Sortowanie:
Znaleziony: 22 ogłoszenie w kategorii Zdrowie / Uroda Polska: Wszystkie miasta
Opieka dla starszej osoby
Opieka dla starszej osoby
nowe Poznań 30+ kilka dni temu

Szukam pomocy do opieki nad chorym tatą wiek 77lat,częściowo zdolny się poruszać i załatwiać potrzeby. Pomoc w codziennych czynnościach, podawanie leków, spacery, zajęcia edukacyjne, sprzątanie wokół chorego, Czas pracy 5 godzin dziennie trzy dni w tygodniu z wykluczeniem poniedziałku i czwartku. Wymagam miłego usposobienia, komunikatywności, empatii i uczciwości. współpraca długoterminowa. Proszę dzwonić na numer 731862213, jeśli nie odbieram proszę o kontakt SMS, oddzwonię.

Opieka dla starszej osoby Zduńska Wola
Opieka dla starszej osoby Zduńska Wola
Zduńska Wola 30+ kilka dni temu

Poszukuję osoby do opieki nad leżącą starszą Panią która mieszka w małym mieszkaniu w bloku w Karsznicach.Do obowiązków osoby zatrudnionej będą należały zadania z zakresu pomocy domowej, utrzymania domowego porządku , pomoc w podawaniu posiłków i utrzymaniu higieny osobistej.Zainteresowane osoby proszę o kontakt nr 663983897.

Opieka dla starszej osoby całodobowo Opole
Opieka dla starszej osoby całodobowo Opole
Opole 30+ kilka dni temu

Potrzebna opieka nad starszą osobą całodobowo Opole - Chabry mile widziane doświadczenie więcej informacji pod nr telefonu 781 214 447

Opieka dla osoby starszej, schorowanej :)
Opieka dla osoby starszej, schorowanej :)
Tychy 30+ kilka dni temu

Witam pięknie. Jestem 53 -latką. Jestem energetyczną osobą. Lubię ludzi. Od dłuższego czasu opiekuję się podopieczną. Ale mam sporo czasu i chęci, aby zaopiekować się jeszcze jedną osobą, która potrzebuje pomocy. Pod warunkiem, że ta osoba mnie zaakceptuje. Oferuję podstawową opiekę pielęgniarską, wykonam toaletę, przygotuję posiłki i wiele innych czynności. Jestem mobilna. Oferuję partnera do rozmów i spędzania czasu z uśmiechem. Mam już 10 letnie doświadczenie w opiece nad Seniorami. Teren: Tychy i okolice. Do miłego usłyszenia, pozdrawiam, Marieta Proszę o kontakt, nr telefonu: 503 990 339

Opieka dla osoby starszej Warszawa
Opieka dla osoby starszej Warszawa
Warszawa 30+ kilka dni temu

Poszukuję opiekuna do osoby starszej, leżącej. Dochodzącej lub z możliwością zamieszkania w samodzielnym pokoju. Warszawa. Wynagrodzenie do uzgodnienia.

Całodobowa opieka dla osoby starszej
Całodobowa opieka dla osoby starszej
Dywity 30+ kilka dni temu

Poszukuję całodobowej opieki dla osoby starszej. Jest to kobieta w pełni świadoma i sprawna fizycznie. Mama mieszka sama. Potrzebuje kontaktu i pomocy w czynnościach codziennych (gotowanie, sprzątanie) oraz drobnych pracach w obejściu(pielenie w ogródku, koszenie trawy).Zapewniam wyżywienie i komfortowe zakwaterowanie.Wynagrodzenie do uzgodnienia.Miejsce zatrudnienia: 10 km od OlsztynaProszę o kontakt telefoniczny po godz. 20.00 pod nr telefonu +49 176 344 601 25.

Opieka dla osoby starszej, schorowanej :)
Opieka dla osoby starszej, schorowanej :)
Tychy 30+ kilka dni temu

Witam pięknie. Jestem 53 -latką. Jestem energetyczną osobą. Lubię ludzi. Od dłuższego czasu opiekuję się podopieczną. Ale mam sporo czasu i chęci, aby zaopiekować się jeszcze jedną osobą, która potrzebuje pomocy. Pod warunkiem, że ta osoba mnie zaakceptuje. Oferuję podstawową opiekę pielęgniarską, wykonam toaletę, przygotuję posiłki i wiele innych czynności. Jestem mobilna. Oferuję partnera do rozmów i spędzania czasu z uśmiechem. Mam już 10 letnie doświadczenie w opiece nad Seniorami. Teren: Tychy i okolice. Lub Katowice. Do miłego usłyszenia, pozdrawiam, Marieta Proszę o kontakt, nr telefonu: 503 990 339

