Sortowanie:
Znaleziony: 10000 + ogłoszenie w kategorii Praca w Wielkopolskie
PRACA W DOMU - (idealna na zimę, odpisywanie na wiadomości)
PRACA W DOMU - (idealna na zimę, odpisywanie na wiadomości)
nowe Czarnków 3 kilka dni temu

Pozostawiając wiadomość masz gwarancję, że otrzymasz odpowiedź w ciągu kilku minutZimowe miesiące nadeszły, a co za tym idzie dni są coraz krótsze. Wstajesz do pracy ... na zewnątrz ciemno, wracasz z pracy również ciemno. Szybki obiad zrobiony z resztek tego co w lodówce, przeglądasz social media, bo nie masz siły na nic innego, patrzysz na zegarek a tam 23 i trzeba iść spać, tylko po to żeby jutro powtórzyć to samo. Tak się nie da żyć ani pracować na dłuższą metę.Współpraca, którą oferujemy kompletnie odrzuca takie działania. To TY decydujesz kiedy i ile zarabiaszPraca jest prosta, wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu. Nauczymy cię wszystkiego od zera i wyjaśnimy wszystko krok po kroku BARDZO ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIA:- Początkowo stawka waha się od 3600 do 4500 zł, ale to już zależy od Ciebie. Widełki przedstawione w ogłoszeniu są w 100% autentyczne.- System premiowy oferujący dodatkowe bonusy rzędu 500-3500 PLN- Praca jest w 100% legalna, rozliczenia w urzędzie skarbowym !- Spokojnie możesz zarobić co najmniej 500 zł tylko podczas szkolenia. CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:- Twoim głównym zadaniem jest pomaganie ludziom na wirtualnym czacie za pomocą gotowych wiadomości i formułek które przygotowaliśmy na podstawie naszych wieloletnich doświadczeń. Zdobywasz doświadczenie każdego dnia, które przekłada się na Twoją pensję.- Obsługa klient, pomoc online, odpisywanie na wiadomości CO OFERUJEMY:· Tygodniówki - GWARANCJA wypłaty co tydzień, bezpośrednio na konto bankowe, 4 razy w przeciągu miesiąca!· UMOWA - na mocy której odprowadzamy podatek do urzędu skarbowego i PEWNOŚĆ, że wszystko jest w pełni legalne· Praca w pełni zdalna - możliwość pracowania bez wychodzenia z domu· Elastyczny czas pracy - Ty decydujesz kiedy i ile chcesz pracować !· Pełne wsparcie zespołu - pomoc na każdym kroku· Działamy w branży BEZinwestycyjnej - NIE inwestujesz pieniędzy aby zarabiać· Nie musisz mieć doświadczenia - uczymy od podstaw· Wysoki zarobek w stosunku do poświęconego czasu· Przejrzysty system premiowyWYMAGANIA:· Ukończonych 18 lat!· Obywatelstwa Polskiego! (Karta stałego pobytu nie zalicza się do tego)· Obsługę Smartfona/Komputera - Na poziomie podstawowym· Dużego zaangażowania!· Facebooka oraz Messengera (Warunek konieczny) UWAGA!· NIE wymagamy spotkań na kamerze· NIE wymagamy dzwonienia po ludziach· NIE wymagamy jeżdżenia po domach· NIE wymagamy doświadczenia, uczymy od podstaw· NIE działamy w żadnym marketingu wielopoziomowym, mlm W trakcie pierwszych szkoleń możesz już na wstępie zarobić 500zł (Natomiast nam zależy na stałej współpracy i dalszym rozwijaniu twoich umiejętności oraz firmy, która jest na rynku ponad 3 lata).Jeśli ogłoszenie jest wciąż widoczne, oznacza, że JEST AKTUALNE!ZAPRASZAM DO KONTAKTU!(poprzez kliknięcie przycisku "aplikuj")

Marketing Automation Specialist
Marketing Automation Specialist
Ostrów Wielkopolski 3 kilka dni temu

Witaj, w naszych działaniach najważniejsze jest dla nas zapewnienie najwyższej jakości obsługi Klienta oraz opieka nad nim podczas każdego etapu współpracy. Jesteśmy niezmiernie dumni z ciągle rosnącej ilości naszych zadowolonych Klientów i Pracowników. Aktualnie do naszego działu marketingu poszukujemy osoby na stanowisko: Marketing Automation Specialist Nasze oczekiwania:   • Minimum 2 lata praktycznego doświadczenia w analityce internetowej i Marketing Automation • Znajomość narzędzi Marketing Automation (User.com lub podobne) • Umiejętność analizowania danych • Umiejętność tworzenia strategii marketingowych • Biegła znajomość Google Analytics i Google Tag Manager Do zakresu obowiązków należeć będzie:   • Planowanie oraz realizacja kampanii marketing automation, realizacja kampanii cross kanałowych z wykorzystaniem narzędzi do automatyzacji marketingu (workflow, e-mail marketing, mobile marketing, powiadomienia web push, personalizacja itp.) • Realizacja kampanii lead generation • Prowadzenie testów A/B i eksperymentów • Wdrażanie spersonalizowanych kampanii automatycznych/półautomatycznych, analiza kluczowych wskaźników efektywności działań online, rekomendowanie oraz egzekwowanie optymalizacji • Analiza wskaźników efektywności KPI, ROAS, ROI prowadzonych działań • Wsparcie w analizie danych i optymalizacji ich działań (SEO, PPC, Social Ads, Content, e-mail.) • Współpraca międzydziałowa z członkami zespołu, przygotowywanie materiałów do kampanii we współpracy z grafikami i copywriterami • Bieżąca analiza nowych narzędzi e-marketingu i inicjatywa wdrażania innowacji w obszarze komunikacji online Z naszej strony zaoferujemy Ci: • Umowę o pracę lub inną preferowaną formę zatrudnienia np. B2B • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności • Samodzielne stanowisko w przyjaznym zespole • Nowoczesne biuro w stylu loft • Po okresie próbnym możliwość pracy hybrydowej • Po okresie próbnym możliwość skorzystania z benefitów pracowniczych m.in. karta sportowa, ubezpieczenie na życie, opieka medyczna.   Nasze biuro mieści się przy ul. Kazimierza Pułaskiego 11 w Ostrowie Wielkopolskim. Aby poznać Nas bliżej zapraszam Cię na nasza stronę internetową: www.helpfind.pl

Poszykuwani elektrycy praca w Niemczech
Poszykuwani elektrycy praca w Niemczech
Koło 3 kilka dni temu

Witam poszukujemy elektryków do pracy na terenie Niemiec na własnej działalności lub na umowie Niemieckiej bezpośrednio u pracodawcy Niemieckiego. Prace jakie wykonujemy to mieszkaniówka prywatnie i deweloperka, hale, biurowce itp czyli bruzdowanie układanie kabli w korytach czy też na ściana obsadzanie puszek bez znajomości języka Niemieckie aczkolwiek jeśli ktoś zna to super potrzebujemy osoby uczciwe i pracowite więcej informacji pod numerem tel;+49157*****749 proszę o zgłaszanie się osób które są zdecydowane na wyjazd i są elektrykami ogłoszenie jest pisane na prośbę mojego szefa pozdrawiam serdecznie.

Praca przy obsłudze połączeń przychodzących w j. angielskim
Praca przy obsłudze połączeń przychodzących w j. angielskim
Poznań 3 kilka dni temu

Zatrudnimy konsultantów do obsługi brytyjskiego InPostu (całość w j. angielskim)obsługa połączeń przychodzącychobsługa mailiOferujemy:umowa zleceniepełnopłatne szkolenie (pod warunkiem przepracowania określonej ilości godzin na projekcie)stawka 27 zł/h bruttopraca zdalna po okresie wdrożeniowympremie za pracę w świętaelastyczny grafikdogodna lokalizacjaNasze wymagania:znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2dyspozycyjność: od poniedziałku do piątku głównie godziny popołudniowe do 23.00 oraz sobotykomunikatywnośćumiejętność obsługi komputeraumysł otwarty na nową wiedzęSzkolenie zdalne w dniach:4.12-8.12 w godzinach 9.00-15.00Osoby zainteresowane ofertą proszę o kontakt poprzez formularz OLX.

Zatrudnimy w Call Center do obsługi połączeń przychodzących
Zatrudnimy w Call Center do obsługi połączeń przychodzących
Poznań 3 kilka dni temu

Zatrudnimy do obsługi infolinii przychodzącej z branży kurierskiejOferujemy:- Stawka 23,50 zł/h brutto (dla osób do 26 r.ż. ze statusem ucznia/studenta stawka brutto=netto)- Umowa zlecenie- Praca przy komputerze- Po 4 tyg. współpracy możliwa praca zdalna (niezbędny sprzęt dajemy do dyspozycji)- Premie uznaniowe, konkursy z nagrodami, premie za pracę w weekendy- Wsparcie specjalistów- Dobry dojazd (tuż przy pętli tramwajowej)- Dodatkowe premie za polecanie pracowników-Pełnopłatne szkolenie (warunkiem przepracowanie określonej ilości godzin na projekcie)Do Twoich obowiązków będzie należeć:- Obsługa połączeń przychodzących- Obsługa maili- Udzielanie informacji o usługach- Rejestrowanie zgłoszeńWymagamy:- Umiejętność obsługi komputera- Komunikatywność- Odbycie szkolenia, które wdraża do pracy- Dyspozycyjność: min. 6 h dziennie plus dwa weekendy w miesiącu- łącznie min. 90 h miesięcznie Szkolenie w dniach 05.12- 13.12 w godzinach 9.00 do 16.00 (wymagana dyspozycyjność- min. 6h z zakresu godzin 8:00-18:00- min. 90 h w miesiącu, plus 2 weekendy/mc)Osoby zainteresowane ofertą proszę o kontakt poprzez formularz OLX.

