Sortowanie:
Znaleziony: 41 ogłoszenie w kategorii Zdrowie / Uroda Polska: Wszystkie miasta
RECEPCJONISTKA MEDYCZNA
RECEPCJONISTKA MEDYCZNA
nowe Łódź 30+ kilka dni temu

Klinika Stomatologiczna Neo Dentica w Łodzi, poszukuje optymistycznej, empatycznej, ambitnej osoby do pracy na stanowisku recepcjonistki medycznej.Do zadań należeć będzie: - zapewnienie prawidłowego funkcjonowania recepcji oraz godne reprezentowanie kliniki, - dbanie o wysoki poziom jakości obsługi pracy, - kompleksowa obsługa recepcji oraz prace administracyjne w jej obszarze, - współpraca z całym zespołem, koordynowanie grafikami. Oferujemy: - pracę w pełnym wymiarze godzin (pełen etat), umowa o pracę, - przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy, - szansę rozwoju i poszerzania swoich kwalifikacji, Wymagamy: - pełnego zaangażowania oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, - dobrej organizacji pracy, - podstawowej znajomość pakietu Office, - znajomości języka angielskiego, - atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.Prosimy, aby przesyłać CV z załączoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"..

Recepcjonistka Medyczna
Recepcjonistka Medyczna
Warszawa 30+ kilka dni temu

Klinika Stomatologiczna działająca w Warszawie na Woli od ponad 15 lat zatrudni recepcjonistkę.Praca związana z bezpośrednią i telefoniczną obsługą pacjenta. Poszukujemy osoby posiadającej doświadczenie w pracy w klinice stomatologicznej, ze znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Umiejętność posługiwania się programem ESTOMED będzie dodatkowym atutem. Oferujemy: - pracę w komfortowych warunkach i miłej atmosferze- ciągłe wsparcie szkoleniowe, oraz możliwość rozwoju - pracę zmianową oraz atrakcyjne wynagrodzenie. Chcesz wziąć udział w procesie rekrutacji na stanowisko Recepcjonistki Medycznej? Prześlij do nas swoje CV ze zdjęciem! Wymagane dokumenty powinny być opatrzone klauzulą "wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji". Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Impladent D.Niesiobędzki s.j., 01-014 Warszawa, ul Żytnia16 lokal G.

Recepcjonistka Medyczna
Recepcjonistka Medyczna
Łódź 30+ kilka dni temu

Klinika Stomatologiczna Neo Dentica w Łodzi, poszukuje optymistycznej, empatycznej, ambitnej osoby do pracy na stanowisku recepcjonistki medycznej. Do zadań należeć będzie:- zapewnienie prawidłowego funkcjonowania recepcji oraz godne reprezentowanie kliniki,- dbanie o wysoki poziom jakości obsługi pracy,- kompleksowa obsługa recepcji oraz prace administracyjne w jej obszarze,- współpraca z całym zespołem, koordynowanie grafikamiOferujemy:- pracę w pełnym wymiarze godzin (pełen etat), umowa o pracę,- przyjazną atmosferę i dobrą organizację pracy, - szansę rozwoju i poszerzania swoich kwalifikacji, Wymagamy:- pełnego zaangażowania oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,- dobrej organizacji pracy,- podstawowej znajomość pakietu Office, - znajomości języka angielskiego,- atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.Prosimy, aby przesyłać CV z załączoną klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"..

Recepcjonistka Medyczna
Recepcjonistka Medyczna
Warszawa 30+ kilka dni temu

Klinika stomatologiczna w centrum Warszawy poszukuje osoby na stanowisko recepcjonistki medycznej do pracy w pełnym wymiarze godzin.Opis stanowiska:- bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentem - prace administracyjne związane z obsługą klienta - obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie płatności, wystawiane faktur, generowanie raportów dobowych- przygotowywanie dokumentacji medycznej- współpraca z personelem medycznymWymagania:- znajomość języka angielskiego- wykształcenie minimum średnie - sprawna obsługa komputera i urządzeń biurowych - dyspozycyjność (praca zmianowa)- komunikatywność i wysoka kultura osobista- odporność na stres i umiejętność pracy w zespole Mile widziane:-doświadczenie w branży stomatologicznej Oferujemy:- pracę w centrum Warszawy- pełny wymiar godzin pracy -pracę w miłym i kreatywnym zespole CV prosimy przesyłać na podany adres mailowy.

Recepcjonistka medyczna stomatologiczna
Recepcjonistka medyczna stomatologiczna
Poznań 30+ kilka dni temu

Prężnie działająca klinika stomatologiczna na Smochowicach poszukuje recepcjonistki na pełen etat.Wymagana znajomość programów biurowych i Prodentis.Znajomość języka angielskiego mile widziana. Praca w miłej atmosferze:-) Umowa o pracę.

Recepcjonistka medyczna w centrum stomatologicznym
Recepcjonistka medyczna w centrum stomatologicznym
Kraków 30+ kilka dni temu

Centrum Stomatologiczne pro.orto.dent zatrudni  Recepcjonistkę MedycznąWymagania:- doświadczenie w pracy na stanowisku recepcjonistki w placówce medycznej   (mile widziane wykształcenie kierunkowe),- mile widziane uprawnienia do wykonywania zdjęć rtg,- wysoka kultura osobista, - miła aparycja i empatyczne podejście do pacjenta, - zaangażowanie oraz odpowiedzialność na stanowisku pracy, - dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym, - biegła obsługa komputera pakietu Microsoft Office,- dobra znajomość języka angielskiego,  Obowiązki:​- kompleksowa obsługa recepcji, - zapewnienie sprawnego przepływu informacji oraz dokumentów, - rejestracja pacjentów na wizyty, tj. umawianie, potwierdzanie i odwoływanie wizyt,         przyjmowanie płatności, - udzielanie informacji o oferowanych usługach, - tworzenie pozytywnego wizerunku Kliniki Oferujemy:- pracę w ramach umowy o pracę,- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania, - współpracę z profesjonalnym zespołem,- dwuzmianowy system pracy,- przyjazną atmosferę w pracy Osoby zainteresowane ofertą współpracy prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego. Do aplikacji prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PRO-ORTO-DENT Sp. z o.o. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO.”Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

REJESTRATORKA MEDYCZNA/RECEPCJONISTKA
REJESTRATORKA MEDYCZNA/RECEPCJONISTKA
Warszawa 27 dni plecy

Do placówki psychologiczno - psychiatrycznej mieszczącej się na Mokotowie, przy Placu Unii Lubelskiej poszukujemy osoby na stanowisko Rejestratorka medyczna/Recepcjonistka . Wymagania: - kurs rejestratora medycznego lub doświadczenie w tej dziedzinie - dobra umiejętność obsługi komputera - znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - umiejętność pracy w zespole - umiejętność składnego wypowiadania się - estetyczny wygląd - kultura osobista - chęci do pracy Warunki pracy: - warunki zatrudnienia (umowa zlecenie) - wynagrodzenie– do ustalenia w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej godziny pracy od 10:00 do 18:00/19.00. - praca w miłym, zgranym zespole - dogodna lokalizacja Prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: @ w tytule wiadomości prosimy wpisać „REJESTRATOR MEDYCZNY”) Prosimy o dołączenie zdjęcia w życiorysie (warunek konieczny z uwagi na charakter stanowiska) oraz dołączenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”

recepcjonistka medyczna do prywatnej prestiżowej kliniki
recepcjonistka medyczna do prywatnej prestiżowej kliniki
30+ kilka dni temu

