Sortowanie:
Znaleziony: 33 ogłoszenie w kategorii Przedstawiciel handlowy Polska: Wszystkie miasta
Przedstawiciel handlowy, Śląskie
Przedstawiciel handlowy, Śląskie
nowe Tychy 30+ kilka dni temu

Poszukujemy kandydata/kandydatki do sprzedaży i reprezentowania firmy na teren województwa śląskiego. Zajmujemy się dystrybucją zabawek i produkcją artykułów dekoracyjnych i ich dystrybucją. Proponujemy zatrudnienie na umowę o pracę w prężnie rozwijającej się firmie, szkolenie produktowe, szkolenie sprzedażowe, motywujące premie. Praca polega na obsłudze już naszych zdobytych klientów i powiększeniu ilości klientów. Oczekiwania: komunikatywność, dyspozycyjność, umiejętność zaangażowania się w pracę, uczciwość, kreatywność, prawo jazdy kat. B, doświadczenie w sprzedaży mile widziane. Gwarantujemy niezbędne narzędzia do wykonywania pracy /Samochód i telefon służbowy/Proszę o nadesłanie swojego cv wraz ze zdjęciem.

Przedstawiciel Handlowy - śląskie - UMÓWIONE SPOTKANIA
Przedstawiciel Handlowy - śląskie - UMÓWIONE SPOTKANIA
Katowice 30 dni plecy

Poszukujemy do naszego zespołu młodych i energicznych osób na stanowisko PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO do spraw fotowoltaiki. NIE MUSISZ SAM SZUKAĆ KLIENTÓW - Dostaniesz ich od nas. Nie wymagamy doświadczenia na podobnym stanowisku, wszystkiego Cię nauczymy na naszych szkoleniach wdrożeniowych składających się z dwóch etapów: Część teoretyczna - dowiesz się wszystkiego od strony technicznej. Część praktyczna - nauczymy Cię rozmawiać z klientami dzięki odbyciu wizyt u naszych klientów z jednym z doświadczonymi Doradców. Firma oferuje: #Stałe podstawowe wynagrodzenie. #Prowizja od sprzedaży. #Samochód służbowy (również do użytku prywatnego)+karta paliwowa #Służbowy laptop i smartfon. #Szkolenia wdrożeniowe i uzupełniające wiedzę - wszystkiego Cię nauczymy! #Wsparcie merytoryczne i Back Office od wszystkich „papierów” #Konkursy sprzedażowe z nagrodami. #Wyjazdy / imprezy integracyjne. #Pracę ze świetnym zespołem w pozytywnej, zdrowej atmosferze. #Pyszną kawę i klimatyzowane biuro w dobrej lokalizacji. Główne obowiązki: #Doradztwo w zakresie odnawialnych źródeł energii - instalacji fotowoltaicznych #Odbywanie spotkań z klientami indywidualnymi. #Edukacja klientów, dopasowanie odpowiednich rozwiązań. #Przygotowanie wycen i ofert na podstawie naszych kalkulatorów. To praca dla Ciebie, jeśli: #Dysponujesz czasem od poniedziałku do piątku. #Łatwo i z przyjemnością nawiązujesz kontakty. #Spotkania z ludźmi napędzają Cię do działania. #Lubisz oferować innym opłacalne rozwiązania. #Chętnie przyswajasz wiedzę i chcesz się rozwijać. Prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

Przedstawiciel handlowy - fotowoltaika - woj. śląskie
Przedstawiciel handlowy - fotowoltaika - woj. śląskie
Katowice 30+ kilka dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:PRZEDSTAWICIEL HANDLOWYOsoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:Budowanie relacji oraz utrzymywanie stałego kontaktu z klientami,Pozyskiwanie nowych klientów,Realizacja kontaktów z powierzonymi leadami,Realizowanie planów sprzedażowych,Dbałość o pozytywny wizerunek pracodawcy i produktów na rynku.Wymagania:Doświadczenie w sprzedaży,Umiejętność budowania relacji z klientem,Umiejętność organizacji pracy i planowania,Znajomość obsługi komputera ( pakiet MS Office),Prawo jazdy kat. B.Oferujemy:Bardzo atrakcyjny system prowizyjny (200-400 złotych/kWp)Profesjonalne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,Niezbędne narzędzia pracy.Chętnych prosimy o kontakt przez formularz.

Przedstawiciel Handlowy B2B - Katowice,śląskie
Przedstawiciel Handlowy B2B - Katowice,śląskie
Katowice 30+ kilka dni temu

Polimer24.pl z siedzibą we Wrocławiu to prężnie rozwijająca się firma , lider rynku dolnośląskiego w zakresie serwisu i wynajmu mat wejściowych.W związku z dynamicznym rozwojem firmy, szukamy zmotywowanej, ambitnej i odpowiedzialnej osoby na stanowisko:Przedstawiciel HandlowyMiejsce pracy: Katowice i województwo śląskie Zakres obowiązków:Aktywne pozyskiwanie klientówPodtrzymywanie relacji z klientamiPrzygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowychRealizacja strategii handlowej w powierzonym regionieDbanie o wizerunek firmyRealizacja planów sprzedażyAnaliza rynku i działań konkurencji Raportowanie wyników do bezpośredniego przełożonegoWymagania:Wykształcenie min. średnieZnajomość technik sprzedażyDoświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego B2B Duże zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celówWysoka kultura osobista i łatwość w nawiązywaniu kontaktów Duża samodzielność w planowaniu i organizacji pracy Prawo jazdy kat. B i gotowość do podjęcia pracy mobilnejniekaralnośćOferujemy:Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmieAtrakcyjne wynagrodzenie, podstawa plus wysoka prowizjaSzkolenia i możliwość doskonalenia zawodowegoSamochód służbowy i inne narzędzia potrzebne do wykonywania pracy (telefon, laptop)Możliwość realizacji nowych, ciekawych wyzwańCiekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmieOsoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej aktualne CV wraz z klauzulą:Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej* / i przyszłych* rekrutacji

Przedstawiciel farmaceutyczny/handlowy woj. małopolskie/śląskie
Przedstawiciel farmaceutyczny/handlowy woj. małopolskie/śląskie
Kraków 30+ kilka dni temu

Wymagania:   miejsce zamieszkania na powierzonym terenieorientację na osiąganie celówwysoką motywację oraz profesjonalne podejście do pracyotwartość na nowe wyzwaniawykształcenie wyższe lub średnieprawo jazdydoświadczenie na rynku farmaceutycznym (mile widziane)  Oferujemy:   atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowynarzędzia pracy (samochód służbowy, tablet, telefon)możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmysystem szkoleń zapewniających rozwój zawodowysamodzielność w działaniuprzyjazną atmosferę w pracykarta multisport    Proszę przesyłać CV ze zdjęciem poprzez aplikację.

