Sortowanie:
Znaleziony: 38 ogłoszenie w kategorii Przedstawiciel handlowy Polska: Wszystkie miasta
OZE | Fotowoltaika | Przedstawiciel Handlowy | 
OZE | Fotowoltaika | Przedstawiciel Handlowy | 
nowe Tychy 30+ kilka dni temu

Lubisz kontakt z ludźmi ? Chcesz się ciągle rozwijać zarówno pod względem zawodowym jak i interpersonalnym? Spróbuj swoich sił u nas!Dla nas nieważne są dyplomy świadectwa i inne niepotrzebne papiery, najważniejsze jest zaangażowanie i wytrwałość.Opis stanowiska:Doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usługNawiązywanie kontaktów handlowych z nowymi klientami oraz podtrzymywanie i rozwijanie kontaktów ze stałymi klientami firmyReprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunekNasze oczekiwania :Komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmiWysoka kultura osobistaBardzo dobra organizacja pracyPrawo jazdy kat. BMile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowiskuChęć ciągłego rozwoju na naszych szkoleniach i poza nimi Co oferujemy: Wprowadzenie do sprzedażyMożliwość rozwoju oraz prowadzenie swojego zespołu sprzedażowegoSwobodę w działaniu przy zachowaniu wysokich standardów firmyPrzejrzysty system rozliczeńW razie pytań, chętnie odpowiemy, a Ty:Daj sobie szansę i aplikuj.CV prosimy składać za pomocą portalu OLX

Przedstawiciel handlowy / OZE / Fotowoltaika
Przedstawiciel handlowy / OZE / Fotowoltaika
Warszawa 30+ kilka dni temu

Witam,jeżeli czytasz to ogłoszenie to oznacza, że interesujesz się najdynamiczniej rozwijającą się branżą na świecie.Ta branża to fotowoltaika. Branża, która już opanowała praktycznie każdy segment współczesnej cywilizacji co daje Ci możliwość pracy i rozwoju na długie lata.Jestem menadżerem sprzedaży w firmie, która specjalizuje się w instalacjach fotowoltaicznych na obiektach komercyjnych, budynkach użyteczności publicznej, gospodarstwach rolnych, zakładach produkcyjnych i wielu wielu innych. Teraz przyszedł czas na rozwinięcie sieci segmentu mikroinstalacji na domach klientów indywidualnych. Działamy w najskuteczniejszy możliwy sposób - w modelu door-to-door wykorzystując nasze liczne referencje inwestorów z segmentu publicznego oraz prywatnych dużych, rozpoznawalnych firm/marek.Nasza firma zapewnia:niskie ceny bazowewysokiej jakości sprzęt PV bezpośrednio od importera wsparcie backoffice i biuro projektowewsparcie marketingumożliwość szybkiego rozwojumożliwość zarabiania dużych pieniędzy Natomiast ja od siebie dodatkowo zapewniam:pełna wdrożenie w rynek PV (nie musisz znać branży, wszystkiego Cię nauczę)regularne szkolenia sprzedażowe podnoszące Twoje kwalifikacje zawodowecodzienne, pełne wsparcie na każdym etapie współpracyJeżeli jesteś już na tym etapie czytania tego ogłoszenia to znaczy, że tak niewiele dzieli Cię od tego aby zacząć działać. Rozwój i nieograniczone zarobki są na wyciągnięcie ręki - wszystko zależy od Ciebie!Napisz do mnie w wiadomości prywatnej i poznaj swoje możliwości.

Przedstawiciel handlowy - OZE; fotowoltaika
Przedstawiciel handlowy - OZE; fotowoltaika
Toruń 30+ kilka dni temu

Przeszkolimy Cię od podstaw! Jeżeli jesteś osobą sumienną, otwartą i nastawioną na sukces, a dodatkowo chcesz rozwijać się zawodowo w dynamicznie rosnącej branży, to ta oferta jest dla Ciebie!Do Twoich zadań będzie należeć: raportowanie pracy w CRMścisłe współpracowanie z przełożonymsumienne realizowanie planów sprzedażowychnawiązywanie kontaktu z klientami i budowanie trwałych relacjiZyskasz:wsparcie profesjonalistów: menadżera, dyrektora, handlowców i kadry technicznejgwarantowane kształcenie zawodowe od podstawelastyczne godziny pracyświetną atmosferę w pracyliczne benefity i atrakcjeefektywne prowizjeOd Ciebie oczekujemy: realizacji planów sprzedażowychsprawnego pozyskiwania leadówefektywnej i dynamicznej sprzedaży w tereniebardzo dobrej organizacji czasu pracykreatywności i samodzielnościambicji oraz zapału do pracyprawa jazdy kategorii BAplikuj już dziś!CV powinno zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10.05.18 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.16 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Przedstawiciel handlowy OZE; fotowoltaika
Przedstawiciel handlowy OZE; fotowoltaika
Kraków 30+ kilka dni temu

Poszukujemy przedstawiciela OZE ds. fotowoltaikiJeżeli jesteś osobą sumienną, otwartą i nastawioną na sukces, a dodatkowo chcesz rozwijać się zawodowo w dynamicznie rosnącej branży, to ta oferta jest dla Ciebie!Oferujemy:spotkania integracyjneliczne bonusy i atrakcjeświetną atmosferę w pracyrozwój zawodowy: szkolenia produktowe, sprzedażowe i kompetencyjnewsparcie profesjonalistów: menadżera, handlowców oraz kadry technicznejprecyzyjnie określoną ścieżkę karierybardzo atrakcyjny system prowizyjnyelastyczne formy zatrudnieniaOd Ciebie oczekujemy:- sprawnego pozyskiwania kontaktów- realizacji planów sprzedażowych-efektywnej i dynamicznej sprzedaży w terenie- budowania trwałych relacji z klientami- ścisłej współpracy z przełożonym- bardzo dobrej organizacji pracy- kreatywności i samodzielności- ambicji oraz zapału do pracy- raportowania pracy w CRMAPLIKUJ JUŻ TERAZ! :) CV powinno zawierać klauzulę:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10.05.18 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.16 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Przedstawiciel Handlowy - Fotowoltaika OZE
Przedstawiciel Handlowy - Fotowoltaika OZE
Reda 30+ kilka dni temu

Specjalista ds. sprzedaży - przedstawiciel handlowyProdukty sprzedażowe: instalacje fotowoltaiczneMiejsce pracy Reda - woj, Pomorskie  Wymagania:Umiejętności swobodnego nawiązywania kontaktów oraz umiejętności sprzedażoweKomunikatywność i zaangażowanie;Terminowość i rzetelność w realizacji zadań;Prawo jazdy kat. B; Obowiązki:Przygotowywanie ofertAktywne pozyskiwanie nowych klientów telefoniczne oraz w terenieUtrzymywanie dobrych relacji z klientem;Realizowanie planów sprzedażowych. Oferujemy:Wynagrodzenie oparte na prowizjiNiezbędne narzędzia pracy telefon, komputer; przy dłuższej współpracy samochód lub karta paliwowaBezpłatne szkolenia podnoszące kwalifikację.Praca biurowa i możliwość pracy zdalnej Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV bądź kontakt telefoniczny.