Doradca Klienta eSmokingWorld (Jarocin)
Doradca Klienta eSmokingWorld (Jarocin)
Jarocin 3 kilka dni temu

Tworzymy nowe technologie i udostępniając nasze produkty palaczom zmieniamy świat!eSmokingWorld to największa nowoczesna sieć sprzedaży e-papierosów i alternatywnych produktów nikotynowych w Europie, której od 2015 roku zaufało już kilkaset tysięcy klientów.Praca w oparciu o Umowę o Pracę na 7/8 etatu (ok. 150h/miesiąc),Miejsce pracy: Salonie w Centrum handlowym w Multi-Park w Jarocinie (ul. Powstańców Wielkopolskich)Zmiany w systemie 1:1,(zmiany po 11h).Czym będziesz się zajmować?Sprzedażą produktów oraz realizacją celów sprzedażowychObsługą Klienta z pozytywnym nastawieniemDbaniem o punkt sprzedaży oraz ekspozycję produktówTerminowym otwieraniem oraz zamykaniem dnia pracyObsługą reklamacji oraz dostawDoświadczenie w sprzedaży i znajomość produktów nie są wymagane – w pierwszych dniach skupimy się na wdrożeniu Cię w nową rolę.Zgłoś się już teraz, jeśli:Jesteś osobą pozytywną, otwartą, uśmiechniętą oraz potrafisz budować i utrzymywać relacje z ludźmi.Potrafisz aktywnie słuchać innych oraz działać w zespole, ale również samodzielnie.Szybko się uczysz i angażujesz w wykonywane obowiązki z sumiennością i odpowiedzialnością.Jeśli to właśnie Ty – zostań częścią naszego zespołu!U nas jest inaczej, skupiamy się na Tobie:Ustalaj swój grafik – oferujemy elastyczne godziny pracy, pogodzenie dodatkowych aktywności nie powinno być problemem.Miej wpływ na swoje wynagrodzenie – skorzystaj z naszego przejrzystego systemu premiowego.Zapewniamy szeroki wachlarz dostępnych benefitów – chcemy zadbać o Ciebie i Twoją rodzinę.Nabierz doświadczenia w sprzedaży oraz obsłudze klienta i pozwól swojej karierze się rozkręcić – przeprowadzamy szkolenia produktowe i sprzedażowe już od pierwszego dnia pracy.Jesteśmy odpowiedzialnym pracodawcą – zapewniamy wypłatę zawsze na czas i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.Zawsze możesz liczyć na wsparcie Twojego przełożonego i zespołu – dobre towarzystwo i sympatyczna atmosfera w pracy są dla nas niezmiernie ważne.

Sprzedawca w piekarni
Sprzedawca w piekarni
Poznań 3 kilka dni temu

Piekarnia Bogienka z Kostrzyna zatrudni na umowę o pracę sprzedawcę do nowo otwieranego sklepu w Poznaniu przy ulicy Królowej Jadwigi 32. Zatrudnienie od grudnia, możliwość szkolenia w siedzibie firmy w Kostrzynie Wlkp., czas pracy pomiędzy 5:30-19:00 od pn do pt, a w sobotę 5:30-14:30 (co druga sobota pracująca), możliwość zatrudnienia na 3/4 etatu.Oferujemy:stabilne zatrudnienie w rodzinnej firmie z 20-letnim doświadczeniemmiłą atmosfertęatrakcyjne wynagrodzenieelastyczny grafikWymagania:odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadaniapunktualnośćotwartość w kontakcie z klientamidoświadczenie w handlu mile widzianeobsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego - przeprowadzimy szkolenieekspozycja towaru, umiejętność obsługi, sprzątanie na koniec dniaZapraszamy do współpracy:-)

Zatrudnie na st kasjer/sprzedawca
Zatrudnie na st kasjer/sprzedawca
Pobiedziska 3 kilka dni temu

Zatrudnię osobę na stanowisko Kasjer - Sprzedawca do sklepuPraca w systemie: 6:00 - 14:30 lub 14:30 - 23:00 oraz międzyzmiany.Zmiany dostosowane do potrzeb Pracownika. Elastyczny grafik.Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:obsługę Klienta,obsługę kasy fiskalnej,dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru,dokładanie towaru,dbanie o porządek na sklepie, magazynie.Oczekujemy:zaangażowania,punktualności,uczciwości,życzliwości wobec Klientów.Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV.

Pracownik salonu gier na automatach (z obsługą LOTTO) Koło
Pracownik salonu gier na automatach (z obsługą LOTTO) Koło
Koło 3 kilka dni temu

Totalizator Sportowy Sp. z o.o. zatrudnia ponad 1800 pracowników w punktach sprzedaży. Do naszego nowo otwartego punktu w Kole poszukujemy kandydatów na stanowisko Pracownik salonu gier na automatach (z obsługą LOTTO).Zapraszamy do aplikowania!Nasza oferta:umowa o pracę w firmie o silnej, ugruntowanej pozycji na rynku,szkolenie wstępne przygotowujące do pracy w salonie gry na automatach,szkolenia z obsługi klienta,prywatna opieka medyczna,dofinansowanie zajęć sportowych,ubezpieczenie na życie,program emerytalny,preferencyjne pożyczki remontowo-mieszkaniowe,bilety na wydarzenia sportowe,dodatkowe świadczenia socjalne,inicjatywy dobroczynne.Będziesz odpowiedzialny za:sprzedaż produktów LOTTO zgodnie z wyznaczonym planem sprzedaży,obsługę gości salonu gier: rejestrowanie, wydawanie kart graczy, wyjaśnianie zasad dostępnych gier oraz obsługi automatu od strony gracza,wypłatę wygranych zgodnie z przepisami,informowanie o procedurze zgłaszania reklamacji i roszczeń,interweniowanie w przypadku nieprzestrzegania regulaminów,zgłaszanie awarii automatów,otwieranie/zamykanie salonu gry na automatach oraz utrzymywanie porządku/sprzątanie w salonie.Szukamy osób, które:mogą pracować w systemie zmianowym zgodnie z harmonogramem,posiadają doświadczenie w pracy na komputerze,mają doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane).

Sprzedawca Doradca Telefony Smartfony Akcesoria AVENIDA Poznań
Sprzedawca Doradca Telefony Smartfony Akcesoria AVENIDA Poznań
Poznań 3 kilka dni temu

OpisRekrutujemy osoby na stanowisko konsultant/doradca klienta, praca w AVENIDA PoznańCzym się będziesz zajmować? - Aktywna sprzedaż produktów- Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych;- Aktywna obsługa Klienta zgodnie ze standardami; Jakie mamy wymagania:- Wykształcenie co najmniej średnie; - Nastawienie na cel; - Dyspozycyjność; - Odpowiedzialność i kultura osobista;Jeśli zatem: · Szukasz stabilnego zatrudnienia – mamy dla Ciebie umowę o pracę · Cenisz jasne zasady – zadbaliśmy o przejrzysty system wynagrodzeń · Chcesz się rozwijać i podnosić kwalifikacje – zapewniamy bogaty system szkoleń oraz jasną ścieżkę kariery i możliwość awansuWymagania na stanowisku: • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów • Samodzielność w działaniu • Umiejętność obsługi komputera Oferujemy: • Bogaty pakiet szkoleniowy z zakresu technik sprzedaży i obsługi Klienta • Możliwość poznania najnowszych produktów • Pracę w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej - Od pierwszego dnia umowę o pracę - wynagrodzenie zawsze na czas (do 10 każdego miesiąca na koncie) • Stabilne zatrudnienie elastyczny grafik możliwość aktywnego wypoczynku z kartą Multisport

Doradca Klienta: Kostrzyn i okolice
Doradca Klienta: Kostrzyn i okolice
Kostrzyn 3 kilka dni temu