Przedstawiciel Handlowy woj. opolskie, śląskie, świętokrzyskie
Przedstawiciel Handlowy woj. opolskie, śląskie, świętokrzyskie
Opole 30+ kilka dni temu

STOCKMEYER S.C. jest regionalnym dystrybutorem jednego z czołowych polskich producentów liquidów do e-papierosów oraz importera sprzętu do e-palenia. W swojej ofercie posiadamy zarówno wyroby klasyczne jak i unikalne na rynku produkty innowacyjne. Od kilku lat z powodzeniem tworzymy sieć sprzedaży na podległym terenie budując rzetelne, partnerskie relacje z klientami. Podążając za dynamicznym rozwojem rynku poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowiskoPRZEDSTAWICIEL HANDLOWY na terenie województwopolskiego, śląskiego, świętokrzyskiego oraz małopolskiegoDo Twoich obowiązków będzie należało:Pozyskiwanie klientów na określonym terenieObsługa klientów z istniejącej bazyUstalanie warunków handlowychRegularne wizyty u klientówSprzedaż towaru oraz realizacja płatnościWymagania:Czynne prawo jazdy kat. BPodstawowa umiejętność obsługi komputeraDoświadczenie w sprzedażyOczekiwaniaUmiejętność samodzielnej organizacji pracySamodyscyplinaŚwiadomość płacy prowizyjnejDodatkowymi atutami będąZnajomość branżyZnajomość lokalnego rynku FMCGDobry stan zdrowiaOferujemyNiezbędne narzędzia pracy w tym samochódPo okresie próbnym umowa o pracęWynagrodzenie podstawoweProsty, czytelny, system prowizjiSzkolenie produktoweJeśli szukasz pracy w firmie, gdzie będziesz człowiekiem, a nie trybikiem, gdzie jest doskonała atmosfera, gdzie pracownicy są kolegami nie rywalami, gdzie nie ma korporacyjnych "zawirowań", to daj sobie szansę i aplikuj. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez firmę STOCKMEYER S.C. ul. Słupska 12 40-711 Katowice (pracodawca - administrator danych) wyłącznie na potrzeby rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 60 dni. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami osobiście, mailowo, telefonicznie.Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Przedstawiciel handlowy lidera rynku fotowoltaiki (śląskie)
Przedstawiciel handlowy lidera rynku fotowoltaiki (śląskie)
Bielsko-Biała 30+ kilka dni temu

Poszukujemy najlepszych doradców energetycznych do sprzedaży prowizyjnej w profesjonalnej strukturze sprzedażowej.Jesteśmy liderem rynku.Pracują z nami ludzie, którzy chcą się ciągle rozwijać oraz budować długoletnią ścieżkę kariery.Budujemy trwałe relacje oraz stawiamy na innowacyjny system pracy.Czy Ty też chcesz pracować z najlepszymi??Wymagane:• Doświadczenie w sprzedaży (najlepiej D2D)• Prawo jazdy kategorii B• Doskonała organizacja czasu pracy• Wytrwałość oraz determinacjaObowiązki związane ze stanowiskiem:• Aktywne pozyskiwanie klientów• Budowanie długotrwałych relacji z klientami• Prowadzenie prezentacji handlowych opartych o nasz model sprzedaży• Dbanie o wysokie standardy obsługi klientaOferujemy:• Szkolenia z zakresu wiedzy technicznej oraz kompetencji miękkich• Kompletne wdrożenie terenowe• Wsparcie sprzedaży oraz praca z doświadczonymi Menagerami• Otwartą ścieżkę rozwoju• Przejrzyste warunki zatrudnienia• Pracę z produktem najwyższej jakościJeżeli jesteś gotowy sam kształtować wysokość swojego wynagrodzenia oraz szukasz stabilnego miejsca na długie lata, jesteś pracowity i zdeterminowany na cel, prześlij nam swoje CV.

Przedstawiciel Handlowy (woj. śląskie) Columbus Elite
Przedstawiciel Handlowy (woj. śląskie) Columbus Elite
2 dnia plecy

Powiedz nam, co jest dla Ciebie najważniejsze w pracy na stanowisku handlowym? - Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania? - Samodzielność w określaniu gdzie i kiedy pracujesz? - Ludzie, z którymi świetnie się pracuje i można liczyć na ich wsparcie? - Pewność, że produkt, który oferujesz jest najwyższej klasy? - Rozpoznawalną markę, która dociera do potencjalnych Klientów w całej Polsce? Jeśli odpowiedziałeś/odpowiedziałaś 5 razy tak, to świetnie się składa! Columbus Elite to firma, która stawia na ludzi, wykorzystywane technologie oraz wysoką jakość wykonywanych instalacji wyróżniającą nas na rynku Odnawialnych Źródeł Energii. Poznaj swój zakres obowiązków na stanowisku: - Samodzielne budowanie bazy kontaktów (praca terenowa), - Profesjonalne doradztwo w doborze instalacji fotowoltaicznych oraz pomp ciepła, - Wprowadzanie realizowanych umów do wewnętrznej bazy, - Raportowanie osiąganych wyników, - Udział w konferencjach i szkoleniach realizowanych w grupie sprzedażowej. Oferujemy: - Kompleksowe wdrożenie w branżę OZE, - Sprawdzony system sprzedaży oparty na doświadczeniach naszych Prezesów, - Wsparcie na każdym etapie współpracy, - Zatrudnienie w formie B2B, - Back Office, który jest zorientowany na pomoc w osiąganiu Twoich wyników. Jeśli masz prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy/gotowa na nowe wyzwania prześlij do nas swoje CV a wewnętrzny dział HR na pewno się z Tobą skontaktuje. Pamiętaj o zamieszczeniu zgody RODO w dokumentach aplikacyjnych.

Przedstawiciel handlowy - narzędzia ręczne - region woj. śląskie
Przedstawiciel handlowy - narzędzia ręczne - region woj. śląskie
Myślenice 30+ kilka dni temu

Przedstawiciel Handlowy > region woj. śląskieCV proszę wysyłać na maila w zakładce PRACA na stronie www.ExtremeTools.plWymagania:Minimum trzyletni staż pracy na wyżej wymienionym stanowisku w BRANŻY BUDOWLANEJ - NARZĘDZIA - FARBY - SILIKONY - CHEMIA BUDOWLANA.Wysoka kultura osobistaUmiejętność nawiązywania relacji z nowymi osobami – klientamiPraktyczne radzenie sobie z obiekcjami i oporem klientaUmiejętność zamykania rozmów handlowych transakcjąSystematyczność w pracy, planowaniu zadań i kontroli powierzonego budżetuGotowość do sporadycznej pracy poza wyznaczonymi godzinami (elastyczność)Dbanie o powierzony sprzętUmiejętność liczenia i myślenia analitycznegoSzybkie i sprawne podejmowanie decyzjiZorientowanie na cele i możliwościUmiejętność radzenia sobie w szybko zmieniających się warunkachOpis stanowiska:Pozyskiwanie nowych klientówDbanie o wzorowe relacje z klientami i wizerunek firmyPrezentacja i wprowadzanie nowościPozyskiwanie zamówień Dbanie o standardy ekspozycyjne Ustalanie, nadzorowanie i rozliczanie promocjiOferujemy:Otwarty system prowizyjnySamochód służbowyTelefon komórkowyTabletSkontaktujemy się telefonicznie, wyłącznie z wybranymi kandydatami.Wszystkim osobom które nie spełniają naszych wymagań serdecznie dziękujemy i życzymy szybkiego znalezienia wymarzonej pracy. 

