Sortowanie:
Znaleziony: 158 ogłoszenie w kategorii Zdrowie / Uroda Polska: Wszystkie miasta
asystentka stomatologiczna/higienistka
asystentka stomatologiczna/higienistka
nowe Luboń 30+ kilka dni temu

Poszukiwana miła i zaangażowana asystentka stomatologiczna/higienistka do prywatnego gabinetu stomatologicznego w Luboniu.

Asystentka Stomatologiczna / Higienistka Stomatologiczna
Asystentka Stomatologiczna / Higienistka Stomatologiczna
Wrocław 16 dni plecy

Oferujemy pracę na stanowisku: Asystentka Stomatologiczna / Higienistka Stomatologiczna. Poszukujemy prawej ręki naszych lekarzy, niezastąpionej pomocy w organizacji gabinetu oraz wykonywaniu zabiegów higienizacji zębów. Miejsce pracy: Nowoczesna Klinika Stomatologii I Medycyny Estetycznej Smile Expert we Wrocławiu. Forma zatrudnienia oraz zarobki pozostają do ustalenia podczas rozmowy. Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: @

Asystentka stomatologiczna/higienistka
Asystentka stomatologiczna/higienistka
Łódź 30+ kilka dni temu

Gabinet stomatologiczny i medycyny estetycznej Klinika Maria Kowalczyk (dawniej Panaceum), posiadający ponad 20 letnie doświadczenie, zatrudni ASYSTENTKĘ STOMATOLOGICZNĄ/ HIGIENISTKĘ ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - przygotowanie gabinetu do pracy, - asystowanie przy zabiegach stomatologicznych, - przygotowanie narzędzi i sterylizacja, - dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy - kontrola stanu zaopatrzenia gabinetu w materiały - przygotowanie kart i rozliczanie pacjentów OFERUJEMY: - pracę w wykwalifikowanym zespole, - pracę w renomowanej placówce stomatologicznej stosującej nowoczesne techniki WYMAGANIA: - łatwość w nawiązywaniu kontaktów z pacjentami, - umiejętność pracy w zespole - chęć nauki, - zaangażowanie, - dyspozycyjność Mile widziane doświadczenie, ewentualne wykształcenie kierunkowe (asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna)

Asystentka stomatologiczna/higienistka Szczecin
Asystentka stomatologiczna/higienistka Szczecin
Szczecin 30+ kilka dni temu

ASYSTENTKA/HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA W SZCZECINIEJeśli chcesz pracować z nowoczesnym sprzętem i doskonałymi specjalistami to ogłoszenie jest skierowane do Ciebie!Szukamy asystentki stomatologicznej lub higienistki na pełen etat.Czego oczekujemy:odpowiednich kwalifikacji (jeżeli jesteś w trakcie szkoły - istnieje możliwość przyuczenia do zawodu)chęci do pracyumiejętności pracy w zespoleOferujemy:umowę o pracęzatrudnienie w pełnym wymiarze godzinpracę w zgranym zespolepracę z lekarzami na "4 ręce"możliwość rozwoju w wielu dziedzinach stomatologii (zachowawcza, endodoncja, protetyka, chirurgia)Oferta skierowana wyłącznie do osób posiadających kwalifikacje zawodowe bądź w trakcie nauki na kierunku asystentka lub higienistka stomatologiczna, pielęgniarek, ratowników medycznych.CV - koniecznie ze zdjęciem, można wysyłać drogą mailową lub dostarczyć do gabinetu osobiście (ul. Żołnierska 13A-1 Szczecin) lub aplikować przez OLX.

Asystentka stomatologiczna/Higienistka stomatologiczna
Asystentka stomatologiczna/Higienistka stomatologiczna
Rybnik 30+ kilka dni temu

Centrum Implantologii i Ortodoncji "Royal Dental" w Rybniku zatrudni osobę na stanowisko - Asystentka Stomatologiczna/Higienistka Stomatologiczna. Jeśli lubisz pracę z ludźmi, jesteś osobą zaangażowaną, sumiennie podchodzącą do swoich obowiązków to mamy świetną ofertę pracy dla Ciebie. Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in: asystowanie przy zabiegach stomatologicznych „na 4 ręce”, przygotowywanie gabinetu stomatologicznego do pracy, sterylizacja narzędzi i materiałów, utrzymanie porządku w gabinecie, bezpośredni kontakt z pacjentem. Co oferujemy: pracę w nowoczesnym gabinecie o najwyższym standardzie, pracę w młodym i ambitnym zespole, motywacyjny system wynagrodzeń, możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub inne formy. Czego oczekujemy? wykształcenia kierunkowego lub w trakcie nauki, wysokiej motywacji do pracy, wysokiej kultury osobistej, aktualnej książeczki zdrowia, rzetelności oraz skrupulatności. Osoby zainteresowane rozpoczęciem pracy w naszym gabinecie proszone są o przesłanie CV ze zdjęciem.

Asystentka Stomatologiczna/Higienistka Stomatologiczna
Asystentka Stomatologiczna/Higienistka Stomatologiczna
Wejherowo 30+ kilka dni temu

Jesteśmy nowoczesną kliniką stomatologiczną w Wejherowie. Poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko asystentki stomatologicznej lub higienistki stomatologicznej na cały lub część etatu.​​​​​​​Od kandydatów oczekujemy:Wykształcenia kierunkowego medycznego (ukończona szkoła oraz zdany egzamin: asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna, lub osoba w trakcie nauki);Mile widziane doświadczenie;Gotowości do pracy w standardzie na cztery ręce;Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność profesjonalnej obsługi pacjenta;Komunikatywności, sumienności, dobrej organizacji pracy;Dyspozycyjności (praca 4-5 dni w tygodniu, soboty i niedziele wolne);Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych,Przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy,Przygotowanie pacjenta do zabiegu,Realizacja procedur, sterylizacji i dezynfekcji narzędzi stomatologicznych,Realizacja procedur związanych z obsługą pacjentów,Utrzymanie porządku w gabinecie,Prowadzenie innych spraw organizacyjnych.Kandydatom oferujemy:Stabilne warunki zatrudnieniaMożliwość rozwoju, asystowanie przy specjalistycznych zabiegach np. leczenie zębów pod mikroskopem, endodoncja, stomatologia zachowawcza, protetyka, chirurgia stomatologiczna.Pracę w przyjaznej atmosferze, nastawionej na ciągły rozwójOsoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail.