Przedstawiciel Handlowy ds OZE Fotowoltaika
Przedstawiciel Handlowy ds OZE Fotowoltaika
30+ kilka dni temu

Poszukujemy: Przedstawicieli Handlowych ds. OZE FOTOWOLTAIKA Mile widziane: - doświadczenie w sprzedaży - gotowość do pracy w terenie - umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne - sumienne i rzetelne wykonywanie obowiązków służbowych, - zainteresowanie tematem odnawialnych źródeł energii Kandydatowi oferujemy: - Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę / zlecenie/ b2b - podstawa + prowizja - bezpłatne szkolenie Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu.

Przedstawiciel handlowy ds. OZE; fotowoltaika
Przedstawiciel handlowy ds. OZE; fotowoltaika
Katowice 30+ kilka dni temu

Jeśli trafiłeś na to ogłoszenie, to znak, że prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie.Do Twoich zadań przedstawiciela będzie należeć: pozyskiwanie leadównawiązywanie kontaktu z klientami i budowanie trwałych relacjisumienne realizowanie planów sprzedażowychścisłe współpracowanie z przełożonymraportowanie pracy w CRMZyskasz:wsparcie profesjonalistów: menadżera, dyrektora, handlowców i kadry technicznejgwarantowane kształcenie zawodowe od podstawelastyczne godziny pracyświetną atmosferę w pracyliczne benefity i atrakcje, w tym ciekawe wyjazdyefektywne prowizjePowinieneś posiadać: ·   prawo jazdy kat B.·   silną motywację do pracy·   doświadczenie w sprzedaży mile widziane·   znajomość obsługi komputera i pakietu MS OFFICEDoczytałeś? Śmiało APLIKUJ.CV powinno zawierać klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przesłanych w dokumentach aplikacyjnych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 10.05.18 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.16 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Przedstawiciel handlowy ds. OZE / FOTOWOLTAIKA - Kielce
Przedstawiciel handlowy ds. OZE / FOTOWOLTAIKA - Kielce
Kielce 30+ kilka dni temu

Dynamicznie rozwijająca się firma z branży energii odnawialnej, poszukuje pracowników na stanowisko: Przedstawiciel handlowy ds. OZE Obowiązki: • Prowadzenie negocjacji handlowych, prezentacji tematycznych. • Obsługa klienta indywidualnego w zakresie doradztwa technicznego oraz sprzedaży • Realizowanie wyznaczonych celów • Prezentacja i analiza przygotowanej klientowi oferty • Podpisywanie umów z klientami • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta. • Dbanie o dobre imię i renomę pracodawcy. Od kandydata oczekujemy: • komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej • wykształcenia min. średniego • Samodyscyplina i ukierunkowanie na osiąganie celów • podstawowej znajomość komputera • prawa jazdy kat. B Oferujemy: • pracę w atrakcyjnej, rozwijającej się branży • gwarantowane wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjny system prowizyjny • samochód służbowy • wsparcie działu back office oraz marketingu • niezbędne narzędzia pracy • profesjonalne szkolenie z zakresu OZE Zastrzegamy możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Rozpatrujemy tylko CV ze zdjęciem Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grento Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Grento Sp. z o.o. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Przedstawiciel Handlowy W Branży OZE - FOTOWOLTAIKA
Przedstawiciel Handlowy W Branży OZE - FOTOWOLTAIKA
Łódź 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy Doradcę Handlowego w branży OZE. Codzienna praca w terenie wynagrodzona wysokim wynagrodzeniem. Zapraszam do kontaktu osoby z doświadczeniem w branży lub osoby ambitne, z wysoką aktywnością i zaangażowaniem, szybko uczące się. Możliwość przyuczenia OD ZERA. Gwarantujemy wysoką satysfakcję z pracy!

Przedstawiciel Handlowy fotowoltaika OZE podlaskie war.-mazurskie
Przedstawiciel Handlowy fotowoltaika OZE podlaskie war.-mazurskie
Olecko 30+ kilka dni temu

Prężnie rozwijającą się firma z dziedziny oze podejmie współpracę z przedstawicielem handlowym, sprzedawcą instalacji fotowoltaicznych. Praca na terenie woj-podlaskiego oraz warmińsko mazurskiego. Praca z własną działalnością gospodarczą. Zapraszam do współpracy.

Przedstawiciel handlowy OZE - Fotowoltaika. Szkolimy od podstaw!
Przedstawiciel handlowy OZE - Fotowoltaika. Szkolimy od podstaw!
Radom 30+ kilka dni temu

Wolna Energia – szybko rozwijająca się firma zajmująca się fotowoltaiką i nie tylko. Nasza firma działa na polskim rynku oraz za granicą przez 8 lat. Zapewniamy rozwój osobisty, poszerzenie horyzontów, zdobycie doświadczenia nie tylko w sprzedaży, ale również w kontaktach miedzy ludzkich poprzez bezpośrednie komunikowanie się z klientem. JESTEŚ DYSPOZYCYJNY? SZUKASZ CIEKAWEJ PRACY, KTÓRA BEDZIĘ DLA NICZYM HOBBY? ZAPRASZAMY DO NAS ZNAJDZIESZ WSZYTSKO CZEGO SZUKASZ, BO ,, Praca to most między rzeczywistością a marzeniami.”NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA, WSZYSTKIEGO CIĘ NAUCZYMY OD PODSTAW, OCZEKUJEMY ZAANGAŻOWANIA I SZCZERYCH CHĘCI DO PRACYDo OBOWIĄZKÓW potencjalnego pracownika należeć będzie kontakt z klientami biznesowymi jak i indywidualnymi mający na celu zawieranie kontraktów na instalacje fotowoltaiczne. Czego możemy od ciebie oczekiwać?-Prawo jazdy kat. B-Własny samochód (w początkowej fazie pracy, po miesiącu możliwość posiadania samochodu służbowego)-Łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientami,-Komunikatywność oraz wysoka kultura osobista,Co Oferujemy?-Elastyczne godziny – to Ty decydujesz kiedy pracujesz-Realny wpływ na wynagrodzenie-Możliwość rozwoju w oparciu o indywidualne aspiracje i plany rozwojowe-Wpływ na rozwój firmy i możliwość wdrażania własnych pomysłów-A przede wszystkim – pracę w fantastycznym, zgranym zespole! CV prosimy przesyłać za pośrednictwem portalu OLX .Prosimy zawrzeć w aplikacji klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę Wolna Energia SP. Z o.o. ., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)".

