak Huawei, Sky, HP, Yamaha dla których stworzyli wyjątkowe materiały POS. Dostarczają kompleksowe usługi zaczynające się od stworzenia koncepcji, projektowania, produkcji oraz logistyki. Wartościami ich firmy jest: zaangażowanie, pasja oraz innowacja. Trafisz do dynamicznego środowiska, w którym każdy dzień przynosi nowe wyzwania i nie jest taki sam, jak poprzedni. Każdy projekt przy którym będziesz pracował będzie unikalny, dzięki czemu dostarczy Ci nowe doświadczenia zawodowe. Czym się będziesz zajmował? • Koordynowanie projektu w procesie produkcji – Twoja praca z projektem zaczyna się, kiedy projekt zostanie zaakceptowany przez klienta. Odpowiadasz za sprawne przeprowadzenie produktu przez proces produkcyjny – planujesz pracę, ustalasz harmonogramy, odpowiadasz za dostęp do materiałów produkcyjnych (tworzysz BOL/BON), czuwasz nad założonym budżetem, • Współpraca z logistyką, produkcją, magazynem oraz zakupami – są to działy, z którymi będziesz kooperował przez cykl prowadzenia projektu, • Raportowanie statusu projektu – jesteś w stałym kontakcie z Project Managerem oraz pozostałymi działami, wymiana informacji odbywa się podczas spotkań oraz systemów informatycznych, • Nadzór nad jakościowo poprawnie wykonanym projektem – każdy projekt powinien spełniać określone standardy oraz oczekiwania klienta. W Twoim obowiązku leży odpowiedzialność za ten obszar, Kogo szukamy? • Jeżeli nie masz doświadczenia na podobnym stanowisku, to nie szkodzi. Oczekujemy, wtedy od Ciebie wykształcenia wyższego technicznego, • Doświadczenie zawodowe, które według nas będzie adekwatne do tego stanowiska to praca przy w firmie produkcyjnej, gdzie byłeś/aś odpowiedzialny/a za organizowanie procesów produkcyjnych, • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – będziesz współpracował z kolegami z Anglii, Holandii, USA, • Znajomość rysunku technicznego, • Znajomość pakietu MS Office, na plus będzie jeżeli pracowałeś/aś z systemem ERP, • Prawo jazdy kat. B – mile widziane Propozycja: • Zatrudnienie na umowę o pracę, • Wynagrodzenie podstawowe do 6 tyś. zł brutto, • Praca I zmianowa (start między 7 a 10), • 3 miesięczny okres wdrożeniowy, gdzie zostaniesz przygotowany do wykonywania swojej pracy, • Prywatna opieka medyczna, dodatkowe szkolenia z języka obcego,

Pakowanie słodyczy - Bez języka! OD ZARAZ - NL
Pakowanie słodyczy - Bez języka! OD ZARAZ - NL
1400 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Przyjemna praca w Holandii przy pakowaniu słodyczy i produktów spożywczych znanych producentów! NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA ANGIELSKIEGO! Miejsce pracy: Holandia Opis stanowiska: Jedna z największych firm zajmujących się pakowaniem słodyczy poszukuje do swojego zespołu pracowników produkcji. Do obowiązków należą głównie: *składanie pudełek/ opakowań, *etykietowanie, *pakowanie słodyczy przy linii produkcyjnej, *ważenie oraz ogólne przygotowanie do wysyłki. Na magazynie panuje normalna temperatura, a komunikacja jest w języku polskim. System pracy jest 2-zmianowy w tygodniu jak i w weekendy. Praca zacznie się szkoleniem, a do dyspozycji na firmie będą polscy koordynatorzy. Oferujemy: *Atrakcyjną stawkę godzinową 10,92 euro brutto +dodatki zmianowe/weekendowe *Umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich *Cotygodniową wypłatę, zawsze na czas! *Stałą pracę na długi okres czasu *Możliwość urlopów *Doświadczenie i możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie *Pracę dostępną praktycznie od zaraz! *Pewne zatrudnienie przy minimum formalności *Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej *Aplikację myOTTO z planem pracy i paskami wypłat *Telefoniczną pomoc 24/7 - Operations Service Center *Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish! Wymagania *Motywacja do pracy *Elastyczność oraz chęć do pracy zmianowej oraz w weekendy *Dyspozycyjność do pracy na okres min. pół roku (z możliwością wzięcia płatnego urlopu) Interesujące? Zgłoś się już teraz! Wyślij swoje CV na adres: pr***j@o********.eu Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS0000 365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Pakowanie, krojenie sałaty - nawet 11,52 euro/h- Holandia
Pakowanie, krojenie sałaty - nawet 11,52 euro/h- Holandia
Wrocław 30+ kilka dni temu

Szukasz zróżnicowanej pracy w Holandii? Skorzystaj z tej oferty, a nie poczujesz monotonii. Pracuj na linii produkcyjnej przy oczyszczaniu, krojeniu i pakowaniu sałaty. Zarobisz nawet 11,52 euro brutto na godzinę! Masz prawo jazdy kat. B? Czytaj dalej Miejsce pracy: Venlo, Holandia Warunki zatrudnienia: *Atrakcyjna stawka nawet 11,52 euro brutto/h *Dodatki za nadgodziny, nocki i pracę w weekendy (25-200 proc.) *Praca 7 dni w tygodniu 7:00–15:30 lub 22:00–6:30 (niekiedy w środy również 15:30–22:30) *Zorganizowane zakwaterowanie *Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej *Aplikacja myOTTO z planem pracy i paskami wypłat *Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy) *Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich Wymagania: *Gotowość do pracy w niższych temperaturach *Podstawowa znajomość j. angielskiego *Prawo jazdy kat. B Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: pr***j@o********.eu. Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

Możesz nieźle zarobić w okresie Wielkanocnym–  NL!
Możesz nieźle zarobić w okresie Wielkanocnym– NL!
Wrocław 30+ kilka dni temu

Rekrutujemy do bardzo nowoczesnej fabryki mięsa, zaopatrzonej w zautomatyzowany system magazynowania. Linie produkcyjne działają tam siedem dni w tygodniu, zapewniając ciągłość dostaw zawsze na czas! W Hilton Food do Twoich zadań należeć będzie pakowanie gotowych produktów w celu dostarczenia do sklepów. Warunki zatrudnienia: -Atrakcyjna stawka nawet 11,85 euro/h brutto + dodatki -Praca na dwie zmiany – poranną oraz popołudniową -Darmowy posiłek na drugiej zmianie i dostęp do wyposażonej stołówki -Zorganizowane zakwaterowanie, transport np. możliwość wypożyczenia roweru -Ubezpieczenie pracownicze oraz dostęp do opieki zdrowotnej -Aplikacja myOTTO z planem pracy i paskami wypłat -Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy) -Umowa o pracę tymczasową na warunkach holenderskich Wymagania: -Dobra kondycja fizyczna -Gotowość do pracy w niższych temperaturach -Mile widziana dobra znajomość angielskiego lub niderlandzkiego oraz prawo jazdy Skorzystaj z jednej z najlepszych ofert w Holandii i zacznij od zaraz! Zgłoś się, a przekażemy Ci więcej szczegółów Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres: pr***j@o********.eu. Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO

Pracownik produkcji w Fabryce Serów (Holandia)
Pracownik produkcji w Fabryce Serów (Holandia)
9350 zł
Wrocław 30+ kilka dni temu

Chcesz pracować dla jednego z największych producentów sera w Holandii? Nasz klient specjalizuje się w cięciu, tarciu i krojeniu sera. Oferuje szeroką gamę serów holenderskich oraz innych europejskich serów półtwardych. Jest to typowo holenderska i dynamiczna rodzinna firma, w której pracuje około 200 pracowników. Produkty dostarczane są do całej Europy. Miejsce pracy: Holandia Jako nowy pracownik będziesz wykonywać następujące czynności: *cięcie i tarcie sera *pakowanie sera * sortowanie i układanie skrzynek *dbanie o jakość wykonywanej pracy *praca zgodnie z zasadami higieny Oferujemy: *ciekawą funkcję z atrakcyjnym wynagrodzeniem 11,80 euro brutto z dodatkami *zakwaterowanie wysokiej jakości na jednym z naszych ośrodków mieszkaniowych *maksymalną ilość godzin pracy *pracę w międzynarodowym zespole *opiekę polskiego koordynatora *godziny pracy 6:00 do 15:00, 7:30 do 16:30 oraz 15:00 - 24:00 (układ 3-zmianowy) Wymagania: *gotowość do pracy na 3 różne zmiany *silna motywacja do pracy W firmie pracownicy stoją na pierwszym miejscu. Na hali panuje bardzo przyjemna, rodzinna atmosfera. Dla chętnych istnieją bardzo duże możliwości rozwoju. Zainteresowała Cię ta oferta? Zgłoś się już teraz!. Wyślij swoje CV na adres: pr***j@o********.eu Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS0000 365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszych klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO

Zatrudnię przy produkcji konstrukcji kompozytowych Ługwałd k. Olsztyna
Zatrudnię przy produkcji konstrukcji kompozytowych Ługwałd k. Olsztyna
Olsztyn 30+ kilka dni temu

Chcesz zmienić dotychczasową branżę?Nie masz jeszcze doświadczenia zawodowego i poszukujesz dobrej i stabilnej pracy? Dołącz do Promus Sp. z o.o. i rozwijaj się razem z nami! Promus Sp. z o.o. to nowo otwarty i nowoczesny zakład produkcyjny w Ługwałdzie k. Olsztyna. Nasza firma zakończyła budowę nowego zakładu produkcyjnego konstrukcji kompozytowych i jest to jedyny zakład w Polsce produkujący konstrukcje w takiej technologii. Jesteśmy wyłącznym partnerem holenderskiej firmy, która uzyskała patent technologiczny na całyą Europę. W związku z nieustającym rozwojem technologii kompozytowej zapewniamy regularne szkolenia również w Holandii. Nie musisz mieć doświadczenia na produkcji, wszystkiego Cię nauczymy! Po 4 tygodniowym (płatnym) szkoleniu podejmiesz pracę na stanowisku: Operator Produkcji/Jakości  Zapewniamy: Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracęAtrakcyjne wynagrodzenie4 tygodniowe płatne szkolenieDarmowy transport pracowniczy z OlsztynaMożliwość poznania pracy na produkcji i zadecydowania jaka praca najbardziej Ci odpowiada Prosimy o umieszczanie w CV klauzuli:“Administratorem danych jest Promus sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku ul Spichrzowa 17 80-750, KRS: 0000204278. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz. U. z 2020 r. poz. 1320) oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie danych osobowych poza wymaganymi prawem (imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie kwalifikacje zawodowe przebieg dotychczasowego zatrudnienia) jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.”

MERKSON - Spawacz
MERKSON - Spawacz
Starachowice 30+ kilka dni temu

MERKSON to firma z tradycjami, działamy od 1979 roku.Specjalizujemy się w kompleksowej obróbce blach. Produkujemy najwyższej jakości komponenty dla przemysłu motoryzacyjnego, maszynowego, rolniczego i budowlanego. Jesteśmy dostawcą części i usług dla firm krajowych jak i na rynki europejskie dla firm z Niemiec, Holandii, Szwajcarii i Finlandii.Odbiorcami produkowanych przez nas komponentów są m.in. takie koncerny jak: MAN, Scania, Neoplan, Aebi Schmidt i UTC Fire and Security. Na lokalnym rynku jesteśmy stałym partnerem dla wielu małych i średnich firm w zakresie usług kooperacyjnych.           W związku z dynamicznym rozwojem firmy POSZUKUJEMY  pracowników na następujące stanowisko: SPAWACZMiejsce pracy: StarachowiceNumer referencyjny: SPW/2021Opis stanowiska:Spawanie elementów metodą MIG/MAG,TIGMontaż elementów do spawaniaKontrola jakościowa wykonanych spoinWymagania:Aktualne uprawnienia spawalnicze MIG/MAG – 135,141 ,TIGDoświadczenie w pracy na podobnym stanowiskuUmiejętność czytania rysunku technicznegoOferujemy:Doświadczony zespół specjalistów i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmyBudowanie doświadczenia związanego z pracą w firmie z nowoczesnymi maszynamiMożliwości rozwoju i samorealizacjiCiekawą i dynamiczną pracę w miłej atmosferzeCiekawe szkolenia rozwojoweUdział w innowacyjnych projektach i realny wpływ na rozwój firmyZatrudnienie w oparciu o umowę o pracęCV prosimy składać w siedzibie firmy lub przesyłać mailowo na adres: praca(a)merkson.pl z dopiskiem wybranego stanowiska pracy Prosimy o zawarcie klauzuli:"Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez MERKSON Sp. z o.o., Sp. k., z siedzibą w Starachowicach (27-200) przy ul. Składowej 35A"

Praca na produkcji karmy dla zwierząt - Praca od zaraz
Praca na produkcji karmy dla zwierząt - Praca od zaraz
539000 zł
Katowice 30+ kilka dni temu

