Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Finanse / Księgowość w Inowrocław
Windykator Terenowy _Inowrocław
870000 zł
nowe Inowrocław 30+ kilka dni temu

Opis stanowiska:Bezpośrednia windykacja klientów,Motywowanie klientów do zapłaty,Negocjowanie warunków spłaty,Zawieranie ugód i porozumień,Terminowe raportowanie poprzez aplikację mobilną.Wymagania:Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, bądź predyspozycje do ich rozwijania,Umiejętność obsługi komputera,Prawo jazdy kat. B,Niekaralność,Oferujemy:Atrakcyjny system prowizji, sięgających 31% od wpłaconej przez dłużnika kwoty,Pakiet szkoleń, w tym przygotowanie praktyczne,(nie musisz legitymować się wieloletnim doświadczeniem – możemy Cię wszystkiego nauczyć),Elastyczną formę współpracy (umowa zlecenie lub współpraca przy działalności gospodarczej),Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia, w konsekwencji awansu,Zwykle gotowy i performujący portfel wierzytelności wyłącznie własnych, systematycznie zasilany nowymi sprawami,Szerokie wsparcie merytoryczne i praktyczne zarządzającego regionem koordynatora,Elastyczne godziny pracy,Możliwość traktowania zlecenia jako dodatkowe źródło dochodu.

Specjalista ds kadr i płac
Inowrocław 30+ kilka dni temu

Firma ochroniarska zatrudni pracownika na stanowisko specjalista ds kadr i płac Twój zakres obowiązków kompleksowe obsługa kadrowa pracowników m.in. przygotowanie umów o pracę, aneksów, świadectw pracy, sporządzanie i prowadzenie akt osobowych pracowników, kontrolowanie terminów badań lekarskich i szkoleń BHP, nadzór nad ewidencją czasu pracy, sporządzenie zaświadczeń o zatrudnieniu, archiwizacja dokumentów kadrowych, bieżąca obsługa programu PPK, sporządzanie raportów kadrowo – płacowych, kontrolowanie obiegu dokumentów kadrowych, współpraca z działem księgowym, sporządzanie deklaracji ZUS, sporządzanie raportów dla GUSu, PFRON, bieżące monitorowanie zmian w prawie pracy i wdrażanie ich w firmie oferujemy stabile zatrudnieniu na umowę o pracę praca w godz od 8.00 do 14.00 praca od 01.01 2023