Przedstawiciel Handlowy - Chorzów, Ruda Śląska, Katowice
Przedstawiciel Handlowy - Chorzów, Ruda Śląska, Katowice
Ruda Śląska 30+ kilka dni temu

Przedstawiciel Handlowy UPCRuda Śląska, Chorzów, Katowice, Zabrze, Gliwice, Bytom, Piekary Śląskie, ŚwiętochłowiceW związku z rozszerzeniem portfolio usług poszukujemy osób na stanowisko Przedstawiciela Handlowego.Obowiązki:- pozyskiwanie nowych klientów- reprezentowanie Firmy w terenie- wizyty handlowe u klientówOczekujemy:-doświadczenia w pracy z klientem- zaangażowania w wykonywane obowiązki- wysokiej kultury osobistej- dobrej organizacji - gotowości do pracy w terenieOferujemy:- atrakcyjne wynagrodzenie- bogaty pakiet benefitów - szkolenia rozwojoweZapraszamy do aplikowania za pośrednictwem OLX

Przestawiciel Handlowy ds dermokosmetyków - woj. wielkopolskie
Przestawiciel Handlowy ds dermokosmetyków - woj. wielkopolskie
Poznań 30+ kilka dni temu

OpisFirma farmaceutyczna w związku z rozwojem zespołu sprzedaży dermokosmetyków i kosmetyków poszukuje kandydatów na stanowisko:Przedstawiciel handlowy ds. dermokosmetyków – woj. wielkopolskie Opis stanowiska:Realizacja celów sprzedażowychWspółpraca z aptekami i drogeriami zgodnie z założeniami firmyRealizacja szkoleń dla personelu aptecznego i drogeryjnegoWymagania:Doświadczenie handloweNastawienie na osiąganie celówWysoki poziom zaangażowania i motywacjiUmiejętność prowadzenia rozmów sprzedażowych i negocjacyjnychUmiejętność organizacji pracyPrawo jazdy kat. B i doświadczenie w prowadzeniu samochoduFirma oferuje:Zatrudnienie w ramach umowy o pracęWynagrodzenie składające się ze stałej podstawy, premii i prowizji od sprzedaży Dodatkowe benefity – ubezpieczenie medyczneSzkolenia i możliwości rozwoju zawodowegoNarzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefonOsoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV z dopiskiem w temacie e-mail – przedstawiciel handlowy/śląskie Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Pracownik biurowy z językiem obcym
Pracownik biurowy z językiem obcym
Oborniki Śląskie 30+ kilka dni temu

Przedstawiciel handlowy ze znajomością języka obcego - j.angielskiego / j.niemieckiego lub czeski.miejsce pracy: ul. Oborniki Śląskie Prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo z branży spożywczej z siedzibą w Kietrzu, posiadające oddziały w Obornikach Śląskich oraz nowoczesną linię produkcyjną do oczyszczania ziaren w Olkuszu rekrutuje!Wizją firmy jest stały rozwój, pozyskiwanie wciąż nowych rynków zbytu, a co za tym idzie rozwój człowieka, inwestowanie w każdego, kto chce wspólnie budować strukturę firmy.Do naszego zespołu obecnie poszukujemy ambitnych, energicznych i optymistycznych osób na stanowisko przedstawiciel handlowy ze znajomością języka angielskiego bądź niemieckiego. Mile widziane: • dobra organizacja pracy;• chęci do zdobywania nowej wiedzy;• doświadczenie w kontakcie z klientem;• umiejętności skutecznej komunikacji; DOŁĄCZ DO NAS! W zamian oferujemy: • atrakcyjny i konkurencyjny system wynagrodzeń (podstawa + wysokie premie);• umowę o pracę, lub prowadzenie własnej działalności;• system szkoleń wdrażających; • opiekę i wsparcie podczas samodzielnej pracy;• niezbędne narzędzia pracy;• wiedzę i doświadczenie;• szkolenia: produktowe;• szkolenia w zakresie importu morskiego oraz skutecznej sprzedaży;• elastyczne godziny pracy;• miłą atmosferę. Jesteśmy stabilnym i wiarygodnym partnerem w biznesie.Wszystkiego nauczymy, we wszystkim pomożemy, nie bój się aplikować!Tel: 603-663-588 - Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

Przedstawiciel handlowy
Przedstawiciel handlowy
Katowice 30+ kilka dni temu

ADAMET-NIEMET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄFirma Adamet-Niemet sp. z o.o. jest jednym z czołowych dystrybutorów metali nieżelaznych w Polsce. Na rynku od 2006 roku działa w materiałach komercyjnych, natomiast od 2013 jest obecna w sektorze lotniczym. Firma dostarcza materiały do branży przemysłu maszynowego, zbrojeniowego, lotniczego i kosmicznego. Zatrudnia ponad osiemdziesięciu wykwalifikowanych Pracowników. W magazynach firmy w Polsce i Niemczech znajduje się ponad 7 tysięcy różnych pozycji z aluminium, miedzi, mosiądzu, brązu i specjalnych stopów miedzi. Firma dysponuje również rozwijającym się centrum usługowym. Poszukujemy pracownika do działu handlowego na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy. Obszar działania obejmuje województwo: śląskie, dolnośląskie, opolskie. Przedstawiciel HandlowyMiejsce pracy: Katowice Zadania:Nawiązywanie oraz utrzymywanie stałych relacji z klientamiPrzygotowywanie ofert technicznych i wycen dla klientówAktywne poszukiwanie nowych projektówAktywne pozyskiwanie nowych klientówRealizowanie zakładanych celów biznesowychCiągłe doskonalenie wiedzy branżowejPraca administracyjno-biurowaWymagania:Komunikatywność, inicjatywa, zaangażowanieOrientacja na cel i konsekwencjaUmiejętność prowadzenia negocjacjiWysokie zdolności interpersonalneWykształcenie wyższeDoświadczenie na podobnym stanowisku – będzie dodatkowym atutemPrawo jazdy kat. BDyspozycyjność i gotowość do wyjazdów służbowychZnajomość obsługi pakietu MS OfficeZnajomość języka angielskiego lub niemieckiego - będzie dodatkowym atutemOferujemy:Pełny etatSatysfakcjonujące wynagrodzenie plus premia w systemie prowizyjnymNiezbędne narzędzia pracyCiekawą, pełną wyzwań pracę Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.Wymagane dokumenty: CVZastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.

Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel Handlowy
Jełowa 30+ kilka dni temu

STEGU Spółka z o.o. lider w sektorze dekoracyjno – budowlanym, w związku uruchomieniem nowego projektu kandydata do pracy na terenie województwa opolskie, śląskie, dolnośląskie, łódzkie na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Od kandydatów do pracy na tym stanowisku oczekujemy: • co najmniej 2-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, • znajomości rynku tradycyjnego, • minimum średniego wykształcenia, • umiejętności z zakresu technik sprzedaży i negocjacji, • wysokich umiejętności interpersonalnych i samodzielnego działania, • przedsiębiorczości oraz inicjatywy, • prawa jazdy kat. B, • znajomości pakietu MS Office, • mile widziana znajomość języka angielskiego. Zakres obowiązków: • realizacja planu sprzedaży na powierzonym terenie zgodnie ze standardami firmy, • rozbudowa sieci dystrybucji poprzez pozyskiwanie nowych klientów, • umacnianie wizerunku firmy na rynku i w sieciach dystrybucji, • dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów firmy, • opieka nad klientami i zdobywanie nowych. Oferujemy: • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie rodzinnej, • możliwość rozwoju zawodowego i wewnętrznego awansu, • atrakcyjne warunki zatrudnienia i szkolenia, • uczestnictwo w ciekawych, innowacyjnych projektach, • narzędzia pracy adekwatne do stanowiska.