Mamy silną markę i ponad 25-letnie doświadczenie na Polskim rynku, dlatego możemy oferować Klientom wiele rozwiązań szytych na miarę takich jak:·     pożyczki, karty kredytowe, abonamenty medyczne, ubezpieczenia oraz kursy językowe. Szeroki wachlarz produktów zwiększa możliwości zarobkowe naszych Doradców Klienta, dlatego jeśli:·       Chcesz samodzielnie planować swój dzień i tydzień ?·       Poszukujesz miejsca, gdzie zdobędziesz umiejętności i praktykę w sprzedaży różnych produktów?·       Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze? to, ta propozycja współpracy jest dla Ciebie. Wystarczy, że:·         Masz wykształcenie minimum średnie,·         Masz otwartość na rozwój i chcesz nabywać nowe umiejętności,·        Łatwo nawiązujesz kontakty, a współpraca z ludźmi sprawia Ci przyjemność,·         Lubisz samodzielność i działanie  zespołowe. Mamy dla Ciebie :·         Umowę cywilnoprawną o świadczenie usług, od której odprowadzamy składki do ZUS!·         Wynagrodzenie tygodniowe powiązane z efektami wykonywanych zadań·         Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe ze sprzedaży, komunikacji i kompetencji miękkich.·         Opiekę mentora w okresie wdrożenia i wsparcie zespołu w okresie współpracy.·         Programy wspierające Twoje zarobki w okresie wdrożenia.·         Bezpłatną Certyfikację umożliwiającą sprzedaż ubezpieczeń(OFWCA tzn. Osoba Fizyczna Wykonująca Czynności Agencyjne).·         Sponsorowane ubezpieczenie NNW.·         Narzędzia pracy takie jak: tablet, telefon z bezpłatnym abonamentem, aplikacje zapewniające dostęp do informacji i wspierające wykonywanie zadań.·         Elastyczne godziny wykonywania zadań. Dajemy również:·         Perspektywy rozwoju w takich rolach jak:- Doradca Klienta Ekspert w obszarze sprzedaży i współpracy z Doradcami klienta,- Kierownik ds. Sprzedaży i Relacji z Klientem. Do Twoich zadań będzie należała:·       Sprzedaż produktów.·       Obsługa posprzedażowa i odbiór rat od klientów.·       Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami. ·       Pozyskiwanie klientów. Zainteresowała Cię ta propozycja?APLIKUJ   

Doradca Klienta: Pobiedziska i okolice
Doradca Klienta: Pobiedziska i okolice
Pobiedziska 3 kilka dni temu

Mamy silną markę i ponad 25-letnie doświadczenie na Polskim rynku, dlatego możemy oferować Klientom wiele rozwiązań szytych na miarę takich jak:·     pożyczki, karty kredytowe, abonamenty medyczne, ubezpieczenia oraz kursy językowe. Szeroki wachlarz produktów zwiększa możliwości zarobkowe naszych Doradców Klienta, dlatego jeśli:·       Chcesz samodzielnie planować swój dzień i tydzień ?·       Poszukujesz miejsca, gdzie zdobędziesz umiejętności i praktykę w sprzedaży różnych produktów?·       Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze? to, ta propozycja współpracy jest dla Ciebie. Wystarczy, że:·         Masz wykształcenie minimum średnie,·         Masz otwartość na rozwój i chcesz nabywać nowe umiejętności,·        Łatwo nawiązujesz kontakty, a współpraca z ludźmi sprawia Ci przyjemność,·         Lubisz samodzielność i działanie  zespołowe. Mamy dla Ciebie :·         Umowę cywilnoprawną o świadczenie usług, od której odprowadzamy składki do ZUS!·         Wynagrodzenie tygodniowe powiązane z efektami wykonywanych zadań·         Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe ze sprzedaży, komunikacji i kompetencji miękkich.·         Opiekę mentora w okresie wdrożenia i wsparcie zespołu w okresie współpracy.·         Programy wspierające Twoje zarobki w okresie wdrożenia.·         Bezpłatną Certyfikację umożliwiającą sprzedaż ubezpieczeń(OFWCA tzn. Osoba Fizyczna Wykonująca Czynności Agencyjne).·         Sponsorowane ubezpieczenie NNW.·         Narzędzia pracy takie jak: tablet, telefon z bezpłatnym abonamentem, aplikacje zapewniające dostęp do informacji i wspierające wykonywanie zadań.·         Elastyczne godziny wykonywania zadań. Dajemy również:·         Perspektywy rozwoju w takich rolach jak:- Doradca Klienta Ekspert w obszarze sprzedaży i współpracy z Doradcami klienta,- Kierownik ds. Sprzedaży i Relacji z Klientem. Do Twoich zadań będzie należała:·       Sprzedaż produktów.·       Obsługa posprzedażowa i odbiór rat od klientów.·       Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami. ·       Pozyskiwanie klientów. Zainteresowała Cię ta propozycja? APLIKUJ   

Doradca Klienta: Swarzędz i okolice
Doradca Klienta: Swarzędz i okolice
Swarzędz 3 kilka dni temu

Mamy silną markę i ponad 25-letnie doświadczenie na Polskim rynku, dlatego możemy oferować Klientom wiele rozwiązań szytych na miarę takich jak:·     pożyczki, karty kredytowe, abonamenty medyczne, ubezpieczenia oraz kursy językowe. Szeroki wachlarz produktów zwiększa możliwości zarobkowe naszych Doradców Klienta, dlatego jeśli:·       Chcesz samodzielnie planować swój dzień i tydzień ?·       Poszukujesz miejsca, gdzie zdobędziesz umiejętności i praktykę w sprzedaży różnych produktów?·       Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze? to, ta propozycja współpracy jest dla Ciebie. Wystarczy, że:·         Masz wykształcenie minimum średnie,·         Masz otwartość na rozwój i chcesz nabywać nowe umiejętności,·        Łatwo nawiązujesz kontakty, a współpraca z ludźmi sprawia Ci przyjemność,·         Lubisz samodzielność i działanie  zespołowe. Mamy dla Ciebie :·         Umowę cywilnoprawną o świadczenie usług, od której odprowadzamy składki do ZUS!·         Wynagrodzenie tygodniowe powiązane z efektami wykonywanych zadań·         Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe ze sprzedaży, komunikacji i kompetencji miękkich.·         Opiekę mentora w okresie wdrożenia i wsparcie zespołu w okresie współpracy.·         Programy wspierające Twoje zarobki w okresie wdrożenia.·         Bezpłatną Certyfikację umożliwiającą sprzedaż ubezpieczeń(OFWCA tzn. Osoba Fizyczna Wykonująca Czynności Agencyjne).·         Sponsorowane ubezpieczenie NNW.·         Narzędzia pracy takie jak: tablet, telefon z bezpłatnym abonamentem, aplikacje zapewniające dostęp do informacji i wspierające wykonywanie zadań.·         Elastyczne godziny wykonywania zadań. Dajemy również:·         Perspektywy rozwoju w takich rolach jak:- Doradca Klienta Ekspert w obszarze sprzedaży i współpracy z Doradcami klienta,- Kierownik ds. Sprzedaży i Relacji z Klientem. Do Twoich zadań będzie należała:·       Sprzedaż produktów.·       Obsługa posprzedażowa i odbiór rat od klientów.·       Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami. ·       Pozyskiwanie klientów. Zainteresowała Cię ta propozycja? APLIKUJ   

Doradca Klienta: Murowana i okolice
Doradca Klienta: Murowana i okolice
Murowana Goślina 3 kilka dni temu

Mamy silną markę i ponad 25-letnie doświadczenie na Polskim rynku, dlatego możemy oferować Klientom wiele rozwiązań szytych na miarę takich jak:·     pożyczki, karty kredytowe, abonamenty medyczne, ubezpieczenia oraz kursy językowe. Szeroki wachlarz produktów zwiększa możliwości zarobkowe naszych Doradców Klienta, dlatego jeśli:·       Chcesz samodzielnie planować swój dzień i tydzień ?·       Poszukujesz miejsca, gdzie zdobędziesz umiejętności i praktykę w sprzedaży różnych produktów?·       Chcesz zarobić dodatkowe pieniądze? to, ta propozycja współpracy jest dla Ciebie. Wystarczy, że:·         Masz wykształcenie minimum średnie,·         Masz otwartość na rozwój i chcesz nabywać nowe umiejętności,·        Łatwo nawiązujesz kontakty, a współpraca z ludźmi sprawia Ci przyjemność,·         Lubisz samodzielność i działanie  zespołowe. Mamy dla Ciebie :·         Umowę cywilnoprawną o świadczenie usług, od której odprowadzamy składki do ZUS!·         Wynagrodzenie tygodniowe powiązane z efektami wykonywanych zadań·         Szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe ze sprzedaży, komunikacji i kompetencji miękkich.·         Opiekę mentora w okresie wdrożenia i wsparcie zespołu w okresie współpracy.·         Programy wspierające Twoje zarobki w okresie wdrożenia.·         Bezpłatną Certyfikację umożliwiającą sprzedaż ubezpieczeń(OFWCA tzn. Osoba Fizyczna Wykonująca Czynności Agencyjne).·         Sponsorowane ubezpieczenie NNW.·         Narzędzia pracy takie jak: tablet, telefon z bezpłatnym abonamentem, aplikacje zapewniające dostęp do informacji i wspierające wykonywanie zadań.·         Elastyczne godziny wykonywania zadań. Dajemy również:·         Perspektywy rozwoju w takich rolach jak:- Doradca Klienta Ekspert w obszarze sprzedaży i współpracy z Doradcami klienta,- Kierownik ds. Sprzedaży i Relacji z Klientem. Do Twoich zadań będzie należała:·       Sprzedaż produktów.·       Obsługa posprzedażowa i odbiór rat od klientów.·       Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami. ·       Pozyskiwanie klientów. Zainteresowała Cię ta propozycja? APLIKUJ   

Poszukiwany doradca klienta w salonie wykończeniowym Heban Wągrowiec
Poszukiwany doradca klienta w salonie wykończeniowym Heban Wągrowiec
Wągrowiec 3 kilka dni temu

Poszukujemy do swojego zespołu osoby chcącej podjąć pracę na stanowisku doradcy klienta w salonie wykończeniowym Heban w Wągrowcu (drzwi, podłogi, płytki ceramiczne armatura).Zakres obowiązków:kompleksowa obsługa klienta detalicznegorealizacja wycen inwestycyjnychdbanie o ekspozycję sklepowąutrzymywanie czystości stanowiska pracydrobne prace magazynoweOferujemy:jednozmianowe godziny pracyszkolenia branżowemożliwości awansupracę w przyjaznej atmosferzeOczekujemy:doświadczenia w branży wykończeniowejmile widziana znajomość programu subiekt GTposiadania prawa jazdy kat.BOsoby zainteresowane prosimy o osobiste składanie CV w salonie HEBAN mieszczącym się przy ul. Gnieźnieńskiej 47 w Wągrowcu.