Poszukiwana całodzienna opieka dla osoby starszej
Poszukiwana całodzienna opieka dla osoby starszej
Wrocław 30+ kilka dni temu

Poszukiwana stała opiekunka do 68 letniej pani chorej na stwardnienie zanikowe boczne.Do obowiązków należałoby gotowanie posiłków, karmienie oraz mycie i utrzymywanie higieny. Zapewniamy całomiesięczne zakwaterowanie (istnieje możliwość noclegów w osobnym pokoju) i wyżywienie.Szczegóły wraz z wynagrodzeniem do uzgodnienia.Lokalizacja - Kiełczów, za Psim Polem.

Poszukiwana opieka dla seniorki / opiekunka dla osoby starszej
Poszukiwana opieka dla seniorki / opiekunka dla osoby starszej
Iława 30+ kilka dni temu

Poszukuje opiekunki/Pani do pomocy dla mojej mamy 77 lat na ok.6 h dziennie od poniedziałku do piątku. Opieka polegałaby na pomocy w codziennym zyciu (sniadanie, obiad, rozmowa). Mama jest po przejsciach zdrowotnych . Wszystkie zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego. Wynagrodzenie do ustalenia za godzinę.

Opieka pielęgniarska dla starszej osoby na terenie Warszawy.
Opieka pielęgniarska dla starszej osoby na terenie Warszawy.
Warszawa 30+ kilka dni temu

Mam wieloletnie pielęgniarskie doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Jestem Ukrainką, lat 48, cierpliwa, uczciwa i spokojna, bez nałogów. Wiele lat opiekowałam się osobami chorymi i niepełnosprawnymi głownie na terenie Warszawy. Mam referencje osób u których pracowałam. Chętnie podejmę pracę w Warszawie, w formie dochodzącej opiekunki. Mogę również pomóc w przygotowaniu posiłków, wymiana opatrunków, stomia. Proszę o informację na telefon 787100954 Ludmiła.

Dam pracę opiekun/opiekunka Opieka dla osoby starszej
Dam pracę opiekun/opiekunka Opieka dla osoby starszej
Środa Wielkopolska 30+ kilka dni temu

Witam, szukam opiekunki/opiekuna dla starszej osoby w prywatnym domu Mężczyzna w wieku 73l Praca najlepiej w godzinach 12-16 ale wszystko do ustalenia, ilość godzin jak i ilość dni w mcu. Osoby zainteresowane poproszę o kontakt telefoniczny.

Opiekunka osoby starszej
Opiekunka osoby starszej
Zielona Góra 30+ kilka dni temu

Zatrudnię opiekunkę dla osoby starszej leżącej. Opieka całodobowa, więcej informacji pod numerem telefonu 601143626

Opiekunka dla starszej osoby
Opiekunka dla starszej osoby
Kraków 30+ kilka dni temu

Poszukuję Pani do opieki dla starszej osoby. Najlepiej mieszkającą w Nowej Hucie. Opieka potrzebna jest przez 4 godziny dziennie.Osoba starsza ma ograniczenia w poruszaniu się, ale w obrębie mieszkania jest samodzielna.Pozostałe szczegóły do ustalenia.

Opieka dla seniora.
Opieka dla seniora.
30+ kilka dni temu

Zatrudnię opiekunkę dla osoby starszej (95 lat), w pełni sprawnej umysłowo, trudności z poruszaniem się. Opieka całodobowa z zamieszkaniem, możliwością pracy zmianowej. Miejscowość Witunia gmina Więcbork.Dobrze widziane doświadczenie w opiece nad starszymi osobami.Wysoka kultura osobista.

Opiekunka do osoby starszej
Opiekunka do osoby starszej
Luboń 30+ kilka dni temu

Poszukuję opiekunki dla osoby starszej kobieta 98 lat. Opieka całodobowa z zamieszkaniem. Babcia jest świadoma, nie jest osobą leżącą. Potrzebuje pomocy przy higienie osobistej, uszykowanie posiłków, podanie lekarstw małe prace porządkowe w gospodarstwie domowym. Więcej informacji udziele telefonicznie.

