Sortowanie:
Znaleziony: 19 ogłoszenie w kategorii Produkcja Polska: Wszystkie miasta
Pracownik Produkcji i Magazynu
Pracownik Produkcji i Magazynu
nowe 30+ kilka dni temu

Podstawowym obowiązkiem pracownika na oferowanym stanowisku będzie udział w procesie produkcji gazów technicznych (prace przygotowawcze i napełnianie butli gazami technicznymi, przygotowanie i legalizacja butli).Praca w oddziale Rudołtowice k/Pszczyny. Oferujemy:stabilną pracę w systemie dwuzmianowymmożliwości rozwoju oraz awansu na wyższe stanowiskawynagrodzenie adekwatne do wydajności pracy.Wymagania:sumienność, zaangażowanieumiejętności dobrej organizacji pracy, oraz pracy w zespolewykształcenie minimum zawodoweMile widziane:znajomość zagadnień mechanikiuprawnienia na wózki widłoweumiejętność obsługi komputeraprawo jazdyFirma oferuje:wdrożenie i cykl szkoleń stanowiskowychumowę o pracęstabilne zatrudnieniemożliwość rozwoju i awansumożliwość zdobycia specjalistycznych uprawnień Urzędu Dozoru Technicznego na koszt pracodawcy.

Pracownik produkcji i magazynu
Pracownik produkcji i magazynu
30+ kilka dni temu

OpisFirma zajmująca się produkcją środków smarnych poszukuje osoby na stanowisko pracownika produkcji. OBOWIĄZKI: • Obsługa urządzeń produkcyjnych• Obsługa maszyn i urządzeń w obszarze linii technologicznej• Obsługa magazynu• Dbanie o higienę oraz bezpieczeństwo w miejscu pracyWYMAGANIA: • Umiejętność pracy zespołowej• Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej • Mile widziane uprawnienia na wózki widłoweOFERUJEMY: • Pracę w systemie jednozmianowym• Atrakcyjne wynagrodzenie• Umowę o pracę• Stabilne i uczciwe warunki zatrudnienia

Pracownik produkcji i magazynu
Pracownik produkcji i magazynu
Długołęka 30+ kilka dni temu

Grupa Balex Metal to część grupy kapitałowej Kingspan, posiadająca 5 zakładów produkcyjnych oraz sieć sprzedaży w 10 krajach Europy.Aktualnie do naszego Zakładu Produkcyjnego poszukujemy kandydatów na stanowisko:PRACOWNIK PRODUCYJNO-MAGAZYNOWYMiejsce pracy: Długołęka k/WrocławiaDO GŁÓWNYCH ZADAŃ NA TYM STANOWISKU NALEŻY:obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,prace magazynowe (obsługa wózka widłowego),raportowanie wykorzystania surowców do produkcji,dbanie o porządek i narzędzia na stanowisku pracy,przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:motywacji do pracy,wykształcenia minimum zawodowego,uprawnienia do obsługi wózków widłowych.NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:• zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę• pracę w firmie z wieloletnimi tradycjami o stabilnej pozycji na rynku• przeszkolenie na stanowisku pracy i możliwość zdobycia doświadczenia• szkolenie z zakresu obsługi nowoczesnych maszyn CNC• możliwość podnoszenia kwalifikacji• pakiet socjalny: kartę Multisport, ubezpieczenie grupowe na życie, prywatną opiekę medyczną oraz świadczenia bony na ŚwiętaZainteresowane osoby prosimy o składanie aplikacji poprzez wypełnienie formularza dostępnego pod buttonem APLIKUJ

Pracownik produkcji i magazynu (różne stanowiska)
Pracownik produkcji i magazynu (różne stanowiska)
Dąbrowa Górnicza 30+ kilka dni temu