Pomoc dentystyczna, asystentka stomatologiczna, higienistka
Pomoc dentystyczna, asystentka stomatologiczna, higienistka
Brzeg Dolny 30+ kilka dni temu

Centrum Stomatologiczne Klinika Uśmiechu w Brzegu Dolnym podejmie współpracę z ambitną osobą chętną do pracy na stanowisku pomoc dentystyczna/ asystentka stomatologiczna/higienistka od 2 do 5 dni w tygodniu.Zapewniamy:praca na 4 ręcezgrany i sympatyczny zespółbardzo dobre warunki finansowepracę w miłej atmosferzeprzyuczenie do zawodu dla osoby bez kierunkowego wykształceniaCV ze zdjęciem i listem motywacyjnym oraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych proszę przesłać w wiadomości.

Asystentka stomatologiczna, higienistka - Katowice
Asystentka stomatologiczna, higienistka - Katowice
Katowice 30+ kilka dni temu

Klinika stomatologiczna poszukuje osób na stanowisko:Higienistka oraz asystentka stomatologiczna.Zakres obowiązków:• Sprawna asysta przy zabiegach stomatologicznych• Kontakt z pracowniami protetycznymi w celu zapewnienia odpowiedniego obiegu prac pacjentów• Sterylizacja narzędzi.• Udzielanie informacji pacjentom na temat oferty i funkcjonowania gabinetu,• Wykonywanie higienizacji.Wymagania:• Wyłącznie wykształcenie kierunkowe (asystentka/higienistka),• Empatia dla pacjentów i wysoka kultura osobista,• Komunikatywność,• Dyspozycyjność,• Chęć rozwoju. Oferujemy atrakcyjne warunki i wynagrodzenie - zależne od umiejętności.Istnieje możliwość zatrudnienia w pełnym jak i niepełnym wymiarze godzin.Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie aktualnego CVProsimy o zawarcie w CV klauzuli RODO np.: „Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora danych, którym jest NL Clinic Pierzyńscy Spółka Jawna., wszystkich moich danych osobowych zawartych w przedłożonych dokumentach, w tym mojego wizerunku (o ile zostało umieszczone zdjęcie) w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.Skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi osobami w celu umówienia spotkania. 

Praca asystentka stomatologiczna/higienistka Wrocław
Praca asystentka stomatologiczna/higienistka Wrocław
Wrocław 30+ kilka dni temu

Miejsce pracy: Wrocław Gabinet stomatologiczny w rejonie Ołtaszyna zatrudni osobę na stanowisku Asystentka stomatologiczna/Higienistka. Obowiązki:asystowanie przy zabiegach stomatologicznych przygotowywanie stanowiska pracy oraz dbanie o higienę gabinetusterylizacja narzędzi i sprzętuuzupełnianie brakujących materiałów i instrumentów w gabinetach przyjęć w przypadku wykształcenia higienistki stomatologicznej możliwość przyjmowania Pacjentów na zabiegiWymagania:mile widziane doświadczenie na stanowisku asystentki stomatologicznej mile widziane osoby z wykształceniem kierunkowym lub w trakcie naukikomunikatywność, sumienność, dobra organizacja pracydyspozycyjnośćumiejętność profesjonalnej obsługi pacjentawysoka kultura osobistaOferujemystabilny i jasny system wynagrodzeńrozwój i kształcenie w kierunku podnoszenia swoich kompetencjimożliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowychprzyjazną atmosferę w młodym zespole oraz interesującą pracęwsparcie całego zespołuWysokość wynagrodzenia oraz forma zatrudnienia pozostaje do uzgodnienia. W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Asystentka / higienistka stomatologiczna
Asystentka / higienistka stomatologiczna
Warszawa 30+ kilka dni temu

Asystentka lub higienistka stomatologiczna do Kliniki Stomatologicznej Warszawa Targówek - Kondratowicza na cały etat

asystentka stomatologiczna / higienistka
asystentka stomatologiczna / higienistka
30+ kilka dni temu

Gabinet stomatologiczny na Warszawskim Mokotowie poszukuje asystentki stomatologicznej z doświadczeniem. Możliwość wykonywania higieny.Praca na cały etat plus umowa o pracę.tel. 530260830

Asystentka stomatologiczna/ higienistka
Asystentka stomatologiczna/ higienistka
Warszawa 30+ kilka dni temu

Poszukujemy osoby na stanowisko asystentki stomatologicznej /higienistki z doświadczeniem w zawodzie.Zakres obowiązków: asystowanie przy zabiegach stomatologicznych i indywidualne zabiegi higienizacji Osoby zainteresowane proszę o kontakt 608325596Gabinet: Białołęka

Asystentka stomatologiczna / Higienistka
Asystentka stomatologiczna / Higienistka
30+ kilka dni temu

Przyjmę do pracy Asystentkę stomatologiczną / Higienistkę. CV proszę przesyłać na adres:implantologia@doktorpordes.pl

Asystentka stomatologiczna/ higienistka
Asystentka stomatologiczna/ higienistka
Góra Kalwaria 30+ kilka dni temu

Poszukuję osoby do pracy na stanowisku asystentki stomatologicznej i higienistki, zakres obowiązków:Asystowanie lekarzom na 4 ręce - różne dziedzinyprzygotowanie gabinetu do pracysterylizacja i rozkładanie narzędzipomoc w organizacji pracy gabinetu.W przypadku posiadania odpowiednich uprawnień - zabiegi higienyW zakres obowiązków nie wchodzi sprzątanie gabinetu.Proszę o CV na formularz kontaktowy OLXGóra Kalwaria, 30 km na południe od Warszawy

Asystentka stomatologiczna/higienistka
Asystentka stomatologiczna/higienistka
Gdańsk 30+ kilka dni temu

Poszukujemy asystentki stomatologicznej do pracy w małym gabinecie w Gdańsku na pełen etat. Zachęcamy do składania CV osoby uczące się w tym zawodzie. Praca w godz 11.00-18.35. Od kandydatek oczekujemy zaangażowania, a wszystkiego nauczymy. Zainteresosane osoby prosimy o przesłanie aplikacji

Asystentka stomatologiczna/ higienistka
Asystentka stomatologiczna/ higienistka
30+ kilka dni temu

Poszukujemy osoby na stanowisko asystentki stomatologicznej i higienistki stomatologicznej z doświadczeniem w pracy na stanowisku asystentki Higienistka stomatologiczna - przeszkolimy w zakresie wykonywania zabiegów higienizacji i wybielania ale wymagane wykształcenie kierunkowe Praca od poniedziałku do piątku. Soboty - 1 raz w miesiącuOsoby zainteresowane proszę o kontakt STOMAPOL , a.polanowska@interia.pl, 608-325-596

Asystentka stomatologiczna / higienistka
Asystentka stomatologiczna / higienistka
Kraków 30+ kilka dni temu

Poszukuje asystentki stomatologicznej lub higienistki z doświadczeniem w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej. Praca od zaraz, pełny etat, umowa o pracę.

