Znaleziony: 1 ogłoszenie w kategorii Biuro / Administracja w Wysoka
Recepcja salonu i serwisu Audi Centrum Wrocław (Karkonoska 47)
nowe Wysoka 16 dni plecy

Zadania:profesjonalna obsługa recepcji salonu samochodowego w tym: udzielanie informacji, oferowanie Klientom produktów i usług firmy,uczestniczenie w akcjach promocyjnych,obsługa połączeń telefonicznych i korespondencji,koordynacja przepływu dokumentów,wspomaganie wszystkich działów w bieżących pracach biurowychprzyjmowanie wpłat od Klientówpraca w trybie zmianowym: 8:00 - 16:00 lub 10:00 - 18:00; soboty (co druga) 9:00-14:00Wymagania wobec kandydatów:wysoka kultura osobista,obsługa kasy fiskalnej i terminala do płatności kartowychkomunikatywność i zaradność,dobra organizacja pracy,język angielski w stopniu komunikatywnym,umiejętności obsługi urządzeń biurowych i pakietu MS Office,mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.To oferujemy:ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,prywatny pakiet medyczny od 5 PLN, opcjonalnie obejmujący także Twoich Bliskichkartę Multisport i ubezpieczenie na życiemożliwość rozwoju karieryzniżki na zakup aut i usług oferowanych przez Auto Group Polska