HR Work Force (APT 6474) dostarcza gotowe rozwiązania z zakresu rekrutacji i doboru pracowników. Jest również wieloletnim dostawcą usług pracy tymczasowej.Obecnie mamy przyjemność prowadzić rekrutację dla naszego Klienta na różne stanowiska produkcyjne i magazynowe.Na chwilę obecną oferujemy:-Umowę o pracę-Zatrudnienie bezpośrednio u klienta-Wynagrodzenie 3100 brutto + 400 zł dodatku za pracę w systemie 4 brygadowym, 300 zł dodatku frekwencyjnego, 100 zł dodatku za dojazd oraz 70 zł dodatku za brak nałogów.Po okresie próbnym do 300 zł premii za realizacjęWolne etaty na stanowiskach:*Pracownik produkcyjny tłoczniZadania:-Wykonywanie czynności produkcyjnych na linii technologicznej-Kontrola jakości-Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnejWymagania:-Uprawnienia na suwnice min. IIS-Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku*Pracownik produkcyjny anodowniZadania:-Montaż i demontaż materiału po procesie-Wstępna kontrola jakości-Dbałość o czystość i przestrzeganie zasad BHPWymagania:-Wykształcenie minimum zawodowe-Doświadczenie w pracy na produkcji-Gotowość do pracy w systemie 4 brygadowym-Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnicy IIS*MagazynierZadania:-Przyjmowanie i wydawanie surowców, materiałów towarów-Załadunek spakowanych wyrobów gotowychWymagania:-Uprawnienia UDT na wózki widłowe-Mile widziane doświadczenie magazynoweOsoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV .Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR Work Force sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu ul. Purkyniego 1 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, oraz w celach przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Pracownik magazynu - monter
Pracownik magazynu - monter
Warszawa 30+ kilka dni temu

Prężnie rozwijająca się firma produkująca sprzęt kosmetyczny, mieszcząca się w Piastowie pod Warszawą, przyjmie osobę na stanowisko Pracownik magazynu - monter. Elektronik na dziale produkcji Miejsce pracy - Piastów Obowiązki: • Praca będzie polegała na pakowaniu zamówień, w wolnych chwilach wspomaganie produkcji w prostych zadaniach. Wymagania: • Wymagane zdolności manualne, staranność i dokładność przy wykonywaniu prac, • Sumienność w wykonywaniu obowiązków, zaangażowanie, • Mile widziane doświadczenie na produkcji, • Doświadczenie w lutowaniu będzie dodatkowym atutem, • Znajomość obsługi komputera, Oferujemy: • Stabilne zatrudnienie w firmie, które dynamicznie się rozwija, • Pracę w zgranym zespole, • Umowę o pracę,  • Atrakcyjny system premiowy, • Pracę polskiej firmie działającej od ponad 30 lat na rynku krajowym oraz rynkach zagranicznych, • Perspektywy rozwoju. Zapraszamy do kontaktu!

Pracownik produkcji / Pracownik magazynu / Monter sufitów napinanych
Pracownik produkcji / Pracownik magazynu / Monter sufitów napinanych
Łódź 30+ kilka dni temu

ALTEZA sp. z o.o. w związku z rozwojem firmy poszukuje młodych ludzi do przyuczenia do zawodu pracownik produkcji sufitów napinanych, pracownik magazynu oraz monter sufitów napinanych. Doświadczenie nie jest wymagane ale mile widziane. Stawiamy na młodych ludzi, niebojących się nowych wyzwań oraz chcących nauczyć się czegoś nowego. Jeżeli: chce Ci się pracować i poznawać nowe umiejętności jesteś dyspozycyjny i lubisz podróżować samochodem służbowym masz złote ręce, które rosną z ramion, a nie 50 cm niżej nie chorujesz w poniedziałki na jelitówkę nie kradniesz dotrzymujesz słowa posiadasz prawo jazdyznasz komputer nie pijesz i nie ćpasz to jesteś idealnym kandydatem. Reszty Cię nauczymy. Oferujemy: stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od umiejętności szkolenia niezbędne do osiągnięcia wysokich kwalifikacji Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ALTEZA sp. z o.o. w Łodzi dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.” Zastrzegamy sobie możliwość do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Pracownik produkcji / magazynu
Pracownik produkcji / magazynu
Bielsko-Biała 30+ kilka dni temu