Asystentka stomatologiczna / higienistka
Asystentka stomatologiczna / higienistka
Kraków 30+ kilka dni temu

OpisPoszukuje asystentki stomatologicznej lub higienistki z doświadczeniem w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej. Praca od zaraz, pełny etat, umowa o pracę.

Asystentka stomatologiczna/Higienistka stomatologiczna
Asystentka stomatologiczna/Higienistka stomatologiczna
Wrocław 30+ kilka dni temu

Klinika Implantologiczno-Ortodontyczna LIMED poszukuje osoby:Wymagania:otwartość i lekkość w komunikacjichęć rozwoju swoich umiejętnościuprawnienia asystentki lub higienistki stomatologicznejchęć do samodzielnego wykonywania części zabiegów jak wykonywanie skanów wewnątrzustnych 3D czy hignienizacja pacjentów itp.Oferujemy:możliwość samorealizacji w odpowiedzialnej, angażującej pracymożliwości rozwoju i doskonalenia swoich umiejętnościmożliwość wykonywania w przyszłości samodzielnie części zabiegów i idące za tym zwiększenie zarobkówpraca w nowoczesnej klinicepraca w młodym, dynamicznym zespole :D

Asystentka stomatologiczna/Higienistka stomatologiczna
Asystentka stomatologiczna/Higienistka stomatologiczna
Ruda Śląska 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy asystentkę stomatologiczną lub higienistkę. Mile widziana ukończona szkoła lub nauka w trakcie. Doświadczenie nie jest wymagane. Paca na 4 ręce. Dla higienistki możliwość samodzielnego wykonywania zabiegów. Przychodnia znajduje się w Rudzie Śląskiej. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez OLX.

Asystentka stomatologiczna/Higienistka stomatologiczna
Asystentka stomatologiczna/Higienistka stomatologiczna
Wyszków 30+ kilka dni temu

Klinika stomatologiczna w Wyszkowie zatrudni ASYSTENTKĘ STOMATOLOGICZNĄ/HIGIENISTKĘ STOMATOLOGICZNĄ z DOŚWIADCZENIEM. Wymiar godzin pracy oraz stawki ustalane będą na rozmowie kwalifikacyjnej. CV prosimy wysyłać na adres e-mail.

Asystentka Stomatologiczna / Higienistka Stomatologiczna
Asystentka Stomatologiczna / Higienistka Stomatologiczna
Łódź 30+ kilka dni temu

Neo Dentica Klinika Stomatologiczna w Łodzi - zatrudni na pełen etat:- asystentkę stomatologiczną- higienistkę stomatologiczną Poszukujemy osoby, która;ukończyła szkołę o wskazanym kierunki i posiada dyplom potwierdzający uzyskanie zawodu asystentki czy higienistki stomatologicznej, ewentualnie jest w trakcie szkoły,posiada minimum półroczne doświadczenie,jest sumienna i ukierunkowana na pracę na odpowiedzialnym stanowisku w wymagającym środowisku pracyma bardzo dobrą organizacja pracy,lubi współpracę z ludźmi i jest ambitna.posiada wysoką kulturę osobistą. Obowiązki:-czynne asystowanie przy zabiegach stomatologicznych,-przygotowanie gabinetów do pracy z Pacjentem,-prowadzenie dokumentacji medycznej,-przygotowanie i sterylizacja narzędzi-nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów,-przyjmowanie i obsługa pacjentów-ścisła współpraca z lekarzem i recepcją kliniki Oferujemy:higienistka stomatologiczna będzie miała dodatkowo przypisane higienizacje na stałe w grafiku , wypracowana dodatkowo pensja od zabiegów, umowę o pracę,pełen wymiar godzin możliwość rozwoju kwalifikacji, pracę w zgranym zespole, przyjazną atmosferę. Prosimy, aby przesyłać CV z załączoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"..

Asystentka stomatologiczna / higienistka stomatologiczna
Asystentka stomatologiczna / higienistka stomatologiczna
Ełk 30+ kilka dni temu

Zatrudnimy jako pomoc stomatologiczną / higienistkę stomatologiczną. Mile widziane doświadczenie w zawodzie i wykształcenie kierunkowe. Oferujemy umowę o pracę i wynagrodzenie uzależnione od umiejętności, doświadczenia i wydajności.Proszę o przesyłanie CV i listu motywacyjnego w formacie pdf.

Asystentka stomatologiczna higienistka stomatologiczna
Asystentka stomatologiczna higienistka stomatologiczna
Katowice 30+ kilka dni temu

FRESHMED został stworzony przez dwie siostry Alicję Mol i Tatianę Mol – Dąbrowską z miłości do piękna, niesienia pomocy i pasji. Jesteśmy nowoczesnym gabinetem stomatologii, ortodoncji i medycyny estetycznej. Posiadamy własną pracownię RTG. Korzystamy z nowoczesnego profesjonalnego sprzętu. Podążamy za nowoczesnymi technologiami leczenia. Podchodzimy holistycznie do naszych pacjentów. Każdy przypadek jest dla nas indywidulany i wyjątkowy. Pracujemy całym zespołem nad uśmiechem każdego pacjenta.Jeżeli jesteś uśmiechniętą, energiczną osobą, lubisz kontakt z ludźmi oraz pracę w zespole, chcesz się rozwijać i nie lubisz stać w miejscu - koniecznie dołącz do zespołu Gabinetu Freshmed!Zobacz, na czym będzie polegała Twoja praca, co możemy Ci zaoferować i aplikuj - może to właśnie Ciebie szukamy:)W związku z dynamicznym rozwojem firmy, prowadzimy rekrutację na stanowisko:Asystentka Stomatologiczna higienistka stomatologicznaMiejsce pracy: Katowice ul. Średnia 3 Praca polega na: Asystowaniu przy zabiegach stomatologicznych w dziedzinie stomatologii zachowawczej i ortodoncji (praca na cztery ręce). Przygotowywaniu stanowiska pracy oraz dbanie o higienę gabinetu. Sterylizacji narzędzi i sprzętu. Uzupełnianiu brakujących materiałów i narzędzi. Jeżeli jesteś osobą, która posiada:  Wykształcenie kierunkowe lub w trakcie nauki. Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej. Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność profesjonalnej obsługi pacjenta. Pogodne usposobienie, wysoką kulturę osobistą, umiejętność dobrej organizacji pracy, punktualność, komunikatywność. Co możemy Ci zaoferować:  Opiekę mentora podczas wdrażania na stanowisko - odpowiedzi na wszelkie pytania i dobre wdrożenie w wykonywane obowiązki przez mentora. Wsparcie ekipy sprzątającej i pracowników administracyjnych oraz managera w codziennych zadaniach. Pracę w gabinecie przy pacjencie, nie w recepcji. Stabilny i jasny system wynagrodzeń w oparciu o umowę o pracę. Najnowocześniejsze narzędzia pracy. Dofinansowanie na leczenie. Stały grafik w systemie zmianowym. Wolne wszystkie święta. Szkolenia wewnętrzne (szkolenia merytoryczne oraz regularny coaching). Rozwój i kształcenie w kierunku podnoszenia swoich kompetencji.Imprezy integracyjne. Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych. Przyjazną atmosferę oraz interesującą pracę w placówce o wysokim standardzie usług. Zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez aplikacje OLX.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FresHMed dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018r.o ochronie danych osobowych/ Dz. Ustaw z 2018 poz.1000/ oraz zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE /RODO/. 

