Sortowanie:
Znaleziony: 10000 + ogłoszenie w kategorii Praca w Małopolskie
Praca młodszy GRAFIK KOMPUTEROWY Świątniki Górne stacjonarnie
Praca młodszy GRAFIK KOMPUTEROWY Świątniki Górne stacjonarnie
nowe Świątniki Górne 3 kilka dni temu

WAŻNE: Praca ma charakter stacjonarny w miejscowości Świątniki Górne - to miejscowość położona pomiędzy Krakowem (8 minut do południowych granic Krakowa) a Myślenicami (10 minut od centrum Myślenic).Szukamy osoby na stanowisko młodszy grafik komputerowy ze znajomością programów z pakietu Adobe, w szczególności; Photoshop, Illustrator oraz InDesign - choćby w podstawowym zakresie znajomość Photoshop.Praca ma charakter stacjonarny ale godziny pracy są elastyczne, dostosowane do możliwości kandydata.SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:Jest kreatywna i utalentowana plastycznie, ma warsztat graficzny na wysokim poziomie,Jest gotowa podjąć pracę stacjonarną w Sieprawiu,Mile widziane wykształcenie graficzne/artystyczne - studia na kierunku graficznym,Posługuje się programami graficznymi Adobe, w szczególności; Illustrator, InDesign oraz Photoshop,Mile widziana lecz nie konieczna byłaby znajomość oprogramowania do modelowania 3D, programy takie jak; 3ds Max, Fusion 360, Blender - modelowanie prostych obiektów,Dba o terminowość i dobrą organizacja pracy.OFERUJEMY:wysokie zarobki uzależnione od poziomu umiejętności i zaangażowania,możliwość podnoszenia kompetencji i udział w szkoleniach,duże możliwości rozwoju i awansu.Prosimy o wysyłanie CV jedynie osoby z doświadczeniem graficznym i znajomością oprogramowania z pakietu Adobe lub oprogramowania do modelowania 3D jak 3ds Max, Fusion 360, Blender gotowych do podjęcia pracy stacjonarnej w Świątnikach Górnych.

Elektryk/Mechanik, UTR/Hydraulik/CNC/Spawacz TIG /Mag. kierowca BE /A1
Elektryk/Mechanik, UTR/Hydraulik/CNC/Spawacz TIG /Mag. kierowca BE /A1
Kraków 3 kilka dni temu

Elektryk/Mechanik,przemysłowy,utrzymanie ruchu/Hydraulik/CNC/Spawacz/Blacharz/Mechanik ciężarowy,Pracownik magazynu + kierowca BE Rodzaj pracy Własna działalność Wynagrodzenie 18000 - 30000 PLN/miesięcznie na rękę Treść oferty Wymagania:Praca dla ludzi Na A1 podane stawki są na rękę Jeśli ktoś niema działalności to pomożemy w założeniu Zakwaterowanie płatne 350 euro miesięcznie. Stawki od 25 euro / 30 euro na rękę w zależności od doświadczenia i zawodu pracy. Wymagania : Komunikatywna znajomość języka angielskiego 3 lat doświadczenia Wysłanie CV w języku angielskim Aplikacja WhatsApp komunikator Umiejętność pracy w zespole Prawo jazdy kat B W nie których branżach własne podstawowe narzędzia. Ps. Ważne chce CV które ma dużo szczegółów więc proszę je ładnie napisać oczywiście po angielsku A więc szukamy takich pracowników jak:Warunki pracy i wakaty :Poniżej znajdziesz listę wolnych stanowisk pracy na dzień dzisiejszy uporządkowaną według zawodów ceny za godzinę zależą od doświadczenia i zawodu. Czekamy na dobrych kandydatów! ·        1 elektryk przemysłowy + konserwator ·        1-2 specjalista automatyki przemysłowej Technicy konserwacji / elektromechanicy: ·        1 technik utrzymania ruchu do pracy przy maszynach i infrastrukturze ·        1 mechanik do dużych maszyn, firma budowlana, dobry angielski ·        1 mechanik małych maszyn, firma budowlana, dobry angielski ·        1 technik utrzymania ruchu dla branży spożywczej ·        1 serwisant ze znajomością hydrauliki i pneumatyki ·        1 technik, naprawy usterek mechanicznych maszyn, 38-40h tygodniowo ·        2-3 serwisantów ze znajomością języka francuskiego (konieczne wykonanie testów) CNC: ·        1 tokarz/frezarz CNC + programista z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego ·        1 operator tokarza CNC + programista z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego · HVAC / Hydraulicy / Monterzy rur: ·        1 technik serwisu HVAC (dla tryskaczy) Spawacze: ·        1 spawacz TIG na budowie Mechanicy / pracownicy samochodowi ·        1 mechanik samochodów ciężarowych i dostawczych, długoterminowe umowy z dobrym językiem angielskim ·        blacharz wszystkich typów samochodów osobowych, musi mówić po francusku Inny: ·        3 łączniki do ścian ·        1 pracownik magazynu + kierowca BE ·        1 wszechstronny pracownik, musi mówić po francuskuPreferowany typ odpowiedzi na te oferty pracy kontakt telefoniczny Osoba odpowiedzialna Sebastian Laskowski Kandydat może dokonywać aplikowania telefonicznie do tego przygotuj już Cv i podeślij na olxTesla Eco / Work Force

Młodszy konsultant ds. sprzedaży Play BOCHNIA
Młodszy konsultant ds. sprzedaży Play BOCHNIA
Bochnia 3 kilka dni temu

Młodszy Konsultant ds. Sprzedaży w Salonie Play BochniaGodziny pracy od poniedziałku do soboty: od 9 do 21 / dzień na dzień/ możliwość indywidualnego dopasowania grafikuMiejsce pracy: galeria rondo, Bochnia ulica Partyzantów 2aOgłoszenie jest aktualne, zgłoszenia przyjmujemy tylko poprzez platformę OLX.Czym się będziesz zajmować?Aktywna, bezpośrednia i telefoniczna sprzedaż produktów i usług PlayRealizacja celów sprzedażowych (zespołowych i indywidualnych)Obsługa klientów zgodnie ze standardami Play i budowanie relacji z klientamiDbanie o prawidłowe funkcjonowanie salonu (zmiany wystroju, zadania administracyjne i porządkowe)Budowaniem długotrwałych relacji z KlientamiCzego od Ciebie oczekujemy?Inicjatywy w relacjach z KlientamiZaangażowania i skuteczności w realizacji celówGotowości do pracy zmianowej (również w weekendy)Jeśli zatem:Szukasz stabilnego zatrudnienia - mamy dla Ciebie umowę o pracęCenisz jasne zasady - zadbaliśmy o przejrzysty system wynagrodzeńChcesz się rozwijać i podnosić kwalifikacje - zapewniamy bogaty system szkoleń i możliwości awansuOczekujesz profesjonalnego wdrożenia - możesz liczyć na wsparcie Nie wierzysz? Odwiedź nas w najbliższym salonie i sam zapytaj jednego z nas. Jesteśmy nie tylko świetnymi fachowcami, ale też fajnymi ludźmi.Klauzula rodo : Wysyłając swoje CV, wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Germatel S.C. z siedzibą w Zabrzu (41-800), ul. 3-go Maja 1A jako administratora, danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa (np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, miejsce zamieszkania lub adres do korespondencji, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. Masz prawo zażądać dostępu do treści danych, które Cię dotyczą – poprawić je, zaktualizować, sprostować, przenieść, usunąć lub ograniczyć ich przetwarzanie. Możesz też wnieść sprzeciw wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Zawsze masz prawo do wycofania wyrażonej zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Twoich danych sprzed wycofania zgody. Jeśli masz wątpliwości, czy Twoje dane są prawidłowo przetwarzane przez Germatel S.C., to możesz wnieść skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Elektrycznych
Specjalista ds. Sprzedaży Produktów Elektrycznych
Kraków 3 kilka dni temu

Firma: Hurtownia Elektryczna Eko Polska Lokalizacja: Kraków / Swoszowice Zadania: Aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z obecnymi klientami w branży elektrycznej. Opracowywanie strategii sprzedażowej, w tym identyfikacja nowych rynków i szans biznesowych. Konsultowanie się z klientami w celu zrozumienia ich potrzeb i oferowanie odpowiednich rozwiązań. Monitorowanie rynku, konkurencji oraz trendów w branży elektrycznej. Przygotowywanie ofert handlowych i negocjacje warunków handlowych z klientami. Współpraca z zespołem, w tym udział w szkoleniach produktowych i wspólna praca nad strategią sprzedażową hurtowni.Wymagania: Doświadczenie w sprzedaży produktów elektrycznych (minimum 2 lata). Wykształcenie wyższe techniczne dopuszczamy średnie techniczne (preferowane kierunki związane z elektryką). Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji handlowych. Kreatywność i zdolność do generowania nowych pomysłów sprzedażowych. Doskonała znajomość rynku elektrycznego i jego specyfiki. Umiejętność skutecznej komunikacji i negocjacji. Znajomość obsługi komputera (MS Office, programy do obsługi sprzedaży).Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia. Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. Możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w szkoleniach branżowych. Przyjazną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów. Dostęp do narzędzi pracy niezbędnych do efektywnej realizacji celów. Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres email. Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Hurtownia Elektryczna Eko Polska zastrzega sobie prawo do zamknięcia rekrutacji przed terminem podanym w ogłoszeniu.

