Znaleziony: 3 ogłoszenie w kategorii Budowa / remonty w Gryfice
Pracownik na elewacje
560000 zł
nowe Gryfice 30+ kilka dni temu

Witam, szukam pracownika na elewacje doświadczonego. Praca od pon do pt od 6:30-15:30. Resztę informacji pod nr telefonu 53*****02

Praca w Kołobrzegu - PKP Intercity - Manewrowy
985000 zł
Gryfice 30+ kilka dni temu

Zakres zadań:zestawienie składów pociągów,realizacja pracy manewrowej,sprzęganie i rozprzęganie pojazdów kolejowych,inne prace związane z zajmowanym stanowiskiem.Wymagania:wykształcenie co najmniej zasadnicze zawodowe,dyspozycyjność i odpowiedzialność,samodzielność i dobra organizacja pracy.Oferujemy:pracę u największego pracodawcy na rynku kolejowych przewozów pasażerskich,benefity pozapłacowe m.in.: zniżka na przejazdy kolejowe, pakiety medyczne i sportowe, dofinansowanie do nauki i szkoleń, dofinansowanie do wczasów,wsparcie aktywności sportowych – drużyny firmowe,dodatkowy dzień wolny w roku - 25.11. Dzień Kolejarza,możliwość rozwoju zawodowego, realizacji samodzielnych projektów,pracę w dynamicznym środowisku,narzędzia niezbędne do pracy,Aplikacje prosimy przesyłać do dnia 18.01.2024 r.Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Praca - BRUKARZ / pomocnik brukarza

Firma PROFIS SP. Z O.O. z siedzibą w Gryficach poszukuje pracowników na stanowisko: BRUKARZ / PRACOWNIK DROGOWY Z DOŚWIADCZENIEM BRUKARSKIM z okolic: Cerkwica, Karnice, Ciećmierz, Stuchowo, Świerzno, Gryfice, Kamień Pomorski, . Wymagania: - doświadczenie w zawodzie min. 3 lata, - umiejętność układania krawężnika, - umiejętność układania nawierzchni z kostki betonowej, kamiennej, płyt betonowych, - umiejętność wykonywania konstrukcji nawierzchni, - obsługa przecinarek, zagęszczarek, - dobra organizacja pracy, - dokładność, rzetelność, samodzielność. Oferujemy: - wysokość zarobków adekwatną do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności, - premia do 20% stawki podstawowej, - wynagrodzenie wypłacane w terminie - co tydzień (w piątki) lub raz w miesiącu, - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - dobrą atmosferę w pracy, - możliwość dokształcenia oraz rozwoju zawodowego, - zapewniamy dojazd na budowę z umówionego miejsca. Uczciwie wynagradzamy za solidność, sumienność, dokładność i zaangażowanie w pracę, Doceniamy osoby pomysłowe i kreatywne, Cenimy posiadaną wiedzę i doświadczenie w zawodzie.