Pomoc Stomatologiczna, Asystentka, higienistka
Pomoc Stomatologiczna, Asystentka, higienistka
Olsztyn 30+ kilka dni temu

Prywatne Centrum Stomatologiczne SmartClinic zatrudni asystentkę stomatologiczną/higienistkę stomatologiczną.Pełen etat.Wymagane ukończenie szkoły o kierunku asystentka stomatologiczna, higienistka stomatologiczna lub doświadczenie w pracy w zawodzie.SmartClinic-Olsztyn

Asystentka Stomatologiczna / Higienistka Katowice
Asystentka Stomatologiczna / Higienistka Katowice
Katowice 30+ kilka dni temu

Rewadent Centrum Stomatologii Estetycznej to Klinika wyposażona w nowoczesny sprzęt umożliwiający wykonywanie kompleksowego leczenia stomatologicznego począwszy od Profilaktyki i Leczenia Zachowawczego poprzez Leczenie Kanałowe i Choroby Przyzębia po specjalistyczne Leczenie Protetyczne, Ortodoncję, Chirurgię i Implantologię.Obecnie poszukujemy:Asystentka / Higienistka Stomatologiczna OBOWIAZKI:- Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych - Praca na cztery ręce - Przygotowywanie Gabinetów do pracy- Sterylizacja narzędzi - Kontakt z Pacjentem - Wykonywanie zabiegów Higienizacyjnych (w przypadku Higienistki)WYMAGANIA: - Mile widziane doświadczenie na stanowisku Asystentki / Higienistki - Kreatywność, radzenie sobie w sytuacjach stresowych - Komunikatywność, wysoka kultura osobista - Bardzo dobry kontakt z Pacjentem - Umiejętność skupiania się na kilku zadaniach jednocześnie - Zaangażowanie w wykonywaną pracę OFERTA: Oferujemy pracę z doświadczonym zespołem Specjalistów oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji w bardzo dobrze wyposażonej Klinice. Jesteśmy otwarci na osoby w trakcie szkoły kierunkowej lub bezpośrednio po ukończeniu. 

Praca asystentka stomatologiczna / higienistka
Praca asystentka stomatologiczna / higienistka
Gliwice 30+ kilka dni temu

Baron Clinic w Gliwicach zatrudni asystentkę lub higienistkę stomatologiczną . Cały etat . Miłe widziane doświadczenie , praca na 4 ręce . Praca w zgranym zespole . Praca zmianowa , wymagana dyspozycyjność , godziny pracy do ustalenia . Prosimy o CV ze zdjęciem .

Praca Asystentka stomatologiczna/higienistka.
Praca Asystentka stomatologiczna/higienistka.
Zabrze 30+ kilka dni temu

Poszukuję asystentki stomatologicznej/ higienistki. Praca na terenie Zabrza. Obowiązki to : -przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy -przygotowanie pacjenta do zabiegu -sterylizacja narzędzi zgodnie z procedurami -rejestracja pacjenta -utrzymanie porządku w gabinecie Wymagania: - doświadczenie w wykonywanym zawodzie Chętnych proszę o przesłanie CV.

"ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA, HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA-ZATRUDNIMY"
"ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA, HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA-ZATRUDNIMY"
Wrocław 30+ kilka dni temu

Dynamicznierozwijająca się klinika stomatologiczna MedicaDent we Wrocławiuposzukuje ambitnej, energicznej i sympatycznej osoby na stanowisko asystentki /higienistki stomatologicznej.Główne zadania:asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (praca na cztery ręce);przygotowywanie stanowiska pracy oraz dbanie o higienę gabinetu;przygotowanie pacjenta do zabiegu;sterylizacja narzędzi i sprzętu;prowadzenie ewidencji brakujących materiałów i instrumentów;Oczekujemy:wykształcenia kierunkowego lub w innym zawodzie medycznym ( np.technik radiolog, pielęgniarka );umiejętności pracy „ na cztery ręce";doświadczenia w zawodzie minimum 1 rok;łatwość adaptacji do nowych standardów;znajomości procedur leczenia;znajomości zasad dezynfekcji i sterylizacji;pracowitości i zaangażowania;samodzielności i dobrej organizacji pracy;wysokiej kultury osobistej.Oferujemy:pracę w nowoczesnej placówce o wysokim standardzie;stałą współpracę na umowę o pracę;pracę w trybie zmianowym;wysokie wynagrodzenie;pracę w zorganizowanym i ambitnym zespole;przyjazną atmosferę;podnoszenie kwalifikacji zawodowych.Osoby spełniające powyższekryteria oraz zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV.

"ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA, HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA-ZATRUDNIMY"
"ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA, HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA-ZATRUDNIMY"
Wrocław 30+ kilka dni temu

Dynamicznierozwijająca się klinika stomatologiczna MedicaDent we Wrocławiuposzukuje ambitnej, energicznej i sympatycznej osoby na stanowisko asystentki /higienistki stomatologicznej.Główne zdania:asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (praca na cztery ręce);przygotowywanie stanowiska pracy oraz dbanie o higienę gabinetu;przygotowanie pacjenta do zabiegu;sterylizacja narzędzi i sprzętu;prowadzenie ewidencji brakujących materiałów i instrumentów;Oczekujemy:wykształcenia kierunkowego lub w innym zawodzie medycznym ( np.technik radiolog, pielęgniarka );umiejętności pracy „ na cztery ręce";doświadczenia w zawodzie minimum 1 rok;łatwość adaptacji do nowych standardów;znajomości procedur leczenia;znajomości zasad dezynfekcji i sterylizacji;pracowitości i zaangażowania;samodzielności i dobrej organizacji pracy;wysokiej kultury osobistej.Oferujemy:pracę w nowoczesnej placówce o wysokim standardzie;stałą współpracę na umowę o pracę;pracę w trybie zmianowym;wysokie wynagrodzenie;pracę w zorganizowanym i ambitnym zespole;przyjazną atmosferę;podnoszenie kwalifikacji zawodowych.Osoby spełniające powyższekryteria oraz zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV.

Asystentka/ Higienistka stomatologiczna
Asystentka/ Higienistka stomatologiczna
Poznań 30+ kilka dni temu

Klinika Stomatologiczna w Poznaniu poszukuje osoby na stanowisko asystentka/higienistka stomatologiczna.Wymagania:zaangażowaniedyspozycyjnośćchęć nauki i rozwojudyplom asystentki / higienistki lub w trakcie naukimile widziane: doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość j. angielskiego Oferujemy:pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę pracę w nowocześnie wyposażonym gabineciezdobycie cennego doświadczeniawspółpracę z profesjonalnym i doświadczonym personelemprzyjazną atmosferęCV wraz ze zdjęciem proszę przesyłać za pośrednictwem olx

Asystentka/higienistka stomatologiczna
Asystentka/higienistka stomatologiczna
Warszawa 30+ kilka dni temu

Gabinet stomatologiczny na Woli.Poszukujemy asystentki stomatologicznej do gabinetu jednofotelowego.Kandydatka może być w trakcie nauki na kierunku asystentka lub higienistka stomatologiczna, lub z uzyskanym już dyplomem.Praca 1 dzień w tygodniu w godzinach popołudniowych lub 1 cały dzień. Planowane rozszerzenie współpracy na inne dni i godziny.Jesteśmy małym spokojnym zespołem. Gabinet cieszy się dobrą opinią pacjentów.Poszukujemy osoby odpowiedzialnej, zorganizowanej i punktualnej.Proszę o przesłanie CV przez portal OLX.

Podejmę pracę jako asystentka/higienistka stomatologiczna
Podejmę pracę jako asystentka/higienistka stomatologiczna
Zamość 30+ kilka dni temu

Podejmę pracę na stanowisku asystentka /higienistka stomatologiczna na terenie Zamościa. Obecnie uczę się na kierunku higienistka stomatologiczna. Posiadam wykształcenie wyższe oraz kilkuletnie doświadczenie w ochronie zdrowia.

Asystentka/ higienistka stomatologiczna
Asystentka/ higienistka stomatologiczna
Suchy Las 30+ kilka dni temu

Asystentka/higienistka stomatologicznaW związku z dynamicznym rozwojem gabinetu poszukujemy osoby na stanowisko asystentki/higienistki stomatologicznej.Wymagania:– wykształcenie kierunkowe (ukończona szkoła o specjalizacji asystentka/higienistka stomatologiczna lub w trakcie nauki)– doświadczenie zawodowe– umiejętność pracy na ,,4” ręce– wysoka kultura osobista, rzetelność, komunikatywność– życzliwe podejście do pacjenta– obsługa komputeraObowiązki:– czynna asysta przy zabiegach– przygotowanie gabinetu do pracy– dezynfekcja i sterylizacja narzędzi– prowadzenie dokumentacji medycznejOferujemy:– elastyczny czas pracy (2x w tygodniu)– nowoczesne narzędzia pracy– pracę w zgranym zespoleCV prosimy przesyłać poprzez portal OLX.Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)”.BLUMEDICA Zespół Gabinetów Lekarskich Galeria Sucholeskaul. Obornicka 85Suchy Las (dojazd w ciągu 10 minut z pętli tramwajowej na os. Sobieskiego)

asystentka / higienistka stomatologiczna
asystentka / higienistka stomatologiczna
Lublin 30+ kilka dni temu

City-Dent Centrum Stomatologii oszukuje osoby do pracy na stanowisku asystentki / higienistki stomatologicznej.Oczekiwania:wykształcenie minimum średnie – kierunkowe;mile widziane doświadczenie na stanowisku asystentka / higienistka stomatologiczna;łatwość w nawiązywaniu kontaktów, sumienność, odpowiedzialność, dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków, empatia, wysoka kultura osobista Oferujemy:pracę w miłej atmosferze, możliwość zdobywania nowych umiejętności, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji. Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie aplikacji z aktualną zgodą na przetwarzanie danych osobowych zgodną z RODO, na adres mailowy. 

Asystentka Stomatologiczna/ Higienistka Stomatologiczna Nowa Klinika
Asystentka Stomatologiczna/ Higienistka Stomatologiczna Nowa Klinika
Katowice 30+ kilka dni temu

Nowoczesna Klinika Stomatologiczna w Katowicach poszukuje Asystentki oraz Higienistki Stomatologicznej!Na co dzień będziesz odpowiadać za:Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (standard pracy na 4 ręce),Przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy samodzielnej lub z lekarzem,Sterylizację narzędzi i materiałów,W ramach rozwoju możliwość pracy z doświadczonymi lekarzami z tytułem specjalisty, także przy skomplikowanych i ciekawych zabiegach.Samodzielne wykonywanie zabiegów higienizacji, (Higienistka)Wystarczy, że posiadasz:zapał do pracy i zależy Ci na dobrej atmosferze w zespole,wykształcenie minimum średnie,dyplom potwierdzający zawód higienistki stomatologicznej/ Asystentki stomatologicznejksiążeczkę SANEPID,mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.Pracując w naszym Zespole, otrzymasz:zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie,pracę w gabinecie przy pacjencie, nie w recepcji,grafik który pozwoli Ci zaplanować wolny czas,wsparcie ekipy sprzątającej i pracowników administracyjnych oraz Koordynatora Stomatologii w codziennych zadaniach,system premiowy,możliwość zdobywania nowej wiedzy oraz rozwoju poprzez udział w szkoleniach i warsztatach (stacjonarnych i online)pełne zaplecze dobrze funkcjonującej, nowoczesnej kliniki,.Szczegóły oferty oraz odpowiedzi na pytania dostaniesz aplikując na ogłoszenie.