Opiekunka do starszej kobiety Katowice Załęże 8h dziennie
Opiekunka do starszej kobiety Katowice Załęże 8h dziennie
Katowice 30+ kilka dni temu

Poszukuję opiekunki (kobiety) dla starszej osoby - Babci.Babcia mieszka w Katowicach Załęże.Jest osoba sprawna, chodząca Potrzebna opieka w godzinach:7-11 oraz 18-22 7 dni w tygodniupełen zakres obowiązków od pielęgnacji, mycia, przebierania, wymiany pampersa po podanie leków, posiłków, posprzątanie itp.Mile widziane zajęcia i rozmowa - zajęcie czasuPoszukuję osoby biegle mówiącej po polsku, najlepiej osoby ze śląska / Katowic. Wymagane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Praca od zaraz

Potrzebna opiekunka osoby starszej - Kraków
Potrzebna opiekunka osoby starszej - Kraków
Kraków 30+ kilka dni temu

Poszukuję opiekunki dla osoby starszej (bez demencji) w jej własnym mieszkaniu, na osiedlu Olsza w Krakowie. Pani jest po lekkim udarze, na razie porusza się z balkonikiem, miła, spokojna. Opieka polegałaby na pomocy w czynnościach dnia codziennego, przygotowanie posiłków, zakupy, drobne porządki. Poszukiwana pani powinna charakteryzować się kulturą osobistą, empatią, odpowiedzialnością i nie palić. Praca na 2 -3 godziny dziennie. Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do kontaktu.

Opiekunka do starszej osoby
Opiekunka do starszej osoby
Kraków 30+ kilka dni temu

Poszukuję opiekunki dla osoby starszej w jej własnym mieszkaniu, w okolicach Ronda Mogilskiego w Krakowie. Pani jest miła, spokojna, sprawna, samodzielna. Żyje we własnym świecie. Opieka polegałaby na towarzyszeniu w czynnościach dnia codziennego, podawanie/przygotowanie posiłków, drobne porządki, spacery. Poszukiwana pani powinna charakteryzować się kulturą osobistą, empatią, odpowiedzialnością i nie palić. Praca na 2/3/4 godziny dziennie w zależności od sytuacji. W przypadku wyjazdu członków rodziny na urlop wymagana jest większa dyspozycyjność, czas opieki może się wydłuzýc. Informacje na temat doświadczenia, miejsca zamieszkania, wieku, numeru telefonu i stawki godzinowej proszę przesyłać w wiadomości na OLX. Z wybraną Panią skontaktuję się telefonicznie .

Opiekunka/pani do towarzystwa starszej osoby - ogł. grzecznościowe
Opiekunka/pani do towarzystwa starszej osoby - ogł. grzecznościowe
Bielsko-Biała 30+ kilka dni temu

Poszukiwana opiekunka dla osoby chodzącej, 87-letniej w Bielsku-Białej, Komorowicach. Opieka jest potrzebna przez dwa tygodnie w miesiącu łącznie z weekendami, które tygodnie, to do dogadania.Godziny pracy popołudniowe: od poniedziałku do piątku od 12.00-18.00, a w soboty i niedziele od 11.00 doo 18.00. Jest to praca bardziej do towarzyszenia tej starszej osobie, ewentualnie należałoby podać posiłek, herbatę i pomóc wyjść na krótki spacer. Płaca oferowana - 15zł/godzina. Mile widziany samochód (jest to dzielnica z trudnym dojazdem komunikacją miejską).Opiekunka/pani do towarzystwa musi być bardzo kontaktowa i towarzyska.Osoby zainteresowane są proszone o kontakt pod numerem telefonu: 693887219

Kurs języka niemieckiego Racibórz!
Kurs języka niemieckiego Racibórz!
Racibórz 30+ kilka dni temu

Opiekun Seniora w Niemczech - Promedica24 RUSZAJĄ ZAPISY NA KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO OD PODSTAW w Raciborzu! Wyjazd jeszcze przed świętami !!! Na kursie nauczymy Cię podstawowych zwrotów z języka niemieckiego, nauczymy Cię niezbędnych słówek do pracy w opiece Nie czekaj! - zadzwoń 519 690 433 - lub napisz SMS o treści Opieka Na czym ta praca polega? Opiekun lub Opiekunka Osób Starszych to osoba, która zajmuje się osobami w podeszłym wieku, pomagając im w codziennym życiu. Opiekun/Opiekunka ma zapewniony transport, mieszka w domu osoby starszej, ma zapewniony oddzielny pokój oraz wyżywienie, w zależności od możliwości rodziny podopiecznego inne udogodnienia, np. własna łazienka i dostęp do Internetu. OFERTY PRACY OD JUŻ ! tel. 519 690 433 - lub SMS o tresci opieka Zapewniamy: - premie za przejście z innej firmy; - premie za polecenia; - składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej; - dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV); - kursy języka niemieckiego – od podstaw i doszkalające; - pakiet medyczny Lux Med dla stałych Opiekunów; - pełną organizację pobytu – transport, zakwaterowanie i wyżywienie, Bus od drzwi do drzwi! - dedykowanego Opiekuna Kontraktu; - całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7; - szybkie wyjazdy i elastyczne terminy; kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami. Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/