Doradca ds. nieruchomości komercyjnych
Doradca ds. nieruchomości komercyjnych
Poznań 3 kilka dni temu

DORADCA DS. NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNYCHMiejsce pracy: PoznańProponujemy:nieograniczone możliwości zarobkówsłużbowy komputer i telefon komórkowy z dostępem do internetu dużą swobodę działania interesującą pracę w terenie i w biurze w środowisku B2Bprzyjazną atmosferę w pracyZadania:poszukiwanie klientówpozyskiwanie ofert nieruchomości utrzymywanie długofalowych relacji z klientami firmyprezentacja nieruchomościbezpośredni oraz telefoniczny kontakt z klientamiobsługa transakcjiSzukamy osób:zainteresowanych tematyką nieruchomościposiadających umiejętności negocjacyjneszybko nawiązujących kontaktyzdtereminowanych w realizacji celówze znajomością języka angielskiego na poziomie komunikatywnymo wysokiej kulturze osobistejotwartych na nowe wyzwaniasprawnie posługujących się komputeremdobrze zorganizowanychmile widziane doświadczenia w sprzedaży lub obsłudze klienta

PRAKTYKI ZDALNE w agencji marketingowej (dla studentów)
PRAKTYKI ZDALNE w agencji marketingowej (dla studentów)
Poznań 3 kilka dni temu

Agencja Interaktywna CleverAgencyStrona www: www.cleveragency.plAdres siedziby: Karpia 21a/25, Poznań,CleverAgency specjalizuje się w obsłudze i promocji social media dla przedsiębiorców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów prowadzących działalność w Internecie, stworzyliśmy kompleksową ofertę, która umożliwia produkcję wielu aspektów działalności e-commerce. Firma aktualnie poszukuję kandydatów na stanowisko: PRAKTYKI ZDALNE w agencji social media (praktyki bezpłatne)Opis stanowiska:• Tworzenie postów na profile social media (Facebook/Instagram),• Redagowanie artykułów blogowych,• Realizacja postów pozycjonujących.• Inne działania otrzymane od opiekuna praktyk. Wymagania:• Praktyki zdalne dla studentów wydziału o profilu dziennikarskim, filologicznym, filozoficznym, marketingowym, zarządzenie, kognitywistyki, grafiki, itp.• Znajomość obsługi Canvy,• Lekkie pióro oraz opanowana ortografia,• Zaangażowanie w powierzone obowiązki,• Samodyscyplina i pilnowanie deadline-ów,• Dyspozycyjność pod mailem w dowolnych godzinach (praktyki zdalne),Oferujemy:• Praktyki (bezpłatne) w prężnie działającej firmie z branży marketingowej,• Elastyczny czas praktyk,• Wsparcie merytoryczne i opiekę przełożonego,• DYPLOM + zaświadczenie dla uczelni.Aplikacje CV prosimy przesyłać przez formularz OLX. Prosimy o dodanie zgody na przetwarzanie danych osobowych.Informacja o zaproszeniu na praktyki zostanie wysłana drogą e-mailową.

Praca w pieczarkarni !!!
Praca w pieczarkarni !!!
Jarocin 3 kilka dni temu

Zatrudnię Panią do zbioru pieczarek.Praca na akord - 1,20 gr_ 1kg ( 20 - 25 zł/ h )Zadania: - Zbiór i sortowanie pieczarek wg. rozmiaru w wyznaczonych halach uprawowych - Dbałość o zachowanie jakości grzybów podczas zbioruOferujemy:  - Stałą pracę przez cały rok-praca od poniedziałku do piątku ( zdarzają się pojedyncze weekendy )- Wynagrodzenie zawsze na czas ( wypłata pierwszego dnia miesiąca )  - Stabilne miejsce pracy  - Pracę w systemie jednozmianowym ( zaczynamy o 8 , dwa dni dłużej zbieranie 10-12 godz. , pozostałe krócej )   - Pracę w nowoczesnych, klimatyzowanych halach uprawowych śr. temp. +17 st.C - +20st.CWymagamy:   - Chęć podjęcia pracy na okres nie krótszy jak 3 m-ce   - Zręczności manualnej   - Dyspozycyjności   - Zaangażowania w wykonywaną pracę   - Umiejętności pracy w zespole   - Mile widziane doświadczenie przy zbiorze pieczarekOsoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem 66*****73

Magazynier (branża produktów świeżych) - Poznań (Sady)
Magazynier (branża produktów świeżych) - Poznań (Sady)
Poznań 3 kilka dni temu

Opis oferty pracyW związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy osób na stanowisko: Magazynier (branża produktów świeżych) Miejsce pracy: Poznań - Sady Zakres obowiązków: · przyjmowanie dostaw · udział w inwentaryzacjach · praca w godzinach: 13-21 · utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy Wymagania: · chęć oraz zaangażowanie do pracy · sprawność fizyczna, dokładność i sumienność · dyspozycyjność · mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie · aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość jej wyrobienia Oferujemy: · zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia a po okresie próbnym umowa o pracę · elastyczny grafik pracy · pracę w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

Kierownik Sklepu - Nowy Elektromarket
Kierownik Sklepu - Nowy Elektromarket
Kępno 3 kilka dni temu

Opis oferty pracyDla Lidera branży RTV/AGD/IT Poszukujemy Kierownika Sklepu- Elektromarketu Dołącz do nas i rozwijaj się w branży RTV. Czekamy na Twoje CV Zakres obowiązków - zarządzanie zespołem (m.in. rekrutacja, wdrażanie i motywowanie pracowników, dbanie o ich rozwój, delegowanie i rozliczanie z zadań) - budowanie zespołu zdolnego realizować założenia biznesowe - utrzymywanie wysokiego poziomu jakości obsługi Klientów - kontrola przestrzegania standardów i procedur firmy - współpraca z innymi działami i dbanie o dobry wizerunek firmy Wymagania - doświadczenie w zarządzaniu zespołem - bardzo dobra znajomość procesów sprzedaży - silna orientacja na realizację celów biznesowych (KPI) - wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne - samodzielność i proaktywność w działaniu Oferujemy - umowę o pracę bez okresu próbnego - atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników - szkolenia menadżerskie - możliwość awansu BENEFITY - premia świąteczna - prywatna opieka medyczna - dofinansowanie karty MultiSport - nagroda jubileuszowa - opieka fundacji Mediaexpert „Włącz się!” - Baby Expert, czyli wyprawkę dla Twojego nowonarodzonego dziecka - zniżki na zakup sprzętu z oferty Media Expert

KPOF - biurowiec w Poznaniu
KPOF - biurowiec w Poznaniu
Poznań 3 kilka dni temu

Opis oferty pracyFirma z branży ochrony poszukuje pracownika do zespołu ochrony na obiekcie użyteczności publicznej w Poznaniu (Winiary). Praca na cały etat. Umowa o pracę. Praca zmianowa , również w weekendy i święta. Mile widziany wpis KPOF. Obowiązki: - wydawanie kluczy - obsługa posterunku ochrony - obsługa komputera, systemu p.poż i SSWiN - obchody obiektu Zapraszam do kontaktu.

Praca w ochronie dla osób niepełnosprawnych
Praca w ochronie dla osób niepełnosprawnych
Poznań 3 kilka dni temu

Opis oferty pracyFirma zajmująca się ochroną fizyczną obiektów poszukuje do swoich struktur pracowników ochrony. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie - szkolenia - pełne umundurowanie - dodatkowe ubezpieczenie - opiekę przełożonego - elastyczny grafik - możliwość awansu Wymagania: - niekaralność - dyspozycyjność - gotowość do pracy zmianowej (również w dni wolne)

Praca
Praca
Słupca 3 kilka dni temu

Opis oferty pracyPotrzebny pracownik lub pracownica do pracy w Niemczech przy dojeniu krów praca legalna z mieszkaniem więcej informacji udzielę telefonicznie 602 - pokaż numer telefonu -

Zatrudnię kierowców C lub C+E, Europa
Zatrudnię kierowców C lub C+E, Europa
Turek 2 dnia plecy

Witam. Szukamy kierowców do pracy w firmie transportowej, której siedziba znajduje się w Polsce w województwie wielkopolskim. Poszukujemy doświadczonych lub do przyuczenia w zawodzie kierowców samochodów ciężarowych do prac transportowych na terenie Europy. Od pracowników wymagamy:  Zaangażowania  Prawo jazdy kat. C lub C+E  Dokładności w wykonywanej pracy  Komunikatywny język polski  Ważnych dokumentów niezbędnych przy wykonywaniu pracy jako kierowca samochodu ciężarowego tj. karta kierowcy, świadectwo kwalifikacji zawodowej (kod 95)  Praca od zaraz Proszę o kontakt tylko zainteresowane osoby. Proszę kontaktować się tylko i wyłącznie telefonicznie pod numerem tel. *** *** ***