Poszukujemy Recepcjonistki do prywatnej, prestiżowej Kliniki w Warszawie. Wymagamy kilkuletniego doświadczenia w pracy na recepcji medycznej. Po okresie próbnym istnieje możliwość zawarcie umowy o pracę. Preferujemy kontrakt B2B z możliwością negocjacji stawki. Podstawowe wymagania to: * sprawna i bezbłędna obsługa pacjentów, w tym także autoryzowanie świadczeń dla osób z prywatnymi ubezpieczeniami zdrowotnymi, * znajomość terminologii medycznej, w tym badań analitycznych, * dyspozycyjność, * posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie, Od kandydatów oczekujemy wysokiej kultury osobistej i umiejętności pracy w zespole. Jeżeli pracowałaś jako makijażystka, manikiurzystka, kelnerka lub sprzedawca w sklepie, nie składaj proszę swojego CV. Prosimy tylko o poważne oferty od doświadczonych osób.

Recepcjonistka/Rejestratorka medyczna
Recepcjonistka/Rejestratorka medyczna
Tarczyn 30+ kilka dni temu

Poszukujemy recepcjonistki/rejestratorki medycznej do Centrum Medycznego. Nasze Centrum Medyczne mieści się w okolicach Warszawy w Tarczynie (15 minut drogi na południe od Warszawy).Szukamy osób które mają:*profesjonalne i życzliwe podejście do Pacjenta,*potrafią umawiać i organizować wizyty Pacjentów i są cierpliwe,*posiadają umiejętność komunikacji i współpracy w zespole,*dbają o czystość i porządek,*potrafią wykonywać prace sekretarsko-biurowe i są wsparciem dla lekarzy*wykazują się znajomością obsługi systemów komputerowychOferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie, pracę w kameralnych i komfortowych warunkach.Warunki współpracy do uzgodnienia. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv.

Piosik Stomatologia rekrutuje! Rejestratorka medyczna recepcjonistka
Piosik Stomatologia rekrutuje! Rejestratorka medyczna recepcjonistka
Poznań 30+ kilka dni temu

Dr Piosik Stomatologia poszukuje osoby na stanowisko Recepcjonistka / Rejestratorka medyczna. Dr Piosik Stomatologia-nowoczesna klinika stomatologiczna znajdująca się w Poznaniu przy ul. Piątkowskiej 133/1 poszukuje Recepcjonistki/Rejestratorki medycznej. Klinika stawia na nowoczesne podejście do stomatologii, przyjmują w niej specjaliści z zakresu implantologii, chirurgii, protetyki, endodoncji mikroskopowej i ortodoncji. Oferujemy swoim Pacjentom nie tylko najwyższą jakość świadczonych usług, ale również bezstresowe i bezbolesne leczenie.Recepcjonistkom oferujemy:stabilne warunki zatrudnieniazmianowy system pracy w zrównoważonym systemie czasu pracymiłą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespolemożliwości rozwoju i doskonalenia umiejętnościOd Recepcjonistek wymagamy :minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku- warunek koniecznyumiejętności obsługi komputera (Microsoft Office)samodzielności, dokładności i sumiennościzaangażowania i motywacji do pracydobrej organizacji pracyumiejętności podporządkowania się określonym procedurom i standardom obowiązującym w firmiewysokiej kultury osobista, miła aparycja, empatia, ·       profesjonalnego i życzliwego podejście do pacjenta·       umiejętności pracy w zespolepunktualnościmile widziana znajomość programu Felg Dentmile widziana znajomość jęz. angielskiego umożliwiająca komunikację z anglojęzycznymi pacjentamiZakres obowiązków obejmuje:telefoniczna i bezpośrednia obsługa pacjenta budowanie pozytywnych relacji z pacjentami zarządzanie terminarzem lekarzy, asystentek i higienistek w kliniceumawianie/potwierdzanie wizytodpowiedzialność za sprawy organizacyjne związane z prawidłowym funkcjonowaniem klinikiadministracja dokumentacji medycznej pacjenta oraz innych czynności administracyjnych związanych z funkcjonowaniem klinikiprzygotowywanie raportów/zestawień/sprawozdańdbałość o czystość strefy pacjentów i recepcji dbałość o pozytywny wizerunek firmyudzielanie informacji o oferowanych usługachkoordynacja i obsługa korespondencji firmowej przychodzącej i wychodzącej, zarówno w formie papierowej jak i elektronicznejobsługa centrali telefonicznej, kasy fiskalnej, terminalu kart płatniczychwspieranie rekrutacji personelu i sporządzanie umów dla współpracownikówprowadzenie spraw związanych z zagadnieniami PR i marketingu firmy, w tym administrowanie materiałami reklamowymiuzupełnianie multimedialnej kartoteki pacjentaOsoby zainteresowane ofertą współpracy prosimy o przesłanie CV Do aplikacji prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Recepcjonistka Recepcjonista Rejestratorka Medyczna
Recepcjonistka Recepcjonista Rejestratorka Medyczna
Warszawa 30+ kilka dni temu

Recepcjonistka/Recepcjonista Praca w systemie zmianowym od poniedziałku do sobotyPraca w wymiarze przynajmniej ½ etatu.Tylko umowa zlecenie lub kontrakt Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:zapewnienie sprawnego i prawidłowego funkcjonowania recepcji,rejestracja pacjentów na wizyty lekarskie,udzielanie informacji, odbieranie rozmów telefonicznych,dbanie o porządek i wizerunek kliniki, Wymagania:dobra umiejętność obsługi komputera,wysoka kultura osobista i nastawienie na wysoką jakość obsługi pacjenta,dobra organizacja pracy,komunikatywność,punktualność,dokładność,znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.Mile widziane doświadczenie w pracy na rejestracji w placówce medycznej. Oferujemy:stabilne warunki zatrudnienia,atrakcyjne wynagrodzenie,przyjazną atmosferę pracy,Dobra znajomość języka angielskiego – mile widziana,CV prosimy przesyłać przez formularzpraca z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. 