Producent zabawek dla dzieci o ugruntowanej pozycji na rynku – zatrudni pracowników na stanowiska: PRACOWNIK PRODUKCJI I MAGAZYNU Opis stanowiska pracy: · Nadzór nad pracą maszyn · Przygotowanie produkcji, zaopatrzenie itp. · Pakowanie produktów · Praca w systemie 2 zmianowym przez pierwsze 3 m-c, po okresie szkoleniowym w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku · Miejsce pracy Bielsko – Biała Wymagania: · Wykształcenie zawodowe, mile widziane średnie zawodowe, · Motywacja i chęć do pracy, · Doświadczenie w pracy na produkcji będzie mile widziane, · Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym, · Umiejętność do pracy w zespole, Wybranym kandydatom oferujemy: · Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania, · Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą · Możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia umiejętności. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Złożonych dokumentów nie zwracamy, ulegną one zniszczeniu po zakończeniu procesu rekrutacji. Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133, poz. 883)

Pracownik produkcji | również bez doświadczenia
Pracownik produkcji | również bez doświadczenia
Mysłowice 30+ kilka dni temu

During Polska Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru pod numerem: 15357 poszukuje osób do pracy w 1. Mysłowicach na stanowiska: - Kontroler jakości (system pracy 1 zmianowy) - Pracownik produkcyjny - proste prace przy obsłudze maszyn i urządzeń - Pracownik cynkowania detali - Operator maszyn - Pracownik obsługi automatów produkcyjnych - Młodszy ustawiacz maszyn (do przyuczenia na samodzielne stanowisko) - Młodszy ustawiacz tokarek wrzecionowych (do przyuczenia na samodzielne stanowisko) - Operator wózka widłowego z UDT (niski skład - system pracy III zmianowy) - Operator wózka widłowego z UDT (wysoki skład - system pracy I zmianowy) - Pracownik obsługi magazynu stali - Elektromechanik - Tokarz/Frezer narzędziowy 2. Katowicach, ul. Roździeńskiego: - Pracownik obsługi automatów produkcyjnych (3 zmiany) - Kontroler jakości (1 zmiana) - Pracownik wsparcia produkcji Oferujemy stabilność zatrudnienia na umowę o pracę tymczasową, wynagrodzenie zasadnicze (w zależności od stanowiska) oraz dodatkowo: premię, dodatek nocny 20%, kartę Sodexo. Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania lub kontaktu telefonicznego 577 - pokaż numer telefonu - . Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)” Informujemy iż: 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4. 2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji. 3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia. 4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. 5. Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.

Pracownik produkcyjny/ magazynu
Pracownik produkcyjny/ magazynu
Opole 30+ kilka dni temu

Flexcraft jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273. Specjalizujemy się zarówno w pośrednictwie pracy na terenie RP, jak i delegowaniem pracowników do krajów UE Obecnie dla Naszego klienta, dużej firmy produkcyjnej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: Pracownik produkcyjny/ magazynu Miejsce pracy Opole Pracownik produkcyjny/ magazynu Do zadań należą: • Obsługa maszyn produkcyjnych do produkcji profili aluminiowych • Pakowanie, znakowanie i nabijanie łączników do produktów • Utrzymywanie właściwego poziomu zapasów • Właściwa i terminowa realizacja powierzonych zadań • Współpraca z poszczególnymi działami • Prace rozładunkowe i załadunkowe wykonywane ręcznie lub przy pomocy wózka widłowego • Właściwe lokowanie produktu na magazynie • Sprawdzanie zgodności dostaw materiałów pod względem ilościowym i jakościowym • Poprawne oznakowanie towarów • Nadzorowanie i kontrolowanie pracy maszyny produkcyjnej oraz wstępna kontrola jakości Od kandydata oczekujemy : • Doświadczenia w pracy produkcyjnej i/lub magazynowej • Mile widziane doświadczenie w obsłuze urządzeń produkcyjnych , bądź linii produkcyjnej • Znajomość MS Office - w szczególności Excel • Motywacja do podjęcia stabilnej pracy na pełen etat w systemie 3 zmianowym • Dobre zdolności manualne • Bardzo dobra organizacja czasu pracy • Samodzielność w działaniu • Umiejętność pracy w grupie • Komunikatywność • Dyspozycyjność Co możemy zaoferować w zamian? : • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku • Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową na pełny etat, docelowo zatrudnienie u naszego klienta! • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, • Terminowe wynagrodzenie, stałą pensję plus premie, dodatki płacowe • Atrakcyjną pracę w sympatycznym zespole, • Możliwość rozwoju zawodowego,