Drogeria Kosmyk w Oświęcimiu zatrudni konsultanta sprzedawcę
Drogeria Kosmyk w Oświęcimiu zatrudni konsultanta sprzedawcę
Oświęcim 3 kilka dni temu

Zatrudnimy do naszej drogerii na stanowisko konsultant sprzedawca. Szukamy osoby dynamicznej, komunikatywnej, lubiącej pracować w zespole i przy obsłudze klienta, zainteresowanej kosmetykami i chętnej zdobywać o nich dodatkową wiedzę. Oferujemy stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju, stałe wynagrodzenie z możliwościami premii za konkursy. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert przez Olx. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Drogeria Kosmyk w Kętach zatrudni konsultanta sprzedawcę
Drogeria Kosmyk w Kętach zatrudni konsultanta sprzedawcę
Kęty 3 kilka dni temu

Zatrudnimy do naszej drogerii na stanowisko konsultant sprzedawca. Szukamy osoby dynamicznej, komunikatywnej, lubiącej pracować w zespole i przy obsłudze klienta, zainteresowanej kosmetykami i chętnej zdobywać o nich dodatkową wiedzę. Oferujemy stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju, stałe wynagrodzenie z możliwościami premii za konkursy. Zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert przez Olx. Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Sprzedawca w CH Galeria Myślenicka w Myślenicach
Sprzedawca w CH Galeria Myślenicka w Myślenicach
Myślenice 3 kilka dni temu

OPISFirma EVAPIFY POLAND(www.evapify.com) zatrudni osoby na stanowisko:SPRZEDAWCA w Centrum Handlowym Galeria Myślenicka w MyślenicachSzukamy pracowników sumiennych oraz aktywnych w sprzedaży e-papierosów marki Crystal, Geek Bar. Praca na pełny etat.Wymagania:doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,dyspozycyjność,miła aparycja,komunikatywność,wysoka kultura osobista,punktualność,odpowiedzialność.Mile widziane:doświadczenie w sprzedaży e-papierosów,status studenta ( zaoczny)Oferujemy:stawkę godzinową 23,5-25zł brutto - w zależności od doświadczenia,premie od sprzedaży,możliwość awansu,szkolenie z produktu,pracę w przyjaznej atmosferze,pracę w oparciu o umowę zlecenie.Poszukujemy osób na długoterminową współpracę.Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z klauzulą dotyczącą wyrażania zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji.Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.

Sprzedawca - Lajkonik - tylko umowa o pracę (dłuższa współpraca)
Sprzedawca - Lajkonik - tylko umowa o pracę (dłuższa współpraca)
Kraków 3 kilka dni temu

Lajkonik – Piekarnia i Kawiarniato wyjątkowe miejsce w Krakowie i Katowicach, w którym pachnie świeżym pieczywem i aromatyczną kawą. To miejsce, w którym Ty będziesz się rozwijać, a my zadbamy o to, abyś miał ku temu możliwości.Jeśli szukasz pracy w firmie, w której Pracownik jest naprawdę ważny, w której kierujemy się wartościami i wzajemnym szacunkiem - Dołącz do Lajkonika!A może ważne są dla Ciebie benefity? Nasi Pracownicy objęci są prywatną opieką medyczną, mają rabat pracowniczy 50% na wszystkie nasze produkty, a także mogą skorzystać z ubezpieczenia grupowego oraz karty Multisport.Co jeszcze od Nas otrzymasz: od pierwszego dnia zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - obecnie poszukujemy osób zainteresowanych umową o pracę na różne wymiary etatu,elastyczny grafik, który pozwoli Ci na pogodzenie pracy z innym zobowiązaniami,wynagrodzenie podstawowe uzależnione od stażu pracy w Naszej firmie, a także premie sprzedażowe,dodatkową gotówkę na Święta,pracę w systemie zmianowym (nasze piekarnio-kawiarnie otwarte są także w soboty oraz niedziele).Do Twoich obowiązków będzie należało:obsługa Naszych Gości,przyrządzanie kanapek oraz napojów zgodnie z recepturami oraz Naszymi standardami,dbanie o wygląd lady (dorabianie produktów zgodnie z zapotrzebowaniem, wykładanie ciast, drożdżówek do lady),dbanie o estetykę i czystość lokalu,przestrzeganie Naszych standardów oraz zasad higieny.Oczekujemy od Ciebie:książeczki sanepidowskiej (lub gotowości jej wyrobienia),punktualności,dobrej energii i pozytywnego nastawienia do ludzi,łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.Na danym stanowisku może zostać zatrudniona osoba niepełnosprawna, o niepełnosprawności pozwalającej na pełne wykonywanie obowiązków służbowych.Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego dostępnego po kliknięciu APLIKUJ TERAZ.

Doradca klienta | Kraków | ZARA | Bershka | Massimo Dutti
Doradca klienta | Kraków | ZARA | Bershka | Massimo Dutti
Kraków 3 kilka dni temu

Poznaj nas! Grupa Inditex to jedna z największych grup odzieżowych na świecie. Posiadamy siedem marek: Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho i Zara Home. Jesteśmy tym, w co się ubierasz, aby móc wyrazić siebie! Kochamy to, co robimy – współpracujemy, dzielimy się pasją, cenimy ciekawość, różnorodność, zrównoważony rozwój i kreatywność, które są codzienną motywacją dla ponad 174 000 osób tworzących Grupę Inditex na świecie. Brzmi jak Ty?  Jak sobie Ciebie wyobrażamy?Naszym celem jest, aby każdy współpracownik będąc sobą mógł w pełni rozwijać swój potencjał, jako część różnorodnego, kreatywnego i innowacyjnego zespołu.Nasi współpracownicy są przepełnieni pasją, ciekawością, są wszechstronni, zmotywowani i dynamiczni, wnosząc do zespołu coś nowego. Dbają o zrównoważony rozwój, modę i atmosferę w zespole. Jesteśmy pozytywnie nastawieni do wszystkiego co robimy, kreatywni i proaktywni. Na każdym kroku korzystamy z technologii i uwielbiamy sprzedaż wielokanałową!Czy ten opis pasuje do Ciebie? Daj nam się poznać! Czego od Ciebie oczekujemy?Najważniejsze jest pozytywne nastawienie. A całej reszty Cię nauczymy! Od pierwszego dnia będziesz działać zespołowo i mieć swój własny głos. Rozwiniesz swoje umiejętności oraz zyskasz odpowiedzialność. Będziesz mieć wpływ na miejsce, w którym wszyscy będą mogli powiedzieć dobrze mi tu!  Jak będzie wyglądał Twój dzień? • Dążymy do celu zespołowo! Zawsze możesz liczyć na wsparcie innych. • Nowości dwa razy w tygodniu – zapewnią Ci wiele inspiracji, którymi podzielisz się z klientami.• Moda to też technologia. Dzięki niej zadbasz o komfort klientów, porządek oraz najlepszą prezentację produktów w sklepie. • Z nami nie będziesz się nudzić! Rozmowa z klientem, dostawa, a może zapakowanie zamówienia online?• W jaki sposób produkt trafia na salę sprzedaży? Dlaczego nasze sklepy wyglądają w taki, a nie inny sposób? Poznasz wszystkie procesy, które budują doświadczenie naszych klientów.Czy już wiesz co będzie sprawiało Ci największą przyjemność?  A co oprócz tego sprawi, że powiesz dobrze mi tu? • Stabilność. Umowa o pracę bez okresu próbnego, a grafik dostosowany do Twoich potrzeb.• Rozwiniesz się z nami! Możliwość udziału w programie rozwojowym oraz platforma e-learningowa TRAIN.• Będziesz mieć czas na przyjemności. Rabat pracowniczy 25% we wszystkich markach Grupy Inditex oraz wiele zniżek w programie More for less.• Zadbasz o siebie. Prywatna opieka medyczna LuxMed, za którą nic nie musisz płacić oraz możliwość ubezpieczenia na życie w Compensa.• Zdrowo mi tu! Karty sportowe MultiSport w atrakcyjnych cenach.• Dobrze, że jesteś! Bony Inditex na urodziny i święta.