Pedagog szkolny- Kostrzyn Wielkopolski (1/4 etatu)
Pedagog szkolny- Kostrzyn Wielkopolski (1/4 etatu)
Kostrzyn 2 dnia plecy

SPEKTRUM to nowoczesne, kameralne szkoły terapeutyczne dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu w różnych stopniach. Szkoły zostały otwarte 1 września 2023r. w dwóch miastach w Wielkopolsce- Śremie oraz Kostrzynie Wlkp.Szukamy osób otwartych, kreatywnych, empatycznych, które wesprą rozwój naszych Uczniów i przygotują ich do życia społecznego.Niepubliczna Szkoła Podstawowa SPEKTRUM w Kostrzynie poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko Pedagoga.Nasze wymagania:wykształcenie kierunkowe,doświadczenie w pracy z dziećmi ze spektrum,pasja do pracy z dziećmi, cierpliwość i pozytywne nastawienie,mile widziane ukończenie dodatkowych kursów/szkoleń z zakresu terapii dzieci z autyzmem i in. niepełnosprawnościami,umiejętność pracy w zespole.Oferujemy:pracę w ramach 1/4 etatu w oparciu o umowę o pracę,godziny pracy do ustalenia,stabilny grafik i warunki zatrudnienia,przestronne klasy wyposażone w pomoce terapeutyczne,narzędzia oraz materiały niezbędne do pracy: komputer, drukarka, laminarka oraz pakiet artykułów biurowych.Zainteresowanych współpracą z nami prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja.wcf[at]gmail.com lub o kontakt telefoniczny: 780 191 200.Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.Prosimy o dopisanie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Odwiedź naszą stronę: www.wcf.com.pl

Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Kostrzyn 2 dnia plecy

Wolne stanowisko pracy dla dla nauczyciela w Przedszkolu Niepublicznym z oddziałami integracyjnymi "Słoneczko"!Szukamy osoby na stanowisko nauczyciela wychowania przedszkolnego, która wniesie swój talent i pasję do naszego przedszkola.Wymagane jest wykształcenie kierunkowe dające uprawnienia do pracy.Wymiar pracy jest elastyczny i do ustalenia, zwyczajowo oferujemy stałe godziny pracy.Minimalne wynagrodzenie za 6 godzin pracy to 3500 zł netto.Gwarantujemy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.U nas praca jest inspirująca i otacza Cię środowisko, które nie tylko nie ogranicza Twojej kreatywności, ale wręcz zachęca do wykorzystywania swoich najlepszych pomysłów!Ponadto, zapewniamy dostęp do wszystkich narzędzi i materiałów, które będą Ci potrzebne do prowadzenia zajęć. Jesteśmy gotowi wesprzeć Cię we wszystkim, co potrzebujesz, aby zapewnić naszym przedszkolakom optymalne warunki nauki i rozwoju.Jeśli lubisz pracę z dziećmi, jesteś kreatywną, pełną energii osobą, gotową na nowe wyzwania, to ta oferta jest dla Ciebie!Skontaktuj się z nami już dziś i dołącz do naszego zespołu nauczycieli przedszkolnych w Przedszkolu Niepublicznym "Słoneczko".tel, +48*******69

Instruktor ROBOTYKI dla dzieci - Edwings - POZNAŃ
Instruktor ROBOTYKI dla dzieci - Edwings - POZNAŃ
Poznań 2 dnia plecy

INSTRUKTOR ZAJĘĆ ROBOTYKI dla dzieciNabór na rok szkolny 2023/24. Początek współpracy: grudzień 2023.Miejsce pracy: PoznańPraca z dziećmi w wieku szkolnym i przedszkolnym. Nie wymagana jest specjalistyczna wiedza.Chcesz pracować w prężnie działającej firmie o ogólnopolskim zasięgu? Zapraszamy! Mamy oferty dla osób, które dopiero chcą rozwinąć skrzydła.Opis stanowiska:• Prowadzenie zajęć robotyki w szkołach i w przedszkolach w trakcie roku szkolnego.• Dodatkowo dla zainteresowanych oferujemy funkcję Managera Edukacyjnego lub Asystenta Centralnego z możliwością stałej lub okresowej współpracy. Kandydaci wybierający ten wariant będą preferowani.Oferujemy:• Stałą, dodatkową pracę w ogólnopolskiej firmie (6-8 h tygodniowo)• Wynagrodzenie 40-55 zł brutto za 60 min zajęć• Zwrot za dojazdy• Ubezpieczenie zdrowotne i społeczne.• Elastyczny czas pracy dostosowany do Twojego grafiku.• Szkolenie na stanowisko i bogaty pakiet dodatkowych szkoleń.• Wyposażenie w zestawy do prowadzenia zajęć i multimedialną bibliotekę z dodatkowymi materiałami.• Platformę komunikacyjną z firmą ułatwiającą rozliczenia.• Dodatkowe stałe lub okresowe wynagrodzenie na stanowisku Managera Edukacyjnego.Wymagania:• Status studenta / nie jest wymagane, ale mile widziane/• Dyspozycyjność pełna będzie preferowana, ale nie jest wymagana• Prawo jazdy kat. B i własny samochód / mile widziane/• Predyspozycje do pracy z dziećmi.• Na stanowisku Managera Edukacyjnego - umiejętność prowadzenia krótkich prezentacji oraz rozmów z klientami.Wszystkich zainteresowanych kandydatów, spełniających przedstawione wymagania zapraszamy do przesyłania aplikacji (CV) za pomocą OLX . Informacja o RODO dostępna jest na www.edwings.pl. Przesyłając aplikację kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadcza, że został poinformowany o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pomocnik budowlany Poznań
Pomocnik budowlany Poznań
Poznań 2 dnia plecy

Opis oferty pracyPracownik ogólnobudowlany w każdym wieku z bliskich okolic. Poznań oś.Warszawskie. Ogólne prace budowlano - remontowo - ogrodowe. Napisz SMS: Imię, skąd, wiek, co potrafisz robić. 601 - pokaż numer telefonu - Płatność codziennie.

Elektromonter
Elektromonter
Poznań 2 dnia plecy

Opis oferty pracyNaszym Klientem jest firma inżynierska z sektora elektroenergetycznego specjalizująca się w budowie stacji energetycznych WN/SN oraz realizacji inwestycji związanych z wytwarzaniem, dystrybucją i rozdziałem energii elektrycznej (WN/SN/nn) w zakresie projektowania, prefabrykacji, montażu, pomiarów, uruchomienia a także serwisu. W związku z rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko: Elektromonter Miejsce pracy: Ponznań / Zakrzewo + delegacje Zakres obowiązków: - montaż obwodów wtórnych w rozdzielnicach - montaż aparatury łączeniowej i zabezpieczeniowej w polach rozdzielnic - przeglądy rozdzielnic wn/sn/nn - praca częściowo w delegacji a częściowo na miejscu. Nasze wymagania: - wykształcenie min. zawodowe w kierunku elektrycznym - doświadczenie w pracy przy montażu, prefabrykacji szaf oraz rozdzielnic. - dyspozycyjność do pracy w delegacji - prawo jazdy B (mile widziane) - chęć poznawania zagadnień związanych elektroenergetyki - Uprawnienia SEP. Oferujemy: - stabilne zatrudnienie w spółce działającej od ponad 20 lat na rynku - zatrudnienie w ramach umowy o pracę - benefity pozapłacowe w tym: ubezpieczenie grupowe - dofinansowanie szkoleń i kursów - możliwość podnoszenia kwalifikacji w dziedzinie elektroenergetyki - bezpieczeństwo z równomiernym rozwojem - w pełni zorganizowane wyjazdy delegacyjne (hotel, diety itp.) maksymalnie tygodniowe wyjazdy,

Wypiek pizzy .praca na cały etat
Wypiek pizzy .praca na cały etat
Krotoszyn 2 dnia plecy

Zatrudnię do wypieku pizzy . Praca na cały etat. Możliwość przyuczenia . Papapizza tel 60*****34