Pracownik produkcji foli, kopert
Pracownik produkcji foli, kopert
30+ kilka dni temu

Pracownik produkcji foli, kopertJesteś mężczyzną ambitnym i zaangażowanym? Lubisz dynamiczne warunki pracy? Chcesz pracować w firmie, dla której każdy pracownik jest ważny? Wyślij do nas swoje zgłoszenie- być może czekamy właśnie na Ciebie. W związku z rozwojem firmy poszukujemy Pana do pracy na stanowisku Pracownik ProdukcjiPraca na 3 zmiany. Zakres obowiązków podstawowych:Produkcja Folii BąbelkowejProdukcja Kopert Bąbelkowych Dbanie o swoje stanowisko pracyObsługa magazynu Wymagania: rzetelność, uczciwość; prawo jazdy kategorii B; obsługa podstawowych narzędzi wysoka kultura osobista; samodzielność; umiejętność pracy w zespole; dobra organizacja pracy własnej.Oferujemy: przyjazną atmosferę pracy w młodym, aktywnym zespole; atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia zawodowego oraz kompetencji; stawka wynosi 15zł netto (na rękę) na godzinę; w weekendy dodatkowa premia, miesięcznie daje to wynagrodzenie w wysokości około 2500zł - 3500zł na rękę w zależności od ilości przepracowanych godzin; stabilne warunki zatrudnienia (najpierw umowa zlecenie, a po okresie próbnym umowa o pracę na czas nieokreślony na pełen etat); pracę z osobami zaangażowanymi w rozwój w prężnie rozwijającej się firmie; perspektywy rozwoju zawodowego. Pierwszym etapem rekrutacji jest aplikacja przez Internet. Wyślij swoje CV. Jeśli pomyślnie przejdziesz ten etap weryfikacji skontaktujemy się z Tobą telefonicznie i zaprosimy na rozmowę podczas której przedstawimy szczegółowe informacje o oferowanej pracy i odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Operator Maszyn/Pracownik Magazynu
Operator Maszyn/Pracownik Magazynu
Żory 30+ kilka dni temu

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy produkcyjnej, gwarantującej stabilne zatrudnienie i rozwój, prowadzimy rekrutację na stanowisko: Operator Maszyn/Pracownik Magazynu Jeśli masz doświadczenie na produkcji w: • obsłudze maszyn produkcyjnych • monitorowaniu parametrów związanych z procesem produkcyjnym • obsłudze systemów wspierających produkcję bądź w magazynie: • przygotowywanie towaru do wysyłki, • załadunek i rozładunek samochodów, • transport wózkami widłowymi, • prowadzenie dokumentacji magazynowej APLIKUJ Wymagamy: • podstawowa znajomość obsługi komputera, • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-ro brygadowym- operator maszyn, w systemie 2- zmianowym- pracownik magazynu, • motywacja do pracy, • umiejętność pracy w zespole, • wykształcenie minimum zawodowe, • uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi UDT (II WJO) - dot. magazynier Oferujemy: • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, • stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, • możliwość rozwoju zawodowego • ubezpieczenie grupowe, • wynagrodzenie uzależnione od stopnia kompetencji zdobytych na poszczególnych maszynach, • benefity gwarantowane Zakładowym Układem Zbiorowym, • benefity z Funduszu Świadczeń Socjalnych • szkolenia, • przyjazną atmosferę pracy • opiekun w początkowym okresie zatrudnienia Oferta dotyczy pracy STAŁEJ!!! Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami. Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert pracy stałej i tymczasowej !!!