Recepcjonistka/Rejestratorka medyczna - Dąbrowa Górnicza
Recepcjonistka/Rejestratorka medyczna - Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza 30+ kilka dni temu

Centrum Stomatologii „ESTETICA” s.c poszukuje pracownika na stanowisku: recepcjonistka/rejestratorka medyczna.Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza.W Centrum Stomatologii “ESTETICA” gwarantujemy najwyższą jakość wykonywanych zabiegów zgodnie z najnowszymi i sprawdzonymi trendami znanymi współczesnej stomatologii. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem zarówno do diagnostyki jak i do leczenia oraz współpracujemy z najlepszymi laboratoriami protetycznymi co razem pozwala nam rozwikłać nawet najtrudniejsze problemy naszych pacjentów. Nasza praca to nasza pasja dzięki czemu leczymy z przyjemnością.Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało m.in:* obsługa recepcji medycznej;* bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentami;* zapisywanie i potwierdzanie wizyt pacjentów;* koordynowanie grafików lekarzy;* przyjmowanie i rozliczanie płatności;* wystawianie faktur VAT dla pacjentów;* dbanie o porządek recepcji;* przygotowywanie dokumentacji pacjenta;* nadawanie i przyjmowanie korespondencji oraz przesyłek kurierskich.Od osoby zatrudnionej na ww. stanowisku oczekujemy:*  umiejętności pracy w zespole;* umiejętności pracy pod presją czasu;* podzielności uwagi;* dobrej organizacji pracy;* znajomości pakietu MS Office;* wysokiej kultury osobistej, otwartości i komunikatywności;* dyspozycyjności od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20;* mile widziana znajomość języków obcych.Oferujemy: * nowoczesne środowisko pracy;* pracę w młodym, doświadczonym zespole;* przyjazną atmosferę w pracy;* możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego;* elastyczny grafik pracy;* stabilne zatrudnienie;* pracę w stale rozwijającej się placówce.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy lub bezpośrednio przez OLX.plUprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Rejestratorka medyczna / Recepcjonistka Smile! Stomatologia
Rejestratorka medyczna / Recepcjonistka Smile! Stomatologia
Warszawa 30+ kilka dni temu

Poszukujemy osoby do pracy na stanowisku recepcjonistki medycznej w nowoczesnych gabinetach Smile! Stomatologia Bezstresowaw Centrum Handlowym LAND na Mokotowie, ul. Wałbrzyska 11przy Galerii Ursynów al. KEN 36APoszukujemy osoby, która ma:·      min. 2 lata doświadczenia na podobny stanowisku,·  chęć do pracy z klientem,·   łatwość w nawiązywaniu kontaktów,·      kulturę osobistą i szacunek dla drugiego człowieka,·      znajomość pakietu Office,·      znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.Do twoich obowiązków będzie należeć:·      umawianie wizyt,·      pomoc w korzystaniu z naszych usług,·      wprowadzanie danych pacjenta do systemu,·      wydawanie recept,·      pobieranie płatności za usługi.Oferujemy:·      pełny etat,·      atrakcyjne wynagrodzenie 3800 brutto + premia,·      wymiar godzin 12-20 od poniedziałku do piątku,·      umowa zlecenie/umowa o pracę,·      praca w miłym zespole.Bardzo dogodny dojazd do gabinetów komunikacją miejską - znajdujemy się przy samym metrze Służew i Natolin, obok także przystanki autobusowe.

Recepcjonistka / rejestratorka medyczna prywatne gabinety lekarskie
Recepcjonistka / rejestratorka medyczna prywatne gabinety lekarskie
Kraków 30+ kilka dni temu

Jeżeli jesteś studentką i/lub rejestratorką medyczną niezadowoloną z dotychczasowego miejsca pracy, a szpital lub przychodnia nadwyręża Twój wewnętrzny spokój, ta oferta jest dla Ciebie.A może mieszkasz w rejonie Kliny/Ruczaj i masz dość dojazdów do pracy w korkach?APRIORI Centrum Zdrowia zaprasza do pracy na stanowisku recepcjonistki.Oferujemy młody, stabilny, rozwijający się zespół i jednocześnie ciekawe miejsce do pracy. Nasze Centrum Zdrowia to kameralne, przytulne gabinety medyczne, w których tworzymy solidny, zrównoważony zespół w prywatnej branży medycznej.Obowiązki, z którymi na pewno sobie poradzisz to:- obsługa pacjentów lekarzy, dietetyków, fizjoterapeutów i innych zawodów medycznych, w tym rejestracja wizyt (bezpośrednia, telefoniczna, internetowa) i prowadzenie kalendarza wizyt (internetowy)- udzielanie informacji o zakresie i możliwościach wykonywania usług medycznych- przygotowywanie dokumentacji pacjentów, koordynowanie obiegu dokumentacji medycznej i jej archiwizacja (elektroniczna i papierowa uzupełniająca)- współpraca z pozostałymi członkami zespołu- dbanie o pozytywny wizerunek firmy- informowanie o ofercie Centrum Zdrowia- wystawianie faktur (elektronicznie)- obsługa kasy fiskalnej, terminalaWymagania, które zapewne spełniasz:- wysoka kultura osobista- komunikatywność, asertywność- dobra organizacja pracy, zaangażowanie, odpowiedzialność- gotowość do pracy w systemie zmianowym (godziny otwarcia placówki 9:00-14:00 / 14:00-21:00)- chęć rozwijania umiejętności na stanowisku recepcji medycznej oraz organizacji placówki medycznej- możliwość wykonywania pracy w ciszy i spokojuDodatkowymi atuty, które posiadasz to:- szczepienie przeciw COVID-19- wiek

Rejestratorka medyczna/ recepcjonistka Z ZAWODEM MEDYCZNYM
Rejestratorka medyczna/ recepcjonistka Z ZAWODEM MEDYCZNYM
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Centrum Opieki Leczniczej ATMA zatrudni recepcjonistę medyczną/ rejestratorkę z zawodem medycznym.Osoba zatrudniona na ww. stanowisku odpowiadać będzie za:-bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentem oraz jego rodziną,-prace administracyjne związane z obsługą klienta,-obsługę kasy fiskalnej, przyjmowanie płatności, wystawianie FV, generowanie raportów dobowych,-przygotowywanie dokumentacji medycznej,-współpracę z personelem medycznym,-współpracę z biurem księgowym,-przygotowywanie miesięcznych rozliczeń,-realizację zamówień biurowych/ środków czystości itp.Wymagania:-wykształcenie medyczne,-sprawna obsługa komputera oraz urządzeń biurowych,-komunikatywność i wysoka kultura osobista,-odporność na stres i umiejętność pracy w zespole,-wielozadaniowość.CV prosimy wysyłać przez formularz kontaktowy.Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Recepcjonistka, Rejestratorka medyczna - prywatna klinika Łódź centrum
Recepcjonistka, Rejestratorka medyczna - prywatna klinika Łódź centrum
Łódź 30+ kilka dni temu

Multi Clinic Centrum Medyczne w Łodzi (2 lokalizacje) zatrudni kandydata na stanowisku: Specjalista ds. Obsługi Klienta. Praca na umowę o pracę, pełny etat. Praca w systemie zmianowym (placówki czynne: pn. - pt. 7:30 do 21:00 oraz soboty 9:30 do 14:00). Zakres obowiązków:- dbałość o właściwą organizację pracy i dyscyplinę pracy,- wykonywanie prac związanych z obsługą recepcji,- zapewnienie profesjonalnej obsługi pacjentów i lekarzy,- bieżąca kontrola zapotrzebowania na materiały medyczne i dokonywanie zakupów,- nadzór nad realizacją obowiązujących procedur w klinice,- opracowywanie i wdrażanie nowych procedur w klinice,- aktywny udział w przygotowywaniu i realizacji działań marketingowych,- Aktywny udział we wdrażaniu nowych lekarzy w klinice,- przygotowywanie zestawień i statystyk. Wymagania:- udokumentowane doświadczenie w branży usługowej,- mile widziane doświadczenie w środowisku medycznym,- doskonałe umiejętności organizowania pracy własnej,- dyspozycyjność, odporność na stres, chęć rozwoju zawodowego.Oferujemy:- samodzielne stanowisko,- wynagrodzenie powiązane z osiąganymi wynikami w firmie (premie),- możliwość rozwoju zawodowego,- dostęp do usług medycznych na preferencyjnych warunkach (prywatne ubezpieczenie)- dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy, Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Do aplikacji prosimy dołączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje."