11,00 euro brutto / h Holandia, Beringe Produkcja Contrain działa od 23 lat. Na rynkach holenderskim, niemieckim i polskim zapewnia zatrudnienie dla ponad 3 500 osób rocznie. W 2021 magazyn Forbes opublikował ranking 300 najlepszych pracodawców w Polsce, w którym firma zajęła 12-te miejsce w swojej kategorii. Najważniejsze wartości firmy to etyka i współpraca. Wyjedź do Holandii i zarabiaj w walucie euro już teraz! Zakres obowiązków: praca na produkcji karmy dla zwierząt z zadaniami operatora wózka widłowego przygotowanie karmy (z mięsa, ryb) dla zwierząt oraz przygotowanie jej do transportu Czego oczekujemy: chęci do długoterminowej współpracy motywacji do pracy mile widziane uprawnienia na wózki widłowe UDT Co oferujemy: pracę w firmie specjalizującej się w produkcji karmy dla zwierząt, działającej na terenie miejscowości Beringe w Holandii, w której bez problemu pieszo dotrzesz do sklepów spożywczych i lokalnych restauracji dodatki urlopowe atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie euro (€) wsparcie przy organizacji transportu do/z/na terenie kraju wykonywanej pracy zakwaterowanie w kraju wykonywanej pracy wsparcie polskojęzycznego Koordynatora Operacyjnego w kraju wykonywanej pracy możliwość wzięcia udziału w programie poleceń i otrzymania bonusu za polecenie znajomego Agencja zatrudnienia – numer wpisu 5612 Informujemy, iż Współadministratorami Pana/Pani danych osobowych są Agencje Pracy Tymczasowej: Contrain Poland Sp. z o.o. ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań oraz Contrain sp. z o.o., ul. 3-go Maja 14, 93-408 Łódź. Możecie się Państwo z nami skontaktować pod adresem e-mail: ko****t@c*******.pl lub ma******g@c*******.pl Współadministratorzy powołali Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym możecie się skontaktować pod adresem e-mail: ***@c*******.pl a/ Pana/Pani dane przetwarzane będą na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody, oraz na podstawie art. 22[1] k.p. w celu rekrutacji prowadzonych przez Współadministratorów. b/ Pani/Pana dane będą ujawniane odbiorcom świadczącym obsługę systemów IT oraz firmom świadczącym usługi kadrowo-płacowe dla Współadministratorów. c/ Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy d/ Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych do innego administratora. Pani/Pana żądania mogą być kierowane na wyżej wymieniony adres e-mailowy, bądź mogą być składane osobiście w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi. e/ W każdym czasie przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na dalsze przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych. Dyspozycję cofnięcia zgody należy przesłać drogą elektroniczną na wskazany wyżej adres e-mail, albo złożyć ją bezpośrednio w siedzibie Contrain Sp. z o.o. ul. 3-go Maja 14a w Łodzi . W przypadku cofnięcia zgody, przetwarzanie danych dokonywane przed złożeniem oświadczenia, będzie w pełni legalne. f/ Podanie danych osobowych w zakresie opisanym w art. 22[1] k.p. jest obowiązkowe, w pozostałym zakresie jest dobrowolne, i stanowi warunek konieczny do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów. Brak podania danych osobowych uniemożliwia wzięcie udziału w procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Współadministratorów. g/ Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu Nadzorczego sprawującego kontrolę nad legalnością i prawidłowością przetwarzania danych osobowych. h/ Pani/Pana dane nie będą przekazywane do krajów spoza obszaru UE oraz do organizacji międzynarodowych i/ wobec Pani/Pana danych osobowych nie będą podejmowane zautomatyzowane decyzje (decyzje bez udziału człowieka), nie będą też one podlegały profilowaniu.

Pracownik produkcji okien aluminiowych z j. niemieckim
Pracownik produkcji okien aluminiowych z j. niemieckim
Ostrów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy wstanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU: PRACOWNIK PRODUKCJI OKIEN DREWNIANYCH / ALUMINIUM / PCV Miejsce pracy: Niemcy, Bawaria Oferujemy: Niemiecką umowę o pracę, z 6-miesięcznym okresem próbnym Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny Atrakcyjne wynagrodzenie Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w komfortowych pokojach (odpłatne) Brak konta czasu pracy Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne Płatny urlop Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych (po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury) Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny. Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy Wymagania: Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata, Zaangażowanie i dobra organizacja pracy, Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej), Prawo jazdy oraz własny samochód Obowiązki: Praca przy produkcji okien i ram okiennych, Cięcie profili okiennych na określony wymiar, Mocowanie zawiasów i zatrzasków, Prace montażowe, Inne obowiązki charakterystyczne dla danego stanowiska. SPOSÓB APLIKOWANIA: CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: re*******a@k********.eu W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim: Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych wmojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, Nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242, 790 592 719, (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654) E.Mail: re*******a@k********.eu Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: w**************u

OPERATOR MASZYN w fabryce części do samochodów cieżarowych
OPERATOR MASZYN w fabryce części do samochodów cieżarowych
Szczecin 30+ kilka dni temu

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15lat. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy wstanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: OPERATOR MASZYN praca w renomowanej firmie produkującej podwozia do samochodów ciężarowych Miejsce pracy: Niemcy, okolice Hamburga OFERUJEMY: • Długoterminowe zatrudnienie w renomowanej firmie produkującej części samochodowe • Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 2200 Euro netto/etat ( stawka godzinowa i dieta) • Możliwość pracy w nadgodzinach • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę – odpłatne 320 euro/miesiąc • Praca na pełny etat plus nadgodziny • Opłacane składki emerytalne, • Płatny urlop • Ubranie robocze • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych • Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech • Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury) • Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny. • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy. OBOWIĄZKI: • Obsługa maszyn konwencjonalnych • Uzupełnianie materiału • Usuwanie błędów • Zmiana wartości • Prace manualne • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska WYMAGANIA: • Wykształcenie kierunkowe zawodowe o profilu technicznym • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego • Doświadczenie zawodowe na stanowisku obsługi maszyn konwencjonalnych • Praktyczne umiejętności związane z obsługą maszyn: wprowadzanie i zmiana wartości, ustalanie błędów pracy maszyny, dokładanie materiału etc. • Zmysł techniczny • Dokładność, precyzja • Gotowość do pracy trzyzmianowej • Prawo jazdy, własny samochód Sposób aplikowania: CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (prawo jazdy) prosimy przesyłać na adres e-mail: op************n@k********.eu W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim: Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, Nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242, 790 592 719, (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654) E.Mail: re*******a@k********.eu Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: w**************u