OFERTA PRACY-  Kierownik sklepu- doradca klienta
OFERTA PRACY- Kierownik sklepu- doradca klienta
Dąbrowa Tarnowska 3 kilka dni temu

OFERTA  PRACYF.H. ”KATPOL” Sp.J. w Szczucinie zatrudni pracownika na stanowisku:KIEROWNIK SKLEPU - SPRZEDAWCAWymagania: ·       Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Znajomość  asortymentu : farby lakiery, chemia budowlana ·       Oferujemy: ·       Umowę o pracę·       Szkolenia podnoszące kwalifikacje·       Miejsce pracy Dąbrowa Tarnowska                Osoby zainteresowane i spełniające powyższewymagania prosimy o kontakt w siedzibie firmylub pod nr. tel: 50*******88 , 50*******77CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres e-mail.      

Audytor Food Safety
Audytor Food Safety
Kraków 3 kilka dni temu

Poszukujemy osoby na stanowisko Audytor Food Safety,która będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie audytów w największych i najbardziej znanych sieciach hotelowych i gastronomicznych w Polsce.Idealny kandydat/ kandydatka potrafi dbać o doskonałe relacje z Klientami, najlepszą obsługę oraz najwyższy możliwy poziom jakości, szczegółowości i staranności wykonywanej pracy.Kluczowe obowiązki Audytora:prowadzenie audytów u Klientów dostarczanie raportów z audytów zgodnie z ustalonymi ramami czasowymiwspółpraca z zespołem planowaniazapewnianie doskonałej jakości obsługi i wsparcia KlientaWymagania:licencjat lub student/ka ostatnich lat studiów dietetyka, towaroznawstwo, technologia żywności, biologia, nauka o żywieniu, jakość, bezpieczeństwo, prawodoskonałe umiejętności komunikacyjnedokładność, staranność i szczegółowość pracy z dokumentami/ raportamiumiejętność korzystania z technologii ITaktualne badania sanitarno- epidemiologiczneOferujemy:konkurencyjne wynagrodzeniemożliwość rozwoju kariery i pracy w ciekawym środowiskuelastyczny tryb pracy, w tym z możliwością pracy zdalnejmożliwość zwiedzania inspirujących miejscRozważamy również aplikacje w pełnym i niepełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B

pomocnik ślusarza/ ślusarz
pomocnik ślusarza/ ślusarz
Kraków 3 kilka dni temu

Poszukujemy osoby na stanowisko ślusarz/pomocnik ślusarza Oferujemy :stabilne środowisko pracymożliwość rozwoju i nauki zawodu od najlepszych i zdobycia unikalnych umiejętnościnauka okuwania ślusarki okiennej i drzwiowejmożliwość nauki spawania MIG/TIGumowa o pracę - godziny pracy pn-pt 7-15 możliwość nadgodzindla wykwalifikowanych atrakcyjne stawkimiejsce pracy Nad Drwiną 10 hala d9, Krakówwww.polishinterior.com

Praktykant/ka marki Wólczanka. Dział Zakupów
Praktykant/ka marki Wólczanka. Dział Zakupów
Kraków 3 kilka dni temu

VRG S.A. (Vistula Retail Group) jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która w ramach swojej grupy kapitałowej specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji kolekcji odzieży dla kobiet i mężczyzn. Działalność firmy koncentruje się na zarządzaniu najbardziej rozpoznawalnymi polskimi markami, takimi jak: Vistula, Bytom i Wólczanka. Obecne oblicze VRG S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej w Polsce ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego planu rozwoju. Nasze salony znajdują się na terenie całej Polski, a prezentowana w nich oferta to najwyższej jakości odzież i dodatki zaprojektowane zgodnie ze światowymi trendami mody. Praktykant/ka marki Wólczanka. Dział Zakupów Do Twoich zadań należeć będzie: • współpraca z Kupcem Mody i Asystentem Kupca w procesie przygotowania i realizacji zakupów asortymentu danej marki, • prowadzenie, uzupełnianie i nadzorowanie baz danych, • wsparcie w innych zadaniach zespołu kupieckiego. Dołącz do nas jeśli: znasz język angielski na poziomie komunikatywnym, zarówno w mowie jak i piśmie, chcesz się rozwijać i zdobywać nowe doświadczenia, jesteś systematyczny i terminowy, dobrze organizujesz swoją pracę, dodatkowym atutem będzie znajomość programu MS Excel. Oferujemy: bezpłatne praktyki, ale w czasie ich trwania zapewnimy zdobycie zarówno wiedzy merytorycznej jak i praktycznego doświadczenia, dostosujemy program praktyk do Twoich oczekiwań - na początku praktyki określamy Twoje zainteresowania, zapewnimy elastyczne godziny praktyk - Ty mówisz, kiedy możesz nas wspierać w zadaniach! Opiekun będzie służył Ci pomocą i radą względem realizowanych przez Ciebie zadań przez cały czas trwania praktyki, bezstresową, luźną atmosferę. a dodatkowo, po zakończeniu praktyk otrzymasz od nas referencje.

Poszukujemy kierowców C+E - Niepołomice - praca lokalna
Poszukujemy kierowców C+E - Niepołomice - praca lokalna
Niepołomice 3 kilka dni temu

Opis oferty pracyWitam Zatrudnię kierowcę kategorii C+E na lawetę do pracy lokalnej - Niepołomice, woj. małopolskie Praca polega na transporcie samochodów ciężarowych z fabryki MAN na wyznaczony plac. Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na lawetach. WYMAGANIA: komplet uprawnień do kierowania pojazdami C+E karta kierowcy dbałość o powierzony sprzęt doświadczenie w prowadzeniu samochodu kat. C+E (min. 1 rok) elastyczne godziny pracy Proszę o kontakt przez ogłoszenie lub telefon: +48 880 - pokaż numer telefonu -

Doradca Klienta - Nowy Elektromarket
Doradca Klienta - Nowy Elektromarket
Olkusz 3 kilka dni temu

Opis oferty pracyOpis oferty pracy Dla lidera branży RTV/AGD/IT poszukujemy: Doradcy Klienta - Nowy Elektromarket Dołącz do nas i zostań Expertem! Twój zakres obowiązków: - dobór produktów do potrzeb klientów - zapewnienie kompleksowej obsługi poprzez polecanie akcesoriów oraz usług dodatkowych - prowadzenie rozmów handlowych zgodnie z naszymi standardami - przyjmowanie dostaw - ekspozycja towarów - dbanie o ład i porządek w elektromarkecie Nasze oczekiwania: - komunikatywności i umiejętności wsłuchiwania się w potrzeby klientów - orientacji na osiąganie celów sprzedażowych - dążenia do podnoszenia wiedzy i kompetencji - doświadczenie w sprzedaży oraz znajomość nowoczesnych technologii będzie dodatkowym atutem Oferujemy: - średnie wynagrodzenie w okolicach 6100 zł brutto (podstawa + premia sprzedażowa), ale zauważ, że: 10% naszych Doradców zarabia powyżej 9 tys. zł ponad 20% zarabia 7 – 8 tys. zł --- sam/a zdecydujesz, w której grupie będziesz! - promesę, czyli gwarancję premii przez pierwsze 3 mc (masz spokojną głowę do wdrożenia w obowiązki) - umowę o pracę bez okresu próbnego - kartę MultiSport z dofinansowaniem - prywatną opiekę medyczną Medicover z dofinansowaniem (także dla Twojej rodziny) - ubezpieczenie na życie dla Ciebie i bliskich - zniżki na zakupu w naszych elektromarketach - Program Poleceń Pracowników (do 2000 zł za osobę) - bony i premie świąteczne - nagrody jubileuszowe - szansę na awans - wsparcie fundacji Mediaexpert „Włącz się” - kontakt z najnowszą technologią - szkolenia produktowe i sprzedażowe

Opiekun klienta w branży turystycznej
Opiekun klienta w branży turystycznej
Kraków 3 kilka dni temu