Przedstawiciel Handlowy ds. OZE - Fotowoltaika - Pompy Ciepła
Przedstawiciel Handlowy ds. OZE - Fotowoltaika - Pompy Ciepła
Katowice 30+ kilka dni temu

W ESP świadczymy usługi w zakresie odnawialnych źródeł energii, dostaw energii oraz optymalizacji kosztów dostaw energii elektrycznej. Dla naszych klientów budujemy instalacje fotowoltaiczne, instalujemy pompy ciepła oraz obsługujemy ich zapotrzebowanie na energię elektryczną.Aktualnie poszukujemy poszukujemy Doradcy ds. Fotowoltaiki oraz Pomp Ciepła.Zakres obowiązków:- pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych i biznesowych- profesjonalna analiza potrzeb i doradztwo w zakresie energii odnawialnej- tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami- sporządzanie ofert handlowych-  codzienne raportowanie działań w systemieNasze wymagania:- wykształcenie minimum średnie- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży fotowoltaicznej – mile widziane, lecz nie jest to warunek konieczny, ze swojej strony oferujemy szeroki zakres szkoleń wdrożeniowych (część teoretyczna oraz praktyczna)- prawo jazdy kat. B-  gotowość do samodzielnej pracy w terenie- umiejętność planowania i organizacji własnej pracy- kreatywność i indywidualne podejście do klienta- wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów- terminowość w realizacji zadańCo oferujemy:- forma zatrudnienia: umowa b2b lub umowa o pracę- niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)- po okresie próbnym, samochód służbowy-  niezbędne materiały marketingowe -  pakiet szkoleń na start-  rozwój oraz zdobywanie nowej wiedzy w dynamicznie rozwijającej się firmieZainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV na adres e-mailDo oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. U. nr 133, poz 883).

Przedstawiciel Handlowy ds. OZE - Fotowoltaika - pompy ciepła
Przedstawiciel Handlowy ds. OZE - Fotowoltaika - pompy ciepła
Opole 30+ kilka dni temu

W ESP świadczymy usługi w zakresie odnawialnych źródeł energii, dostaw energii oraz optymalizacji kosztów dostaw energii elektrycznej. Dla naszych klientów budujemy instalacje fotowoltaiczne, instalujemy pompy ciepła oraz obsługujemy ich zapotrzebowanie na energię elektryczną.Aktualnie poszukujemy Doradcy ds. Fotowoltaiki oraz Pomp Ciepła.Zakres obowiązków:- pozyskiwanie nowych klientów indywidualnych i biznesowych- profesjonalna analiza potrzeb i doradztwo w zakresie energii odnawialnej- tworzenie i podtrzymywanie dobrych relacji z klientami- sporządzanie ofert handlowych-  codzienne raportowanie działań w systemieNasze wymagania:- wykształcenie minimum średnie- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży fotowoltaicznej – mile widziane, lecz nie jest to warunek konieczny, ze swojej strony oferujemy szeroki zakres szkoleń wdrożeniowych (część teoretyczna oraz praktyczna)- prawo jazdy kat. B-  gotowość do samodzielnej pracy w terenie- umiejętność planowania i organizacji własnej pracy- kreatywność i indywidualne podejście do klienta- wysoka kultura osobista oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów- terminowość w realizacji zadańCo oferujemy:- forma zatrudnienia: umowa b2b lub umowa o pracę- niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)- po okresie próbnym, samochód służbowy-  niezbędne materiały marketingowe -  pakiet szkoleń na start-  rozwój oraz zdobywanie nowej wiedzy w dynamicznie rozwijającej się firmieZainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie CV na adres e-mail Do oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 Dz. U. nr 133, poz 883).

Przedstawiciel Handlowy - OZE, FOTOWOLTAIKA od zaraz! B2B
Przedstawiciel Handlowy - OZE, FOTOWOLTAIKA od zaraz! B2B
Kraków 30+ kilka dni temu

Szybko rozwijająca się firma, zajmująca się branżą OZE, poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego ds. Fotowoltaiki.Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:- interesujesz się branżą Odnawialnych Źródeł Energii;- posiadasz doświadczenie w sprzedaży z Klientem Biznesowym;- jesteś otwarty na ludzi i wiedzę;- konsekwentnie dążysz do celu i chcesz się rozwijać;- szukasz pracy B2B, od poniedziałku do piątku.Oferujemy:- możliwość współpracy w branży OZE oraz z produktami okołoenergetycznymi (prąd, gaz);- liczne szkolenia oraz wyjazdy integracyjne;- konkursy sprzedażowe;- możliwość stworzenia własnego zespołu sprzedażowego;- atrakcyjne wynagrodzenie - wysoka prowizja;- auto służbowe + paliwo.Nie czekaj! Aplikuj!Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu OLX.

Przedstawiciel handlowy ds. OZE / FOTOWOLTAIKA / STALOWA WOLA
Przedstawiciel handlowy ds. OZE / FOTOWOLTAIKA / STALOWA WOLA
Stalowa Wola 30+ kilka dni temu

OpisDynamicznie rozwijająca się firma z branży energii odnawialnej, poszukuje pracowników na stanowisko: Przedstawiciel handlowy ds. OZE Obowiązki:• Prowadzenie negocjacji handlowych, prezentacji tematycznych.• Obsługa klienta indywidualnego w zakresie doradztwa technicznego oraz sprzedaży• Realizowanie wyznaczonych celów• Prezentacja i analiza przygotowanej klientowi oferty• Podpisywanie umów z klientami• Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi Klienta.• Dbanie o dobre imię i renomę pracodawcy. Od kandydata oczekujemy:• komunikatywności oraz wysokiej kultury osobistej• wykształcenia min. średniego• Samodyscyplina i ukierunkowanie na osiąganie celów• podstawowej znajomość komputera• prawa jazdy kat. B Oferujemy:• pracę w atrakcyjnej, rozwijającej się branży• gwarantowane wynagrodzenie zasadnicze + atrakcyjny system prowizyjny• samochód służbowy• wsparcie działu back office oraz marketingu• niezbędne narzędzia pracy• profesjonalne szkolenie z zakresu OZE Zastrzegamy możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami. Rozpatrujemy tylko CV ze zdjęciem Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Grento Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Grento Sp. z o.o. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.Wyświetlenia: 1197

Przedstawiciel handlowy OZE - Fotowoltaika. Szkolimy od podstaw!
Przedstawiciel handlowy OZE - Fotowoltaika. Szkolimy od podstaw!
Warszawa 30+ kilka dni temu

Poszukujemy Doradcy Techniczno-Handlowego Źródeł Odnawialnych, głównie od fotowoltaikiInteresują Cię nowoczesne źródła energii odnawialnej?Uwielbiasz bezpośredni kontakt z Klientem?Sprzedaż to twoja pasja?Chcesz uczestniczyć w zielonej zmianie?Jeśli tak – to świetnie trafiłeś!Lokalizacja:Budujemy siły sprzedażowe na terenie całej PolskiObecnie skupiamy się na województwach: mazowieckim, podlaskim, łodzkimWynagrodzeniePewna podstawa 2000 PLN + VAT (B2C) + atrakcyjny pakiet premiowy - tylko od Ciebie zależy jak duży. Premie za każdy sprzedany kWpWarunki pracySamochód służbowy, telefon, iPad, materiały reklamowe; ok 80% spotkań w kalendarzu umawianych przez dział wsparcia sprzedaży; wyszkolimy się produktowo i z technik sprzedaży, poznasz przejrzystą ścieżkę kariery