Rejestratorka medyczna
Rejestratorka medyczna
110 zł
Rzeszów wczoraj

Chcesz pracować jako rejestratorka medyczna/sekretarka medyczna? Nie musisz posiadać żadnego doświadczenia czy wykształcenia medycznego. Przejdź przeszkolenie w formie online w dniu 2.10.2021 w godz. 9.00-12.00, szkolenie "Sekretarka medyczna/Rejestratorka medyczne" połączone z przeszkoleniem "Rejestratorka w zakładzie diagnostyki obrazowej/Recepcjonistka stomatologiczna". Przeszkolenie dla osób chcących pracować w rejestracji medycznej, sekretariacie medycznym oraz jako recepcjonistka stomatologiczna. Uczestnik przeszkolenia nie musi posiadać żadnego doświadczenia, tylko wykształcenie co najmniej ponadpodstawowe/ponadgimnazjalne (nie musi być zakończone maturą).Każdy Uczestnik przeszkolenia otrzymuje materiały do dokształcenia oraz 4 certyfikaty: dla rejestratorki medycznej, sekretarki medycznej, rejestratorki w zakładzie diagnostyki obrazowej oraz recepcjonistki stomatologiczne. Certyfikaty są akceptowane na terenie całego kraju w publicznych i prywatnych placówkach medycznych. Jest to przeszkolenie którego koszt wynosi 200 zł. Rejestracja na przeszkolenie trwa do 1.10.2021. Ilość miejsc ograniczona.

Rejestratorka medyczna
Rejestratorka medyczna
Bolesławiec 30+ kilka dni temu

Zapraszamy na przeszkolenie w dniu 26.03.2021 w formie online na platformie ZOOM (przeszkolenie jest identycznie akceptowane jak przeszkolenie stacjonarne) "Sekretarka medyczna/Rejestratorka medyczne" połączone z przeszkoleniem "Rejestratorka w zakładzie diagnostyki obrazowej/Recepcjonistka stomatologiczna". Przeszkolenie dla osób chcących pracować w rejestracji medycznej, sekretariacie medycznym oraz jako recepcjonistka stomatologiczna. Uczestnik przeszkolenia nie musi posiadać żadnego doświadczenia, tylko wykształcenie co najmniej ponadpodstawowe/ponadgimnazjalne (nie musi być zakończone maturą).Każdy Uczestnik przeszkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe oraz 4 certyfikaty: dla rejestratorki medycznej, sekretarki medycznej, rejestratorki w zakładzie diagnostyki obrazowej oraz recepcjonistki stomatologiczne. Certyfikaty są akceptowane na terenie całego kraju w publicznych i prywatnych placówkach medycznych. Jest to przeszkolenie którego koszt wynosi 200 zł. Rejestracja na szkolenie trwa do 25.03.2021

Sekretarka medyczna
Sekretarka medyczna
Nowa Sól 30+ kilka dni temu

Zapraszamy na przeszkolenie w dniu 12.03.2021 w formie online na platformie ZOOM (przeszkolenie jest identycznie akceptowane jak przeszkolenie stacjonarne) "Sekretarka medyczna/Rejestratorka medyczne" połączone z przeszkoleniem "Rejestratorka w zakładzie diagnostyki obrazowej/Recepcjonistka stomatologiczna". Przeszkolenie dla osób chcących pracować w rejestracji medycznej, sekretariacie medycznym oraz jako recepcjonistka stomatologiczna. Uczestnik przeszkolenia nie musi posiadać żadnego doświadczenia, tylko wykształcenie co najmniej ponadpodstawowe/ponadgimnazjalne (nie musi być zakończone maturą).Każdy Uczestnik przeszkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe oraz 4 certyfikaty: dla rejestratorki medycznej, sekretarki medycznej, rejestratorki w zakładzie diagnostyki obrazowej oraz recepcjonistki stomatologiczne. Certyfikaty są akceptowane na terenie całego kraju w publicznych i prywatnych placówkach medycznych. Jest to przeszkolenie którego koszt wynosi 200 zł. Rejestracja na szkolenie trwa do 11.03.2021

Zostań recepcjonistką stomatologiczną
Zostań recepcjonistką stomatologiczną
Brodnica 30+ kilka dni temu

Zapraszamy na przeszkolenie w dniu 26.03.2021 w formie online na platformie ZOOM (przeszkolenie jest identycznie akceptowane jak przeszkolenie stacjonarne) "Sekretarka medyczna/Rejestratorka medyczne" połączone z przeszkoleniem "Rejestratorka w zakładzie diagnostyki obrazowej/Recepcjonistka stomatologiczna". Przeszkolenie dla osób chcących pracować w rejestracji medycznej, sekretariacie medycznym oraz jako recepcjonistka stomatologiczna. Uczestnik przeszkolenia nie musi posiadać żadnego doświadczenia, tylko wykształcenie co najmniej ponadpodstawowe/ponadgimnazjalne (nie musi być zakończone maturą).Każdy Uczestnik przeszkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe oraz 4 certyfikaty: dla rejestratorki medycznej, sekretarki medycznej, rejestratorki w zakładzie diagnostyki obrazowej oraz recepcjonistki stomatologiczne. Certyfikaty są akceptowane na terenie całego kraju w publicznych i prywatnych placówkach medycznych. Jest to przeszkolenie którego koszt wynosi 200 zł. Rejestracja na szkolenie trwa do 25.03.2021

Sekretarka medyczna
Sekretarka medyczna
Lubin 30+ kilka dni temu

Zapraszamy na przeszkolenie w dniu 16.04.2021 w formie online na platformie ZOOM (przeszkolenie jest identycznie akceptowane jak przeszkolenie stacjonarne) "Sekretarka medyczna/Rejestratorka medyczne" połączone z przeszkoleniem "Rejestratorka w zakładzie diagnostyki obrazowej/Recepcjonistka stomatologiczna". Przeszkolenie dla osób chcących pracować w rejestracji medycznej, sekretariacie medycznym oraz jako recepcjonistka stomatologiczna. Uczestnik przeszkolenia nie musi posiadać żadnego doświadczenia, tylko wykształcenie co najmniej ponadpodstawowe/ponadgimnazjalne (nie musi być zakończone maturą).Każdy Uczestnik przeszkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe oraz 4 certyfikaty: dla rejestratorki medycznej, sekretarki medycznej, rejestratorki w zakładzie diagnostyki obrazowej oraz recepcjonistki stomatologiczne. Certyfikaty są akceptowane na terenie całego kraju w publicznych i prywatnych placówkach medycznych. Jest to przeszkolenie którego koszt wynosi 200 zł. Rejestracja na szkolenie trwa do 15.04.2021