Przedstawiciel handlowy - branża fryzjerska
Przedstawiciel handlowy - branża fryzjerska
Gliwice 30+ kilka dni temu

Hurtownia fryzjerska HairPassion, wyłączny dystrybutor i importer włoskich marek takich jak Shot, Roverhair, zajmująca się profesjonalnym i kompleksowym zaopatrzeniem salonów fryzjerskich, w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukuje pracownika na stanowisko: Przedstawiciel handlowy - 2 osoby (miejsce pracy: Gliwice, region: województwo śląskie/opolskie) Główne obowiązki: - sprzedaż profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich (B2B) - pozyskiwanie nowych klientów i budowanie długotrwałych relacji biznesowych z salonami fryzjerskimi - realizacja założonych celów sprzedażowych - raportowanie działań sprzedażowych i wyników pracy, przygotowanie ofert handlowych i prowadzenie negocjacji - dbanie o wizerunek firmy Wymagania: - minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku pracy - znajomość branży fryzjerskiej i specyfiki pracy z klientem (mile widziane) - odpowiedzialność, samodzielność i dobra organizacja pracy, - prawo jazdy kat. B , doświadczenie w prowadzeniu samochodu - łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętności komunikacyjne, pozytywne nastawienie do ludzi - zaangażowanie i chęć osiągania wyników, nastawienie na sukces - umiejętność prowadzenia prezentacji Oferujemy:ciekawą, pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowiskuatrakcyjne warunki wynagrodzenia w oparciu o podstawę i system prowizyjnyniezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód) praca w zgranym zespole i przyjaznej atmosferzemożliwości rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach Osoby zainteresowane pracą prosimy o wysyłanie dokumentów rekrutacyjnych (CV, list motywacyjny) na adres e-mail: biuro(a)hairpassion.pl

Przedstawiciel handlowy
Przedstawiciel handlowy
Wrocław 30+ kilka dni temu

Przedstawiciel handlowy Region pracy: woj. dolnośląskie, śląskie, opolskie i wielkopolskie Obowiązki: • sprzedaż i doradztwo w zakresie usług i części do maszyn poligraficznych. • wizyty handlowe u klientów, • aktywne pozyskiwanie oraz bieżąca obsługa klientów, • rozwój dystrybucji produktów na powierzonym terenie, • raportowanie działań sprzedażowych zgodnie z wymogami firmy. Wymagania: • doświadczenie na podobnym stanowisku min.3 lata, • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne, • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie, • mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej. Oferujemy: • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy, • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon, • podstawa + wysoki system prowizji ( po okresie próbnym), • benefity i dodatki. Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Przedstawiciel handlowy - atrakcyjna stawka
Przedstawiciel handlowy - atrakcyjna stawka
Wrocław 26 dni plecy

Przedstawiciel handlowy Region pracy: woj. dolnośląskie, śląskie, opolskie i wielkopolskie Obowiązki: • sprzedaż i doradztwo w zakresie usług i części do maszyn poligraficznych. • wizyty handlowe u klientów, • aktywne pozyskiwanie oraz bieżąca obsługa klientów, • rozwój dystrybucji produktów na powierzonym terenie, • raportowanie działań sprzedażowych zgodnie z wymogami firmy. Wymagania: • doświadczenie na podobnym stanowisku min.3 lata, • umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne, • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do pracy w terenie, • mile widziane doświadczenie w branży poligraficznej. Oferujemy: • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy, • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon, • podstawa + wysoki system prowizji ( po okresie próbnym), • benefity i dodatki. Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu obecnych i przyszłych rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel Handlowy
Zielona Góra 30+ kilka dni temu

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (przedmiot przedstawicielstwa - czyściwa dla produkcji i systemy czyszczące) miejsce pracy siedziba Firmy oraz rejon do wyboru /zachodniopomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie śląskie/ Jeśli chcesz: - być zatrudniony w stabilnej firmie - być zatrudniony na umowę o pracę - otrzymać służbowy telefon, komputer i samochód - mieć motywacyjny system wynagrodzenia i zarabiać: w okresie próbnym 4000 zł netto (5 646 zł brutto) + prowizja w wysokości 9% od marży (marża liczona jest od sumy miesięcznych zamówień pozyskanego klienta) po okresie próbnym - umowa o pracę na czas nieokreślony 2500 zł netto (3 493 zł brutto) + prowizja w wysokości 9% od marży (marża liczona jest od sumy miesięcznych zamówień wszystkich klientów) co przy obecnym poziomie sprzedaży daje kwotę około 7 000 zł netto (9 951 zł brutto) Jeśli masz: - wykształcenie min. średnie - umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów handlowych - rozwiniętą samodzielność oraz dyscyplinę - umiejętność przełamywania lodów w relacjach międzyludzkich - nastawienie na wynik i jesteś skuteczny - gotowość do częstych podróży - prawo jazdy kat. B - wysoką kulturę osobistą - znajomość niemieckiego będzie Twoim dodatkowym atutem Świetnie trafiłeś W nowej pracy będziesz: - budować i rozwijać kanały sprzedażowe - realizować plany sprzedażowe - pozyskiwać nowych klientów oraz rozwijać i utrzymywać kontakty z obecnymi klientami - reprezentować firmę na targach - negocjować z klientem warunki handlowe

Przedstawiciel handlowy
Przedstawiciel handlowy
Katowice 30+ kilka dni temu

Aktualnie dla naszego Klienta z branży FMCG poszukujemy Kandydata(tki) na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy - rynek tradycyjny Miejsce pracy: woj. śląskie i okolice Obowiązki: Obsługa stałych klientów firmy oraz pozyskiwanie nowych w sektorze handlu tradycyjnego, Budowanie długofalowych relacji z Klientami, Realizacja indywidualnego planu sprzedażowego, Zamawianie towaru, odbiór z magazynu i dostarczenie do docelowego miejsca sprzedaży, Praca na systemie komputerowym: wystawianie dokumentu WZ, wystawianie faktur, raportowanie. Wymagania: Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, Znajomość specyfiki pracy Handlowca w kanale tradycyjnym będzie dużym atutem, Gotowość do pracy w terenie, Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, Komunikatywność, otwartość, Prawo jazdy kat. B. Nasz Klient oferuje: Stałe zatrudnienie na zasadzie współpracy, Dużą swobodę działania, Wynagrodzenie podstawowe i prowizja od sprzedaży, Niezbędne narzędzia pracy w tym: samochód służbowy również do prywatnego użytku Pracę z produktem bardzo wysokiej jakości. Firma DPM Sp. z o.o. posiada wpis w Krajowym Rejestrze Podmiotów Prowadzących Agencję Zatrudnienia o numerze 2069. Aplikując zgadzasz się na przetwarzanie przez DPM Sp. z o.o., danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa przetwarzamy na podstawie przepisów prawa.

Przedstawiciel Handlowy Poszukiwany
Przedstawiciel Handlowy Poszukiwany
Kalisz 30+ kilka dni temu

Dołącz do zespołu BREWA - firmy, która swoim klientom pomaga osiągnąć niezależność energetyczną, a pracownikom zapewnia poczucie bezpieczeństwa oraz zawodową satysfakcję. Firma od 6 lat prężnie się rozwija i w związku z tym, szuka osoby, która swoim doświadczeniem wesprze szeregi działu sprzedaży - obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY (woj. opolskie i śląskie) Zgłoś się jeśli: - posiadasz min. roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej - mile widziane w branży fotowoltaicznej, - masz łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz swobodę w komunikacji z klientami, - posiadasz wysoką motywację do pracy oraz determinację w dążeniu do celu, - działasz rzetelnie, bez ścisłego nadzoru - poprawnie identyfikujesz priorytety i na nich koncentrujesz swoje działania, - potrafisz wziąć odpowiedzialność za podejmowane decyzje. Oferujemy: elastyczność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub B2B oraz wynagrodzenie 3 000 zł netto + prowizja od sprzedaży, elastyczny czas pracy dopasowany do Twoich potrzeb, niezbędne narzędzia do pracy wyjątkową atmosferę opartą o kulturę, budowaną przez pracowników według wartości 6B (samodzielność i odpowiedzialność, zaufanie i uczciwość, profesjonalizm, transparentność, wiedza i nieustanne doskonalenie, partnerstwo), rozbudowany proces onboardingowy zawierający pakiet niezbędnych szkoleń wdrożeniowych, dofinansowanie do szkoleń o dowolnie wybranej tematyce, niekoniecznie związanej z zajmowanym stanowiskiem, system benefitów dopasowany do Twoich potrzeb (więcej o naszych benefitach https://www.brewa.pl/work/kariera.html) Jeśli czujesz, że pasujesz - prześlij swoje CV, list motywacyjny na adres @ oraz wypełnij formularz rekrutacyjny na stronie www.brewa.pl w zakładce “Aplikuj do Brewa”.