Opis oferty pracyOferujemy pracę w zespole, który ciągle się rozwija! Masz szansę na rozpoczęcie swojej kariery zawodowej razem z nami. Szukamy osób na stanowiska agentów, którzy posługują się dodatkowo językiem angielskim na poziomie B1 - spokojnie, jeśli dalej się uczysz gwarantujemy, że dzięki tej pracy twój poziom będzie dynamicznie się zwiększał. Lubisz podróże? W wolnym czasie sprawdzasz tanie loty i marzysz o zagranicznych wycieczkach? A co gdyby twoja praca polegała na planowaniu wypraw? Masz szansę sprawdzić swoje kompetencje również w tym zakresie! Jesteś osobą wygadaną? Rozmowy z innymi przychodzą ci z łatwością? A może potrzebujesz jeszcze trochę poćwiczyć tą umiejętność? Dzięki szkoleniu jakie oferujemy zostaniesz specjalistą, z którym każdy będzie chciał porozmawiać! Poszukujemy entuzjastycznych osób, które są nastawione na rozwój, pracę w zgranym i wspierającym się zespole oraz nie boją się wzywań :-) Czym będziesz zajmował się na tym stanowisku? Posprzedażowa obsługa rezerwacji, Mailowy oraz telefoniczny kontakt z liniami lotniczymi, Wprowadzanie zmian - daty podróży, godziny oraz trasy lotu, Aktualizacja danych Pasażera linii lotniczych, Obsługa zwrotów w systemach dostawców, Kontakt z zewnętrznymi dostawcami usług. Czego oczekujemy? Dobrej znajomości języka polskiego na poziomie C1, Znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1, Umiejętności komunikacyjnych i analitycznych, Dyspozycyjności w wymiarze minimum 150 godz. miesięcznie, Sprawnej obsługi komputera. Co zyskujesz pracując z nami? Wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa + system premiowy), Profesjonalne, płatne szkolenie w pełni przygotowujące do pracy, Wsparcie merytoryczne na każdym etapie współpracy, Możliwość rozwoju i awansu w strukturze firmy, Płatny program poleceń- do 1500 zł dodatkowej gotówki, Benefity pozapłacowe, konkursy, eventy, Brak dress code'u, Pracę w dobrze skomunikowanym, nowoczesnym biurze w Krakowie. APLIKUJ I POZNAJ SZCZEGÓŁY! Startujemy już 5 grudnia! Zachęcamy również do zapoznania z pozostałymi rekrutacjami prowadzonymi przez Armatis. Proszę o załączenie do przesłanych dokumentów aplikacyjnych następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji obecnej procedury naboru. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, by dokonać naboru. Jeśli chce Pan/Pani abyśmy zachowali dane osobowe na potrzeby innych procesów rekrutacyjnych proszę o dodanie w dokumentach aplikacyjnych treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Armatis Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy, ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa, danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji przyszłych naborów. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże konieczne, byśmy mogli przetwarzać Pani/Pana dane również w przyszłych rekrutacjach/naborach. Klikając w przycisk "Wyślij" lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Armatis, zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Obowiązek informacyjny: emploi.armatis.com/pl/obowiazek-informacyjny/

Niemcy Stolarz/ Monter ekspozycji w sklepie
Niemcy Stolarz/ Monter ekspozycji w sklepie
Nowy Sącz 3 kilka dni temu

Opis oferty pracyAgencja Pracy EURO WELT (KRAZ 12809) to certyfikowane biuro, które od 2015 roku pomaga kandydatom znaleźć satysfakcjonujące zatrudnienie w krajach niemieckojęzycznych. Zapewniamy Państwu przygotowanie do wyjazdu poprzez skompletowanie i tłumaczenie dokumentów aplikacyjnych a także zapewniamy opiekę przez cały okres zatrudnienia. Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta rekrutujemy kandydatów na stanowisko: STOLARZ/ MONTER EKSPOZYCJI MEBLOWYCH (m/k/d) MIEJSCE PRACY: Niemcy, różne lokalizacje RODZAJ UMOWY: zawarta z niemieckim pracodawcą OFERUJEMY: - zatrudnienie na niemieckich warunkach (składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech) - atrakcyjne wynagrodzenie: 2300 E netto (na pierwszej klasie podatkowej) - zorganizowane bezpłatne zakwaterowanie - przejrzyste zasady zatrudnienia oraz terminowe wynagrodzenie - możliwość pobierania zaliczek - praca w pełnym wymiarze godzin ZADANIA: - demontaż istniejących ekspozycji meblowych - montaż ścianek i mebli zgodnie z rysunkiem technicznym WYMAGANIA: - udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku - umiejętność czytania rysunku technicznego - znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym (warunek konieczny) - prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd (mile widziany) INTERESUJE CIĘ NASZA OFERTA PRACY? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej szczegółów: Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia, informujemy, iż administratorem Państwa danych osobowych jest EURO WELT Katarzyna Farys, ul. Powstańców Śląskich 54/23, 42-700 Lubliniec, a odbiorcami potencjalni pracodawcy zagraniczni. Podane przez Państwa informacje są dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do rozpoczęcia procesu rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo do wglądu, usunięcia lub poprawy danych osobowych a udzieloną wcześniej zgodę mogą Państwo wycofać, zawiadamiając nas mailowo: @ Do aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu oraz/lub przesłanej dokumentacji aplikacyjnej, dla potrzeb niniejszego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez EURO WELT Katarzyna Farys z siedzibą w Lublińcu (42-700), przy ul. Powstańców Śląskich 54/23, w tym na udostępnienie w/w danych potencjalnemu pracodawcy”

Menadżer Projektów
Menadżer Projektów
Kraków 2 dnia plecy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW OPIEKUNA PROJEKTU- Koordynowanie pracy pracowników na projektach i pilnowanie absencji- Reagowanie i rozwiązywanie problemów występujących na projektach - Sprawdzanie danych osobowych kandydatów - Weryfikacja dokumentów dotyczących ważności pobytu - Pomoc w zorganizowaniu przyjazdów pracowników, badań lekarskich, rezerwacja kwater, uzupełnienie dokumentów - Przesyłanie przygotowanych dokumentów do działu odpowiedzialnego za legalizacje- Kontakt z klientem/zakładem - Przygotowywanie raportu czasu pracy pracowników produkcyjnych i przesyłanie do działu kadr- Cotygodniowe raporty dotyczące tygodnia pracy projektu ( absencja na zmianie, problemy które wystąpiły w danym tygodniu, długość czasu pracy na zmianie w poszczególnych dniach) - Ustalanie z zakładem zapotrzebowania na pracowników oraz wymiany tych co rezygnują- Współpraca z rekruterami w zakresie przyjazdów pracowników - Wprowadzanie nowych pracowników- Prowadzenie listy pracowników będących na projekcie, z datami przyjazdu nowych i wyjazdu starych - Wprowadzanie dokumentów dotyczących pracowników do systemu CRM WYMAGANIA PRACODAWCY - Znajomość języka angielskiego - doświadczenie w koordynowaniu grup pracowników niższego szczebla ( pracownicy fizyczni) - prawo jazdy kat. B- Umiejętność zarządzania zespołem - Dyspozycyjność do pracy stacjonarnej w Krakowie - Gotowość do krótkich wyjazdów służbowych na terenie Polski

Kierownik Robót-koordynator prac drogowych
Kierownik Robót-koordynator prac drogowych
Kraków 2 dnia plecy

EJMAX Sp. z o.o. jest firmą budowlaną działającą jako Generalny Wykonawca robót ziemnych i drogowychzatrudniamy ponad 150 pracowników i realizujemy kilkanaście kontraktów na terenie krajuMiejsce pracy :KrakówTwój zakres obowiązków to pełnienie funkcjiKierownika Robót /Koordynator prac drogowych/ziemnych bezpośredni nadzór i odpowiedzialność nad powierzonymi robotami drogowymi;kontrola jakości i terminowości realizowanych robót drogowych w oparciu o wymagania kontraktu i dokumentację techniczną;kontrolowanie postępu robót zgodnie z harmonogramem rzeczowo – finansowym; organizowanie,koordynowanie oraz nadzorowanie pracy sprzętu własnego oraz podległych brygad, podwykonawców,Nasze oczekiwania ;minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Koordynatora prac drogowych / ziemnych; umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej i współpracującego zespołu; elastyczność oraz zaangażowanie w realizowane zadania;Oferujemy Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę Atrakcyjne wynagrodzenie Możliwość rozwoju zawodowego Interesująca pracę w przyjaznym środowiskuTelefon do kontaktu 57*****73www.facebook.com/EJMAX.Zawiercie

Zatrudnie!! Operator koparki kolowej, Ładowarki
Zatrudnie!! Operator koparki kolowej, Ładowarki
Słomniki 2 dnia plecy

Praca na terenie Miechowa i okolic, umowa o pracę,pełny etat, stałe zatrudnienie! Mile widziany mechanik, kierowca kat b, kierownik robót ! Zatrudnimy również osobę szukającą doświadczenia i chęci nauki pracy na sprzęcie budowlanym.

Внутрішні ремонтні роботи
Внутрішні ремонтні роботи
Kraków 2 dnia plecy

Потрібен працівник з досвідом Виконуємо комплексні ремонтні роботи шпаклювання, забудови з гіпсокартону, гідравліка, електрика, укладання плиток Робота з понеділка по пʼятницю , можливо субота , оплата щотижня , розмір оплати залежить від досвіду і якості виконання робіт Всі деталі за тел 69*****08

Elektryk. Praca dla elektryka.  Firma Elcom zatrudni elektryków.
Elektryk. Praca dla elektryka. Firma Elcom zatrudni elektryków.
Bochnia 2 dnia plecy

Praca dla elektryka.Firma Elcom - instalacje zatrudni elektryków.Praca przy szerokopojętej elektryce budynkowej: tradycyjne instalacje, SmartHome, automatyka budynkowa, alarmy, CCTV itp.Działamy od poniedziałku do piątku, od 7 do 17.Temat otwarty również dla samozatrudnionych.Wszystkie informacje i pytania:tel: 66*****33 lub przez wiadomość Olx.

Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Jordanów 2 dnia plecy

Zapraszamy do współpracy nauczycieli wychowania przedszkolnego do Niepubliczego Przedszkola Tęczowa Kraina w Juszczynie oraz w Jordanowie. Gwarantujemy umowę o pracę, możliwość rozwoju zawodowego oraz dobra atmosferę w pracy.

Nauczyciel w przedszkolu
Nauczyciel w przedszkolu
Kraków 2 dnia plecy

·   Przedszkole Niepubliczne w Nowej Hucie/ Mistrzejowice/ i na Złocieniu poszukuje nauczyciela. Praca na cały etat-32h tyg., umowa o pracę.Poszukujemy osoby która wyróżnia się: wysoką kulturą osobistą; umiejętnością nawiązywania serdecznych relacji z dziećmi, rodzicami i innymi pracownikami przedszkola; empatią, wrażliwością, pasją do pracy z dziećmi, kreatywnością, chęcią rozwoju i samodoskonalenia.Oferujemy: atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia/nauczyciel początkujący od 4100 zł na rękę i wzwyż/pracę ca cały lub część etatu w trybie zmiennym w godzinach pracy przedszkola 6.30-17.30; pracę w wykwalifikowanym i zgranym zespole; możliwość rozwoju zawodowego.Wymagane : Studia pedagogiczne w specjalności przygotowującej do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym - pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna z przygotowaniem pedagogicznym - warunek konieczny

Nauczyciel specjalista w przedszkolu
Nauczyciel specjalista w przedszkolu
Kraków 2 dnia plecy

Niepubliczne przedszkole zatrudni nauczyciela do realizacji kształcenia specjalnego w przedszkolu ogólnodostępnym, posiadajacego kwalifikacje w zakresie pracy z dzieckiem z zespołem Aspergera w celu współorganizowania kształcenia .

Praca
Praca
Bochnia 2 dnia plecy

Opis oferty pracyDzień dobry,poszukuję pracowników,prace budowlane zewnetrzne jak i wykończenia wnętrz,zależy od zlecenia,stawka godzinowa uzgadniana indywidualnie pod wzgledem doświadczenie lecz jeżeli go nie masz to mi starczy żebyś szybko się uczył i miał szczere chęci. NIE TOLERUJE LUDZI PIJĄCYCH W PRACY

Architekt/ asystent architekta
Architekt/ asystent architekta
Niepołomice 2 dnia plecy

Opis oferty pracyZatrudnimy osobę do pracy na stanowisku ARCHITEKT/ ASYSTENT ARCHITEKTA w miejscowości Niepołomice. Wymagania: - Ukończone studia wyższe na kierunku budownictwo lub architektura, - Doświadczenie w projektowaniu budynków mieszkalnych i usługowych (min. rok pracy w innym biurze projektowym), - Znajomość programu AutoCAD, - Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, umiejętność pracy pod presją czasu, - Zaangażowanie w powierzone zadania i dobra organizacja własnej pracy, - Znajomość przepisów Prawa Budowlanego i Warunków Technicznych, Zakres obowiązków: - Wykonywanie koncepcji projektów architektonicznych, - Przygotowywanie dokumentacji projektowej branży architektonicznej, - Współpraca z projektantami branżowymi, - Uzgadnianie projektów z urzędami i instytucjami, - Wykonywanie inwentaryzacji budowlanych, - Spotkania z inwestorem, organizacja spotkań w trakcie procesu projektów, Oferujemy: - Stabilne zatrudnienie ( umowa o prace) - Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń w ramach naszego systemu projektowo – realizacyjnego. - Elastyczne godziny pracy. - Przyjazną i życzliwą atmosferę w pracy. Proszę o aplikowanie za pomocą formularza lub poniższego maila: @ / @

Zatrudnię majstra budowy
Zatrudnię majstra budowy
Nowy Sącz 2 dnia plecy

Opis oferty pracyFirma budowlana z Nowego Sącza zatrudni majstra robót budowlanych- brygadzistę. Zakres zadań m.in.: - Nadzór techniczny, jakościowy i ilościowy nad realizacją robót, - Zarządzanie materiałami i sprzętem w procesie budowy, Wymagania: - Wykształcenie minimum średnie kierunkowe lub wyższe - Doświadczenie w pracy na budowie minimum 2 lata - Prawo jazdy kat. B, Oferujemy: - atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji, - niezbędne narzędzia pracy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny lub przesłanie CV.

Cukiernik/  Świeżo Upieczona
Cukiernik/ Świeżo Upieczona
Kraków 2 dnia plecy

Rekrutujemy!Stanowisko pracy: CukiernikWymiar pracy: pełny etatOpis stanowiska:Jeżeli:- nie boisz się wczesnego wstawania (godziny pracy od 5:00 nad ranem)- masz doświadczenie na stanowisku cukiernika- jesteś kreatywny i chcesz się uczyć- potrafisz zadbać́ o ład i porządek w miejscu pracy - nie trzeba Ci mówić́ co jest do zrobienia, bo właśnie to robisz (organizacja to Twoje drugie imię) - posiadasz badania do celów sanitarno-epidemiologicznych ( nie masz badań -> zgłoś się jeśli je zrobisz)to ta praca jest właśnie dla Ciebie!Co będzie należało do Twoich obowiązków:Zakres obowiązków:-pomoc w produkcji drożdżówek-przygotowywanie ciast, kremów, nadzień do naszych wypieków-pomoc w codziennych wypiekowych obowiązkach w piekarni- utrzymywanie porządkuCo mamy do zaoferowania:- umowa o pracę na cały etat-wynagrodzenie zależne od doświadczenia 5000-6000- brutto-prywatna opieka medyczna- możliwość doskonalenia swoich umiejętności piekarniczych/cukierniczych-praca w stabilnej firmie-praca w fajnym, zgranym i bardzo ambitnym zespole-dużo świeżo upieczonych dobroci w zasięgu ręki :)Zainteresowane osoby prosimy o napisanie kilku słów o sobie oraz przesłanie CV na adres: praca(at)swiezo-upieczona.com.pl

Kelner/ka, barman/ka
Kelner/ka, barman/ka
Brzeszcze 2 dnia plecy

Firma Kreator Smaku Bistro zatrudni kelnera/kę, barmana/kęWymagania:Doświadczenie w obsłudze klienta.Podejście zorientowane na pomoc klientom i współpracownikom.Bardzo dobre zdolności organizacyjne.Oferujemy:Pracę na umowę zlecenie lub umowę o pracę.Premie uznaniowe.Miłą atmosfera pracy.

Specjalista ds Ecommerce Amazon (Cdiscount Kaufland Otto Walmart Wish)
Specjalista ds Ecommerce Amazon (Cdiscount Kaufland Otto Walmart Wish)
Kraków 2 dnia plecy

FUTURO FASHION LTD., funkcjonująca w branży modowej w sektorze e-Commerce poszukuje specjalisty ds. e-commerce do oddziału w Krakowie.Twój zakres obowiązków:-rozwój i obsługa sprzedaży w kanałach marketplace: Amazon (UK, EU, USA) - Ebay, Cdiscount, Otto, Kaufland, Walmart, Wish*-wprowadzanie nowych produtów do sprzedaży/optymalizacja istniejących-opracowywanie i wdrażanie strategii działu e-commerce w ramach pracy z produktami znajdującymi się w portfolio firmy-realizacja krótkoterminowych zadań operacyjnych-monitorowanie działań konkurencji oraz trendów rynkowych-optymalizacja treści pod kątem wyszukiwania-prowadzenie kampanii marketingowych i działań promocyjnych-analizowanie i tworzenie podstawowych raportów-weryfikacja poprawności ofert, opisów produktów, contentu oraz cen,Nasze wymagania:-doświadczenia na podobnym stanowisku lub praktycznej znajomości wyżej wymienionych marketplaców-znajomość Amazon FBM, FBA-znajomości pakietu Microsoft Office-umiejętność tworzenia kampanii reklamowych i ich optymalizacji-komunikatywna znajomość języka angielskiego-zaangażowanie w pracę oraz chęci do podejmowania wyzwań-samodzielność i dbałość o właściwą organizację-odpowiedzialności za wykonywane obowiązki-pozytywnego nastawienia, chęci rozwoju i poczucia humoruOsobie zatrudnionej oferujemy:- atrakcyjne wynagrodzenie- umowę o pracę lub umowę zlecenie- komfortowe warunki pracy w biurze w Krakowie- przyjazną atmosferę pracy w młodym, zgranym i dynamicznym zespole współpracowników-możliwość rozwoju na wielu płaszczyznach w obszarze ecommerce*Dużym atutem będzie znajomość: -Ebay, Cdiscount, Otto, Kaufland, Walmart, Wish i innych marketplaców-Niemieckiego, Francuskiego, Włoskiego-programów typu Helium10-podstawowej obróbki zdjęć w Canva, PhotoshopZainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą formularza. Z wybranymi osobami będziemy kontaktować się telefonicznie.