Asystentka Stomatologiczna/Higienistka Ursus Warszawa
Asystentka Stomatologiczna/Higienistka Ursus Warszawa
Warszawa 30+ kilka dni temu

Poszukujemy asystentki stomatologicznej /higienistki do gabinetu stomatologicznego w Ursusie. Może być również osoba chętna do przyuczenia. Najlepiej z okolic Ursusa, Włoch, Ochoty , Piastowa, Pruszkowa.

Asystentka stomatologiczna / higienistka / Centrum Łodzi
Asystentka stomatologiczna / higienistka / Centrum Łodzi
Łódź 30+ kilka dni temu

Zatrudnię asystentkę lub higienistkę stomatologiczną na niepełny etat. Praca w Łodzi w rejonie Centrum/Polesie Oczekuję: - wysokiej kultury osobistej i komunikatywności - sumienności i staranności - punktualności w pracy - doświadczenia zawodowego - dbania o czystość i higienę gabinetu Oferuję: - pełne przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy - pracę w nowoczesnym gabinecie - atrakcyjne warunki zatrudnienia - miłą i spokojną atmosferę Mile widziana osoba, która przeszła niedawno na emeryturę a chciałaby nadal kontynuować swoją ścieżkę zawodową. Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny pod numerem: 691-051-631

Asystentka / higienistka stomatologiczna
Asystentka / higienistka stomatologiczna
Warszawa 30+ kilka dni temu

Asystentka / higienistka stomatologicznaMiejsce pracy: Warszawa, Centrum / ŚródmieścieKlinika Soldent poszukuje osoby z wykształceniem kierunkowym na stanowisko Asystentka / higienistka Stomatologiczna. Gwarantujemy pracę w profesjonalnym, przyjaznym zespole w miłej atmosferze w pełnym wymiarze godzin (Pełen etat). Klinika znajduje się w nowoczesnym klimatyzowanym budynku w samym centrum. Wymagania:dyplom potwierdzający zdobyte kwalifikacje zawodoweOd kandydata/-ki oczekujemy:zaangażowaniadyspozycyjnościumiejętność pracy w zespolepunktualnościwysokiej kultury osobistejsumienność i dobra organizacja pracyMile widziane:doświadczenie w zawodzieznajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutemZapewniamy:- pewne, regularne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności- szkolenie wdrażające do pracy na stanowisku- wsparcie personelu z wieloletnim doświadczeniemProsimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Soldent Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.Informujemy, że Administratorem danych jest Soldent Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie przy ul. Bagno 2 lok. usł. 7. Dane zbierane są na potrzeby rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Asystentka/Higienistka stomatologiczna
Asystentka/Higienistka stomatologiczna
Wrocław 30+ kilka dni temu

UNIDENT UNION Dental Spa to to jedna z najbardziej znanych klinik w Polsce, która specjalizuje się w wysoko estetycznych terapiach, wykorzystujących interdyscyplinarną stomatologię dla zapewnienia zdrowego i pięknego uśmiechu. Klinika specjalizuje się w: implantologii, ortodoncji estetycznej dorosłych, protetyce, stomatologii estetycznej, periodontologii, chirurgii szczękowej. Do komfortowych wnętrz UNIDENT UNION Dental Spa na najwyższej klasy zabiegi przyjeżdżają pacjenci z całej Polski. Miejsce to szczególnie cenią sobie gwiazdy znane z pierwszych stron gazet. W związku z dynamicznym rozwojem klinika UNIDENT UNION Dental Spa rozpoczęła rekrutację personelu na stanowisko: Asystentka/Higienistka stomatologiczna Zakres stanowiska: • Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych • Przygotowywanie gabinetów do zabiegów stomatologicznych • Przygotowywanie pacjentów do zabiegów stomatologicznych • Utrzymanie gabinetu w nienagannym porządku • Bieżąca komunikacja z zespołem na temat prowadzonych przypadków • Przekazywanie informacji do dokumentacji medycznej Wymagania: • wykształcenie kierunkowe lub medyczne • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy • umiejętność pracy w zespole • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (pielęgniarka, higienistka stomatologiczna, asystentka) • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym komunikację z pacjentem zagranicznym będzie dodatkowym atutem • komunikatywność i pogodne usposobienie • nienaganna kultura osobista Warunki pracy: • Ciekawa praca w dynamicznym zespole (jeden z najlepszych zespołów stomatologicznych w Polsce) • Wysoki standard usług • Przyjazna atmosfera • Rozwój kompetencji zawodowych • Wsparcie i wdrożenie ze strony opiekuna stanowiska Jak wygląda rekrutacja? 1. Prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem. 2. Wybrani kandydaci zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną (rozmowa z właścicielem kliniki lub managerem, omówienie warunków finansowych) 3. Okres próbny w umówionym wymiarze czasu 4. Rozmowa podsumowująca okres próbny 5. Decyzja o zatrudnieniu Prosimy o dołączenie do dokumentów klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)” Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Asystentka / Higienistka stomatologiczna
Asystentka / Higienistka stomatologiczna
Jelenia Góra 30+ kilka dni temu

KCM Clinic S.A. to prężnie rozwijająca się w Polsce i za granicą firma medyczna z wysokospecjalistycznym szpitalem i centrum edukacyjnym dla chirurgów z całego świata. Organizator międzynarodowych konferencji i warsztatów nowoczesnej i małoinwazyjnej chirurgii transmitowanych na żywo. Centrum Medyczne oferuje kompleksowy i profesjonalny zakres usług medycznych z zachowaniem światowych standardów wyposażenia i obsługi pacjenta z kraju i z zagranicy. Serdecznie zapraszamy do współpracy! W związku z prężnym rozwojem KCM Clinic S.A. poszukuje kandydata na stanowisko: Asystentka / Higienistka Stomatologiczna Miejsce pracy: Jelenia GóraOferujemy:• Stabilne zatrudnienie w prestiżowej znanej na rynku międzynarodowym klinice stomatologicznej• Szkolenie wdrożeniowe i przyjazną atmosferę pracy, • Pracę w międzynarodowym środowisku,• Rozwój personalny na poziomie globalnym,• Możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych.Jeśli jesteś zainteresowany stabilnym rozwojowym zatrudnieniem w jednej z najbardziej prestiżowych międzynarodowych Klinik w Polsce wyślij swoje CV, chętnie skontaktujemy się z Tobą!