Przedstawiciel Handlowy - branża OZE
Przedstawiciel Handlowy - branża OZE
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Przedstawiciel handlowy-fotowoltaikaJedna z największych grup handlowych DACO Invest we współpracy z GRENTO Fotowoltaika  poszukuje osoby na stanowisko - przedstawiciel handlowy. Specjalizujemy  się w sprzedaży oraz doradztwie w zakresie produktów odnawialnych źródeł energii miedzy innymi -  fotowoltaika  oraz pompy ciepła. Co będzie należało do Twoich obowiązków?-Najważniejszym z Twoich obowiązków jest pozyskiwanie klientów oraz przeprowadzenie z nimi spotkania, które obejmuje zarówno dobranie jak najkorzystniejszych rozwiązań dla inwestorów      a także zawarcie umowy. - Dla polepszenie swoich kompetencji, umiejętności oraz wiedzy obowiązkiem jest uczestniczenie w szkoleniach i spotkaniach.- Realizowanie celów sprzedażowych, które ustalane są indywidualnie dla każdego pracownika. Nikt od razu nie został rekinem sprzedaży i nikt nie będzie od Ciebie tego wymagał.Jakie mamy wymagania? - Doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy lub styczność z branżą OZE.- Umiejętność zamykania rozmów handlowych transakcją.- Praktyczne radzenie sobie z obiekcjami i oporem klienta.- Posiadanie prawa jazdy i własnego auta.- Mile widziane także: kreatywność, otwartość na ludzi i zawieranie z nimi relacji, samodyscyplina oraz chęć rozwoju. Czego możesz oczekiwać z naszej strony?- Pakietu szkoleń sprzedażowych i produktowych przez cały okres współpracy, zarówno w wersji online jak i zjazdów. - Wsparcia ze strony managera i całej grupy.- Wynagrodzenia uwzględniającego jedne z najwyższe prowizji w kraju,  o ich wysokości decyduje Twój wkład pracy oraz zaangażowanie.- Możliwości awansowania.- Benefitów w postaci wyjazdów zagranicznych.

Przedstawiciel Handlowy, Doradca Techniczny 3500 NETTO NA START
Przedstawiciel Handlowy, Doradca Techniczny 3500 NETTO NA START
Tarnów 30+ kilka dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Przedstawiciel Handlowy/ Doradca Techniczny Oferujemy : Doskonale sprzedające się produkty OZE ( fotowoltaika, Okna, Kotły Ekologiczne Wysokiej klasy producentów ) Szkolenia Sprzedażowe Wsparcie sprzedażowe i coaching doświadczonych menadżerów , call center Możliwość rozwoju w strukturach firmy oraz budowanie własnego zespołu sprzedaży Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + prowizja BEZ GÓRNEGO LIMITU, Elastyczne godziny pracy, zdalnie bez konieczności pojawiania się w biurze materiały marketingowe pełne wsparcie na każdym etapie pracy Zwrot kosztów paliwa Konkursy w których do wygrania są wycieczki zagraniczne i wiele innych Oczekujemy Od Ciebie : Samodyscypliny i determinacji w działaniu Gotowości do samodzielnej pracy w terenie wysokiej kultury osobistej prawa jazdy kat B Własny samochód ( Warunek Konieczny ) po okresie próbnym samochód służbowy Jeżeli jesteś zainteresowany tą a nie masz doświadczenia w branży OZE wszystkiego cię nauczymy

Przedstawiciel handlowy, doradca techniczny 3500 NETTO NA START
Przedstawiciel handlowy, doradca techniczny 3500 NETTO NA START
Kielce 30+ kilka dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Przedstawiciel Handlowy/ Doradca Techniczny Oferujemy : Doskonale sprzedające się produkty OZE ( fotowoltaika, Okna, Kotły Ekologiczne Wysokiej klasy producentów ) Szkolenia Sprzedażowe Wsparcie sprzedażowe i coaching doświadczonych menadżerów , call center Możliwość rozwoju w strukturach firmy oraz budowanie własnego zespołu sprzedaży Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + prowizja BEZ GÓRNEGO LIMITU, Elastyczne godziny pracy, zdalnie bez konieczności pojawiania się w biurze materiały marketingowe pełne wsparcie na każdym etapie pracy Zwrot kosztów paliwa Konkursy w których do wygrania są wycieczki zagraniczne i wiele innych Oczekujemy Od Ciebie : Samodyscypliny i determinacji w działaniu Gotowości do samodzielnej pracy w terenie wysokiej kultury osobistej prawa jazdy kat B Własny samochód ( Warunek Konieczny ) po okresie próbnym samochód służbowy Jeżeli jesteś zainteresowany tą a nie masz doświadczenia w branży OZE wszystkiego cię nauczymy

Przedstawiciel Handlowy, Doradca Techniczny 3500 NA START
Przedstawiciel Handlowy, Doradca Techniczny 3500 NA START
Rzeszów 30+ kilka dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Przedstawiciel Handlowy/ Doradca Techniczny Oferujemy : Doskonale sprzedające się produkty OZE ( fotowoltaika, Okna, Kotły Ekologiczne Wysokiej klasy producentów ) Szkolenia Sprzedażowe Wsparcie sprzedażowe i coaching doświadczonych menadżerów , call center Możliwość rozwoju w strukturach firmy oraz budowanie własnego zespołu sprzedaży Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + prowizja BEZ GÓRNEGO LIMITU, Elastyczne godziny pracy, zdalnie bez konieczności pojawiania się w biurze materiały marketingowe pełne wsparcie na każdym etapie pracy Zwrot kosztów paliwa Konkursy w których do wygrania są wycieczki zagraniczne i wiele innych Oczekujemy Od Ciebie : Samodyscypliny i determinacji w działaniu Gotowości do samodzielnej pracy w terenie wysokiej kultury osobistej prawa jazdy kat B Własny samochód ( Warunek Konieczny ) po okresie próbnym samochód służbowy Jeżeli jesteś zainteresowany tą a nie masz doświadczenia w branży OZE wszystkiego cię nauczymy

Przedstawiciel handlowy, doradca techniczny 3500 NA START
Przedstawiciel handlowy, doradca techniczny 3500 NA START
Bochnia 30+ kilka dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko : Przedstawiciel Handlowy/ Doradca Techniczny Oferujemy : Doskonale sprzedające się produkty OZE ( fotowoltaika, Okna, Kotły Ekologiczne Wysokiej klasy producentów ) Szkolenia Sprzedażowe Wsparcie sprzedażowe i coaching doświadczonych menadżerów , call center Możliwość rozwoju w strukturach firmy oraz budowanie własnego zespołu sprzedaży Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + prowizja BEZ GÓRNEGO LIMITU, Elastyczne godziny pracy, zdalnie bez konieczności pojawiania się w biurze materiały marketingowe pełne wsparcie na każdym etapie pracy Zwrot kosztów paliwa Konkursy w których do wygrania są wycieczki zagraniczne i wiele innych Oczekujemy Od Ciebie : Samodyscypliny i determinacji w działaniu Gotowości do samodzielnej pracy w terenie wysokiej kultury osobistej prawa jazdy kat B Własny samochód ( Warunek Konieczny ) po okresie próbnym samochód służbowy Jeżeli jesteś zainteresowany tą a nie masz doświadczenia w branży OZE wszystkiego cię nauczymy