Rejestratorka medyczna
Rejestratorka medyczna
Szczecinek 30+ kilka dni temu

Zapraszamy na przeszkolenie w dniu 30.04.2021 w formie online na platformie ZOOM (przeszkolenie jest identycznie akceptowane jak przeszkolenie stacjonarne) "Sekretarka medyczna/Rejestratorka medyczne" połączone z przeszkoleniem "Rejestratorka w zakładzie diagnostyki obrazowej/Recepcjonistka stomatologiczna". Przeszkolenie dla osób chcących pracować w rejestracji medycznej, sekretariacie medycznym oraz jako recepcjonistka stomatologiczna. Uczestnik przeszkolenia nie musi posiadać żadnego doświadczenia, tylko wykształcenie co najmniej ponadpodstawowe/ponadgimnazjalne (nie musi być zakończone maturą).Każdy Uczestnik przeszkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe oraz 4 certyfikaty: dla rejestratorki medycznej, sekretarki medycznej, rejestratorki w zakładzie diagnostyki obrazowej oraz recepcjonistki stomatologiczne. Certyfikaty są akceptowane na terenie całego kraju w publicznych i prywatnych placówkach medycznych. Jest to przeszkolenie którego koszt wynosi 200 zł. Rejestracja na szkolenie trwa do 29.04.2021

Rejestratorka medyczna
Rejestratorka medyczna
Radom 30+ kilka dni temu

Zapraszamy na przeszkolenie w dniu 7.05.2021 w formie online na platformie ZOOM (przeszkolenie jest identycznie akceptowane jak przeszkolenie stacjonarne) "Sekretarka medyczna/Rejestratorka medyczne" połączone z przeszkoleniem "Rejestratorka w zakładzie diagnostyki obrazowej/Recepcjonistka stomatologiczna". Przeszkolenie dla osób chcących pracować w rejestracji medycznej, sekretariacie medycznym oraz jako recepcjonistka stomatologiczna. Uczestnik przeszkolenia nie musi posiadać żadnego doświadczenia, tylko wykształcenie co najmniej ponadpodstawowe/ponadgimnazjalne (nie musi być zakończone maturą).Każdy Uczestnik przeszkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe oraz 4 certyfikaty: dla rejestratorki medycznej, sekretarki medycznej, rejestratorki w zakładzie diagnostyki obrazowej oraz recepcjonistki stomatologiczne. Certyfikaty są akceptowane na terenie całego kraju w publicznych i prywatnych placówkach medycznych. Jest to przeszkolenie którego koszt wynosi 200 zł. Rejestracja na przeszkolenie trwa do 6.05.2021

Sekretarka medyczna
Sekretarka medyczna
Kraków 30+ kilka dni temu

Zapraszamy na przeszkolenie w dniu 7.05.2021 w formie online na platformie ZOOM (przeszkolenie jest identycznie akceptowane jak przeszkolenie stacjonarne) "Sekretarka medyczna/Rejestratorka medyczne" połączone z przeszkoleniem "Rejestratorka w zakładzie diagnostyki obrazowej/Recepcjonistka stomatologiczna". Przeszkolenie dla osób chcących pracować w rejestracji medycznej, sekretariacie medycznym oraz jako recepcjonistka stomatologiczna. Uczestnik przeszkolenia nie musi posiadać żadnego doświadczenia, tylko wykształcenie co najmniej ponadpodstawowe/ponadgimnazjalne (nie musi być zakończone maturą).Każdy Uczestnik przeszkolenia otrzymuje materiały szkoleniowe oraz 4 certyfikaty: dla rejestratorki medycznej, sekretarki medycznej, rejestratorki w zakładzie diagnostyki obrazowej oraz recepcjonistki stomatologiczne. Certyfikaty są akceptowane na terenie całego kraju w publicznych i prywatnych placówkach medycznych. Jest to przeszkolenie którego koszt wynosi 200 zł. Rejestracja na szkolenie trwa do 6.05.2021

Recepcjonistka stomatologiczna
Recepcjonistka stomatologiczna
Toruń 30+ kilka dni temu

Zapraszamy na dokształcenie w dniu 28.05.2021 w formie online na platformie ZOOM (dokształcenie jest identycznie akceptowane jak dokształcenie stacjonarne) "Sekretarka medyczna/Rejestratorka medyczne" połączone z dokształceniem "Rejestratorka w zakładzie diagnostyki obrazowej/Recepcjonistka stomatologiczna". Dokształcenie dla osób chcących pracować w rejestracji medycznej, sekretariacie medycznym oraz jako recepcjonistka stomatologiczna. Uczestnik dokształcenia nie musi posiadać żadnego doświadczenia, tylko wykształcenie co najmniej ponadpodstawowe/ponadgimnazjalne (nie musi być zakończone maturą).Każdy Uczestnik dokształcenia otrzymuje materiały do dokształcenia oraz 4 certyfikaty: dla rejestratorki medycznej, sekretarki medycznej, rejestratorki w zakładzie diagnostyki obrazowej oraz recepcjonistki stomatologiczne. Certyfikaty są akceptowane na terenie całego kraju w publicznych i prywatnych placówkach medycznych. Jest to dokształcenie którego koszt wynosi 200 zł. Rejestracja na dokształcenie trwa do 27.05.2021

Rejestratorka medyczna
Rejestratorka medyczna
Bydgoszcz 30+ kilka dni temu

Zapraszamy na dokształcenie w dniu 28.05.2021 w formie online na platformie ZOOM (dokształcenie jest identycznie akceptowane jak dokształcenie stacjonarne) "Sekretarka medyczna/Rejestratorka medyczne" połączone z dokształceniem "Rejestratorka w zakładzie diagnostyki obrazowej/Recepcjonistka stomatologiczna". Dokształcenie dla osób chcących pracować w rejestracji medycznej, sekretariacie medycznym oraz jako recepcjonistka stomatologiczna. Uczestnik dokształcenia nie musi posiadać żadnego doświadczenia, tylko wykształcenie co najmniej ponadpodstawowe/ponadgimnazjalne (nie musi być zakończone maturą).Każdy Uczestnik dokształcenia otrzymuje materiały do dokształcenia oraz 4 certyfikaty: dla rejestratorki medycznej, sekretarki medycznej, rejestratorki w zakładzie diagnostyki obrazowej oraz recepcjonistki stomatologiczne. Certyfikaty są akceptowane na terenie całego kraju w publicznych i prywatnych placówkach medycznych. Jest to dokształcenie którego koszt wynosi 200 zł. Rejestracja na dokształcenie trwa do 27.05.2021

