Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Biuro / Administracja w Radzionków
Pracownik biurowy – operator wprowadzania danych
nowe Radzionków dzisiaj

Opis oferty pracyO&S Computer-Soft realizuje projekty digitalizacji od 2005 roku. Dotychczas zdigitalizowaliśmy ponad 10 mln dokumentów w obszarach: geodezyjnym, medycyny oraz infrastruktury telekomunikacyjnej. Wśród klientów, którzy zaufali doświadczeniu firmy znajdują się m.in. duże międzynarodowe przedsiębiorstwa, przedsiębiorstwa krajowe oraz instytucje publiczne. W związku z otwarciem nowego Projektu, Firma zatrudni osoby na stanowisko: Pracownik biurowy – operator wprowadzania danych Miejsce pracy: Radzionków Zakres zadań: · Wprowadzanie danych do systemu informatycznego Wymagania: · Doświadczenie w wprowadzaniu danych do systemu komputerowego. · Znajomość oprogramowania MS Office. · Umiejętność szybkiego pisania na klawiaturze. · Wykształcenie min. średnie, wyższe lub wyższe w trakcie. · Dbałość o jakość. · Skrupulatność i dokładność. ·Umiejętność zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce . Zapewniamy: · Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę. · Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku. · Niekorporacyjną kulturę pracy. · Dogodny dojazd do pracy: bliskość węzłów komunikacyjnych oraz duży parking do dyspozycji pracowników. · Szkolenia podwyższające kompetencje na oferowanym stanowisku. · Realne możliwości decydowania o przebiegu własnej kariery i rozwoju. W dokumentach prosimy zamieścić klauzulę: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez O&S COMPUTER­SOFT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Wałbrzychu, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000222652, posiadająca numer NIP 8862785813, REGON 891 - pokaż numer telefonu - , na potrzeby przeprowadzenia aktualnych procesów rekrutacyjnych. Zostałem poinformowany, przez Administratora Danych Osobowych tzn. O&S COMPUTER­SOFT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Wałbrzychu,że podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (dalej: RODO). 1. Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W celu realizacji wymienionych praw należy przesłać na podany adres e-mailowy żądanie, e-mail: @ 2. Mam prawo do wniesienia skargi do organu nadzoru, którym jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznam, że przetwarzanie danych osobowych mnie dotyczących narusza przepisy RODO. 3. Poprzez przesłanie mojego CV na adres mailowy moje dane osobowe zostaną powierzone do przetwarzania ADO. 4. Dane osobowe będą przechowywane do zakończenia procesu rekrutacji. 5. Moje dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu."

Specjalista ds. obsługi klienta
489000 zł
nowe Radzionków 30+ kilka dni temu

Zakłady Mięsne HAM z Radzionkowa, firma działająca od 30 lat na rynku polskim w branży mięsno-wędliniarskiej zatrudnią na stanowisko: SPECJALSITA DS. OBSŁUGI KLIENTA.Obowiązki:Bieżąca obsługa klientów firmy poprzez udzielanie wsparcia telefonicznego i mailowego,Budowanie oraz systematyczne dbanie o pozytywne relacje z aktualnymi klientami,Pozyskiwanie i obsługa nowych klientów, w tym przygotowywanie ofert handlowych, Współpraca z Zespołem sprzedażowym w zakresie wsparcia procesów sprzedażowychWymagania:Utrzymywanie efektywnych relacji z klientamiSumienność przy wykonywaniu powierzonych zadańPoczucie odpowiedzialności za rezultaty swojej pracy oraz umiejętność finalizowania rozpoczętych działańUmiejętność ustalania priorytetów oraz samodzielność w realizacji zadańUmiejętność szybkiego uczenia się i chęć rozwojuOferujemy:Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,Atrakcyjne wynagrodzenie,Program wsparcia rodziny,Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenie na życie,Miłą i przyjazną atmosferę w pracy.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CVInformujemy, że nie zwracamy nadesłanych ofert, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby wysyłające swoje CV, prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych).

zatrudnię pracownika biurowego
900000 zł
Radzionków 30+ kilka dni temu

Opis stanowiska:obsługa stanowiska biurowegoobsługa korespondencjisporządzanie różnego rodzaju dokumentów firmowychOczekiwania :znajomość programów Word i Excelmile widziana znajomość zagadnień z zakresu zamówień publicznych oraz kadr umiejętność organizacji pracy

Asystent/ka Działu Usług

O&S Computer-Soft jest firmą ceniąca profesjonalne podejście do klienta i biznesu, stawiająca na jakość oferowanych produktów i usług. Dostarczamy zaawansowane systemy dla telekomunikacji, administracji publicznej, bankowości i przemysłu. Naszym celem jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań dla biznesu i w związku z tym szukamy kandydata na stanowisko: Asystent/ka Działu Usług Osoba na tym stanowisku będzie wspomagać pracę Działu Usług. Miejsce pracy: Radzionków Zakres zadań: - opracowywanie bieżącej dokumentacji działu, - prowadzenie kalendarza działu oraz nadzór nad terminowością spraw bieżących, - przygotowanie dokumentacji Projektu, - raportowanie wyników pracy, analiza raportów przedstawianych Kierownikowi Działu. Nasze oczekiwania: - Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów magisterskich (preferowane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość, prawo gospodarcze i handlowe, zarządzanie) - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku - Znajomość pakietu MS Office na poziomie minimum średnio zaawansowanym - Umiejętność pisania i przygotowywania dokumentacji projektowej - Ogólna znajomość zasad prowadzenia projektów - Dobra organizacja pracy - Łatwość w nawiązywaniu kontaktów - Chęć do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji Oferujemy: - Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę. - Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji. - Praca, która jest wyzwaniem oraz szansą na nieustanny rozwój w obszarze zarządzania i technologii. - Udział w szkoleniach. - Niekorporacyjną kulturę pracy. - Dogodny dojazd do pracy: bliskość węzłów komunikacyjnych oraz duży parking do dyspozycji pracowników. W dokumentach prosimy zamieścić klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez O&S Computer Soft Sp. z o.o. Z siedzibą w Wałbrzychu, ul. Żwirki i Wigury 8-12, jako administratora danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji. Podanie danych osobowych jest dobrowolne i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych, ich poprawiania lub uzupełniania oraz złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym momencie."