Przedstawiciel Handlowy ds. fotowoltaiki
Przedstawiciel Handlowy ds. fotowoltaiki
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Przedstawiciel Handlowy ds. fotowoltaiki W swojej pracy będziesz odpowiadać za: Pozyskiwanie nowych klientów za pomocą dostępnych narzędzi / leadów Obsługa klienta indywidualnego lub biznesowego w zakresie doradztwa technicznego oraz sprzedaży rozwiązań instalacji fotowoltaicznych Przygotowywanie ofert handlowych w oparciu o analizę potrzeb i wymagania klienta Realizowanie planów sprzedażowych Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy Bieżące raportowanie Oczekujemy od Ciebie: Samodyscypliny i chęci do pracy Organizacji pracy Mile widziane doświadczenie w sprzedaży Umiejętności nawiązywania i utrzymywania kontaktów z klientami Wysokiej kultury osobistej Determinacji w działaniu, zapału do pracy i orientacji na wynik Prawa jazdy kat. „B” Dyspozycyjności Własna Działalność Prężnie rozwijająca się firma JKT SOLAR nawiąże współpracę z doświadczonymi handlowcami w branży OZE: FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁA, PIECE ELEKTRYCZNE Oferujemy bardzo dobre warunki współpracy, atrakcyjną ofertę cenowo-asortymentową, gwarantowane zarobki i profesjonalnie wykonywane montaże. Poszukujemy handlowców na terenie całej PL Forma współpracy - umowa B2B, ale jesteśmy otwarci na inne propozycje, możliwy etat dla skutecznych i doświadczonych. CV prosimy przesyłać na adres email : @

Przedstawiciel handlowy - fotowoltaika - od zaraz - wysokie
Przedstawiciel handlowy - fotowoltaika - od zaraz - wysokie
Grudziądz 20 dni plecy

Przedstawiciel handlowy - fotowoltaika - od zaraz - wysokie zarobki Lubisz kontakt z ludźmi ? Chcesz się ciągle rozwijać zarówno pod względem zawodowym jak i interpersonalnym? Spróbuj swoich sił u nas! 4-ECO Sp. z o.o. jest wiodącym dystrybutorem i instalatorem najlepszych dostępnych na rynku instalacji fotowoltaicznych oraz źródeł ciepła. Zostań doradcą handlowym ds. OZE w 4-ECO i buduj z Nami swoją karierę z pasją. Opis stanowiska: ● Doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług ● Pozyskiwanie nowych Klientów, głównie na przydomowe mikroinstalacje fotowoltaiczne ● Koordynacja realizacji zamówień ● Reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunek Nasze oczekiwania : ● Komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi ● Wysoka kultura osobista ● Bardzo dobra organizacja pracy ● Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód ● Chęć ciągłego rozwoju na naszych szkoleniach i poza nimi Co oferujemy: ● Szkolenie wdrożeniowe oraz regularne szkolenia sprzedażowo - rozwojowe ● Możliwość rozwoju kariery ● Swobodę w działaniu przy zachowaniu wysokich standardów firmy ● Przejrzysty system rozliczeń ● Auto służbowe ● Systemy motywacyjne oraz konkursy firmowe ● Integrację oraz wyjazdy firmowe ● Atrakcyjną ofertę dla klientów indywidualnych oraz biznesowych

Przedstawiciel handlowy - fotowoltaika - od zaraz
Przedstawiciel handlowy - fotowoltaika - od zaraz
Nowe 20 dni plecy

Przedstawiciel handlowy - fotowoltaika - od zaraz - wysokie zarobki Lubisz kontakt z ludźmi ? Chcesz się ciągle rozwijać zarówno pod względem zawodowym jak i interpersonalnym? Spróbuj swoich sił u nas! 4-ECO Sp. z o.o. jest wiodącym dystrybutorem i instalatorem najlepszych dostępnych na rynku instalacji fotowoltaicznych oraz źródeł ciepła. Zostań doradcą handlowym ds. OZE w 4-ECO i buduj z Nami swoją karierę z pasją. Opis stanowiska: ● Doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług ● Pozyskiwanie nowych Klientów, głównie na przydomowe mikroinstalacje fotowoltaiczne ● Koordynacja realizacji zamówień ● Reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunek Nasze oczekiwania : ● Komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi ● Wysoka kultura osobista ● Bardzo dobra organizacja pracy ● Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód ● Chęć ciągłego rozwoju na naszych szkoleniach i poza nimi Co oferujemy: ● Szkolenie wdrożeniowe oraz regularne szkolenia sprzedażowo - rozwojowe ● Możliwość rozwoju kariery ● Swobodę w działaniu przy zachowaniu wysokich standardów firmy ● Przejrzysty system rozliczeń ● Auto służbowe ● Systemy motywacyjne oraz konkursy firmowe ● Integrację oraz wyjazdy firmowe ● Atrakcyjną ofertę dla klientów indywidualnych oraz biznesowych

Przedstawiciel Handlowy Fotowoltaika
Przedstawiciel Handlowy Fotowoltaika
Płońsk 11 dni plecy

Przedstawiciel handlowy - fotowoltaika - od zaraz - wysokie zarobki Lubisz kontakt z ludźmi ? Chcesz się ciągle rozwijać zarówno pod względem zawodowym jak i interpersonalnym? Spróbuj swoich sił u nas! 4-ECO Sp. z o.o. jest wiodącym dystrybutorem i instalatorem najlepszych dostępnych na rynku instalacji fotowoltaicznych oraz źródeł ciepła. Zostań doradcą handlowym ds. OZE w 4-ECO i buduj z Nami swoją karierę z pasją. Opis stanowiska: ● Doradztwo w zakresie oferowanych produktów i usług ● Pozyskiwanie nowych Klientów, głównie na przydomowe mikroinstalacje fotowoltaiczne ● Koordynacja realizacji zamówień ● Reprezentowanie firmy i dbanie o jej wizerunek Nasze oczekiwania : ● Komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi ● Wysoka kultura osobista ● Bardzo dobra organizacja pracy ● Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód ● Chęć ciągłego rozwoju na naszych szkoleniach i poza nimi Co oferujemy: ● Szkolenie wdrożeniowe oraz regularne szkolenia sprzedażowo - rozwojowe ● Możliwość rozwoju kariery ● Swobodę w działaniu przy zachowaniu wysokich standardów firmy ● Przejrzysty system rozliczeń ● Auto służbowe ● Systemy motywacyjne oraz konkursy firmowe ● Integrację oraz wyjazdy firmowe ● Atrakcyjną ofertę dla klientów indywidualnych oraz biznesowych

Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki
Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki
Puszczykowo 30+ kilka dni temu

Fotowoltaika 24 Sp. z o.o. - Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem oraz partnerską i rodzinną atmosferą. Kompleksowo zajmujemy się instalacjami fotowoltaicznymi. Z naszych usług korzystają zarówno firmy jak i klienci indywidualni. Mamy bardzo atrakcyjne ceny, przy jednoczesnej wysokiej jakości wykonywanych usług – nasze instalacje są zrobione z najlepszych, dostępnych na rynku komponentów! Posiadamy własne ekipy montażowe i krótkie terminy realizacji!W związku z dalszym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku: Przedstawiciel Handlowy ds. FotowoltaikiPraca obejmuje aktywną obsługę klienta, profesjonalne doradztwo oraz sprzedaż instalacji fotowoltaicznych.Oferujemy:Wysokie wynagrodzenie (bez górnej granicy)Premie za realizację dodatkowych zadańPełne szkolenie techniczne oraz sprzedażoweProste warunki współpracyZatrudnienie na podstawie umowy zlecenie/B2BBezpośrednie wsparcie merytorycznePraca stała - długoterminowaNarzędzia niezbędne do pracy (telefon, tablet)Samochód służbowy dla sprzedawców z najlepszymi wynikamiOczekujemy:Dyspozycyjności czasowejDoświadczenia w sprzedaży / kontakcie z klientem B2C oraz B2BPełnego zaangażowania w wykonywaną praceSumiennego wykonywania obowiązkówWysokich predyspozycji handlowychUmiejętności negocjacyjnych oraz interpersonalneZnajomość branży OZE - mile widzianaGłówne obowiązki:Sprzedaż instalacji fotowoltaicznychPrzeprowadzanie audytów i wycenTworzenie siatki kontaktów oraz poleceńRealizowanie wyznaczonych celówZapewniamy wspaniałą atmosferę w dynamicznym i mocno zmotywowanym zespole.Jeżeli uważasz, że nasza oferta jest skierowana do Ciebie - Zostaw CV - Oddzwonimy!