Zdalna obsługa klienta/odpisywanie na wiadomosc
Zdalna obsługa klienta/odpisywanie na wiadomosc
Kraków 2 dnia plecy

JEŚLI WIDZISZ TO OGLOSZENIE ZNACZY ŻE JEST SKTUALNE!!! LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!!! ODPOWIADAM NA WSZYSTKIE ZGLOSZENIA JUZ W CIAGU KILKUDZIESIECIU MINUT!!! szukamy osób do prostej pracy zdalnej, wykonywanej przez internet. Jeśli znasz podstawy obsługi komputera/smartfona. Nie boisz się nowych wyzwań i swobodnie się poruszasz po internecie To Nasza oferta jest SKIROWANA DO CIEBIE! NIE MUSISZ WYSYLAV CV CZY LISTU MOTYWACYJNEGO WYSTARCZY ŻE NAPISZESZ WIADOMOSC Będziesz współpracować z Polską Firmą która istnieje od 17 lat na rynku Nie musisz rezygnować ze swoich dotychczasowych zajęć, ponieważ możesz to zajęcie traktować jako dodatkowe źródło dochodu do głównego, jednak z czasem ta praca może stać się stałym źródłem dochodu Brak sztywnych godzin pracy pozwoli Ci pogodzić pracę z dodatkowym zajęciem, pracujesz ile chcesz I kiedy chcesz chcesz Nie masz tu żadnych limitów ani wymagań określonych wyników Dostajesz wynagrodzenie zależne wyłącznie od twojego zaangażowania! NA POCZATEK WSPÓŁPRACY GWARANTOWANY 1500ZL-2000ZL DO ZAROBIENIA W PIERWSZYM TYGODNIU PRACY! OPIS; -Zdalne(odpisywanie na wiadomości gotowymi formulkami) - Social media (pisanie postów) - Schemat działania przez Messenger -nie musisz sam do nikogo pisac-dzwonic ,system który VI ufostepnismi generuje ruch i klienci zgłaszają Się sami WYMAGANIA: -Pełnoletność -Obywatelstwo i zamieszkanie na terenie RP - Zaangażowanie i chęci do pracy -obsługa smartfona/komputera w stopniu podstawowym - Posiadanie Messengera OFERUJEMY: -umowę cywilnoprawna -prace w pełni zdalna - elastyczny czas pracy -pełne wsparcie całego zespołu 24/7 - działania w branży bezinwestycyjnej -pełen pakiet szkoleń- nie musisz mieć doświadczenia nauczymy Cię wszystkiego -wydokie zarobki w stosunku do poświęconego czasy ILE MOŻNA ZAROBIC? Na sam początek GWARANTOWANE 1500-2000zl już podczas pierwszego tygodnia szkolenia UWAGA!!!! *NIE działamy w marketingu wielopoziomowym MLM typu Avon, Oriflame itp. *NIE wymagamy jedzenia po ludziach,dzwonienia do nich czy spotkan na kamerkach! *NIE musisz pisać po znajomych czy rodzinie ani publikować noc na profilu Facebook *NIE musisz nikogo namawiać! JUŻ PODCZAS SZKOLENIA DOWIESZ DIE JAK ZAROBIC PIERWSZE 1500-2000ZL NA DOBRY START! LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA !!! Nic nie tracisz, a możesz zyskac! ZAPRASZAM DO KONTAKTU wystarczy że wyślesz wiadomosc że jesteś zainteresowany Odpowiadam na wszystkie zgłoszenia już w ciągu kilku minut!

Programista LabVIEW
Programista LabVIEW
Kraków 2 dnia plecy

Nasz zespół stanowią doświadczeni specjaliści o najwyższych kwalifikacjach. Wszyscy programiści posiadają certyfikat LabVIEW Developer lub LabVIEW Architect. Extensa jest dumnym członkiem programu National Instruments Alliance Partner. Jesteśmy częścią Engineering Group, zrzeszającej wyspecjalizowane firmy inżynierskie. Dzięki tej współpracy możemy zaoferować naszym Klientom kompleksowe usługi w szerokim zakresie elektroniki, automatyki i systemów kontrolno-pomiarowych.Obowiązki:Wykonywanie oprogramowania w środowiskach LabVIEW oraz TestStand na różne platformy systemowe: Windows, Real-Time, FPGA,Rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem, pomiarami i testami,Współpraca z analitykami i projektantami systemów informatycznych oraz członkami zespołów wdrażających oprogramowanie,Uczestnictwo w pracach wdrożeniowych,Tworzenie i uzupełnianie dokumentacji technicznej.Wymagania:2 lata doświadczenia w programowaniu w środowiskach LabVIEW oraz TestStand,Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację i czytanie dokumentacji technicznej,Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów,Gotowość do podróży służbowych,Umiejętność pracy pod presją czasu, Umiejętność analitycznego myślenia, Łatwość uczenia się i poznawania nowych technologii,Kreatywność, samodzielność i dobra organizacja pracy.Dodatkowe atuty:Posiadanie jednego z certyfikatów firmy NI (CLAD, CLD, CLA, CTD),Znajomość technik programowania obiektowego,Znajomość innych języków programowania oraz baz danych,Znajomość podstaw przetwarzania sygnałów,Doświadczenie w użytkowaniu sprzętu NI,Znajomość podstaw elektroniki,Prawo jazdy kat. B.Oferujemy:Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,Udział w ciekawych projektach obejmujących różne dziedziny nauki,Dostęp do wielu nowoczesnych technologii,Możliwość rozwoju zawodowego w interdyscyplinarnym zespole inżynierów, integratorów i programistów,Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności,Pełen etat z elastycznymi godzinami pracy.

Pracownik ochrony obiekt handlowy
Pracownik ochrony obiekt handlowy
Kraków 2 dnia plecy

Agencja Ochrony "ARGUS" poszukuję kandydatów do pracy w charakterze pracownika ochrony - operatora monitoringu na obiektach handlowych biedronka.Oferujemy:umowę zlecenie z pełnymi składkami od całości kwoty brutto, po okresie próbnym 4 miesiące -umowa o pracę,wynagrodzenie za godzinę na początek od 20,50 zł netto (student 25,00 zł netto),premie uznaniowe zależne od wyników (ujęć),szkolenie wdrażająceWymagamy:zaświadczenia o niekaralności,zaangażowania,punktualności,sumienności w wykonywaniu obowiązków,podstawy obsługi komputeraZmiany 10 godzinne. Praca w wymiarze 200 godzin miesięcznie. Zainteresowanych proszę o bezpośredni kontaktu telefoniczny 5-0-8-0-1-7-7-5-9

Kierowca ciągnika, operator stabilizatora gruntu
Kierowca ciągnika, operator stabilizatora gruntu
Wieliczka 2 dnia plecy

Zatrudnimy kierowców na ciągniki rolnicze moc od 120 do 390KMStabilizator gruntu FENDT 936SiewnikBeczkowózZamiatarkaPraca przy budowie dróg w delegacjizapewniamy przeszkolenie , dojazd z pod domu i zakwaterowniewojewództwo- świętokrzyskie, śląskie , małopolskie

Praca w Żłobku Przystań Maluszka w Krakowie
Praca w Żłobku Przystań Maluszka w Krakowie
Kraków 2 dnia plecy

Żłobek Przystań Maluszka w związku z rozwojem poszukuje opiekuna dziecięcego.Poszukujemy posiadających uprawnienia: opiekuna dziecięcego (kurs 280h), pielęgniarki, położnej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej, pedagoga opiekuńczo-wychowawczego.Mile widziane doświadczenie w pracy z małymi dziećmi lub w trakcie studiów. Osoby podchodzącej do dzieci z otwartym sercem. Kreatywnej oraz pomysłowej.Serdecznie zapraszamy do kontaktu osoby chętne do podjęcia u nas pracy. Numer telefonu: 51*******11CV wraz ze zdjęciem oraz klauzulą: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Prosimy przesyłać na adres e-mail

KUCHARZ z zakwaterowaniem
KUCHARZ z zakwaterowaniem
Zakopane 2 dnia plecy

Opis oferty pracyDzień dobry, Poszukuję kucharzy z doświadczeniem z możliwością zakwaterowania Kuchnia głównie regionalna/polska + makarony Od 30zł za godzinę pracy. Możliwa umowa o pracę / zlecenie. Proszę o przesłanie CV i zapraszam do kontaktu 602 - pokaż numer telefonu -

Zastępca szefa kuchni
Zastępca szefa kuchni
Zakopane 2 dnia plecy

Opis oferty pracyRenomowany czterogwiazdkowy hotel z restauracja otwartą dla gości z zewnątrz poszukuje zastępcy szefa kuchni. Dania z kuchni światowej, steki, Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie ustalane indywidualnie wobec doświadczenia. System premii. Paczki świąteczne. Wyżywienie. Miłą atmosferę pracy. Oczekujemy doświadczenia, zaangażowania, "normalnego" podejścia do współpracowników. Zainteresowanych proszę o przesłanie CV, kontakt 602 - pokaż numer telefonu -

BARMAN z zakwaterowaniem
BARMAN z zakwaterowaniem
Zakopane 2 dnia plecy

Opis oferty pracyCześć! Poszukuję barmana, na stałe lub na sezon. Do restauracji na terenie Podhala, z możliwością zakwaterowania w niskiej cenie. Szukamy kogoś z doświadczeniem ale bardziej w kierunku "młodszego barmana" więc wystarczy podstawowe doświadczenie i chęć do pracy. W razie czego poduczymy, byle by było z czego :) Może akurat chciałbyś się przeprowadzić w góry, to dobra okazja żeby się załapać na pewną pracę z zamieszkaniem które Ci zapewnimy. Proszę o przesłanie CV, kontakt 602 - pokaż numer telefonu -

Asystent/ka Specjalisty ds. Marketingu
Asystent/ka Specjalisty ds. Marketingu
Kraków 2 dnia plecy

Wsparcie podczas szkoleń i organizowanych wydarzeń, mailowy kontakt z klientami, asystowanie podczas nagrań i sesji, pomoc w realizowaniu materiałów promocyjnych, pilnowanie planów publikacji i kalendarza.