Asystentka / Higienistka stomatologiczna
Asystentka / Higienistka stomatologiczna
Rybnik 30+ kilka dni temu

Śląskie Centrum Implantologii Stomatologicznej Biały Uśmiech s.c w Rybniku,poszukuje do współpracy osoby na stanowisko Asystentka / Higienistka stomatologiczna. Poszukujemy ambitnych skorych do pracy osób, o sympatycznym usposobieniu i chęci podnoszenia swoich kwalifikacji.Zakres obowiązków:przygotowanie stanowiska pracyutrzymanie porządku w gabineciebezpośrednia współpraca i asystowanie lekarzompraca na „4 ręce” / mikroskopdezynfekcja/zabezpieczanie materiałów i sterylizacja narzędziuzupełnianie materiałów stomatologicznychwspółpraca z laboratoriumbezpośredni kontakt z pacjentemWymagania :wykształcenie kierunkowe potwierdzone dyplomem asystentki lub higienistki stomatologicznejdoświadczenie zawodowerzetelność i odpowiedzialnośćumiejętności organizacyjne oraz współpraca w zespolekomunikatywność i wysoka kultura osobistadyspozycyjność, praca zgodnie z harmonogramemprofesjonalne i życzliwe podejście do pacjentadbałość o pozytywny wizerunek firmyOferujemy: szkolenie wdrażającepracę na wysokiej jakości sprzęciezatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej formy zatrudnienia (do wyboru)atrakcyjne wynagrodzenieOsoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres email: info(małpa)bialyusmiech.com.pl oraz o umieszczenie w CV klauzuli RODO:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Asystentka Stomatologiczna / Higienistka Praca Kraków (Mogilska)
Asystentka Stomatologiczna / Higienistka Praca Kraków (Mogilska)
Kraków 30+ kilka dni temu

Szukamy asystentki / higinistki stomatologicznej do pracy w prywatnym gabinecie stomatologicznym w okolicach ulicy Mogilskiej. Oczekujemy dokładności, zaangażowania i umiejętności nawiązania relacji międzyludzkich.Oferujemy pracę w przyjaznej atmosferze i dobrze wyposażonym, rozwijającym się gabinecie. Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV zgłoszeń. Szczegóły do uzgodnienia. Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Asystentka Stomatologiczna / Higienistka - Artyści Uśmiechu Katowice
Asystentka Stomatologiczna / Higienistka - Artyści Uśmiechu Katowice
Katowice 30+ kilka dni temu

Miarą perfekcji jest dbałość o detale. Artyści Uśmiechu troszczą się o komfort Pacjentów nie tylko na fotelu, ale już od progu. Nasza klinika jest naszą najlepszą wizytówką i metaforą zupełnie unikalnego podejścia do stomatologii, które przyświeca wszystkim pracownikom Artystów Uśmiechu.Stomatologia może być sztuką. Artyści Uśmiechu to zespół najlepszych lekarzy dentystów, którzy od lat tego dowodzą. Wykorzystując swoje bogate doświadczenie i najnowsze osiągnięcia medycyny oraz technologii nasi lekarze nie tylko przywracają zębom zdrowie i piękny wygląd, ale przede wszystkim dodają Pacjentom pewności siebie i pozwalają odzyskać dobre samopoczucie.POTRZEBUJEMY TWOJEJ POMOCY! Artyści Uśmiechu potrzebują wsparcia ASYSTENTKI STOMATOLOGICZNEJ / HIGIENISTKI STOMATOLOGICZNEJ. Praca z nami niewątpliwie będzie dla Ciebie wyzwaniem, jednak zrewanżujemy Ci się możliwością pracy na najwyższym poziomie, w zespole wyjątkowych ludzi i korzystania z najnowocześniejszych technologii dostępnych w świecie stomatologii. Jeśli masz wykształcenie kierunkowe i umysł otwarty na przyswajanie nowych umiejętności (a może przy okazji znasz język obcy?), daj nam o sobie znać i wyślij CV ze zdjęciem.Możesz również wpaść do nas z wizytą, rozejrzeć się i zostawić swoje CV osobiście. Lekko z nami nie będzie, ale… kto jak nie Ty! Pozdrawiamy,Artyści Uśmiechu PS. Aby formalnościom stało się zadość, w swoim CV dopisz: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Higienistka Stomatologiczna/Asystentka Stomatologiczna
Higienistka Stomatologiczna/Asystentka Stomatologiczna
Kraków 30+ kilka dni temu

Nowo otwarty gabinet Stomatologiczny w centrum Krakowa MQ Dental, wyposażony w nowoczesny sprzęt umożliwiający wykonywanie kompleksowego leczenia stomatologicznego począwszy od Profilaktyki i Leczenia Zachowawczego poprzez Leczenie Kanałowe i Choroby Przyzębia po specjalistyczne Leczenie Protetyczne, Ortodoncję, Chirurgię i Implantologię poszukuje osoby na stanowisko Higienistka Stomatologiczna/Asystentka StomatologicznaJeśli lubisz pracę z ludźmi, jesteś osobą zaangażowaną, sumiennie podchodzącą do swoich obowiązków to mamy świetną ofertę pracy dla Ciebie.OBOWIĄZKI:- Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych- Praca na cztery ręce- Przygotowywanie Gabinetów do pracy- Sterylizacja narzędzi- Kontakt z Pacjentem- Wykonywanie zabiegów Higienizacyjnych (w przypadku Higienistki)WYMAGANIA:- Mile widziane doświadczenie na stanowisku Asystentki/Higienistki- Kreatywność, radzenie sobie w sytuacjach stresowych- Komunikatywność, wysoka kultura osobista- Bardzo dobry kontakt z Pacjentem- Umiejętność skupiania się na kilku zadaniach jednocześnie- Zaangażowanie w wykonywaną pracęCo oferujemy: pracę w nowoczesnym gabinecie o najwyższym standardzie, pracę w młodym i ambitnym zespole, motywacyjny system wynagrodzeń, możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub inne formy.Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij CV za pośrednictwem formularza lub korzystając z adresu e-mail hanna.kalladzich(małpa)iq-center.infoProsimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Higienistka Stomatologiczna/Asystentka Stomatologiczna
Higienistka Stomatologiczna/Asystentka Stomatologiczna
Kraków 30+ kilka dni temu