Praca - Operator wózka, magazyn, kompletowanie - Olesno!
Praca - Operator wózka, magazyn, kompletowanie - Olesno!
Olesno 30+ kilka dni temu

Firma ALPHA GROUP zatrudni osobę na stanowisko: Pracownik produkcji. Miejsce pracy: Świercze (Olesno) Zadania: - Pomoc w utrzymaniu ciągłości procesu produkcji; - Odpowiedzialność za kompletowanie zleceń zgodnie z wytycznymi; - Obsługa magazynu i załadunek pojazdów; Wymagania: - Znajomość posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, taśma miernicza); - Uprawnienia oraz umiejętność obsługi wózków widłowych; - Sumienność i zaangażowanie do wykonywania wyznaczonych obowiązków; - Dobra organizacja pracy własnej; - Umiejętność pracy w zespole; Oferujemy: - Umowę o pracę na pełen etat; - Możliwość rozwoju zawodowego; - Świetną atmosferę i komfortowe warunki pracy; - Wynagrodzenie 14 zł netto. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji Informujemy, że Administratorem danych jest ALPHA GROUP Arkadiusz Janoszek z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Inżynierskiej 43/34. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Pakowanie wyrobów gotowych- umowa o pracę
Pakowanie wyrobów gotowych- umowa o pracę
Poznań 30+ kilka dni temu

Pracownik produkcji -dział wyrobów gotowych Twoim zadaniem będzie sprawdzanie pod względem jakościowym gotowych produktów gumowych i silikonowych, wypełnianie raportów i karty produktów. Przekazywanie sprawdzonych produktów do magazynu wyrobów gotowych oraz tworzenie i sprawdzanie wzorów produktów. Wymagamy wyłącznie sprawności fizycznej oraz gotowości do pracy zmianowej wraz z dojazdem do Dopiewa. Zatrudniając się u Nas możemy Ci zagwarantować od pierwszego dnia pracy: -umowa o pracę -atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe+ dodatki oraz premia frekwencyjna -terminowe wynagrodzenie do 10 dnia każdego miesiąca -możliwość pracy od zaraz -praca od pn do pt na 3 zmiany -możliwość obejrzenia zakładu pracy przed zatrudnieniem Zadzwoń, opowiem o szczegółach: 883 088 319 lub 790 790 445 Do aplikacji dołącz klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)". Agencja Pracy Fallwork 6231

Straciłeś pracę?Zatrudniamy na UMOWĘ O PRACĘ- od zaraz !
Straciłeś pracę?Zatrudniamy na UMOWĘ O PRACĘ- od zaraz !
Poznań 30+ kilka dni temu

Straciłeś pracę?Zatrdiniamy na UMOWĘ O PRACĘ- od zaraz ! Pracownik produkcji -dział wyrobów gotowych Twoim zadaniem będzie sprawdzanie pod względem jakościowym gotowych produktów gumowych i silikonowych, wypełnianie raportów i karty produktów. Przekazywanie sprawdzonych produktów do magazynu wyrobów gotowych oraz tworzenie i sprawdzanie wzorów produktów. Wymagania: -sprawność fizyczna -brak przeciwwskazań do pracy chodząco-stojącej -dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym Oferujemy: -umowa o pracę -atrakcyjne wynagrodzenie: 19,10 zł/h + dodatki oraz premia do 1000 zł -terminowe wynagrodzenie do 10 dnia każdego miesiąca -możliwość pracy od zaraz -praca od pn do pt na 3 zmiany -możliwe zatrudnienie bezpośrednio po wypracowaniu odpowiedniej ilości godzin -przewidywana premia jakościowa, frekwencyjna, dodatki -możliwość obejrzenia zakładu pracy ***Miejsce pracy: Dopiewo KONTAKT: 883 088 319 lub 790 790 445 Do aplikacji dołącz klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)". Agencja Pracy Fallwork 6231