Sekretarka medyczna
Sekretarka medyczna
Radom 30+ kilka dni temu

Zapraszamy na dokształcenie w dniu 28.05.2021 w formie online na platformie ZOOM (dokształcenie jest identycznie akceptowane jak dokształcenie stacjonarne) "Sekretarka medyczna/Rejestratorka medyczne" połączone z dokształceniem "Rejestratorka w zakładzie diagnostyki obrazowej/Recepcjonistka stomatologiczna". Dokształcenie dla osób chcących pracować w rejestracji medycznej, sekretariacie medycznym oraz jako recepcjonistka stomatologiczna. Uczestnik dokształcenia nie musi posiadać żadnego doświadczenia, tylko wykształcenie co najmniej ponadpodstawowe/ponadgimnazjalne (nie musi być zakończone maturą).Każdy Uczestnik dokształcenia otrzymuje materiały do dokształcenia oraz 4 certyfikaty: dla rejestratorki medycznej, sekretarki medycznej, rejestratorki w zakładzie diagnostyki obrazowej oraz recepcjonistki stomatologiczne. Certyfikaty są akceptowane na terenie całego kraju w publicznych i prywatnych placówkach medycznych. Jest to dokształcenie którego koszt wynosi 200 zł. Rejestracja na dokształcenie trwa do 27.05.2021

Rejestratorka medyczna
Rejestratorka medyczna
Poznań 30+ kilka dni temu

Zapraszamy na dokształcenie w dniu 13.06.2021 w godz. 9.00-13.00, które odbędzie się w Poznaniu w formie stacjonarnej "Sekretarka medyczna/Rejestratorka medyczne" połączone z dokształceniem "Rejestratorka w zakładzie diagnostyki obrazowej/Recepcjonistka stomatologiczna". Dokształcenie dla osób chcących pracować w rejestracji medycznej, sekretariacie medycznym oraz jako recepcjonistka stomatologiczna. Uczestnik dokształcenia nie musi posiadać żadnego doświadczenia, tylko wykształcenie co najmniej ponadpodstawowe/ponadgimnazjalne (nie musi być zakończone maturą).Każdy Uczestnik dokształcenia otrzymuje materiały do dokształcenia oraz 4 certyfikaty: dla rejestratorki medycznej, sekretarki medycznej, rejestratorki w zakładzie diagnostyki obrazowej oraz recepcjonistki stomatologiczne. Certyfikaty są akceptowane na terenie całego kraju w publicznych i prywatnych placówkach medycznych. Jest to dokształcenie którego koszt wynosi 200 zł. Rejestracja na dokształcenie trwa do 10.06.2021. Ilość miejsc ograniczona

Zostań rejestratorką medyczną
Zostań rejestratorką medyczną
Żyrardów 30+ kilka dni temu

Zapraszamy na dokształcenie w dniu 11.06.2021 w formie online na platformie ZOOM (dokształcenie jest identycznie akceptowane jak dokształcenie stacjonarne) "Sekretarka medyczna/Rejestratorka medyczne" połączone z dokształceniem "Rejestratorka w zakładzie diagnostyki obrazowej/Recepcjonistka stomatologiczna". Dokształcenie dla osób chcących pracować w rejestracji medycznej, sekretariacie medycznym oraz jako recepcjonistka stomatologiczna. Uczestnik dokształcenia nie musi posiadać żadnego doświadczenia, tylko wykształcenie co najmniej ponadpodstawowe/ponadgimnazjalne (nie musi być zakończone maturą).Każdy Uczestnik dokształcenia otrzymuje materiały do dokształcenia oraz 4 certyfikaty: dla rejestratorki medycznej, sekretarki medycznej, rejestratorki w zakładzie diagnostyki obrazowej oraz recepcjonistki stomatologiczne. Certyfikaty są akceptowane na terenie całego kraju w publicznych i prywatnych placówkach medycznych. Jest to dokształcenie którego koszt wynosi 200 zł. Rejestracja na dokształcenie trwa do 10.06.2021

Recepcjonistka stomatologiczna
Recepcjonistka stomatologiczna
Żagań 30+ kilka dni temu

Zapraszamy na dokształcenie w dniu 21.05.2021 w formie online na platformie ZOOM (dokształcenie jest identycznie akceptowane jak dokształcenie stacjonarne) "Sekretarka medyczna/Rejestratorka medyczne" połączone z dokształceniem "Rejestratorka w zakładzie diagnostyki obrazowej/Recepcjonistka stomatologiczna". Dokształcenie dla osób chcących pracować w rejestracji medycznej, sekretariacie medycznym oraz jako recepcjonistka stomatologiczna. Uczestnik dokształcenia nie musi posiadać żadnego doświadczenia, tylko wykształcenie co najmniej ponadpodstawowe/ponadgimnazjalne (nie musi być zakończone maturą).Każdy Uczestnik dokształcenia otrzymuje materiały do dokształcenia oraz 4 certyfikaty: dla rejestratorki medycznej, sekretarki medycznej, rejestratorki w zakładzie diagnostyki obrazowej oraz recepcjonistki stomatologiczne. Certyfikaty są akceptowane na terenie całego kraju w publicznych i prywatnych placówkach medycznych. Jest to dokształcenie którego koszt wynosi 200 zł. Rejestracja na dokształcenie trwa do 20.05.2021

Sekretarka medyczna
Sekretarka medyczna
Płock 30+ kilka dni temu

Zapraszamy na dokształcenie w dniu 21.05.2021 w formie online na platformie ZOOM (dokształcenie jest identycznie akceptowane jak dokształcenie stacjonarne) "Sekretarka medyczna/Rejestratorka medyczne" połączone z dokształceniem "Rejestratorka w zakładzie diagnostyki obrazowej/Recepcjonistka stomatologiczna". Dokształcenie dla osób chcących pracować w rejestracji medycznej, sekretariacie medycznym oraz jako recepcjonistka stomatologiczna. Uczestnik dokształcenia nie musi posiadać żadnego doświadczenia, tylko wykształcenie co najmniej ponadpodstawowe/ponadgimnazjalne (nie musi być zakończone maturą).Każdy Uczestnik dokształcenia otrzymuje materiały do dokształcenia oraz 4 certyfikaty: dla rejestratorki medycznej, sekretarki medycznej, rejestratorki w zakładzie diagnostyki obrazowej oraz recepcjonistki stomatologiczne. Certyfikaty są akceptowane na terenie całego kraju w publicznych i prywatnych placówkach medycznych. Jest to dokształcenie którego koszt wynosi 200 zł. Rejestracja na dokształcenie trwa do 20.05.2021

Rejestratorka medyczna
Rejestratorka medyczna
Iława 30+ kilka dni temu

Zapraszamy na dokształcenie w dniu 21.05.2021 w formie online na platformie ZOOM (dokształcenie jest identycznie akceptowane jak dokształcenie stacjonarne) "Sekretarka medyczna/Rejestratorka medyczne" połączone z dokształceniem "Rejestratorka w zakładzie diagnostyki obrazowej/Recepcjonistka stomatologiczna". Dokształcenie dla osób chcących pracować w rejestracji medycznej, sekretariacie medycznym oraz jako recepcjonistka stomatologiczna. Uczestnik dokształcenia nie musi posiadać żadnego doświadczenia, tylko wykształcenie co najmniej ponadpodstawowe/ponadgimnazjalne (nie musi być zakończone maturą).Każdy Uczestnik dokształcenia otrzymuje materiały do dokształcenia oraz 4 certyfikaty: dla rejestratorki medycznej, sekretarki medycznej, rejestratorki w zakładzie diagnostyki obrazowej oraz recepcjonistki stomatologiczne. Certyfikaty są akceptowane na terenie całego kraju w publicznych i prywatnych placówkach medycznych. Jest to dokształcenie którego koszt wynosi 200 zł. Rejestracja na dokształcenie trwa do 20.05.2021

