Sortowanie:
Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Praca w Aleksandrówka
Zatrudnię pomocnik operatora wiertacza studni
nowe Aleksandrówka 3 kilka dni temu

Lokalizacja :województwo ŁódzkieObowiązki: Asystowanie głównemu operatorowi wiertacza studni podczas wykonywania pracPrzygotowanie narzędzi i materiałów niezbędnych do wierceniaWymagania:Prawo jazdy kat. BChęć do pracy fizycznej na zewnątrz, również w różnych warunkach atmosferycznychUmiejętność pracy w zespoleOferujemy:ZakwaterowanieStabilne zatrudnienie cały rokJeśli jesteś osobą zaangażowaną ,lubiącą pracę na świeżym powietrzu i gotową do podjęcia wyzwań zapraszamy do kontaktu

Pracownik administracji biurowej firma Transportowa
Aleksandrówka 4 kilka dni temu

Obowiązki:wprowadzanie danych do systemu i weryfikacja poprawności danychwydawanie odpowiednich dokumentów do magazynu i dla kierowców (dbałość o prawidłowy obieg dokumentów)nadzór i archiwizowanie dokumentacji magazynowejaktywne wsparcie dla Lidera zespołubieżąca pomoc pracownikom magazynowym w wyjaśnianiu ewentualnych niezgodnościumiejętność pracy w zespoleobsługa urządzeń biurowychumiejętność pracy w zespoleumowa o pracępraca stacjonarna jednozmianowa 8-16Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i język rosyjski w stopniu komunikatywnym