Kierowca - Catering
Kierowca - Catering
Kraków 2 dnia plecy

Opis oferty pracyEDUITY sp. z o.o. to firma specjalizująca się w kompleksowym wsparciu branży edukacyjnej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przeprowadzaniu złożonych rekrutacji pracowników, w tym nauczycieli, opiekunów, kadry administracyjnej i menadżerskiej. Eduity sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Małopolskiego pod numerem 29783. Dla naszego Klienta - firmy z branży Catering która dostarcza szeroką ofertę posiłków do przedszkoli i żłobków - poszukujemy Kandydatów na stanowisko: KIEROWCA Lokalizacja: Kraków, ul. Piltza Chcesz rozwijać się w młodym i zaangażowanym do osiągania wspólnych celów zespole? Jeśli do tego posiadasz prawo jazdy kat. B i książeczkę sanepidowską, to zapraszamy do aplikowania! Oferujemy zarobki adekwatne do zaangażowania, pracujemy od poniedziałku do piątku, nigdy w święta i długie weekendy. Nie oczekujemy od pracowników niespodziewanych nadgodzin. Przyda się Tobie do pracy: - Prawo jazdy kat. "B". - Książeczka sanitarno-epidemiologiczna. - Pozytywne nastawienie oraz umiejętność pracy z klientem. - Komunikatywność. - Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań. - Energia i determinacja do osiągania celów. - Studenci studiów zaocznych mile widziani. Oferujemy: - Przyjazną, pozytywną atmosferę pracy, stabilne warunki zatrudnienia. - Codziennie ta same lokalizacje dowozu cateringu. - Pracę od poniedziałku do piątku od 6:30 do 13:30. Czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie? Wyślij swoje zgłoszenie i daj nam się poznać. Nie zapomnij w CV zamieścić zgody RODO. "Zgadzam się na przetwarzanie przez Eduity Sp. z.o.o moich danych osobowych dla potrzeb niniejszej rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko pracy. Zgoda obejmuje dane zawarte w moim CV, a także w innych załączonych dokumentach aplikacyjnych." "Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 lub art. 14 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO”) informujemy, iż: Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Eduity Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Bronowicka 86/2, 30-091 Kraków. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych należy kontaktować się pod nr tel: 537 - pokaż numer telefonu - lub listowanie na adres Eduity Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie ul. Bronowicka 86/2, 30-091 Kraków. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu: a. realizacji procesu rekrutacji na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 pkt a RODO), b. realizacji przyszłych procesów rekrutacji na podstawie wyrażonej zgody (art. 6 ust. 1 pkt a RODO) Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będzie Eduity Sp. z.o.o oraz firmy współpracujące w dziedzinie: a. infrastruktury informatycznej b. usług związanych z bieżącym prowadzeniem działalności gospodarczej Spółki. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane: 2 lata lub do momentu cofnięcia zgody w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacji. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem; Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (PUODO) gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne. Jednak niepodanie danych osobowych oraz brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwi Panu/Pani wzięcie udziału w rekrutacji. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.

Operator produkcji (оператор виробництва)
Operator produkcji (оператор виробництва)
Chrzanów 2 dnia plecy

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatek/ów do pracy w Chrzanowie na stanowisku pracownik produkcji (оператор виробництва).     Operator produkcji (оператор виробництва) Zadania: • kontrola jakościowa komponentów; • obsługa maszyn produkcyjnych; • dbanie o porządek na stanowisku pracy;   Od kandydatów oczekujemy: • sprawności manualnej, • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym i 4 brygadowym • sumienności w wykonywaniu zadań, • chęci do rozwoju i nauki, • umiejętności pracy w zespole.   Oferujemy: • szkolenie stanowiskowe; • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego, • umowę o pracę! • ubezpieczenie dodatkowe na życie; • możesz polecić kandydatów i otrzymać premię o wartości 500 zł za każdą poleconą osobę;   Ми пропонуємо: • безоплатні документи • премії і добавки до заробітної плати • трудовий договір на повну справу • робота для жінок і чоловіків • дружелюбну атмосферу роботи.   Обов'язки: • Робота при обслуговуванні виробничих машин • контроль якості готових виробів • монтаж деталей     Praca jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Wyślij sms o treści PRACA - oddzwonimy!     Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Administrator Systemów Informatycznych
Administrator Systemów Informatycznych
Zabierzów 2 dnia plecy

Opis oferty pracyAmusys Production sp. z o.o. zaprasza do współpracy specjalistów z branży IT. Jesteśmy firmą należącą do koncernu Novomatic, która będąc jednym z największych producentów i operatorów zaawansowanych technologicznie urządzeń do gier i systemów zarządzania, zatrudnia ponad 21.000 specjalistów w 45 krajach i eksportuje swoje produkty i usługi do ok. 90 krajów na całym świecie. Opis projektu Amusys Production jest firmą, która dostarcza rozwiązania technologiczne dla branży rozrywkowo - kasynowej dla koncernu Novomatic (https://novomatic.com/en/explore-novomatic/about-novomatic/novomatic). Głównym obszarem naszej działalności jest Casino Management System, który umożliwia obsługę technologiczną dla największych kasyn w Europie. Wytwarzane przez nas oprogramowanie charakteryzuje niezawodność, użyteczność i innowacyjność między innymi dzięki unikatowemu zastosowaniu technologii biometrycznych do identyfikacji graczy. Nasze produkty można znaleźć już na 3 kontynentach, a korzystają z nich setki tysięcy graczy. W ramach działalności koncernu rozwijane są również platformy online dedykowane do osadzenia w chmurze. Nasze wymagania : • Doświadczenia w pracy w roli Administratora Linux (CentOS, Ubuntu), • Dobra znajomość administracji systemami Linux, • Dobra znajomość zagadnień sieciowych (TCP/IP, Firewall, VLAN, VPN) • Znajomość narzędzi wirtualizacji (VMWare, ESXi), • Podstawowa znajomość języków skryptowych (np. bash), • Doświadczenie w pracy z bazami danych (np. MySQL, Postgres), • Praktyczna wiedza na temat narzędzi do zarządzania konfiguracją (Ansible), • Praktyczna wiedza na temat konteneryzacji (Docker), • Znajomość konfiguracji systemu monitoringu Zabbix, • Umiejętność pracy po presją czasu i szybkiego rozwiązywania problemów, • Umiejętność pracy w zespole, • Samodzielność, dokładność i terminowość w realizacji powierzonych zadań. • Znajomość j. Angielskiego w stopniu komunikatywnym Codzienne zadania: • Administrowanie systemami Linux oraz infrastrukturą sieciową firmy, • Instalacja i konfiguracja usług • Zapewnienie prawidłowego, bezawaryjnego i bezpiecznego działania systemów, • Współpraca z zespołem w celu rozwiązywania incydentów i problemów w zarządzanych systemach, • Realizowanie zgłoszeń użytkowników jako druga linia wsparcia w ramach zarządzanego obszaru zgodnie z wymaganiami SLA, • Monitorowanie utrzymywanych systemów, • Aktualizowanie bazy wiedzy i przygotowanie dokumentacji technicznej. Oferujemy: • Laptop, • Elastyczne godziny pracy, • Praca częściowo w biurze w siedzibie firmy w Zabierzowie - system hybrydowy • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, • Pracę w młodym zespole, • pracę przy innowacyjnych projektach, • Współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B, • Możliwość długotrwałej współpracy, • Możliwość skorzystania z pakietów ubezpieczenia medycznego w PZU, • Przyjazna atmosferę w pracy.