Przedstawiciel handlowy Olsztyn + okolice
Przedstawiciel handlowy Olsztyn + okolice
Olsztyn 30+ kilka dni temu

Przedstawiciel Handlowy – FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁAElektrownie Słoneczne SA jest prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży OZE, już dziś otwieramy nowy oddział w OLSZTYNIE! Zajmujemy się sprzedażą, montażem, oraz kompleksową opieką klienta w zakresie mikroinstalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i farm słonecznych.Poszukujemy Przedstawicieli Handlowych na terenie Olsztyna i okolic:Dla których praca z klientem to czysta przyjemność,Lubiących stawiać sobie wyzwania i osiągać wyznaczone przez siebie cele;Systematycznych, potrafiących organizować sobie pracę;Potrafiących rozmawiać z ludźmi i nawiązywać z nimi pozytywne relacje;Ceniących sobie niekontrolowany czas pracy;Odznaczających się wysoką kulturą osobistą;Do Twoich zadań należeć będzie:Sprzedaż mikroinstalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła;Poszukiwanie gruntów pod farmy słoneczne (opcjonalnie);Pozyskiwanie nowych klientów;Dbanie o wzorowe relacje z naszymi klientami i wizerunek firmy;Udział w szkoleniach wewnętrznych.Oferujemy:Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe – od 3 000 zł;Elastyczna forma zatrudnienia – umowa o pracę, umowa prowizyjna, umowa agencyjna;Nieregulowany czas pracy;Premie za polecenia – do 500 zł;Szybki montaż instalacji do trzech tygodni;Najwyższej klasy komponenty w konkurencyjnych cenach;Otwarty system prowizyjny (najlepszy w branży);Szkolenie podstawowe oraz zaawansowane;Narzędzia sprzedażowe: Samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet, CRM ;Możliwość tworzenia własnego zespołu sprzedażowego.Zapraszamy również osoby 45+!*W CV prosimy o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do procesu rekrutacji.

Przedstawiciel handlowy Gdańsk + okolice
Przedstawiciel handlowy Gdańsk + okolice
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Przedstawiciel Handlowy – FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁAElektrownie Słoneczne SA jest prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży OZE, już dziś otwieramy nowy oddział w GDAŃSKU! Zajmujemy się sprzedażą, montażem, oraz kompleksową opieką klienta w zakresie mikroinstalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i farm słonecznych.Poszukujemy Przedstawicieli Handlowych na terenie Gdańska i okolic:Dla których praca z klientem to czysta przyjemność,Lubiących stawiać sobie wyzwania i osiągać wyznaczone przez siebie cele;Systematycznych, potrafiących organizować sobie pracę;Potrafiących rozmawiać z ludźmi i nawiązywać z nimi pozytywne relacje;Ceniących sobie niekontrolowany czas pracy;Odznaczających się wysoką kulturą osobistą;Do Twoich zadań należeć będzie:Sprzedaż mikroinstalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła;Poszukiwanie gruntów pod farmy słoneczne (opcjonalnie);Pozyskiwanie nowych klientów;Dbanie o wzorowe relacje z naszymi klientami i wizerunek firmy;Udział w szkoleniach wewnętrznych.Oferujemy:Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe – od 3 000 zł;Elastyczna forma zatrudnienia – umowa o pracę, umowa prowizyjna, umowa agencyjna;Nieregulowany czas pracy;Premie za polecenia – do 500 zł;Szybki montaż instalacji do trzech tygodni;Najwyższej klasy komponenty w konkurencyjnych cenach;Otwarty system prowizyjny (najlepszy w branży);Szkolenie podstawowe oraz zaawansowane;Narzędzia sprzedażowe: Samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet, CRM ;Możliwość tworzenia własnego zespołu sprzedażowego;Zapraszamy również osoby 45+!*W CV prosimy o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do procesu rekrutacji.

Przedstawiciel handlowy Bydgoszcz + okolice
Przedstawiciel handlowy Bydgoszcz + okolice
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Przedstawiciel Handlowy – FOTOWOLTAIKA, POMPY CIEPŁAElektrownie Słoneczne SA jest prężnie rozwijającą się firmą działającą w branży OZE, już dziś otwieramy nowy oddział w BYDGOSZCZY! Zajmujemy się sprzedażą, montażem, oraz kompleksową opieką klienta w zakresie mikroinstalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła i farm słonecznych.Poszukujemy Przedstawicieli Handlowych na terenie Bydgoszczy i okolic:Dla których praca z klientem to czysta przyjemność,Lubiących stawiać sobie wyzwania i osiągać wyznaczone przez siebie cele;Systematycznych, potrafiących organizować sobie pracę;Potrafiących rozmawiać z ludźmi i nawiązywać z nimi pozytywne relacje;Ceniących sobie niekontrolowany czas pracy;Odznaczających się wysoką kulturą osobistą;Do Twoich zadań należeć będzie:Sprzedaż mikroinstalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła;Poszukiwanie gruntów pod farmy słoneczne (opcjonalnie);Pozyskiwanie nowych klientów;Dbanie o wzorowe relacje z naszymi klientami i wizerunek firmy;Udział w szkoleniach wewnętrznych.Oferujemy:Gwarantowane wynagrodzenie podstawowe – od 3 000 zł;Elastyczna forma zatrudnienia – umowa o pracę, umowa prowizyjna, umowa agencyjna;Nieregulowany czas pracy;Premie za polecenia – do 500 zł;Szybki montaż instalacji do trzech tygodni;Najwyższej klasy komponenty w konkurencyjnych cenach;Otwarty system prowizyjny (najlepszy w branży);Szkolenie podstawowe oraz zaawansowane;Narzędzia sprzedażowe: Samochód służbowy, telefon komórkowy, tablet, CRM ;Możliwość tworzenia własnego zespołu sprzedażowego;Dostęp do nowoczesnego biura w centrum Bydgoszczy.Zapraszamy również osoby 45+!*W CV prosimy o dopisanie zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do procesu rekrutacji.