PRACOWNIK PRODUKCJI  OKIEN ALUMINIOWYCH w Niemczech
PRACOWNIK PRODUKCJI OKIEN ALUMINIOWYCH w Niemczech
Świebodzin 30+ kilka dni temu

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU: PRACOWNIK PRODUKCJI OKIEN ALUMINIOWYCH Miejsce pracy: Niemcy, Gerolzhofen (Bawaria) Oferujemy: • Niemiecką umowę o pracę, z 6-miesięcznym okresem próbnym • Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny • Atrakcyjne wynagrodzenie • Darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę • Brak konta czasu pracy • Po przepracowaniu czterech tygodni w firmie, pracodawca gwarantuje zwrot kosztów przeprowadzenia badań na obecność Covid-19 • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne • Płatny urlop • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych • Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech • Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych (po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury) • Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny. • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy Wymagania: • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata, • Zaangażowanie i dobra organizacja pracy, • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej), • Prawo jazdy oraz własny samochód Obowiązki: • Praca przy produkcji okien i ram okiennych, • Cięcie profili okiennych na określony wymiar, • Mocowanie zawiasów i zatrzasków, • Prace montażowe, • Inne obowiązki charakterystyczne dla danego stanowiska. SPOSÓB APLIKOWANIA: CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: re*******a@k********.eu W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim: Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, Nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242, 790 592 719, (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654) E.Mail: re*******a@k********.eu Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: w**************u

Pracownik produkcji
Pracownik produkcji
Siemianowice Śląskie 30+ kilka dni temu

Axell Polska 2004 Sp. z o.o. to jedna ze spółek działających w ramach marki Axell Employment. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w agencjach pośrednictwa pracy w Polsce, Holandii i na Węgrzech. Jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 954.Dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Pracownik ProdukcyjnyMiejsce pracy: Siemianowice Śląskie, Ul. Budowlana 6 ( okolice IKEA)Jesteś zainteresowany? Zadzwoń lub wyślij sms o treści „praca” – 882 135 576Główne zadania:• Pakowanie produktów przy linii produkcyjnej• Docelowo, po okresie szkolenia samodzielna obsługa maszyn produkcyjnych• Kontrola oraz dbałość o jakość produkowanego produktuWymagania:• Gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym• Wymagana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych• Zdolności manualne• Zaangażowanie, chęć nauki i rozwojuOferujemy:• Umowę o pracę• Dodatkowy system premiowy• Dodatki za brak absencji• Dodatkowe ubezpieczenie na życieOferta dotyczy pracy tymczasowej.APLIKUJ! O wszystkim Ci opowiemy ;)Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach przy ul. Rybickiego 41. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, oraz mogą być wykorzystane dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje także Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce Prywatności na https://axell-employment.com/pl/. O ile Pani/Pan wyrazi odrębną zgodę, dane mogą być udostępnione do podmiotów z Grupy Axell Employment i przetwarzane dla procesów rekrutacyjnych i celów marketingowych także w przyszłości. Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na udostępnienie i dalsze przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, podmiotom należącym do grupy Axell Employment (Axell Holandia Sp. z o.o., Axell Polska 2004 Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2012 Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach, przy ul. Rybickiego 41 oraz Axell VOF z siedzibą w Tilburgu, przy ul. Jan Asselbergsweg 70) oraz potencjalnym pracodawcom, w celach realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 V 2018 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2018r., poz. 1000) oraz Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27.VI. 2016 r.”

SPAWACZ MAG w fabryce części samochodów ciężarowych (Niemcy)
SPAWACZ MAG w fabryce części samochodów ciężarowych (Niemcy)
Szczecin 30+ kilka dni temu

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15lat. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy wstanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: SPAWACZ MAG – metoda 135 i 136 praca w renomowanej firmie produkującej podwozia do samochodów ciężarowych Miejsce pracy: Niemcy, okolice Hamburga OFERUJEMY: • Niemiecką umowę o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym • Atrakcyjne wynagrodzenie • Pracę w renomowanej firmie produkującej podwozia do samochodów ciężarowych • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w komfortowych, jednoosobowych pokojach z łazienkami, oddalonych ok. 3 km od miejsca pracy (odpłatne- ok 320 euro/mc) • Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny • Opłacane składki emerytalne, • Płatny urlop • Ubranie robocze • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych • Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech • Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury) • Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny. • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy. OBOWIĄZKI: • Spawanie metodą MAG podwozi do samochodów ciężarowych • Czytanie rysunków technicznych • Kontrola spoin • Umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich • Inne obowiązki charakterystyczne dla tego stanowiska WYMAGANIA: • Doświadczenie zawodowe jako spawacz min. 3 lata • Wykształcenie kierunkowe mile widziane • Aktualne certyfikaty • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym • Doświadczenie w spawaniu metodą MAG • Doświadczenie w czytaniu rysunków technicznych • Znajomość j. niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym (znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej) • Samodzielność, precyzja • Prawo jazdy, własny samochód mile widziany Sposób aplikowania: CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (prawo jazdy) prosimy przesyłać na adres e-mail: sp****z@k********.eu W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim: Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, Nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242, 790 592 719, (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654) E.Mail: re*******a@k********.eu Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: w**************u

SPAWACZ MAG w renomowanej firmie branży automotive
SPAWACZ MAG w renomowanej firmie branży automotive
66008000 zł
Szczecin 30+ kilka dni temu

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15lat. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy wstanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: SPAWACZ MAG – metoda 135 i 136 praca w renomowanej firmie produkującej podwozia do samochodów ciężarowych Miejsce pracy: Niemcy, okolice Hamburga OFERUJEMY: • Niemiecką umowę o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym • Atrakcyjne wynagrodzenie • Pracę w renomowanej firmie produkującej podwozia do samochodów ciężarowych • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w komfortowych, jednoosobowych pokojach z łazienkami, oddalonych ok. 3 km od miejsca pracy (odpłatne- ok 320 euro/mc) • Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny • Opłacane składki emerytalne, • Płatny urlop • Ubranie robocze • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych • Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech • Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury) • Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny. • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy. OBOWIĄZKI: • Spawanie metodą MAG podwozi do samochodów ciężarowych • Czytanie rysunków technicznych • Kontrola spoin • Umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich • Inne obowiązki charakterystyczne dla tego stanowiska WYMAGANIA: • Doświadczenie zawodowe jako spawacz min. 3 lata • Wykształcenie kierunkowe mile widziane • Aktualne certyfikaty • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym • Doświadczenie w spawaniu metodą MAG • Doświadczenie w czytaniu rysunków technicznych • Znajomość j. niemieckiego na poziomie co najmniej komunikatywnym (znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej) • Samodzielność, precyzja • Prawo jazdy, własny samochód mile widziany Sposób aplikowania: CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (prawo jazdy) prosimy przesyłać na adres e-mail: sp****z@k********.eu W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim: Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, Nr tel. 71 3438073, kom., 792 785 242, 790 613 052 (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654) E.Mail: re*******a@k********.eu Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: w**************u

