Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Biuro / Administracja w Legionowo
Oferta Pracy  w Salonie okien i Drzwi.
Oferta Pracy w Salonie okien i Drzwi.
nowe Legionowo 6 dni plecy

Przyjmę pracownika do Biura Salonu Okien i drzwi w Legionowie.Mile widziany staż ,doświadczenie w branży , również konkretną i zdecydowaną osobę przyjmę i przyuczę do zawodu. wymaganiaKomunikatywność i otwartośćChęć rozwoju w sprzedaży i handluZaangażowanie motywacja do pracy kultura osobista .Więcej informacji osobom zainteresowanym udzielę telefonicznie oferujemy?·     ·        Wynagrodzenie motywacyjne, zawierające m. in. premie

Specjalista ds. obsługi klienta - jęz. niemiecki
875000 zł
Legionowo 30+ kilka dni temu

Twoje zadania:• obsługa klientów zagranicznychprowadzenie analiz sprzedażyprzygotowywanie dokumentów handlowych zgodnie z przyjętymi zasadamibudowanie pozytywnych relacji z klientem i dbałość o najwyższe standardy obsługi klientaaktywne identyfikowanie potrzeb klientów oraz przedstawianie im kreatywnej ofertydążenie do osiągnięcia wyznaczonych celów sprzedażowychNasze oczekiwania:znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmiezaangażowanie i determinacja w realizacji powierzonych zadańbiegła obsługa komputera ( w tym bardzo dobra znajomość MS Excel)obsługa podstawowych urządzeń biurowychotwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkichpraktyczna znajomość zasad sprzedaży i dystrybucjiNasza oferta to :ciekawa praca w firmie o ugruntowanej pozycjimożliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowegozatrudnienie w oparciu o umowęstabilne warunki zatrudnieniaatrakcyjne wynagrodzenieniezbędne narzędzia pracymożliwość korzystania z karty Multi SportOsoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Polbram Steel Group sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Kleszewo 44, 06-100 Pułtusk. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego i magazynu

Opis oferty pracyDzień dobry, Do bardzo prężnie rozwijającej się marki kosmetycznej poszukiwana jest osoba, która będzie obsługiwać wszystkie sprzedaże online w organizacji. Dodatkowo będzie ona pełnić pieczę nad magazynem. Cechy, które powinieneś posiadać to : -dokładność -sumienność -komunikatywność -umiejętność organizacji pracy Wynagrodzenie : podstawa + premie od wyników sprzedaży online. Magazyn oraz biuro znajdują się w Legionowie. Bardzo proszę o przesyłanie CV na adres @ Praca od stycznia