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY sprzedaż gazu klientom detalicznym
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY sprzedaż gazu klientom detalicznym
Tychy 30+ kilka dni temu

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. Nasz kontrahent – firma branży paliwowej, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Miejsce pracy: Województwo śląskie, opolskie oraz małopolskie OFERUJEMY: • Pracę w wiodącej na rynku firmie zajmującej się sprzedażą gazu • Umowę o pracę lub o współpracę przy własnej działalności • Wynagrodzenie stałe plus prowizja od marży sprzedażowej ( sprzedaż gazu oraz instalacji gazowych) • Prace na pełen etat w godz. 7 – 15 (możliwość ustalenia grafiku we własnym zakresie) • Samochód służbowy • Szkolenia • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz miłą atmosferę pracy OBOWIĄZKI: • Pozyskiwanie potencjalnych klientów i sprzedaż gazu dla odbiorców detalicznych typu: posiadacze domów jednorodzinnych, gospodarstwa rolne, myjnie, lakiernie • Współpraca z biurami architektonicznymi projektującymi domy jednorodzinne z zewnętrzną instalacją gazowa • Samodzielne ustalanie planu pracy • Praca w biurze i w terenie • Przygotowywanie ofert dla klientów • Osobiste spotkania z klientami • Podpisywanie umów • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska WYMAGANIA: • Doświadczenie zawodowe jako przedstawiciel handlowy ( mile widziane w branży gazowej) • Wiedza na temat bieżącej sytuacji na rynku sprzedaży • Elokwencja • Łatwość nawiązywania kontaktów • Wykształcenie minimum średnie • Wiedza techniczna • Znajomość obsługi komputera ( program Excel podstawowe funkcje) • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny) • Elastyczność SPOSÓB APLIKOWANIA: CV, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: @ W CV prosimy koniecznie o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: @ Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, nr tel. 71 3438073, kom. 790 - pokaż numer telefonu - (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791 - pokaż numer telefonu - ) E.Mail: @ Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY sprzedaż gazu płynnego
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY sprzedaż gazu płynnego
Katowice 30+ kilka dni temu

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. Nasz kontrahent – firma branży paliwowej, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Miejsce pracy: Województwo śląskie, opolskie oraz małopolskie OFERUJEMY: • Pracę w wiodącej na rynku firmie zajmującej się sprzedażą gazu • Umowę o pracę lub o współpracę przy własnej działalności • Wynagrodzenie stałe plus prowizja od marży sprzedażowej ( sprzedaż gazu oraz instalacji gazowych) • Prace na pełen etat w godz. 7 – 15 (możliwość ustalenia grafiku we własnym zakresie) • Samochód służbowy • Szkolenia • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz miłą atmosferę pracy OBOWIĄZKI: • Pozyskiwanie potencjalnych klientów i sprzedaż gazu dla odbiorców detalicznych typu: posiadacze domów jednorodzinnych, gospodarstwa rolne, myjnie, lakiernie • Współpraca z biurami architektonicznymi projektującymi domy jednorodzinne z zewnętrzną instalacją gazowa • Samodzielne ustalanie planu pracy • Praca w biurze i w terenie • Przygotowywanie ofert dla klientów • Osobiste spotkania z klientami • Podpisywanie umów • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska WYMAGANIA: • Doświadczenie zawodowe jako przedstawiciel handlowy ( mile widziane w branży gazowej) • Wiedza na temat bieżącej sytuacji na rynku sprzedaży • Elokwencja • Łatwość nawiązywania kontaktów • Wykształcenie minimum średnie • Wiedza techniczna • Znajomość obsługi komputera ( program Excel podstawowe funkcje) • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny) • Elastyczność SPOSÓB APLIKOWANIA: CV, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: pr********************y@k********.eu W CV prosimy koniecznie o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: re*******a@k********.eu Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, nr tel. 71 3438073, kom. 790 592 719 (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791080654) E.Mail: re*******a@k********.eu Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: w**************u

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - branża paliw, praca od zaraz!
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - branża paliw, praca od zaraz!
Chrzanów 30+ kilka dni temu

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. Nasz kontrahent – firma branży paliwowej, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Miejsce pracy: Województwo śląskie, opolskie oraz małopolskie OFERUJEMY: • Pracę w wiodącej na rynku firmie zajmującej się sprzedażą gazu • Umowę o pracę lub o współpracę przy własnej działalności • Wynagrodzenie stałe plus prowizja od marży sprzedażowej ( sprzedaż gazu oraz instalacji gazowych) • Prace na pełen etat w godz. 7 – 15 (możliwość ustalenia grafiku we własnym zakresie) • Samochód służbowy • Szkolenia • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz miłą atmosferę pracy OBOWIĄZKI: • Pozyskiwanie potencjalnych klientów i sprzedaż gazu dla odbiorców detalicznych typu: posiadacze domów jednorodzinnych, gospodarstwa rolne, myjnie, lakiernie • Współpraca z biurami architektonicznymi projektującymi domy jednorodzinne z zewnętrzną instalacją gazowa • Samodzielne ustalanie planu pracy • Praca w biurze i w terenie • Przygotowywanie ofert dla klientów • Osobiste spotkania z klientami • Podpisywanie umów • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska WYMAGANIA: • Doświadczenie zawodowe jako przedstawiciel handlowy ( mile widziane w branży gazowej) • Wiedza na temat bieżącej sytuacji na rynku sprzedaży • Elokwencja • Łatwość nawiązywania kontaktów • Wykształcenie minimum średnie • Wiedza techniczna • Znajomość obsługi komputera ( program Excel podstawowe funkcje) • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny) • Elastyczność SPOSÓB APLIKOWANIA: CV, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: @ W CV prosimy koniecznie o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: @ Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, nr tel. 71 3438073, kom. 790 - pokaż numer telefonu - (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791 - pokaż numer telefonu - ) E.Mail: @ Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY renomowana firma branży paliwowej
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY renomowana firma branży paliwowej
Dąbrowa Górnicza 30+ kilka dni temu

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. Nasz kontrahent – firma branży paliwowej, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Miejsce pracy: Województwo śląskie, opolskie oraz małopolskie OFERUJEMY: • Pracę w wiodącej na rynku firmie zajmującej się sprzedażą gazu • Umowę o pracę lub o współpracę przy własnej działalności • Wynagrodzenie stałe plus prowizja od marży sprzedażowej ( sprzedaż gazu oraz instalacji gazowych) • Prace na pełen etat w godz. 7 – 15 (możliwość ustalenia grafiku we własnym zakresie) • Samochód służbowy • Szkolenia • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz miłą atmosferę pracy OBOWIĄZKI: • Pozyskiwanie potencjalnych klientów i sprzedaż gazu dla odbiorców detalicznych typu: posiadacze domów jednorodzinnych, gospodarstwa rolne, myjnie, lakiernie • Współpraca z biurami architektonicznymi projektującymi domy jednorodzinne z zewnętrzną instalacją gazowa • Samodzielne ustalanie planu pracy • Praca w biurze i w terenie • Przygotowywanie ofert dla klientów • Osobiste spotkania z klientami • Podpisywanie umów • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska WYMAGANIA: • Doświadczenie zawodowe jako przedstawiciel handlowy ( mile widziane w branży gazowej) • Wiedza na temat bieżącej sytuacji na rynku sprzedaży • Elokwencja • Łatwość nawiązywania kontaktów • Wykształcenie minimum średnie • Wiedza techniczna • Znajomość obsługi komputera ( program Excel podstawowe funkcje) • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny) • Elastyczność SPOSÓB APLIKOWANIA: CV, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: @ W CV prosimy koniecznie o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: @ Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, nr tel. 71 3438073, kom. 790 - pokaż numer telefonu - (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791 - pokaż numer telefonu - ) E.Mail: @ Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY sprzedaż gazu płynnego
PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY sprzedaż gazu płynnego
Zabrze 30+ kilka dni temu