STOLARZ (budowlany, meblowy, montażysta stolarki okiennej)
STOLARZ (budowlany, meblowy, montażysta stolarki okiennej)
Wrocław 30+ kilka dni temu

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: STOLARZ (budowlany, meblowy, montażysta stolarki okiennej) Miejsce pracy: Niemcy, różne Kraje Związkowe, różne miasta Oferujemy: • Umowę o pracę na czas nieokreślony • Praca na pełny etat plus nadgodziny • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne, • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od pracodawcy i konkretnej oferty np. 2000 Euro/mc /etat plus nadgodziny • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę - darmowe Obowiązki (uzależnione od stanowiska pracy): • Prace w fabrykach lub warsztatach stolarskich , produkcja mebli, schodów etc. • Obsługa maszyn produkcyjnych oraz elektronarzędzi stolarskich • Produkcja stolarki okiennej oraz prace montażowe • Prace montażowe przy składaniu mebli, umeblowania sklepowego oraz stanowisk targowych Wymagania: • Wykształcenie kierunkowe zawodowe jako stolarz lub pokrewne – warunek konieczny • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 3 lata • Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym umożliwiającym konwersację, znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej • Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych • Prawo jazdy, własny samochód Sposób aplikowania: Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

SPAWACZ MAG – 135 i 136 produkcja części do ciężarówek
SPAWACZ MAG – 135 i 136 produkcja części do ciężarówek
100120 zł
Gorzów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15lat. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy wstanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: SPAWACZ MAG – metoda 135 i 136 praca w renomowanej firmie produkującej podwozia do samochodów ciężarowych Miejsce pracy: Niemcy, okolice Hamburga OFERUJEMY: • Niemiecką umowę o pracę z rzetelnym pracodawcą • Atrakcyjne wynagrodzenie • Pracę w renomowanej firmie produkującej podwozia do samochodów ciężarowych • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę w komfortowych, jednoosobowych pokojach z WiFi (odpłatne – koszt pobierany na koniec miesiąca od wypłaty) • Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny płatne dodatkowo • Opłacane składki emerytalne, • Płatny urlop • Ubranie robocze • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych • Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech • Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury) • Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny. • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy. OBOWIĄZKI: • Spawanie metodą MAG podwozi do samochodów ciężarowych • Czytanie rysunków technicznych • Kontrola spoin • Umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich • Inne obowiązki charakterystyczne dla tego stanowiska WYMAGANIA: • Doświadczenie zawodowe jako spawacz min. 3 lata • Wykształcenie kierunkowe mile widziane • Aktualne certyfikaty • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym • Doświadczenie w spawaniu metodą MAG • Doświadczenie w czytaniu rysunków technicznych • Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym • Samodzielność, precyzja • Prawo jazdy, własny samochód Sposób aplikowania: CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (prawo jazdy) prosimy przesyłać na adres e-mail: sp****z@k********.eu W CV prosimy koniecznie o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: re*******a@k********.eu Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, nr tel. 71 3438073, kom.792 785 242, kom. 790 592 719, kom. 790 613 052 (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654) E.Mail: re*******a@k********.eu Kontakt für Unternehmen: +48 791080654, ko******a@k********.eu Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: w**************u

LAKIERNIK OKIEN bezpośrednia praca w fabryce blisko granicy!
LAKIERNIK OKIEN bezpośrednia praca w fabryce blisko granicy!
1000012000 zł
Nysa 30+ kilka dni temu

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. Obecnie na zlecenie naszego kontrahenta niemieckiego, dużej firmy produkcyjnej z kapitałem szwajcarskim, poszukujemy kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisku: LAKIERNIK OKIEN DREWNIANYCH Bezpośrednie zatrudnienie! Miejsce pracy: Niemcy, okolice Zwickau (w pobliżu polskiej granicy) Oferujemy: • Zatrudnienie u pracodawcy bezpośredniego – fabryka okien - firma niemiecka z kapitałem szwajcarskim • Niemiecką umowę o pracę • Praca na pełny etat plus ew. nadgodziny • Atrakcyjne wynagrodzenie • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę - pokoje jednoosobowe w wynajmowanych mieszkaniach, DARMOWE (przez pierwsze 3 miesiące) • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne • Płatny urlop • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec • Gratyfikacja bożonarodzeniowa + dodatek urlopowy • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec. • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury) • Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny. • Pomoc osoby polskojęzycznej w kwestiach organizacyjnych i urzędowych na miejscu w Niemczech Wymagania: • Wykształcenie zawodowe jako lakiernik/ stolarz lub pokrewne • Wiedza teoretyczna z zakresu obróbki drewna • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku (najlepiej produkcja okien drewnianych ) min. 2 lata • Umiejętność czytania i pracy wg. rysunków technicznych, • Pracodawca akceptuje kandydatów nieznających języka niemieckiego, którzy posiadają duże doświadczenie na podobnym stanowisku • Prawo jazdy, własny samochód - mile widziany Obowiązki: • Praca na lakierni w pełni zautomatyzowanym, dużym i nowoczesnym parku maszynowym fabryki okien drewnianych • Obsługa elektronarzędzi oraz maszyn • Przygotowanie do lakierowania oraz lakierowanie ram okiennych • Inne obowiązki charakterystyczne dla tego stanowiska SPOSÓB APLIKOWANIA: CV w języku polskim oraz (jeżeli Państwo posiadają ) niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: st****z@k********.eu W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: re*******a@k********.eu Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242, kom. 790 613 052, kom. 790 592 719 (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654) E.Mail: re*******a@k********.eu Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: w**************u