Do doraznej opieki nad seniorem
Do doraznej opieki nad seniorem
Wieliczka 2 dnia plecy

Szukam osoby do doraznej opieki nad starszym panem unieruchomionym z powodu złamania. W Podstolicach, około 7 km od Wieliczki , codziennie rano o dowolnej godzinie na godzinę do pomocy przy porannej toalecie , wymycie, więc poszukuje osoby na tyle silnej żeby dala rade np odwrócić chorego na bok ( pacjent jest szczupły , w pełni współpracujący).Wynagrodzenie będzie na tyle atrakcyjne żeby zwrócił się koszt i czas dojazdu.

Praca Zabka Nowy Targ
Praca Zabka Nowy Targ
Nowy Targ 2 dnia plecy

Pracownik sklepu Żabka w Nowym Targu. Więcej informacji udzielę pod nr: 51*****86

Zatrudnię Pana do pracy
Zatrudnię Pana do pracy
Niepołomice 2 dnia plecy

Firma Asap Serwis, prowadząca kilkuletnią działalność na rynku Polskim poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko- serwisant utrzymania lini produkcyjnejZakres obowiązków:- proste prace produkcyjne ( nie musisz mieć doświadczenia, zorganizujemy Ci porządne wdrożenie)- prace porządkowe ( zachowanie czystości to priorytet naszych codziennych działań)-drobne prace na wysokości-prace montażowe Oczekujemy:-min. Zawodowego doswiadczenia- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji- zaangażowania w pełnione obowiązki - sumiennego wykonywania powierzonych obowiązków - umiejetność pracy zespołowej oraz indywidualnej-praw jazdy kat.B mile widziane Oferujemy:- zatrudnienie w oparciu o umowe o prace ( pierwsza na okres próbny 3 miesięczny)- konkurencyjne wynagrodzenie ( podstawa + atrakcyjny system premiowy) - prace od pon. do pt. ( może się zdarzyć pracująca sobota ale jest ona dodatkowo płatna , max 1 w miesiącu) CV proszę wysłać na adres e-mail

Jesteś człowiekiem ambitnym?  SPRAWDŹ CZY TO PRACA DLA CIEBIE???
Jesteś człowiekiem ambitnym? SPRAWDŹ CZY TO PRACA DLA CIEBIE???
Kraków 2 dnia plecy

Koordynator pracy pracowników na projektach, koordynator grup pracowników niższego szczebla.Znajomość języka angielskiego - doświadczenie w koordynowaniu grup pracowników niższego szczebla ( pracownicy fizyczni) - prawo jazdy kat. B- Umiejętność zarządzania zespołem - Dyspozycyjność do pracy stacjonarnej w Krakowie - Gotowość do krótkich wyjazdów służbowych na terenie Polski

324. FRANCJA( Albertville)- Pokojowy/Pokojówka
324. FRANCJA( Albertville)- Pokojowy/Pokojówka
Kraków 2 dnia plecy

Opis oferty pracyAgencja pracy "Kaja" nr rej, 391 zatrudni osobę na stanowisko: Pokojówka od stycznia 2024 Designerski butikowy hotele 3*** w okolicach Albertville (73570) poszukuje do swojego zespołu pracownika na stanowisko: pokojówka (K/M) Domek posiada 12 uroczych pokoi. Sam hotel znajduje się w hektarowym parku, znanym jako królestwo róż i pelargonii. W hotelu znajduje się również bistro i przestrzeń zarezerwowana na organizację imprez, zarówno prywatnych, jak i zawodowych, oferuje kuchnię regionalną, pełną smaków. Liczba wakatów: 1 Lokalizacja: Francja, okolice Albertville Praca od 17.01.2024 na dłuższy okres czasu Do obowiązków należeć będzie: * sprzątanie pokoi, łazienek, części wspólnych hotelu i restauracji, * przygotowaniu pokoi na przyjęcie gości zgodnie ze standardem hotelu * w razie potrzeby pomoc przy śniadaniu, prasowaniu oraz w pralni. Praca w pojedynkę - 30 min na pokój, praca w parach 15 min na pokój (pełne sprzątanie po wyjeździe klienta) Wymagane: * Doświadczenie w pracy na stanowisku Pokojówki * Znajomość języka francuskiego * Umiejętność pracy zarówno w zespole i na samodzielnym stanowisku (praca samodzielna lub w parach) * Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu na minimum 30 dni przed wyjazdem Pracodawca zapewnia: * Polska umowa o pracę, Ubezpieczenie (druk A1) i składki ZUS od średniej krajowej * 1500 euro netto miesięcznie * Bezpłatne zakwaterowanie * Zwrot kosztów dojazdu do Francji na koszt pracodawcy (refundacja do wysokości biletu autobusowego) Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na adres @ z dopiskiem "324.Francja - Pokojówka- Albertville" Kontakt telefoniczny 12 433 74 10 Firma zastrzega sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami. Prosimy zamieścić dopisek: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Agencję Pracy Kaja z siedzibą w Krakowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r.,poz.922)”.Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji." Informujemy, że Administratorem danych jest Agencja pracy Kaja z siedzibą przy ul. Felicjanek 10/7 w Krakowie . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Magazynier-Kierowca !! Kraków - Płaszów
Magazynier-Kierowca !! Kraków - Płaszów
Kraków 2 dnia plecy

Opis oferty pracyJesteśmy firmą z 30 letnim doświadczeniem w branży Techniki Grzewczej i Sanitarnej, firma znajduję się w Krakowie. Poszukujemy pracownika na stanowisko magazynier - kierowca auta dostawczego (Fiat-Ducato), praca w stałe ustalonych godzinach od poniedziałku do piątku w przyjemnej atmosferze. Szukamy lojalnej, pracowitej osoby, która będzie chciała pracować w tej branży. Wynagrodzenie będziemy ustalać indywidualnie, mile widziane doświadczenie w branży, rozpatrywane będą tylko i wyłącznie oferty z ważnym CV. Zakres obowiązków: - wydawanie i przyjmowanie towarów, - obsługa komputera, - załadunek samochodów, -dostarczanie towaru do klienta, - punktualność, Oferujemy: - zatrudnienie na umowę o pracę (pełny etat), - dobre zarobki i premię od wykonanych dodatkowych obowiązków, - stałe godziny pracy (wolne wszystkie weekendy i święta), - pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w Polsce Wymagania: - wykształcenie średnie lub zawodowe, - prawo jazdy kategorii B (minimum 1 rok), - podstawowa obsługa komputera (programy tj. office, word), - umiejętność dokładnego wykonywania zadań, - umiejętność współpracy z innymi pracownikami, - osoba życzliwa, pomocna, zdyscyplinowana, kompetentna, - WYMAGANE DOŚWIADCZENIE w branży Armatura-Instalacyjno-Sanitarna, -osoba w wieku 25 - 40, chętna do pracy i zaangażowana w to co robi. Praca KIEROWCA-MAGAZYNIER znajduje się na terenie: Woj. Małopolskiego KRAKÓW-PŁASZÓW Rozpatrywane będą tylko i WYŁĄCZNIE poprawnie wypełnione CV wraz z adresem zamieszkania, zdjęciem, wymaganym doświadczeniem i wykształceniem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Performance Marketing Manager
Performance Marketing Manager
Zabierzów 2 dnia plecy

Opis oferty pracyPerformance Marketing Manager Zabierzów Umowa o pracę, Kontrakt B2B 8300 - 11250 PLN brutto miesięcznie Opis stanowiska Planowanie, realizacja i optymalizacja kampanii Google Ads; Monitorowanie efektywności kampanii (analizowanie danych w panelach reklamowych oraz raportach, eksperymentowanie w celu optymalizacji prowadzonych działań); Wsparcie działu sprzedaży; Współpraca z zespołem graficznym i tłumaczeniowym przy powstawaniu kreacji i tekstów reklam. Opis wymagań Doświadczenie w prowadzeniu i zarządzaniu płatnymi kampaniami reklamowymi Google Ads; Optymalizacja i poprawa efektywności kosztowej stawek, reklam i słów kluczowych; Bardzo dobra znajomość narzędzi: Google Ads, Google Analytics, Google Looker Studio; Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji w oparciu o dane oraz wdrażania usprawnień i optymalizacji; Umiejętność wyznaczania priorytetów; Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu budżetem reklamowym; Wiedza na temat aktualnych trendów w reklamie i marketingu; Kreatywność i samodzielność przy realizacji powierzonych zadań. Oferowane korzyści Wyjątkową atmosferę pracy w firmie będącej liderem branży fitness w Polsce i Europie; Szkolenia wstępne oraz onboarding, podczas których dokładnie poznasz, jak działamy i czym będziesz się zajmować; Możliwość pracy hybrydowej/zdalnej - (przynajmniej raz na dwa tygodnie spotkanie w biurze) Ciekawe i ambitne projekty, które pozwolą na rozwijanie kreatywności; Pakiet medyczny EnelMed i ubezpieczenie grupowe; Praca w nowoczesnej branży internetowej i poznawanie mechanizmów cyfrowego marketingu; Rozwój poprzez szkolenia, mentoring i udział w projektach wewnętrznych; Otwarte drzwi do awansu.

Filtr