Kurs języka niemieckiego Kędzierzyn Koźle!
Kurs języka niemieckiego Kędzierzyn Koźle!
Kędzierzyn-Koźle 30+ kilka dni temu

Kurs języka niemieckiego Kędzierzyn Koźle! Opiekun Seniora w Niemczech - Promedica24 RUSZAJĄ ZAPISY NA KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO OD PODSTAW w Kędzierzynie Koźle! Wyjazd jeszcze przed świętami !!! Na kursie nauczymy Cię podstawowych zwrotów z języka niemieckiego, nauczymy Cię niezbędnych słówek do pracy w opiece Nie czekaj! - zadzwoń 519 690 433- lub napisz SMS o treści Opieka Na czym ta praca polega?Opiekun lub Opiekunka Osób Starszych to osoba, która zajmuje się osobami w podeszłym wieku, pomagając im w codziennym życiu. Opiekun/Opiekunka ma zapewniony transport, mieszka w domu osoby starszej, ma zapewniony oddzielny pokój oraz wyżywienie, w zależności od możliwości rodziny podopiecznego inne udogodnienia, np. własna łazienka i dostęp do Internetu. OFERTY PRACY OD JUŻ ! tel. 519 690 433 - lub SMS o tresci opieka Zapewniamy:- premie za przejście z innej firmy;- premie za polecenia;- składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej;- dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV);- kursy języka niemieckiego – od podstaw i doszkalające;- pakiet medyczny Lux Med dla stałych Opiekunów;- pełną organizację pobytu– transport, zakwaterowanie i wyżywienie, Bus od drzwi do drzwi! - dedykowanego Opiekuna Kontraktu; - całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7;- szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami.  Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/

Kurs języka niemieckiego Gliwice!
Kurs języka niemieckiego Gliwice!
Gliwice 30+ kilka dni temu

Opiekun Seniora w Niemczech - Promedica24 RUSZAJĄ ZAPISY NA KURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO OD PODSTAW w Gliwicach! Na kursie nauczymy Cię podstawowych zwrotów z języka niemieckiego, nauczymy Cię niezbędnych słówek do pracy w opiece Nie czekaj! - zadzwoń 519 690 433- lub napisz SMS o treści Opieka Na czym ta praca polega?Opiekun lub Opiekunka Osób Starszych to osoba, która zajmuje się osobami w podeszłym wieku, pomagając im w codziennym życiu. Opiekun/Opiekunka ma zapewniony transport, mieszka w domu osoby starszej, ma zapewniony oddzielny pokój oraz wyżywienie, w zależności od możliwości rodziny podopiecznego inne udogodnienia, np. własna łazienka i dostęp do Internetu. OFERTY PRACY OD JUŻ ! tel. 519 690 433- lub SMS o tresci opieka Zapewniamy:- premie za przejście z innej firmy;- premie za polecenia;- składki ZUS odprowadzane od średniej krajowej;- dodatkowe ubezpieczanie medyczne (ERV);- kursy języka niemieckiego – od podstaw i doszkalające;- pakiet medyczny Lux Med dla stałych Opiekunów;- pełną organizację pobytu– transport, zakwaterowanie i wyżywienie, Bus od drzwi do drzwi! - dedykowanego Opiekuna Kontraktu; - całodobowe wsparcie telefoniczne 24/7;- szybkie wyjazdy i elastyczne terminy;kompleksowe szkolenia merytoryczne z zakresu opieki, udokumentowane certyfikatami.  Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu proponowania mi ofert pracy w charakterze opiekuna przez spółkę Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94”. Informujemy o możliwości wycofania w dowolnym momencie udzielonej zgody przez wysłanie maila na adres: daneosobowe(at)promedica24.pl. lub drogą telefoniczną dzwoniąc na numer: + 482 - pokaż numer telefonu - , pisemnie na adres: Aleje Jerozolimskie 94, 00-807 Warszawa, lub osobiście. Cofnięcie zgody nie będzie wpływało na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych jest spółka Promedica Care Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-807) przy Al. Jerozolimskich 94. Dane osobowe będą przetwarzane w celu proponowania ofert pracy w charakterze opiekuna. Prosimy o zapoznanie się z pełną informacją dotyczącą ochrony Pani/Pana danych osobowych na stronie internetowej: https://promedica24.com.pl/ochrona-twoich-danych-osobowych/

Filtr