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. Nasz kontrahent – firma branży paliwowej, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Miejsce pracy: Województwo śląskie, opolskie oraz małopolskie OFERUJEMY: • Pracę w wiodącej na rynku firmie zajmującej się sprzedażą gazu • Umowę o pracę lub o współpracę przy własnej działalności • Wynagrodzenie stałe plus prowizja od marży sprzedażowej ( sprzedaż gazu oraz instalacji gazowych) • Prace na pełen etat w godz. 7 – 15 (możliwość ustalenia grafiku we własnym zakresie) • Samochód służbowy • Szkolenia • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz miłą atmosferę pracy OBOWIĄZKI: • Pozyskiwanie potencjalnych klientów i sprzedaż gazu dla odbiorców detalicznych typu: posiadacze domów jednorodzinnych, gospodarstwa rolne, myjnie, lakiernie • Współpraca z biurami architektonicznymi projektującymi domy jednorodzinne z zewnętrzną instalacją gazowa • Samodzielne ustalanie planu pracy • Praca w biurze i w terenie • Przygotowywanie ofert dla klientów • Osobiste spotkania z klientami • Podpisywanie umów • Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska WYMAGANIA: • Doświadczenie zawodowe jako przedstawiciel handlowy ( mile widziane w branży gazowej) • Wiedza na temat bieżącej sytuacji na rynku sprzedaży • Elokwencja • Łatwość nawiązywania kontaktów • Wykształcenie minimum średnie • Wiedza techniczna • Znajomość obsługi komputera ( program Excel podstawowe funkcje) • Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny) • Elastyczność SPOSÓB APLIKOWANIA: CV, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: @ W CV prosimy koniecznie o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: @ Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, nr tel. 71 3438073, kom. 790 - pokaż numer telefonu - (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791 - pokaż numer telefonu - ) E.Mail: @ Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu

Przedstawiciel handlowy w branży paliwowej
Przedstawiciel handlowy w branży paliwowej
Gliwice 30+ kilka dni temu

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat. Jest jedną z najstarszych stażem firm działających w branży pośrednictwa pracy do Niemiec na rynku polskim. Specjalizujemy się także w rekrutacji i selekcji kandydatów do pracy na terenie Wrocławia i Dolnego Śląska. Dzięki naszemu długoletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu bezpieczne i legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców. Posiadamy Certyfikat wydany przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego potwierdzający wpis do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 1926. NASZ KONTRAHENT – FIRMA BRANŻY PALIWOWEJ, POSZUKUJE KANDYDATÓW DO PRACY NA STANOWISKU: PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY Miejsce pracy: Województwo śląskie, opolskie oraz małopolskie Oferujemy: Pracę w wiodącej na rynku firmie zajmującej się sprzedażą gazu Umowę o pracę lub o współpracę przy własnej działalności Wynagrodzenie stałe plus prowizja od marży sprzedażowej ( sprzedaż gazu oraz instalacji gazowych) Prace na pełen etat w godz. 7 – 15 (możliwość ustalenia grafiku we własnym zakresie) Samochód służbowy Szkolenia Możliwość dalszego rozwoju zawodowego oraz miłą atmosferę pracy Wymagania: Doświadczenie zawodowe jako przedstawiciel handlowy ( mile widziane w branży gazowej) Wiedza na temat bieżącej sytuacji na rynku sprzedaży Elokwencja Łatwość nawiązywania kontaktów Wykształcenie minimum średnie Wiedza techniczna Znajomość obsługi komputera ( program Excel podstawowe funkcje) Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny) Elastyczność Obowiązki: Pozyskiwanie potencjalnych klientów i sprzedaż gazu dla odbiorców detalicznych typu: posiadacze domów jednorodzinnych, gospodarstwa rolne, myjnie, lakiernie Współpraca z biurami architektonicznymi projektującymi domy jednorodzinne z zewnętrzną instalacją gazowa Samodzielne ustalanie planu pracy Praca w biurze i w terenie Przygotowywanie ofert dla klientów Osobiste spotkania z klientami Podpisywanie umów Inne obowiązki charakterystyczne dla ww. stanowiska SPOSÓB APLIKOWANIA: CV, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email: @ W CV prosimy koniecznie o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja Marzena Biłas-Jaglińska z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu. Informujemy, ze przesłanie cv oznacza jednoczesną zgodę na przetwarzanie Państwa danych osobowych. Zgodę można odwołać w każdej chwili wysyłając nam maila na adres: @ Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Agencja Pracy Koncepcja, Wrocław ul. Podwale 62/2, nr tel. 71 3438073, kom. 790 - pokaż numer telefonu - (w przypadku niedostępności pozostałych telefonów 791 - pokaż numer telefonu - ) E.Mail: @ Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej: www.koncepcja.eu

Przedstawiciel handlowy w branży zamocowań budowlanych
Przedstawiciel handlowy w branży zamocowań budowlanych
Kraków 30+ kilka dni temu

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje Przedstawiciela handlowego w branży zamocowań budowlanych praca w obszarze zamieszkania pracownika Osoby zatrudnione na stanowisku przedstawiciela handlowego muszą mieszkać w wymienionych obszarach i w tych rejonach będą obsługiwały rynek poszukujemy kandydatów na obszary działania: województwo dolnośląskie, opolskie, śląskie i małopolskie Pracodawcą jest uznana firma - czołowy producent i dystrybutor profesjonalnych zamocowań budowlanych z siedzibą w Gdyni Praca w branży technicznej umożliwiająca zdobycie nowych doświadczeń i kwalifikacji w obszarze sprzedaży Obowiązki budowanie trwałych relacji handlowych z obecnymi i nowymi klientami, doradztwo w zakresie optymalnych rozwiązań produktowych przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych, prowadzenie szkoleń produktowych, realizacja celów sprzedażowych, monitorowanie rynku dbanie o odpowiednią ekspozycję produktów, kształtowanie i utrzymywanie dobrego wizerunku firmy i marki, udział w targach/ seminariach branżowych, raportowanie aktywności sprzedażowej. Wymagania wykształcenie minimum średnie -preferowane techniczne kilkuletnie doświadczenie zawodowe w dziale sprzedaży na podobnym stanowisku mile widziana znajomość branży zamocowań budowlanych lub w szeroko rozumianym budownictwie, branży metalowej, znajomość lokalnego rynku, umiejętność budowania relacji z klientami, czynne prawo jazdy kat.B, umiejętność obsługi pakietu MS Office, bardzo dobra organizacja pracy własnej, zorientowanie na realizację wyznaczonych celów sprzedażowych silna motywacja do pracy, samodzielność w działaniu, komunikatywność, Oferujemy: - umowa o pracę na pełen etat lub B2B - wynagrodzenie podstawowe około 3.500,00 Zł - 7.000,00 Zł Netto - na rękę + prowizja w postaci premii uzależnionej od wyników - premie świąteczne - niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: @ w temacie prosimy wpisać "Przedstawiciel handlowy - (region pracy)" https://eastgaterecruitment.com/