Operator produkcji / Elektryk / Tokarz / Magazynier
Operator produkcji / Elektryk / Tokarz / Magazynier
28003000 zł
Olsztyn 30+ kilka dni temu

HR QUALITY POLSKA Sp. z o.o. Sp.k. jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 12982. Dla naszego klienta, firmy z polskim kapitałem zajmującej się różnego rodzaju obróbką metalu, poszukujemy zdecydowanych osób do podjęcia pracy na stanowiskach: Operator produkcji (potrafiący korzystać z narzędzi manualnych/elektronarzędzi) / Tokarz / Elektryk / Pracownik magazynu Wymagania: doświadczenie w pracy na którymś z powyższych stanowisk, zainteresowania i zdolności techniczne,  sumienność, dyspozycyjność, konsekwencja w podejmowaniu decyzji,  gotowość do pracy zmianowej. Co możemy Ci zaoferować: stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie zależne od doświadczenia pracownika.  Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji, proszone są o kontakt (podesłanie CV) pod adresem mailowym: da*************k@h********.pl lub telefonem: 578 106 300 Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Pracownik Produkcji Warszawa Falenica
Pracownik Produkcji Warszawa Falenica
30+ kilka dni temu

Pracownik Produkcji Warszawa FalenicaAdres: Oliwkowa 10, Warszawa Opis firmy: Firma JJ Management to właściciel marki ADBL, produktów do profesjonalnej pielęgnacji pojazdów. Młoda, bardzo dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna, z energicznym zespołem. Opis stanowiska: Poszukujemy samodzielnej, kreatywnej, zorganizowanej i dokładnej osoby na stanowisko pracownika w dziale produkcji. Zakres obowiązków od najprostszych czynności około produkcyjnych do pilnowania stanów ilościowych. Zakres obowiązków:produkcja zgodnie z zapotrzebowaniem zgłoszonym przez dział sprzedaży i dział magazynowy; obsługa urządzeń produkcyjnych;praca okołoprodukcyjna – przygotowanie opakowań do napełniania, kompletowanie napełnionych opakowań – etykietowanie, przekazywanie do magazynu;kontrola jakości produktów przed i po pakowaniu;pakowanie gotowych produktów w opakowania pojedyncze i zbiorcze;przyjmowanie dostaw surowców i opakowań;kontrola stanów magazynowych towarów i opakowań;bieżące utrzymanie porządku w strefie produkcyjnej oraz magazynie surowców i opakowań; dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy. Wymagania wobec osób ubiegających się o to stanowisko: wykształcenie co najmniej średnie; umiejętność pracy w zespole; komunikatywność; wysoki poziom kultury osobistej; precyzyjność i dokładność w wykonywaniu pracy;sumienność i zorganizowanie;umiejętność starannego i jednocześnie szybkiego wykonywania powierzonej pracy;umiejętność utrzymywania porządku w miejscu pracy;uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych unoszących (mile widziane)prawo jazdy kat. B (mile widziane);doświadczanie w pracy na dziale produkcji (mile widziane). W zamian za zaangażowanie i wysoki poziom kompetencji oferujemy:umowę zlecenie z możliwością zmiany na stałe zatrudnienie na pełny etat;pracę w stałym czasie (poniedziałek – piątek, 8:00 – 16:00); interesującą pracę w młodej i bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie. Uwaga: Zastrzegamy sobie prawo w przyszłości, do zmian godzin pracy oraz do wprowadzenia pracy dwuzmianowej. Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV na adres e-mail z dopiskiem PROL/0321 lub poprzez portal ogłoszeniowy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez JJ Management Sp. z o.o. Sp. k. zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Pracownik Produkcji Warszawa Wawer
Pracownik Produkcji Warszawa Wawer
30+ kilka dni temu