Specjalista do spraw sprzedaży
Specjalista do spraw sprzedaży
Konin 2 dnia plecy

Brzmi znajomo?Planowanie sprzedaży, które utrudnia uzyskanie premii? Zła atmosfera w pracy powoduje stres? Stawiane wymagania, które trudno zrealizować? Brak możliwości przejęcia inicjatywy w pracy i brak możliwości rozwoju?U nas jest inaczej! W naszej firmie jasno wytyczamy cele, otrzymujesz premię za każdą pozyskaną złotówkę. Panuje dobra atmosfera, mamy zgrany zespół, a na start każdy otrzymuje swoją bazę klientów. Chcemy, aby każdy pracownik miał możliwość czynnego udziału w rozwoju firmy, mile widziane są kreatywne pomysły.Jeśli szukasz pracy, w której masz możliwość rozwoju, a Twoje pomysły będą docenione, to dobrze trafiłeś! W naszej firmie masz szansę na zdobycie doświadczenia, nauczysz się wielu nowych umiejętności.Firma Linemedia Sp. z o.o. - operator portalu internetowego Autoline.com.pl, Machinryline.pl, Agriline.pl, Forkliftonline.pl poszukuje pracownika na stanowisko: Specjalista do spraw sprzedaży.Mamy 21 lat doświadczenia w aktywnej sprzedaży – dołącz do naszej międzynarodowej społeczności!Wymagania:wykształcenie średnieprawo jazdy kategorii Bsamodzielność i dobra organizacja pracyumiejętność pracy z komputerem MS office, Windows, Linuxmile widziana znajomość języka angielskiego/rosyjskiego oraz doświadczenie w sprzedażywysoka kultura osobista i pozytywne nastawienieObowiązki:praca z klientem i bazą danychsprzedaż usługutrzymywanie dobrych relacji z klientamigotowość do wyjazdów służbowychWarunki:praca od poniedziałku do czwartku w godzinach od 9 do 17, piątek od 9 do 16wynagrodzenie podstawa + premia

Zatrudnie SAMODZIELNEGO blacharza Swarzedz Poznan elastyczne godziny
Zatrudnie SAMODZIELNEGO blacharza Swarzedz Poznan elastyczne godziny
Swarzędz 2 dnia plecy

Firma 4inspire sp. z o.o. z siedzibą w Swarzedz zatrudni do pracy osobę na stanowisko: BLACHARZ SAMOCHODOWY. Twoje zadania: • Naprawa blacharska samochodów osobowych i dostawczych • Znajomość praktyczna budowy nadwozia oraz elementów mechanicznych • Wiedza techniczna niezbędna do diagnozowania, opisywania i napraw blacharskich • Podstawowa wiedza mechaniczna związana z naprawami blacharskimi Od Ciebie oczekujemy: • Doświadczenie na podobnym stanowisku • Mile widziani uczniowie/absolwenci szkół zawodowych/branżowych o kierunku Blacharz • Zdolności manualne • Dobra organizacja pracy • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań Dla Ciebie: • Umowa o pracę • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem telefonu 79277000

Mechanik Samochodowy
Mechanik Samochodowy
Swarzędz 2 dnia plecy

PROJECT: CAR marka należąca do Pearl Crown Sp. z o.o.. Od kilku lat rozwijająca się firma, która stawia na ludzi młodych nie tylko wiekiem ale także młodych w spojrzeniu na świat i możliwości. Motoryzacja to spełnianie naszych pasji a zadowolenie klienta to nasz cel zdobywany każdego dnia. PROJECT: CAR – Najlepszy sposób na sprawny samochód Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: MECHANIK SAMOCHODOWYMiejsce Pracy Swarzędz k. Poznaniawoj. wielkopolskie Zatrudnimy osoby posiadające wiedzę z zakresu mechaniki pojazdowej, pełne pasji, energiczne, posiadające pozytywne spojrzenia na wyzwania oraz, tych dla których uśmiech jest codziennością.  Od Kandydata oczekujemy: ·       Wykształcenia: zawodowego, średniego lub wyższego,·       Wiedzy z zakresu mechaniki samochodowej (mile widziane doświadczenie zawodowe w branży mechaniki samochodowej),·       Dyspozycyjności (praca zmianowa i w soboty),·       Energii i zaangażowania,·       Umiejętność szybkiego uczenia,·       Chęci pogłębiania wiedzy i umiejętności, Oferujemy: ·       Umowa o pracę pełen etat lub inna forma zatrudnienia w niepełnym wymiarze czasu pracy,·       Zatrudnimy również uczniów na okres wakacyjny,·       Atrakcyjne wynagrodzenie,·       Możliwości awansu,·       Miłą atmosferę,·       Wpływ na rozwój firmy,·       Pracę w miłym, młodym dynamicznie rozwijającym się zespole.  Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV (mile widziany List Motywacyjny)Informujemy, że będziemy odpowiadać tylko na wybrane oferty, pozostałym kandydatom dziękujemy za zainteresowanie.Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Pearl Crown Sp. z o.o. zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Auto-Loco zatrudni Mechanika Samochodowego/Pomocnika Mechanika LESZNO
Auto-Loco zatrudni Mechanika Samochodowego/Pomocnika Mechanika LESZNO
Leszno 2 dnia plecy

Firma AUTO LOCO zatrudni pracownika na stanowisko :MECHANIK SAMOCHODOWY/ POMOCNIK MECHANIKA SAMOCHODOWEGOFirma AUTO LOCO to duża oraz stabilna firma, działająca prężnie na rynku motoryzacyjnym od 20 lat. Poszukujemy pracowników proponując bardzo dobre warunki pracy.NASZYM PRACOWNIKOM NA WARSZTACIE SAMOCHODOWYM ZAPEWNIAMY :- umowę o pracę- możliwy transport do i z pracy- pracę na miejscu- stałe godziny pracy (praca w soboty dobrowolna, ekstra płatna)- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia- pracę na profesjonalnych narzędziach/urządzeniach- miłą atmosferęWymagania:-wykształcenie kierunkowe w zawodzie lub doświadczenie na podobnym stanowisku- prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutemOferta skierowana również do obywateli Ukrainy.CV PROSZĘ WYSYŁAĆ PRZEZ WIADOMOŚĆ W OLXProszę o dodanie do CV następującej klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE"

Pracownik ochrony - obiekt logistyczno-magazynowy - Wronki
Pracownik ochrony - obiekt logistyczno-magazynowy - Wronki
Wronki 2 dnia plecy

Miejsce pracy: Wronki Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca. Pracownik ochrony - obiekt logistyczno-magazynowy - Wronki Zadania: • ochrona obiektu • służby 12 h (ok. 200 h miesięcznie)   Wymagania: • niekaralność • dyspozycyjność • sumienność i zaangażowanie • mile widziane doświadczenie   Z racji tego, że jesteśmy Zakładam Pracy Chronionej zachęcamy do aplikowania także osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności. Osoby te w ramach PFRON mogą korzystać m.in. z dofinansowań do leków i dojazdów Oferujemy: • stabilne zatrudnienie • umowę zlecenie • terminowe wynagrodzenie • pakiet usług medycznych LUX MED • szkolenie wstępne   Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, lub sms o treści ' Imię i Nazwisko, wiek, Wronki' pod numer: 8.8.5.8.7.9.8.5.9

Pracownik ochrony - Dowodca zmiany - market budowlany - Poznań
Pracownik ochrony - Dowodca zmiany - market budowlany - Poznań
Poznań 2 dnia plecy

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca. Pracownik ochrony - Dowodca zmiany - market budowlany - Poznań Zadania: • nadzór nad podległymi pracownikami ochrony,   • prowadzenie dokumentacji obiektowej, • bieżąca współpraca z dyrekcją sklepu, • delegowanie pracowników na przerwę oraz zastępowanie wszystkich pracowników na przerwach, • ujęcia sprawców kradzieży. Wymagania: • niekaralność ( na podstawie oświadczenia), • dyspozycyjność, • sumienność i zaangażowanie, • znajomość obsługi komputera oraz CCTV, • doświadczenie w branży, • mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony . Oferujemy: • stabilne zatrudnienie i terminowe wypłaty wynagrodzenia, • umowę zlecenie - docelowo umowę o pracę • stawkę godzinową 26,30zł brutto • darmowe, pełne umundurowanie • prywatną opiekę medyczną LuxMed, • możliwość ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach, • zatrudnienie od zaraz!   Zapraszamy do przesyłania CV za pośrednictwem portalu

Kierowca w piekarni bezglutenowej
Kierowca w piekarni bezglutenowej
Poznań 2 dnia plecy

Piekarnia bezglutenowa w Poznaniu poszukuje kierowcy do transportu pieczywa na terenie Poznania, okolic Poznania, relacji Poznań - Wrocław - Opole.Praca od godzin wczesnoporannych, cztery / pięć dni w tygodniu.Wyślij do nas swoje CV, aby dołączyć do młodego, sympatycznego i dynamicznie rozwijającego się zespołu.

Sprzątaczka sprzątanie hostel praca dodatkowa Poznań
Sprzątaczka sprzątanie hostel praca dodatkowa Poznań
Poznań 2 dnia plecy

Potrzebna sprzątaczka do hostelu Głogowska 214 w Poznaniu: parter i 2 piętra. Praca dodatkowa 2-3h dziennie. Nienormowany czas pracy do ustalenia, Od poniedziałku do piątku z wyjątkiem dni w których są wolne Święta Państwowe. Do posprzątania: kuchnie toalety prysznice na każdym piętrze klatka schodowa korytarz plus pokoje jak się ktoś wyprowadza po otrzymanej informacji od przełożonego. Wyprowadzki rzadkie, lokatorzy raczej na stałe.Rozliczenia mogą być tygodniowe.Zapraszam osoby odpowiedzialne,

Zatrudnimy Magazyniera
Zatrudnimy Magazyniera
Jarocin 2 dnia plecy

MARAT Sp. z o.o. z oddziałem w Jarocinie zatrudni MAGAZYNIERA. Zadania:o   generowanie dokumentów magazynowycho   kompletacja zamówieńo   przyjmowanie dostawo   pakowanie i wysyłka towarówWymagamy:o   znajomości dokumentów magazynowych PZ, RW, MMW itp.o   uprawnień na wózki widłowe, mile widziane na obsługę suwnicyo   znajomości MS Officeo   zaangażowaniao   dyspozycyjnościo   prawa jazdy kat. BOferujemy:o   stabilną pracę w renomowanej firmie o bogatych tradycjacho   wynagrodzenie adekwatne do doświadczeniao   możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkoleniao   kartę Multisport (dofinansowanie)o   benefit owocowo-warzywnyo   podstawową opiekę medycznąZastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami. 