Firma Frankiewicz Energy Sp.zo.o zatrudni Przedstawiciela Handlowego
Firma Frankiewicz Energy Sp.zo.o zatrudni Przedstawiciela Handlowego
Zgorzelec 30+ kilka dni temu

W związku z kolejnym krokiem w rozwoju Frankiewicz Energy poszukujemy doświadczonych handlowców na terenie  województwa dolnośląskiego . Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki i Pomp Ciepła Opis stanowiska pracy:·        Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych na powierzonym regionie.·        Aktywne pozyskiwanie oraz obsługa klientów indywidualnych oraz biznesowych. ·        Dobór mikroinstalacji, uwzględniając potrzeby naszego klienta.·        Przygotowywanie i negocjowanie oferty.·        Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta.·        Dbanie o dobre imię i renomę firmy. Wymagania:·        Doświadczenie w sprzedaży preferowane branże: fotowoltaika, energia elektryczna.·        Znajomość branży OZE oraz elektrycznej będzie dodatkowym atutem.·        Doświadczenia w sprzedaży lub bezpośrednim kontakcie z klientem.·        Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów.·        Silna motywacja do pracy i orientacja na cel.·        Prawo jazdy kat B i obsługa pakietu MS Office. Pracując w naszej Firmie zyskujesz:·        Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizje).·        Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).·        Szkolenia techniczne oraz sprzedażowe.·        Dobrą atmosferę pracy.·        Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Firma Frankiewicz Energy Sp.zo.o zatrudni Przedstawiciela handlowego
Firma Frankiewicz Energy Sp.zo.o zatrudni Przedstawiciela handlowego
Chojna 30+ kilka dni temu

W związku z kolejnym krokiem w rozwoju Frankiewicz Energy poszukujemy doświadczonych handlowców na terenie  województwa zachodniopomorskiego  Przedstawiciel Handlowy ds. Fotowoltaiki i Pomp Ciepła Opis stanowiska pracy:·        Sprzedaż instalacji fotowoltaicznych na powierzonym regionie.·        Aktywne pozyskiwanie oraz obsługa klientów indywidualnych oraz biznesowych. ·        Dobór mikroinstalacji, uwzględniając potrzeby naszego klienta.·        Przygotowywanie i negocjowanie oferty.·        Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta.·        Dbanie o dobre imię i renomę firmy. Wymagania:·        Doświadczenie w sprzedaży preferowane branże: fotowoltaika, energia elektryczna.·        Znajomość branży OZE oraz elektrycznej będzie dodatkowym atutem.·        Doświadczenia w sprzedaży lub bezpośrednim kontakcie z klientem.·        Ukierunkowanie na realizację zadań i osiąganie założonych celów.·        Silna motywacja do pracy i orientacja na cel.·        Prawo jazdy kat B i obsługa pakietu MS Office. Pracując w naszej Firmie zyskujesz:·        Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizje).·        Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon).·        Szkolenia techniczne oraz sprzedażowe.·        Dobrą atmosferę pracy.·        Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Przedstawiciel handlowy OZE - Umowa o pracę
Przedstawiciel handlowy OZE - Umowa o pracę
Białystok 23 dnia plecy

Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od ponad 18 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Marketing. Należymy do Grupy Progres – eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 22. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 1500 firm. Dla naszego partnera biznesowego - lidera w branży odnawialnych źródeł energii - poszukujemy osób na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Lokalizacja: Białystok Zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie klientów w terenie Odbywanie spotkań z potencjalnymi klientami Sprzedaż produktów z zakresu odnawialnych źródeł energii Realizacja założonych planów sprzedażowych Budowanie własnej bazy klientów Sporządzanie ofert, negocjacje handlowe oraz finalizacja transakcji Wymagania: Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej Prawo jazdy kategorii B Mile widziane doświadczenie w branży OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, rekuperacja itp.) Komunikatywność i zdolność do nawiązywania oraz utrzymywania długofalowych relacji Wysoka kultura osobista Oferujemy: -Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny (miesięczny) -Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę bądź B2B - sam decydujesz o formie współpracy -Samochód służbowy - również do użytku prywatnego wraz z kartą paliwową -Niezbędne narzędzia do pracy, tj. laptop i telefon -Materiały marketingowe (katalogi, broszury, informatory) -Szkolenie wdrożeniowe - produktowe oraz sprzedażowe -Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt(małpa)grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iod(małpa)grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Przedstawiciel handlowy OZE - Stabilne zatrudnienie
Przedstawiciel handlowy OZE - Stabilne zatrudnienie
Szczecin 23 dnia plecy

Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od ponad 18 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Marketing. Należymy do Grupy Progres – eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 22. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 1500 firm. Dla naszego partnera biznesowego - lidera w branży odnawialnych źródeł energii - poszukujemy osób na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Lokalizacja: Szczecin Zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie klientów w terenie Odbywanie spotkań z potencjalnymi klientami Sprzedaż produktów z zakresu odnawialnych źródeł energii Realizacja założonych planów sprzedażowych Budowanie własnej bazy klientów Sporządzanie ofert, negocjacje handlowe oraz finalizacja transakcji Wymagania: Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej Prawo jazdy kategorii B Mile widziane doświadczenie w branży OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, rekuperacja itp.) Komunikatywność i zdolność do nawiązywania oraz utrzymywania długofalowych relacji Wysoka kultura osobista Oferujemy: -Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny (miesięczny) -Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę bądź B2B - sam decydujesz o formie współpracy -Samochód służbowy - również do użytku prywatnego wraz z kartą paliwową -Niezbędne narzędzia do pracy, tj. laptop i telefon -Materiały marketingowe (katalogi, broszury, informatory) -Szkolenie wdrożeniowe - produktowe oraz sprzedażowe -Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt(małpa)grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iod(małpa)grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Przedstawiciel handlowy OZE (Atrakcyjne wynagrodzenie)
Przedstawiciel handlowy OZE (Atrakcyjne wynagrodzenie)
Katowice 23 dnia plecy

Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od ponad 18 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Marketing. Należymy do Grupy Progres – eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 22. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 1500 firm. Dla naszego partnera biznesowego - lidera w branży odnawialnych źródeł energii - poszukujemy osób na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Lokalizacja: Katowice Zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie klientów w terenie Odbywanie spotkań z potencjalnymi klientami Sprzedaż produktów z zakresu odnawialnych źródeł energii Realizacja założonych planów sprzedażowych Budowanie własnej bazy klientów Sporządzanie ofert, negocjacje handlowe oraz finalizacja transakcji Wymagania: Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej Prawo jazdy kategorii B Mile widziane doświadczenie w branży OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, rekuperacja itp.) Komunikatywność i zdolność do nawiązywania oraz utrzymywania długofalowych relacji Wysoka kultura osobista Oferujemy: -Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny (miesięczny) -Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę bądź B2B - sam decydujesz o formie współpracy -Samochód służbowy - również do użytku prywatnego wraz z kartą paliwową -Niezbędne narzędzia do pracy, tj. laptop i telefon -Materiały marketingowe (katalogi, broszury, informatory) -Szkolenie wdrożeniowe - produktowe oraz sprzedażowe -Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt(małpa)grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iod(małpa)grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Przedstawiciel handlowy w branży Energii Odnawialnych
Przedstawiciel handlowy w branży Energii Odnawialnych
Toruń 23 dnia plecy

Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od ponad 18 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Marketing. Należymy do Grupy Progres – eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 22. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 1500 firm. Dla naszego partnera biznesowego - lidera w branży odnawialnych źródeł energii - poszukujemy osób na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Lokalizacja: Toruń Zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie klientów w terenie Odbywanie spotkań z potencjalnymi klientami Sprzedaż produktów z zakresu odnawialnych źródeł energii Realizacja założonych planów sprzedażowych Budowanie własnej bazy klientów Sporządzanie ofert, negocjacje handlowe oraz finalizacja transakcji Wymagania: Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej Prawo jazdy kategorii B Mile widziane doświadczenie w branży OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, rekuperacja itp.) Komunikatywność i zdolność do nawiązywania oraz utrzymywania długofalowych relacji Wysoka kultura osobista Oferujemy: -Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny (miesięczny) -Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę bądź B2B - sam decydujesz o formie współpracy -Samochód służbowy - również do użytku prywatnego wraz z kartą paliwową -Niezbędne narzędzia do pracy, tj. laptop i telefon -Materiały marketingowe (katalogi, broszury, informatory) -Szkolenie wdrożeniowe - produktowe oraz sprzedażowe -Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt(małpa)grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iod(małpa)grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Przedstawiciel handlowy OZE - Stabilne zatrudnienie
Przedstawiciel handlowy OZE - Stabilne zatrudnienie
Toruń wczoraj

Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od ponad 18 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Marketing. Należymy do Grupy Progres – eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 22. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 1500 firm. Dla naszego partnera biznesowego - lidera w branży odnawialnych źródeł energii - poszukujemy osób na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Lokalizacja: Toruń Zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie klientów w terenie Odbywanie spotkań z potencjalnymi klientami Sprzedaż produktów z zakresu odnawialnych źródeł energii Realizacja założonych planów sprzedażowych Budowanie własnej bazy klientów Sporządzanie ofert, negocjacje handlowe oraz finalizacja transakcji Wymagania: Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej Prawo jazdy kategorii B Mile widziane doświadczenie w branży OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, rekuperacja itp.) Komunikatywność i zdolność do nawiązywania oraz utrzymywania długofalowych relacji Wysoka kultura osobista Oferujemy: -Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny (miesięczny) -Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę bądź B2B - sam decydujesz o formie współpracy -Samochód służbowy - również do użytku prywatnego wraz z kartą paliwową -Niezbędne narzędzia do pracy, tj. laptop i telefon -Materiały marketingowe (katalogi, broszury, informatory) -Szkolenie wdrożeniowe - produktowe oraz sprzedażowe -Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt(małpa)grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iod(małpa)grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Przedstawiciel handlowy OZE - Umowa o pracę
Przedstawiciel handlowy OZE - Umowa o pracę
Częstochowa wczoraj

Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od ponad 18 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Marketing. Należymy do Grupy Progres – eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 22. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 1500 firm. Dla naszego partnera biznesowego - lidera w branży odnawialnych źródeł energii - poszukujemy osób na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Lokalizacja: Częstochowa Zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie klientów w terenie Odbywanie spotkań z potencjalnymi klientami Sprzedaż produktów z zakresu odnawialnych źródeł energii Realizacja założonych planów sprzedażowych Budowanie własnej bazy klientów Sporządzanie ofert, negocjacje handlowe oraz finalizacja transakcji Wymagania: Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej Prawo jazdy kategorii B Mile widziane doświadczenie w branży OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, rekuperacja itp.) Komunikatywność i zdolność do nawiązywania oraz utrzymywania długofalowych relacji Wysoka kultura osobista Oferujemy: -Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny (miesięczny) -Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę bądź B2B - sam decydujesz o formie współpracy -Samochód służbowy - również do użytku prywatnego wraz z kartą paliwową -Niezbędne narzędzia do pracy, tj. laptop i telefon -Materiały marketingowe (katalogi, broszury, informatory) -Szkolenie wdrożeniowe - produktowe oraz sprzedażowe -Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt(małpa)grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iod(małpa)grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.

Przedstawiciel handlowy OZE (Atrakcyjne wynagrodzenie)
Przedstawiciel handlowy OZE (Atrakcyjne wynagrodzenie)
Zielona Góra wczoraj

Progres Permanent Recruitment to lider rozwiązań HR w dziedzinie rekrutacji stałych. Już od ponad 18 lat wspieramy przedsiębiorstwa w całej Polsce w doborze inżynierów, kadry zarządzającej, specjalistów, menadżerów w sektorach takich jak BPO, Logistics, Engineering, Finance, IT, Sales & Marketing. Należymy do Grupy Progres – eksperta w zakresie nowoczesnych usług HR dla biznesu, działającego w ponad 22. prężnie rozwijających się oddziałach na terenie całego kraju. Zaufało nam już ponad 1500 firm. Dla naszego partnera biznesowego - lidera w branży odnawialnych źródeł energii - poszukujemy osób na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Lokalizacja: Zielona Góra Zakres obowiązków: Aktywne pozyskiwanie klientów w terenie Odbywanie spotkań z potencjalnymi klientami Sprzedaż produktów z zakresu odnawialnych źródeł energii Realizacja założonych planów sprzedażowych Budowanie własnej bazy klientów Sporządzanie ofert, negocjacje handlowe oraz finalizacja transakcji Wymagania: Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej Prawo jazdy kategorii B Mile widziane doświadczenie w branży OZE (fotowoltaika, pompy ciepła, rekuperacja itp.) Komunikatywność i zdolność do nawiązywania oraz utrzymywania długofalowych relacji Wysoka kultura osobista Oferujemy: -Wynagrodzenie podstawowe oraz atrakcyjny system prowizyjny (miesięczny) -Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę bądź B2B - sam decydujesz o formie współpracy -Samochód służbowy - również do użytku prywatnego wraz z kartą paliwową -Niezbędne narzędzia do pracy, tj. laptop i telefon -Materiały marketingowe (katalogi, broszury, informatory) -Szkolenie wdrożeniowe - produktowe oraz sprzedażowe -Możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury firmy Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych jest Progres HR Poland Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk, e-mail: kontakt(małpa)grupaprogres.pl (zwana dalej Spółką). Spółka powołała Inspektora Ochrony Danych – dane kontaktowe: adres korespondencyjny: al. Grunwaldzka 411, 80 – 309 Gdańsk, e-mail: iod(małpa)grupaprogres.pl. Dane osobowe będą przetwarzane w związku z prowadzeniem bieżącej, a po wyrażeniu zgody przyszłych rekrutacji na podstawie art.6 ust 1 pkt a, a w zakresie wizerunku – art. 9 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Dane osobowe będą przechowywane do czasu cofnięcia zgody kandydata na przetwarzanie jego danych w tych celach, ale w przypadku rekrutacji nie dłużej niż 2 lata. Dane osobowe mogą być ujawnione pracownikom lub współpracownikom Spółki, jak też podmiotom udzielającym wsparcia Spółce na zasadzie zleconych usług i zgodnie z zawartymi umowami powierzenia oraz podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Każda osoba posiada prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych lub do wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Osoba, której dane dotyczą, ma prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie jej danych osobowych narusza przepisy RODO. Podanie danych w zakresie wskazanym w dokumentach aplikacyjnych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu uczestnictwa w procesach rekrutacyjnych.