Rejestratorka medyczna
Rejestratorka medyczna
Gorlice 30+ kilka dni temu

Zapraszamy na dokształcenie w dniu 23.04.2021 w formie online na platformie ZOOM (dokształcenie jest identycznie akceptowane jak dokształcenie stacjonarne) "Sekretarka medyczna/Rejestratorka medyczne" połączone z do kształceniem "Rejestratorka w zakładzie diagnostyki obrazowej/Recepcjonistka stomatologiczna". Dokształcenie dla osób chcących pracować w rejestracji medycznej, sekretariacie medycznym oraz jako recepcjonistka stomatologiczna. Uczestnik dokształcenia nie musi posiadać żadnego doświadczenia, tylko wykształcenie co najmniej ponadpodstawowe/ponadgimnazjalne (nie musi być zakończone maturą).Każdy Uczestnik dokształcenia otrzymuje materiały instruktażowe oraz 4 certyfikaty: dla rejestratorki medycznej, sekretarki medycznej, rejestratorki w zakładzie diagnostyki obrazowej oraz recepcjonistki stomatologiczne. Certyfikaty są akceptowane na terenie całego kraju w publicznych i prywatnych placówkach medycznych. Jest to doksztalcenie którego koszt wynosi 200 zł. Rejestracja na doksztalcenie trwa do 22.04.2021. Jesteśmy firmą z ponad 9 letnim doświadczeniem w kształceniu rejestratorek medycznych.

Pracownik recepcji stomatologicznej
Pracownik recepcji stomatologicznej
Ostrów Wielkopolski 30+ kilka dni temu

Zapraszamy na dokształcenie w dniu 11.06.2021 w formie online na platformie ZOOM (przeszkolenie jest identycznie akceptowane jak przeszkolenie stacjonarne) "Sekretarka medyczna/Rejestratorka medyczne" połączone z przeszkoleniem "Rejestratorka w zakładzie diagnostyki obrazowej/Recepcjonistka stomatologiczna/"Specjalista ds obsługi Pacjenta". Przeszkolenie dla osób chcących pracować w rejestracji medycznej, sekretariacie medycznym oraz jako recepcjonistka stomatologiczna. Uczestnik przeszkolenia nie musi posiadać żadnego doświadczenia, tylko wykształcenie co najmniej ponadpodstawowe/ponadgimnazjalne (nie musi być zakończone maturą).Każdy Uczestnik przeszkolenia otrzymuje materiały do przeszkolenia oraz 5 certyfikatów: dla rejestratorki medycznej, sekretarki medycznej, rejestratorki w zakładzie diagnostyki obrazowej, specjalisty ds obsługi Pacjenta oraz recepcjonistki stomatologiczne. Certyfikaty są akceptowane na terenie całego kraju w publicznych i prywatnych placówkach medycznych. Jest to przeszkolenie którego koszt wynosi 200 zł. Rejestracja na przeszkolenie trwa do 10.06.2021

Pracownik rejestracji medycznej
Pracownik rejestracji medycznej
Świdnica 30+ kilka dni temu

Zapraszamy na dokształcenie w dniu 11.06.2021 w formie online na platformie ZOOM (przeszkolenie jest identycznie akceptowane jak przeszkolenie stacjonarne) "Sekretarka medyczna/Rejestratorka medyczne" połączone z przeszkoleniem "Rejestratorka w zakładzie diagnostyki obrazowej/Recepcjonistka stomatologiczna/"Specjalista ds obsługi Pacjenta". Przeszkolenie dla osób chcących pracować w rejestracji medycznej, sekretariacie medycznym oraz jako recepcjonistka stomatologiczna. Uczestnik przeszkolenia nie musi posiadać żadnego doświadczenia, tylko wykształcenie co najmniej ponadpodstawowe/ponadgimnazjalne (nie musi być zakończone maturą).Każdy Uczestnik przeszkolenia otrzymuje materiały do przeszkolenia oraz 5 certyfikatów: dla rejestratorki medycznej, sekretarki medycznej, rejestratorki w zakładzie diagnostyki obrazowej, specjalisty ds obsługi Pacjenta oraz recepcjonistki stomatologiczne. Certyfikaty są akceptowane na terenie całego kraju w publicznych i prywatnych placówkach medycznych. Jest to przeszkolenie którego koszt wynosi 200 zł. Rejestracja na przeszkolenie trwa do 10.06.2021

Pracownik sekretariatu medycznego
Pracownik sekretariatu medycznego
Jaworzno 30+ kilka dni temu

Zapraszamy na dokształcenie w dniu 18.06.2021 w formie online na platformie ZOOM (przeszkolenie jest identycznie akceptowane jak przeszkolenie stacjonarne) "Sekretarka medyczna/Rejestratorka medyczne" połączone z przeszkoleniem "Rejestratorka w zakładzie diagnostyki obrazowej/Recepcjonistka stomatologiczna/"Specjalista ds obsługi Pacjenta". Przeszkolenie dla osób chcących pracować w rejestracji medycznej, sekretariacie medycznym oraz jako recepcjonistka stomatologiczna. Uczestnik przeszkolenia nie musi posiadać żadnego doświadczenia, tylko wykształcenie co najmniej ponadpodstawowe/ponadgimnazjalne (nie musi być zakończone maturą).Każdy Uczestnik przeszkolenia otrzymuje materiały do przeszkolenia oraz 5 certyfikatów: dla rejestratorki medycznej, sekretarki medycznej, rejestratorki w zakładzie diagnostyki obrazowej, specjalisty ds obsługi Pacjenta oraz recepcjonistki stomatologiczne. Certyfikaty są akceptowane na terenie całego kraju w publicznych i prywatnych placówkach medycznych. Jest to przeszkolenie którego koszt wynosi 200 zł. Rejestracja na przeszkolenie trwa do 17.06.2021

Pracownik rejestracji medycznej
Pracownik rejestracji medycznej
Chrzanów 30+ kilka dni temu