Sortowanie paczek kurierskich od zaraz. Kalisz. Pilne
Sortowanie paczek kurierskich od zaraz. Kalisz. Pilne
Kalisz 2 dnia plecy

Praca przy sortowaniu paczek w Kalisz Rozwojowa 1 umowa zlecenie stawka 23.50 brutto od wtorku do soboty w godz. 1.00-8.00 zmiana nocna oraz w godz. 15.00-22.00 zmiana popołudniowa do wyboru.Praca od dziś.Dzwoń, pisz „Kalisz” bo warto+48**********58 Ola+48**********05 Kasia

Menager Klubu
Menager Klubu
Poznań 2 dnia plecy

Opis oferty pracyJeden z najbardziej prestiżowych klubów w Poznaniu zatrudni Menagerkę. Główne zadania: - nadzorowanie pracy klubu - koordynowanie oraz doskonalenie pracy zespołu - rozdzielanie zadań między pracownikami - sporządzanie raportów dla przełożonych - współpraca z innymi działami firmy - szkolenie oraz motywowanie personelu - zwiększanie poziomu efektywności i jakości pracy Wymagania: - umiejętność zarządzania zespołem - umiejętność rozwiązywania problemów - kreatywność - umiejętność pracy pod presją czasu i odporność na stres - znajomość języka angielskiego - wysoka kultura osobista - dynamizm w działaniu i pozytywne usposobienie - zaangażowanie - konsekwentność i sumienność Oferujemy: - szkolenie opłacane przez firmę - wysokie zarobki - nieograniczone możliwości zarobkowe w systemie prowizyjnym - dodatkowe premie

Praca Zdalna | Odpisywanie na Wiadomości | 100% Online!
Praca Zdalna | Odpisywanie na Wiadomości | 100% Online!
Kalisz 2 dnia plecy

Jesteś ambitnym człowiekiem, chciałbyś pracować zdalnie i mieć czas na wszystko?Jeśli szukasz pozytywnej zmianydobrze trafiłeś.CO OFERUJEMY:Tygodniówki - PEWNE wypłaty co tydzień, bezpośrednio na konto bankowe, 4-6 razy w przeciągu miesiąca!UMOWA - na bazie której rozliczamy się z urzędem skarbowym.Praca w pełni zdalna - możliwość pracowania bez wychodzenia z domu,elastyczny czas pracy - Ty decydujesz kiedy i ile chcesz pracować!pełne wsparcie zespołu 24/7 - pomoc na każdym kroku,działamy w branży bezinwestycyjnej - NIE musisz inwestować pieniędzy aby zarabiać,nie musisz mieć doświadczenia - uczymy od podstawwysoki zarobek w stosunku do poświęconego czasu - NIE jest to śmieszne 10-15zł za godzinę jak jest na etacie, tylko bardzo duży zysk w krótkim czasie.WYMAGANIA:POSTAWA, CHĘCI I ZAANGAŻOWANIE! - podstawa!ukończone 18 lat. (nie działamy z niepełnoletnimi)obywatelstwo PolskieFacebook'a oraz Messengera!komputer lub smartfon z dostępem do internetu.obsługa komputera/smartfona w stopniu podstawowymUWAGA!NIE wymagamy spotkań na kamerze ani na żywo z klientemNIE wymagamy dzwonienia po ludziach.NIE wymagamy doświadczenia, uczymy od podstaw.NIE działamy w żadnym marketingu wielopoziomowym, mlm.NIE wymagamy zaliczki aby zacząć pracować*KONKRETY - NA CZYM POLEGA PRACA?*Praca polega na odpisywaniu na wiadomości gotowymi formułkami na zasadzie kopiuj wklej do stałej bazy klientów, która sama się do Ciebie będzie zgłaszać.BARDZO ATRAKCYJNE ZAROBKI!na początku około 2600-4200 PLN miesięcznie, pracując po 3-4 godziny dziennie,(SZUKAMY KONRKETNYCH LUDZI.)ZAPRASZAM DO KONTAKTU!(poprzez kliknięcie przycisku "aplikuj")

Prosta praca zdalna|Dodatkowa/Stała (Odpisywanie na wiadomości)10h/tyg
Prosta praca zdalna|Dodatkowa/Stała (Odpisywanie na wiadomości)10h/tyg
Kalisz 2 dnia plecy

Twoja aktualna praca już cię dobija i chcesz ją zmienić a może chcesz jedynie dorobić do pensji? Chcesz spróbować czegoś nowego, zacząć pracę dzięki której będziesz mieć czas na wszystko, na rozwijanie swoich pasji?W dzisiejszych czasach internet daje wiele możliwości na zarabianie pieniędzy, codziennie spędzasz kilka godzin przed ekranem smartfona, komputera więc co powiesz na to żeby chociaż trochę tego czasu poświęcić na zarabianie dodatkowych pieniędzy?Jeśli szukasz pozytywnej zmiany w swoim życiu, jesteś ambitną, otwartą osobą która pragnie spróbować czegoś nowego to ta oferta jest właśnie dla ciebie.Pracę tą można traktować jako świetny sposób na dorobienie do pensji a później nawet na traktowanie jej jako głównego źródła swojego dochodu ze względu na to jakie zarobki można dzięki niej generować.Nie musisz mieszkać w lokalizacji, gdzie zostało wystawione ogłoszenie!Dlaczego my?Nie zatajamy żadnych informacjiUczciwie podchodzimy do każdego kandydataTechnologicznie jesteśmy numerem jeden na rynkuSetki zadowolonych osób i pozytywnych opiniiMożliwość rezygnacji w każdym momencie bez konsekwencjiOferujemy:Tygodniówki - PEWNE wypłaty na twoje konto bankowe, do 4 razy w ciągu miesiąca.Umowa - Na bazie której rozliczamy się z Urzędem Skarbowym.Praca w pełni zdalna - Możliwość pracy bez wychodzenia z domu lub gdziekolwiek chcesz.Elastyczny czas pracy - Możesz pracować ile godzin dziennie chcesz, możesz pracować 3 godziny dziennie a jeżeli chcesz to nawet kilkanaście, to ile czasu poświęcisz zależy tylko od ciebie!Pełne wsparcie całego zespołu 24/7 - Możesz liczyć na nasze wsparcie, odpowiemy na każde nurtujące cię pytanie.Działamy w branży bezinwestycyjnej - U nas nie musisz inwestować żadnych pieniędzy żeby zacząć zarabiać.Pełny pakiet szkoleń - Nie musisz posiadać doświadczenia, wszystkiego nauczymy cię od podstaw.Wysoki zarobek w stosunku do poświęconego czasu - Nie są to tak małe kwoty jak za godzinę pracy na etacie, tutaj zarabiasz duże pieniądze w krótkim czasie. Wymagamy:Zaangażowania i chęci do pracy! Ukończonych 18 lat oraz obywatelstwa Polskiego - ze względu na prawny charakter działania oraz konieczność rozliczania się z Urzędem Skarbowym!Komputera lub smartfona z dostępem do Internetu!Facebooka oraz komunikatora Messenger.Na czym będzie polegała twoja praca:Odpisywanie na wiadomości przy pomocy gotowych skryptów które ci udostępnimy.Obsługa klienta potencjalnie zainteresowanego współpracą, przeszkolenie go i przygotowanie do pracy.Reklamowanie produktu - Samą reklamą zajmie się za Ciebie kto inny, twoim zadaniem będzie rekrutacja nowych osób, odpisywanie na wiadomości oraz pomoc.Ile można zarobić?:Na samym początku stawka może wahać się między 3000 a 5500 zł pracując po 3-4h dziennie ale to wszystko zależy od Ciebie, widełki podane w tytule ogłoszenia są w 100% prawdziwe.Uwaga!·     NIE działamy w marketingu wielopoziomowym MLM typu Avon, Oriflame itp.·     NIE wymagamy jeżdżenia po ludziach, rozmów telefonicznych, spotkań na kamerze.·     NIE musisz pisać po znajomych czy rodzinie ani publikować nic na swoim profilu na Facebooku.·     NIKOGO na nic nie musisz namawiać!Już podczas szkolenia dowiesz się jak możesz otrzymać kilkaset złotych!Liczba miejsc ograniczona!(jeżeli widzisz ofertę oznacza to, że jest aktualna i są jeszcze wolne miejsca)Nie musisz wysyłać CV oraz Listu Motywacyjnego!Nic nie tracisz a możesz wiele zyskać!Serdecznie Zapraszam do kontaktu!Kontakt:(poprzez kliknięcie przycisku "aplikuj") lub (napisz wiadomość na OLX)

specjalista ds. marketingu
specjalista ds. marketingu
Suchy Las 2 dnia plecy

Poszukujesz pracy, w której będziesz mieć zapewnioną sympatyczną atmosferę i posadę na lata? Masz doświadczenie w marketingu i znasz język angielski?Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!oferujemyumowę o pracę tymczasową atrakcyjne wynagrodzeniepracę stacjonarną w Suchym Lesiepracę od poniedziałku do piątku w godzinach biznesowychdodatkowe zajęcia z języka angielskiego w ramach czasu pracybenefity oferowane przez Randstad: dostęp do opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego i karty sportowejzadaniadziałania typowe dla szeroko pojętego marketingu produktowego (w tym strona internetowa, Linkedin)wsparcie sprzedaży poprzez działania marketingowe (telefon, mail, itp.)pozycjonowanie stronkomunikacja w języku angielskimcustomer service w zakresie obsługi mniejszych klientów (po przejściu szkolenia z produktów firmy)odbywanie pierwszych rozmów telefonicznych z klientem oczekujemyjęzyka angielskiego na poziomie min. B2doświadczenia w marketingu (min. 1 rok)zaawansowane umiejętności miękkie i gotowość do podejmowania pierwszego kontaktu z klientembycia samodzielnym w pracy i umiejętności organizacji pracy własnejAgencja zatrudnienia – nr wpisu 47ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Praca dla Kelnera / Kelnerki w Szwecji
Praca dla Kelnera / Kelnerki w Szwecji
Poznań 2 dnia plecy

