Znaleziony: 4 ogłoszenie w kategorii Finanse / Księgowość w Lębork
Młodszy Doradca Klienta
nowe Lębork 30+ kilka dni temu

• po przeszkoleniu pozyskujesz nowego klienta, nie tylko tego, który sam przyjdzie do banku, również dzwonisz i zapraszasz na spotkanie • od trzeciego miesiąca pracujesz na swoją premię, prowadząc aktywną sprzedaż produktów oraz usług bankowych i ubezpieczeniowych • dopasowujesz produkty finansowe do potrzeb i oczekiwań klientów • wspierasz klientów w codziennym bankowaniu z wykorzystaniem narzędzi bankowości internetowej i mobilnej • dbasz o najwyższa jakość świadczonych usług Młodszy Doradca Klienta Pracujemy zespołowo w placówce bankowej, ale jesteśmy także częścią większego Regionu. Wspólnie działamy na rzecz naszych Klientów oferując produkty i usługi z obszaru bankowości detalicznej, małych i średnich przedsiębiorstw oraz agrobiznesu. • masz pierwsze doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta • tak jak my, stawiasz na pracę zespołową i dobrze się w niej czujesz • masz wykształcenie średnie lub wyższe • umowę o pracę - pierwsza na okres 6 miesięcy • pracę stacjonarną w placówce bankowej od poniedziałku do piątku, zgodnie z ustalonym grafikiem, • system wynagradzania, który obejmuje: wynagrodzenie stałe i miesięczne premie sprzedażowe • program wdrożenia oraz pakiet szkoleń • możliwość rozwoju kariery poprzez wydarzenia, programy rozwojowe, akademie, ścieżki karier i rekrutacje wewnętrzne w różnych obszarach banku i Grupy Credit Agricole w Polsce • programy wellbeingowe, platformę wsparcia psychologicznego • działania CSRowe, akcje #mniejplastiku, 5 dni w roku dodatkowo wolnych na wolontariat • pracę w miejscu, w którym możesz być sobą bez względu na wiek, płeć czy jakąkolwiek inną cechę • pracę w organizacji, która stawia człowieka w centrum działań

Księgowa do celów rozliczeń zasobów mieszkaniowych i lokalowych
Lębork 30+ kilka dni temu

Obowiązki:Rozliczanie wody, ciepła i itp w budynkach wielorodzinnych i lokalowychPrzygotowywanie rozliczeń rocznych nieruchomości wielorodzinnych i lokalowychWykonywanie zadań niezbędnych, aby dane w systemie zarządzania nieruchomościami były aktualneZarządzanie księgami wspólnot mieszkaniowych i lokalowychWystawianie rachunków lokalom użytkowymProwadzenie kontroli nad finansami wspólnot.Zapewnienie terminowych płatności właścicieli i mieszkańców a w razie konieczności wystawianie wezwań do zapłatySkładanie zeznań podatkowych wspólnotKontrola transakcji i cen mediówPrzestrzeganie zasad i przepisów finansowych.Zarządzanie oprogramowaniem finansowo-księgowym wykorzystywanym przez firmę oraz wprowadzanie nowych inicjatyw w tym zakresie.Współpraca z innymi działami i kierownictwem, aby terminowo reagować na wnioski i zapytania oraz kontrolę danych.Koordynowanie, testowanie i dokumentowanie zmian oraz aktualizacji systemu.Wydruki składników czynszu.Wymagania:Tytuł licencjata w dziedzinie rachunkowości, finansów lub biznesu.Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowiskuUdokumentowana wiedza i doświadczenie w pełnieniu zadań o charakterze finansowym.Doświadczenie w obsłudze oprogramowania księgowego i wprowadzaniu danych.Samodzielność.Umiejętności analityczne i interpersonalneOferujemy:praca w biurze w godzinach 8-15możliwość rozwoju zawodowegowynagrodzenie zasadnicze + premie

Specjalista ds. Księgowych Łeba
990000 zł

OPISBiuro Rachunkowe poszukuje Pracownika do działu księgowości na stanowisko Specjalista ds. księgowości w miejscowości ŁebaOd kandydata oczekujemy:wykształcenia kierunkowego (finanse i rachunkowość),obsługi komputera - MS Office,praktyki w dziale księgowości,minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy na podobnym stanowisku,umiejętności obsługi programów finansowo-księgowych (praca na programach z grupy INSERT,SYMFONIA, ENOVA, OPTIMA),dobrej organizacji czasu pracy,zdolność analitycznego i logicznego myślenia.Do głównych obowiązków należy:rozliczanie dokumentów księgowych, wprowadzanie uzgodnionych schematów operacji Księgowych, zgodnych z zasadami rachunkowości,wprowadzanie dokumentów źródłowych do systemu finansowo-księgowego,kontrola dokumentów księgowych zgodnie z przepisami podatkowymi,sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, inne),przygotowywanie rozliczeń związanych z zamknięciem okresów obrachunkowych,współpraca z innymi osobami pracującymi w biurze,pomoc przy sporządzaniu zestawień w excelu,wsparcie przy sporządzaniu rejestrów.Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji, skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Księgowa KPiR 1 dzień w tygodniu

Wynagrodzenie: od 750 Co oferujemy?umowę o pracęCzego oczekujemy?gotowości do pracy w ciągu 30 dniprzesłania aktualnego CVdoświadczenia na podobnym stanowisku powyżej rokuobsługi komputeraDni, w które odbywa się praca:wtorekBenefity:elastyczny czas pracyparking dla pracownikówdofinansowanie wypoczynku / wczasy pod grusząLiczba osób, które planujemy zatrudnić na to stanowisko: 1