Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Budowa / remonty w Pisarzowice
Pracownik budowlany
nowe Pisarzowice 2 dnia plecy

Obowiązki:Wykonywanie prac wykończeniowych (malowanie, szpachlowanie, układanie płytek, montaż zabudowy GK).Prace remontowe (renowacje łazienek, kuchni, salonów).Montaż elementów wyposażenia wnętrz (drzwi, okna, armatura sanitarna).Prace ogólnobudowlane (murowanie, tynkowanie, ocieplanie budynków).Prace instalacyjne (elektryczne i hydrauliczne).Prace związane z glazurnictwem i białym montażem.Montaż i demontaż konstrukcji i elementów budowlanych.Prace porządkowe i organizacja miejsca pracy.Obsługa elektronarzędzi i narzędzi ręcznych.Prace pomocnicze i wsparcie dla głównego wykonawcy.Wymagania:Doświadczenie w pracach remontowych i wykończeniowych.Umiejętność obsługi elektronarzędzi (wiertarka, szlifierka, młot udarowy itp.).Prawo jazdy kat. B.Zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.Brak nałogów (alkohol, narkotyki).Zdolności manualne i techniczne.Dyspozycyjność i gotowość do pracy w zespole.Podstawowa wiedza z zakresu elektryki i hydrauliki.Umiejętność pracy zgodnie z wytycznymi i standardami firmy.Mile widziana gotowość do pracy w delegacji.

PRACA Brukarstwo / roboty ziemne
Pisarzowice 2 dnia plecy

Firma Brukarska zatrudni pracownika na stanowisko. Brukarza, pomocnika brukarza, montera sieci wod. - kan. Operatora koparki, minikoparki. Oferujemy. *Uczciwe wynagrodzenie uzależnione od umiejętności. *Udział w realizacji ciekawych projektów. Wymagane umiejętności. *Prawojazdy kat. B. ! *Zaangażowanie w pracę. *Dbałość o powierzony sprzęt. Więcej informacji pod nr tel.