Pracownik Produkcji Warszawa WawerAdres: Pajęcza 23, Warszawa Uwaga: Na obecną chwilę, przez okres ok. 1-1,5 miesiąca - praca w godzinach 8:00-16:00 (pn-pt). W późniejszym czasie – praca w godzinach 12:00-20:00 (pn-pt). Zastrzegamy sobie prawo w przyszłości, do zmian godzin pracy oraz do wprowadzenia pracy dwuzmianowej. Opis firmy: Firma JJ Management to właściciel marki ADBL, produktów do profesjonalnej pielęgnacji pojazdów. Młoda, bardzo dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna, z energicznym zespołem. Opis stanowiska: Poszukujemy samodzielnej, kreatywnej, zorganizowanej i dokładnej osoby na stanowisko pracownika w dziale produkcji. Zakres obowiązków od najprostszych czynności około produkcyjnych do pilnowania stanów ilościowych. Zakres obowiązków:produkcja zgodnie z zapotrzebowaniem zgłoszonym przez dział sprzedaży i dział magazynowy; obsługa urządzeń produkcyjnych;praca okołoprodukcyjna – przygotowanie opakowań do napełniania, kompletowanie napełnionych opakowań – etykietowanie, przekazywanie do magazynu;kontrola jakości produktów przed i po pakowaniu;pakowanie gotowych produktów w opakowania pojedyncze i zbiorcze;przyjmowanie dostaw surowców i opakowań;kontrola stanów magazynowych towarów i opakowań;bieżące utrzymanie porządku w strefie produkcyjnej oraz magazynie surowców i opakowań;dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy. Wymagania wobec osób ubiegających się o to stanowisko: wykształcenie co najmniej średnie; umiejętność pracy w zespole; komunikatywność; wysoki poziom kultury osobistej; precyzyjność i dokładność w wykonywaniu pracy;sumienność i zorganizowanie;umiejętność starannego i jednocześnie szybkiego wykonywania powierzonej pracy;umiejętność utrzymywania porządku w miejscu pracy;uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych unoszących (mile widziane)prawo jazdy kat. B (mile widziane);doświadczanie w pracy na dziale produkcji (mile widziane). W zamian za zaangażowanie i wysoki poziom kompetencji oferujemy:umowę zlecenie z możliwością zmiany na stałe zatrudnienie na pełny etat; pracę w stałym czasie (poniedziałek – piątek); interesującą pracę w młodej i bardzo dynamicznie rozwijającej się firmie. Uwaga: Na obecną chwilę, przez okres ok. 1-1,5 miesiąca - praca w godzinach 8:00-16:00 (pn-pt). W późniejszym czasie – praca w godzinach 12:00-20:00 (pn-pt). Zastrzegamy sobie prawo w przyszłości, do zmian godzin pracy oraz do wprowadzenia pracy dwuzmianowej. Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV na adres e-mail z dopiskiem PRPA/0321 lub poprzez portal ogłoszeniowy. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez nas aplikacje. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich ww. danych osobowych dla potrzeb rekrutacji przez JJ Management Sp. z o.o. Sp. k. zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Pracownik Działu Surowca
Pracownik Działu Surowca
Wilkowice 30+ kilka dni temu