Zapraszamy na dokształcenie w dniu 18.06.2021 w formie online na platformie ZOOM (przeszkolenie jest identycznie akceptowane jak przeszkolenie stacjonarne) "Sekretarka medyczna/Rejestratorka medyczne" połączone z przeszkoleniem "Rejestratorka w zakładzie diagnostyki obrazowej/Recepcjonistka stomatologiczna/"Specjalista ds obsługi Pacjenta". Przeszkolenie dla osób chcących pracować w rejestracji medycznej, sekretariacie medycznym oraz jako recepcjonistka stomatologiczna. Uczestnik przeszkolenia nie musi posiadać żadnego doświadczenia, tylko wykształcenie co najmniej ponadpodstawowe/ponadgimnazjalne (nie musi być zakończone maturą).Każdy Uczestnik przeszkolenia otrzymuje materiały do przeszkolenia oraz 5 certyfikatów: dla rejestratorki medycznej, sekretarki medycznej, rejestratorki w zakładzie diagnostyki obrazowej, specjalisty ds obsługi Pacjenta oraz recepcjonistki stomatologiczne. Certyfikaty są akceptowane na terenie całego kraju w publicznych i prywatnych placówkach medycznych. Jest to przeszkolenie którego koszt wynosi 200 zł. Rejestracja na przeszkolenie trwa do 17.06.2021

Pracownik recepcji stomatologicznej
Pracownik recepcji stomatologicznej
Ostróda 30+ kilka dni temu

Zapraszamy na dokształcenie w dniu 18.06.2021 w formie online na platformie ZOOM (przeszkolenie jest identycznie akceptowane jak przeszkolenie stacjonarne) "Sekretarka medyczna/Rejestratorka medyczne" połączone z przeszkoleniem "Rejestratorka w zakładzie diagnostyki obrazowej/Recepcjonistka stomatologiczna/"Specjalista ds obsługi Pacjenta". Przeszkolenie dla osób chcących pracować w rejestracji medycznej, sekretariacie medycznym oraz jako recepcjonistka stomatologiczna. Uczestnik przeszkolenia nie musi posiadać żadnego doświadczenia, tylko wykształcenie co najmniej ponadpodstawowe/ponadgimnazjalne (nie musi być zakończone maturą).Każdy Uczestnik przeszkolenia otrzymuje materiały do przeszkolenia oraz 5 certyfikatów: dla rejestratorki medycznej, sekretarki medycznej, rejestratorki w zakładzie diagnostyki obrazowej, specjalisty ds obsługi Pacjenta oraz recepcjonistki stomatologiczne. Certyfikaty są akceptowane na terenie całego kraju w publicznych i prywatnych placówkach medycznych. Jest to przeszkolenie którego koszt wynosi 200 zł. Rejestracja na przeszkolenie trwa do 17.06.2021

Rejestratorka medyczna
Rejestratorka medyczna
Biała Podlaska 30+ kilka dni temu

Zapraszamy na dokształcenie w dniu 18.06.2021 w formie online na platformie ZOOM (przeszkolenie jest identycznie akceptowane jak przeszkolenie stacjonarne) "Sekretarka medyczna/Rejestratorka medyczne" połączone z przeszkoleniem "Rejestratorka w zakładzie diagnostyki obrazowej/Recepcjonistka stomatologiczna/"Specjalista ds obsługi Pacjenta". Przeszkolenie dla osób chcących pracować w rejestracji medycznej, sekretariacie medycznym oraz jako recepcjonistka stomatologiczna. Uczestnik przeszkolenia nie musi posiadać żadnego doświadczenia, tylko wykształcenie co najmniej ponadpodstawowe/ponadgimnazjalne (nie musi być zakończone maturą).Każdy Uczestnik przeszkolenia otrzymuje materiały do przeszkolenia oraz 5 certyfikatów: dla rejestratorki medycznej, sekretarki medycznej, rejestratorki w zakładzie diagnostyki obrazowej, specjalisty ds obsługi Pacjenta oraz recepcjonistki stomatologiczne. Certyfikaty są akceptowane na terenie całego kraju w publicznych i prywatnych placówkach medycznych. Jest to przeszkolenie którego koszt wynosi 200 zł. Rejestracja na przeszkolenie trwa do 17.06.2021

Zatrudnię rejestratorkę/recepcjonistkę medyczną
Zatrudnię rejestratorkę/recepcjonistkę medyczną
Częstochowa 30+ kilka dni temu

Przyjmę osobę do 30 roku życia na stanowisko rejestratorka/recepcjonistka medyczna do pracy przy lekarzu w gabinecie dermatologicznym. Opis stanowiska: rejestracja pacjentów na wizyty lekarskie i kontrole, planowanie zabiegów, przyjmowanie płatności Wymagania: wysoka kultura osobista, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność koordynacji i pracy nad wieloma zadaniami jednocześnie, pod presją czasu, miła aparycja Mile widziane: obsługa programu eWUŚ, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, znajomość języka angielskiego Miejsce pracy: Częstochowa, Śródmieście Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie CV ze zdjęciem za pośrednictwem portalu OLX.

ZATRUDNIĘ RECEPCJONISTKĘ / RECEPCJONISTĘ ARKMEDIC CENTRUM MEDYCZNE
ZATRUDNIĘ RECEPCJONISTKĘ / RECEPCJONISTĘ ARKMEDIC CENTRUM MEDYCZNE
30+ kilka dni temu

Arkmedic Centrum Medyczne placówka medyczna na Powiślu, w pobliżu Szpitala na Solcu i Szpitala im. W. Orłowskiego. Misją naszej placówki jest zapewnienie kompleksowej opieki medycznej dbając o intymność i godność każdego Pacjenta. Poszukujemy: OFFICE MANAGER / RECEPCJONISTKA Pełny etat / Pół etatu Zakres obowiązków: - udzielanie pełnej i rzetelnej informacji na temat usług medycznych świadczonych przez przychodnię oraz zasad jej funkcjonowania, - rejestrowanie pacjentów do poszczególnych lekarzy, przyjmowanie zgłoszeń telefonicznie, osobiście, mailowo, - wystawianie faktur, wysyłanie poczty - prowadzenie prawidłowych kalendarzy rejestracji, w razie konieczności informowanie pacjentów o zmianach w terminarzach lekarzy, - prowadzenie ewidencji wykonanych usług medycznych, - przygotowywanie okresowych zestawień, sprawozdań i innych raportów niezbędnych dla funkcjonowania przychodni, - współpraca z innymi pracownikami przychodni, w szczególności z lekarzami i pielęgniarkami, w celu świadczenia najwyższej jakości usług, - sporządzenie zamówień na materiały biurowe lub inne, - aktywne pozyskiwanie pacjentów, - dbanie o czystość w przychodni, - informowanie bezpośrednio przełożonego o wszelkich problemach dot. przychodni. Wymagamy: - dobrej organizacji pracy, ustalania priorytetów wykonywanych zadań - doświadczenia na podobnym stanowisku w placówce medycznej - pogodnego nastawienia - komunikatywności - podstawowej obsługa komputera (pakiet office, wystawianie faktur, systemy rezerwacji) - odporności na stres - analitycznego myślenia - wysokiej kultury osobistej - znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym Oferujemy: - pracę w pozytywnym zespole - pracę w systemie zmianowym (elastyczny grafik pracy) - pracę na ½ lub pełen etat - pracę w dobrej lokalizacji w Warszawie - możliwość rozwoju i poszerzania swojej wiedzy CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres email: rekrutacja@arkmedic.pl Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi osobami. ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY! Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182, 1662 ze zm.)” oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku, w sprawie ochrony danych osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Filtr