Nowo otwarty gabinet Stomatologiczny w centrum Krakowa MQ Dental, wyposażony w nowoczesny sprzęt umożliwiający wykonywanie kompleksowego leczenia stomatologicznego począwszy od Profilaktyki i Leczenia Zachowawczego poprzez Leczenie Kanałowe i Choroby Przyzębia po specjalistyczne Leczenie Protetyczne, Ortodoncję, Chirurgię i Implantologię poszukuje osoby na stanowisko Higienistka Stomatologiczna/Asystentka StomatologicznaJeśli lubisz pracę z ludźmi, jesteś osobą zaangażowaną, sumiennie podchodzącą do swoich obowiązków to mamy świetną ofertę pracy dla Ciebie.OBOWIĄZKI:- Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych- Praca na cztery ręce- Przygotowywanie Gabinetów do pracy- Sterylizacja narzędzi- Kontakt z Pacjentem- Wykonywanie zabiegów Higienizacyjnych (w przypadku Higienistki)WYMAGANIA:- Mile widziane doświadczenie na stanowisku Asystentki/Higienistki- Kreatywność, radzenie sobie w sytuacjach stresowych- Komunikatywność, wysoka kultura osobista- Bardzo dobry kontakt z Pacjentem- Umiejętność skupiania się na kilku zadaniach jednocześnie- Zaangażowanie w wykonywaną pracęCo oferujemy: pracę w nowoczesnym gabinecie o najwyższym standardzie, pracę w młodym i ambitnym zespole, motywacyjny system wynagrodzeń, możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub inne formy.Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij CV za pośrednictwem formularza lub korzystając z adresu e-mail info(małpa)iq-center.infoProsimy o zawarcie w aplikacji następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Asystentka, higienistka stomatologiczna / Szczecin
Asystentka, higienistka stomatologiczna / Szczecin
Szczecin 30+ kilka dni temu

ASYSTENTKA/HIGIENISTKA STOMATOLOGICZNA W SZCZECINIEW związku z dynamicznym rozwojem Gabinetu Stomatologicznego zatrudnimy doświadczoną (warunek konieczny) asystentkę oraz higienistkę stomatologiczną do współpracy.Nasz gabinet posiada najnowocześniejszą aparaturę firmy EMS do higienizacji pacjentów. Szukamy asystentki stomatologicznej i higienistki do pracy zmianowejPoniedziałek: 8:30 – 15:30Wtorek: 15:00 – 20:00Środa: 10:00 – 18:00Czwartek: 15:00 – 20:00Piątek: 10:00 – 18:00Sobota: ( wymiennie 9:00 - 15:00 ) co trzecia sobotaCzego oczekujemy:doświadczenie (minimum 1 rok pracy) – warunek koniecznywiedza konieczna do wykonywania zawodu – warunek koniecznyosoby zainteresowane długotrwałą współpracąumiejętności pracy w zespolepracę z lekarzem na "4 ręce"operatywność, inicjatywa, empatia i kompetencjeObowiązki:· asystowanie przy zabiegach stomatologicznych· higienizacja pacjentów· przygotowanie narzędzi i sterylizacja· dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracyOferujemy:· pracę w nowoczesnym gabinecie· miłą, kameralną atmosferę w pracy· możliwość rozwoju i poszerzania kwalifikacjiMożliwość rozpoczęcia pracy od zaraz.Zainteresowane osoby proszę o wysyłanie CV ze zdjęciem drogą mailową na adres: stomatolognzozgmail.com bądź przez wiadomość OLX.

PRACA - asystentka/higienistka stomatologiczna!
PRACA - asystentka/higienistka stomatologiczna!
Gliwice 30+ kilka dni temu

Szukamy osoby na stanowisko asystentka/higienistka stomatologiczna w klinice stomatologii i medycyny estetycznej w centrum Gliwic! Oferujemy pracę w młodym, dynamicznie rozwijającym się i zgranym zespole, komfortowe warunki pracy, konkurencyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny w formie premii, możliwość ciągłych szkoleń i rozwoju. Rodzaj umowy oraz wynagrodzenie - do ustalenia. Szukamy osoby sumiennej, zaangażowanej i chętnej do pracy, która dobrze czuje się zarówno w pracy samodzielnej z pacjentem jak i w pracy zespołowej. Do obowiązków na tym stanowisku należą: asystowanie do zabiegów stomatologicznych i chirurgicznych, wykonywanie zabiegów higienizacji, wybielania etc. (możliwość szkolenia) , sterylizacja sprzętu medycznego, prowadzenie dokumentacji medycznej, przygotowanie gabinetu i dbanie o czystość w miejscu pracy. Mile widziane doświadczenie w pracy przy fotelu stomatologicznym, prowadzeniu dokumentacji medycznej, obsłudze pacjenta. Szukamy osoby z doświadczeniem, ale też w trakcie nauki - chętnej do pracy i szybko uczącej się. Jeśli czujesz, że ta oferta pracy jest dla Ciebie - zapraszamy do naszego zespołu :)

Higienistka / asystentka stomatologiczna WRZEŚNIA
Higienistka / asystentka stomatologiczna WRZEŚNIA
Września 30+ kilka dni temu

HIGIENISTKA/ ASYSTENTKA STOMATOLOGICZNA Lokalizacja gabinetu: Września Gabinet Stomatologiczny w centrum Wrześni poszukuje kandydatów na stanowisko Asystentki Stomatologicznej. Praca w miłej atmosferze na cały lub 3/4 etatu. Możliwość rozwoju na kursach i podczas wykonywanych zabiegów w gabinecie. Zapraszamy do wysyłania CV na maila.Do zadań osoby zatrudnionej na stanowisku należeć będzie:- Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych; - Sterylizacja narzędzi;- Przygotowanie pacjenta do zabiegu; - Przygotowanie stanowiska pracy; - Konserwacja sprzętu; - Prowadzenie ewidencji brakujących materiałów i instrumentów; - Dodatkowe prace pomocnicze zalecane na bieżąco. Oczekiwane umiejętności:- Wykształcenie w kierunku higieny stomatologicznej lub w jego trakcie;- Umiejętność pracy przy pacjencie; - Dyspozycyjność; - Łatwość nawiązywania kontaktów; - Wysoka kultura osobista;  Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem na adres: hildebrandt.jacek[a]gmail.com Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1977r. o ochronie danych osobowych tj. Dz, U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Asystentka stomatologiczna/Higienistka gabinet stomatologiczny URSUS Warszawa
Asystentka stomatologiczna/Higienistka gabinet stomatologiczny URSUS Warszawa
30+ kilka dni temu

Zatrudnię Asystentkę stomatologiczną/Higienistkę może być osoba chętna do przyuczenia. Kameralny gabinet stomatologiczny w Ursusie. 20-25zł/h brutto. Umowa zlecenie.