Pracownik produkcji
Pracownik produkcji
Sosnowiec 30+ kilka dni temu

Axell Polska 2004 Sp. z o.o. to jedna ze spółek działających w ramach marki Axell Employment. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w agencjach pośrednictwa pracy w Polsce, Holandii i na Węgrzech. Jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 954. Dla naszego klienta poszukujemy OPERATORA LINII PRODUKCYJNEJ Miejsce pracy: Sosnowiec Zakres obowiązków: - Realizacja procesu produkcji łożysk i komponentów w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami i zasadami - Dbałość o najwyższą jakość produkowanych wyrobów, przestrzeganie procesu technologicznego, standardów pracy i dokumentacji jakościowej obowiązującej na stanowisku - Aktywne uczestnictwo w procesie rozwiązywania codziennych problemów pojawiających się na stanowisku pracy - Obsługa przyrządów pomiarowych i potwierdzanie zgodności jakościowej produktów z wymaganiami Wymagania: - Wykształcenie zawodowe/ średnie/średnie techniczne - 3-6 miesięczne doświadczenie zawodowe w obszarze produkcji - Mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe II WJO i suwnic Oferujemy: - Możliwość zatrudnienia bezpośredniego pod zakład pracy - Profesjonalne wdrożenie na stanowisku pracy - Stołówkę pracowniczą na miejscu - Możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń - Możliwość udziału w projektach/konkursach innowacyjnych, ergonomicznych - Praca w systemie 3-zmianowym Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach przy ul. Rybickiego 41. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, oraz mogą być wykorzystane dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje także Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce Prywatności na https://axell-employment.com/pl/. O ile Pani/Pan wyrazi odrębną zgodę, dane mogą być udostępnione do podmiotów z Grupy Axell Employment i przetwarzane dla procesów rekrutacyjnych i celów marketingowych także w przyszłości. Prosimy o dołączenie do CV poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na udostępnienie i dalsze przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, podmiotom należącym do grupy Axell Employment (Axell Holandia Sp. z o.o., Axell Polska 2004 Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2012 Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach, przy ul. Rybickiego 41 oraz Axell VOF z siedzibą w Tilburgu, przy ul. Jan Asselbergsweg 70) oraz potencjalnym pracodawcom, w celach realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 V 2018 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2018r., poz. 1000) oraz Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27.VI. 2016 r.”

PRACOWNIK OBRÓBKI METALU niemiecka umowa o pracę od zaraz!
PRACOWNIK OBRÓBKI METALU niemiecka umowa o pracę od zaraz!
Bełchatów 30+ kilka dni temu

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15lat. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: PRACOWNIK OBRÓBKI METALU ślusarz / spawacz / operator CNC Miejsce pracy: Niemcy, różne miejscowości np. Lipsk, Hamburg, Stuttgart, Norymberga, Monachium OFERUJEMY: • Dopasowanie odpowiedniej oferty do Państwa umiejętności, doświadczeń zawodowych i preferencji • Zatrudnienie na bazie niemieckiej umowy o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym • Atrakcyjne wynagrodzenie • Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, komfortowy pokój 1-osobowy z Internetem oraz dostępem do kuchni i łazienki (odpłatne – koszt odliczany jest na koniec miesiąca z wypłaty) • Opłacane składki emerytalne, • Płatny urlop • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych • Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech • Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury) • Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny. • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy. OBOWIĄZKI: • Konkretne obowiązki uzależnione od stanowiska oraz miejsca zatrudnienia • Wykonywanie różnego rodzaju prac ślusarskich (np. szlifowanie, wiercenie, gwintowanie, ciecie, zaginanie i piłowanie materiału) • Praca przy ręcznej i maszynowej obróbce metalu • Realizacja powierzonych zadań produkcyjnych • Obsługa urządzeń do obróbki metalu. WYMAGANIA: • Wykształcenie kierunkowe zawodowe o profilu technicznym • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata • Umiejętność czytania rysunków technicznych • Zmysł techniczny • Dokładność, precyzja • Prawo jazdy, własny samochód (mile widziany) SPOSÓB APLIKOWANIA: CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (prawo jazdy) prosimy przesyłać na adres e-mail: re*******a@k********.eu W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim: Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: re*******a@k********.eu Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242, kom. 790 613 052, kom. 790 592 719 (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654) E.Mail: re*******a@k********.eu Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: w**************u

PRACOWNIK OBRÓBKI METALU praca Niemcy, wysokie zarobki!
PRACOWNIK OBRÓBKI METALU praca Niemcy, wysokie zarobki!
Katowice 30+ kilka dni temu

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15lat. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: PRACOWNIK OBRÓBKI METALU ślusarz / spawacz / operator CNC Miejsce pracy: Niemcy, różne miejscowości np. Lipsk, Hamburg, Stuttgart, Norymberga, Monachium OFERUJEMY: • Dopasowanie odpowiedniej oferty do Państwa umiejętności, doświadczeń zawodowych i preferencji • Zatrudnienie na bazie niemieckiej umowy o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym • Atrakcyjne wynagrodzenie • Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, komfortowy pokój 1-osobowy z Internetem oraz dostępem do kuchni i łazienki (odpłatne – koszt odliczany jest na koniec miesiąca z wypłaty) • Opłacane składki emerytalne, • Płatny urlop • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych • Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech • Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury) • Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny. • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy. OBOWIĄZKI: • Konkretne obowiązki uzależnione od stanowiska oraz miejsca zatrudnienia • Wykonywanie różnego rodzaju prac ślusarskich (np. szlifowanie, wiercenie, gwintowanie, ciecie, zaginanie i piłowanie materiału) • Praca przy ręcznej i maszynowej obróbce metalu • Realizacja powierzonych zadań produkcyjnych • Obsługa urządzeń do obróbki metalu. WYMAGANIA: • Wykształcenie kierunkowe zawodowe o profilu technicznym • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata • Umiejętność czytania rysunków technicznych • Zmysł techniczny • Dokładność, precyzja • Prawo jazdy, własny samochód (mile widziany) SPOSÓB APLIKOWANIA: CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (prawo jazdy) prosimy przesyłać na adres e-mail: re*******a@k********.eu W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim: Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: re*******a@k********.eu Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242, kom. 790 613 052, kom. 790 592 719 (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654) E.Mail: re*******a@k********.eu Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: w**************u

ŚLUSARZ/ SPAWACZ/ OPERATOR MASZYN do obróbki metalu (Niemcy)
ŚLUSARZ/ SPAWACZ/ OPERATOR MASZYN do obróbki metalu (Niemcy)
Kielce 30+ kilka dni temu

