Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Biuro / Administracja w Bojano
Pracownik biurowy ds. wsparcia analitycznego
895000 zł
nowe Bojano 30+ kilka dni temu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:wprowadzanie danych do programu Excel przygotowywanie zestawień w Excelu archiwizacja dokumentów wsparcie administracyjne dla Działu SprzedażyZE WYMAGANIA:biegła znajomość Excela i chęć do nauki bardziej zaawansowanych jego funkcji doświadczenie w pracy biurowej umiejętność analizy danych i prognozowaniadokładność, szczegółowość, dociekliwośćOFERUJEMY:umowę o pracę po okresie próbnymatrakcyjne zniżki na jedzeniepraca w przyjaznej atmosferzemożliwość rozwoju w strukturach firmyPraca zdalna dla osoby mieszkającej w okolicy Bojana

Pracownik ds. wsparcia analitycznego i produkcji
530000 zł
Bojano 30+ kilka dni temu

Firma cateringowa z Bojana zatrudni pracownika ds. wsparcia analitycznego i produkcji.Obowiązki na stanowisku:·        wprowadzanie danych do programu excel ·        przygotowywanie zestawień w excelu ·        kontrola zapasów w magazynie·        wprowadzanie danych z dostaw do systemu magazynowego·        wprowadzanie danych do systemu do planowania produkcji zgodnie z wytycznymi szefa kuchni·        tworzenie listy zakupów dla działu zamówień Wymagania:·        bardzo dobra znajomość excela i chęć do nauki bardziej zaawansowanych jego funkcji ·        umiejętność analizy danych i prognozowania·        dokładność, szczegółowość, dociekliwość·        prawo jazdy kat. BWynagrodzenie 6800 zł brutto

Asystent biurowy ds. kadrowych
2690000 zł

Prężnie rozwijająca się firma cateringowa poszukuje osoby na stanowisko:Asystent biurowy ds. kadrowychZakres obowiązków:wprowadzanie danych do programu excelprzygotowywanie zestawień w excelu przygotowanie umów dla Pracownikówwspółpraca z biurem księgowymprzygotowanie dokumentów do biura księgowego na koniec miesiącawystawianie i wprowadzanie faktur w programie Symfonia Sageprzekazywanie pracownikom wyposażenia (ubrania robocze)pomoc pracownikom w zakwaterowaniuSzukamy osoby dokładnej i skrupulatnej, z doświadczeniem w pracy biurowej /księgowości, z dobrą znajomością programu excelOferujemy:pracę w przyjaznej atmosferzeumowę o pracę (umowa zlecenie podczas okresu próbnego)atrakcyjne zniżki pracownicze