Firma Prosperplast powstała w 1993 roku w Buczkowicach. Jest jednym z liderów wśród producentów, nie tylko w Polsce, ale także w Europie szerokiej gamy artykułów z branży tworzyw sztucznych do domu i ogrodu, takich jak donice, kompostowniki, palisady, konewki, łopaty, skrzynki narzędziowe oraz artykuły dziecięce (sanki, ślizgi, autka, itd.). W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydata do pracy na stanowisko: Pracownik przygotowania produkcji Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za: • zabezpieczenie maszyn (wtryskarek oraz wytłaczarek) w odpowiedni granulat, • odpowiednie przygotowanie granulatu do przetwarzania (suszenie, barwienie), • mielenie odpadów z tworzywa sztucznego, • zgłaszanie zapotrzebowania na materiały (granulaty), • zabezpieczenie odpowiedniego zużycia materiału recyklingu (regranulatu oraz przemiału) zapewniającego produkcję na akceptowalnym poziomie jakościowym, • obsługa zaciągów tworzywa na maszynach, • wydawanie granulatów do produkcji i zwracanie do magazynu, • odpowiedzialność za stany magazynowe granulatów, • utrzymywanie ładu i porządku na stanowisku pracy w obszarze recyklingu i składowania granulatów. • konsultacje techniczne. Wymagania: • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w firmie o podobnym przekroju produkcyjnym, • mile widziana znajomość surowców z tworzyw sztucznych, • sprawność fizyczna, • pozytywne nastawienie do pracy w nowym podejściu do zarządzania organizacją • mile widziane uprawnienia UDT na wózek widłowy. Przygotowaliśmy dla Ciebie: • przeszkolenie i wdrożenie na stanowisku pracy, • ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, • przyjazną atmosferę pracy w młodym, kreatywnym zespole, • możliwość rozwoju zawodowego. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.prosperplast.pl Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PROSPERPLAST 1 Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez PROSPERPLAST 1 Sp. z o.o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami. Administratorem danych osobowych jest PROSPERPLAST 1 Sp. z o.o. z siedzibą 43-378 Rybarzowice, ul. Wilkowska 968, tel. 33 499 92 99.

Pracownik Transportu Wewnętrzne z UDT lub prawem jazdy kat.B
Pracownik Transportu Wewnętrzne z UDT lub prawem jazdy kat.B
30+ kilka dni temu

Job Impulse to agencja zatrudnienia działająca na polskim rynku od 2006 roku (nr wpisu do rejestru: 3000). Dzięki nam podejmiesz pracę tymczasową lub znajdziesz stałe zatrudnienie. Za naszym pośrednictwem miesięcznie pracuje kilka tysięcy osób w całej Polsce. Dla naszego klienta z branży AGD, poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik Transportu Wewnętrzne Miejsce pracy: Łódź- Dąbrowa/ Olechów Nr ref.: PM/Łódź_Tomaszowska1/082020/JR Nasza oferta: - Stabilne zatrudnienie - Umowa o pracę tymczasową na pełen etat - Gotowość do pracy w systemie 3 zmian - Dyspozycyjność do pracy również w weekendy - Podstawa+ premie+ dodatki nocne+ płatne nadgodziny - Wypłaty na czas do 10 każdego miesiąca - Opieka konsultanta w trakcie trwania zatrudnienia - Dodatkowe benefity Zakres zadań: -Dowożenie komponentów do produkcji -Rozładunek, załadunek oraz rozmieszczanie surowców w magazynie -Pobieranie części z magazynu -Przestrzeganie założeń jakościowej firmy -Sumienność oraz nastawienie na współpracę Nasze oczekiwania: -Uprawnienia UDT lub prawo jazdy kat B -Zaangażowanie -Chęć uczenia się Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania przez portal. Pytania można kierować również pod numerem telefonu 512 - pokaż numer telefonu - pokaż numer telefonu - Prosimy o dopisanie w zgłoszeniu następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, przez administratora danych osobowych – Job Impulse Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Ptasiej 10, zawartych w moim CV w celu przeprowadzenia bieżącego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Job Impulse Polska Sp. z o.o. Podanie danych jest dobrowolne, a podstawą prawną przetwarzania danych jest art 6 ust.1 lit. a) RODO czyli moja zgoda. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom zajmującym się obsługą informatyczną Job Impulse Polska Sp. z o.o. oraz podmiotom wspierającym Job Impulse Polska Sp. z o.o. w prowadzeniu rekrutacji – zewnętrzne podmioty rekrutujące. Wiem, że mam prawo do wycofania zgody w każdej chwili co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane nie będą przekazywane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu odwołania zgody w celach rekrutacyjnych, a po jej odwołaniu - przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od Job Impulse Polska Sp. z o.o. dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt z naszym Inspektorem Ochrony Danych: iodo[małpa]jobimpulse.pl

Filtr