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15lat. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: PRACOWNIK OBRÓBKI METALU ślusarz / spawacz / operator CNC Miejsce pracy: Niemcy, różne miejscowości np. Lipsk, Hamburg, Stuttgart, Norymberga, Monachium OFERUJEMY: • Dopasowanie odpowiedniej oferty do Państwa umiejętności, doświadczeń zawodowych i preferencji • Zatrudnienie na bazie niemieckiej umowy o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym • Atrakcyjne wynagrodzenie • Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, komfortowy pokój 1-osobowy z Internetem oraz dostępem do kuchni i łazienki (odpłatne – koszt odliczany jest na koniec miesiąca z wypłaty) • Opłacane składki emerytalne, • Płatny urlop • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych • Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech • Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury) • Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny. • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy. OBOWIĄZKI: • Konkretne obowiązki uzależnione od stanowiska oraz miejsca zatrudnienia • Wykonywanie różnego rodzaju prac ślusarskich (np. szlifowanie, wiercenie, gwintowanie, ciecie, zaginanie i piłowanie materiału) • Praca przy ręcznej i maszynowej obróbce metalu • Realizacja powierzonych zadań produkcyjnych • Obsługa urządzeń do obróbki metalu. WYMAGANIA: • Wykształcenie kierunkowe zawodowe o profilu technicznym • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata • Umiejętność czytania rysunków technicznych • Zmysł techniczny • Dokładność, precyzja • Prawo jazdy, własny samochód (mile widziany) SPOSÓB APLIKOWANIA: CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (prawo jazdy) prosimy przesyłać na adres e-mail: re*******a@k********.eu W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim: Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: re*******a@k********.eu Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242, kom. 790 613 052, kom. 790 592 719 (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654) E.Mail: re*******a@k********.eu Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: w**************u

PRACOWNIK OBRÓBKI METALU atrakcyjne zarobki praca Niemcy
PRACOWNIK OBRÓBKI METALU atrakcyjne zarobki praca Niemcy
Kalisz 30+ kilka dni temu

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15lat. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko: PRACOWNIK OBRÓBKI METALU ŚLUSARZ / SPAWACZ / OPERATOR CNC Miejsce pracy: Niemcy, różne miejscowości np. Lipsk, Hamburg, Stuttgart, Norymberga, Monachium OFERUJEMY: • Dopasowanie odpowiedniej oferty do Państwa umiejętności, doświadczeń zawodowych i preferencji • Zatrudnienie na bazie niemieckiej umowy o pracę z 6-miesięcznym okresem próbnym • Atrakcyjne wynagrodzenie • Praca na pełny etat plus ewentualne nadgodziny • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, komfortowy pokój 1-osobowy z Internetem oraz dostępem do kuchni i łazienki (odpłatne – koszt odliczany jest na koniec miesiąca z wypłaty) • Opłacane składki emerytalne, • Płatny urlop • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych • Wsparcie w trakcie zatrudnienia w Niemczech • Przygotowanie profilu zawodowego w języku niemieckim • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury) • Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny. • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy. OBOWIĄZKI: • Konkretne obowiązki uzależnione od stanowiska oraz miejsca zatrudnienia • Wykonywanie różnego rodzaju prac ślusarskich (np. szlifowanie, wiercenie, gwintowanie, ciecie, zaginanie i piłowanie materiału) • Praca przy ręcznej i maszynowej obróbce metalu • Realizacja powierzonych zadań produkcyjnych • Obsługa urządzeń do obróbki metalu. WYMAGANIA: • Wykształcenie kierunkowe zawodowe o profilu technicznym • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny) • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata • Umiejętność czytania rysunków technicznych • Zmysł techniczny • Dokładność, precyzja • Prawo jazdy, własny samochód (mile widziany) SPOSÓB APLIKOWANIA: CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe (prawo jazdy) prosimy przesyłać na adres e-mail: re*******a@k********.eu W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim: Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: re*******a@k********.eu Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242, kom. 790 613 052, kom. 790 592 719 (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654) E.Mail: re*******a@k********.eu Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: w**************u

TAPICER w fabryce ekskluzywnych łóżek w Niemczech
TAPICER w fabryce ekskluzywnych łóżek w Niemczech
2226 zł
Leszno 30+ kilka dni temu

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15lat. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU: TAPICER Miejsce pracy: Nadrenia Palatynat, Niemcy. Długoterminowe zatrudnienie w fabryce ekskluzywnych łóżek w Niemczech Oferujemy: • Umowę o pracę z pracodawcą niemieckim • Praca na pełny etat • Wynagrodzenie: stawka godzinowa 13,00 Euro brutto • Dieta 12 Euro netto za każdy przepracowany dzień • Darmowe zakwaterowanie ( pokoje jednoosobowe) zorganizowane przez pracodawcę • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne • Płatny urlop • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych • Pracodawca zwraca koszt testu na obecność Covid Obowiązki: • Wycinanie wg szablonu wkładu i obicia • Uzupełnianie wkładu oraz klejenie obicia wykładzin • Wycinanie i docinanie materiałów wg. szablonów (skóra i inne materiały) • Obijanie oraz tapicerowanie siedzisk i łóżek • Dostosowywanie części specjalnych, pod indywidualne zamówienie • Uzupełnianie wkładu oraz klejenie obicia • Docinanie i obszywanie Wymagania: • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego • Wykształcenie kierunkowe, zawodowe jako tapicer lub pokrewne • Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata • Rzetelność, dokładność • Prawo jazdy, własny samochód mile widziane Sposób aplikowania: CV w języku polskim i niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: ta****r@k********.eu W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim: Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242, kom. 790 613 052, kom. 790 592719 (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654) E.Mail: re*******a@k********.eu Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: w**************u

TAPICER w fabryce ekskluzywnych łóżek DARMOWE zakwaterowanie
TAPICER w fabryce ekskluzywnych łóżek DARMOWE zakwaterowanie
1760 zł
Bolesławiec 30+ kilka dni temu

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15lat. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy wstanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU: TAPICER Polsterer Miejsce pracy: Kaiserslautern, Niemcy Długoterminowe zatrudnienie w fabryce ekskluzywnych łóżek w Niemczech Oferujemy: • Niemiecką umowę o pracę • Praca na pełny etat • Atrakcyjne wynagrodzenie • Darmowe zakwaterowanie( pokoje jednoosobowe) zorganizowane przez pracodawcę • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne • Płatny urlop • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych Wymagania: • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego • Wykształcenie kierunkowe, zawodowe jako tapicer lub pokrewne • Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata • Rzetelność, dokładność • Prawo jazdy, własny samochód mile widziane Obowiązki: • Wycinanie wg szablonu wkładu i obicia • Uzupełnianie wkładu oraz klejenie obicia wykładzin • Wycinanie i docinanie materiałów wg. szablonów (skóra i inne materiały) • Obijanie oraz tapicerowanie siedzisk i łóżek • Dostosowywanie części specjalnych, pod indywidualne zamówienie • Uzupełnianie wkładu oraz klejenie obicia • Docinanie i obszywanie Sposób aplikowania: CV w języku polskim i niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: ta****r@k********.eu W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim: Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242, kom. 790 613 052, kom. 790 592719 (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654) E.Mail: re*******a@k********.eu Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: w**************u