Marzysz, żeby połączyć pracę ze zwiedzaniem nowych miejsc? Posiadasz doświadczenie jako kelner/kelnerka i znasz dobrze j. angielski? Ta oferta pracy jest stworzona dla Ciebie! Sprawdź naszą ofertę i aplikuj już dzisiaj! Podstawowe warunki współpracy:Stawka: 9-11€/h netto (na rękę)Termin: 29.01.2023 r. -14.04.2024 r.Miejscowość: LaisvallOferujemy:Atrakcyjna stawka 9-11€/h na rękęDARMOWE zakwaterowanieBEZPŁATNE ubezpieczenie na terenie SzwecjiZatrudnienie na polskiej umowie + delegacjeStały kontakt z polskim koordynatoremZagwarantowane wynagrodzenie do 15-ego dnia każdego miesiącaMożliwość zwrotu kosztu pierwszego dojazdu do 200 €Zaliczki przez pierwszy miesiąc współpracyZdalna, szybka i bezpieczna rekrutacjaPremia za polecenie pracownikaDo Twoich najważniejszych obowiązków należeć będzie:Obsługa gości restauracjiObsługa kasy fiskalnejPomoc na zmywakuUtrzymywanie porządku w restauracjiNasze oczekiwania:Doświadczenie na stanowisku kelnera/kelnerki min. 3 lataZnajomość języka angielskiego - poziom komunikatywny

Praca w Niemczech
Praca w Niemczech
Poznań 2 dnia plecy

Witam, poszukujemy pracownika w branży rolniczej na terenie Niemiec.Praca na pełen etat lub raz w roku od czerwca do grudnia.Wymagania:-znajomość języka niemieckiego lub angielskiego-doświadczenie w rolnictwie-doświadczenie w obsłudze ciągników (150 do 240 KM) ze sterowaniem GPS-prawo jazdy kategorii B/BE/T/CE oraz zawodowe prawo jazdy (kod 95)-praca w obecności zwierząt (konie)-chęć i zaangażowanie do pracyOferujemy:-wynagrodzenie 15 € brutto za godzinę-darmowe mieszkanie-bezpłatną odzież roboczą (spodnie, buty itp.)tel. 51*******01

Berlin kierowca CE kontenery zmienne BDF DHL do 3000 EURO netto all in
Berlin kierowca CE kontenery zmienne BDF DHL do 3000 EURO netto all in
Poznań 2 dnia plecy

TANDEM lub OBROTNICAOd zaraz poszukujemy kierowców ciężarówek z prawem jazdy kat. CE z modułami 95 do 40t BDF na oś skrętną lub tandem z doświadczeniem pod DHL.Baza firmy mieści się na wschodnim ringu A10, około 80km od Świecka, 15366 Hoppegarten.Praca na·         stały etat (lub jezeli chcesz aktualenie dorobic na tydzien dwa itd, zadzwon! Rozliczenie tygodniowe mozliwe)Praca pod DHL, start i koniec Rudersdorf na wschodnim ringu A10 Berlina.Obszar operacyjny:·         trasy nocne krajoweTwoje godziny pracy:·         poniedziałek nocka do piątku nocka·         jeden weekend pracujacy w miesiącu w (sobotę i niedzielę dodatkowe wynagrodzenie)·         każdy dodatkowy weekend = dodatkowe wynagrodzenieDo twoich zadań należy:·         załadunek kontenerów BDF i rozładunek·         obsługa tachografu cyfrowego·         prowadzenie dokumentów przewozowych CMR Frachtbrief itp.·         komunikacja z dyspozytorami (język polski 24/7/365)Nasze wymagania:·         Prawo jazdy CE·         ważny kod 95 do prawa jazdy·         ważna karta kierowcy·         niezależny i odpowiedzialny sposób pracy·         rzetelność, sprawność fizyczna, umiejętność pracy pod presją czasu i duch zespołowy·         gotowość do pracy w systemie zmiennym i weekendyNa objekcie firmy (15366 Hoppegarten) dostępna oczywiście pralka i suszarka jak i WC i prysznice.Zapraszamy do kontaktu

Łatwa dodatkowa praca/ZDALNA/ w DOMU/ Przez INTERNET
Łatwa dodatkowa praca/ZDALNA/ w DOMU/ Przez INTERNET
Poznań 2 dnia plecy

Poszukujemy osób zainteresowanych prostą pracą wykonywaną zdalnie przez internet.Jeśli znasz podstawową obsługę komputera/smartfona, nie boisz się nowych wyzwań i swobodnie poruszasz się po internecie, to ta praca jest dla Ciebie!Nie musisz martwić się sztywnymi godzinami, ponieważ praca jest elastyczna - pracujesz ile chcesz i kiedy chcesz, bez żadnych ograniczeń.Nie ma również określonych limitów czy wymagań dotyczących osiągniętych wyników, więc Twój wynagrodzenie zależy tylko od Twojego zaangażowania.Możesz traktować tę pracę jako dodatkowe źródło zarobku, a z czasem może stać się Twoim głównym źródłem utrzymania.Współpracujesz z polską firmą, która od 17 lat działa na rynku.Wymagamy tylko ukończonych 18 lat oraz podstawowej obsługi komputera i internetu. Praca zajmuje 1-2 godziny dziennie.Oferujemy wynagrodzenie w przedziale 4500-8500 zł miesięcznie (i więcej), w zależności od ilości czasu, którą poświęcisz na pracę. Już w pierwszym tygodniu możesz zarobić 1000 zł!Zapewniamy także pomoc na każdym etapie współpracy.Zapraszamy serdecznie do współpracy!Pozdrawiamy,Kacper

Spawacz / Ślusarz
Spawacz / Ślusarz
Czarnków 2 dnia plecy

METROLOG SP. Z O.O. - czołowy producent kompaktowych węzłów cieplnych na rynku polskim, oferujący kompleksową realizację inwestycji z zakresu energetyki cieplnej, a także budowy systemów uzdatniania wody, prowadzi rekrutacje na stanowisko:SPAWACZ/ŚLUSARZOFERUJEMY:stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,współpracę w przyjaznej atmosferze w gronie profesjonalistów,możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,udział w kursach i szkoleniach,atrakcyjny system wynagrodzeń – System Premiowy, Zakładowy Fundusz Świadczeń SocjalnychWYMAGANIA:wykształcenie zawodowe - kierunkoweświadectwo kwalifikacji na metodę TIG 141,mile widziane doświadczenie w branży instalacyjnej,umiejętność czytania rysunku technicznego,umiejętność obsługi elektronarzędzi,prawo jazdy kat. B,gotowość do wyjazdów służbowych – delegacji,samodzielność, precyzja, chęć do pracy i zaangażowanie w powierzone obowiązkiZAKRES OBOWIĄZKÓW:wykonywanie prac spawalniczych i ślusarskichwykonywanie i montaż systemów cieplnych, systemów uzdatniania wody oraz innych instalacji technologicznychwykonywanie i montaż układów wentylacji i klimatyzacji oraz instalacji przemysłowychterminowa i skrupulatna realizacja powierzonych zadańdbałość o jakość wykonywanych prac, a także o stan techniczny i czystość narzędzi, maszyn i urządzeń wykorzystywanych podczas pracy

Ogrodnik/ Садовник
Ogrodnik/ Садовник
Ostrów Wielkopolski 2 dnia plecy

Zakres obowiązków: zakładanie trawników i skalniaków, pielenie, formowanie żywopłotów i przycinanie drzew, konserwacja używanych narzędziStawka: 20 – 25 netto, umowa o pracęGodziny pracy: od poniedziałku do soboty, praca po 8hMiejsce pracy: Ostrów Wielkopolski + okoliceОбязанности: посадка растений, прополка сорняков, стрижка травы, внесение удобрений, посадка деревьевСтавка: 20 – 25 нетто, умова о працеЧасы работы: с понедельника по субботу, по 8 часовМесто работы: Ostrów Wielkopolski + окрестности

Filtr