Znaleziony: 2 ogłoszenie w kategorii Finanse / Księgowość w Siemianowice Śląskie
Ubezpieczeniowy Doradca Klienta - Sosnowiec, Siemianowice Śląskie
nowe Siemianowice Śląskie 30+ kilka dni temu

Twoje zadania:realizacja planów sprzedażowych,obsługa klienta zgodnie ze standardami Grupy PZU,przyjmowanie gotówkowych i bezgotówkowych wpłat ubezpieczeń,utrzymywanie długofalowych relacji z klientem,budowanie portfela klientów.Czekamy na Ciebie, jeśli:masz minimum roczne doświadczenie w pozyskiwaniu klientów i sprzedaży produktów finansowych,posiadasz praktyczną znajomość technik sprzedaży,ukończyłeś szkołę średnią lub studia wyższe, mile widziane kierunki: ekonomia, ubezpieczenia, finanse i bankowośćposiadasz znajomość pakietu Ms Office,przed podpisaniem umowy o pracę wymagamy, aby wybrana przez nas osoba złożyła oświadczenie, iż nie była ona prawomocnie skazana za umyślne przestępstwa wymienione w art. 19 ust. 1 pkt 2 ustawy o dystrybucji ubezpieczeń.Korzyści dla Ciebie:umowa o pracę,atrakcyjny system wynagradzania,profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych,zniżki na wybrane produkty ubezpieczeniowe,Nie czekaj i zgłoś się już dziś

Samodzielna księgowa/wy
750000 zł
Siemianowice Śląskie 30+ kilka dni temu

Międzynarodowa firma branży transportowej poszukuje kandydata/kandydatki na stanowiskoSamodzielna księgowa/wy na pełny etatOpis stanowiska:- dekretowanie dokumentów księgowych oraz sprawdzanie poprawności rachunkowejprzygotowywanych deklaracji podatkowych i sprawozdań do US i GUS,- kontrola dokumentów, faktur pod względem rachunkowym formalnym zgodnie z UoR ipozostałymi aktami prawnymi,- księgowanie faktur od dostawców, przygotowywanie przelewów, księgowanie wyciągówbankowych, prowadzenie ewidencji kasowej,- rozliczanie należności wynikających z przepisów wewnętrznych np. delegacje, zaliczki itp.,- prowadzenie rejestrów m.in. ewidencji środków trwałych oraz gospodarki magazynowej,- prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej,- uzgadnianie sald należności i zobowiązań z kontrahentami,- przygotowywanie informacji raportowych dla Zarządu Wymagania:- wykształcenie min. średnie ekonomiczne, preferowane wykształcenie wyższe o profilu,  ekonomia, finanse,- min. 5 letnie doświadczenie na stanowisku księgowej,- bardzo dobra obsługa MS Office,- pewna i samodzielna wiedza oraz doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu deklaracji  podatkowych i sprawozdań finansowych oraz statystycznych, prowadzeniu środków  trwałych i leasingu,- umiejętność analitycznego myślenia,- umiejętność pracy w zespole,- zaangażowanie osobiste, bardzo dobra organizacja pracy,- rzetelność, uczciwość, odpowiedzialnośćMile widziana- znajomość programu finansowo-księgowo NavisionMiejsce pracy: Siemianowice Śląskie. Orientacyjny czas rozpoczęcia pracy: 1 kwietnia 2024r.Oferujemy:- stabilną pracę w firmie z ugruntowaną pozycją rynkową,- możliwość rozwoju zawodowego,- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia,- nowoczesne narzędzia pracy,-  pracę w nowoczesnym biurowcu z bogato wyposażonym zapleczem socjalnym.Oferujemy umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej, atrakcyjne wynagrodzenie, przyjazne środowisko pracy.