Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Biuro / Administracja w Brodnica
Pracownik biurowy z językiem niemieckim w ERGOS
nowe Brodnica 10 dni plecy

ERGOS to ludzie, których łączy dobra energia i fascynacja nowoczesnymi technologiami. Na każdym etapie naszej pracy najważniejszy jest dla nas człowiek oraz środowisko. W myśl, mała-wielka firma, łączymy pozytywne cechy małych, rodzinnych przedsiębiorstw oraz dużych, ułożonych firm.ERGOS to jakość, dostarczamy Klientom biznesowym oraz indywidualnym innowacyjne rozwiązania zaspokajające nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Jesteśmy dostawcą pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych dla domów, firm i rolników, a także generalnym wykonawcą farm fotowoltaicznych.Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:Pracownik biurowy z językiem niemieckimBędziesz odpowiedzialny za:·        Sporządzanie dokumentów oraz kalkulacji·        Współpracę z działem organizacyjnym, handlowym, wykonawczym i zarządem·        Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami i kontrahentami·        Kontakt z podmiotami na terenie Niemiec·        Monitorowanie przebiegu wykonywanych inwestycji·        Rozwój osobisty oraz działu wraz ze wzrostem firmy·        Bieżące prace biurowe·        Inne uzgodnione praceCzego oczekujemy:·        Biegłej znajomości języka niemieckiego w mowie i piśmie·        Doświadczenia w pracy w biurowej·        Bardzo dobrej znajomości środowiska Windows oraz pakietu MS Office·        Wysokich umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych·        Samodzielności, rzetelności i profesjonalizmu w działaniu·        Zdolności szybkiego uczenia się i chęci rozwojuTo oferujemy w zamian:·        Atrakcyjne wynagrodzenie·        Umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin·        Stabilne warunki zatrudniania w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku·        Przyjazną atmosferę pracy·        Uczciwą partnerską współpracę - przeczytaj o nas opinie w Google i GoWork·        Wsparcie przełożonych oraz zespołu·        Bardzo duże możliwości samorealizacji·        Zaangażowanie w niezwykle ciekawe wyzwania·        Perspektywę rozwoju i awansuSzukasz porządnej firmy na długotrwałą współpracę? Posiadasz wymagane doświadczenie? Aplikuj!ERGOS #Miejsce do pracy z dobrą energiąOsoby zainteresowane pracą, spełniające w/w kryteria zapraszamy do przedstawienia swojej kandydatury i złożenia CV wraz z poniższą klauzulą. Dołącz do nas!Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Poszukujemy osoby na stanowisko Asystent/-ka Zarządu
Brodnica 30+ kilka dni temu

Opis oferty pracyPoszukujemy osoby na stanowisko Asystent/-ka Zarządu z poniższymi kwalifikacjami wykształcenie wyższe, mile widziane wyższe kierunkowe (prawo, administracja, rachunkowość, ubezpieczenia) bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i wyznaczania priorytetów samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji upór i konsekwencja w realizacji zadań kreatywne ale odpowiedzialne podejście do rozwiązywania problemów zaangażowanie w pracę, rzetelność i odpowiedzialność za powierzone zadania proaktywne podejście i inicjatywa umiejętność pracy zarówno w zespole jak i indywidualnie znajomość podstawowych zagadnień księgowych, prawa pracy wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność znajomość MS Office prawo jazdy kat. B MILE WIDZIANE: doświadczenie w pracy dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie OFERUJEMY: stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę ambitną i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole możliwość realizacji zadań o dużym stopniu samodzielności przyjazną atmosferę pracy możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego Proszę o przesłanie CV ze zdjęciem oraz skanu świadectwa ukończenia szkoły średniej (strona z ocenami) oraz dyplomu ukończenia wyższej uczelni, na adres: certim.oferty(monkey)gmail.com

Praca Odpisywanie na Wiadomości

Opis oferty pracyPraca polega na odpisywaniu na wiadomości gotowymi formułkami na zasadzie kopiuj wklej do stałej bazy klientów, która sama się do Ciebie będzie zgłaszać. CO OFERUJEMY: Tygodniówki - PEWNE wypłaty co tydzień, bezpośrednio na konto bankowe, UMOWA - na bazie której rozliczamy się z urzędem skarbowym. elastyczny czas pracy pełne wsparcie zespołu 24/7 - pomoc na każdym kroku, działamy w branży bezinwestycyjnej - NIE musisz inwestować pieniędzy aby zarabiać, nie musisz mieć doświadczenia - uczymy od podstaw WYMAGANIA: POSTAWA, CHĘCI I ZAANGAŻOWANIE! - podstawa! ukończone 18 lat. Facebook'a oraz Messengera! komputer lub smartfon z dostępem do internetu. obsługa komputera/smartfona w stopniu podstawowym UWAGA! NIE wymagamy spotkań na kamerze ani na żywo z klientem NIE wymagamy dzwonienia po ludziach. NIE wymagamy doświadczenia, uczymy od podstaw. NIE działamy w żadnym marketingu wielopoziomowym, mlm. NIE wymagamy zaliczki aby zacząć pracować BARDZO ATRAKCYJNE ZAROBKI! na początku około 2800-7000 PLN miesięcznie, pracując po 3-4 godziny dziennie, (SZUKAMY KONRKETNYCH LUDZI.) ZAPRASZAM DO KONTAKTU!

Asystentka biurowa
1100000 zł

Obowiązki:Koordynacja działań i operacji biurowych, aby zapewnić efektywności i zgodność z kierunkiem działania firmyZarządzanie kontaktem z działem handlowym.Pomoc w terminowym wypełnianiu i składaniu raportów dotyczących transakcji związanych z klientami.Monitorowanie postępów w pracy w dziale handlowego.Raportowanie postępów pracy biura do kierownictwa wyższego szczebla.Angażowanie firm konserwatorskich, aby utrzymać biuro w czystości i bezpieczeństwie oraz pilnowanie, aby urządzenia biurowe działały sprawnie.Wspieranie procedur przepływu dokumentów w firmiePomaganie współpracownikom, gdy jest to możliwe.Wymagania:Bardzo dobre umiejętności w zakresie komunikacji pisemnej i werbalnej.Dobra organizacja i wielozadaniowość potrzebne do różnorodnych zajęć.Bardzo wysokie umiejętności interpersonalne zapewniające dobry kontakt ze wszystkimi pracownikami.Zdolności przywódcze potrzebne do radzenia sobie z wyzwaniami i nadzorowania pracowników.Doskonała znajomość pakietu MS Office oraz oprogramowania do pracy w biurze