STOLARZ produkcja okien PCV / aluminium praca blisko granicy
STOLARZ produkcja okien PCV / aluminium praca blisko granicy
Legnica 30+ kilka dni temu

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. Obecnie na zlecenie naszego kontrahenta niemieckiego, dużej firmy produkcyjnej z kapitałem szwajcarskim, poszukujemy kandydatów do pracy w Niemczech na stanowisku: STOLARZ PRODUKCJA OKIEN PCV / ALUMINIUM Bezpośrednie zatrudnienie! Miejsce pracy: Niemcy, okolice Zwickau (w pobliżu polskiej granicy) Oferujemy • Zatrudnienie u pracodawcy bezpośredniego – firma niemiecka z kapitałem szwajcarskim. • Niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony • Praca na pełny etat plus nadgodziny • Atrakcyjne wynagrodzenie • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę - pokoje jednoosobowe w wynajmowanych mieszkaniach, DARMOWE (przez pierwsze 3 miesiące) • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne, • Płatny urlop • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec • Możliwość nadgodzin • Gratyfikacja bożonarodzeniowa + dodatek urlopowy • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec. • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury) • Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny. • Pomoc osoby polskojęzycznej w kwestiach organizacyjnych i urzędowych na miejscu w Niemczech Wymagania • Wykształcenie kierunkowe zawodowe jako stolarz lub techniczne pokrewne • Ukończone wykształcenie zawodowe • Praktyczne doświadczenie w produkcji okien i drzwi PCV / aluminium • Doświadczenie przy obróbce materiałowej • Umiejętność czytania i pracy wg. rysunków technicznych, • Pracodawca akceptuje kandydatów nieznających języka niemieckiego, którzy posiadają duże doświadczenie na podobnym stanowisku • Prawo jazdy, własny samochód - mile widziany Obowiązki • Praca w dużej firmie produkcyjnej, przy produkcji okien pcv i aluminium • Obsługa maszyn produkcyjnych • Obróbka materiałowa aluminium, guma • Prace manualne np. zakładanie uszczelek, lakierowanie, szklenie, okuwanie, obsługa maszyn etc w zależności od stanowiska produkcyjnego • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska SPOSÓB APLIKOWANIA: CV w języku polskim oraz (jeżeli Państwo posiadają ) niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: st****z@k********.eu W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: re*******a@k********.eu Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242, kom. 790 613 052, kom. 790 592 719 (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654) E.Mail: re*******a@k********.eu Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: w**************u

ŚLUSARZ MASZYNOWY wysokie zarobki praca w Niemczech od zaraz
ŚLUSARZ MASZYNOWY wysokie zarobki praca w Niemczech od zaraz
Katowice 30+ kilka dni temu

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15lat. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU: ŚLUSARZ MASZYNOWY Miejsce pracy: Niemcy, Dingolfing (Bawaria) OFERUJEMY: • Zatrudnienie na bazie niemieckiej umowy o pracę czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym, w firmie z branży automotive • Atrakcyjne wynagrodzenie • Zatrudnienie na pełny etat • Diety oraz dodatki branżowe ( przemysł metalowy) • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (odpłatne) • Płatny urlop • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych • Okres zatrudnienia wliczany jest do stażu zaliczanego do uprawnień emerytalnych ( po przepracowaniu 5 lat w Niemczech przysługuje prawo do niemieckiej emerytury) • Umożliwiamy ubezpieczenie w firmie ubezpieczeniowej gwarantującej bezpłatną opiekę medyczną także w trakcie pobytu w Polsce. Możliwość ubezpieczenia innych członków rodziny. • Nie pobieramy opłat za nasze usługi pośrednictwa pracy. OBOWIĄZKI: • Praca przy utrzymaniu ruchu • Naprawa i konserwacja maszyn, narzędzi i urządzeń produkcyjnych • Prace ślusarskie z wykorzystaniem technik spawania • Umiejętność czytania dokumentacji • Inne charakterystyczne dla ww. stanowiska WYMAGANIA: • Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne • Znajomość rysunku izometrycznego • Doświadczenie zawodowe min. 2 lata • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego ( warunek konieczny), znajomość języka będzie weryfikowana podczas rozmowy telefonicznej • Prawo jazdy, własny samochód (mile widziany) SPOSÓB APLIKOWANIA: CV w języku polskim i niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: sl****z@k********.eu W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim: Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242, kom. 790 613 052, kom. 790 592 719 (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654) E.Mail: re*******a@k********.eu Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: w**************u

TAPICER atrakcyjne zarobki, praca w Niemczech od zaraz!
TAPICER atrakcyjne zarobki, praca w Niemczech od zaraz!
Łódź 30+ kilka dni temu

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15lat. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Posiadamy również oferty zatrudnienia w Holandii. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. OBECNIE POSZUKUJEMY KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU: TAPICER POLSTERER Miejsce pracy: Nadrenia Palatynat, Niemcy. Długoterminowe zatrudnienie w fabryce ekskluzywnych łóżek w Niemczech Oferujemy: • Umowę o pracę z pracodawcą niemieckim • Praca na pełny etat • Wynagrodzenie: stawka godzinowa 13,00 Euro brutto • Dieta 12 Euro netto za każdy przepracowany dzień • Darmowe zakwaterowanie ( pokoje jednoosobowe) zorganizowane przez pracodawcę • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne • Płatny urlop • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych • Po przepracowaniu czterech tygodni w firmie, pracodawca gwarantuje zwrot kosztów przeprowadzenia badań na obecność Covid-19 Obowiązki: • Wycinanie wg szablonu wkładu i obicia • Uzupełnianie wkładu oraz klejenie obicia wykładzin • Wycinanie i docinanie materiałów wg. szablonów (skóra i inne materiały) • Obijanie oraz tapicerowanie siedzisk i łóżek • Dostosowywanie części specjalnych, pod indywidualne zamówienie • Uzupełnianie wkładu oraz klejenie obicia • Docinanie i obszywanie Wymagania: • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego • Wykształcenie kierunkowe, zawodowe jako tapicer lub pokrewne • Doświadczenie zawodowe minimum 2 lata • Rzetelność, dokładność • Prawo jazdy, własny samochód mile widziane Sposób aplikowania: CV w języku polskim i niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: ta****r@k********.eu W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych w języku niemieckim: Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, nr tel. 71 3438073, kom. 792 785 242, kom. 790 613 052, kom. 790 592719 (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654) E.Mail: re*******a@k********.eu Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: w**************u