Przedstawiciel Handlowy z Kat. C
Przedstawiciel Handlowy z Kat. C
Gliwice 30+ kilka dni temu

Dla naszego Klienta, niekwestionowanego lidera w swoim sektorze oraz cenionego Pracodawcy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy z Kat. C Lokalizacja: Gliwice, woj. śląskie Wymiar pracy: Pełen Etat Oferujemy: - zatrudnienie bezpośrednio przez Naszego kontrahenta w oparciu o UMOWĘ O PRACĘ, - atrakcyjne stałe wynagrodzenie oraz premie uzależnione od osiąganych wyników (WYNAGRODZENIE PODSTAWOWE+PREMIA), - szkolenia pozwalające osiągnąć wysoki poziom kompetencji, - atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych, - możliwość rozwoju zawodowego, - niezbędne narzędzia pracy. Zadania: - dostarczanie produktów spożywczych do klientów, - sprzedaż bezpośrednia produktów, - obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze, - wystawianie dokumentów sprzedażowych, - budowanie długotrwałych relacji z klientem. Wymagania: - prawo jazdy kat. C, - karta kierowcy oraz ukończony kurs na przewóz rzeczy, - umiejętność nawiązywania relacji z Klientem, - energia i pozytywne nastawienie, - niekaralność. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV poprzez formularz aplikacyjny lub kontakt pod numerem 574 - pokaż numer telefonu - . Zgodnie z obowiązującym prawem Workhouse4you Sp. z o.o. nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Bardzo prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji oraz CV na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Workhouse4you Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, ul. Obrońców Wybrzeża 4d/16, 80-398 Gdańsk. Jestem świadomy/a przysługującego mi prawa do wycofania zgody, jak również faktu, że wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Zgodę mogę odwołać przesyłając informację o wycofaniu zgody na adres: office(at)workhouse4you.pl" Wyrażenie niniejszej zgody jest dobrowolne, lecz niezbędne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacji. W przypadku braku zgody, zgłoszenie rekrutacyjne nie zostanie uwzględnione w procesie rekrutacji. Workhouse4you(c.23651)

Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel Handlowy
Warszawa 8 dni plecy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie. Szukasz pracy? Już nie musisz! Mamy dla Ciebie ofertę. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Praca polega na: zawieraniu umów z Klientami (NIE AKWIZYCJA!) Lokalizacja: woj. śląskie, mazowieckie, wielkopolskie i pozostałe na terenie Polski Za co będziesz odpowiadać? • zawieranie umów z klientami (nie akwizycja!), • realizacja wyznaczonych celów, • utrzymanie i rozwój relacji z Klientami. Czego oczekujemy? • wykształcenie min. średnie, • komunikatywności, • odwagi i otwartości w kontakcie z Klientem, • dyspozycyjności (sam układasz grafik pracy), • warunek konieczny: czynne prawo jazdy kat. B i własny samochód (zapewniamy paliwo po okresie szkolenia). Co chcemy Ci zaoferować? • umowa zlecenie bezpośrednio z naszym Klientem, • wysokie wynagrodzenie prowizyjne za zrealizowane umowy, • dodatkowe premie uzależnione od wyników sprzedażowych, • narzędzia do realizacji projektu: paliwo po okresie szkoleniowym. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 511 - pokaż numer telefonu - "Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)."

Przedstawiciel handlowy
Przedstawiciel handlowy
Katowice 8 dni plecy

Grupa Eurokadra od lat skutecznie wspiera pracodawców w pozyskaniu najlepszej kadry pracowniczej, a pracownikom gwarantuje tym samym bezpieczne i stabilne zatrudnienie. Szukasz pracy? Już nie musisz! Mamy dla Ciebie ofertę. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy Praca polega na: zawieraniu umów z Klientami (NIE AKWIZYCJA!) Lokalizacja: woj. śląskie, mazowieckie, wielkopolskie i pozostałe na terenie Polski Za co będziesz odpowiadać? • zawieranie umów z klientami (nie akwizycja!), • realizacja wyznaczonych celów, • utrzymanie i rozwój relacji z Klientami. Czego oczekujemy? • wykształcenie min. średnie, • komunikatywności, • odwagi i otwartości w kontakcie z Klientem, • dyspozycyjności (sam układasz grafik pracy), • warunek konieczny: czynne prawo jazdy kat. B i własny samochód (zapewniamy paliwo po okresie szkolenia). Co chcemy Ci zaoferować? • umowa zlecenie bezpośrednio z naszym Klientem, • wysokie wynagrodzenie prowizyjne za zrealizowane umowy, • dodatkowe premie uzależnione od wyników sprzedażowych, • narzędzia do realizacji projektu: paliwo po okresie szkoleniowym. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 511 - pokaż numer telefonu - "Wysyłając dokumenty prosimy o zapoznanie się z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, a w przypadku wyrażenia chęci brania udziału również w przyszłych rekrutacjach, o dołączenie poniższej zgody: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w procesie rekrutacji przez spółkę Eurokadra S.A. z siedzibą w Zabrzu dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji, zawarcia umowy o pracę lub zlecenia i związanych z tym obowiązków prawnych, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej: RODO)."

Przedstawiciel Handlowy Intermar Sp. z o.o.
Przedstawiciel Handlowy Intermar Sp. z o.o.
Częstochowa 30+ kilka dni temu

Nazwa stanowiska: Przedstawiciel handlowy w branży narzędzi metalowych Obszar pracy: woj. śląskie/opolskieSiedziba firmy: Końskowola pod Lublinem Jeśli uwielbiasz podróżować i prowadzić samochód oraz masz odwagę do nawiązywania kontaktów z nieznanymi ludźmi, nie tylko osobiście ale także przez Internet to być może jesteś osobą, której szukamy.Szukamy bowiem wytrwałej osoby lubiącej wyzwania na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w branży narzędzi metalowych.Jesteśmy firmą z 17 letnim doświadczeniem na rynku ogólnopolskim w branży narzędzi metalowych i obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko handlowca do naszego zespołu. Specjalizujemy się w sprzedaży wierteł do metalu, betonu i drewna, ściernic i tarcz oraz artykułów spawalniczych. Firma jest wyłącznym w Polsce dystrybutorem firmy Maraksis oferującej wysokiej jakości wiertła oraz przedstawicielem światowej marki Norton produkującej artykuły ścierne.Jeśli zależy Ci na pracy oferującej dużą autonomię oraz umożliwiającej osiąganie atrakcyjnych zarobków, zapraszamy do współpracy. Zakres obowiązków: Pozyskanie nowej grupy klientów: małych i średnich firm produkcyjnych  Doradztwo klientom w wyborze artykułów, które pomogą im optymalizować pracę Utrzymywanie relacji z pozyskanymi klientami, dbanie o bieżące potrzeby klientów  Realizacja planów sprzedaży ustalonych z przełożonym Wymagania: Doświadczanie w branży: obróbka stali, spawalnictwo, handel wiertłami i artykułami ściernymi  Wykształcenie min. średnie  Komunikatywność, otwartość oraz odwaga niezbędna do pozyskiwania klientów  Wysoka motywacja oraz determinacja w realizacji wyznaczonych celów  Duża samodzielność w działaniu oraz wysoka samoorganizacja Uczciwość i życzliwość wobec klientów oraz współpracowników  Praca w terenie, czasem przez kilka dni z noclegami oraz praca przy wykorzystaniu Internetu i telefonu Spotkania w siedzibie firmy raz na miesiąc  Umiejętność obsługi komputera, w tym pakietu Ms Office Umiejętność pracy zdalnej, w tym komunikacji za pomocą komunikatora Skype  Czynne prawo jazdy kat. BOferowane warunki:  3 miesięczny okres próbny, umowa czasowa na 12 miesięcy, a następnie umowa na czas nieokreślony  Wynagrodzenie: podstawa plus atrakcyjna prowizja od marży,  pokrycie kosztów noclegów Samochód służbowy bądź własny z pokryciem kosztów amortyzacji  Komputer oraz telefon  Pakiet bezpłatnych szkoleń produktowo- sprzedażowych Bieżące wsparcie w rozwoju umiejętności  Wysoka jakość produktów oferowanych klientom  Elastyczne godziny pracy Uczciwość i rzetelność we współpracy, w tym terminowe wynagrodzenia.Jeśli chcesz zdobyć tę pracę, pokaż, że Ci naprawdę zależy. Jeśli zamierzasz wysłać nam takie samo CV i List motywacyjny, jak innym firmom – daj sobie spokój. Zgłoszenia, w które kandydat nie włoży serca, od razu trafią do kosza. Proszę o wysłanie CV i listu motywacyjnego za pośrednictwem portalu OLX.

Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel Handlowy
Rzeszów 30+ kilka dni temu

Firma Fortum jest liderem w obszarze czystej energii. Dostarczamy klientom na całym świecie energię elektryczną, ciepło i chłód, a także inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów. Jeśli chcesz osiągnąć sukces finansowy i rozwinąć karierę w firmie o wysokiej pozycji na rynku, notującej rekordowe wzrosty – zapraszamy do naszego zespołu! Jako Przedstawiciel Handlowy Fortum będziesz odpowiedzialny za: - Aktywną sprzedaż do Klientów biznesowych w swoim regionie (teren jednego województwa), - Doradztwo w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań energetycznych, - Przygotowywanie negocjowanie indywidualnych ofert dla klientów biznesowych, - Budowanie portfolio klientów oraz utrzymywanie relacji biznesowych, - Uczestnictwo w rozwojowych projektach. Czego w Tobie szukamy: - Umiejętności prezentacji i posługiwania się językiem korzyści, - Determinacji w dążeniu do celu, - Łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz bardzo dobrze rozwiniętych kompetencje komunikacji, - Świetnej organizacji pracy i planowania zadań, - Doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej, znajomości technik sprzedażowych i negocjacyjnych. - Czynnego prawa jazdy kat. B. Oferujemy: - Najwyższe prowizje w branży - bez górnego limitu, - Konkurencyjne, innowacyjne produkty, - Najlepsze szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, - Kompleksowy program wdrożeniowy wspierający pierwsze miesiące Twojej pracy, - Prywatną opiekę zdrowotną i Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach, - Konkursy sprzedażowe z wyjątkowymi nagrodami - Współpracę B2B lub na podstawie umowy zlecenia, - Służbowe auto, telefon oraz iPad Aktualne poszukujemy Przedstawicieli Handlowych również na województwa: warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, śląskie, opolskie. Dołącz do teamu najlepszych specjalistów w branży! Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (znanego powszechnie jako RODO), informujemy, ze: - Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fortum Sprzedaż Sp. z o.o z siedziba przy ul. Domaniewskiej 39A, 02-672 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sadowego pod numerem 146 , NIP 701-03-67-616 - Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. - Ma Pani/Pan prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, prawo do zadania usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdzie Pani/Pan tutaj Zachęcamy do zapoznania się z pełna informacja na temat przetwarzania danych osobowych przez Administratora. Do aplikacji prosimy dołączyć wybrana klauzule następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fortum Sprzedaż Sp. z o.o z siedziba przy ul. Domaniewskiej 39A, 02-672 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Przedstawiciela Handlowego, oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Fortum Sprzedaż Sp. z o.o.” Informujemy, ze ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Przedstawiciel Handlowy
Przedstawiciel Handlowy
Szczecin 30+ kilka dni temu

Firma Fortum jest liderem w obszarze czystej energii. Dostarczamy klientom na całym świecie energię elektryczną, ciepło i chłód, a także inteligentne rozwiązania, pozwalające na bardziej efektywne wykorzystanie zasobów. Jeśli chcesz osiągnąć sukces finansowy i rozwinąć karierę w firmie o wysokiej pozycji na rynku, notującej rekordowe wzrosty – zapraszamy do naszego zespołu! Jako Przedstawiciel Handlowy Fortum będziesz odpowiedzialny za: - Aktywną sprzedaż do Klientów biznesowych w swoim regionie (teren jednego województwa) - Realizowanie planów oraz założeń przyjętej polityki sprzedażowej dla Klientów, - Doradztwo w zakresie wyboru najlepszych rozwiązań energetycznych, - Negocjowanie kluczowych elementów umów sprzedażowych, - Przygotowywanie indywidualnych ofert dla klientów biznesowych, - Budowanie portfolio klientów oraz utrzymywanie relacji biznesowych, - Dbanie o wizerunek firmy, - Uczestnictwo w rozwojowych projektach. Czego w Tobie szukamy: - Nieszablonowego i kreatywnego podejścia do rozwoju rynku, - Umiejętności prezentacji i posługiwania się językiem korzyści, - Determinacji w dążeniu do celu, - Łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz bardzo dobrze rozwiniętych kompetencje komunikacji, - Świetnej organizacji pracy i planowania zadań, - Umiejętności strategicznego myślenia oraz aktywnego poszukiwania rozwiązań, - Doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej, znajomości technik sprzedażowych i negocjacyjnych. - Czynnego prawa jazdy kat. B. Oferujemy: - Najwyższe prowizje w branży - bez górnego limitu, - Konkurencyjne, innowacyjne produkty, - Najlepsze szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, - Kompleksowy program wdrożeniowy wspierający pierwsze miesiące Twojej pracy, - Prywatną opiekę zdrowotną i Kartę Multisport na preferencyjnych warunkach, - Konkursy sprzedażowe z wyjątkowymi nagrodami - Współpracę B2B lub na podstawie umowy zlecenia, - Służbowe auto, telefon oraz iPad Aktualne poszukujemy Przedstawicieli Handlowych również na województwa: warmińsko-mazurskie, podkarpackie, kujawsko-pomorskie, śląskie, opolskie, mazowieckie. Dołącz do teamu najlepszych specjalistów w branży! Na podstawie art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.4.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (znanego powszechnie jako RODO), informujemy, ze: - Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Fortum Sprzedaż Sp. z o.o z siedziba przy ul. Domaniewskiej 39A, 02-672 Warszawa, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sadowego pod numerem 146, NIP 701-03-67-616 - Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. - Ma Pani/Pan prawo do: dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, prawo do zadania usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do wniesienia skargi do właściwego organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdzie Pani/Pan tutaj Zachęcamy do zapoznania się z pełna informacja na temat przetwarzania danych osobowych przez Administratora. Do aplikacji prosimy dołączyć wybrana klauzule następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fortum Sprzedaż Sp. z o.o z siedziba przy ul. Domaniewskiej 39A, 02-672 Warszawa, jako administratora danych, moich danych osobowych zawartych w niniejszej aplikacji w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko Przedstawiciela Handlowego, oraz ewentualnych przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Fortum Sprzedaż Sp. z o.o.” Informujemy, ze ma Pani/Pan prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.